Hees-V.Z.Z. gelijkspel 1-1 Hees s-nieuws B.D.C.-nieuws Tennispark Soest-Zuid zondag geopend Derde S.E.C.-zaterdagelftal na 3-2 zege ook bijna kampioen Telefoonnummer ziekenauto 5980 Noorderweg 23 „The Red Stars" Olvmpia-nieuws De Meteoren Succes voor Soester judoka's Politiebureau 4-4-4-1 Eerste won vriendschappelijk met 7-0 van Soesterberg S.V.V.-Volleybal De Snoekbaars DINSDAG 9 APRIL 1968 RED STARS—MIDLAND Aanstaande woensdagavond speelt het herenteam van Red Stars om 20.10 uur in de Amersfoortse Sporthal tegen het "Utrechtse Midland. Na een prachtige overwinning vorige week op U.V.V. zijn de verwachtingen van Red Stars ook nu weer hooggespannen. Het zal echter tegen Midland minder eenvoudig zijn om het tot een overwinning te brengen. De Midland-boys beschikken over een enorm doorzettingsvermogen, aangevuld door een zeer goede techniek. Als Red Stars de achterstand in de eer ste tien minuten beperkt weet te hou den is er een kleine kans om door intel ligent aanvalsspel de Midland-defensie onder zware druk te zetten. Als de Red Stars spelers zich voor de honderd procent inzetten is er in ieder geval een kleine kans om de wedstrijd tot een goed einde te brengen. Ongetwijfeld is deze ontmoeting een gang naar de sporthal waard. Coach Blok zal met de volgende spelers de overwinning moeten bevechten Arie Louis, John Bleyenberg, Hans Bosboom, Rinus Valk, Bert Vlug, Bert Majoor, Wim Jansen Schipper en Nico van den Berg. RED STARS—U.V.V. 21-8 Zondagavond hebben de dames van Red Stars, zoals verwacht, gewonnen van U.V.V. uit Utrecht. Deze wedstrijd was weinig interessant, en de sfeer was dan ook niet uit de wedstrijd te halen. Voor de nodige sfeer zorgde het talrijke pu bliek dat naar deze wedstrijd was ko men kijken. Red Stars was in alle opzichten de be tere ploeg. Het was voor coach Rudi Blok een goe de gelegenheid om eens enkele experi menten te proberen. Red Stars kan zich verheugen in een groot aantal dames, die reeds nu bezig zijn aan een selectie voor het volgend seizoen, als Red Stars met twee damesteams zal uitkomen. Het gevolg van deze experimenten was echter de score, deze liep namelijk niet erg hoog op. Een andere reden was de! verkorte wedstrijd. Door het uitlopen van de voorgaande wedstrijd, was de wedstrijdleider genoodzaakt deze wed strijd twee maal vijf minuten in te kor ten. Een verbaasde Red Stars-coach was hiervan het gevolg, want hij hoorde dit pas in de pauze. Reeds in de eerste minuut nam Red Stars met 2-0 de leiding. Na tien mi nuten spelen was de stand 6-2 voor de Red Stars-dames. De eerste helft werd afgesloten met een 10-6 voorsprong. Het tempo lag in de eerste helft niet erg hoog. Dit veranderde in de tweede helft. Red Stars gooide er een schepje boven op. Dit had direct resultaat en na tien minuten keek U.V.V. tegen een 19-6 achterstand aan. Uiteindelijk werd de eindstand 21-8 voor Red Stars. RED STARS BEGINT OOK MET ASPIRANTEN Voor het nieuwe seizoen bestaan er bij de Soester basketballvereniging plannen tot uitbreiding van haar teams. Reeds nu zijn de plannen zover, dat men met de nieuwe teams tijdig kan beginnen voor het komende seizoen. De belangrijkste uitbreiding is de op richting van een aspirantenteam voor jongens. Tot nu toe beschikte de ver eniging over een junioren- en een se niorenteam, maar door de steeds groei ende belangstelling zal nu ook met as piranten begonnen worden. Men kan zich nu reeds aanmelden als nieuw lid. Voor de vele jongens die belangstelling hebben voor deze sport is het nu al mogelijk om op donderdagavond eens de trainingen te bezoeken. Deze wor den gehouden in de gymnastiekzaal van de l.t.s. aan de Molenstraat. Mede als gevolg van de successen die de dames van Red Stars dit jaar be haald hebben, zal in het komende sei zoen, door de steeds toenemende be langstelling van de meisjes, ook met een tweede damesteam begonnen worden. Als derde uitbreiding wordt gedacht over een tweede juniorenteam voor de jongens. Hierover bestaat echter nog geen zekerheid. Als belangrijke oorzaak tot deze enorme ontwikkeling in deze nog steeds zeer jonge vereniging is wel de komst van de nieuwe sporthal hier in Soest, waar in Red Stars ook het komende seizoen zal gaan spelen, indien de hal tijdig ge reed komt. Zondag jl. hebben zij van het distri kt reeds officieus medewer king verkregen. Getracht zal worden om alle thuiswed strijden dan in Soest te spelen, terwijl de uitwedstrijden dan alleen nog maar in Utrecht worden gespeeld, omdat het distrikt het plan heeft de Sporthal in Amersfoort te laten vallen door de steeds dalende belangstelling in Amers foort. Red Stars heeft in drie jaar tijd een zeer goede reputatie opgebouwd zodat het distrikt zijn volledig vertrouwen schenkt aan de ontwikkeling van de basketballsport in Soest. Mede door al deze uitbreidingen zullen de trainingen in het nieuwe seizoen ook aan veranderingen onderhevig zijn. Door de komst van een Sporthal en een nieuwe gymnastiekzaal in Soest-Zuid is de spreiding voor lesuren ook groter ge worden, en er zal in ieder geval ook naar uitbreidingsmogelijkheden gezocht worden. RED STARS BEGINT DIT JAAR MET CONDITIETRAINING In verband met de grote rustperiode die de basketballers elk jaar hebben in de maanden juni, mei, juli en augustus zal er dit jaar waarschijnlijk gestart wor den met conditietraining. Als gevolg van de steeds toenemende concurrentie in de competitie moet Red Stars er voor zor gen reeds aan het begin van de compe titie in optimale vorm te zijn. Waarschijnlijk zal deze conditietraining gegeven worden in de natuurrijke om geving die Soest rijk is. AANSTAANDE DONDERDAGAVOND WEL TRAINEN Abusievelijk is medegedeeld vorige week dat de training van aanstaande donder dag, in verband met de paasvakantie, zal komen te vervallen. Dit is echter een vergissing, daar de l.t.s. haar school deze week nog open heeft en pas vol gende week gesloten is, waardoor vol gende week de training wèl komt te vervallen. HEES 2 NA 5-1 ZEGE OP COBU BOYS KAMPIOEN Het tweede elftal van Hees keerde za terdag met een 5-1 zege op Cobu Boys 3 en het kampioenschap van de afde ling uit Amersfoort in Soest terug. Het kampioenschap werd behaald op het zelfde veld, waar Hees vorig jaar naar de derde klasse werd verwezen door het tweede van Cobu Boys. In het eerste kwartier leek het er niet op, dat Hees aan het langste eind zou trekken, want de achterhoede stapelde de ene blunder op de andere, terwijl enig verband, in de voorhoede ook ver te zoeken was. Langzaamaan kwam er echter enige vaart in de ploeg, waar door De Boer de ban kon breken en met een goed doelpunt de score opende. Even later aarzelde Snijder ondanks buitenspelgeroep niet en joeg met een vliegend schot nummer twee in de tou wen. Een nieuwe fout van de achter hoede stelde Cobu Boys echter in de gelegenheid om de achterstand te ver kleinen: 1-2. Na de rust tapte Hees uit een heel ander vaatje. Cobu Boys had nog maar weinig verweer tegen de steeds opnieuw aanrollende Hees-aanvallen. Door Looyssen kwamen de Soestenaren op 1-3, terwijl Walet bijzonder fraai num mer vier liet noteren. Sakkers, belust op een laatste doelpunt, probeerde van alles om door de Amersfoortse verdedi ging te breken, maar slaagde ditmaal niet, gaf daarna wel een zuivere pass af, waarna het vijfde en laatste doel punt een feit was. T..V. 2-HEES 3 6-1 Het inmiddels veilig staande Hees 3 heeft zaterdag opnieuw zijn meerdere moeten erkennen in T.O.V. 2 uit Baam. Bij de rust keek Hees al tegen een 4-1 achterstand aan. Paal en lat moesten doelman Muis bovendien nog verschil lende malen te hulp komen. In de tweede helft vond T.O.V. nog tweemaal het net en bepaalde daarmede de eind stand op 6-1. Hees adspiranten a zegevierde met 9-1 over K.V.V.A. door doelpunten van Aart Brons (drie maal), Henk Kamp- horst (vier maal), Jaap v. d. Veer en Bert van Asselt. Hees pup. 1 werkte tegen Roda een 2-0 achterstand weg en zegevierde tenslotte met 4-3. Hees 3- B.D.C. 7 werd 1-2 en Hooglanderveen- Hees 4 eindigde in een 2-1 zege voor de thuisclub. OLYMPIA 1-V.I.F. (dames) 3-1 In de laatste competitiewedstrijd be reikte het eerste dames team van Olympia verleden week nog een goed resultaat tegen het weliswaar niet ster ke, maar toch goed partij gevende V.I.F. Met een 3-1 overwinning werd een seizoen vol pech besloten. De da mes van Olympia eindigden tenslotte in de overgangsklasse op de zevende plaats, iets minder goed dus dan het herenteam. Al in de eerste set ging Olympia snel van start. De punten vielen als vroege Paaseieren. Regelmatig liep de score voor de groenwitten uit, tot bij een stand van 15-4 gewisseld moest wor den. In de tweede set viel eenzelfde spelbeeld waar te nemen. De Olympia- dames rekenden al op een vroege terug reis naar Soest. Ln de derde set lukte het echter niet zo best meer, ook, om dat de speelwijze werd veranderd, het geen echter niet het beoogde effect had. Met 12-15 beet Olympia in het zand. In de vierde set herstelden de Soester dames zich volledig en trokken met 15-6 opnieuw aan het langste eind. Met werkelijk magnifiek keeperswerk wist de V.V.Z. doelman de stand in de derby gelijk te houden. Na een wat stroeve start, maakte na ongeveer 20 minuten Ries van Herwaar den er met een mooi schot 0-1 van. Spoedig scoorde Peter Verlinden na een mooie doorgeefbal, 0-2. Na gewisseld te hebben kwam ook Flip Brandsma nog tot een doelpunt (0-3) en met deze stand brak de rust aan. Na ongeveer 15 minuten wist Excelsior er 1-3 van te maken en kreeg Meteoren weer een nieuw aanvalsvak, maar het wilde niet lukken, zodat de Soesters met een 1-3 overwinning naar huis gingen. Meteoren 1 en Hilversum 2 staan thans op een gedeelde eerste plaats en daar om zal er over enkele weken een be slissingswedstrijd gespeeld moeten wor den. Indien Meteoren deze wedstrijd tot een goed einde weet te brengen, volgt pro motie naar de le klasse. OLYMPIA 2-SPIRIT 2 0-3 (heren) In een slechte wedstrijd verloor het tweede herenteam van Olympia met C 0 van het duidelijk sterkere Spirit, dat een beter gebruik maakte van de geboden kansen en snel kon uitlopen naar een maximale overwinning. Voor Olympia een wedstrijd om snel te ver geten. De derde Olympia-editie speelde een uitstekende wedstrijd tegen S.S.S. 3. Vooral Van Schie en Klaiheda jr. vol deden goed. Dat desondanks met 2-1 werd verloren was tegen de betere te genstanders geen schande. De dames van Olympia 2 moesten in een onbelangrijk geworden wedstrijd met 3-0 hun meerdere erkennen in het sterk spelende S.V.V. 2. Het wat ver zwakte Olympia team maakte een ver krampte indruk en speelde vrij luste loos. Het derde damesteam kon het verleden week ook al niet tot een overwinning brengen. Met 3-0 ging de overwinning naar de dames van V.V.A. 3. De Olympia a-jeugd verloor met mi nimaal verschil van Vios a. Met 15-13 en j-14 deden de Soestenaren toch niet veel voor hun tegenstanders onder. Ook dr b-jeugd was niet veel zwakker dan Spirit. Hier werd het 15-11 en 16-14 in het nadeel van de Soestenaren. Uitslagen van de zondag j.1. gespeelde wedstrijden: Gooi III-B.D.C. II 3-3. B.D.C. V- Amsvorde IV 3-11. B.D.C. VII-B.D.C. VI 4-12. B.D.C. VIII-K.V.V.A. VI 3-2 Een aantal leden van de sportschool Pauw uit Soest namen deel aan judo- wedstrijden in Wijk bij Duurstede en behaalden daar enige mooie successen. In de jeugdgroep behaalde Jan Kra mer, de eerste prijs, een fraaie beker, terwijl Ron Visser en Bert de Bree bei den in verschillende categorieën ieder op de tweede plaats beslag legden. Bij de senioren was de eerste plaats voor Ko Stalenhoef en de tweede plaats voor E. v. Boekei. Ongetwijfeld een mooi succes voor deze jonge judogroep. De tweede wedstrijd tussen Hees en V.V.Z. heeft zaterdag bijna alles ge bracht, wat men van een derby mag verwachten. Verbeten en soms wat (te) hard voetbal, spanning en nervositeit. De ontmoeting tussen beide elftallen eindigde evenals de eerste wedstrijd weer in een 1-1 gelijk spel, waarmede V.V.Z. zeer tevreden mag zijn. Ook nu moest Hees weer een achterstand weg werken, maar in de tweede helft heeft Hees zoveel mogelijkheden gehad om te scoren, dat de gelijkmaker niet kon uitblijven. Aan doelman Pouw is het tenslotte te danken dat Hees niet met de volle eer ging strijken. Hij speelde een uitstekende wedstrijld. Aan Hees zijde deden vooral Van Veen en links buiten De Bree van zich spreken, laatst genoemde vooral door zijn feilloos ge nomen hoekschoppen, die zonder uitzon dering allemaal op een meter voor de verste hoek van het V.V.Z.-doel beland den. Een „inswinger" van De Bree ver dween rechtstreeks in het doel. Bij alle overige moest Pouw steeds handelend optreden om doelpunten te voorkomen. De thuisclub is vrijwel voortdurend in de meerderheid geweest. In de eerste helft kwam V.V.Z. nog wel tot gevaar lijke tegenactiets, maar in de tweede helft heeft doelman Tempelaars in het Hees-doel maar bitter weinig te doen gehad. Al na vijf minuten werd in het V.V.Z.- strafschopgebied door een van de be zoekers hands gemaakt, maar dit ont ging de scheidsrechter, waardoor Hees voorlopig een strafschop onthouden werd. Aan V.V.Z.-zijde was het G. v. d. Bo- REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Met het hijsen van de clubvlag door I Alles is zo snel in zijn werk gegaan, twee junioorleden is zondagmiddag aan dat hier en daar nog het een en ander de Bosstraat het tennispark Soest-Zuid moet worden opgeruimd; het parkeer- geopend. Burgemeester mr. S. P. Baron Bentinck, wethouder mevr. Walter-v. d. Togt, hoofdinspecteur H. G. Scholt- meijer en vertegenwoordigers van de andere Soester tennisvereniging waren er onder meer getuige van. De voorzitter van de kort geleden op gerichte tennisvereniging Soest-Zuid jhr. R. Calkoen, zei in zijn openings woord, dat het geen belangrijke, maar wel een heuglijke gebeurtenis was, het tennispark in gebruik te mogen nemen. „We zijn trouwens niet eens de eerst geborene in Soest. We hebben reeds een rijpere zuster", aldus de heer Calkoen. Hij zei, dat het tennispark tot stand is gekomen dankzij particulier initiatief, met alle medewerking van de gemeente Soest. De eerste gedachten voor een tweede tennispark dateren pas uit het afgelopen najaar. De heer Calkoen herinnerde eraan, hoe in een minimum van tijd de vereiste medewerking werd verkregen en hoe even snel de belangstelling voor het tennispark groeide, zozeer, dat reeds tijdens de voorbereiding tot tweemaal toe tot uitbreiding kon worden beslo ten. Veel belangstelling is ook getoond van de zijde van de Soester Zakenkring, die dan ook één baan op het park steeds ter beschikking heeft. De heer Calkoen achtte het niet uitgesloten, dat voglend jaar reeds het complex met nog een paar banen kan worden uitgebreid. terrein is nog niet volledig aangelegd en ook aan het clubhuis moet nog wat gebeuren. „Na iedere geboorte moet wel iets worden opgeruimd", zei de heer Calkoen. Het banencomplex is eigendom van de heer Harskamp, die ook in Huizen een tennispark bezit. Drie banen staan ter beschikking van de tennisvereniging Soest Zuid. De vierde baan is voor de vereniging beschikbaar op werkdagen na 18.00 uur, op zaterdag na 14.00 uur en op zondag. De andere tijden is de baan gereserveerd voor de trainer. De vijfde en laatste baan is uitsluitend ver huurd aan de Soester Zakenkring. De tennisvereniging Soest-Zuid heeft een zeer voorspoedige start gehad. Na enkele maanden telt de vereniging reeds 160 leden. Men beschikt over een club huis van weliswaar bescheiden afmetin gen, maar compleet met kleedkamers voor dames en heren, toiletten, was bakken en een terrasje. De banen verkeren voor een deel al in goede staat, doch moeten deels ook nog wat aanharden. Met twee demonstratiewedstrijden tus sen Gooise hoofdklassespelers en tennis- leraren (M. Holtgreve en R. Kouling enerzijds en M. Riaskof en H. Korte- ling anderzijds) werden de banen offi cieel in gebruik genomen. Burgemeester mr. S. P. Baron Bentinck sloeg daarbij de eerste bal. venkamp, die door foutief en aarzelend ingrijpen zijn club enkele malen in moeilijkheden bracht, maar bij Hees ontbrak voorlopig nog een juist rich- tingsgevoel. Min of meer verrassend nam V.V.Z. de leiding. Uit een van de schaarse uit vallen waagde Lex Hament een schot, dat door doelman Tempelaars onvol doende werd verwerkt. Schaap kon ongehinderd de terugspringende bal in schieten: 0-1. Met deze stand ging ook de rust in. Hees heeft bijna de gehele tweede helft de toon aangegeven. In de strijd om de gelijkmaker werd het spel ook harder. Op links voerden G. v. d. Bovenkamp en Hardeman verbeten duels uit, die eenmaal leidden tot natrappen van de zijde van een Hees-speler, wat de ar biter echter eveneens ontging. Twee overtredingen van Van de Bovenkamp tegen resp. Walet en Nico van Es zorg den voor een onvriendelijke stemming in het veld en een strafschop voor Hees. Doelman Tempelaars, die toch al zo weinig had te doen, wilde het vonnis vellen, doch hij schoot hard over. Voor dien echter had De Bree uit een van zijn talrijke hoekschoppen gelijk maakt. Verschillende andere corners leverden herhaaldelijk gevaar op voor het V.V.Z.- doel, maar treffers kwamen er niet meer uit voort. Een door Van Veen ln het strafschopgebied genomen indirec te vrije trap belandde wel in het doel, doch zonder dat de bal door een tweede speler was aangeraakt, zodat de arbiter het doelpunt terecht afkeurde. Van Veen heeft de V.V.Z.-doelman Pouw nog verschillende malen trachten te passe ren. Eenmaal dacht hij, erin geslaagd te zijn en sprong al juichend naar de middellijn, doch de V.V.Z.-keeper red de bekwaam. Hees had trouwens het geluk ook niet aan zijn zijde. Nico van Es zag zijn schoten ook gekeerd door de keeper en Walet het zijne door de paal. Aan de andere kant bracht Tempe laars zich even in moeilijkheden door bij het uitschieten tegen een V.V.Z.- speler te trappen. De Hees-doelman had handen en voeten nodig om de bal te heroveren. Aangezien de scheidsrechter de wijze, waarop Tempelaars dat deed, tolereerde, bleef de stand 1-1, waarmede Hees zich niettemin toch weer iets om hoog gewerkt heeft, weg van de plaat sen, die voor de degradanten bestemd zijn. Voor V.V.Z. was het resultaat al van weinig belang meer. De bezoekers heb ben in de laatste wedstrijden al hun eventuele kansen door nederlagen te gen Renswoude, Baarn en Candia ver speeld. Het derde zaterdagelftal van S.E.C. heeft het kampioenschap binnen hand bereik. Wanneer het meezit, kan het elftal zaterdag de vlag hijsen. Een on gekend succes voor de nog maar drie jaar oude loot aan de S.E.C.-stam. om in één seizoen alle drie de elftallen kampioen te zien worden. Het derde won zaterdag in Amersfoort met 8-2 van C.J.V.V. 5, dat alleen nog een theo retische kans op de ere-plaats had. In de eerste helft heeft het er ook lange tijd naar uitgezien, dat de thuisclub de laatste zeer kleine kans ging grijpen. Tot tweemaal toe namen de Amersfoor- ters een voorsprong. De rust ging ook nog maar met een 2-2 gelijke stand in. Eerst halverwege de tweede helft barst te het geweld bij S.E.C. los en scoorde men in weinige minuten zes doelpun ten. S.E.C. kreeg in het eerste kwartier te gen C.J.V.V. talrijke kansen, die echter alle onbenut bleven. De Amersfoorters hadden aan één kans echter genoeg om op 1-0 te komen, maar Van Beek had voor S.E.C. een antwoord klaar: 1-1. Na 35 minuten keek S.E.C. opnieuw te gen een achterstand aan, maar drie mi nuten later was het Roels, die beide partijen weer op gelijke hoogte bracht. Op dat moment wees nog niets op een grote overwinning voor S.E.C. Dat werd echter anders, toen na de rust Roels drie doelpunten achter elkaar scoorde en zijn club met 5-2 de leiding gaf. Een door Van 't Klooster benutte strafschop wegens hands bracht de zes voor S.E.C. op het scorebord. Een doelpunt van Koelewijn en opnieuw een raak schot van Van 's Klooster betekenden uitein delijk een royale 8-2 overwinning. Zaterdag komt het derde elftal opnieuw in het veld. SOESTERBERG-S.E.C. 0-7 Het eerste kampioenselftal speelde za terdag een vriendschappelijke wedstrijd tegen Soesterberg. De Soestenaren maak ten van deze gelegenheid gebruik om een paar spelers uit het tweede een elftal hoger te proberen, n.1. Rouwen daal en Veenendaal. Beide spelers kon den zeer behoorlijk meekomen. Rou- kelijke. S.E.C. speelde vrij ongeïnte resseerd, maar slaagde er dankzij doel punten van Rouwendaal en Beijer toch in, met een 2-0 voorsprong te gaan rusten. Eerst na 25 minuten in de tweede helft kwam de doelpuntenproduktie een beetje op gang. Rouwendaal rondde een voorzet van Beijer doeltreffend af en bekroonde even later zelf een solo: 0-4. Een combinatie tussen Beijer, Hoefman en Rouwendaal werd vijf minuten la ter opnieuw door Rouwendaal met een doelpunt besloten. Een fout van de Soesterbergse doelman stelde Beijer kortetijd later in staat om het zesde doelpunt aan te tekenen en weinge mi nuten voor het laatste fluitsignaal le verde Hoefman ook nog een aandeel in de doelpuntenproductie: 0-7. Voor de aanvang van de wedstrijd kreeg aanvoerder v. d. Schagt van het Soesterberg bestuur bloemen aangebo den wegens het bereikte kampioenschap. Het eerste damesteam lijdt aan wat dames zelf noemen „volleybalmoeheid". Er wordt niet uitzonderlijk slecht ge speeld, maar dat beetje energie dat no dig is om de wedstrijden te winnen ontbreekt. Zo ook in de wedstrijd tegen de Shadows vorige week. De eerste set en ook de tweede gaven een evenwicht te zden (14-16 en 15-12), de derde set wonnen de dames met een groot ver schil (15-3) en daarna zakten ze weg. Met 9-15 en 10-15 gingen de laatste sets verloren! Dan deden de dames van het tweede team het beter. Plaatsgenoot Olympia 2 moest een totale nederlaag ondergaan met de setstanden: 15-9, 15-8 en nog maals 15-8. S.V.V. 4 (d) speelde tegen B.G. S.V. en verloor met 3-0 met als setstanden: 15-8, 15-4 en 15-2. De meisjes speelden weer uitstekend. Met 11-15 en 13-15 moesten de meisjes van Spirit genoegen nemen, wendaal bewees, volkomen in dit milieu Heren 1 verstevigde zijn leidende po thuis te horen, want hij scoorde niet minder dan vier doelpunten. S.E.C. keerde uiteindelijk met een 7-0 zege naar Soest terug. De eerste helft was de minst aantrek- De hengelsportvereniging „De Snoek baars". Baarn-Soest, hield vrijdagavond de jaarvergadering in café „Onder de Linden" te Baarn. De voorzitter, de heer F. Posthumus, verwelkomde alle aanwezigen, in het bijzonder de beschermheer, mr. F. J. van Beeck Calkoen, burgemeester van Baarn. Uit het jaarverslag van de secretaris bleek, dat de Snoekbaars een goed jaar achter de rug heeft. Het batig saldo was ruim duizend gulden. Aan vis werd uitgezet 100 kg meerzomerige karpers, 2000 kg voorn en brasem, 1000 poot- snoekjes, terwijl nog een groot kwan tum zal volgen. De aftredende bestuursleden werden herkozen. De penningmeester, de heer W. van Amerongen, die deze funktie 25 jaar heeft vervuld, werd door de voorzitter dank gebracht en gehuldigd voor het vele werk door hem voor De Snoek baars verricht en hij kreeg hengel- attributen aangeboden. Een distriktsbe- stuurder van de Algemene Hengelaars Bond reikte de jubilaris de zilveren draagspeld uit. Hierna ging de voorzitter over tot het uitreiken van de beker en de tweede en derde prijs van de hengelcompetitie '67. Voor het seizoen 1968 werd het volgen de programma vastgesteld De jaarlijkst wedstrijd op zaterdagmor gen 15 juni in de grote zandput aan de rijksweg no. 1. Op 17 augustus de jeugd- en dames- wedstrijden, eveneens in de grote zand put. Verenigingscompetitiewedstrijd op 6 ju ni, 20 juni, 27 juni, 7 juli, 17 augustus. 31 augustus en 7 september. Opgave vóór 20 mei a.s. sitie door van het als nummer drie geklasseerde Wilhelmina 1 met 3-0 te winnen in een wedstrijd waarin leuk gespeeld werd. De eerste set was gauw bekeken (15-5) maar in de beide andere sets bood Wilhelmina goed tegenspel. Setstanden: 15-12 en 15-13. De wedstrijd van 25 april tegen naaste concurrent Spirit 2 zal, naar verwacht mag worden, het kampioenschap voor S.V.V. opleveren. Zelfs als S.V.V. deze wedstrijd met 2-1 verliest is het kam pioenschap verzekerd. S.V.V. 2 (h) kwam uit tegen N.V.C. en ging dapper maar vruchteloos strijdend tenonder. Met 15-8. 15-10 en 15-10 in casseerde N.V.C. de volle winst: 3-0. Koploper van de derde klasse heren Wilhelmina 2 versloeg S.V.V. 3 met 7-15, 13-15 en 9-15. Hoewel dus een 3-0 nederlaag de heren niet bespaard bleef, moet gezegd worden dat vooral de tweede set een zeer behoorlijke punten- verhouding te zien geeft. Evenals het eerste heeft ook het vierde herenteam kampioensaspiraties. W.B.K. werd met 3-0 verslagen (15-5. 15-10 en 15-6) zodat koploper der vierde klasse heren Uni-Cornus door de S.V.V.-vete ranen ernstig wordt bedreigd. Woensdag 17 april, als de concurrenten Uni-Cor nus en S.V.V. 4 de beslissende wedstrijd hebben gespeeld, zullen we meer weten. De jongens verloren met 15-17 en 10-15 van Laetitia. Programma deze week Donderdag, 18.30 uur S.V.V.-Olympia c (jongens). 19.15 uur, Olympia 2-S.V.V. 3 (dames). 20.00 uur, S.S.S. 3-S.V.V. 2 (heren). 20.45 uur, S.V.V. 1-V.I.O.S. 2 (dames). Kon. Ned. Ver. E.H.B.O.. afd. Soest

Soester Courant | 1968 | | pagina 5