FUGERS FinS 4 daJco Wereld op wielen N.S.U.-SH0W Bronchï letten MAGAZIJNBEDIENDE Meningen van lezers V.V.Z.-nieuws S.E.C.-nieuws B.D.C.-nieuws Hees-nieuws SOESTERBERG Sinds 1906 GAZELLE en PEUGEOT Atze Dijkstra voor de Soester imkers De heer Tj. Krips, geestelijk raadsman ZUIVERE HUID PUROL en PU ROL-poeder Medische dienst PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten Praktische hulp Gevonden voorwerpen Voor Briljanten ringen Busverbindingen voor de bejaarden Maatschappij tot Nut van bet Algemeen Vleesverkoop R.K. Handbalvereniging „B.D.C." Mixed Hockey Club Soest S.E.C.-zaterdag Toespraak Prins Leut VIII Olympia-nieuws Medische dienst Microkorfbal Bejaarden genoten van declamatie Nieuws uit de parochie 54e Schoolvoetbaltoernooi 1968 GEWESTELIJK ARBEIDSBUREAU SOEST NEDER LA NDSCHE FOTOGRAFISCHE INDUSTRIE N.V. SOESTDUINEN VRIJDAG 23 FEBRUARI 1968 KERKSTRAAT 3 - SOEST - TELEFOON 2030 Op zijn gezellige en boeiende manier ral de bekende Friese imker en Na tuurvriend Atze Dijkstra op vrijdag, 23 februari 196B, 19.45 uur in het ge bouw „De Rank" (grote zaal) aan de Driehoeksweg Soesterbergsestraat 18 te Soest, vertellen en tonen wat imkers en natuurvriendinnen en -vrienden zo al interesseert. Zijn causerie heeft niet alleen betrekking op het eigen land, maar geeft ook veel interessante bij zonderheden uit het buitenland. Enkele verassingen wachten de aanwe zigen. Alle natuurwachters, grote of kleine plantenliefhebbers, imkers van andere afdelingen, enzovoort, zijn op deze boei ende avond - waaraan voor bezoekers geen kosten zijn verbonden - van harte welkom. Onze plaatsgenoot, de heer Tj. Krdps, tot voor kort leraar aan de Ulo afd. van de Van der Huchtschool, heeft de taak op zich genomen van humanistisch geestelijk raadsman voor de Nederland se strijdkrachten. Hij volgde hiervoor een tweejaarlijkse studie aan het Hu manistisch Opleidingsinstituut te Utrecht. Het hieraan verbonden diploma gaf hem de bevoegdheid voor z'n nieuwe werkkring. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen M. Oe- berius Kapteyn, Beatrixlaan 1, telefoon 2705 en H. J. Stroband, Henr. Blaek- weg 14, telefoon 2434. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00-13.30 uur J. Rijks, Heideweg 41. Apotheek Zaterdag en zondag geopend apotheek „Soestdijk". Avond- en nachtdienst t.m. vrijdag 1 maart apotheek „Soestdijk". Oranje-Groene Kruis. Zr. Kropff, Middelwijkstraat 36, tel. 2902. Wit-Gele-Kruis Zr. J. Senden, Simon Stevinlaan 3, Soesterberg, tel. 03463-1540, b.g.g. brief je in brievenbus. Groene Kruis Zr. J. van Halen, Beckeringhstraat 32. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Zondag 9 uur Gezinsdienst. 10 uur ds H. Roest H. Doop. 19 uur ds J. Mettau. Kerkkoor. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Emmakerk, Regentesselaan. Zondag 10 uur ds J. Mettau. H. Doop. 19 uur ds K. van Liere. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Hceskapel, Insingerstraat. 10 uur ds N. H. van Zanten, Soest. Zonnegloren, Soesterbergsestraat Zondag 10 uur ds K. van Ld ere. Eltheto, Driftjc. 10.15 uur Jeugdkerk. lchtuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 en 17 uur ds J. Smit. Sav. Lohmansehool, Driehoeksweg 11.30 uur Zondagsschool. Gebouw MiddelwUk, P. de Hooghlaan. 10 uur Zondagsschool. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 10 en 5 uur ds M. Wilschut. Interkerkelijke Zondagsschool Da Costaschool. Pr. Bernhardlaan. Zondag 10 uur Zondagsschool. Vtilhclminakerk Zondag 10 en 5 uur ds D. H. Borgers. GEREF. KERF Eltheto, Driftje. 8 30 uur ds de Vries. Culemborg. 3 uur ds Snijder, Muiderberg. Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds R. Zijlstra, Eemdijk. 15.00 uur ds R. Zijlstra, Eemdijk. CHR. GEREFORMEERDE KERK Zondag 10 uur ds P. ae Smit. 7 uur ds W. van Sorgen, Bennekom. GEREF. GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal Zondag 10 en 5 uur Leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds W. Leerink. Braamhagc. 19.00 uur ds W. Leerink. ADVENTSGEMEENTE Districtsvergadering. B A A RN DOOPSGEZINDE GEMEENTF Zondag 10.30 uur ds H. C. Valeton. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burg. Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7. Zondag 10.30 uur ds J. van den Blink, Baarn. 10.30 uur Kinderdienst in de Luther- kapel. KERK SOEST. Steenhoffstraat. Zondag H. Missen te 8 en li.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen maandag, dins dag en donderdag 8 en 9 uur. Vrijdag en zaterdag 9 uur. Zaterdagavond 19.00 uur. KERK SOESTDIJK. Burg. Grothestraat. Zaterdag H. Missen 9.00 en 19.00 uur. Zondag H. Missen 8 en 9.30 uur, 11 uur Hoogmis. H. Missen maandag, dinsdag, 8 uur. Woensdag 8 uur en 19.00 Gez. Avondmis. Donderdag 19 uur, vrijdag 8.30 uur en 19.00 uur. Zaterdag 9 en 19 uur. KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstraat. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8 uur, woens dag 19 uur Avondmis. Zaterdag 19 uur Avondmis. In 1964 gaf de minister van defensie toestemming voor een proef van drie jaren, waarin zou moeten blijken of er behoefte bestond aan humanistische geestelijke verzorging bij de strijdkrach ten. De resultaten waren van die aard, dat de minister vorig jaar tot defini tieve erkenning besloot. Op het logen- blik omvat de hum. verzorgingsdienst één hoofd raadsman en 5 raadslieden, maar het laat zich aanzien, dat dit aan tal spoedig zal worden uitgebreid. Im mers. reeds nemen 5000 militairen aan deze verzorging deel en het aantal neemt nog regelmatig toe. De humanistische geestelijke raadslie den hebben derhalve geen makkelijke taak, vooral als men in ogenschouw neemt, dat hun rayon zich vaak uit strekt over 10 a 15 kazernes. Dit was voor de heer Krlps evenwel geen reden, om van de taak, die hij zich had gesteld, af te zien. Z'n stand plaats is de Johan v. d. Kornputkazerne te Steenwijk geworden, van waaruit hij vooral werkzaam zal zijn t.b.v. de mi litairen in de noordelijke provincies. Tot goed begrip zij hieraan toegevoegd, dat de humanistische geestelijke ver zorging niet bedoelt propaganda te ma ken voor de hum. levensbeschouwing. Een levensbeschouwing kan niet wor den aangepraat. De raadslieden hebben slechts tot taak om de jonge mannen te helpen hun eigen weg in het leven te vinden, hun er toe te brengen een eigen antwoord te zoeken op praktische en geestelijke levensvragen. De Groesbeekse Tehuizen pogen te zijn een ware Centrale voor Praktische Hulpverlening: bijna 400 kinderen en volwassenen worden er verzorgd in de ze protestantse instelling in 14 apart staande tehuizen en gezinspaviljoentjes: kinderen die om enigerlei reden hun ouderlijk huis moeten missen (vnl. voogdijkinderen) en volwassenen die zich wegens overgevoeligheid. een moeilijk karakter of een geestelijke of lichamelijke handicap niet goed zelf standig in de harde maatschappij kun nen handhaven. Voor alle arbeid die deze opvoeding, opvang, werkverschaffing, therapeuti sche begeleiding, enz. met zich mee brengt zijn de gedeeltelijk gesubsidi eerde verpleegprijzen niet toereikend. Nieuwbouw, noodzakelijke extravoorzie ningen. e.d. dienen betaald te worden uit giften en gaven, waaronder de jaarlijkse collecte een zeer belangrijke plaats inneemt. In onze gemeente zal deze openbare in zameling worden gehouden in de week van 26 februari t.e.m. 2 maart a.s. Wij zijn zeer benieuwd of de opbrengst van dit jaar de vorige weer zal over troeven! Daarin kunt u een zeer be langrijke rol spelen! Indien U geen collectant mocht treffen, dan staat onze giro-rekening voor U open: 88 27 88 t.n.v. de Ned. Centrale P. H. te Groesbeek. Bij het bureau van politie alhier zijn als gevonden voorwerpen aangegeven kinderoverjas, witte babymuts, toilet tasje met inhoud, rechter kinderwant, bromfiets, lange dameshandschoen, por temonnee, blauwe want, witte autoped, damesfiets. kentekenplaat, dubbele zwarte fietstas, blauwe damesportemon nee, grijze wollen muts, ring met twee sleutels, donkerbruine herenportemonnee, herenhorloge, oude zwarte herenfiets, linker herenhandschoen, parapluu, kin- derbril, halsband, damesfiets, bruine rechter want, wollen handschoenen, zij den sjaal, tas met inhoud, dames glacé handschoen, blauwe das, bromfiets, rech ter nylonwant, agenda, paar bruine he ren glacéhandschoenen, wit leren bood schappentas, wollen das. autoped, da meshorloge, verzekeringsbewijs brom fiets, kinderwantje, kinderportemonnee, portemonnee met inhoud, sportfiets, ge reedschapstasje, zwarte linker dames glacéhandschoen, damespolshorloge, zwarte dameshandschoen. Aan komen vliegen grijze sierduif. Aan komen lopen poes, bruine lassie- hond, bruin witte jachthond- Nu er, naast de bewoners van „Groot Engendaal" - (en spoedig ook naast die van het bejaarden-centrum „Molen schot") - opnieuw een belangrijk aan tal bejaarden in de, speciaal voor deze categorie op de Engh te bouwen wo ningen, huisvesting zal vinden, is het toch wel dringend-noodzakelijk, dat een busverbinding van daar naar o.a. de hoofdweg (waar de meeste winkels zrr gelegen) tot stand komt. Zou nu bijv. de route van buslijn 11 niet zo danig gewijzigd kunnen worden dat deze vanaf halte Molenschot ongeveer, over de Engh zal gaan lopen (met hal teplaatsen dicht bij de bejaarden-cen tra). Om dan via bijv. het Nassauplant- soen weer op de hoofdweg uit te ko men en over de Stadhouderslaan naar Baarn verder te gaan? De route van lijn 17 zou dan onge wijzigd kunnen blijven, zodat de be woners van de hoofdwegen hun ver binding met Baarn, resp. Soest-Zuid niet zouden behoeven te missen. Niet alleen de bejaarden - en andere bewoners van de Engh - maar ook die van de Stadhouderslaan zouden met deze verlossing uit hun zo hinderlijk isolement, ten zeerste gebaat zijn. C. TWISS F. C. Kuyperstraat 13 A, Soest. A.s. dinsdag zal de heer F. Wilkens uit Bilthoven in het wijkgebouw bij de Emmakerk, Regentesselaan, een voor dracht met dia's houden over een echt Nederlands onderwerp en wel ..Wagen- makersroem". De heer Wilkens ver telt over boerenwagens uit de rivieren streek van Gelderland en vertoont daar bij een film en dia's. Leden van 't Nut hebben gratis toegang, terwijl intro- ducees een gulden moeten betalen. Aanvang 8 uur. Morgenochtend, 9 uur, heeft aan het slachthuis verkoop van vlees plaats aan de houders van gele kaarten, genum merd van 76 tot en met 275. A.s. zondag zal de grote beslissing val len. wanneer B.D.C. om 13.00 uur aan treedt tegen U.D. in de Amersfoortse Sporthal. U.D., dat momenteel één punt voor sprong heeft, zal dit moeten verdedi gen wil zij kampioen worden. DAMES-JUNIOREN: Zaterdagavond om 19.20 uur zal In de Amersfoortse sporthal de laatste wed strijd worden gespeeld tegen Olympia. Na afloop zullen we hoogstwaarschijn lijk een kampioensteam kunnen felici teren. V.V.Z.-CANDIA Hoewel de weersomstandigheden bij het ter perse gaan van dit nummer nog niet wijzen op redelijk bespeelbare voetbalvelden, is voor morgen toch de wedstrijd V.V.Z.-Candia vastgesteld, een strijd, die voor beide ploegen van be lang is. De V.V.Z.-ploeg komt om half vier in de volgende opstelling in het veld: doel C. Pouw; achter H. G. van der Kraak, 'A. J. van Kooy, H. J. Demmers en L. Hilhorst; midden D. v. d. Bovenkamp en G. v. d. Bovenkamp; voor A. Schaap, R. J. Brouwer, G. Floor en W. Ruizendaal. Reserves zijn J. Brouwer en H. van Barneveld. KARBOYS 2-V.V.Z. 3 De opstelling van het derde luidt: doel W. den Breejen; achter H. W. v. d. Worp, J. v. d. Bovenkamp. H. Wege- rif en A. Ruizendaal: mddden J. van Kooy Zzn. en M. van Ginkel; voor H. Brons, F. van Hornsveld, A. H. van Wijk en J. A. Kampen. Reserve is A. Snijders. V.V.Z. 6-V.V.Z. 5 Het vijfde ziet er als volgt uit: doel A. F. de Boer; achter W. Hoebee, H. Boonstra, G. van Kooy en L. de Haan; midden W. Bloe- mendaal en K. Blijleven; voor C. Rui zendaal, R. Schiffart, M. Vetkamp en E. S. v. d. Aarssen. Reserve is D. Pel- legrino. Het veteranenelftal komt in de volgende opstelling in het veld: doel J. Putters; achter S. Wijma. R. ten Hove, E. G. de Boer, B. Morren en R. van Dalen; mid den G. Ruizendaal en G. Engelman; voor J. van Kooy, J. Groart en L. G. Brunt. Reserve is A. P. v. d. Hoek. Programma voor zaterdag 24 februari 1968. Thuis. 14.00 uur Jongens B-Phoenix D. 14.00 uur Jongens C-Phoenjx G. 14.15 uur Meisjes C-Amersfoort E. 15.15 uur Meisjes B-Amersfoort D. Uit. 14.00 uur Phoenix C-Jongens A. Programma voor zondag 25 febr. a.s. Thuis. 11.00 uur Heren Ill-Schaerw. VI. 12.30 uur Heren IV-Hilversum XI. 12.00 uur Heren Vet.-Gooische B. Uit. 11.00 uur Hilversum X-Heren V. 12.30 uur Schaerw. 3-Dames III. Wedstrijduitslagen zaterdag j.1.: Jongens A-Voordaan B 0-4. Meisjes C-Phoenix D 0-3. Amersfoort C-Meisjes A 2-3. Jongens B-Kampong C 2-0. Jongens C-Kampong E 0-10. Meisjes A-S.C.H.C. D 0-2. Kampong F-Meisjes B 0-10. Wedstrijduitslagen Senioren zondag j.1.: Soest I Heren-Hermes 1-0. Soest Vet.-Kraaien Vet. 2-2. Heren II-Be Fair 7 1-0. S C.H.C. 8-Heren IV 4-3. Heren V-Kampong 13 4-2. Dames I-Kameleon I 1-1. S.E.C.-F.A.K. Het eerste zaterdagelftal van S.E.C. komt morgen - indien de weersomstan digheden dat tenminste toelaten - weer in competitieverband in het veld en wel thuis tegen het Bilithovense F.A.K., een club met een zeer merkwaardige staat van dienst in deze competitie. F.A.K. begon de competitie namelijk met drie nederlagen. Van de daarop volgende tien wedstrijden werd er ech te. maar één verloren. In de laatste zeven wedstrijden is F.A.K. ongeslagen gebleven. Ongetwijfeld een opmerkelijk resultaat, vooral als men bedenkt, dat de Bilthovenaren Levu met 3-1 voor bleven en Eminent Boys op 0-0 hielden. Even opmerkelijk is echter, dat F.A.K. tot dusver nog geen enkele uitwedstrijd heeft gewonnen, en dat zou voor de al bijna in kampioensstemming verkeren de S.E.C.-spelers voldoende aanleiding moeten zijn om de wedstrijd van mor gei met het nodige vertrouwen en op timisme tegemoet te zien. Voor F.A.K. staat er betrekkelijk weinig op het spel. S.E.C. zal echter zo lang zamerhand wel eens het kampioenschap veilig willen stellen. De voorsprong op de naaste concurrent Eminent Boys be draagt inmiddels al zeven punten. Ongetwijfeld zal het S.E.C. morgen wel wat moeite kosten om te winnen, maar de beide punten zullen zeker in Soest blijven. Daarvoor zullen de volgende spelers wel zorgen: Kramer, Baptist, De Vries, v. d. Schagt, Hartman, R. en H. Wolfsen, Beijer, Stalenhoef, Sengers, Hop en Hoefman. De wedstrijd begint om half vier. In afwijking van vorige berichten, zal bij de intocht van Prins Leut VIII, deze zijn toespraak niet houden op het Nas- sauplantsoen, maar op het terrein op de Eng bij de witte boerderij, waar hij vorig jaar per helicopter landde. K.V.V.A.-S.E.C. De K.N.V.B. heeft voor zondag weer een aantal inhaalwedstrijden vastge steld, met het gevol" dat S.E.C. zondag mag uitrusten van de 2-0 zege en de inspanningen, die het behalen van dit resultaat tegen Holland gekost heb ben. Niettemin komt het eerste elftal zondag toch in het veld, al is het alleen maar om de conditie te bewaren. De groen- witten gaan naar Amersfoort, waar zij de hooggeklasseerde vierde klasser K.V.V.A. hun wil zullen trachten op te leggen. Het S.E.C.-team is voor deze vriend schappelijke strijd als volgt samenge steld: doel Kok; achter P. van Rem merden, J. Abbel, Dorrestein en Roder- mond; midden Veenendaal en Van Veen; voor Aalbers, Van Boeijen, Wou denberg en v. d. Broek. Reserves zijn Van Essen en Huizinga. Doelman Kok krijgt in deze wedstrijd dus eindelijk de gelegenheid om te to nen, tot welke verrichtingen hij voor het eerste elftal in staat is. De wedstrijd in Amersfoort begint om half drie. V.V.Z.A. 2-S.E.C. 4 Het vierde elftal komt morgen even eens in Amersfoort in het veld, maar hier gaat het om de harde punten, die ten koste van V.V.Z. verdiend moeten worden. Het vierde elftal, dat nog een kans op een kampioenschap heeft en dat in een productieve wedstrijd tegen Amsvorde afgelopen zondag ook be wees, zal wellicht ook deze wedstrijd tot een goed einde kunnen brengen. S.E.C. 4 is als volgt samengesteld: doel v. d. Vaart; achter Aldenden, Wilden burg, Heinen; midden Dorrestein en Nijhuis; voor v. d. Brakel, Schimmel, v. d. Linden, Voskuilen en Van Lim burg. Resereve is P. Kanters. Deze wedstrijd begint om twaalf uur. AMERSFOORTSE BOYS 4-S.E.C. 5 Ook het vijfde elftal trekt zondag naar Amersfoort. Voor dit team is Amers foortse Boys 4 de tegenstander. De ve teranen van het vijfde elftal nemen een zeer verdienstelijke plaats op de rang lijst in, een positie, die zij afgelopen zondag tegen Amsvorde 4 wel zeer duidelijk waard bewezen te zijn. De tegenstander werd met 10-1 nederlaag naar huis gestuurd. Zo'n verschil zal het zondag zeker niet worden, maar wel mag worden aangenomen, dat de veteranen van het vijfde, met hun grote routine de Amersfoortse Boys moeten kunnen bedwingen. S.E.C. komt als volgt in het veld: doel Van Rossum; achter Van 't Klooster, Valero en Hoed; midden Scheurwater en Westerveld; voor Wijnands, Nie- waal. Dekker, Dasselaar, Veldhuizen. Reserve is Belt. Ook deze wedstrijd be gint om twaalf uur. JEUGDPROGRAMMA Het voor dit weekeinde vastgestelde jeugdprogramma ziet er als volgt uit: De Meern jun. A-S.E.C. A (3.30 uur), S.E.C. jun. C-H.V.C. E (3.45 uur), Wou denberg adsp. a-S.E.C. 2 (2.00 uur), S.E.C. adsp. b-B.D.C. b (2.30 uur), V.V.Z. adsp. b-S.E.C. c (2.30 uur). H.V.C. adsp. f-S.E.C. d (2.30 uur), K.V.V.A. pup. 1-S.E.C. 1 (1.00 uur), S.E.C. pup. 2- Odi 1 (1.00 uur), A.P.W.C. pup. 2- S.E..C 3, S.E.C. pup. 4-Woudenberg 2 (1.00 uur) en S.E.C. pup. 5-Quick 6 (12.00 uur). Met ingang van komende maandag zal de algehele jeugdtraining worden her- va1-, en wel volgens het volgende sche ma: adspiranten van 13 en 14 jaar op maandagavond van 7.30 tot 8.30 uur; adspiranten van 14 en 15 jaar op dins dagavond van 6.30 tot 7.30 uur; junio ren op woensdagavond van 7.00 tot 8.00 uur en welpen op donderdagavond van 7.30 tot 8.30 uur. Zaterdagavond 2 maart wordt voor al le leden van Olympia, die de 15-jarige leeftijd hebben bereikt of overschre den, een gezellige avond georganiseerd Ln De Rank aan de Soesterbergsestraat. Op het programma staat onder meer bingo; een orkestje zal voor begeleiden de muziek zorgen. Eveneens in De Rank, maar dan een week eerder (morgen dus) begint om half twee de laatste tocht uit de suc cesvol verlopen winterwandelserie. De wandelaars zullen na afloop met mu ziek worden ontvangen. De drumband zal voltallig present zijn (voor het eerst dit jaar) om deze laatste tocht een feestelijk tintje te geven. De volleyballende jongens van 12 tot 16 jaar kunnen voor de training onder leiding van de heer Muller iedere maan dagavond in de gymnastiekzaal van de technische school „Eemland" terecht. Voor a.s. zondag is een inhaalprogram ma vastgesteld, waardoor het le, 2e, 3e, 8e en 9e elftal vrij van competitie wedstrijden zijn. Na de zeer teleurstellende resuLtaten van het eerste elftal in de laatste wed strijden, wellicht een aanleiding voor de B.D.C.-leidine dit zondag eens rustig te overdenken, zowel theoretisch als in een onderlinge wedstrijd. Verdere programma: Amsvorde III-B.D.C. IV, 12 uur. B.D.C. V-A.P.W.C. III. 12 uur. A.P.W.C. IV-B.D.C. VI, 12 uur. B.D.C. II-Baarn V, 12 uur. Amsvorde V-B.D.C. X, 12 uur. RENSWOUDE-HEES Het nog altijd in zorgen verkerende Hees gaat morgen naar leider Rens- woude, een tocht, die men waarschijn lijk wel met zeer gemengde gevoelens zal gaan ondernemen. Voor beide ploe gen staat zeer veel op het spel. Het merkwaardige is evenwel, dat Rens- woude de laatste wedstrijd, die het (al vele weken terug) speelde tegen Ad- vendo, op eigen terrein verloor. Hees is eveneens een degradatiekandidaat, wat misschien ook tot dergelijke daden kan inspireren. Bij Hees rekent men er al op, dat het eerste elftal met één winstpunt terugkeert, waarmede Hees dan niet alleen zichzelf, maar waar schijnlijk ook plaatsgenoot V.V.Z. een dienst zal bewijzen. Het elftal komt morgen in de volgende opstelling uit: doel Tempelaars; achter Walet en Kamphorst; midden Castri- cum, Van Geijtenbeek, Van Bree; voor Hardeman, Van Es, Van Veen, P. Kok en H. de Bree. Reserve is Elfferich. De wedstrijd in Renswoude begint om half vier. Half twee vertrekken de spe lers en supporters uit Soest. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië ms „Rio Beien" (29-2). Aus tralië: ms „Leipzig" (29-2). Brazilië: ms „Graveland" (1-3). Chili: ms „Ceres" (27-2.) Kenya, Oeganda, Tanzanië: ms „Mokambo" (1-3). Ned. Antillen: ms# „Medon" (27-2). Suriname: ms „Hercu les" (27-2). Ver. Staten van Amerika: ms „Atlantic Saga" (1-3). Z.-Afrika (Rep) en Z.-W.-Afrika:: ms „Zuider- kerk" (28-2). Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de post kantoren. Dokter W. F. van den Helm. Prihs Alexanderweg 82, Huis ter Heide, tel. 03404-31574, neemt in het a.s. week einde de dienst waar voor de artsen A. J. W. Hagedoorn, J. C. Lucas en A. Th. M. Splinter, allen te Soester berg en L. H. Brandt en Moll van Charante, beiden te Den Dolder. Drie aspiranten- en twee pupillenploe- gen van K.V.O. hebben zich goed ge weerd in de veilinghal te Barneveld bij het microkorfbaltoernooi. Van de 95 wedstrijden in totaal werden er vijf tien door de K.V.O.'ers gespeeld. De a-aspiranten eindigden op de twee de plaats in afdeling I achter Amers foort, waarvan met 1-4 werd verloren. Gewonnen werd van Odin (2-0) en van Meteoren (3-0). Ln afdeling 5 werd as piranten b overwinnaar door een 4-0 overwinning, een gelijk spel en een verliespartij tegen een ploeg, die buiten mededinging deelnam. Het spelpeil bij de b-aspiranten stond op een behoorlijk niveau. Een tweede plaats werd behaald door de c-aspiran- ten door een 2-0 zege op Odik door treffers van Gea van Deyl. Van Anti lopen werd met 0-2 verloren door ver- dedigingsfouten bij de Boys van K.V.O. c. Van Amersfoort c werd met 1-0 ge wonnen dankzij een veldoverwicht in de eerste fase van de wedstrijd. Pupillen-d eindigde op de derde plaats; twee partijen werden verloren van Amersfoort en Antilopen. Van Meteoren werd met 3-0 gewonnen door doelpun ten van Ria Theuns en André van End hoven (2). De e-pupillen kwamen in actie tegen Amersfoort en het sterke Sparta, maar er werd niet verloren. Iedere zaterdag ln RESTAURANT D ORANJEBOOM, Leusderweg - Amersfoort, van 10.00 tot 18.00 uur. Beide wedstrijden eindigden 0-0 gelijk. Van Soesterkwartier werd met 2-1 ge wonnen door doelpunten van Hans Rietveld en Hanneke Vergeer. Dez^ pupillen eindigden op de tweede plaats; Voor de talrijke bezoekers van de al gemene bejaardensociëteit kwam me vrouw Van Dam uit Soesterberg weer voordragen. Nadat mevrouw Willemsen van het damescomité haar had verwel komd, boeide mevrouw Van Dam de aanwezigen met een tweetal voordrach ten. Tot slot trad zij op als Kniertje, sprekend gelijkend, in de vis wordt duur betaald", wat door haarzelf in dichtvorm was omgezet. Voordragen is een kunst, die van binnenuit tot ex pressie moet worden gebracht. Na afloop bracht mevr. Willemsen haar namens alle aanwezigen dank voor de gezellige middag. Zij werd ook ver eerd met bloemen door mevrouw Koo- man namens het comité. Hoastdronk irrtabtetvorm. 95ct De drie paters Capucijnen zijn alhier op de pastorie van de Carolusparochie gearriveerd en pater Monaldus van den Broek heeft de parochie vernieuwing ingeleid. De twee andere paters zijn pater Floribart Veldhuis en pater Cres- centianus Veldhuis. Het hoofdaccent valt in deze weken tot 6 april op het huisbezoek, waarbij men in besloten sfeer kan spreken over de problemen van deze tijd. Naast het persoonlijk bezoek van een der paters zijn er gemeenschapsoefenin gen met als actuele thema's: Ons aards geluk, Christus Kerk, huwelijk in deze tijd, het leven in het gezin en op vrij dagavond de boetedoening rond. het thema: Wat doe ik eigenlijk nog voor kwaad? De bezinningsweek wordt tel kens besloten met een Eucharistievie ring op zatedagavond. Verder zijn er speciale dagen voor de jeugd van alle leeftijden de bejaarden en zieken. Dit alles is uitgebreid te le zen in een gestencild boekje, dat als extra editie van het parochienieuws is verschenen. Evenals voorgaande jaren zal ook dit jaar het jaarlijkse Schoolvoetbaltoer- nooit worden georganiseerd. Door de gespreide vakanties van het onderwijs zal het noodzakelijk worden een gedeelte van dit toernooi in de week voor het Paasfeest en een ge- deelte in de week er na te doen spelen. De scholen kunnen hiervoor zelf een keuze maken bij het inleveren van d« inschrijving. De inschrijvingsformulieren, reglemen ten etc. a ƒ3,per deelnemend elf tal, kunnen worden afgehaald bij de fa. Gort, Torenstraat lc. Soest. Alle formulieren dienen uiterlijk 9 maart a.s. te zijn ingeleverd. Steenhoffstraat 5 Met ingang van 1 maart 1968 zal het bureau als volgt zijn geopend Voor inschrijving van Alle andere werkzoekenden zaken maandag t.e.m. vrijdag v.m. 8.30 - 12.00 uur 8.30- 12.00 uur n.m. 13.30 - 14.30 uur 13.30- 17.00 uur woensdagavond 19.00-20.00 uur 19.00-20.00 uur Wij zoeken voor ons Magazijn Ontvangst Goederen een Leeftijd 20-23 jaar. U kunt schriftelijk of mondeling solliciteren bij D A L C O, Soestduinen. Afdeling Personeelszaken. t

Soester Courant | 1968 | | pagina 9