PüfOlbrengF B.D.C.-nieuws S.E.C.-nieuws GARAGE STAM Uw succes is onze reclame Hees- nieuws Gereed voor de sportieve strijd V.V.Z.-nieuws TRAININGSPAKKEN VOOR B.D.C. P^fvïïtft TENNISPARK" 250 gram 95 Ct« Renault dealer Aulo- en Vrachtwagen- rijschool D. ENGEL De Meteoren S.E.C.-honkbal speelt eerste oefenwedstrijd S.E.C.-zaterdag Tennisvereniging „Soest-Zuid" Mixed Hockey Club Soest a s GRAVEREN klaar terwijl U wacht. J. A. Smorenburg Begrafenisondernemer in Soesterberg. Soest en omstreken. Olvmpia volleybal Openbare Leeszaal en Bibliotheek f VRIJDAG 5 APRIL 1968 Mede in verband met de interland Hol land-België is voor a.s. zondag weer een inhaalprogramma vastgesteld, waar door het eerste elftal van B.D.C. vrij is. Het programma voor de lagere elftallen luidt: Gooi III-B.D.C. II. 12 uur. B.D.C. V-Amsvorde IV, 12 uur. B.D.C. VII-B.D.C. VI, 2.30 uur. B.D.C. VTII-K.V.V.A. VT, 12 uur indehuid_2ezondhei£_enj!uiverheM^ S.E.C. 3-H.M.S. 3 Het derde elftal van S.E.C. ontvangt zondag het Utrechtse H.M.S. 3. Voor beide elftallen staat er vrijwel niets meer op het spel. S.E.C. heeft het er in dit seizoen redelijk afgebracht, maar een kampioenschap heeft er de laatste weken niet meer ingezeten. Voor H.M.S. is de situatie al niet veel anders. Het zal dus waarschijnlijk een vrij weinig interessante ontmoeting worden, die door de thuisclub wel met een over winning kan worden afgesloten. S.E.C. kon.t om twaalf uur met de volgende spelers in het veld: doel: Van Essen; achter Hooyer, Abbel en Huizinga; mid den Pureveen en Pothoven; voor Lenar- duzzi, Brouwer, De Jong. Luschen en Van Breukelen. Reserve is Wildenburg. S.E.C. 4-VEENSE BOYS 2 Ook voor het vierde elftal zijn de kam pioenskansen zou goed als nihil. De wedstrijd tegen Veense Boys 2 zal de thuisclub daarom weinig interesseren. Het zal zondag vanaf twaalf uur bij het vierde dan ook wel te merken zijn, dat de competitie ten einde loopt. Wel licht eindigt de wedstrijd in een gelijk spel. De elf uitverkorenen zijn: doel v. d. Vaart; achter v. d. Linden, Wil denburg en Heinen; midden Kanters en Voskuilen; voor v. d. Brakel. Schim mel. Nijdam. Lantema en Van Limburg. Reserve is Duyst. Af.W.C. 3-S.E.C. 5 Een heel klein kansje op een eerste plaats heeft het vijfde elftal nog. Zon dag bestaat voor S.E.C. tevens de laat ste mogelijkheid om een eerste greep naar die kans te doen, want de Soes- tenaren moeten bij de lijstaanvoerders op bezoek. Het Amersfoortse A.P.W.C. 3 heeft echter reeds vier punten voor sprong. Mocht S.E.C. zondag tot winst komen, dan nog moeten de Amers foorters een tweede misstap doen om mogelijkerwijs het kampioenschap te verspelen. En daarmede zal wellicht geen mens rekening houden. Overigens is het nog zeer de vraag, of S.E.C. de Amersfoorters zondag de baas zal kun nen. Het ziet er voorlopig nog niet naar uit. dat zij met een zege huiswaarts zullen keren. Het elftal van S.E.C. is voor deze wedstrijd als volgt samen gesteld :doel Van Rossum; achter: Van 't Klooster. Belt en Hoed; midden Nie- waal en Westerveld; voor Scheurwater, Wijnands, Schalkwijk, Dasselaar en Veldhuizen. Resererve is Hoebée. JEUGDPROGRAMMA De jeugd van S.E.C. speelt dit week einde de volgende wedstrijden: C.D.N. jun. A-S.E.C. A (4.00 uur), S.E.C. jun. B-Quick B (4.30 uur), Roda '46 jun. B- S.E.C. C (3.15 uur), S.E.C. adsp. c-Roda d (3.00 uur), S.E.C. adsp. d-Quick f (2.00 uur), S.E.C. pup. 1-B.D.C. 1 (12.15 uur), S.E.C. pup. 2-Hooglanderveen 1 (1.00 uur). Quick pup. 4-S.E.C. 3 (1.00 uur), S.E.C. pup. 4-A.P.W.C. 3 (1.00 uur) en K.V.V.A. pup. 7-S.E.C. 5 (1.00 uur). Voor de junioren A is het zaak, de wedstrijd tegen C.D.N. te winnen, aan gezien anders de degradatie zich lang zamerhand begint af te tekenen. Woensdag 10 april zal een selectie van S.E.C., bestaande uit zestien spelers, naar het K.N.V.B.-kamp te Zeist gaan om daar als oefenstof op te treden voor een aantal komende K.N.V.B.-oefen- meesters met het C-diploma. In ver band hiermede is de jeugdtraining ver schoven naar donderdag 11 april. Voor de spelers van het Duitse ,,Ko- nigstor" uit Minden, die binnenkort bij S.E.C. op bezoek komen, is noz altijd niet in voldoende mate huisvesting ge vonden. Het bestuur van S.E.C. doet een beroep op de leden, een of meer Duitse voetballers een paar dagen on derdak te verschaffen. Wellicht is het van belang, waarbij te bedenken, dat S.E.C. ook nog een tegenbezoek aan Duitsland moet brengen en men waar schijnlijk de Soester jongens ook wel graag veilig ondergebracht wdl zien. Men kan zich opgeven bij de heer Veldhuizen (Nachtegaalwe^, 10, tel. 3615) of bij de leden van het S.E.C.-bestuur. S.E.C.-SOFTBAL Het S.E.C.-softbalteam ,,The Flyers" zal dit seizoen aan diverse toernooien gaan deelnemen. Er zijn uitnodigingen ont vangen van D.V.S. uit Aalst (15 april), H.C.A.W. (Bussum) op 3 juni, H.C.T.I.W. uit Amsterdam (2 juni) en van Terras vogels, voor een strandloop bij IJmui- den. Hiervoor kan men zich aanmelden op het adres Dorresteinweg 1. Op 30 april organiseren de S.E.C. Fly ers zelf het gebruikelijke grote toernooi. Elf clubs uit alle delen van het land zijn voor dit toernooi uitgenodigd. Deel nemers zijn H.C.T.I.W. uit Amsterdam, The Pinguins uit Heemstede, P.S.V. uit Eindhoven, de Christleijke Sportvereni ging De Geuzen uit Amsterdam, The Wild Cats uit Utrecht, Mesacosa uit Groningen, D.V.S. uit Aalst, De Uit smijters uit Almelo, H.B.C. uit Heem stede, Onze Gazellen uit Haarlem, V.O.D.O. uit Rijswijk en de S.E.C.- Flyers zelf. Er zal gespeeld worden in drie ver schillende poules. De wedstrijden be ginnen om half tien. Omstreeks kwart over drie zullen de halve finales wor den gespeeld. Men verwacht de prijs uitreiking om kwart over zes. CHOCOLADE EIEREN. Rood-wit-blauwnet gevuld met 8 chocolade eieren in kleurig staniol FRUIT-GLACÉ. Extra fijne agar-vruchten assortie. Nu nog voordeli ger. KOKOS-GALETTE. Een heerlijk banketbak kerskoekje met een lichte kokossmaak. Pakje pl.m. 250 gr. 65 ct. VROOM DREESMANN Renault 4 Luxe v.a. 4.495, Dauphine Gordini v.a. 5.385, Renault 8 v.a. 5.595, Renault 10 Major v.a. 6.250, Caravelle Cabriolet v.a. 9.730, Renault 16 v.a. 8.650,— Renault Rambler v.a. 16.995, Nieuwerhoekplein 1 - Soestdijk Telefoon 2850. COBU BYS 3-HEES 2 Hees 2 kan morgen in Amersfoort kam pioen worden. Daarvoor is echter nood zakelijk, dat van Cobu Boys 3 wordt gewonnen, wat nu weer geen al te zware opgave lijkt, want de Amersfoor ters staan onderaan de ranglijst. Bij een gelijkspel eindigt Hees gelijk met S.D.V.B. 4 en zal een beslissingswed strijd noodzakelijk zijn. Op hetzelfde veld, waar Hees morgen kampioen kan worden, werd de ploeg een jaar gele den door het tweede elftal van Cobu Boys maar een lagere klasse gespeeld. Revanche op het derde elftal moet dus ook een kwestie van eer zijn. T.O.V. 2-HEES 3 Het derde elftal gaat morgen naar Baarn, waar het te gast is bij T.O.V. 2. Het lijkt ?en zware opgave voor de Soestenaren te worden. De eerste wed strijd eindigde in een 3-1 nederlaag. Vermoedelijk zal Hees ook dit maal niet tot een overwinning kunnen komen. De adspiranten van Hees en V.V.V.A. spelen morgen om half drie een voor- wedstrijd voor de grote strijd tussen Hees en V.V.Z.. De adspiranten strijden bovendien nog om de eerste plaats op de ranglijst. Verdere jeugdwedstrijden: Hees pup. 1- Roda 1 (1.00 uur), Hooglanderveen pup. 2-Hees 2 (1.00 uur, B.D.C. pup. 7-Hees 3 (12.15). Bosstraat 5, telefoon 2543 en Van Lenneplaan 47, telefoon 6621. Wedstrijdprogramma voor zondag a s. Excelsior 4Meteoren 1, 12.00 uur. Me teoren 2Juko 1, 14.00 uur. Opstellingen Meteoren 1: Wim Wamsteker, Kees van Rouwendaal, Flip Brandsma, Peter Ver linden, Ries van Herwaarden, Willem Kraay, Annie Venema. Riek van Soest, Ria Groen, Ralleke Zimmerman, Marja Schaafsma en Corrie van Herwaarden. Meteoren 2: Rudy Lagemaat, Frans v. d. Kuil, Wout Deys, Dik Wouters, Alte Venema, Jon Verlinden, Hanny v. d. Biezen, Janny Meerveld, Willy Huurde- man, Jannie Altena, Yvonne Doorne kamp en Margriet Hollander. Het eerste team van de Soester honk balvereniging S.E.C. speelt a.s. zondag z'n eerste oefenwedstrijd tegen H.C.A.W. 2 uit Bussum. Deze wedstrijd belooft een zeer inte ressante wedstrijd te worden daar bij H.C.A.W. Rinchinchin op de plaat zal staan. Het afgelopen seizoen was deze werper, de werper bij de hoofdklasser Ajax. Voor ~\E.C. zal het de eerste keer zijn dat ze onder leiding van hun nieuwe trainer-coach Hiele staan, die in de plaats is gekomen voor Tinlin die S.E.C.-Honkbal twee jaar achter elkaar naar een kampioenschap en promotie begeleidde. De volgende spelers zijn uit de selectie gekozen om mee te gaan naar Bussum: werpers A. Harris, K. Kool en R. Hof man; catchers H. Bosboom en J. van Mourik; binnenvelders T. Kellner, R. Blok, M. Brink, J. Hofman; buitenvel- ders H. Prior, D. Knickenbocker en M. Murphy. De spelers zullen in deze wedstrijd voor de eerste maal het nieuwe materiaal gaan gebruiken, dat zij van hun spon sor Avia Nederland c.v. gekregen heb ben. Daar de Soester Honkballers nog niet op het honkbalveld kunnen omdat de voetbalcompetitie nog aan de gang is, zal de wedstrijd in het Bussumse honk balstadion De Kuil gespeeld worden. Aanvang van de wedstrijd is om 2 uur. Vertrek vanaf het parkeerterrein bij de S.E.C. kantine is te 12.15 uur. HEES-V.V.Z. Voor Hees staat weer een thuiswedstrijd op het Drogramma en wel tegen plaats- enoot V.V.Z., dat enkele weken gele den op een gelijk spel werd gehouden, ofschoon Hees toen best een overwin ning zou hebben verdiend. De thuis club heeft zich de laatste weken aardig opgewerkt uit een bijna hopeloze situa tie. Voor de tweede plaats van onderen, c ook recht geeft op degradatie, ko men nu al verschillende clubs in aan merking, waaronder ook nog steeds de bosrandbewoners. Het is echter wel te verwachten, dat Hees morgen d ik- baar gebruik zal kunnen maken van het feit, dat er voor V.V.Z. in deze wedstrijd niets meer op het spel staat. De bezoekers hebben in een paar wed strijden al hun eventuele kansen ver- jooid. De ploeg is momenteel helemaal van slag, waarvan Hees morgen wellicht zal kunnen profiteren. Gezien de reeks successen van de laatste weken is een overwinning van de thuisclub wel reëel. De wedstrijd begint om vier uur. C.J.V.V. 5-S.E.C. 3 Het derde zaterdagelftal van S.E.C., dat ook reeds het kampioenschap nadert, gaat morgen naar Amersfoort, om er de strijd aan te binden met C.J.V.V. Z. De Amersfoorters staan op de tweede plaats, maar met vijf punten achter stand. Hoewel S.E.C. het zeker niet ge makkelijk zal krijgen, zit er toch wel een overwinning voor de Soestenaren in. Na de succesvolle beëindiging van de competitie van het eerste en tweede elftal is ook het derde welhaast iets verplicht. Men mag dan ook verwach ten, dat de Soestenaren met een over winning uit Amersfoort terugkeren. De spelers, waaruit het elftal zal worden samengesteld, zijn: Kraay, Hannessen, Piepenbroek, De Boer, W. Kraay, Van Beek, Van 't Klooster. Koelewijn, v. d. Berg, Roels, Verweij, Tolboom en Beijersbergen. Het eerste elftal speelt morgenmiddag om vier uur een vriendschappelijke wedstrijd tegen Soesterberg, dat in de zelfde klasse, doch een andere afdeling uitkomt. In het elftal van S.E.C. zullen enkele nieuwe spelers worden gepro beerd, zoals Rouwendaal en Veenendaal. Niettemin ligt een overwinning voor S.E.C. wel in de lijn der verwachting. De wedstrijd begint om vier uur. r V Het tennispark „Soest-Zuid" aan de Bosstraat wordt zondag a.s. om 14.00 uur officieel in gebruik genomen. Behalve, dat diverse autoriteiten de opening zullen bijwonen, rekent het be stuur ook op de opkomst van de pl.m. 160 leden, temeer, daar enkele promi nente spelers een demonstratiepartij zullen geven. In afwachting van dc goedkeuring over de ingediende plannen, is men deze week gereed gekomen, juist voor de aanvang van het nieuwe tennisseizoen. met de herstelwerkzaamheden aan het zo ideaal gelegen tennispark, tussen Sehrikslaan en Waldeck Pyrmontlaan. Programma voor zondag a.s. 14.00 uur Heren VA'foort III. 12.30 uur Heren IIHeren III. Wedstrijdprogramma voor zaterdag a.s. 13.45 uur Jongens B—Phoenix D. 13.45 uur Jongens CPhoenix G. 15.15 uur Jongens AVoordaan B. HEES-V. V.Z. Morgen staan V.V.Z. en Hees wederom tegenover elkaar. Enkele weken gele den verspeelde V.V.Z. in de wedstrijd tegen Hees de eerste van kansen op het kampioenschap. Het gelijke spel tegen Hees luidde een serie nederlagen in, die V.V.Z. plotseling kansloos maakte voor de titel. Voor de bezoekers staat er morgen dus weinig meer op het spel. Anders is het met Hees, dat nog alle belang heeft bij een overwinning, want onder aan de ranglijst begint zo langzamerhand een hevig gedrang te ontstaan. Advendo is al vrijwel zeker van degradatie, maar voor de één na onderste plaats komen nog verschillende clubs, waaronder Hees in aanmerking. De thuisclub heeft zich de laatste wedstrijden aardig uit de zorgen gewerkt. Verwacht mag worden, dat Hees morgen tenminste een punt uit de strijd tegen plaatsgenoot V.V.Z. zal halen. De wedstrijd begint om vier uur. De opstelling van V.V.Z. is als volgt: doel C. Pouw; achter Brouwer, J. Kooy, H. J. Demmers en G. v. d. Bovenkamp; midden D. v. d. Bovenkamp en A. Ha ment; voor W. Ruizendaal, A. Schaap, G. Floor en J. van Doorn. Reserves zijn C. van Hamersveld en W. den Breejen. V.V.Z. 2-BAARN 2 Voor het tweede elftal is de thuiswed strijd tegen Baarn 2 ook al van geen belang meer. Ook de bezoekers hebben niets meer te verliezen, zodat wellicht gelijkwaardige tegenstanders tegenover elkaar zullen staan. Niettemin heeft V.V.Z. in het verleden altijd nogal wat moeite gehad met Baarn. Een gelijk spel is overigens wel te verwachten. V.V.Z. komt uit met de volgende spe lers: doel H. Barneveld; achter H. Ver woerd, R. J. Brouwer, L. Hilhorst en G. v. d. Munt; midden B. Rademaker en P. Altena; voor C. van Velzen, F. Dat de heer A. van den Dijssel van „Procar Automotive Chemicals N.V." de sport in het algemeen en de voetbal sport in het bijzonder een warm hart toedraagt, heeft hij meer dan eens door daden bewezen. Nu weer door het aanbieden van een aantal fraai uitgevoerde trainingspak ken aan de voetbalvereniging B.D.C., die de pakken met het opschrift „Pro- car" voor spelers en reserves van het eerste elftal heeft bestemd. Op de foto, staande van links naar rechts: Aart Emink, Toon Voet, Frans Koolloos, Gert Egbers, Jan van Fulpen, Dik Dorrestein en trainer J. Rijn. Geknield van links naar rechts: Frans Stalenhoef, Jan Paauw, Jan Beijer, Jan Verhoeve en Jan Dorrestein. Steenmeijer, H. G. v. d. Kraak en J. Akkerman. De wedstrijd begint om vier uur. V.V.Z. 3-ALTIUS 5 Het derde elftal staat daarentegen mor gen voor een zeer belangrijke wedstrijd tegen het Hilversumse Altius 5. V.V.Z. heeft aan een gelijk spel tegen de Hil versummers al voldoende om het kam pioenschap te behalen. Er zal echter wel op hevig verzet van Altius gerekend moeten worden. Dat herinnert V.V.Z. zich overigens nog wel van de eerste wedstrijd. Er wordt om twee uur bij deze wedstrijd op een grote publieke belangstelling gerekend. V.V.Z. treedt in deze wedstrijd met het volgende elftal aan: doel W. den Bree jen; achter H. W. v. d. Worp, J. v. d. Bovenkamp, H. Wegerif en A. Ruizen- daal; midden J. van Kooy Gzn en M. van Ginkel; voor H. Brons, F. van Ha mersveld, A. H. van Wijk en J. A. van Kampen. Reserve is G. Wijma. RINGEN Ook met briljant Horloger - Juwelier Opticien Ga nhhrSPJKER TEL.2982 50E5TERBERGSE5TR 26 Generaal Winkelmanstraat 62 Soesterberg Tel. 03463-1223-1458 Tevens algehele verzorging door geheel het land. (Geen klassesysteem.) V.V.Z. 4-MONTAGNARDS 2 Het vierde elftal, dat een weinig be nijdenswaardige positie op de ranglijit inneemt doch niet kan degraderen, krijgt morgen waarschijnlijk de kana om eens tot een overwinning te komen en wel op het niet sterke, maar wel verrassend spelende Montagnards 2 uit Amersfoort. De eerste wedstrijd ging een beetje ongelukkig voor V.V.Z. ver loren, omdat een van de veldspelers de plaats onder de lat moest innemen. Een revanche in deze wedstrijd is echter geenszins uitgesloten. De opstelling van het vierde elftal, dat om vier uur in het veld komt, luidt: doel S. Lodema; achter A. Snijders, Joh. van Kooy, A. van Neerbos en H. On derstal; midden H. Duits en F. Delf- gou; voor T. Verkade, G. Pothoven, W. Hament en R. Bavinck. Reserve is H. van Velzen. D.O.S.C. 6-V.V.Z. 5 Het vijfde elftal gaat morgen naar D.O.S.C. 6 in Den Doider, een tegen stander, die zich op eigen terrein moei lijk laat verslaan. Voor beide ploegen staat overigens betrekkelijk weinig op hetspel. Met een beetje strijdlust en enthousiasme is het geenszins uitgeslo ten, dat V.V.Z. de winst mee naar Soest neemt, al ligt een gelijk spel meer in dc lijn der verwachting. De wedstrijd in Den Doider begint om twee uur. Om kwart over een vertrekken de volgende spelers uit Soest: doel M. Vet- kamp; achter W. Hoebée, G. van Kooy, K. Blijven, C. Ruizendaal; midden R. Schiffart en W. Bloemendaal; voor D. Pellegrino, E. S. van der Aarssen, W. Niewkerk en A. R. de Zoete. Reserve is L. de Haan. HOEVELAKEN 4-V.V.Z. 6 Het zesde elftal staat morgen een moei lijke uitwedstrijd te wachten tegen Hoevelaken 4. Het zal de Soestenaren vermoedelijk niet lukken, met een over winning naar huis terug te keren. Met een gelijk spel zal men al heel tevre den mogen zijn. De wedstrijd in Hoeve laken begint om twee uur. Om kwart over een vertrekken de spelers uit Soest. De opstelling van het zesde luidt: doel A. F. de Boer; achter S. Wijma, R. ten Hove, R. van Dalen en B. Morren; mid den W. v. d. Kuilen en G. Ruizendaal; voor J. van Kooy, J. Groart, L. G. Brunt en A. P. v. d. Hoek. Reserve is H. Boonstra. JEUGD Voor de jeugd van V.V.Z. zijn de vol gende wedstrijden vastgesteld: Amers foortse Boys-V.V.Z. pup. 1 (1.00 uur). V.V.Z. pup. 2-V.V.Z.A. 2 (1.00 uur). V.V.Z. pup. 3-Woudenberg 3 (1.00 uur). De volleyballende jeugd van Olympia c heeft deze week een goede wedstrijd gespeeld tegen Vios d. De Soestenaren bleven de tgeenstander met 2-0 voor. De setstanden waren 15-8 en 15-10, waaruit wel blijkt, dat Olympia het niet al te moeilijk heeft gehad. Anders was het met Olympia d, dat met 2-1 zijn meerdere moest erkennen in Vios f. De eerste set werd met 15-7 gewonnen, maar de tweede ging na veel spanning met 15-10 verloren; tenslotte moest men ook in de derde set de eer aan de tegenstander laten: 15-9. Nieuwe aanwinsten. Studieboeken. Ob jectief; het wereldgebeuren in woord en beeld. 1966 en 1967. Boerwinkel, Kerk en secte. Statistisch zakboek 1967. Van Raalte, Dr. D. Bos. Lin- deijer, Prisma-belastinggids. Viersen, Jonker en Stoffer, De belasting-alma nak 1968 van „Elseviers-weekblad". Drucker, Management in de praktijk. Seelmann, Waar komen de kleine kin deren vandaan? Klein, Het wil op school niet vlotten. De Vaal, Mo dern en medisch advies. Dony, Win tersport. Burggraf, Werken met me taalfolie. Van der Mark. Zaadetende tropische vogels. Rose, Bladplanten, cactussen en vetplanten. Jheronimus Bosch; bijdragen bij de herdenkings tentoonstelling. Marcus, Het ver borgen leven. De Ceulaer. Te gast bij Nederlandse auteurs. Galle, Cy- riel Buysse. Mensen als wij; ver taalde Middeleeuwse poëzie. Perk, Gedichten. Van de Woestijne, Ver zamelde gedichten. Greshoff, Ver zamelde gedichten. Lucebert. 1948- 1963 gedichten. Cranshoff, Pijn en puin verdwenen. Aischylos, Oreseia. Plautus, Het kabeltouw. - De ge boorte van Hercules. Grooten, Rie- wald and Zwartkruis. A book of Eng- lish an American literature. 2 dln. Dante, Divina commedia. 3 dln. Louis, Fale Português! Piebenga, Vi snakker Norsk. Van den Berg, De anatomie van Nederland. Dl. 1. Prin ses Margriet; foto-album. Baars, Noorwegen. Boeken voor jongeren. Gharteris, De Saint stichting. Koen-Conrad, Hoe het na 1000 weken werd. Orczy, De rode pimpernel. Stolz, Michel. wacht op mij. Kastner, Der gestiefelte Ka ter. - Wassermann, Das Gold von Caxamalca. Paton, Cry, the beloved country. Gassner en van Overveldt, Beroepenoriëntatie voor het nijverheids onderwijs voor meisjes. Paaltjens, Snikken en glimlachjes. Dürrenmatt, Romulus der Grosse. Shaw, Saint Joan. Kinderboeken. Biegel. Ik wou dat ik anders was. Ligthart en Scheepstra, Het boek van Ot en Sien. De Roos, De Kameleon altijd paraat. Brehm, Dierenleven in kleuren. Ter Haar, Altijd, overal, iedereen. Fuchs en Simons, Geschiedenis van de Fiets. Laurey. In het land van Alles-Kan. Clark, Bill van de pony express.

Soester Courant | 1968 | | pagina 9