J V.V.Z.-nieuws B.D.C.-HANDBAL S.E.C.-nieuws V.V.Z,-leden werken met man en macht aan kleedlokalen en kantine Hees na 2-0 zege op T.O.V. bijna veilig ICHTHART I foo":'LZ°: Softball S.E.C.-zaterdas; w B.D.C.—M.S.V. "19 0-2 Dc Meteoren - Successen voor H. Hart-u.l.o, op Paastoernooi VRIJDAG 19 APRIL 1968 Op de valreep lijkt Hees erin te zullen slagen zich van degradatie te vrijwaren. De Soestenaren zijn al verschillende ■wedstrijden achteren ongeslagen geble ven. Ook T.O.V. kon zaterdag de op mars van Hees niet stuiten, al is de uit eindelijke 2-0 zege wel een beetje ge flatteerd uitgevallen. Overigens heeft Hees een zeer redelijke wedstrijd gespeeld, al ontbrak het met name voor de rust in dc voorhoede wel aan een schutter. In de eerste helft lie ten beide ploegen soms zeer aantrek kelijk voetbal zien. T.O.V. was in tech nisch opzicht duidelijk de betere ploeg, maar de wil om te winnen was bij Hees merkbaar groter. De vanaf het middenveld vaak zeer goed opgezette Baarnse aanvallen strandden keer op keer in de Hees-verdediging, waar doel man Tempelaars het nog betrekkelijk rustig had. Beide ploegen deden weinig voor elkaar onder, wat ook wel tot uit drukking kwam in de stand, die bijna de gehele eerste helft ongewijzigd bleef. Totdat kort voor rust na een onover zichtelijke situatie de bal bij Nico van Es tercht kwam. Eerst liet hij een paar tegenstanders op het verkeerde been staan en vervolgens gaf hij met een zacht, maar zuiver schot T.O.V.-doel- man Pijpers geen kans: 0-1. Het op de tweede plaats staande T.O.V. bleek in de tweede helft niet zonder meer met een nederlaag genoegen te willen nemen. Vrijwel de gehele twee de helft heeft Hees onder zware druk gestaan, maar ook in de T.O.V.-voor- hoede ontbrak een juist richtingsgevoel. Hees moest zich geruime tijd beperken tot voorzichtig opgezette uitvallen, die door gebrek aan mankracht weinig re sultaat opleverden. Tien minuten voor het einde bleef een Hees-aanval op nieuw op de T.O.V.-verdediging steken, doch ten koste van een vrije schop. Aanvoerder Van Veen zou zich met de vrije trap belasten. Naast het muurtje zag hij een hele kleine, onafgescherm- de opening, waarin hij met een haar scherpe schuiver de bal precies kon plaatsen. Zonder dat de T.O.V.-doelman er ook nog maar een hand naar uit stak. verdween de bal in het net en was Hees opnieuw twee kostbare pun ten rijker. De strijd tussen Hees 4 en Huizen 6 eindigde zaterdag onbeslist. Beide ploe gen verdeelden na afloop de buit, be staande uit zes doelpunten. \NTAARNS - HEKWERK ETTERS - OPENHAARDEN UIFELS - DEURSIERHEKKEN AMPEN ZONNEWIJZERS HH_.Sedcr t 1937 le Hezerlaantje 46 - Tel. 2231 KUNSTSMEEDWERK IN STIJL 1 Od Tweede Paasdag vergezelden de da mes van softball de heren van honkbal naar het tiende lente-honkbal en het eerste lente-softballtoernooi van D.V.S. in Aalst (N.B.), waaraan deelnamen H.M.S. Utrecht, H.S.C. „Tilburg", S.E.C. Soest en D.V.S. Aalst. Helaas waren de heren van S.E.C. niet zo gelukkig als de dames van S.E.C., maar er werd veel geleerd van de ge speelde wedstrijden. De dames kwamen thuis met 2 prachtige bekers. De eerste softball-wedstrijd tussen „S.E.C.-Flyers" en H.S.C. ..Tilburg" kreeg de eindstand 29-3 en de finale wedstrijd eindigde met 11-1 in het voor deel van „S.E.C.-Flyers", hetgeen be tekende, dat „S.E.C.-Flyers" de prach tige wisselbeker en een team-beker van de heer H. J. M. Mol, burgemeester van Aalst, overhandigd kreeg. Verscheidene home-runs werden gesla gen door de dames O. Leertouwer en M. van Ginhoven. Dames die belangstelling tonen, kunnen komen trainen (of kijken) op het honk- balveld aan de Bosstraat op woensdag avonden, vanaf 18.30 uur. Deze takken van sport vragen nog steeds meer leden en veel, heel veel donateurs. V.V.Z. 6-D.O.S.C. 6 2-5 Het zesde elftal van V.V.Z. heeft het afgelopen zaterdag op eigen veld niet kunnen redlden tegen D.O.S.C. 6 uit Den Dolder. De gasteen keerden met een 5-2 overwinning naar huis. D.O.S.C. 6, dat ondanks de bijna afge lopen competitie nog een frisse indruk maakte, trof voor rust tweemaal doel. J. v. d. Hoek liet V.V.Z. met een 1-2 achterstand rusten. In de tweede helft werd de V.V.Z.- doelman nog drie maal gepasseerd. Het was opnieuw v. d. Hoek, die er voor V.V.Z. nog iets aan wist te doen: 2-5. Eenzelfde overwinning behaalde V.V.Z. destijds in Den Dolder. V.V.Z.-AD VENDO Morgen komen slechts twee elftallen van V.V.Z. in het veld. Het tweede, dèrde en vierde zijn al uitgespeeld. Het eerste elftal, dat de laatste weken bij zonder teleurstelt, kan zich morgen misschien weer enigszins herstellen door het al gedegradeerde Advendo een ne derlaag toe te brengen. Na het verlies van T.O.V. tegen Hees de afgelopen week heeft V.V.Z. nog een goede kans op de tweede plaats. V.V.Z. komt morgen om twee uur in de volgende opstelling in het veld: doel C. Pauw; achter: G. v. d. Bovenkamp, J. Brouwer, H. van Kooy en H. G. v. d. Kraal:; midden D. v. d. Bovenkamp en A. Schaap; voor W. Ruizendaal, A. Ha ment, R. J. Brouwer en G. Floor. De stand in deze afdeling is momenteel: Renswoude 16-28 Candia 16-17 T.O.V. 18-21 Scherpenzeel 17-16 V.V.Z. 17-19 Hees 16-15 S.V.P. 18-19 Baarn 18-15 Vallei vogels 18-18 Kulan 15-13 Advendo 18- 8 HOEVELAKEN 4-V.V.Z. 5 Het vijfde elftal van V.V.Z. gaat mor gen naar Hoevelaken, dat op de tweede plaats staat en zijn kleine, theoretische kans op de titel zaterdag behield door leider S.E.C. 3 met 3-2 te verslaan. Wanneer overeenkomstig de verwach- gen Hoevelaken en S.E.C. morgen win nen, zal de beslissing volgende week kunnen vallen in de wedstrijd V.V.Z. 5- S.E.C. 3. V.V.Z. komt morgen in de volgende op stelling uit: doel J. van Ossenbruggen; achter W. Hoebee, G. van Kooy, D. Pel- legrino en K. Blijleven; midden E. S. van Aarssen en W. Bloemendaal; voor L. de Haan, R. Schiffart, M. Vetkamp en W. Nieuwkerk. De wedstrijd in Hoevelaken begint om vier uur. Om kwart over drie vertrek ken de spelers uit Soest. S.E.C. 3 DOOR 3-2 NEDERLAAG NOG GEEN KAMPIOEN Een vrij lusteloos spelend S.E.C. 3, dat zaterdag tegen Hoevelaken kampioen had kunnen worden, zal nog even moe ten wachten met het uithangen van de vlag. De Soestenaren leden zaterdag een 3-2 nederlaag tegen de concurrent, maar behouden niettemin een zeer aan trekkelijke kans op het kampioenschap. S.E.C. heeft nu nog één punt Voor sprong op Hoevelaken, maar een wed strijd minder gespeeld. Men zou zich dus zelfs nog een nederlaag kunnen veroorloven. Wanneer echter het derde elftal geen fouten meer maakt, kan het kampioenschap nu over een week tegen V.V.Z. 5 worden behaald. Tenzij Hoeve laken morgen van hetzelfde V.V.Z. zou verliezen, wat overigens niet erg waar schijnlijk lijkt. S.E.C. 3 heeft zaterdag tegen Hoevela ken geen vuist kunnen maken. Toch was S.E.C. vooral in de eerste helft be duidend sterker. De rust ging met on gewijzigde stand in. Al vrij kort na de hervatting werd een voorzet van Van 't Klooster door Roels doeltreffend afgewerkt (0-1) en na een kwartier was S.E.C. zelfs heel dicht bij een tweede doelpunt door een schot van Van Beek. Tien minuten later verstomde het S.E.C.-gejuich langs de kanten, toen de Hoevelakense middenvoor voor zijn club doel trof en even later een vrije trap in het Soester doel verdween. De strijd leek beslist, toen na bijna een half uur Piepenbroek in het strafschopgebied hands maakte. Hoevelaken liet zich de ze kans niet ontnemen: 3-1. Eerst twee minuten voor tijd kwam S.E.C. door Van 't Klooster nog even terug, maar het was toen al te laat om nog aan een mogelijk gelijk spel te denken. Morgen gaat het derdeelftal naar Den Dolder, waar het wordt ontvangen door D.O.S.C. 6. De wedstrijd in Den Dolder begint om twee uur. Er zal een keus worden gemaakt uit de volgende spe lers: W. Kraaij, Hannessen, Piepenbroek, v. d. Berg, De Boer, J. Kraaij, Van 't Klooster, Koelewijn, Roels, Van Beek, Tolboom, Beijersbergen, Wis en Van Essen. EMINENT BOYS-S.E.C. Het eerste elftal, dat dit jaar eindelijk het kampioenschap behaalde, speelt morgen zijn voorlaatste wedstrijd tegen het Utrechtse Eminent Boys, dat op de vierde plaats staat. Er staat voor S.E.C. weinig méér op het spel, dan ongesla gen te blijven, wat waarschijnlijk ook wel zal lukken. In deze wedstrijd dus ermoedelijk wel weer een triomf voor de Soester elf, die met de volgende spelers naar Utrecht gaan: Kramer. Baptist, D^< Vries, Van der P-hagt, Hartman, Stalenhoef, Sen- gers, Hop, Hoefman en Hop. De wed strijd begint om vier uur. De stand in de derde klasse D is mo menteel: In deze wedstrijd stond voor M.S.V. '19 meer op 't spel dan voor B.D.C., daar de Montfoorters in degradatiegevaar verkeren. Dat was aan het spel ook duidelijk merkbaar. Niet dat B.D.C. geen tegen stand bood, maar de M.S.V.-ers speelden feller en wisten daardoor na een kwar tier de leiding te nemen. Bij een af standsschot werd het uitzicht voor Smink belemmerd en het was 1-0 voor M.S.V. '19. De Monfoorters wilden nog meer, ble ven aanvallen en na een foutje van de B.D.C.-spil kwam de midvoor alleen voor de keeper en het was 2-0 voor M.S.V. '19. Dit werd ook de ruststand. Na de rust was B.D.C. voortdurend ster ker, mede door het feit, dat Montfoort zich meer op verdedigen ging toeleggen, teneinde de voorsprong in handen te houden. B.D.C. kwam wel diverse malen dicht bij een doelpunt, maar de keeper van M.S.V. was in een voorbeeldige vorm en wist zijn doel schoon te houden, zodat de bij de rust reeds verkregen 2-0 voor sprong voor M.S.V. ook de eindstand werd. Verdere uitslagen: B.D.C. II-Amersfoortse Boys III 5-2. Baarn V-B.D.C. VII, 1-2. B.D.C. IX-Limvio IV, 6-2. B.D.C. X-Quick VI, 3-0. A.P.W.C. VI-B.D.C. XI 5-2. S.E.C. 16-31 Levu 15-23 Majella 17-20 Eminent Boys 15-18 Grift Boys 16-16 Puem 16-16 F.A.K. 17-15 V.C.U. 16- 8 L. Vuursche 14- 7 B.V.C. 16- 4 De damessenioren en junioren hebben 2de Paasdag aan het zevenhandbaltoer- nooi van de vereniging Niloc te Amster dam meegedaan. De dames speelden met wisselend suc ces. Van die vier gespeelde wedstrijden werden er twee verloren en twee ge wonnen. Tegen de vereniging J.O.S. werd met een miniem verschil van l tegen 2 verloren. De volgende wedstrijd was ook al een teleurstelling; met 3-0 ging men tegen M.O.C. ten onder. De ommekeer kwam in de derde wed strijd toen met 4-2 van Foreholte werd gewonnen. Ada Pronk, die voor deze gelegenheid met de dames meespeelde, terwijl zij normaal in de junioren speelt, had een groot aandeel in de overwinning. Zij wist tweemaal te sco ren. De vierde wedstrijd tegen Niloc 2 werd met 3-0 gewonnen. De zusjes Tilly en Nel Smeeing namen de doelpunten voor hun rekening. De dames-junioren wonnen drie van de eveneens vier gespeelde wedstrijden. De uitslagen waren: B.D.C.-Slotervaart 0-5. B.D.C.-Concordia 2-1. B.D.C.-J.O.S. 3-1. B.D.C.-U.D. 2-1. Het programma voor a.s. zondag ziet er als volgt uit: Dames: B.D.C.-Amersfoort, 12.00 uur. Heren: B.D.C.-Celeritas, 13.00 uur. B.D.C. 2-B.H.C. 2, 14.15 uur. Dan.cs-junioren: E.M.M.-B.D.C., 10.30 uur. Meisjes-adspiranten: Limvio 3-B.D.C. 2, 13.00 uur. Programma voor zondag. Hilversum 3Meteoren 2, 14.00 uur. Opstelling Rudy Lagemaat, Frans v. d. Kuil, "Wout Deys, Dik Wouters, Willem Kraay, Henk Friebel, Hanny v. d. Bie zen, Jannie Meerveld, Wil Huurdeman, Jannie Altena, Yvonne Doornekamp en Cisca Wiss. Res.: Alte Venema en Silvia Postuma. ULTRAJECTUM WAS IETS MINDER ZWAK DAN S.E.C.: 1-0. Het Utrechtse Ultrajectum en S.E.C. hebben een handjevol toeschouwers op tweede Paasdag een wedstrijd voorge schoteld, die nauwelijks het aanzien waard was. Beide ploegen lieten wel erg demonstratief merken, dat voor hen niets meer op het spel stond en dat zij alleen maar aan vakantie toe zijn. Het is dan ook een wedstrijd zonder hoogte punten en helemaal zonder aantrekke lijk voetbal geworden, die door de minst slechte club tenslotte is gewonnen, zij het dan nog door een vrij dubieus doelpunt, dat in de laatste minuten werd gescoord. Op het effectvolle en harde terrein van de Utrechters heeft S.E.C. voor de rust wel een paar aantrekkelijke kansen ge had, maar Van Boeijen, v. d. Broek en Woudenberg gaven hun schoten en kop ballen iets te weing richting mee om WesterveJd en Bcycr maakten het dc M.S.V.-keeper vooral in dc eerste helft maar zelden moeilijk. Een van de ge vaarlijkste momenten, een vrije schop, werd door de M.S.V.-keeper op resolute wyzc opgelost. succes te kunnen hebben. De Domste- delingen stelden er ook maar zeer po ver voetbal tegenover, zodat Van Zog- hel het vrij rustig had. De rust ging dan ook met onveranderde stand in. In de tweede helft kreeg van de Broek nog eens een reële scoringskans, maar hij schoot precies in de handen van de Ultrajectum-doelman. Vijf minuten voor het einde besliste de thuisclub de strijd toch nog in zijn voordeel. Rechtsback Kaup van Ultrajectum liep doelman' Van Zoghei een bal uit de handen. Hét publiek constateerde dat de S.E.C.-doelman de bal reeds in zijn bezit bad, maar de scheidsrechter dacht er anders over en kende het doelpunt toe. Het is bij deze enige treffer geble ven, ook al omdat S.E.C. de moed niet meer kon opbrengen om er nog iets positiefs tegenover te stellen. Met nog een paar wedstrijden te spelen is de stand momenteel: D.O.S. '01 20-37 Zeist 20-18 Ultrajectum 20-23 Donar 20-18 Baarn 19-21 Vriendensch. 21-18 D.E.V. 20-21 V.V.IJ. 20-17 S.E.C. 21-20 C.D.N. 20-15 Holland 19-18 S.D.O. 20-14 HERCULES 2-S.E.C. 2 2-0 Ofschoon ook de S.E.C.-reserves in Utrecht verloren, speelden zij tegen het verleden week kampioen geworden Her cules 2 een goede wedstrijd. S.E.C. heeft met de inzet van al zijn krachten ge- probeeid om de kampioenen toch ten minste een gelijk spel af te dwingen. Tot de rust slaagden de bezoekers, die in Ruttenberg en Burgman twee uit blinkers hadden, daarin ook. Bij de rust was er namelijk nog niet gescoord. Een kwartier na rust moest doelman Van Hattum echter kapituleren voor een zeker niet onhoudbare kopbal van de Utrechtse aanvalsleider en tien mi nuten voor het einde werd de eindstand bereikt, toen Van Hattum een afstands schot moest laten gaan. Aangezien S.E.C. deze middag over een schotloze voorhoede beschikte, kwam er geen te gendoelpunt meer uit. K.V.V.A. 4-S.E.C. 5 0-5 Het veteranenelf tal keerde maandag met een forse 5-0 overwinning op K.V.V.A. 4 uit Amersfoort terug. De Soestenaren waren over alle linies beduidend ster ker dan de vrij ongeïnteresseerd spe lende Amersfoorters. Voor de rust ont brak het bij S.E.C. nog wel aan juist richtingsgevoel. Alleen Van Schalkwijk had eenmaal het doel weten te vinden. Door doelpunten van Wijnands, Nie- waal, Veldhuizen en nog eens Van Schalkwijk liep S.E.C. in de tweede helft snel van zijn tegenstander weg. A.P.W.C. 5-S.E.C. 6 2-0 Het twee weken geleden kampioen ge worden A.P.W.C. 5 uit Amersfoort heeft zich thuis niet door S.E.C. 6 laten ver rassen, ofschoon de Soestenaren toch ruimschoots kansen hebben gehad op een beter resultaat. Het werd nu een 2-0 overwinning voor de kampioenen. JEUGDRESULTATEN Van de zeven wedstrijden, die de S.E.C.-jeugd dit weekeinde speelde, ein digden er vier in een overwinning. Dp adspiranten b behaalden zelfs een niet aan duidelijkheid te wensen over latende 10-0 zege op Amsvorde b. De adspiranten d bleken echter niet opge wassen tegen K.V.V.A. g. In Amers foort werd met 4-2 verloren. Bij de pupillen behaalde S.E.C. 1 een 2-0 zege op C.J.V.V. 1. terwijl H.V.C. 4 thuis de eer moest laten aan S.E.C. 3 0-3. Het vierde pupillenelftal haalde bij B.D.C. 5 een 4-0 overwinning weg. B.D.C. 2 hield echter tegen S.E.C. 2 beide pun ten thuis: 1-0. S.E.C. 5 tenslotte verloor op eigen veld van C.J.V.V. 2 met 3-0. Morgen neemt S.E.C. met een pupillen- elftal deel aan het toernooi van de Ze bra's in Hilversum. De junioren A en B hebben tijdens het paasweekeinde een paar wedstrijden gespeeld tegen de junioren van het Duitse Minden. Drie van de vier wed strijden eindigden in een duidelijke ze ge voor S.E.C. De vierde werd een pun tenverdeling. S.E.C. jun. A won met 5-1 van Minden A. Vooral voor rust was de thuisclub aanmerkelijk sterker, wat men tot uit drukking bracht in vier doelpunten. Van de Broek zorgde voor 5-1 en kort voor het einde kregen de gasten nog loon naar werken in de vorm van een tweede doelpunt. In de tweede wedstrijd tussen beide ploegen was het krachtsverschil aan merkelijk kleiner, wat dan ook een 2-2 gelijk spel tot gevolg had. De junioren B van S.E.C. boekten twee duidelijke overwinningen. De eerste dag werd het 3-0 in het voordeel van de thuisclub- In de tweede ontmoeting toonde S.E.C. zich nog iets streker. Het werd nu een 5-0 zege. De Duitse jeugd heeft het paasweek einde verder goed besteed. Er is onder meer een bezoek aan IJmuiden ge bracht en een rondvaart gemaakt door de Amsterdamse grachten. Van 26 tot en met 29 april zullen de S.E.C.-junio ren een tegenbezoek aan Duitsland brengen. KLAVERJASTOERNOOI OM ZIMMERMANBEKER Verleden week is de zevende en voor laatste klaverjasronde gespeeld om de O. L. Zimmermanbeker. De uitslag van de zevende ronde is geworden: I. Me vrouw Van Duinkerken, 4744 punten. 2. A. Groenesteijn, 4615 punten. 3. P. v. d. Brakel, 4447 punten. 4. L. Hornsveld, Naast het huidige kleedlokaal annex consumptie-tent, verrijst in zeer korte tijd een modern ruim clubgebouw op het terrein van V.V.Z. aan de Ferd. Huvcklaan. Tientallen leden, jong en oud, hebben tijdens de Paasdagen enkele uurtjes hun handen uit dc mouwen gestoken. Dat vele handen licht werk maken werd bjj V.V.Z. nog eens duidelijk onder streept. Met dc belangeloze hulp van dc firma Kuyer, in de vorm van een grote bulldozer, en de niet kosteloze, maar wel enthousiaste Amsterdamse tegelleggers, met een enorme ervaring op het gebied van kleedlokaal- cn kantinebouw, ligt het in de verwachting dat de streefdatum voor ingebruikneming. 30 april, beslist haalbaar is. 4437 punten. 5. F. Duyst. 4413 punten. 6. H. Tuenter, 4361 punten. 7. H. See- zink, 4357 punten. 8. Mevr. Verhoeven, 4237 punten. 9. B. 't Lam, 4237 punten. 10 Mevr. Schrijvers, 4202 punten. Door deze resultaten Is de stand na ze ven van de acht ronden geworden: 1. O. Verheyen, 33.663 punten. 2. J. Belt, 32.545 punten. 3. L. Hornsveld, 32.238 punten. 4. J. Poot, 32.018 punten. 5. A. Groenesteijn, 31.030 punten. De laatste en beslissende ronde wordt op 3 mei a.s. gespeeid. Opstelling elftallen S.E.C. Doel H. Kok; achter P v. Remmerden, P. Huizinga, L. Ruttenberg en A. Hooyer; midden H. Luschen en B. v. Veen; voor Aal- bers, B. Burgman, H. Duist en W. Rijn- ders. Res. J. Wijnands. Utrecht 3-S.E.C. 3. Doel B. v. Essen, achter D. Hooyer, J Aboel en W. Pot hoven; midden Purev«=>en en M. Voskui len; voor Lenarduzie, E. Brouwer, H. Luschen, Van Breukelen en D. de Jong. Res. Schalkwijk. Het Paassporttoernooi, dat afgelopen vrijdag in Baarn is begonnen en dins dag en woensdag is voortgezet, heeft bij het zevenhandbal voor jongens en meisjes tot 17 jaar een dubbele triomf opgeleverd voor de H. Hart-ulo uit Soest. Zowel de jongens als de meisjes zegevierde n in de finale met duidelijk verschil over de vertegenwoordigende teams van het Baarns Lyceum. Bij het voetbal kon H. Hart zijn titel overigens niet prolongeren. Het eerste elftal werd nu vierde, terwijl het derde team op de tweede plaats eindigde. Aan dit zevende toernooi is deelgeno men door veertien scholen, waarvan ze ven uit Soest, vijf uit Baarn en één uit Bunschoten en Amersfoort. Aan het zevenhandbal voor jongens nam de H. Hartschool met veertien teams deel. In de categorie tot en met zeventien jaar was de H. H. in iedere poule vertegenwoordigd, doch alleen het eerste team slaagde rin, poulewinnaar te worden. De verdere poulewinnaars waren de Van der Huchtschool 1, Soest, De Astroschool 1 en 3 uit Baarn, het Baarns Lyceum 1 en de St. Bonifacius- school 1, alle uit Baarn. In de erste fi nalepoule werd H. Hart winnaar, voor St. Bonifacius 1, terwijl in de andere poule het Lyceum als eerste eindigde, met de v. d. Huchtschool op de tweede plaats. De finale tussen de H. Hart 1 en het Lyceum leverde een duidelijke 7-3 zege op voor de Soester school. In de strijd om de derde en vierde plaats verloor de v. d. Huchtschool met 3-2 van de St. Bonifaciusschool. De in deze categorie vertegenwoordigde teams van de l.t.s. Eemland en de Openbare en Christelijke ulo uit Soest vielen buiten de prijzen. Bij de meisjes tot en met 17 jaar lagen de verhoudingen vrijwel gelijk, met het gevolg, dat de erste drie plaatsen even eens voor H. Hart, Lyceum en St. Bo nifacius waren. Poulewinnaars werden H. Hart 1 en 7, Lyceum 1 en 4 en Astro 1 en St. Bonifacius 1. Finale- poulewirmaars werden wederom H. Hart 1 en Lyceum 1. terwijl Lyceum 4 en St. Bonifacius 1 op de tweede plaats eindigden. De finale tussen H. Hart 1 en Lyceum 1 leverde een 6-2 zege op voor de Soestenaren. St. Bonifacius 1 bleef in de strijd om de derde en vierde plaats Lyceum 4 met 3-2 voor. Bij het zevenhandbal voor jongens tot veertien jaar plaatsten zich voor de fi nalepoule de Chr. Ulo Bunschoten 1 en 2, H. Hart 10, 11 en 14, Lyceum 2, St. Bonifacius 2 en Astro 4. Winnaars van de finalepoules werden Lyceum 2 en St. Bonifacius 2. De wedstrijd om de eerste en tweede plaats tussen beide teams eindigde na de normale speel tijd onbeslist: 2-2. Strafworpen beslis ten de strijd in het voordeel van de St Bonifaciusschool. De strijd om de der de en vierde plaats tussen Bunschoten I en Astro 4 werd door de Bunschoters met 6-4 gewonnen. Einduitslag: 1. St. Bonifacius 1: 2. Ly ceum 2; 3. Bunschoten 1; 4. Astro 4; 5. H. Hart 14; 6. H. Hart 10; 7. H. Hart II en 8. Bunschoten 2. Bij de meisjes tot 14 jaar drongen tot de finalepoules door Bunschoten 2 en 3, Astro 3 en 4, Lyceum 5 en 6 en St. Bonifacius 2 en 3. Winnaars van de fi nale-poules werden St. Bonifacius 2 en Astro 3, met op de tweede plaats Ly ceum 6 en Bunschoten 2. St. Bonifa cius 2 trok in de finale aan het langste eind: 4-0. Bunschoten 2 legde door een 5-1 zege op het Lyceum beslag op de derde plaats. Eindresultaat: 1. St. Bonifacius 2; 2. Astro 3; 3. Bunschoten 2: 4. Lyceum 6; 5. Lyceum 5; 6. Astro 4; 7. Bunschoten 3 en 8. St. Bonifacius 3. VOETBAL In het voetbaltoernooi voor jongens tot 17 jaar eindigden twee teams van de Heilig Hartschool bij de erste vier, maar de titel ging voor de Soester school niettemin verloren. In de halve finale bleef namelijk H. Hart 3 het eerste elftal voor, terwijl in de strijd om de beker H. Hart 3 op zijn beurt zijn meerdere moest erkennen in de Astroschool 1. Geen titel dus voor een Soester school. Wel een tweede en vier de plaats. Bovendien eindigde de L.T.S. Eemland als derde. De jongens van de technische school wonnen in de strijd om de derde plaats van de titelhouder Heilig Hart 1. Een erewedstrijd tussen de winnaar van het toernooi, Astro 1 en de leiding werd door de leiding met 4-1 gewon nen. Het voetbaltoernooi voor jongens tot cn met 14 jaar leverde een dubbele zege op voor het Lyceum. De openbare Ulo Soest 2 legd'. beslag op de vijfde plaats, terwijl H. Hart 6 met een zesde plaats genoegen moest nemen. Tot de finalepoules drongen door Ly ceum 2 en 3. Openbare Ulo Soest 2, Bunschoten 1, Heilig Hart 6 en Astro 5. De elftallen van het Lyceum wonnen beide in hun poule, terwijl Bunschoten 1 en Astro 5 op de tweede plaats ein digden. Bunschoten won tenslotte de wedstrijd om de derde plaats.

Soester Courant | 1968 | | pagina 5