I«ü van hier en daar S.E.C. NA 3-1 NEDERLAAG TEGEN DONAR NAAR VIERDE KLASSE GEDEGRADEERD 'M BOORSIVIEREN GARAGE BOSBOOM B.D.C. -nieuws Mobylette De Witte Pompen V.V.Z.-nieuws Alleen toewijzing van protest kan S.E.C in derde klasse houden S.E.C.Honkbal versloeg op briljante wijze Donar 't wordt pas goed mot Coca-Cola KI aar terwijl u wacht REVEROI. SAISiKRST.-VFiON eteranentoernooi B.D.C.Actief 3-3 K.P.S. haalde twee punten binnen S.E.C. (zat.) besloot competitie met 2-1 zege op Levu Laatste kaartvaond B.D.C. 't WA ftutzelaaï L.T.C.Soest' Spijkerbroeken Sportartikelen Camping Sporthuis EB, KARELSEN EN ZN. DINSDAG 7 l""3 Twee fouten van doelman Van Zoghei en een dubieus doelpunt hebben S.E.C. op vrij ongelukkige en ook niet geheel verdiende wijze een 3-1 nederlaag te gen Donar bezorgd. Nog minder aange naam was de consequentie, dat S.E.C. door deze nederlaag naar de vierde klasse is gedegradeerd, tenzij het bij de K N.V.B. aanhangige protest, dat woens dag door de bond wordt behandeld, wordt toegegeven. De uitspraak op het protest kan dan nog voor twee andere clubs consequenties hebben, namelijk voor het IJsselsteinse V.V.IJ. en C.D.N. u'1 Driebergen. Donar kreeg ten aanschouwe van een weer vrij talrijk publiek al in de eerste minuut een aantrekkelijke scoringskans, maar in eerste instantie schoot een Hil versummer tegen Rodermond op. ter wijl daarna aan het gevaar voor het S.E.C.-doel een voorlopig einde werd WENKERS EN REISWEKKERS .-«Eïr -Ü'-A REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Zondag speelde S.E.C.-Honkbal net zo als S.E.C.-voetbal tegen Donar. S.E.C.- honkbal won echter, die in tegenstelling tot S.E.C. voetbal. De Soesters wezen Donar met 4-2 terug en deze zege is voor een groot deel te danken aan het voortreffelijke werpen van de jeugdige werper van S.E.C., Allan Harris. De Donar-ploeg, die op één speler na uit Amerikanen en Antillianen bestond, hadden geen verweer op de worpen van Harris. De Soester slagploeg toonde ook bij deze eerste thuiswedstrijd van dit sei zoen dat zij al ontzettend veel van hun nieuwe coach, de oud-international, Hiele hadden geleerd. Eerst sloeg Knic- kenbocker, de enige Amerikaan bij S.E.C., de bal voor 3 honkc het veld in, en in de vierde inning sloeg de jeugdige Martin Brink met Henk Prior op de honken, de bal buiten de door de gemeente aangelegde home run hek, dit betekende 2 punten in het voordeel van S.E.C. De Soestenaren kwamen tot 6 honk- slagen. Score verloop: Donar 103000010 2. S.E.C. 10020001 4. Werpers resultaten: S.E.C. (Harris) 13-2- 4 veld maakte twee fouten. - Donar 8-6-6 veld maakte vier fouten. Uitblinkers waren bij S.E.C. werper Harris, slagman Brink en slagman Hof man. De enige dissonant op deze middag, die door talrijke bezoekers bijgewoond werd, was dat de kantinebeheerder van B.D.C. meende de S.E.C.-Honkballers en hun gasten Donar, uit de kleedruimten van B.D.C. te moeten zetten, ondanks dat het bestuur van S.E.C. Honkbal toestemming van het B.D.C. bestuur had gekregen om 2 kleedkamers te mogen gebruiken. De velden van B.D.C. worden in de zomermaanden verhuurd aan de honk bal afdelingen en de velden zijn bezit van de Soester Sport Stichting. Het gehele team van Quick uit Amers foort waartegen de Soesters de volgen de week tegen moeten spelen, woonde de wedstrijd bij. Dit team bestaat alleen uit Antillianen. De Soester Honkballers hebben het af gelopen weekend op duidelijke wijze het presenteerblaadje aan de overige tweede klassers getoond, want het was Donar en Quick Amersfoort die door iedere insider getipt werden voor het kampioenschap. gemaakt door een overigens gevaarlijke terugspeelbal op Van Zoghel. Aan de andere kant kreeg S.E.C. ook redelijke kansen om de score te openen. Vooral Van de Broek manoeuvreerde zich en kele malen in een goede positie, maar aarzelde op het beslissende moment met schieten, zodat hij aan al zijn werk veelal niet meer dan hooguit een hoek schop overhield. Ook Ruttenberg, aanvankelijk op de linksbuitenplaats operedend, schiep zich een aantrekkelijke kans, maar zijn schot ging naast. Ook Van Remmerden acht te het publiek een moment in staat om S.E.C. op een voorsprong te brengen, maar men zocht het doel steeds op plaatsen waar het niet stond. In het doel speelde Kuiper trouwens een solide partij. Een vrije schop op de rand van het strafschopgebied lever de Donar aan de andere kant ook al niets op. De beste kans kreeg nog Van Boeijen. maar voor open doel schoot hij hoog over. S.E.C., dat echt wel moeite deed om het tot een overwinning te brengen, kwam niettemin tegen het soms wat laconiek spelende Donar toch op een achterstand te staan. Na precies een half uur ein digde een voorzet van links op het hoofd van de Hilversumse rechtsbuiten. Zijn ferme kopbal bracht de bal buiten bereik van Van Zoghel tegen de bin nenkant van de paal, waarna scheids rechter Van de Horst vrijwel de enige was, die een doelpunt constateerde en ook toekende, alle protesten van S.E.C. ten spijt: 0-1. De voorsprong was toch maar van kor te duur. Een vrije schop, op de rand van het strafschopgebied en recht voor het doel, werd door Woudenberg wei nige minuten later ineens ingeschoten, nadat eerst Van Remmerden over de bal was gestapt: 1-1. Met deze stand ging ook de rust in en daarmede begon men reeds een serie beslissingswedstrijden te vermoeden, want op dat moment stond C.D.N. al met 2-0 tegen Baarn voor. Een verder ongewijzigde stand aan de Bosstraat zou vier clubs dan in aanmerking doen komen voor de voorlaatste plaats. Het is echter heel anders gelopen, dan men toen voor mogelijk hield. Van Boeijen bracht S.E.C. bijna op 2-1, als niet de paal succes in de weg zou heb ben gestaan. Trouwens, ook de Hilversumse reserve- doelman moest met een formidabele redding een achterstand voor zijn club voorkomen. Een uitval was voor Donar echter genoeg om op een voorsprong te komen. Een scherpe dieptepass kwam bij Den Uyl terecht, die zich van een tegenstander ontdeed en een hard schot in de richting van het S.E.C.-doel van zijn schoen liet vertrekken. Van Zoghel hield de bal wel, maar niet vast, waar door een toestormende aanvalspeler er zonder al te veel moeite 1-2 van kon maken. Voor Donar was deze ietwat gelukkige treffer geenszins aanleiding om zich in de verdediging terug te trekken. Dat bleek ook geenszins noodzakelijk, want S.E.C. kreeg het na dit doelpunt moei lijker dan in de hele wedstrijd daar voor. Het derde doelpunt was dan ook geen verassing, al had het zeker voor komen kunnen worden. Doelman Van Zoghe1 kreeg een schot van de Hilver sumse rechtsbuiten opnieuw niet on der controle en tergend langzaam rolde de bal het doel in: 1-3, wat ook de eindstand werd. Zoals wel min of meer was te verwach ten. heeft C.D.N. zondag gewonnen van Baarn. De Driebergse club kwam zelfs viermaal tot scoren, Baarn niet een maal. D.O.S. '01 bleef tot de laatste wedstrijd ongeslagen door thuis V.V.IJ. met 4-1 te kloppen Door de nederlaag van S.E.C. eindigden V.V.IJ. en C.D.N. met een punt meer juist boven S.E.C. Het Bussumse S.D.O. moest in Zeist met 2-1 zijn meerdere erkennen en is daardoor ook gedegradeerd. Met alleen 3-1 voor Donar. Na een snelle uitval, grypt Van Zoghel mis en de bal ver dwijnt in het doel. de wedstrijd Holland-Baarn nog te spe len (waarvan het resultaat overigens van geen enkel belang meer is), ziet de eindrangschikking na een competitie vol spanning in de onderste regionen er als volgt uit: D.O.S. '01 22-41 Vriendensch. 22 -20 Ultrajectum 22-23 Donar 22 20 Zeist 22-22 V.V.IJ. 22 19 D.E.V. 22-22 C.D.N. 22 -19 Baarn 21-21 S.E.C. 22- 18 Holland 21-21 S.D.O. 21 16 Degradatie dus voor S.D.O. en waar schijnlijk ook voor S.E.C. Dit hangt ech ter af van de beslissing van de K.N.V.B. op het protest van S.E.C. Zoals bekend heeft S.E.C. ^rotesteerd tegen het overspelen van de wedstrijd S.E.C.-Zedst. De eerste ontmoeting tussen beide clubs in januari van dit jaar eindigde in een 3-2 zege voor S.E.C., maar de Soestena ren hebben na de rust twee invallers gehad, wat het reglement niet toestaat. De tweede invaller was overigens met toestemming van de scheidsrechter in het veld gekomen. Zeist protesteerde na afloop en kreeg gelijk, maar begin april deelde de K.N.V.B. aan beide clubs mede, dat de zaak als afgedaan moest worden beschouwd, omdat het resultaat toch niet meer van belang was. De voet balbond blijkt zich daarin echter lelijk vergist te hebben, want nog geen drie weken later kwam Zeist wel degelijk voor degradatie in aanmerking. S.E.C. kon zich echter op grond van de brief van de K.N.V.B. veilig wanen. Er wer den dan ook enkele nieuwe opstellingen geprobeerd, met het gevolg, dat enke le wedstrijden wellicht onnodig verlo ren gingen. De minder aangename gevolgen open baarden zich pas. toen S.E.C. eind april een telegram van de K.N.V.B. kreeg, waarin werd medegedeeld, dat de wed strijd tegen Zeist toch overgespeeld moest worden. Dat betekende, dat S.E.C. twee punten in mindering kreeg en daarmede zelf weer in degradatiegevaar kwam. Aan gezien de strijd tegen Zeist en zondag de wedstrijd tegen Donar in twee ne derlagen eindigden, werd de degradatie zelfs een feit. S.E.C. heeft echter al voor de wdestrijd tegen Zeist geprotesteerd; ten eerste te gen het overspelen van de wedstrijd zelf, nadat men bericht had ontvan gen dat de zaak als afgedaan kon worden beschouwd, en ten tweede tegen de motieven, die de K.N.V.B. heeft aan gevoerd voor het overspelen van de wedstrijd. Volgens de K.N.V.B. is S.E.C. namelijk met een niet-gerechtigde speler uitge komen. Dat is echter geenszins het ge val geweest. De tweede invaller in de bewuste wedstrijd was wel degelijk een gerechtigde speler, alleen had de ar biter hem niet in het veld mogen toe laten. Indien S.E.C. werkelijk met een niet gerechtigde speler (bijv. een ge schorste speler) was uitgekomen, zou trouwens een heel andere straf moeten zijn opgelegd. De club zou dan een boete gehad moeten hebben, terwijl de wedstrijd op het terrein van de te genstander - in dit geval Zeist - had moeten worden overgespeeld. Tenslotte zou S.E.C. dan ook nog twee punten in mindering moeten krijgen. Dat alles is niet gebeurd. S.E.C. is voorlopig de dupe geworden Uli U t van een arbitrale dwaling (waartegen geen protest mogelijk is) en een paar vergissingen van de K.N.V.B. Woensdag zal S.E.C. weten, of de bond die ongedaan wenst te maken. Indien dat het geval is, zullen V.V.IJ. en C.D.N. waarschijnlijk een beslissings wedstrijd om de voorlaatste plaats moe ten spelen, wanneer de K.N.V.B. al thans niet besluit om in dit uitzonder lijke geval slechts één ploeg te laten degraderen, wat wel zo verstandig zou lijken. Wanneer het protest van S.E.C. echter wordt afgewezen, zal men langs andere weg zijn recht proberen te zoe ken tegen de wat al te voorbarige be slissingen van de K.N.V.B. Voorlopig staat S.E.C. echter met an derhalf been in de vierde klasse. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 S.E.C.-CANDIA (veteranen) 10-4 De veteranen van S.E.C. en Candia heb ben zondag in een vriendschappelijk en gemoedelijk, maar wel zeer doelpuntrijk duel tegenover elkaar gestaan. Er wer den niet minder dan veertien doelpun ten gescoord, zij het, dat de oogst niet gelijk werd verdeeld. S.E.C. kreeg tien doelpunten toegewezen, Candia vier. Elf van de veertien treffers zijn pas in het laatste half uur gemaakt. Bij de rust was de stand nog maar 2-1. Na tien minuten nam Candia de leiding, maar De Bruijn zorgde voor de gelijkmaker. Van Schalkwijk liet beide ploegen r.iet 2-1 rusten. In de vijftiende minuut van de tweede helft vond Van Schalkwijk nogmaals het doel (3-1), waarna het weer de beurt van Candia was. Drie zeer snel op elkaar volgende doelpunten van Hooyer brachten de stand op 6-2, maar Candia hield S.E.C. voorlopig nog wel bij, want weinige minuten later was het alweer 6-4. Twee doelpunten van Van Schalkwijk en nog een van Hooyer verschaften S.E.C. een 9-4 voorsprong, die met medewerking van Candia door een bal in eigen doel tenslotte tot 10-4 werd opgevoerd. De junioren A van S.E.C. hebben zich zaterdag ter nauwernood in veiligheid kunnen stellen dankzij een 2-1 over winning op het niet sterke E.M.M. A. Het is trouwens over de hele linie een slechte wedstrijd geworden. S.E.C. pupillen 2 keerde zaterdag met een 11-0 overwinning van Odi 1 terug, terwijl S.E.C. pup. 3 thuis een magere 1-0 zege op Hooglanderveen behaalden. Van maandag 20 mei tot en met woens dag 12 juni wordt op het hoofdterrein van S.E.C. aan de Bosstraat weer het jaarlijkse veteranentoemooi gehouden, waaraan wordt deelgenomen door S.E.C, Soesterberg, V.V.Z., Hees en B.D.C. De wedstrijden duren steeds twee maal 35 minuten en beginnen om zeven uur 's avonds. Het programma ziet er als volgt uit: Maandag 20 mei: S.E.C.-Soesterberg; dinsdag 21 mei: V.V.Z.-B.D.C.; v oens dag 22 mei: S.E.C.-Hees; vrijdag 24 mei: Soesterberg-V.V.Z.; zaterdag 25 mei: B.D.C.-Hees: woensdag 29 mei: S.E.C.- V.V.Z; vrijdag 31 mei: BD.C.-Soester berg; vrijdag 7 juni: Hees-V.V.Z.; dins dag 11 juni: Soesterberg-Sees en woens dag 12 juni: S.E.C.-B.D.C. Sinds kort beschikt S.E.C. ook weer over een nieuw pooladres. Het is siga renmagazijn Hornsveld aan de Nieuw- straat. In deze prettige en sportieve wedstrijd kwamen de partijen tot een gelijk spel. Hieraan moet onmiddellijk toegevoegd worden, dat Actief hoofdzakelijk tot deze puntenverdeling kwam doordat in de B.D.C.-verdediging diverse fouten werden gemaakt, die doelpunten tot ge volg hadden. Actief nam de leiding, maar nog voor de rust wist B.D.C. door Van der Lugt de partijen op gelijke voet te brengen. Na de rust had B.D.C. het beste van het spel, maar de Actief-aanvallers wisten de genoemde verdedigingsfouten goed uit te buiten en hierdoor de stand tot 3-1 in hun voordeel op te voeren. Dat werd de B.D.C.-ers kennelijk te bar en verhoogden het ter «po, waar door door doelpunten van P. Dorre- stein en M. v. d. Lugt de eindstand op 3-3 werd gebracht, die uiteindelijk de goede verhouding wel weergaf. Verdere uitslagen luiden: Quick V-B.D.C. VI 3-8. Soesterberg IV-B.D.C. VII 0-3. Amsvordr V-B.D.C. X 1-4. B.D.C. XI-Amersfoortse boys 4-3. B.D.C. X NAAR HET KAMPIOEN SCHAP? Het tiende B.D.C. elftal is door de over winning op Amsvorde V, dat voor deze wedstrijd met 3 punten voorsprong de leiding had, plotseling kanshebber ge worden voor de bovenste plaats. Thans is het verschil slechts 1 punt in het voordeel van Amsvorde V ge worden, terwijl beide ploegen nog 2 wedstrijden moeten spelen. De eerste wedstrijd van K.P.S. tegen Bronswerk uit Amersfoort is een over winning geworden voor K.P.S. De wedstrijd stond niet op hoog\ peil, maar dat vond zijn oorzaak in het feit, dat de spelers van K.P.S. nog aan elkaar moeten wennen. Ieder jaar is er n.1. wisseling bij de marechaussees we gens overplaatsing. Wegens verhindering van de heer Buhr- man werd de wedstrijd geleid door de heer Bouma uit Baarn. Bronswerk, voornamelijk oudere spelers, bracht er ook weirug van terecht, waar om het begrijpelijk is dat niet veel doelpunten werden gescoord. De rust ging dan ook in met blanke stand. 0-0. Na de rust eenzelfde spelbeeld met wis selende kansen, maar slechte schutters. Het zag er dan ook naar uit, dat het een gelijk spel zou worden, maar de snelle en meest actieve linksbuiten Ak kerman dacht er ander over en toen er nog vijf minuten waren te spelen, wist hij de keeper van Bronswerk te passe ren, zodat K.P.S. met 1-0 voor kwam te staan. De tijd was te kort om nog verandering in deze stand te brengen. Voor het eerste zaterdagelftal van S-E.C. is de competitie nu ook beëindigd. De laatste wedstrijd tegen Levu werd in Utrecht met 2-1 gewonnen, waardoor het al lang kampioen zijnde elftal onge slagen is gebleven. In de hele competitie heeft men maar één punt moeten afstaan en wel tegen het Utrechtse Majella. S.E.C. heeft dit seizoen precies 102 doel punten gescoord, terwijl men er zelf maar een handjevol tegen kreeg. Komende zaterdagmiddag zal men dit succesvolle elftal tijdens een receptie in de S.E.C.-kantine dan ook met de be haalde resultaten kunnen gelukwensen, evenals trouwens het tweede, dat ook op indrukwekkende wijze kampioen werd. De wedstrijd tegen Levu was overigens geen goede. De grensrechter van de thuisclub was bepaald onprettig in zijn optreden, wat de verhouding in het veld niet ten goede kwam. Het is dan ook een zeer rommelige wedstrijd ge worden, waarin alleen doelpunten voor de rust werden gescoord. Na zo'n kleine twintig kansen te heb ben gemist opende Sengers voor S.E.C. de score, maar Levu zorgde spoedig voor de gelijkmaker. Een combinatie tussen Beijer en Stalenhoef werd door de laatste speler doeltreffend afgerond. Hij scoorde daarmede tevens het laat ste doelpunt van S.E.C. in deze com petitie. Twee weken geleden had hij al het honderdste doelpunt op zijn naam gezet Op donderdag a.s. houdt B.D.C. zijn laatste klaverjasavond van dit seizoen in de kantine aan de Bosstraat. Op deze avond zal bekend worden wie dit jaar de wisselbeker mee naar huis zal nemen. De stand aan de kop is zo danig, dat er een spannende strijd te verwachten is. Naast de beker zal er een groot aan tal prijzen te behalen zijn. De leiding verwacht dan co1- een grote opkomst. Alle B.D.C.-aanhangers zijn hartelijk welkom. STEENHOFFSTR 53 TEL Z84Z SOEST KAMPIOEN V.V.Z. 3 VERSLOEG HET TWEEDE ELFTAL: 3-1 Het deze competitie kampioen gewor den derde elftal heeft de laatste we ken herhaaldelijk de wens te kennen gegeven, de krachten wel eens te wil len meten met het tweede elftal van V.V.Z. Afgelopen zaterdag is dat eindelijk ge beurd. De krachten bleken zelfs nogal ongelijk verdeeld, want de V.V.Z.-re serves moesten met 3-1 hun meerdere erkennen in het derde, dat een frisse en open partij voetbal speelde en af en toe duidelijk het tweede zijn wil op legde. De spelers van het derde elftal vonden elkaar goed en beheersten bovendien grotendeels het middenveld, wat demo gelijkheid bood tot het opzetten van goede aanvallen. Daaruit trof Van Campen voor het derde tweemaal doel. Het derde doelpunt kwam op naam van Van Hornsveld. Voor het tweede elftal wist alleen Wcl- ters - na een afwezigheid van ruim acht maanden wegens een blessure voor het eerst weer op het veld - te scoren. Hij deed dat eenmaal, waardoor de eind uitslag 3-1 in het voordeel van de kam pioenen werd. De pupillen 1 van V.V.Z. keerden za terdag met een 2-1 zege op H.V.C. 2 uit Amersfoort terug. Pupillen 3 moest - ook in Amersfoort - genoegen ne men met een 4-0 nederlaag tegen KV.V.A. 9. KLAAS v. d. VEEN-TOERNOOI Op dinsdag 14, donderdag 16 en waar schijnlijk zaterdag 18 mei organiseert V.V.Z. weer het jaarlijkse Klaas van der Veen-voetbaltoernooi, waaraan wordt deelgenomen door de vier plaatselijke voetbalverenigingen S.E.C., B.D.C., Hees en V.V.Z. De opbrengst van dit toernooi zal ge lijkelijk onder de vier verenigingen worden verdeeld en is bestemd voor de jeugdafdelingen De toegangsprijs be draagt dan ook twee kwartjes. Op dinsdagavond 14 mei wordt de wed strijd Hees-B.DC. gespeeld, donderdag avond gevolgd door de ontmoeting V.V.Z.-S.E.C. Zaterdag wordt de strijd om de derde en vierde plaats gespeeld tussen de verliezers van beide eerder gespeelde wedstrijden en daarna de fi nale tussen beide winnaars. Bekerhou der S.E.C. Omtrent het tijdstip van de finale en de strijd om de derde en vierde plaats zal het V.V.Z.-bestuur zich nog nader beraden, omdat zaterdagmiddag ook de Engelse Cupfinal door de televisie wordt uitgezonden en waarschijnlijk een groot aantal mensen de voorkeur aan deze wedstrijd zal geven boven die op het V.V.Z.-terrein. Veel verschuivingsmoge lijkheden zijn er overigens niet, want de week daarop begint het sporttoer nooi van de Soester Zakenkring. COMPETITIE-RESULTATEN Dit weekeinde wisten zowel de vetera nen als de junioren in de zaterdag- competitie een overwinning te behalen met de maximum score van 5-0. De veteranen versloegen in de uitwed strijd Shot B en staan nu na 3 wed strijden bovenaan met 9 punten en de score 15-0. Ook de junioren bleven niet achter en bonden De Meent G aan hun zegekar. Ook zij staan na 3 wedstrijden boven aan met 9 punten en de prachtige sco re 14-1. Het ziet er naar uit, dat Soest B in de zaterdagcompetitie haar eerste overwin ning zal gaan behalen. In de uitwed strijd tegen Hoogerheide E moest van wege de dodenherdenking bij de stand 1-3 worden afgebroken. Dinsdag a.s. zal de laatste damesdub- bel worden gespeeld. Indien deze wordt gewonnen is het eindresultaat 1-4 en heeft Soest B de volle winst van 3 pun ten. Wordt deze partij verloren, dar is de uitslag 2-3 en heeft Soest B 2 punten en Hoogerheide E 1 punt be haald. De teams in de zondagcompetitie heb ben het afgelopen weekeinde, op het le na, laten afweten. Zowel Soest II als Soest III verloren thuis aan de Schriks- laan met resp. 7-1 en 6-2. Voor Soest II ziet de toekomst er niet rooskleurig uit. Ze hengelen nu onder aan met slechts 1 punt uit 3 wedstrij den. Toch moet dit team in staat zijn om nog enige kostbare punten te ver overen. Soest III deed haar eerste misstap en moest haar mooie bovenste plaats af staan aan Slotervaart IV, waarvan met 6-2 werd verloren. Slotervaart heeft nu 5 punten en Soest III 4. Indien Soest III de komende wedstrijden iets feller van zich afbijt, zit er nog een kans op het kampioen schap ln. Soest I was er dit weekeinde goed in en won alt met 7-1 van Oudenrijn. Zij hebben nu 4 punten uit 3 wedstrijden en staan op de 2e plaats. Ook hier is dus nog van alles mogelijk. Koninginnelaan 32 Telefoon 2650, na 18 uur 2749.

Soester Courant | 1968 | | pagina 5