van hier en daar S.E.C. LIET KANS OP GELIJK SPEL TEGEN D.O.S. '01 LIGGEN DOORSMEREN GARAGE BOSBOOM B.D.C.-nieuws s-nieuws 68 rwei V.V.Z.-nieuws R. Dorrestein miste strafschop Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEEBtSTATlON öeide exposities te Utrecht geopend voor hotlisten op vrijdag S maart van 18-22 uur, zaterdag 9 maart van 9-17 uur S.E.C.-zaterdag S.V.V. Vollevba! DINSDAG 5 MAART 1968 1BRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 S.E.C. heeft zondag de kans, om leider D.O.S. '01 op eigen veld een gelijk spel af te dwingen, laten liggen. De Soestenaren, die D.O.S. zeer verdien stelijk partij hebben gegeven, misten in de tweede helft een strafschop. Ries Dorrestein zag kans om van elf meter naast te schieten. Ook in ander opzicht is hij de speler, die de minst plezierige herinneringen aan deze wedstrijd be waart, want hij kreeg van de niet sterk leidende scheidsrechter een waarschu wing. S.E.C. heeft zich geen moment door de tegenstander laten imponeren en begon direct aan offensieve daden te denken, die wel enige kansen, doch geen doel punten opleverden. Ook de Utrechtse aanval drong her haaldelijk ver in de vijandelijke verde diging door, maar het ontbrak de Dom- stedelingen aan vuurkracht en richting gevoel, totdat in het strafschopgebied een van de D.O.S.-spelers onderuit ge haald werd op het moment, dat hij Van Zoghei wilde gaan passeren. De arbi ter kende een strafschop toe, waarvan v. d. Linden geen probleem maakte. Met deze magere 1-0 voorsprong ging ook de rust in. Na de thee hetzelfde spelbeeld. Een ste vig spelend S.E.C., dat een minstens even pittig spelend D.O.S. goed in be dwang hield en de Utrechters van ver dere doelpunten wist af te houden. Hal verwege kreeg ook S.E.C. een strafschop toegewezen, maar zoals gezegd voor Dorrestein was het doel te klein. S.E.C. miste daarmede de kans om D.O.S. het eerste gelijke spel op eigen veld af te dwingen. Het kampioenschap van D.O.S. begint zo langzamerhand steeds vastere vormen aan te nemen. De Utrechters hebben nog niet het ongenoegen van een nederlaag geproefd. De potentiële rivaal Baarn ging zondag in Doorn met tien man te gen D.E.V. ten onder (3-0) en vormt nu ook al geen bedreiging meer. Wanneer D.O.S. volgende week tot winst komt, is het kampioenschap al zeker. HOLLAND 2—S.E.C. 2 2-1 Ook de reserves hebben het bij het na burige Holland 2 op een zeer slecht ter rein niet tot een overwinning kunnen brengen. De Utrechters namen in de eerste helft de leiding, daartoe in staat gesteld door een dekkingsfout in de S.E.C.-verdediging. In de tweede helft maakte Bosman uit een dieptepass gelijk, maar er was op nieuw een fout in de S.E.C.-defensie voor nodig om de Holland-middenvoor in de gelegenheid te stellen, de te ver voor zijn doel opgestelde Van Hattum Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest Telef 3256 B.D.C. heeft met nieuwe formatie succes! B.D.C.-MAARSSEN 5-0 Gezien de slechte resultaten in de vori ge wedstrijden kwam B.D.C. met een geheel gewijzigde opstelling in het veld en met succes. Smink verdedigde het doel, terwijl spil v. d. Hengel geflan keerd werd door Bakker en Voet, half- spelers waren Bunnik en Egberts, ter wijl de aanval van rechts naar links uit Paauw, Stalenhoef, Beyer, J. Dorre stein en D. Dorrestein bestond. Er werd vooral door dit team met vol ledige overgave gespeeld. In de laatste wedstrijden ontbrak het hieraan nog wel eens. De eerste 10 minuten waren echter voor Maarssen, doch de B.D.C.-verde diging zat goed dicht en de Soestena ren konden langzaam aan enige aan vallen ondernemen. Reeds na 15 minu ten, wist Stalenhoef uit een van deze aanvallen B.D.C. de leiding te geven. Hoewel B.D.C. sterker bleef, kwam zij niet tot meerdere doelpunten, hetgeen niet zeggen wil, dat Maarssen stil zat. Haar uitvallen waren niet van gevaar ontbloot, maar de B.D.C.-verdediging zat goed dicht. De rust kwam dan ook met een 1-0 stand. Na de thee een vlot spelend B.D.C., hetgeen resulteerde in een doelpunt. Rechtsbuiten Paauw zette fraai voor en Stalenhoef liet zijn tweede doelpunt noteren. 2-0. B.D.C. speelde een gewonnen wedstrijd, want het uithoudingsvermogen dat in het voordeel van B.D.C. uitviel, ging een woordje meespreken. Geleidelijk werd de stand opgevoerd, eerst door Stalenhoef, die hiermede dus de hat trick verrichtte, 3-0 en vervolgens nog twee doelpunten van Beijer, zodat B.D.C. deze zeer sportief gespeelde wedstrijd met 5-0 won. De verdere uitslagen luiden: B.D.C. II-N.S.C. II 1-2. B.D.C. IV-V.V.Z.A. II 1-3. B.D.C. Vl-Soesterberg IV 2-1. A.P.W.C. IV-B.D.C. 711 1-0. A.P.W.C. VI-B.D.C. X 1-2. met een boogbal te passeren 2-1. ZWALUWEN VOORUIT 2—S.E.C. 3 4-2 Het derde elftal is sinds zondag defini tief uitgeschakeld voor een eventuele eerste plaats in zijn afdeling. Zondag trad S.E.C. 3 aan tegen leider Zwaluwen Vooruit 2 en verloor met 4-2. Op het niet erg beste veld nam S.E.C. overigens al na vijf minuten de leiding door De Jong, maar tien minuten later verzuimde men in te grijpen en dat be tekende 1-1. Halverwege de eerste helft ondernam de middenvoor van Zwaluwen Vooruit een indrukwekkende solo, waarin hij door niets of niemand meer gehinderd werd. 2-1, met welke stand men ook ging rus ten. In de tweede helft toonde de thuisclub zich wat duidelijker de meerdere van S.E.C. dan voor rust. Zo kwam het ook, dat de aanstaande kampioenen snel naar 4-1 uitliepen en het daarna wel een beetje geloofden. Kort voor het einde mocht S.E.C. de stand nog een water beter aanzien ge ven, toen het een strafschap wegens hands kreeg toegewezen. De Jong deed wat van hem verwacht werd 4-2. S.E.C. 5—QUICK 4 3-2 Alleen het vijfde elftal heeft zondag kans gezien om de beide punten te ver overen. Het versloeg aan de Bosstraat het Amersfoortse Quick 4 met 3-2. In deze aantrekkelijke wedstrijd nam S.E.C. door Van Schalkwijk de leiding, maar toen even later doelman Van Rossum zich op een bal verkeek, was het al weer gelijk. De S.E.C.-doelman herstelde zich echter bekwaam en voorkwam in de volgende minuten een paar zeker schijnende doel punten. Nog voor de rust schoot Dasse- laar uit een hoekschop S.E.C. naar 2-1. Na rust een vrij gelijk opgaande wed strijd, waarin vooral aan S.E.C.-zijde nogal wat kansen werden gemist. Bo vendien raakte Valero nog geblesseerd. Hij moest zich laten vervangen door Tol boom. Een aarzelende Van Rossum stelde Quick in de gelegenheid om weer op ge lijke hoogte met de thuisclub te komen: 2-2. Een strafschop leek tenslotte de wed strijd te gaan béslissen, maar Wester- veld zag geen kans, de Amersfoortse doelman op de van hem verwachte wijze te passeren. Niettemin kwam S.E.C. vlak voor het einde toch nog aan de zege, zij het dan via Niewaal. S.E.C. 6—AMERSFOORTSE BOYS 5 1-2 S.E.C. 6 en Amersfoortse Boys 5 hebben zondag op ongeveer gelijk niveau slag geleverd, al kregen de gasten wel de beste kansen. Zij maakten daarvan dan ook één keer meer gebruik dan S.E.C. en gingen dus met een 2-1 zege naar huis. V.V.Z.-HEES 1-1 Het eerste elftal lijkt duidelijk aan een herstel te zijn begonnen. Zaterdag slaagde men er na een uitermate boei end duel in, het op de tweede plaats staande V.V.Z. een 1-1 gelijk spel af te dwingen, al zou het niemand hebben verbaasd, wanneer Hees met een over winning naar huis was gegaan. V.V.Z. nam in de eerste helft door Brouwer de leiding, maar moest toestaan, dat Hees vrijwel de hele tweede helft in de meerderheid was. Toch leek V.V.Z. nog een zekere overwinning te gaan halen toen tien minuten voor het einde V.V.Z. een strafschop wegens hands kreeg toe gewezen. Aanvoerder Van Kooy zag z"n schot echter bekwaam door Tem pelaars gestopt. Vijf minuten later kreeg Hees in het strafschopgebied van V.V.Z. een indi recte vrije schop. Tot ieders verrassing verdween de bal, uit een schot van v. d. Veen, in het net: 1-1. In de laatste minuten is Hees, dat met een ongekende interesse en een groot doorzettingsvermogen speelde, nog heel dicht bij de overwinning geweest, maar met de gelijke stand zal men ook al 1 vrede hebben gehad. Zie verder onder V.V.Z.-nieuws. HEES 2-D.O.S.C. 4 4-0 Hees 2 heeft de kansen op het kam pioenschap volledig behouden door een duidelijke revanche op de mede-titel kandidaat D.O.S.C. Hoew in de eerste fase van de strijd D.O.S.C. een duidelijk overwicht de- monsteerde, slaagde Sakkers erin, door een wat gelukkig doelpunt, de score te openen. Met deze magere 1-0 voor sprong begon men aan de tweede helft. Na de rust gingen Kok c.s. regelrecht oo een grote overwinning af. Eerst maakte. Sakkers, opnieuw wat fortuinlijk, het de achterhoede van de tegenpartij net iets te lastig, terwijl even later Walet de overwinning veilig stelde. Dat Hees daarna nog een doelpunt maakte, diende alleen maar om duide lijk te maken, dat het kampioenschap binnen bereik ligt. HEES 4-BLOEMENKWARTIER 4 3-2 Het vierde elftal altijd evën onbere kenbaar, maar vasthoudend tot het ein de en nog steeds met kampioenskansen, heeft zaterdag het sterke Hilversumse Bloemenkwartier 4 laten struikelen. Ondanks een 1-0 achterstand, die door v. d. Brom uit een vrije schop weer werd weggewerkt, slaagde Hees erin, aan de leiding te komen. Dat gebeurde overigens pas in de 13e mjuut van de tweede helft. Het was wederom v. d. Brom, die geholpen door Hop, voor de voorsprong zorgde. In deze fase van de Van de drie wedstrijden die vorige week voor het S.V.V.-teams op het programma stonden werden er twee tot een voor deze teams goed einde ge bracht. Co won het tweede damesteam van het Amersfoortse V.V.A. 2 met 1-2. De eerste set moesten de V.V.A.-sters met 7-15 aan de Soester dames afstaan en ook de tweede set verloren ze, zij het op het nippertje: 14-16. De op gaande lijn van V.V.A. manifesteerde zich in de laatste en enige door dit team gewonnen set: 15-10. S.V.V. 3 (dames) speelde tegen S.S.S. 2. De eerste set ging met groot verschil verloren: 1-15. Het was daarom des te verrassender de S.V.V.-sters de tweede set te zien winnen en zelfs ruim zien winnen: 15-9. De hoop dat deze wed strijd een S.V.V.-overwinning zou wor den werd echter geen werkelijkheid: met 6-15 ging de laatste set verloren, zodat S.S.S. 2 een 1-2 overwinning mee naar huis kon nemen. Het veteranenteam van S.V.V. was weer best. Met groot gemak bezorgde ze plaatsgenoot V.V.H. 2 (Hees) een vol ledige nederlaag. De sets werden alle drie gewonnen met respectievelijk 15-6, 15-5 en 15-3. Het programma voor deze week luidt: Woensdag, 18.30 uur: S.V.V.-V.I.O.S. e (jongens). 20.45 uur: S.V.V. 3-Wilhelmi- na 3 (heren). 21.30 uur: V.I.O.S. 2- S.V.V. 1 (heren). Donderdag, 20.00 uur: Olympia-S.V.V. 2 (heren). Nadat S.E.C. door het hopeloos missen van een strafschop verzuimd had de stand op gelyke voet te brengen, begon D.O.S. '01 goede vooruitzichten op de over winning te krygen. Om de toch voor een dergelijke ploeg schamele 1-0 voorsprong een waardiger aanzien tc geven, schroomde zelfs achterspeler oud-semi-prof Wim Visser, 36 jaar, niet zyn aanval, met Van der Linden, 35 jaar, aan het hoofd, te steunen. Van Zoghei, hier gehinderd door een van de D.O.S.-aanvallers, die de bal even eens op de vuist lykt te nemen, bleef in het aanvallend geweld manmoedig overeind. VAKBEURS VOOR DOE-HET-ZEIF-ARTIKELEN IRENEHAL MET FOTO-EXPOSITIE WORLD PRESS PHOTO MAHIJKEHAL unieke kans om zich te oriënteren over materialen en gereedschappen, toegangsprijs voor belde exposities vrijdagavond f 1 p.p ingong Veemarktplein Croeselaan, Mterdag f 3p p. (met tevens recht van toegang tol de Vooriaarsbeurs Gebruiksgoederen). wedstrijd onderscheidde zich met na^ me de Hees-doelman, die vaak op on navolgbare wijze zeer fraai werk ver richtte. Aan hem heeft Hees ook wel de overwinning te danken. Zonder Al- tena zou de eindstand er stellig anders hebben uitgezien. Hop maakte het derde doelpunt voor Hees en voorkwam daarmede een gelijk spel, want kort tevoren had Bloemen kwartier nog eens de roos getroffen. TRAINING VERVROEGD In verband met de voetbalwedstrijd Real Madrid-Spartak Praag, die woens dagavond via de televisie zal zijn te volgen, be-gint de training reeds Om k art voor zeven. JEUGD De Hees-pupillen hebben het zaterdag niet tot een overwinning kunnen bren gen. Hees pup. 2 kwam nog het best voor de dag door S.E.C. 3 op 1-1 te houden, maar de Hees pupillen 1 verloren thuis met 4-0 van K.V.V.A., terwijl Hees pup. 3 't op eigen veld niet verder bracht dan een 2-0 nederlaag tegen S.E.C. 5. HEES-VOLLEYBAL De heren van V.V.H. 2 hebben het te gen het betere S.V.V. 4 verleden week niet tot een overwinning kunnen bren gen. Alleen in de eerste set waren kansen aanwezig om een punt te red den, maar verder dan 15-9 kwamen de Hees-heren toch niet. In dc beide volgende sets lukte het evenmin, de grotere routine van S.V.V. te weerstaan. Het resultaat was over eenkomstig: 15-6 en 15-4. De dames van V.V.H. 2 moesten even eens met een 3-0 nederlaag genoegen nemen en wel tegen D.O.S. 3. De da mes bezetten de laatste plaats en dat was in deze eenzijdige wedstrijd ook wel goed te merken. De setstanden 15-7, 15-1 en 15-10 tonen aan, dat aan de techniek nog het een en ander moet schorten. B.V.C.-S.E.C. 0-15 De voetballers van de zaterdagelftallen hebben er ditmaal een waar feest van gemaakt. Het eerste veegde B.V.C. in Bilthoven met 15-0 van het veld, ter wijl het tweede Dolderse feoys 2 voor eigen publiek ook al niet veel illusies liet: 1-12. Het merkwaardigste was nog, dat S.E.C. het meeste plezier had om een gemiste strafschop van achterspe ler De Vries. Meestal is het missen van een strafschop alleen maar aanleiding om vertwijfeld naar het hoofd te grij pen, maar in dit geval stond S-E.C. al met 15-0 voor toen De Vries het van elf meter mocht proberen. De hele middag had hij al op een kans lopen loeren, maar steeds miste hij het beetje voetballersgeluk. En toen hij dan eindelijk de kans kreeg om te scoren, "stond de paal in de weg. Het zeer zwakke B.V.C. begon overigens met tien man, omdat het over de bezetting van de elfde plaats pas na een kwar tier eens kon worden. Intussen hadden Beijer en Sengers de Bilthovenaren al op een 2-0 achter stand gezet. Een solo vap Stalenhoef betekende na 18 minuten*» 0-3. Zeven minuten later scoorden achtereenvol gens Hoefman en Beijer uit hoekschop pen 0-4 en 0-5. Voor de rust voegden Hoefman en Sengers er elk nog een doelpunt aan toe. Ook in de tweede helft is B.V.C. (twee punten uit dertien wedstrijden) er in het geheel niet aan te pas gekomen. Doelman Kramer behoefde slechts een k^er in actie te komen, terwijl drie B.V.C.-aanvallen al in de kiem werden gesmoord. De S.E.C.-machine draaide echter vrolijk verder. Hoefman en Sta lenhoef schoten S.E.C. naar 9-0, terwijl Sengers het tiende doelpunt voor zijn rekening nam. Na een half uur in de tweede helft keek B.V.C. al tegen een 13-0 achter stand aan door twee treffers van Hop en weer één van Sengers. Dezelfde spelers brachten ook de laatste twee doelpunten op hun naam. Het eerste zaterdagelftal heeft in deze competitie tot nu toe niet minder dan 91 doelpunten gescoord. De honderdste belooft een dure te worden, althans voor de maker. De enige concurrent Levu maakte za terdag geen fout. Het versloeg P.U.E.M. met 2-0. Wanneer Levu komende zater dag verliezen zou en S.E.C. zou tot V.V.Z. en Hees besloten verbeten voet balduel met gelijke stand: 1-1 Aanvoerder Van Kooij miste voor V.V.Z. strafschop V.V.Z. en Hees hebben zaterdagmiddag voor een groot aantal toeschouwers een verbeten voetbalduel geleverd, die ten slotte in een 1-1 gelijke stand eindigde. Een resultaat, waar V.V.Z. nog het meest verheugd over kan zijn, ook al kreeg de thuisclub kort voor het einde de beste kans op de overwinning. V.V.Z. kreeg van de rustig leidende arbiter een strafschop toegewezen. Aanvoerder Van Kooij zou het vonnis gaan voltrek ken, maar hij zag zijn harde, maar niet zeer zuivere schot gestopt door doelman Tempelaars. Kort daarop maakte Hees door Van Veen gelijk. Zelfs zijn de be zoekers nog heel dicht bij de overwin ning geweest in een zeer enerverende slotfase. De strijd ging vrij nerveus van start. Beide ploegen waren in het volle be sef van de noodzaak om een of twee punten te behalen, V.V.Z. om in de buurt van leider Renswoude te blijven, Hees om de niet aantrekkelijke laatste plaats te ontlopen. Beide elftallen deden in de eerste helft nauwelijks voor elkaar onder. Hees maakte ook bepaald niet de indruk, op de ranglijst een zeer bescheiden voor laatste plaats in te nemen. Niettemin kwamen de bezoekers in de eerste helft toch achter te staan. Een voorzet van rechtsbuiten A. Schaap van V.V.Z. werd door R. Brouwer feilloos en hard langs doelman Tempelaars gewerkt: 1-0. Deze stand zou geruime tijd gehand haafd blijven, hoewel natuurlijk vooral Hees heeft geprobeerd om er een gun stige verandering in te brengen en na zeer lang zwoegen daarin ook is ge slaagd. De gasten zijn vrijwel de gehe- S.V.M. BOYS 2-V.V.Z. 2 3-2 Ook het tweede elftal heeft zaterdag enigszins tegen de verwachtingen in ge noegen moeten nemen met een neder laag. In Maartensdijk werd het tegen S.V.M. Boys 3-2. De Soestenaren tra den aan met een invaller voor Akker man, terwijl na verloop van enige tijd ook P. den Breejen zich moest laten vervangen. Er ging weinig stootkracht van de voorhoede uit, wat ook wel blijkt uit het feit, dat beide doelpunten werden gemaakt door spil J. Brouwer zijn ge maakt. Een toch wel sterker S.V.M. Boys nam in de eerste helft een 2-0 voorsprong, die met de rust nog maar 2-1 bedroeg, omdat Brouwer een straf schop wist te benutten. In de tweede helft liep de thuisclub een kwartier voor het einde uit naar 3-1. maar het was wederom Brouwer, die met een fraai boogballetje over de Maartensdijkse defensie de stand op 3-2 bracht. Daarbij bleef het. V.V.Z. 5-HOEVELAKEN 4 0-10 Zoals al werd verwacht heeft V.V.Z. 5 het zaterdag niet kunnen redden tegen Hoevelaken 4. De lijstaanvoerders keer den met een forse 10-0 zege naar huis terug. Ter verontschuldiging van V.V.Z. kan worden aangevoerd, dat het maar met negen man speelde. Twee spelers hadden onderweg pech met de auto ge kregen en moesten verstek laten gaan. JEUGDRESULTATEN De vrij onfortuinlijk voor V.V.Z. ver lopen voetbalzaterdag manifesteerde zich ook bij de jeugd. Slechts twee van zes jeugdwedstrijden eindigden in een over winning voor V.V.Z. De resultaten waren: Quick jun. A- V.V.Z. A 1-2. V.V.Z. adsp. b-V.V.Z.A. A 1-2. V.V.Z. jun. b-Roda b 2-5. Wouden berg pup. 1-V.V.Z. 1 2-1. V.V.Z. pup. 2- S.E.C. 4 3-0 en Quick pup. 7-V.V.Z. 3 2-1. Heel dicht was Hees in de slotfase van de wedstrijd by een overwinning. V.V.Z.- keeper Pouw kreeg de bal by een Hees-aanval niet voldoende onder controle, de terugspringende bal, die op het hoofd van een der Hees-voorwaartsen terecht kwam, werd echter precies in zijn handen gekopt. winst komen, dan kunnen de Soeste naren hun receptie reeds gaan bespre ken. DOLDERSE BOYS 2-S.E.C. 2 1-12 Het tweede elftal heeft zaterdag op en kele honderdden meters afstand van het eerste in Den Dolder niet willen onderdoen voor de aanstaande kampi oenen. Dolderse Boys werd voor eigen (schaars) publiek met 12-1 verslagen. Het schuttersfeest begon al in de vijfde minuut, toen Van Delden de roos trof. Twee doelpunten van Rouwendaal be tekenden na 11 minuten al een 3-0 voorsprong. Daarna heeft S.E.C. bijna een half uur op het volgende doelpunt moeten wachten, dat tenslotte van de schoen van v. d. Loon kwam. Spil Staal scoorde vijf minuten voor rust het vijfde doelpunt voor S.E.C. Via van Delden en Van 't Klooster liep S.E.C. eerst tot 0-7 uit, alvorens Dol derse Boys kon profiteren van de ver opgedrongen S.E.C.-defensie'. 1-7. Op nieuw van Delden, Eispinalt Porto en Rademaker schoten S.E.C. naar 1-10, toen Dolderse Boys wegens hands een strafschop mochten nemen. De bal werd echter overgeschoten. In de slotfase van deze wel zeer eenzijdige wedstrijd voegde v. d. Loom nog twee doelpunten toe aan de S.E.C.-productie van deze middag. Ie tweede helft in de meerderheid g weest, maar de meeste aanval] strandden dikwijls op de twee midden verdedigers van V.V.Z. Met vaak he hele elftal op de eigen helft terugge trokken verdedigde V.V.Z. zijn zeer wankele voorsprong, totdat een uitval van de thuisclub in het Hees-straf schopgebied een van de verdedigers van Hees dwong om aan de noodrem te trekken. Dat leverde een strafschop op, waarmede V.V.Z. de zege had kun nen veiligstellen, maar zoals gezegd, aanvoerder Van Kooy mikte niet zui ver genoeg. Doelman Tempelaars dook naar de goede hoek en hield daarmede alle kansen voor zijn club open. In de zeer spannende slotfase heeft Hees daar ook dankbaar gebruik van gemaakt. Vijf minuten voor het einde lsreeg het in het vijandelijk strafschop gebied een indirecte vrije trap te ne men, die tot ieders verrassing (en die van de V.V.Z.-ers wel het meest) even later in een doelpunt resulteerde. Na Van Veen was er geen mens meer aan de bal geweest: 1-1. Een minuut later ontkwam V.V.Z. zelfs ternauwer nood aan een nederlaag. Uit een voor- ze liet doelman Pouw de bal van de borst springen. Een van de Hees-aan vallers kreeg de bal precies op het hoofd maar de van dichtbij afgevuur de kopbal kwam toevalligerwijze weer precies in de handen van de V.V.Z.- doelman. Drie hoekschoppen in de laatste twee minuten illustreren wel de druk, die de bezoekers op de V.V.Z.-veste uit oefenden, zozeer dat er voor de thuis club nog verdere nadelige gevolgen uit voortvloeiden. Het bleef tenslotte bij 1-1, waarmede beide partijen vrede konden hebben, al zal men in beide kampen tevoren een dergelijk resul taat niet verwacht hebben. CHEFANA 3-V.V.Z. 3 2-0 Het derde elftal heeft zaterdag in Naar- den tegen Chefana een nogal onfortuin lijke wedstrijd gespeeld. Weliswaar was V.V.Z. al op de kracht van Chefana voorbereid, maar dat het een 2-0 ne derlaag zou worden, lag niet in de lijn der verwachting. Trouwens, de thuisclub mag met dit resultaat ook zeer tevreden zijn. De vestingbewoners kwamen in de eerste helft al heel gemakkelijk aan een voor sprong. Wegerif van V.V.Z. kreeg de bal zo ongelukkig op zijn schoen, dat de voorzet van een der Chefana-aanval- lers in het eigen doel verdween: 1-0. In de tweede helft zag het er naar uit, dat V.V.Z. de achterstand spoedig zou gaan inlopen. Chefana werd onder zware druk gezet, vrijwel de hele twee de helft lang. In de Soester voorhoede ontbrak het echter aan een juist rich- tingsgevoel, zodat alle moeite, die V.V.Z. alleen maar op de Naardense helft deed, tevergeefs was. Halverwege de tweede drie kwartier kwam voor V.V.Z. de genadeklap. Een te ver op gedrongen V.V.Z. moest met lede ogen toezien, hoe een plotselinge uitval van Chefana de stand op 2-0 bracht. Dit zou later ook de eindstand worden.

Soester Courant | 1968 | | pagina 5