MIKIMO MIKIMO Telefoonnummer ziekenauto 5980 Noorderweg 23 MIKIMO kleedt Uw kind BETER Burgerlijke stand Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Pater Krol bedankt Soest Beëdiging officieren K. Steijn uit Velzen won voor tweede maal S.P.S.V.-schaaktoernooi In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT 't Nut Telef. Brandweer 3-3-3-3 Politiebureau 4-4-4-1 Automobielbedrijf Bosboom houdt grote Ford voorjaarsshow krabbels van knelis Eiermarkt Automobielbedrijf Kuyer hield voorjaarsshow De Duinkikkers Bejaardensocieteit „Eltheto" Nu voor foto en film ook naar de Laanstraat DE speciaalzaak voor Uw kind. Ton Beuken opende afdeling kunstnijverheid r DINSDAG 23 APC" 'is* Blijetijds-, baby- en kin derkleding (voor jongens en meisjes tot 12 jaar). GALLENKAMP PELS WEG 11, (nabij busstation Soest-Zd.), telel 6 GEBOREN: Saskia, dochter van A. G. van Apeldoorn en C. E. van der Maas, Albert Cuyplaan 23. Wouterus Cor- nelis Bernaixlus, zoon van W. M. T. de Bruin en B. M. Pauw, Van de Velde- plantsoen 25. Wouter Rutger Eduard, zoon van W. R. Brouwer en M. van der Kleij, Prof. Lorentzlaan 209, Soester- berg. Jantina Maria, dochter van F. Lablans en J. Aberson, Van Weerden Poelmanweg 13. Michael Lambertus Anthonius Johannes, zoon van A. W. Roest en J. H. Moolenbeek, Lange Brink weg 12. Sandra Euphemia Cla- sina Maria, dochter van A. A. G. Wes- sel en C. A. B. M. Grimbergen, Ko- ninginnelaan 24. Petrus Franciscus, zoon van F. J. van der Hulst en J. E. M. Pronk, Koninginnelaan 8. Ger- harda Johanna, dochter van A. F. San ders en G. Kruiderink, Waldeck Pyr- montlaan 6. Nicolette Elisabeth, doch ter van J. H. A. van den Berg en M. A. Ossentjuk, Prof. Lorentzlaan 121. Arnold Adam Roodhart, zoon van T. A. R. Weijs en A. M. J. Vlasveld, Van Goyenlaan 177. Ronnie Wilhelmus Henricus, zoon van P. W. Stalenhoef en M. M. Hilhorst. 2e Heeserlaantje (onge nummerd). Petra Hendrica Xandra, dochter van R. M. Voskuilen en E. Kaats. Beetzlaan 64. Edwin, zoon van A. T. J. van Luijtelaar en H. G. Stomphorst, Beckeringhstraat 40. ONDERTROUWD: Arie van Proosdij, Pompstraat 2, Baarn en Paulina Ri- charda Margaretha ten Haaf, Beuken laan 70. Maarten van Houttum, Te- ding van Berkhoutstraat 5, Baarn en Margaretha Wilhelmina van Doorn, Kerkpad Noordzijde 59. Robert van Amerongen, Soesterweg 354, Amersfoort en Johanna la Mark, Beetzlaan 50. Adrianus Wilhelmus Maria Westhof, Kerkstraat 52, en Margaretha Jannetje Maria van Doorn. Hobbemalaan 15. GEHUWD: Gijsbertus Henricus Johan nes Borsen, Zwaluwenweg 2B, Blari- cum en Maria Alijda Steenkamp, 2e Heeserlaantje 4 Heimen Cornelis Pijl man, Sinjeur Semeynsstraat 4. Amstel veen en Marianne van der Steen, Dokter Rupertlaan 21. Hubert Geor- ges Demirleau, 88 Rue des Hauts Pa- vés, Nantes en Marianneke Hoogen- doorn, P. C. Hooftlaan 14. Paul Gim- bel, Hoofddorpplein 51, Amsterdam en Adriana Cornelia Koudijs, Van Len- neplaan 66. Hans Evert Bon, Brem- straat 19, Baarn en Maaijke Hendriks, Beetzlaan 9. OVERLEDEN: Catharina Margaretha Vos, 81 jaar, weduwe van B. van Wijk, Veldm. Montgomeryweg 35, Soesterberg. Adrianus van der Stad, 69 jaar, we duwnaar van N. van der Ham, Soes- terbergsestraat 125. Jan Idske Toe- ring, 89 jaar. weduwnaar van M. van Veen, Insingerstraat 34. Willem Jan van Schoonhorst, 3 jaar, Beetzlaan 77. Truus Scalongne, 51 jaar, Duinweg 39. Anthonie Gerardus Butzelaar, 65 jaar, gehuwd met M. van Renswouw, Molenstraat 69. Maria Henriëtte de Bruin, 78 jaar, weduwe van C. Bak ker, Stadhouderslaan 25. Tiete Luurt van der Kamp, 82 jaar, weduwe van G. Kliopers, Insp. Schreuderlaan 2. Vrijdagmorgen om 10 uur opende Ton Beuken Interieurverzorging aan de Gal- lenkamp Pelsweg in haar nieuwe ge deelte een exclusieve afdeling kunstnij- Naast de grote sortering meubelen die evenals voorheen voornamelijk aan de Soesterbergsestraat staan geëxposeerd, vindt U in het nieuwe gedeelte het welk uiteraard ook via de ingang Soes terbergsestraat bereikbaar is, een unie ke collectie kunstnijverheidsartikelen. Al zouden wij alle merken en namen opsommen, het zijn er tientallen, dan nog zou dit een onvolledig beeld geven. Naast Finse serviezen en meubel- en gordijnstoffen uit Zwitserl. vindt men er een speciale afdeling eigentijdse ver lichting van de bekendste Europese ont werpers. Een bezoek aan de Firma Beuken, met een bijzondere vingerwijzing naar het nieuwe gedeelte aan de Gallenkamp Pelsweg, zal U van de exclusiviteit stel lig overtuigen. Dir. R W. Veliinga Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 Telefoon 2731 Soestdijk Vorige week donderdagavond, werd er in het St. Ludgardusgebouw een film gedraaid, welke om verschillende rede nen de aandacht vroeg. Allereerst konden antropologische fijn proevers zich te goed doen aan de rijke volkenkundige informatie, die er ge boden werd over land en volk van Su- matra. Was men evenwel niet zo an tropologisch aangelegd, dan kon men toch getroffen worden door de rustieke romantiek, die er van dit land uitging. Een pracht van berglandschap en rijk omgroeide meren weerspiegelde een bij na ideale vakantie-omstandigheid. Toch was deze film niet het hoogte punt van de avond. Pater Krol, die de avond verzorgde, was naar Soest geko men om de Pax Christi groep en ieder, die wilde, enige dia's te laten zien van een stuwdam, die op Noord Sumatra, indirect ook door de Soester bijdrage aan de cement-actie, tot stand gekomen was. De sympathieke pater wist op levendi ge wijze te vertellen, hoe deze stuw dam gebouwd had kunnen worden: na melijk pas na het overwinnen van vele moeilijkheden zoals het bijgeloof en de magie onder de primitieve bevolking of de corruptie en de luiheid van anderen. De dia's gaven, misschien meer nog dan de film, een beeld van het leven op Sumatra; bovendien kon ieder er zich van overtuigen, dat het geld uit Soest niet ,jn het water gevallen was", maar op waardevolle wijze besteed was. Naast jongeren, waren er ook enkele ouderen aanwezig, van wie er één deze avond niet licht zal vergeten; toen hij de paters, die naar Soest gekomen wa ren, begroette, moest hij tot de ont dekking komen, dat hij samen met één van hen in 1943 in Indonesië in een kamp gezeten had; dat was een ont roerend en uniek weerzien na 25 jaar! Ook na de film en de dia's bleef een groepje Pax Christi jongeren, gezellig nog wat napraten. Pater Krol vertelde nog wat meer over zijn eigen ervarin gen op Noord-Sumatra, maar bovenal drukte hij zijn dankbaarheid en verba zing uit over de activiteiten en de fris- hied van de Pax Christigroep. „Geef de dorstige te drinken en hij krijgt zijn frisheid terug". Dit oude gezegde bleek weer eens waar te zijn, want de groep moest erkennen, dat zij tot op zekere hoogte haar frisheid ontleent aan het georganiseerde kader, waarbinnen zij zelfstandig werkt: de R.K. jongeren- sociëteit Soestdijk. Maar geheel deze organisatie zou niets betekend hebben zonder de hulp van de vele Soestenaren, die Pater Krol in zijn slotwoord nog maals wilde bedanken. laten aanzetten, met talrijke blunders tot gevolg; slechts in enkele gevallen is een wedstrijd door de tijd beslist. Er viel een schaduw over het toernooi, toen tijdens de middagpauze een van de deelnemers, de heer J. Edens uit Den Haag onwel werd en een hartaan val kreeg. De heer Edens, die van mid delbare leeftijd is, werd onmiddellijk naar Zonnegloren gebracht, waar hij vermoedelijk zes weken zal moeten blij ven. Hij zou na afloop van het toer nooi in Hilversum de 40-jarige brui loft van zijn broer gaan vieren. Na afloop van de 240 wedstrijden in de verschillende groepen reikte hoofd inspecteur H. G. Scholtmeijer de prij zen uit. Een van de deelnemers, de heer De Vente bedankte de S.P.S.V. en in het bijzonder de heren W. v. d. Brink en R. ten Hove voor de goede organi satie. „Gaat U zo door en wij komen trouw terug", zei hij. Voor het front der troepen* zijn gister middag in het Jessurunkamp te Soest- duinen, 22 officieren beëdigd. Voor deze plechtigheid waren ouders, echtgenoten en verloofden uitgenodigd. Het geheel werd opgeluisterd door de Luchtmachtkapel o.l.v. kapelmeester H. W. A. C. Warnas. Nadat commandore J. L. Bosch de troe pen had geïnspecteerd, zei hij tot de te beëdigen personen: jullie moeten trouw aan de Koningin, gehoorzaamheid aan de wetten en onderwerping aan de krijgstucht, goed begrijpen. Onze Koningin is het hoofd van de monarchie en het Koninklijk Huis staat dicht bij ons. Verder gaande, U moet altijd paraat zijn, ook als de politie U ter hulp roept. Je mag je echter niet met de leiding van de politie bemoeien. Commandore Bosch noemde de drie genoemde pun ten de meest belangrijke waarmee de officieren te maken hebben. Commandore Bosch onderbrak zijn rede enige tijd, omdat enige personen door de warmte werden bevangen en wegge dragen moesten worden. Met de hand aan het vaandel werden achtervolgens beëdigd: W. L. Marx, Amstelveen; M. Fokinga, Rijen; C. H. Het schaaktoernooi van de Soester Po litie Sport Vereniging, dat donderdag in het restaurant van het Soester Na tuurbad is gehouden, is voor de tweede achtereenvolgende maal gewonnen door K. Steijn uit Velzen. In de hoofdklasse A van de invitatie- groep won hij al zijn vijf partijen. F. Bührs uit Amsterdam legde beslag op de tweede plaats. Hij moest alleen in de uiteindelijke winnaar zijn meerdere erkennen. In de tweede klasse behaalde de heer Haaksma uit Soest een tweede plaats. Hij won drie partijen, verloor er een en speelde er een remise, dat hem op een gedeelde tweede plaats bracht. Het lot besliste uiteindelijk in zijn voordeel. De heer Haaksma liep overigens bij zonder snel van stapel. In de eerste ronde had hij zijn tegenstander al na enkele minuten mat gezet, waarmede hij de snelste overwinning van het hele toernooi behaalde. De tweede deelne mer uit Soest, de heer A. M. van de Berg viel in zijn groep juist buiten de prijzen. Hij behaalde 2 Vz punt uit vijf partijen. Met vier gewonnen wedstrij den eindigden J. Bouman uit Rotter dam en R. Bekking uit Baarn op een edeelde eerste plaats. Het gemiddelde besliste uiteindelijk in het voordeel van de Rotterdammer. De derde Soester deelnemer, de heer De Bruin viel met twee overwinningen en drie neder lagen ook buiten de prijzen. Iedere partij mocht maximaal een uur duren. Meninge deelnemer heeft zich door het halve uur bedenktijd tot haast Is er zeker een naar uw keus Burgera Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Hedenavond zal de heer Hans Timmer, kunstschilder, graficus en ontwerper te Soesterberg in De Rank, dia's vertonen betreffende de ontwikkeling van de schilderskunst in Nederland in deze eeuw. De heer Timmer zal aan deze dia-vertoning een quiz verbinden van werken in Nederlandse musea. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Cap San Lorenzo" 23 april. Australië: ms „Atrevida" 24 april en ms „Reiffenstein" 26 april. Brazilië: ms „Cap San Lorenzo" 23 april. Canada: ms „Offin River" 24 april. Chili: ms „Archimedes" 22 april. Indonesië: ms „Eumaeus" 24 april. Kenya, Oeganda, Tanzanië: naam van het schip nog niet bekend, 25 april. Ned. Antillen: ms „Kreon" 23 april. Nieuw-Zeeland: ms „Neder Linge" 29 april. Suriname: ms „Palamedes" 24 april. Verenigde Staten van Amerika: ms „At lantic Span" 25 april. Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: m* „Streefkerk" 24 april. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de post kantoren. In de grote, belangrijk uitgebreide, showroom aan de Bdrkstraat, houdt de firma Bosboom, Ford-sub-dealer, in nauwe samenwerking met de Baarnse Official Ford-dealer Legemaat een gro te, alle Ford modellen omvattende, voorjaarsshow. Op deze show die vrijdag, zaterdag en zondag aanstaande zal plaatsvinden, zal er ruimschoots gelegenheid zijn om de Ford-automobielen 1968 te bekijken. Naast de allerlaatste Ford-creatie de „Escort" zal ook een plaats worden in geruimd voor wat nog steeds op de Nederlandse wegen een opzienbarende verschijning blijft, de „Mustang". Voor nadere bijzonderheden verwijzen wij naar de advertentie in deze cou rant. VOOR MODERNE SAjje ut ming vraogt zoas aapril ok wel maor noeng is ok haor schoonzoon, de maan vaan prinses Maargriet, Pieter vaan Vollehove, ok aal op die daag jaorug, maor das nog nie aalles, ok de twee Oraanje-prinse, de zoon van Prinses Bejaatriks en prins Claus, die 1 jaor wordt, en de ver- leeje week gebore zoon van primes Maargriet en Pieter vaan Vollehove, binne in april jaorug. Je zouw hans gaon zeige, binne wullie daor effe jao rug meej, maor ik fingt ut toch wel een baor aorduge feesweek. Ut alleraordugste fingk de vrieje daag, enk geloof nie dak daor aLlenig in stao. Al mok ter meteen bie zeige, dat ut daan wel een bietje behoorluk weer mot we- ze, en as de Soesder Oraaje verenu- ging een goed pregraama in mekaor hep ezet. Maor ak da allegaor goed eleze hep dan ken dat der ok dit jaor wel weer meej deur, al ist bar jaamer dat ut vuurwarrek nie deur gaot. Maor ik schaat zo, dat zoon vuurwarrek een heule kwak cente kos, en dan vaalt te begriepe, dat de minse die veur da pregraama zorrege, veur die cente lie ver wat aors doen. Waant uuteindeluk gaon bie zoon vuurwarrek de cente warrekeluk de luch in, waant nao een bar haarde knaal en een „ooh" geroep, ist weg. Maor der komp meziek, en de jaorluk- se aubaode veur ut gemeentehuus, en as da offelope is begint ut defeleej veur ut peleis. Noeng hebbe ze teuge ming altied ge- zeit ak op weg ging naor ut peleis, Knelis jie staot der weer ekleur' op, maor da kwaam daan omdak een bar grote ooraanjestrik op ming buuk haad. Maor da mok deze keer effe veraande- re, waant ok de tillevisie zet de boel der gekleurd op, en ast noeng ken mok effe beter opvaale as veuruge keere. Ik denk dak noeng maor een rood-wit blauw petje op zet, en een oraaje jak antrek. Da mok netuurluk ok een bietje van Kneliao, zodat ze ming noeng ein- deluk is een keer ken zien, op de til- leviesie bedoelk. Waant tot noeng toe mok ellek jaor krek vertelle watter te zien waas, as een soort ketrolle, ent vaalt nie meej ajje der nie eweest bin, en ok allenug arrugens naor de tillevisie hep zitte kieke. Veur de minse die nie naor ut peleis gaon, speult der een draoiorregel op verschillende plaotse in ongs darrup, en da fingk noeng ech een soort mezieu die bie zoon fees paast. Veur de keinders binne der daan nog filleme, maor ok veur de sportliefheb bers vaalt der smiddaags heul wa te geniete opt veld vaan de Vriende Vaan Zonneglore an de Ferdienaand Huuck- laon. Die minse orgaaniezere daor ten baote vaan hullie nije kluphuus, waat op die daag offesjeel in gebruik word enome, een voetbaalwedstried, waorbie int veld zalle komme de speulders vaan H.V.C., uut Aaomersfoort teuge, een klup uutSchïedaam. Erik maag daan nie veul verstaand hebbe vaan voet- baale, maor ik schaat zo dat die „star- reke drank-ammteurs" uit bar goed an zalle pakke teuge de „vollekswaoge" halleve profs uut de keijetrekkers- staad. As de vaoders staon te geniete opt voet- baalveld, daan zitte hullie keinders te genieten int opeluchttejaoter, veur de eerste keer dit jaor. Soms vergeet un mins da wullie in Soea zoon ding hebbe. Maor ik ken ming nog bes herinnere da verleeje jaor „Swiebertje" en „Bromsnor" veur een bar vol tejaoter zorregde. Veur de minse die nie stil kenne zitte ister op die daag ok nog een puuzel- rit veur allerlei soort vervoermiddele. En veur de minse diet nie kenne vingde biet voetbaale, ister an de Bosstraot een sofbaaltoernooi, da bedoelk daan nie feguurluk. maor zo hiet honkbaale, as daomes ut doen. En savongds komme de tieners an hul lie trekke, mit een groot Oraanje baal op ut marrekplein. Ak da allegaor zo veur ming zie staon, dan kenne we der op dertug aapril wel weer effe teuge an. Ut Soesder ooraaje kommeteej hep ut ok dit jaor weer nie blauw-blauw ge- laote, in de ooraanje week. Ut staot der allegaor weer gekleurd op, en das daan nie allenug omdat de til levisie ut in kleure gaot doen. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 42.00 stuks in prijzen van ƒ13,25 tot ƒ14,50. Middenprijs 14,—. Prijs per kg ƒ2,22. In zijn modern garagebedrijf aan de Korte Brinkweg heeft de heer Kuyer zijn eerste Citroën-voorjaarsshow ge houden. Ondanks de bepaald zomerse tempera turen hebben toch velen de weg naar deze show gevonden. Juist deze zomerse dagen lokten autobezitters en toekom stige autobezitters naar de Korte Brink weg, om daar, voordat de periode van reizen en trekken aanvangt, de gelegen heid aan te pakken om geheel vrijblij vend alle Citroën-modellen te bekijken en te vergeleijken. Op de show stonden alle modellen van 2cv en AMI6 en de Break tot de ID/ DS modellen, waarvan de Dyana zon der twijfel de meeste aandacht kreeg, dat veroorzaakt werd door het feit dat dit model gedachten oproept aan de „eend", in 1967 werd gelanceerd, en dus nog niet als volledig ingeburgerd mag worden gerekend. Een noviteit voor de automobiel-indu strie vormt de gewijzigde verlichting van de ID/DS modellen. In een ingrij pend gewijzigd voorfront en motorkap treft men nu 4 lampen aan waarvan twee verstralers zijn, uitgerust metjodi- umlampen. Deze verstralers vormen de noviteit, zij draaien namelijk met elke stuurbeweging mee, zodoende de licht bundel werpend in de ingeslagen rij richting. De firma Kuyer mag met voldoening terugblikken op de gehouden show, die het de Soester Citroën-rijders mogelijk maakte kennis te maken met het aller nieuwste wat Citroën te bieden heeft en de toekomstige autobezitters de gele genheid gaf andere merken met de Ci troën te vergelijken. COIFFURES Soesterbergsestraat 44 Telefoon 2045 Mackenzie, Hilversum; H. A. A. J. Ja cobs, Tilburg; M. A. Jelier, Vlaardin- gen; L van Bekkum, Zwijndrecht; F. M. J. Verhaaren, Kaatsheuvel; V. A. J. P. A. M. Vriens, Tilburg; J. Berle- mon. Oosterhout; A. P. Markestein, Amsterdam; G. J. Boelhouwer, Am sterdam; J. W. te Kiefte, Deventer; T. A. W. M. Bogers, Oosterhout; J. G. van Koert, Rhenen; A. J. v. d. Horst, Am sterdam; C. E. Borgers, Rotterdam; G. J. Steenberg, Oosterhout; J. Best, De venter; D. Beek, Amsterdam; A. Kool- ma, Veenendaal; B. C. M. v. d. Klein, Rotterdam en L. J. van Vlodorp, Vee nendaal. Na het spelen van het Wilhemlus volg de een défilé voor commandore en jon ge officieren, waarna in de officiers mess de beëdigde officieren werden ge lukgewenst. Aan ieder werd daarbij een sigaretten aansteker met inscriptie aangeboden. De plechtigheid werd bijgewoond door de Inspecteur-Generaal, lt. kol. H. F. G. Alting en lt. kol. Th. B. Kölling, alsmede de commandant van de vlieg basis Soestreberg, kolonel A. J. Mari- nus en maj. H. J. Winkler. De zwemvereniging „De Duinkikkers" hield donderdagavond, in De Rank, haar jaarvergadering. De secretaris, de heer Joh. Hilhorst bracht een uitgebreid jaarverslag v aar- in hij liet uitkomen, dat de vereniging een goede jeugd heeft, die de funda menten legt voor de toekomst. Het ledental (107) kan veel groter zijn, gezien de groei van Soest. Om de zwem- sport meer te animeren zal het bestuur in het komend seizoen een dames- en herenwaterpolotoernooi, alsmede een zwerp-zèskamp organiseren. De kas van de penningmeester, de heer D. J. Kat sloot met een voordelig saldo. Bij de bestuursverkiezing werden de heren A. J. Brink (voorzitter), D. J. Kat (penningmeester en S. Fraai (lid) her kozen. Als nieuwe bestuursleden wer den gekozen mevrouw J. A. Dörr en de heer J. J. Klaversteijn. De gehele technische commissie werd herkozen en de heer Joh. Hilhorst bracht een ver slag uit van haar werkzaamheden. Er is kontakt opgenomen met het bestuur van de Sportstichting om te komen tot het organiseren van verschillende wed strijden in het Soester Natuurbad. De heer H. W. Elderkamp te Amster dam, een op het gebied van het houden van lezingen met dia's, veelgevraagd man, komt morgenmiddag in Soest. Hij is bekend om zijn serie Rembrand t en het leven van Jezus, Vincent van Gogh, Franciscus van Assissi, en, naast meer. de Psalmen, waarbij hij ruim honderd gekleurde dia's laat zien. Hij vertelt daarbij op aangename en boeiende wij ze. Morgen is hij de „mond" en „beeld- spiegel" van de gedichtenbundel: „Het Boek der Psalmen". De heer Elderkamp, die dit werk als liefhebberij reeds meer dan vijftig jaar verricht, is geestelijk verzorger van een rusthuis in de hoofdstad en zelf reeds 67 jaar. Als geboren Groninger doet hij alles met taaie volharding; zo heeft hij oog voor de schoonheid der natuur, en legt die vast op de plaat; de geschiede nis, kunst, enz. en hij heeft er wat bij te zeggen. Voor de bejaarden dus mor genmiddag in Eltheto. Iedere woensdagmiddag komt de socië teit bijeen van 2 tot 4.30 uur; zij is voor alle gezindten, en mocht een „bui tenstaander" eens willen komen kijken en luisteren, we gaan tot niet jonger dan zestig, ongecontroleerd. Morgenmiddag, 2 uur, Eltheto aan het Driftje, busstation Soest-Zuid. Het laatste nieuws op het gebied van foto, film en alles wat er mee te ma ken heeft komt van Drogisterij ,,'t Kruidenhuis" aan de Laanstraat no. 1 te Soestdijk. Deze firma heeft thans haast haar overbekende drogisterij .en parfumerie een foto-afdeling geopend waar men voor alles, maar dan ook alles op foto- en filmgebied terecht kan. Zwartwit- en kleurenfilms, smalfilm, foto- en filmcamera's, projectoren voor films en dia's, donkere kamer-appara- tuur, chemicaliën enz., alsmede ont wikkelen en afdrukken in kleur en zwart-wit, kortom voor dit alles kunt U thans ook „Drogisterij-Parfumerie en Fotolrnadel 't Kruidenhuis", Laanstraat 1, telefoon 2067, voor uw foto- en film- karretje spannen. Men zie ook de advertentie in dit blad. 4

Soester Courant | 1968 | | pagina 7