ton beuken Noorderweg 23 daJco ACADEMICUS IN 2 LESSEN Modart MIKIM0 DE SLAAP VAN DE EUROPESE GEDACHTE S0ESTERBERG Telefoonnummer Plastic Golfplaten Nijhof - Baarn GARAGE A.H.C. VLUG MAGAZIJNBEDIENDE DALC0 FUTUROLOGIE Misdadigers op operatietafel inplaats van in gevangenis MORGEN. zaterdag 20 april opent ton beuken interieurverzorging interieurverzorging ANDERS i DAN 1 AND ER! Ned. Vrouwen Elektr. Ver. Avondmis Parochie Soest Geen spreekuur Gevonden voorwerpen IVIoEDEBS De speciaalzaak voor uw kind 20 jaar Israël Suid-Afrika in deze tijd Opgewekt leven Medische dienst PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten Medische dienst Gemengde koren zingen Zes jaar bejaardensociëteit Straattekenwedstrijd EEN WONDER OP WIELEN! Onderhoud Reparatie - Service N.V. Schildersbedrijf ..De Nederlanden* VAKBEKWAME SCHILDERS NEDER LA N D SC H E FOTOGRAFISCHE INDUSTRIE N.V. SOESTDUINEN VRIJDAG 19 APRIL 1968 Straks zult u met een glimlach terug zien op uw jeugdjaren. Een tijd van vrolijkheid, blijheid, onbekommerdheid, een tijd van genieten van al het mooie en goede wat de wereld te bieden had... Geen onaangename plichtplegingen voor het kind zoals naar school gaan, bood schappen doen, rommel opruimen, op passen en dergelijke, in vroegere tijd zwaarwegende zaken. Scholen bestaan al lang niet meer en de robots verzor gen op eminente wijze alle mogelijke karweien, die de mens als een last be schouwt Inderdaad, u bezat en verkreeg niet veel kennis maar ook daar werd op voor treffelijke wijze voor gezorgd. Want de dag waarop u acht jaar werd, is één der hoogtepunten uit het leven. Het is „de dag van het alfabet"! De schooldag Van het gemeentebestuur ontving u een uitnodiging om op deze dag in persoon te verschijnen op het Instituut A. en O., zo beschrijft I. Asimov in „Profession". U kwam daar en zag in de ontvangsthal een massa andere kinderen, die allen eenzelfde oproep hadden ontvangen. Te recht was u zenuwachtig want ze ver telden allemaal van die enge verhalen over opensnijden, instoppen en weer dichtnaaien Toen uw naam werd afgeroepen nam een geleerd uitziend persoon u mee en begon een gemoedelijk praatje. Over het hoe en waarom Daarna kreeg u in het laboratorium een kap op het hoofd, die er heel ingewikkeld uitzag met zijn vele knoppen, draadjes en stangetjes en die in verbinding stond met al die andere, nóg ingewikkelder instrumenten in het vertrek. Een band draaide langzaam af. u hoorde zoemen en een ver gefluister. U geraak te in een schemertoestand. Volleerd U werd wakker toen de kap werd afge nomen en de heer liet u een kaartje zien. Tot uw onuitsprekelijke verrassing kon u iets, wat u nog nooit eerder had gekund lezen En het bleek dat u nog meer kennis had opgedaan zoals rekenen, aardrijkskunde, geschiedenis, staatsbestel, taal enzovoort. Een grote dag. Uitzonderingen Er zijn mensen wier hersenstructuur het niet toelaat dat er op deze wijze, dus in één keer, kennis in wordt opgeslagen. Deze mensen vereisen een speciale be handeling. Het gaat dan hoofdzakelijk om hersenen, die bespeeld worden door een geest met een sterk individueel ka rakter. Deze hersenen nemen moeilijk zonder meer op wat niet eerst terdege is beoordeeld. Feitenkennis kan wel zonder meer wor den opgeslagen en hiervan zijn vele soorten korte banden vervaardigd maar het in correlatie brengen van deze fei ten vereist een conventionele wijze van s.uderen. Deze mensen vorderen langzaam, maar z;jn geestelijk voortdurend actief en be zitten een creativiteit, die hen op den duur naar de hoogste sporten van de maatschappelijke ladder jaagt. Zij zijn het die de uitvindingen en ontdekkingen doen en de wereld op een hoger ont wikkelingspeil brengen. Operatie Hersenen die onvolwaardig zijn, komen in de toekomst niet meer voor. Er wordt gesteld dat het bezit van goede hersenen de mens slechts tot mens kun nen bestempelen. Afwijkingen worden genezen met behulp van speciaal voor c t doel vervaardigde instrumenten. E i dit beeld van de toekomst blijven - Ie vragen open, maar het gaat voor lopig om de grote lijnen, om het idee. Aan dit idee wordt reeds zeer veel aan dacht besteeds want het onderzoek naar de functie van de hersenen is reeds vele jaren in volle gang. In tal van gevallen waarbij hersenafwijkingen een storende invloed hebben op de menselijke geest en de ontwikkeling van het lichaam, kan al corrigerend worden opgetreden. Vooral misdadige aanleg als gevolg van hersenafwijkingen wil men te lijf gaan langs operatieve weg. In een nabije toe komst komt elke misdadigers op de ope ratietafel inplaats van in een gevange nis. Begint het u ook te duizelen een exclusieve afdeling kunstnijverheid in de nieuwe uitbreiding van circa 200 m2 aan de gallenkamppelsweg. een artistiek paradijsje waar u de nieuwste ploeg-damesstoffen aantreft naast de fraaiste finse serviezen het gaafste italiaanse glaswerk en nog tal van andere curieuze voorwerpen. vanaf zaterdag bent u van harte welkom op deze nieuwe afdeling in de zaak van ton beuken soesterbergsestraat 51 soest-zuid tel. 02155-2180 lid distribuantenver. „goed wonen" Maandag 22 april a.s., om 2.30 uur, zal mej. A. Hoekendijk in het Oranjehotel een lezing houden, terwijl donderdag 9 mei een excursie naar Harmeien zal plaats vinden met een bezoek aan de firma Johnson te Mijdrecht. Wij wijzen belanghebbenden erop, dat in tegenstelling met hetgeen in het me dedelingenblad van de parochie Soest staat vermeld, hedenavond zoals ge woonlijk een avondmis plaats vindt. Wethouder K. de Haan, is verhinderd a.s. dinsdag 23 april spreekuur te hou den. Bij het bureau van politie alhier zijn als gevonden aangegeven: portemonnee met inhoud, paar bruine handschoenen, vulpotlood, boodschappennet, bedelarm band je, grijze pullovcr, sleutel, kettink je, verzekeringsplaatje, herenhorloge, doublé dameshorloge, zonnebril, bril, bruine herenhandschoen, sleutelring, he renrijwiel, bos sleutels in etui, leren bruine aktetas. Aankomen lopen Siamees katertje, oranje katertje, bruine fox-terrier en klein hondje. Aankomen vliegen pauw en parkiet. VOOR AuS GAU.ENKAMP PELSWEG 11. (nabij busstation Soest-Zuid), telef.. 6286 Begin volgende maand hoopt de staat Israël zijn 20-jarig bestaan te herden ken. Ondanks het feit, dat dit kleine land in het Midden Oosten nog altijd geen vrede en rust kent, zal dit lustrum in Israël feestelijk worden herdacht. De herinnering aan de spontane wijze, waarop Nederland - en ook Amersfoort en omgeving - zich tijdens de juni-oor- logsdagen van vorig jaar voor Israël heeft ingezet, leeft in dankbaarheid voort, bij de joden in en buiten Israël. Het plaatselijk afdelingsbestuur van de W.'.Z.O. (Women International Zionist Organisation) wil de bevolking van Amersfoort en omgeving iets van die feestelijke sfeer doen proeven en heeft het initiatief genomen tot de organisa tie van een groots opgezette bazar, wel ke op woensdag 1 mei en donderdag 2 mei zal worden gehouden en alle alen van het „Doopsgezind Centrum" Stads- ring (hoek Henderik v. Viandenstraat). De bazar zal woensdagavond 1 mei, om 7 uur, officieel worden geopend door de echtgenote van Amersfoorts burgemees ter, mevr. A. M. D. de Widt-Lugten. Wij leven in een tijd van schematisch denken, blok-vorming en van het over matig gebruik van witkalk op rode baksteen. Een tijd waarin ook het woord „mondigheid" een modewoord gewor den is. Echter de „mondige" mens is juist diegene die geïnformeerd is, waar den er opvattingen tegen elkander weet af te wegen, en die daarna een beslis sing neemt en een bepaalde weg volgt. Lang niet alle agiterende kalkers van onze tijd zijn mondig in die zin. Het ontbreekt hen ook vaak aan de nodige informatie en kennis der achtergronden. Wij menen dat dit ook wel opgaat over het opschrift boven deze woorden Suid- Afrika in deze tijd. Daarom is het goed kennis te nemen van geïnformeerde en geëngageerde lie den die niet vanuit een vooraf bepaalde politieke stellingname een zinnig woord kunnen zeggen. Ds. H. A. Lombard, predikant met stu- dieverloof in Utrecht, een Afrikaner, spreekt over het bovenvermelde onder werp in de recreatiezaal van Zonne gloren op dinsdag 23 april 1968, om 8 uur 's avonds. Belangstellenden zijn op deze avond bij zonder welkom. De oude Jean Monnet, een der archi tecten van de Europese Economische Gemeenschap, is van nature een opti mistisch mens. Maar niet meer over die E.E.G.: die ontwikkelt zich, zegt hij, nergens meer in de goede richting. Dat was een uitspraak naar aanleiding van de laatste bijeenkomst der ministers uit de zes landen in Luxemburg, die het Deze twee woorden waren de meest sprekende in een gehele pagina van ons blad van vrijdag voor Pasen, waar in de aandacht werd gevestigd op de bijzondere kerkdiensten, die, in alle kerken van Soest, ter gelegenheid van Pasen zouden worden gehouden. Om aan dit mooi, gezamenlijke gebeu ren zoveel mogelijk kleur te geven, wer den daarbij afgedrukt de oudste Her vormde kerk, de oudste Katholieke kerk, de oudste Gereformeerde kerk en de kerk van de Ned. Protestantenbond. Vooral voor hen, die zich in de laatste tijd in Soest vestigden, meenden wij er goed aan te doen naast de foto's de Plaatsen te vermelden waar de kerken zich bevinden. Wij verzuimden daarbij echter onder de Hervormde kerken de nieuwe Ichthus- kerk aan de Alb. Cuyplaan te noemen en, hoewel uit de mededeling bleek, dat bij deze paasviering de gehele Her vormde Gemeente was betrokken, spijt het ons deze fout te hebben gemaakt. weer niet eens konden worden. En waarbij o.m. een moeilijkheid was of in een document nu wel de zinsnede moest staan dat een gesprek met Engeland gevoerd zou worden met het oog op een eventueel later lidmaatschap. Een on schuldig zinnetje eigenlijk, met weinig concreets erin - maar het was de Fransen al te hartig. Onder die om standigheden is het verklaarbaar dat besluiten over dingen die wel princi piële of voor sommige landen belang rijke zaken treffen, helemaal niet van de grond komen. Het verdrag van Rome van 1948 had een aantal doelstellingen, die in de af gelopen elf jaar grotendeels wel zijn bereikt. De verdragspartners van toen hadden ook een aantal idealen die men zou trachten te verwezenlijken nadat eerst het belangrijkste economische werk was verricht. Dat hoefde niet al te uit gebreid omschreven te worden. Daar voor was nog tijd genoeg als men voorlopig maar vast aan het werk ging. Het probleem is nu dat in die elf jaar die idealen grotendeels zijn vergeten. In vele gevallen was Frankrijk het struikelblok doordat het met alle mo gelijke middelen tot chantage toe zijn nationale interessen bleef nastreven en alles tegenhield wat niet ogenblikke lijk voor de Fransen van voordeel was. Maar de eerlijkheid gebiedt dat in dat opzicht de anderen van tijd tot tijd met toewijding het Franse voorbeeld volg den. Diverse problemen die nu aan de orde zouden moeten komen, zoals een gemeenschappelijk industrieel beleid, een gemeenschappelijke energiepolitiek en nog zo het een en ander, krijgen geen kans. Misère En het zijn juist dergelijke zaken die de afronding moeten geven aan een vervallen van onderlinge tolmuren om van de gemeenschap een industrieel krachtig geheel te maken dat de verge lijking kan doorstaan met andere in dustrie-imperia zoals de V.S. en de Sowjet-Unie. Zelfs de organisatorische eenvoudige zaken als ex unificatie van het octrooirecht komen niet van de grond. Dat is trouwens niet alleen in de eco nomische sector zo. In Euratom is het al evenzeer misère, met veel uitermate kostbaar langs elkaar heen werken waardoor krachten versnipperd worden. Met o.m. als konsekwentie dat het ge heel niet onmogelijk is dat de voor naamste leverancier van kerncentrales en de systemen daarvoor weer de V.S. wordt. E.S.R.O. en E.L.D.O., de twee organisaties voor onderzoek in de ruim te, leiden een klaaglijk bestaan. Een ander triest voorbeeld is de compu ter-technologie. Frankrijk heeft enige maatregelen genomen om de eigen on dernemingen op dat gebied nog een steuntje te geven, zonder dat dit even wel veel hielp. Europa begint wel een strijdtoneel te worden voor een vrij groot aantal on dernemingen op dit gebied, die echter alle lijden onder het euvel dat ze elk voor zich niet opgewassen zijn tegen doe Amerikaanse reuzen. En elk land geeft dan wel research-opdrachten om de edgen industrie een handje te helpen technologisch bij te blijven, maar die versnipperde bijdragen leiden tot meer dubbel werk dan tot reële kansen om om koploper te worden op een gebied dat van het uiterste belang is voor een industriële samenleving. Idem de vlieg tuigbouw en zo valt nog een enkel voor beeld op te noemen: al was het maar het geharrewar over internationaal ver voer. De enige manier om uit deze stagnatie te komen is een terugkeer naar de er kenning dat het onder samenwerkenden voordeel kan opleveren een klein natio naal nadeel voor lief te nemen als men in ruil daarvoor kan meeprofiteren van een vooruitgang van het totaal. En dat is heel wat anders dan bitter geharre war over kleinigheden, zoals men nu waarneemt. Het is te hopen dat wat men nu ziet alleen maar een middagslaapje is van de Europese gedachte waaruit ze wel weer wakker zal worden. Het zou in derdaad voor heel Europa treurig zijn als de Europese gedachte bezig is voor goed in te slapen. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur door H. J. Stroband, Henr. Blaekweg 14, tel. 2434. Van zaterdagmiddag 12.00 uur tot zondagmorgen 8 uur M. Oeberius Kap- teyn, Willem de Zwijgerlaan 21, tel. 4545. Van zondagmorgen 8 uur tot maan dagmorgen 8 uur J. C. Rip, Soester bergsestraat 16, tel. 2423. Tandartsen Zaterdag en zondag, van 13.00-13.30 uur, M. L. Evers, Ir. Menkolaan 75. Apotheek Zaterdag en zondag geopend apotheek •Soestdijk". Avond- en nachtdienst t.m. vrijdag 26 april apotheek „Soestdijk". Oranje-Groene Kruis. Zr. Kropff, Middelwijkstraat 36, telef. 2902. Wit-Gele-Kruis Eerw. Zr. Antoniana, Nieuwerhoekplein 10, tel. 4255. Groene Kruis Zr. J. Postma, Van Weedestraat 2 A, tel. 6906. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. Zondag 9 uur Gezinsdienst. 10 uur ds J. Mettau, H. Avondmaal. I.K.O.R. kerkdienst. 19.00 uur ds K. van Liere. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Emmakerk. Regentesselaan. Zondag 10 uur ds K. van Liere. Bedie ning II. Doop. 19 uur ds TTi. M. Loran, Amersfoort. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Heeskapel. Insingerstraat. 10 uur ds J. Haitsma, Woerden. Zonnegloren. Soesterbergsestraat Zondag 10 uur ds L. de Ru, m.m.v. Sursum Corda. Eltheto, Driftje. 10.15 uur Jeugdkerk. Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 uur ds J. C. Terlouw, Lage Vuursche. 5 uur ds J. Smit. Sav. Lohmanschool, Driehoeksweg II.30 uur Zondagsschool. Gebouw Middelwyk, P. de Hooghlaan. 10 uur Zondagsschool. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 9.30 en 5 uur ds M. Wilschut. Interkerkelijke Zondagsschool Da Costaschool. Pr. Bernhardlaan. Zondag 10 uur Zondagsschool. Wilhelminakerk 10 uur ds J. Dijkstra, Nigtevecht. 5 uur ds A. A. van Hoorn, Vreeland. GEREF. KERF Eltheto, Driftje 8.30 en 3 uur ds W. Borgdorff, Baarn. Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds J. P. Moerkoert, Maartens dijk. 15.00 uur ds J. P. Moerkoert, Maar tensdijk. CHR. GEREFORMEERDE KERK Zondag 10 uur ds P. de Smit. 19.00 uur ds J. C. Maris, Haarlem. GEREF. GEMEENTE Kleine Remhrandtzaal Zondag 10 en 5 uur Leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDEENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds J. Arth Mulder (N.H.), Naarden. 10.15 uur Kinderddenst. Wjjkgebouw SOEST-ZUID Zondag 10.15 uur Kinderdienst. ADVENTSGEMEENTE 10 uur Bijbelstudie. 11 uur Pred. R. R. Kraft van Ermel. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Zondag 10.30 uur Mr. J. v. d. Hoeven. Soestdijk. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burg. Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7. Zondag 10.30 uur ds A. Vermeulen, Am sterdam. 10.30 uur Kinderdienst in de Luther- kapel. KERK SOEST, Steenhoffstraat. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen, maandag 8 en 19 uur, dinsdag, woensdag en donderdag 8 en 9 uur, vrijdag 8 uur en 19.00 uur. Zaterdag 8 en 9 uur en 19.00 uur avondmis. KERK SOESTDIJK, Borg. Grothestraat. Zaterdag H. Missen 9.00 en 19.00 uur. Zondag H. Missen 8 en 9.30 uur, 11 uur Hoogmis. H. Missen maandag, dinsdag en vrijdag 8 en 8.30 uur, woensdag 8 .-n 9 uur, donderdag 8 en 19 uur, zaterdag 9 en 19 uur. KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstraat. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8 uur, woens dag 19 uur Gezinsdienst, zaterdag 8 en 19 uur. Dokter J. C. Lucas, Prof Lorentzlaan 21, Soesterberg, telef. 03463-1200, neemt ln het a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen A. J. W. Hagedoorn en A. Th. M. Splinter, beiden te Soesterberg, W. F. van den Helm te Huis ter Heide en L. H. Brandt en A. W. Moll van Cha- rante, beiden te Den Dolder. Behalve het Soesterbergs Gemengd Koor zal ook het Christelijk Gemengd koor „Euterpe" muzikale medewerking ver lenen aan de dodenherdenking op za terdag 4 mei op de vliegbasis. Door beide koren zal het Wilhelmus en Beati mortui (Mendelssohn) worden uitge voerd. De algemene bejaardensociëteit heeft donderdagmiddag haar zesjarig bestaan gevierd in „De Hoeksteen". Het toneel clubje van de afdeling Soesterberg van de Ned. Christen Vrouwen Bond voerde met flair „De tante uit Amerika" op. Het amusante spelletje vermaakte de aanwezigen buitengewoon. Onder aanbieding van bloemen aan de speelsters en een pakje fruit aan elk der dames van het comité vertolkte de heer Seysveld de gevoelens der bejaar den, toen hij zijn grote dank bracht aan de dames van het toneelclubje en de dames van het comité, die zoveel voor de bejaarden doen. Dit ging ver gezeld met de overhandiging van een enveloppe met inhoud aan de penning- meesteresse van het damescomité, me vrouw Kooman, namens de bejaarden. Mevrouw Willemsen van het dames comité bracht eveneens dank uit aan de dames van het toneelclubje voor hun leuke bijdrage aan de viering van deze middag, waarbij nog even het 6-jarig bestaan van de sociëteit werd gememoreerd. Soesterberg beleeft op zaterdag 20 april, om 10.30 uur, een primeur, want dan organiseert de Michaelgroep een straat- teken-wedstrijd voor de jeugd van 5 tot en met elf jaar, ergens op een rustig plekje tussen de flats. Voor iedere leef tijdsgroep is er zowel voor jongens als meisjes een leuk prijsje te winnen en bovendien zal er uit de meisjesafdeling een miss „kleurkrijt" gekozen worden. Voor de jeugd van 11 tot en met 14 jaar is er op diezelfde dag een fiets- rally. Deze wordt georganiseerd in het kader van het feest van Sint-Joris. Gedroogde Koemest, V.A.M., kompost, kalk, A.S.F. korrels, turfstrooisel, bloemistengrond. Alles voor uw tuin. A. J. HEINS. Middelw(jkstraat 28, Soest, telefoon 2336. Zaterdags de gehele dag geopend. KINDERFIETS 7 tot 12 jaar, ƒ89,—. W. SLUYTER, Koninginnelaan 37, tel. 4316. REPARATIE KUNST GEBITTEN snel en bil lijk. Cantonlaan 9A, Baarn, telef. 02154-4136. TUINGEREEDSCHAPPEN (onze specialiteit!), gras- maalmachlnes in tiental len maten en soorten. Tuintoko Van Drie, Am- sterdamseweg 139. Amers foort. tel 03490-17031 Verhuur van CARAVANS. Roadmaster vouwkampeer- wagens en bagagewagens. „HOKA", Gen. WLnkelmanstraat 93, Soesterberg, telefoon 03463-1631. KAMERPLANTEN ln een grote sortering - snijbloe men - kamerplantenmest gieters - spuiten enz. Tnlntoko Van Drie, Am- sterdamseweg 139. Amers foort. telefoon (03490)- 17031 Per plaat 183x67 ƒ4,90. 213x67 f5,70. 244x67 ƒ6,60. 275x67 ƒ7,50. 305x67 ƒ8,25. Jac. van Lenneplaan 15. Telefoon 02154-3462. Voor BEHANGWERK naar Kerkpad z.z. 152, tel. 3913. Voor coupons stoffen o.a. Trevira 2000, Draion, Polyester enz., voor voering, voor Burda naai- patronen, voor fournitu ren o.a. knopen is uw adres FIRMA HUISSTEDEN, Soesterbergsestraat 28, telefoon 3480. Snijbloemen en kamer planten. Prima kwaliteit en niet duur. M. SCHOLTEN, Middel wijkstraat 28, Soest, telefoon 2336. Wast uw auto zonder borstels bij de AUTO WASSERETTE. Nieuwstraat 13. SCHRIJFMACHINES ADLER EVEREST TELMACHINES RADEMAKER Laanstraat 44 - Soest Telefoon 2957 WIJ KOPEN ANTIEK op elk gebied, ook goede oude boeken, prenten en gravures. Verder goud, zilver en kristal. H. WESTERHOF, Anti quair - Taxateur, Het Kaperschip, Brink straat 15, Baarn, telefoon 02154-2525. LEKKAGE, LEKKAGE. Hebt U lekkage in dak of goot, de vakman helpt U uit de nood. Voor alle soorten dak bedekking. Dakdekkers- bedrjjf HENVO, Sumatra- straat 13, Baarn. TeL 02954-2663. Laat uw SCHOORSTEEN VEGEN door de vakman. J. H. SCHLEBAUM. Erkend schoorsteenveger en rookverdrijver. Troel- strastraat 2. telef. 3732. BLOEMBAKKEN - vazen tuinschalen - potten, ln aardewerk, asbest, plastic en hout. Tuintoko Van Drie, Amsterdamsew. 139, Amersfoort, tel (03490)- 17031 Vraag eens een proefrit met de nieuwe PEUGEOT-MODELLEN 204 en 404 bij PEUGEOT DEALER VOOR BAARN EN SOEST LEESTRAAT 8 - BAARN - TEL. 02154-3486 KERKSTRAAT 62 - SOEST - TEL. 02135-3898 vraagt: voor onderhoudswerk. Inlichtingen Van Weedestraat 39A, Soest, telefoon 2601. Wij zoeken voor ons Magazijn Ontvangst Goederen een leeftijd 20-23 jaar. U punt mondeling of schriftelijk solliciteren bij Afdeling Personeelszaken te Soestduinen.

Soester Courant | 1968 | | pagina 13