•uïï. 1 I - I f M. TUSSEN V.V.Z.-nieuws Bij een grote, vertrouwde bank: Algemene Bank Nederland Algemene Bank Nederland B.D.C.-nieuws Hees-nieuws Dekens wassen - Ons grote succes - Speciaal wollen dekens S.E.C.- meuws Tennispark „Soest-Zuid" blijkt nu al in een grote behoefte te voorzien IVOROL R.K. Handbalvereniging „B.D.C." Rouw- en Trouwldeding „The Red Stars" Waar is uw spaargeld veUig? 4% - Spaarboekje 4°/o - Spaarrekening 4'A% - Spaardeposito 4'/20/o - Spaardeposito 5% - Spaardeposito 5Vz0/a - Spaardeposito 6% - Spaardeposito U bent welkom bij de Van tioycnlaaii 156 Telefoon 5897 HET BEHOUD VAN UW TANDEN Mixed Hockey Club Soest S.E.C.-Honkbal komt uit in zwaar toernooi Voor Briljanten ringen .De Meteoor" VRIJDAG 16 FEBRUARI 1368 Dames: B.D.C.-OLYMPIA De dames leken recht op het kam pioenschap in de le klasse af te steve nen. Zondag echter was er een grote teleur stelling te verwerken. Hoewel men ge dacht had Olympia makkelijk te kun nen verslaan, daar zij de week tevo ren van het zwakke Fidelitas hadden verloren, bleek dit niet het geval te zijn. Olympia was namelijk toen door diverse omstandigheden genoodzaakt, maar liefst vijf reserves op te stellen. In de beginfase van de wedstrijd keek men al snel tegen een 2-0 achterstand op. welke echter door doelpunten van Wil Tolboom en Til Smeeing weer te niet werd gedaan. Dat opende weer enige perspectieven. Maar door verdedi gingsfoutjes wist Olympia er 5-2 van te maken. De afstandsschoten die B.D.C. op het vijandelijke doel afvuur de, werden op meesterlijke wijze door de keepster van Olympia gestopt. In de tweede helft schakelde B.D.C. in de verdediging van het 4-2 systeem over op het 3-3 systeem, waardoor het samenspel van Olympia enigszins on derbroken werd. Anny Roest wist 3-5 te scoren, waar tegenover Olympia 3-6 op het scorebord liet noteren. In de slotfase wist Anny Roest nog wel 4-6 te scoren, maar het was allemaal niet meer nodig, want de scheidsrechter blies het laatste fluit signaal. Door dit verlies is U.D. uit Utrecht één punt voorgekomen, zodat er bij geen verder verlies van beide partijen een beslissingswedstrijd zal moeten worden gespeeld. Laanstraat 55 Telefoon 2783. Baarn Heren B.D.C.-D.S.O. De heren van B.D.C zijn er na een slechte start in het begin van de com petitie steeds beter ingekomen. Werd eerverleden week met 10-9 van U.H.V. gewonnen, nu werd D.S.O. aan de ze gekar gebonden. Met maar liefst 22-6 werd van deze middenmootploeg gewonnen. Door het vooral op de break-out spe lend B.D.C. werd de verdediging van D.S.O. totaal overrompeld. Bij rust was reeds een 13-2 voorsprong genomen. Rrnald Surstedt deed op de cirkel weer voortreffelijk werk en scoorde menig maal. Na rust liet B.D.C. het even af weten, waardoor D.S.O. op 13-6 wist te komen, maar hierna werd nog negenmaal ge scoord. B.D.C. kon zich zelfs permite- ren twee penalties te missen. Door het zalentekort is men genood zaakt om nu ook op zaterdag te spelen. Het programma voor morgen ziet er als volgt uit: Dames B.D.C. 2-A.A.V., om 19.35 te Amersfoort. Dames junioren: B.D.C.-Attila om 19.00 te Amersfoort. Dames-adspiranten: B.D.C.-Olympia om 15.45 te Amersfoort. Heren: B.D.C. 3-U.D. 4 om 20.20 te Amersfoort. Het programma voor zondag luidt als volgt: Dames: B.D.C.-B.S.V. om 11.10 te Amersfoort. Heren: B.D.C.-B.H.C. 2 om 13.05 uur te Amersfoort. Dames: B.D.C. 3-B.H.C. 2 om 10.00 uur te Amersfoort. Dames-junioren: B.D.C.-H.H.C. om 10.45 uur te Amersfoort. Dames-junioren: B.D.C. 2-Fidelitas 2 om 17.40 uur te Amersfoort. Meisjes-pupillen: Laren-B.D.C. om 16.20 uur te Hilversum. Zondag staan voor de Soester basket ballvereniging weer twee competitie wedstrijden op het programma. Deze wedstrijden zullen weer gehouden wor den in de Ulo-zaal aan de Steenhoff- straat. Om 13.00 uur treden de jongens aan tegen het junioren-team van U.V.V. uit Utrecht. Ongetwijfeld zal dit een zware wedstrijd worden voor de Soes ter basketballers, aangezien het team van U.V.V. de laatste tijd bijzonder goed draait en het er naar uit ziet dat dit team regelrecht naar een kam pioenschap toegaat. Met de hete adem in de nek van het steeds beter draai ende S.V.S. uit Spakenburg, dat U.V.V. nu op twee punten is genaderd zullen de U.V.V.-jongens tot het uiterste vech ten om in ieder geval in Soest de twee winstpunten te behalen om zodoende een kleine voorsprong te behouden op S.V.S. Red Stars zal echter trachten deze ijdele hoop van de U.V.V.-jongens de grond in te boren. De volgende spelers zijn hiervocr opge steld: Ton Hilhorst, Genie van Delden, Rudolf Hornung, Piet van den Bijl, Ru- di Blok, Rudi Woerdeman en Erdo Winter. Om 14.30 uur zullen de dames van U.V.V. en Red Stars elkaar ontmoeten. In deze wedstrijd in het Soester dames team favoriet Na de zo succesvolle overwinning vorige week van 64-23 op Taveno zullen de Soester dames alles in het werk stellen om ook deze wed strijd tot een goed resultaat te brengen. Als de meisjes niet verder achter op willen raken op S.V.S., dan moet er ook wel gewonnen worden. Van de kracht van de U.V.V.-dames is momenteel niet zo veel bekend. De eerste ontmoeting is eertijds door de Red Stars-dames ruimschoots gewon nen zodat een bijzonder leuke wedstrijd verwacht mag worden met de beste pa pieren voor Red Stars. De volgende meisjes zijn hiervoor uit genodigd: Loes Jak, Inge Limburg, Ga- briële Wüstefeld, Nel van Leeuwen, Marjan Verhoef, Marja van Hertom, Luciënne Ernst en Joke Barnhoonn. BAARN - V.V.Z. Het eerste V.V.Z.-elftal, dat afgelo pen zaterdag een knappe overwinning bij S.V.P. behaalde, speelt morgen we derom een uitwedstrijd en wel tegen Baarn. De tegenstander van morgen begon als debutant in de tweede klas se de competitie verassend goed, maar zakte tot de onderste regionen af. na dat het een paar geroutineerde krach ten moest missen. Afgelopen zaterdag kwamen de Baarnaars echter weer tot een opvallend 2-2 resultaat tegen T.O.V.. na aanvankelijk zelfs met 2-0 te hebben voorgestaan. V.V.Z. zal dus morgen een vrij onberekenbare ploeg tegenover zich treffen, die op eigen terrein tot nu toe overigens nog maar pas een keer verloor (van Vallei vogels; de tweede nederlaag op eigen veld sinds de oprichting van de zaterdag afdeling van Baarn). Baarn staat er momenteel niet erg rooskleurig voor en is zeker nog niet veilig. Waarschijn lijk zal V.V.Z. dat morgen ook wel on dervinden. Van een club, die een top positie inneemt, mag echter een goede partij voetbal worden verwacht, met toch minstens een gelijk spel als eind resultaat. De spelers vertrekken voor deze streekderby om half drie. De wed strijd op het sportpark „Ter Eem" in Baarn begint om kwart over drie. V.V.Z. komt in de volgende opstelling in het veld: doel C. Pouw; achter H. G. v. d. Kraak, H. J. van Kooy, H. J. Demmers, L. Hilhorst; midden D. v. d. Bovenkamp en G. v. d. Bovenkamp; voor A. Schaap, R. J. Brouwer, G. Floor en W. Ruizendaal. Reserves zijn W. den Breejen en Brouwer. V.V.Z. 4-TERSCHUURSE BOYS 2 Het vierde elftal( het tweede en derde Direct beschikbaar 2.000,- per maand; één maand opzegging voor hogere bedragen Direct beschikbaar 2.000,— per maand; één maand opzegging voor hogere bedragen Drie maanden opzegging Zes maanden opzegging Eén jaar opzegging Achttien maanden vast Twee jaren vaat zijn vrij) krijgt morgen bezoek van Terschuurse Boys 2, ongetwijfeld een zeer sterke tegenstander, tegen wie de thuisclub alle zeilen zal moeten bijzet ten om tot een aanvaardbaar resultaat te komen. De thuisclub is echter niet geheel kansloos; een gelijk spel zal er met een beetje goede wil wel inzitten, ofschoon de bezoekers toch de beste papieren hebben. De wedstrijd begint om 3.15 uur. Voor het vierde elftal zul len de volgende spelers uitkomen: doel H. Barneveld; achter H. Onder stal, A. Snijders, C. de Wit en A. Neer bos; midden D. Duits en Joh. van Kooy; voor G. Wijma, T. Verkade, G. Pothoven en W. Hament. Reserve is R. Bavinck. S.O.V.A. 3-V.V.Z. 5 Het vijfde elftal gaat morgen in Amers foort bij Sova 3 op bezoek. De Soeste- naren behoeven voor deze tegenstander zeker niet onder te doen. Sova heeft één punt meer dan V.V.Z., maar ook drie wedstrijden meer gespeeld. Beide punten moeten toch wel mee naar Soest kunnen komen. Minder dan een gelijkspel mag van het vijfde niet wor den verwacht. De wedstrijd begint om half twee. Om één uur vertrekt men uit Soest met de volgende spelers; doel M. Vetkamp; achter W. Hoebee, H. Boonstra, G. van Kooy en L. de Haan; midden W. Bloemendaal en C. Ruizen- daal; voor D. Pellegrino, R. Schiffart, E. S. van Aarssen en W. v. d. Kuilen. Reserve ós C. van Velzen. D.O.S.C. 7-V.V.Z. 6 De V.V.Z.-veteranen gaan morgen weer naar Den Dolder om er de strijd aan te binden met het zevende elftal van DO.S.C.. Onlangs won V.V.Z. 6 reeds met vrij groot verschil van D.O.S.C 6, maar het zevende staat aanmerkelijk hoger op de ranglijst en zal het W.Z. morgen dus ongetwijfeld ook veel moei lijker maken. Toch moet het zesde van V.V.Z. ook nu weer met een zege naar huis kunnen komen. De opstelling van het zesde luidt voor morgen: doel J, Putters; achter R. van Dalen, R. ten Hove, E. G. de Boer en B. Morren; midden G. Engelman en G. Ruizen- daal; voor J. van Kooy, J. Groart, L. G. Brunt en A. P. v. d. Hoek. Reserve is H. van Velzen. De wedstrijd in Den Dolder begint om half twee. Drie kwartier eerder ver trekken 'e spelers uit Soest. De stand in de tweede klasse A, afd. Utrecht, waarin het eerste elftal van V.V.Z. uitkomt, luidt momenteel: Renswoude 10-16 Scherpenzeel 12-11 V.V.Z. '49 11-15 Candia 11-10 T.O.V. 12-15 Baarn 12-10 Valleivogels 13-14 Hees 11- 7 S.V.P. 12-13 Advendo 12- 7 Kulan 12-12 MINERVA 1-B.D.C. 1 Na de slechte resultaten van de laat ste weken gaat B.D.C. het zondag ho pelijk beter doen tegen Minerva in Utrecht. Zeker geen gemakkelijke opgave voor de Soesters, want de Utrechters zijn thuis moeilijk te verslaan en zij zijn, ondanks het verlies van vorige week, zeker niet van plan om zich uit de kop groep te laten verdringen. Toch zal B.D.C. weer eens winst moe ten gaari boeken want anders kometi ze te ver achter en kan zelf het degra datie spook komen opduiken. De ploeg is voor zondag a.s. als volgt geselecteerd: A. Smink, A. Voet, A. v. d. Hengel, J. Brouwer, F. Bunnik, G. Egbers, J. Dorrestein. J. Verhoeve, J. Westerveld, J. v. Fulpen, D. Dorre stein, N. Gros en A. Roest. Wedstrijdprogramma 18 febr. 1968 Minerva I-B.D.C. I, aanvang 2.30 uur. B.D.C. 2-H.V.C. 4. aanvang 12.00 uur. B.D.C. 3-S.D.O. 3, aanvang 2.30 uur. K.V.V.A. 4-B.D.C. 5, aanvang 12 uur. B.D.C. 7-V.V.O.G. 4, aanvang 12 uur. Amersfoortse Boys-B.D.C. 8, aanvang 2.30 uur. B.D.C. 9-A.P.W.C. 5, aanvang 2.30 uur Soesterberg 5-B.D.C. 10, aanvang 2.30 uur. HEES-CANDIA '66 Het eerste elftal van Hees, dat afgelo pen zaterdag verraste met een 4-1 ze ge op Kulan, kan morgen misschien het begonnen herstel voortzetten tegen Candia uit Rhenen, ook één van de zwakkere broeders uit deze afdeling. Overigens is Candia zich de afgelopen zaterdag ook zijn precaire positie op de ranglijst bewust gebleken, want Scherpenzeel werd met niet minder dan een 5-0 nederlaag naar huis gestuurd. Wellicht is morgen dan ook een inte ressant voetbalduel te verwachten met als inzet de ontsnapping uit de geva renzone. Wanneer Hees tot hetzelfde niveau kan komen als afgelopen za terdag tegen Kulan, zal men de over winning zeker thuis kunnen houden. De opstelling van het Hees-elftal luidt: doel Tempelaars; achter Walet en Kamphorst, midden Castricum, Van Geijtenbeek en Van Beek; voor Har- deman, Van Es, Van Veen. P. Kok en H. de Bree. Reserve is Elfferich. WOUDENBERG 2-HEES 2 De Hees-reserves komen morgenmiddag in het veld tegen Woudenberg 2, een duel, dat de Hees-spelers beslist niet mogen verliezen. Overigens zullen de Soestenaren hun handen vol hebben aan deze tegenstander, die bovendien het voordeel van het eigen terrein heeft. De opstelling van Hees 2 luidt: doel M. Altena; achter De Ruyter en v. d. Blom; midden H. Kok. J. de Boer en H. Altena; voor S. de Boer, Buddingh, Looyssen, Sakkers en J. Walet. Reser ve is G. de Bree. HEES 3-BAARN 2 Het derde elftal van Hees ontvangt morgenmiddag Baarn 2, waartegen des tijds in Baarn een 2-2 gelijk spel werd behaald. Wellicht komen de Soestena ren in deze wedstrijd ditmaal iets ver der dan een gelijk spel. De opstelling van het derde is: doel Muis; achter Bruggen en Woning; midden Snijder, C. de Jong. Vrakking; voor Kroon, Rauch, Otten, Elfferich en Koppen. ALTIUS 5-HEES 4 Het onberekenbare vierde elftal gaat morgen naar Hilversum en vindt daar Altuis 5 tegenover zich. De zeer uit eenlopende resultaten van het vierde elftal maken een voorspelling wel uiterst moeilijk. Veiligheidshalve hou den we het maar op een verdeling der punten. HH9 -M*. Hees 4 is als volgt samengestled: doel J. Altena; achter Van Leuveren en Westhof; midden v. d. Belt, Bloemen daal en Van Brienen; voor Hop, Bak- kum, W. Bloemendal, Brouwer, v. d. Brom. Reserve is Fonken. Het Hees-bestuur wijst verder nog even op de toto-formulieren. Op zaterdag 17 februari, morgen dus, houdt Hees in de kantine opnieuw een bingo-avond met een groot aantal prij zen. Alle leden, donateurs en deelne mers aan de voetbaltoto zijn 's avonds van harte welkom. Op 23 februari zal de volleybalafdeling een carnavalsavond organiseren, waar dolle pret wordt verwacht. Reserveer deze avond dus alvast. S.E.C.-HOLLAND Wanneer de weersomstandigheden het toelaten, staan S.E.C. en Holland zon dagmiddag aan de Bostraat tegenover elkaar. S.E.C. bewaart aan de eerste wedstrijd tegen de Utrechtenaren de prettigste herinneringen, want in de Domstad werd het 50-jarigè Holland op eigen veld met 2-0 verslagen, wat een prestatie van formaat mag worden ge noemd. Overigens nemen de Utrechte naren op de ranglijst wel een iets gun stiger positie in dan S.E.C. Holland heeft één punt achterstand op S.E.C., maar ook nog twee wedstrijden te goed. Voor beide clubs staat in feite al weinig meer op het spel dan alleen het sportieve genoegen van een partij voet bal, want leider D.O.S. is na de 2-0 zege op Baarn van afgelopen zondag eigenlijk al bijna onbereikbaar gewor den. De Utrechtenaren beschikken over een dermate vaardige ploeg, dat nauwelijks nog aan hun kampioenschap kan wor den getwijfeld. Niettemin zal S.E.C. het stellig wel op prijs stellen om toch zo hoog mogelijk te eindigen, waartoe een (zeker mogelijke) overwinning öp Hol land zondag een eerste vereiste is. S.E.C. komt om half drie in de volgende opstelling in het veld: doel Van Zoghei; achter De Rooy, Dorrestein, Krijt en Hoed; midden v. d. Broek en N.N.; voor Aalbers. Van Boeijen, Woudenberg en Surstedt. Reserves zijn Kok en Van Berkel. De stand in de 3e klasse D is momen teel: Het tussen de Bosstraat en de spoorlijn in aanleg zijnde tennispark blijkt, voordat het in gebruik genomen is, al te klein te zijn. De door de komst van het tennispark opgerichte lawntennisclub „Soest-Zuid" heeft in de korte t(jd van haar bestaan een enorme toeloop van leden gekregen, zodanig dat hun aantal nu reeds ver boven de honderd ligt. Hoewel men dit seizoen met drie banen zal starten, ligt het in de bedoeling van de exploitant van het tennispark, de heer Harskamp uit Hilversum" dit aantal zo snel mogelijk uit te breiden tot vijf. Men hoopt nog voor de aanvang van het nieuwe seizoen de kleedgelegenheid e.d. gereed te hebben. D.O.S. '01 13-23 Donar 13-12 Baarn 12-17 Vriendensch. 14-12 Ultrajectum 13-16 Zeist 14-11 D.E.V. 13-15 C.D.N. 13- 9 S.E.C. 14-15 V.V.IJ. 12- 7 Holland 12-14 S.D.O. 14- 7 S.E.C. 2-H.V.C. 3 De S.E.C.-reserves ontvangen zondag middag om twaalf uur het Amersfoort se H.V.C. 3. De thuisclub heeft zich nog altijd niet geheel gevrijwaard van degradatie en kan dus best nog een paar puntjes gebruiken. Of H.V.C. daaraan wil meewerken is echter zeer de vraag. De thuisclub zal het zondag ongetwijfeld niet gemakke lijk krijgen, maar de spelers moeten toch wel een gelijk spel kunnen beha len. S.E.C. komt in de volgende opstelling uit: doel Van Hattum; achter N.N., Ro- dermond, Ruttenberg, Hooyer; midden Veenendaal en Luschen; voor Dettmer, Burgman, Bosman, Rijnders. Reserve is v. d. Linden. V.V.1J. 2-S.E.C. 3 Het derde elftal gaat zondag naar IJs- selstein om te trachten, aan V.V.IJ. 2 twee punten rijker te worden. De Soestenaren bezetten momenteel de tweede plaats, met drie punten achter stand op Zwaluwen Vooruit 2. De te genstander van zondag staat verschei dene plaatsen lager dan S.E.C. en zal dat na zondag nog wel staan, want de bezoekers moeten toch wel tot het be halen van een overwinning in staat worden geacht. De strijd barst om 12 uur los met de volgende S.E.C.-spelers in het veld: doel Van Essen; achter D. Hooyer, Abbel, Pothoven; midden Pure- veen en Van Breukelen; voor Lenar- duzzi, Huizinga, De Jong, Brouwer en Luschen. Reserve is W. de Bruin. S.E.C. 4-AMSVORDE 3 Hel vierde elftal ontvangt morgen het Amersfoortse Amsvorde 3. De Soeste naren nemen een heel acceptabele plaats voor een 30-jarige in, maar kun nen die altijd nog verbeteren. S.E.C. 4 is theoretisch nog niet uitgeschakeld voor het kampioenschap. Om alle hoop levendig te houden, zal zondag toch minstens van Amsvorde gewonnen moeten worden, wat ook wel kan. De volgende spelers zullen dat vanaf twaalf uur twee maal drie kwartier proberen: doel v. d. Vaart; achter Van Alderen, K. Wildenburg en Heinen; midden P. Kanters en Swalve; voor v. d. Brakel, Schimmel, Nijhuis, Voskuilen en VanLimburg. Reserve is Lantema. S.E.C. 5-AMSVORDE 4 Ook de volgende elftallen van beide clubs staan zondag aan de Bosstraat tegenover elkaar, ongeveer onder de zelfde omstandigheden, want ook het vijfde elftal van S.E.C. doet nog mee in de strijd om het kampioenschap, al is de rol van de Soestenaren nog maar bescheiden. Wil men leider A.P.W.C. 3 uit Amersfoort nog enigszins bijhouden, dan zal er zondag zeker gewonnen moe ten worden. Om half drie wordt afge trapt. S.E.C. 5 is als volgt opgesteld: doel Van Rossum; achter Van 't Klooster, Va lero en Hoed; midden Scheurwater en Westerveld; voor Wijnands, Niewaal, Schalkwijk, Dasselaar en Veldhuizen. Reserve is Meeder. K.V.V.A. 6-S.E.C. 6 Ook het zesde S.E.C.-elftal treft zondag een Amersfoortse tegenstander tegen- overzich en wel K.V.V.A. 6. De wed strijd wordt in Amersfoort gespeeld en wel vanaf twee uur. S.E.C. 6 deelt de derde plaakts. Een goede positie derhalve, die men zondag ten koste van de Amersfoorters zal gaan waarmaken. De opstelling van S.E.C. 6 luidt: doel Van Beek; achter Wilden burg, Relt en Tolboom; midden Smit en Lagemaat; voor Duyst, Opmeer, v.d. Brink, Legemaat en Hoebée. Reserve is P. Kanters. ZATERDAGELFTALLEN ZIJN VRIJ De zaterdagelftallen van S.E.C. komen morgen niet in het veld in verband met de afscheidsreceptie ter gelegen heid van het aftreden na veertien jaar van de bestuursleden M. J. Wilhelm, J. P. C. Veldhuizen en E. J. Roeijmans. De K.N.V.B. heeft ermee ingestemd, dat de morgen voor SE.C. vastgestelde competitiewedstrijden worden uitge steld. Zoals bekend, wordt de receptie gehou den in het restaurant van het Soester Natuurbad en wel van vier uur tot half zes. S.E.C. ZONDER VOORZITTER De pasbenoemde voorzitter van de sportvereniging S.E.C., de heer J. Ver hoef, heeft zijn funktie neergelegd. Een niet te voorziene rationalisatie en de daarmede samenhangende problemen in zijn werk zijn hier de oorzaak van. SPORTUITWISSELING De Duitse voetbalclub Minden Kö- ningstor uit Minden in Rheinland West- falen zal van zaterdag 13 tot en met 15 april (Pasen) met twee juniorenelf tallen een bezoek aan S.E.C. brengen. Het S.E.C.-jeugdbestuur heeft in ver band hiermede een beroep gedaan op de ouders van de eigen junioren, om zo mogelijk een of twee Duitse jongens gedurende die dagen onderdak te ver schaffen. Men kan zich daartoe aan melden bij de jeugdsecretaris van S.E.C., de heer Kretée. De S.E.C. junioren A en B zullen van 26 april tot en met 30 april een tegen bezoek aan Minden brengen. Met ingang van 21 februari zal de jeugdtraining op de woensdagmiddagen weer worden hervat. Vanaf 14.00 uur staan de heren R. Niewaal. J. Wijnands J. Schalkwijk en L. van Berkel gereed om de S.E.C.-jeugd weer de nodige scholing op voetbalgebied te geven. Uit. 14.00 uur S.C.H.C. D-Jongens B. 14.00 uur S.C.H.C. K-Jongens C. 1415 uur Amersfoort C-Meisjes A. Opstelling herenelftallen: Heren II: R. v. d. Maat, H. Pont, H. Wijnmalen, L. v. Dijk, J. Rozendaal, J. Rip, Ph. J. v. Beeck Calkoen, A. Artz, R. Vriens, H. J. Blom. P. v. Woerden. Heren Veteranen: R. v. d. Maat, Ph. Bakker. R. v. d. Zuidwind, H. v. d. Hoek, G. Handerdael, Hr. v. Ee, J. Win ters, J .v. Balen, K. Dobben, H. d« Vries, H. v. d. Weyden. Res. J. Rozen- daal. Programma zondag 18 februari as. 14.00 uur Soest-Hermes. 12.30 uur Dames-Kameleon. 11.00 uur Heren II-Be Fair 7. 14.00 uur Heren 5-Kampong 13. Uit. 14.30 uur Kraaien-Heren Vet. 13.00 uur Voordaan 4-Heren III. 12.30 uur S.C.H.C. VIII-Heren TV. 14.00 uur Pinoké IV-Dames II. 11.00 uur Kampong VIII-Dames III. Programma zaterdag 17 februari a.s. Thuis. 15.15 uur Jongens A-Voordaan B. 14.00 uur Meisjes B-S.C.H.C. G. 15.15 uur Meisjes C-Phoenix D. Het bestuur van de tweede klasser honkbalvereniging S.E.C. heeft van D.V.S. uit Aalst een uitnodiging ont vangen om deel te nemen aan htm jaarlijks lente-toernooi op tweede paas dag. Aan dit toernooi, dat een zeer grote bekendheid geniet in heel Noord-Bra bant, zal naast D.V.S. zelf, deelgeno men worden door H.S.C. Tilburg uit Tilburg, H.M.S. uit Utrecht en S.E.C. uit Soest. H.S.C. Tilburg promoveerde het afge lopen jaar van de tweede klasse naar de eerste klasse. De grote man bij deze club is ongetwijfeld de nationale wer per Ben de Brouwer, die net door het Leo van de Karfonds voor 1 maand naar Amerika uitgezonden is, om al daar trainingen van een bekende prof club bij te wonen. H.M.S. uit Utrecht speelt in dezelfde klasse als S.E.C.. n.1. de tweede klasse A. H.M.S. zal dit jaar in Utrecht over een nieuw Amerikaans honkbalveld be schikken. Dit toernooi kan een goede oriëntatie zijn voor de Soester honkballers, om te zien op welk peil honkbal in de tweede klasse staat. JUWELIER - HORLOGER l'ni'.'bJ.ii-IDUJ-LUWng.u-n Programma voor zondag 18 februart: Meteoren 2-Hilversum 3 14.00 uur. Opsteling: Hannie v. d. Biezen, Wil Huurdeman, Hetty Kruitbos, Yvonne Doornekamp. Jannie Meerveld, Jann® Altena, Willem Kraay, Rudi Lagemaat, Frans v. d. Kuil, Wout Deijs, Otto v. d. Bor, Willi v. d. Bor. Reserve; Haneke van Gestel, Dik W«to» ters.

Soester Courant | 1968 | | pagina 5