„VAN ASCH" fêoorderweg 23 I SOLDATEN, SPIONNEN EN REBELLEN EEN AARDBEVING SOESTERBERG Telefoonnummer ziekenauto 5900 MEDEWERKERS RUYS&CO ReiSAGEMTïN Leden .Peters Baan" namen deel aan prestatietocht Feestavond van drie scholen L.T.C. „Soest" Eiermarkt Zaterdagvoetbal Voetbal Grenscorrectie Schenkingen aan de muziekvereniging NEDER LANDSCHE FOTOGRAFISCHE INDUSTRIE N.V. SOESTDUINEN Middelman organiseert meubelsbow in restaurant Soester Natuurbad Telef. Brandweer 3-3-3-3 Politiebureau 4-4-4-4 UW KLASSE-SLAGER IN SOEST Heerlijke SAUCIJZEN, ÊO 500 gram Rib of schouder OU KARBONADE, 500 gram LiUU BIEFSTUK TARTAAR, i CC botermals, 3 stuks LUv OSSENWORST, 100 gram, PEKELVLEES, 100 gram, 1 IR samen 1 I Enlet op uw Hoefijzer zegels. DINSDAG 13 MAART 1968 Be oorlog wordt steeds ingewikkelder. Sprak men voorheen van „combattanten en non-combattanten" of te wel burgers en soldaten, nu is die onderscheiding veel minder duidelijk. En wat er voorheen een duidelijke scheiding tussen de soldaat en de spion, ook dat onderscheid schijnt verloren te gaan. De oorlog in Vietnam brengt al deze problemen tot een hoogtepunt. De oorlog kent zijn spelregels, al houdt in de hitte van de strijd (of van de haat) niet ieder zich daar altijd aan. Maar vooral sinds, door de algemene invoering van de dienstplicht, de sol daat een „burger in uniform" is, heeft men de noodzaak gevoeld de rechten van de soldaat, met name als gevan gene, vast te leggen in de Conventie van Genève. Heel anders staat het met guerilla-krij- gers, niet behorende tot een leger-een- neid. Zij worden, met een duidelijke propagandistische bedoeling, bij voor keur aangeduid als rebellen of terroris ten wanneer ze in verzet komen tegen een regering, die als wettig wordt be schouwd (zoals b.v. in Vietnam). Helemaal buiten spel stond de spion. Wem werd geen enkele bescherming ge- oden, zijn opdrachtgevers verloochen den hem zodra hij zich had laten pak- en en hij werd als misdadiger gevon nist. VOOR AL UW REIZEN PER TREIN SCHIP VLIEGTUIG Vanzelfsprekend kunt U ook uw vakantiereizen door ons laten ver zorgen. Folders gratis verkrijgbaar. Steenhoffstraat 9a (V.V.V.-gebouw) Telefoon 6571. Het past niet meer Dat deze drie-deling niet meer past, blijkt tijdens de oorlog in Vietnam. De Amerikanen en Zuidvietnamezen staan hier niet alleen tegenover geregel de troepen van Noord-Vietnam, maar eveneens tegenover die van de Viet- cong. De Vietcong echter bestaat uit Zuidvietnamezen, die tegen het regime in het geweer komen. Zij worden dus beschouwd als rebellen en, wil men het nog een graadje erger maken, als ter roristen. Worden zij gevangen genomen, dan wor den ze door hun „eigen regering" (die zij niet erkennen) berecht; zij bezitten dus niet de status noch de rechten van een krijgsgevangene. Het wordt wel een beetje moeilijk dit vol te houden nu de Vietcong niet blijkt te bestaan uit enkele individuele sabo teurs, maar uit militaire en militair ge leide eenheden. Ze dragen weliswaar geen uniform, maar dat zegt niet alles. Tijdens de Boerenoorlog droeg het gros der Boeren ook geen uniform; toch wer den ze door de Britten als krijgsgevan genen behandeld. Rebellen en spionnen Men kan nu natuurlijk de gevangen Vietcong-soldaten wel als rebellen be handelen, maar oppassen is wel de bood schap! In Noord-Vietnam zou men dan wel eens represailles kunnen gaan toe passen op gevangen Amerikaanse en Zuidvietnamese soldaten De regering in Saigon is, zolang ze wordt beschermd door de Amerikanen, tot alles in staat, maar in Washington zal men er niet veel voor voelen de eigen mensen aan repressailles bloot te stellen en de publieke opinie nog verder tegen zich in te nemen door dergelijke ..oorlogsgruwelen". Men zit nu eenmaal in een benauwde positie. In Vietnam is een burgeroorlog aan de gang, waarin Amerika zich heeft gemengd. En daarenboven doet zich nu weer een nieuw probleem voordat van de be rechting van spionnen. In Noord-Korea beschouwt men de be manning van het spionageschip Pueblo als zodanig. Dat zit ook weer niet hele maal volgens het boekje, want natuur lijk werd een spion nooit in uniform ge arresteerd en was hij dus duidelijk géén krijgsgevangene. Hier is echter een complete scheepsbe manning achter de tralies gestopt, be schuldigd van spionage Doorgelopen kleuren Het spionagewerk verandert. Het is niet langer de vermomde vijand, die spio neert, maar dank zij de technische hulp middelen spioneert men in volledige oorlogs-regalia door de bemanningen van vliegtuigen en oorlogsschepen, die daartoe speciaal zijn uitgerust. Dat de Pueblo daartoe behoorde, ontkent men thans zelfs in Washington niet meer. En de Russische „vissersschepen", die op duiken waar de Amerikaanse vloot ope reert, behoren tot dezelfde familie. Deze militairen beschouwen zichzelf als soldaten, die opdrachten van hun rege ring uitvoeren, en niet als spionnen, die het risico lopen voor het vuurpeloton te worden gebracht. Tijdens de oorlogstoestand in het Verre Oosten gaan al die zo zorgvuldig apart gehouden kleuren dooreenlopen. Wie is soldaat, wie rebel; wie spion In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft een ploeg van de Soester IJsver eniging Peters Baan met goed gevolg de „Nachtprestatietocht" van de Hard- rijclub Amsterdam over 45 km afge legd. De Soester deelnemers waren mevr. T. Admiraal en de heren Horns- veld, Rodenburg, Kareisen, 't Lam, v. d. Kuil, v. d. Kant, Lankrijer, Ver- vloet. In het afgelopen weekeinde hebben de leden van de ploeg, die zo succesvol deel nam aan de Amersfoortse kam pioenschappen, weer een aantal per soonlijke rekords verbeterd. Peter v. d. Kant was met 2.37 min. op de 1500 meter bij de 15-jarigen een der snel- sten. Tonnie Lankrijer (14) liet 2.52 min. aantekenen, Kees 't Lam 2.45 min. en Jaap Kareisen 2.46 min. Na de 1500 meter nam Peter v. d. Kant deel aan een sterk bezette 16-km wed strijd. Deze jonge rijder, die vorig jaar werd uitgenodigd voor de jeugdselectie W. Nederland, leverde hier een uitzon derlijke prestatie door in de kopgroep te eindigen. Hij legde beslag op een z-vende plaats. Donderdag en vrijdag werd er een feest avond verzorgd door de leerlingen van de Centrum School, de Pr. Willem Alexander School en de Pr. Margriet- school. De Pr. Margrietschool bracht o.a. enke le leuke liedjes met pianobegeleiding. De Pr. Willem Alexander School was nog in de karnavalsfeer; de leerlingen droegen een masker op hun achter hoofd en ze zongen met deze feestelijke gezichten hun hoogste lied. De Centrum School kwam bijzonder goed naar voren, daar deze school zeer veel tijd besteed heeft aan een Chinees zangspel. Iedere zaterdagmorgen en woensdagmid dag hebben de leerlingen geoefend, om deze avond te doen slagen. Ze hebben het leuk gedaan en hun komt alle eer toe. Het grappige is, dat de kleinste school het grootste gedeelte van de avond gevuld heeft. Vrijdagavond 22 maart, 's avonds 8 uur, houdt de Lawn Tennisclub „Soest" haar voorjaarsvergadering in het res taurant van het Soester Natuurbad. Naast de behandeling van de agenda zullen, in het kader van de viering van het 9e lustrum van de club, twee films worden vertoond, n.1. „Volmaakt ten nis" en de kleurenfilm „Noordwijk". Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 50.000 stuks in prijzen van ƒ12,25 tot ƒ13,75. Mlddenprijs ƒ13,10. Prijs per kg 2,08. Een aardbeving hier, een aardbeving daar, in Perzië of Griekenland, in Chili of Columbia, in Turkije, in Sicilië, nooit laat onze aarde ons helemaal met rust. Zij kan altijd ergens kuren krijgen en de bewoners, die op zo'n plek leven, de schrik van hun leven geven en in de grootste ellende storten. Ik zelf maakte zware aardschokken mee in El Salvador. Dat was drie jaren ge leden. In El Salvador zegt men, dat aardschokken altijd in de zomer komen, d.w.z. in de tijd, waarin het bij ons winter is, en men daar de droge tijd heeft. Het jaar is er verdeeld in een droge en een natte tijd. Zes maanden geen druppel regen, waardoor de aarde meer en meer uitdroogt. Bomen, planten, struiken, alles verdort, en men kan zich niet voorstellen, dat daar ooit nog iets van bloeiend, geurend groen en bloe men uit te voorschijn kan komen. Het vee verhongert en vele dieren sterven. Maar dan ineens barst de regentijd los en spruit zelfs op de droogste plekken de levende natuur weer in al haar uit bundigheid naar buiten. Soms komt er gedurende de droge tijd nog wel eens een enkele bui, een temporal, kort, maar heel hevig. De dorstige grond heeft al dat water dan snel opgeslorpt. Die bewuste Salvadoriaanse zomer, nu 3 jaren geleden, was buitensporig droog geweest, al van oktober af, en het was ongeveer in december, dat de eerste schokken kwamen. Ze waren maar licht en we vroegen wel eens: „Is het een vrachtauto of een aardschok?" Maar als de smeedijzeren versierselen voor de altijd open ramen, die daar zijn aange bracht om de dieven buiten te houden, nog na trilden, wisten we, dat het een aardschok was. Van dat eerste moment af volgden de schokken elkaar dagelijks op. De kranten schreven er over. Vijf entwintig per dag, vijftig, honderdvijftig werden er geregistreerd. Neen, wij voel den hen niet allemaal; zo'n vijf of zes slechts. Meestal waren ze zo licht, dat wij alleen maar opkeken en attent wer den: „gaat het door?" Maar als het weer rustig was, ging iedereen door met het werk, waarmee hij bezig was. De deur naar de tuin staat overdag altijd open, zodat wij bij het geringste gevaar zó buiten konden zijn. Vele huizen in El Salvador hebben echter geen tuin. De kamers zijn gebouwd om een patio, een open binnenplaats, soms groot, soms maar heel klein, en wij waren dan ook heel gelukkig met onze echte tuin, om sloten door hoge muren. 's Nachts is het moeilijker, dan moeten alle buitendeuren wel goed gesloten zijn, maar onze kamerdeuren lieten we altijd op een kier staan, opdat ze niet klem zouden kunnen komen te zitten. Het was zó, dat de meeste zware schok ken 's nachts kwamen. Misschien voel den wij hen dan ook beter. Je zit dan ineens rechtop op de rand van je bed en schiet in je pantoffels, zonder je eerst te vergewissen of er een kakkerlak ingekropen is. Meestal was dat alles. De schok was al weer voorbij en je kroop weer in je bed, onder je dunne dekentje. Het werd de kranten verboden om over het dagelijks aantal schokken te schrij ven. Men wist waar het epicentrum lag, bij een dorp even buiten de hoofdstad, en een deel van dat dorp werd ontruimd. Altijd werden soldaten en Rode Kruis- colonnes in paraatheid gehouden om on middellijk te kunnen helpen. Maar er gebeurde verder niets. Dagelijks een paar duidelijk voelbare schokken. Schilderijen gingen scheef hangen, klei ne voorwerpen dansten van hun plaats. Soms was het of je even heel hard met stoel en al heen en weer geschud werd, dan weer alsof de grond onder je voe ten door golfde. Toen ineens ging als een lopend vuurtje het gerucht door de stad: „Er wordt vannacht een zware aardbeving ver wacht". Een aardschok kan geringe schade ver oorzaken, maar meestal niet noemens waard. Maar, een aardbeving doet ook huizen ineenstorten, grond splijten waar in van alles kan verdwijnen. Reeds weken lang hadden wij allen een vluchtkoffertje klaar met de noodza kelijkste dingen en waardevolle artikelen er in. Iedere avond werden Jerrycans met fris drinkwater klaar gezet, aange zien bij een aardbeving de watervoor ziening het eerste uitvalt, met de elek triciteit. We sliepen met een zaklantaarn onder ons hoofdkussen. Maar nu moesten er andere maatregelen genomen wor den. Achteraf gezien was het onzin, dat iemand een aardbeving voorspellen kon. De zenuvyen hadden ons allemaal min of meer te pakken en het volksgeloof verspreidde al iedere dag de meest sen sationele geruchten. Wij namen dus ook onze maatregelen. Alle bedden in de Sala slepen 's avonds, de tuindeur open. Onze overburen, die op een bovenetage woonden, kwamen 's nachts ook bij ons bivakkeren. De mannen hielden om de beurt de wacht, gewapend met een zak lantaarn. Er gebeurde niets die nacht, tenminste niets anders dan andere nach ten: een paar schokken, dat was alles. Een paar weken hielden we dit vol, toen verdween iedereen weer naar zijn eigen slaapvertrek. Je went tenslotte aan alles, ook aan aardschokken, en je kunt er niet altijd je nachtrust door laten be derven. De regen dreigde door te komen en ieder een zei: „Als het nu maar eenmaal gaat regenen, dan is het gevaar voorbij." Of dat volksbijgeloof is of op enige waar heid berust, kan ik niet zeggen. Ik ver moed het eerste. Een feit is echter, dat men er vast van overtuigd is, dat door de intense droogte, het maandenlang uit blijven van regen en bovendien een tro penzon, die de hele dag zijn warme stra len op de aarde laat neerdalen, het wa ter zich zo diep onder in de grond heeft teruggetrokken en de grond gaat barsten, waardoor zich openingen vormden, ten gevolge waarvan hij gaat verschuiven. Door de regen vullen die gaten weer op en gaat het gevaar voorbij. Het is na tuurlijk onzin, want aardbevingen ont staan in veel diepere lagen. Maar men is niet te overtuigen en men bidt en smeekt om regen. April liep ten einde en het was een tijdje rustig geweest. Toen, ineens, juist toen wij, om de verjaardag van onze koningin te vieren, naar een feest bij de Hollandse consul zouden gaan, kwam er 's middags een vrij hevige schok en la ter nog een. Die zelfde nacht, om 4 uur ongeveer, begon plotseling het hele huis te dansen. In een oogwenk waren we buiten, ieder met een kind in de armen. Zodra het even bedaarde, renden wij om de beurt naar binnen om de vluchtkoffertjes te halen en dekens en matrassen. We hadden in de tuin een piepklein huisje voor de kinderen om in te spe len. Het was meer een dak op palen dan dat het verder enige beschutting gaf. Daar kropen we onder. En toen brak de regen los, de tropische regen met zijn felle, rechte stralen. De schade aan het huis was gelukkig gering. We waren echter 5 centimeter van het buurhuis afgeschoven en de vloer van de Sala was hier en daar ge barsten. Het huis van de andere buren, dat in aanbouw was, had een deel van zijn muur in onze tuin gestort. Later heb ik de dicht bij het epicentrum ge legen dorpen gezien. Vooral de van Ado be (gedroogde klei) gebouwde huizen hadden zwaar te lijden gehad, ook in het oude deel van de hoofdstad. Men vraagt zich dan wel af hoelang de grond daaronder nu weer rustig zal blij ven. Het was toen vele jaren geleden, dat een aardbeving de stad had geteis terd. En aardschokken zijn er ieder jaar. SOESTERBERG-POSTHOORN 0-1 De degradatie van Soesterberg gaat steeds meer dreigen. Nu verloor het weer thuis met 0-1 van Posthoorn. In de eerste helft wist het zich nog goed te weren, zodat de rust aanbrak met een 0-0 stand. Soesterberg was zelfs gedurende de ge hele wedstrijd sterk in de aanval, maar het heeft veel kansen gemist. Het ging er naar uitzien, alsof er in deze wed strijd niet gescoord zou worden, doch 16 minuten voor het einde maakte de midvoor van Posthoorn Ren het eerste doelpunt, 0-1. Bij deze stand is het gebleven. P ATRIA-SOESTERBERG 2-0 In tegenstelling tot het succes van de vorige wedstrijd is Soesterberg ditmaal weer niet gelukkig geweest. Het heeft de uitwedstrijd tegen Patria met 2-0 verloren. Door beide partijen verd er zeer zwak gespeeld en tot doelpunten wilde het maar niet komen in de eerste helft, zo dat de rust met een blanco-stand, 0-0 aanbrak. Pas in de 32ste minuut ge lukte het Patria na de hervatting de score te openen uit een vrije schop, 1-0, vier minuten later door de gasthe ren gevolgd met een tweede doelpunt, 2-0. Bij deze stand is het gebleven. Van 1 januari 1969 af zullen Huis ter Heide en Soesterberg niet meer één Hervormde kerkelijke gemeente vor men. Huis ter Heide gaat dan tot de kerke lijke gemeente Zeist behoren. Bij de groei van Soesterberg, dat nu ook een eigen predikant heeft, leiden beide wij ken reeds sinds tal van jaren een vrij wel geheel zelfstandig leven. Toch gaan enkele oudere Hervormden uit Soesterberg nog steeds ter kerke in Huis ter Heide. Vooruitlopend op het afscheid van de wijkgemeente Huis ter Heide werd in 1967 een „grenscorrectie" aangebracht tussen de wijken, waardoor de grens loopt langs de Beukbergen- laan en het verlengde daarvan aan de andere kant van de Amersfoortseweg. Hierdoor valt o.m. de Johannesstichting binnen de wijkgemeente Soesterberg. Men prijst zich gelukkig met de ple zierige samenwerking met deze Stich ting, waar o.m. de predikant uit Soes terberg op geregelde tijden bezoek brengt en af en toe een preekbeurt vervult. Het bestuur van de muziekvereniging „Soesterberg" is alle gevers bijzonder dankbaar, dat zij het geld van hun lot hebben geschonken aan het instru mentenfonds. teneinde de teleurstel ling van het annuleren van de loterij te compenseren. Er zijn nog enkele loten in omloop van lotbezitters, die niet thuis waren, toen een van de muzikanten aan huis is ge weest. Tot 15 maart a.s. kunnen zij, in dien zij dit wensen, hun lot inwisselen bij de heer Van Basten, Chr. Huygens- laan 137 of bij een van de muzikanten. Verder is er voor de praktische mu ziekliefhebbers nog steeds een plaatsje vrij om trompet, saxofoon enz. te kun- ne.i spelen in het harmoniegezelschap. Ook voor leerlingen is er gelegenheid te musiceren. Me11 kan elke woensdagavond om 19.30 uur een repetitie meemaken in het club gebouw aan de Kampweg, onder mu zikale leiding van de heer Wakelkamp. Kon. Ned. Ver. E.H.B.O., afd. Soest Wij zoeken enkele voor onze papiersnijmachines, die de kans willen benutten om opgeleid te worden tot be dieningsman. De voorkeur gaat uit naar medewerkers tussen 25 en 45 jaar, die er geen bezwaar tegen heb ben om in 2- of 3-ploegendienst te werken. Indien U interesse hebt, komt U dan eens praten (ook 's avonds of zaterdags na telefonische afspraak) bij (of schrijft U een brief naar): DALCO. Afdeling Personeelszaken te Soestduinen. y 'i'J-V Woninginrichting Middelman organiseert va nwoensdag 27 tot en met zaterdag 30 maart een meubelshow in het res taurant van het Soester Natuurbad. Het is de derde maal, dat deze show wordt gehouden, echter voor het eerst in het restaurant van het natuurbad. Voorheen steeds in hotel Eemland, dat inmid dels echter is gesloopt. De expositie op ruim 200 vierkante meter vloerop pervlak wordt georganiseerd in samen werking met het installatiebureau Bos man, dat onder meer kleurentelevisie apparaten en stereo-apparatuur in werking zal hebben. De meubelshow is voornamelijk ge oriënteerd op exclusieve modellen van Intermeubel (waarbij Middelman is aan gesloten). Tevens worden moderne en klassieke modellen van recente beurw zen (o.a. in Utrecht en Keulen) ge toond. Op aanvraag kunnen de cliënten zich op kosten van Middelman per taxi naar de expositie begeven. Voor mensen met eigen vervoer staat de volledige par keeraccommodatie ter beschikking. De meubeltentoonstelling is dagelijks geopend tot tien uur 's avonds. Na een langdurig, smartelijk, doch geduldig ge dragen lijden overleed heden, in volle overgave aan Gods H. Wil, mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame vader en opa, WILHELMUS JACOBUS KOOPMAN, echtgenoot van M. Jak, in de leeftijd van 55 jaar. Uit aller naam M. KOOPMAN-JAK Soest, 11 maart 1968 Braamweg 102. De gezongen Requiemmis zal voor zijn ziele- rust aan God worden opgedragen op donderdag 14 maart a.s., om 11.30 uur, in de parochiekerk van de H. Familie te Soest-Zuid. Daarna volgt de begrafenis op het r.k. kerkhof aan de Steen- hoffstraat te Soest. De overledene is opgebaard in de aula van Zonnegloren, alwaar bezoek mogelijk is van 2-3 en van 7-7.30 uur. Jong bedrijf vraagt voor enkele uren per dag beslist accurate MAGA ZIJNBEDIENDE. Telefoon 02155-6953. Welke jongeman tussen 15 en 17 jaar heeft liefheb berij in de verzorging van exotische dieren? Wij kun nen een leerling DIEREN VERZORGER gebruiken. Eveneens is er plaats voor een timmerman i.b.v. vak diploma, liefst iemand die ook liefhebberij heeft voor dieren. Sollicitaties op zaterdag tussen 9 en 12 uur op ons kantoor, liefst na telefonische afspraak. G. van de Brink N.V., Den Blieklaan 52A te Soest, telefoon 2844. Gesterkt door de genademiddelen der H. Kerk is heden vredig van ons heengegaan onze zorg zame vader, groot- en overgrootvader, FREDERIKUS HEEREMANS, weduwnaar van Willemina Maria Reuvekamp. in de ouderdom van 77 jaar. Uit aller naam H. B. HEEREMANS Soest, 10 maart 1968 Cond.adres Braamweg 89. De gezongen Requiemmis zal voor zijn zielerust worden opgedragen op donderdag 14 maart, om 11 uur, in de kerk van H. Petrus en Paulus aan de Steenhoffstraat. Daarna volgt de begrafenis op het r.k. kerkhof aldaar. Woensdagavond, om 7 uur, in de kerk van H. Petrus en Paulus, een H. Mis voor de over ledene. Salon Robert vraagt leerling, le en 2e KAP STER. Van Goyenlaan 90, telefoon 5703. Na 7 uur Van Goyenlaan 198, telef. 6066. TE HUUR kamer en slaapkamer, koud en warm water, c.v., volledig pen sion, gemeubileerd of ge stoffeerd Telefoon 02155- 3703. Gevraagd DAG-INSTRUC TEUR met tenminste 3 jaar rijbewijs. Zij, die er varing hebben, genieten de voorkeur. Brieven onder letter D.C. 5 bur. S. Crt. Aangeboden lange BRUIDSJAPON, maat 36-38, met sluier. In Hil versum gedragen. J. J. de Beer. Burg. Grothestr. 20, Soestdijk. Aangeboden op het zui den 1 gemeubileerde KAMER voor direct, 2 kamers op 1 april. Warm en koud water, bad kamer, mooie tuin, kook gelegenheid. Geen echt paar, telefoon 3602. Heer, lengte 1.62, arbei dersstand, wenst KENNIS MAKING met een een voudige en lieve vrouw, 40 tot 50 jaar om gezamen lijk een gelukkig huwelijk aan te gaan. Brieven onder nummer 916 bur. S. Crt. Huishoudelijke HULP ge vraagd. Tijden nader over een te komen. Mevr. Dogterom, Torenstraat 6. Gevraagd SERVICEMAN voor de verkoop van ben zine en smeermiddelen. Garage Van Dolderen, Burg. Grothestraat 68, Soestdijk, telefoon 2330. Prima kwaliteit consump tieaardappelen. 5 kilo Bintjes voor 0,85. 70 kilo Bintjes voor 11,00. 10 kilo Liberta's voor 1,00. 70 kilo Liberta's voor 6,75. 10 kilo grote Eigenheimers voor 1,55. Prima Jaffa Sinaasappelen, 10 voor 1,25. Sappige Grapefruit, 5 voor 1,10. Vele soorten appelen tegen de laagste prijzen en extra kwaliteit. Prima Huishoudjam, ƒ0,85 per pot. Literblikken Aardappelen, van 1,15 per blik. NU 2 blikken voor 1.35. Ook diepvries produkten. Vr kilo Kippepoulet van 1.75 voor 1,35. 750 gram Spinazie geen 1,35 maar 1,15. Dageljjks verse aanvoer van groenten. Bij aankoop van 10,00 een blik Zuurkool voor 0,25. D. KOOIMAN, Julianalaan 29a, Soestdijk. Telefoon 3567. Geldig van 11 maar tot 16 maart. ASCyy VAN WEEDESTRAAT 66, TELEFOON 2372 Ook deze week weer 4 V.A/V.-tjes (van Asch Voordeeltjes) waar iedere week honderden klanten van profiteren. Moet U ook eens doen! Daar komt U op terug (Geldig van 12 t.e:m, 18 maart.) Het gebeurt wel eens dat U hooguit 5 minuten moet wachten voor U aan de beurt bent, maar misschien wilt U ons dat niet kwalijk nemen, wij nemen graag voor iedere klant de volle aandacht en houden het op een persoonlijke bediening zodat wij aan al uw wensen kunnen vol doen.

Soester Courant | 1968 | | pagina 3