>fo<ïX V.V.Z. WERD LAATSTE IN EIGEN KLAAS VAN DER VEENTOERNOOI B.D.C. -nieuws S.E.C. WON BEKERDUEL MET K.V.V.A. MET MINIMAAL VERSCHIL4-3 D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM Mobylette De Witte Pompen Telefoonnummer ziekenauto 5980 Officiële M S.E.C.-honkbal nu op de eerste plaats Hees-nieuws mededelingen Finale tussen S.E.C. en B.D.C. tot vrijdag uitgesteld t WAftutielaa* Senioren-team S.V.V. promoveert naar 3e klas Blunders van Van Hattum werden S.E.C. bijna noodlottig B.D.C. handbal Ie en 2e prijs voor W.S.V. „Olympia" Zo vlogen de duiven Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMIERSTATIOX K.P.S. won ook derde wedstrijd Duinkikkers-heren wonnen van Laga met 2-8 Zevenhonderd volleyballers op het S.V.V.-toernooi Korfbalvereniging „De Meteoren" Olympia Lawn Tennis Club „Soest" -nieuws In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOBfiT DINSDAG 21 MEI Tn*S i~i_irijiri_ini V.V.Z. is afgelopen vrijdag laatste ge worden in het eigen Klaas van de Veentoernooi, dat is georganiseerd ten bate van de jeugdafdelingen van de vier deelnemende verenigingen S.E.C. Hees, B.D.C. en V.V.Z. Ook verleden jaar moest V.V.Z. met een bescheiden vierde plaats genoegen nemen. De winnaar van het toernooi is nog niet bekend. Na veel geschuif en ge zoek kon de beslissingswedstrijd einde lijk zonder al te veel problemen zater dagmiddag om half zes worden ge speeld. maar toen gooide het weer roet in het eten. Het veld stond voor een deel blank en was beslist onbespeel baar. De finale is nu uitgesteld tot ko mende vrijdagavond, zeven uur. Daarin zullen S.E.C. en B.D.C. tegenover elkaar staan. B.D.C. had in de eerste wedstrijd wei nig moeite met Hees, dat een stevige 5-0 nederlaag kreeg te incasseren. Toch heeft Hees voldoende kansen gehai om tenminste een paar tegendoelpunten te maken, maar het ontbrak de club aan voldoende doorzettingsvermogen. In de tweede helft sprak ook de conditie van B.D.C. een duidelijk woordje mee. Aanmerkelijk meer moeite had S.E.C. donderdagavond met V.V.Z. Het is ten slotte een 1-0 overwinning voor S.E.C. geworden dankzij een doelpunt in de eerste helft van v. d. Broek, gemaakt uit een hoekschop. De veel te individueel spelende S.E.C.- aanval liep zich keer op keer stuk op de stevig verdedigende V.V.Z.-defens.e, die de tegenpartij weinig ruimte liet. Aangezien ook de V.V.Z.-voorhoede weinig verband toonde en over niet al te veel stootkracht beschikte, heeft een groot deel van de wedstrijd zich op het middenveld afgespeeld. S.E.C.-speler Burgman speelde een verdienstelijke Uitslagen van j.1. zondag: B.D.C. IV-Roda '46 II 4-5. Amersfoortse Boys VII-B.D.C. X. Deze wedstrijd werd bij een 0-0 stand na 20 minuten gestaakt wegens de vele regen. Zoals bekend, was deze wed strijd van belang voor het kampioen schap. Zondag a.s. speelt concurrent Amsvor- de V en wint Amsvorde deze wedstrijd, dan is dit elftal kampioen en heeft het dan geen zin meer, om de bovenge noemde afgelaste wedstrijd opnieuw vast te stellen. Bij gelijkspel of verlie zen zal de wedstrijd Amersfoortse Boys IV-B.D.C. X wel opnieuw gespeeld moeten worden. B.D.C. XI-Limvio V 6-1. De finale-wedstrijd B.D.C.-S.E.C., om de Klaas van de Veenbeker, kon za terdag j.1. eveneens wegens de vele re gen, niet doorgaan en zal nu vrijdag avond 7 uur gespeeld worden. -4> J&l IfyPilllOW STEENHOFFSTR.53- TEL 284Z SOEST Door uit de twee kruisfinales t.w. tegen D.E.V.U. en S.V.H. vier van de zes pun ten te behalen is het vierde herenteam van de Soester Volleybal Verenigng er in geslaagd om van de vierde naar de derde klas te promoveren. De promotie heeft wel aan een zijden draadje gehangen want nadat in eerste instantie een 3-0 overwinning op D.E.V.U. was behaald werd eerst in de laatste set tegen S.V.H. het puntje bin nengehaald dat nodig was om deze pro motie te realiseren. In de eerste set leek het er aanvankelijk op dal de rood-witten geen moeite zouden hebben om deze te winnen. Een 13-5 voor sprong n.1. deed verwachten dat deze set winst voor de Soesters zou brengen, maar niets was minder waar. Zwak spel deed de voorsprong geheel verloren gaan en met 16-14 trok het Hoogland se team aan het langste eind. Ook in de tweede set bleef het spel van onze plaatsgenoten ver beneden de maat en een verdiende 15-7 nederlaag was het resultaat. De derde set moest dus de beslissing brengen welke van de twee teams zou promoveren. De wedstrijd ging voortdurend gelijk op en zelfs bij de stand 13-13 was er nog met geen mogelijkheid te zeggen wie zich de gélukkigste zou mogen noemen. Het waren evenwel onze plaatsgenoten die de laatste twee punten scoorden en daardoor volgend Jaar het recht hebben om in de derde klas uit te komen. partij; zijn collega v. d. Broek bracht er echter behoudens het ene doelpunt, dat V.V.Z. kort voor rust velde, weinig van terecht. De verdiensten liggen meer bij de V.V.Z.-verdedigers die het tegen een op papier veel sterker S.E.C. op een - zij het toch negatieve - 0-1 score wisten te houden. Daarmede had S.E.C. de finale bereikt en moest V.V.Z. vrijdagavond aantre den tegen de andere verliezer, Hees. Hoewel de organiserende vereniging al na twintig mnuten een 2-0 voorsprong had, moest men nog voor de rust drie tegentreffers van Hees accepteren. Na de rust werd er niet meer gescoord, waardoor Hees beslag legde op de der de plaats en V.V.Z. naar de laatste werd verwezen. De vrij harde wedstrijd leverde V.V.Z. na tien minuten een vrije schop op, die door Demmers in een doelpunt werd omgezet: 1-0. Tien minuten later scoorde Schaap ondanks goed uitlopen van de Hees-doelman Tempelaars be heerst een tweede doelpunt voor V.V.Z.: 2-0. Daarmede bleek V.V.Z. al het kruit te hebben verschoten. Korte tijd later moest de V.V.Z.-doelman, gehin derd door de laagstaande zon, een bal loslaten, wat Bosman de gelegenheid bood om er 2-1 van te maken. Twee doelpunten van Nico van Es brachten V.V.Z. nog voor de rust geheel op de knieën: 2-3. Na de rust speelde Hees wel iets beter samen, maar kwam door sterk verdedi gend spel van V.V.Z. naet meer tot doelpunten. Castricum moest na een botsing, die een beschadigde enkel op leverde, het veld verlaten, wat de sfeer niet direct ten goede kwam. In de stand kwam in ieder geval geen ver andering meer. Het eerste bekerduel tussen S.E.C. en de Amersfoortse vierde klasser K.V.V.A. is geëindigd in een krappe 4-3 zege voor S.E.C. De wedstrijd, die aanvankelijk in Amersfoort zou plaatsvinden, is op het laatste moment op verzoek van K.V.V.A. toch in Soest gespeeld, met het gevolg, dat de publieke belangstelling niet bij zonder groot was. De overwinning, die S.E.C. behaalde, kwam door een aantal blunders van doelman Van Hattum vrij moeizaam tot stand maar was niettemin volkomen verdiend. Een tweede debutant in de S.E.C.-gelederen, de jonge Vervloetdeed het heel wat beter. Al direct na de aftrap ondernam hij een rush op het Amersfoortse doel, waarin hij nog door een aantal tegen standers gehinderd, maar niet meer gestuit werd en dat betekende al in de eerste seconden een hoopgevende 1-0 voorsprong voor de Soestenaren. Ruim een kwartier heeft deze voor sprong geduurd. In de vijftiende mi nuut beging Van Hattum zijn eerste fout, wat K.V.V.A. een vrij gemakke lijke gelijkmaker opleverde. Enkele mi nuten later namen de Amersfoorters door een grote blunder van de S.E.C.- doelman zelfs een voorsprong. Van Hat tum liet de bal door zijn benen rollen, wat de K.V.V.A.-middenvoor een niet te missen kans opleverde: 1-2. De voorhoede van S.E.C. bracht de Amersfoortse defensie echter dermate in moeilijkheden, dat het publiek er wel van overtuigd was, dat de Amers foortse voorsprong niet lang stand zou houden. Het was dan ook Woudenberg, die uit een hoekschop van Van Rem merden beide partijen weer op gelijke hoogte bracht. Even later trof Rijnders de lat. De terugspringende bal werd door Woudenberg ingeschoten, maar stuitte af op een paar verdedigers, waarna Rijnders er uiteindelijk in slaagde om toch het derde doelpunt aan te tekenen. K.V.V.A. kwam onmiddellijk terug en deponeerde bijna vanaf de aftrap weer de gelijkmaker achter doelman Van Hattum. Het was tenslotte Rijnders, die het overwicht van S.E.C. uit een voorzet van Van Remmerden in een doelpunt en daarmede overwinning tot uitdruk king bracht. Komende zondag bekert S.E.C. verder tegen de winnaar van de wedstrijd C.D.N.-A.P.W.C. Deze wedstrijd zal ook op het terrein aan de Bosstraat worden gespeeld en om half drie beginnen. Om twaalf uur wordt op het S.E.C.- terrein een beslissingswedstrijd om de degradatie uit de Reserve Tweede klas se F gespeeld tussen Ultrajectum 3 en S.E.C. 3. Op verzoek van Soesterberg is de eers te wedstrijd in het S. E.C.-veteranen - toernooi tussen S.E.C. en Soesterberg, die maandagavond zou worden gespeeld, uitgesteld tot dinsdag 28 mei. De finale-wedstrijd van het door V.V.Z. georganiseerde Klaas van de Veen-toernood tussen S.E.C. en B.D.C. zal vrijdagavond worden gespeeld. We gens de slechte toestand van het V.V.Z.-terrein is deze wedstrijd sater dag niet doorgegaan. B.D.C.-heren, die vorige week het kam pioenschap behaalde, heeft zondag de eerste stap naar de districts tweede klasse gedaan. De heren slaagden erin om te Zand- voort de kampioen van de afdeling Haarlem, t.w. de Zandvoort Meeuwen, een nederlaag toe te brenger- In het met zon overgoten Zandvoort bereikten zij een 6-4 overwinning. Na vijf minuten spelen kreeg Zand voort Meeuwen de eerste van de vier strafworpen, die zij deze middag moch ten nemen. Jan Smeeing wist deze ech ter op meestelijek wijze te keren. De aanvallen golfden over en weer, maar alleen B.D.C. wist dit tot doel- ounten te komen, zodat bij rust een 4-1 voorsprong was bereikt. In de tweede helft konden de Zand voort Meeuwen gesteund door de wind in de rug, gevaarlijk dicht bij B.D.C. komen, maar bij de kritieke 4-3 stand, kon B.D.C. door Ries Smeeing verder uitlopen. Toen even later Ronald Sur- stedt op onreglementaire wijze werd gestopt, kon Ries de stand tot 6-3 op voeren. Nog eenmaal kwamen de Meeu wen terug maar verder dan 6-4 konden zij niet komen. Na afloop maakte de B.D.C.-ploeg nog een heerlijke strandwandeling. De dames speelden hun laatste wed strijd van deze competitie en wel tegen U.D. uit Utrecht. Een 2-2 gelijkspel was het loon van 2 maal 20 minuten spelen. Door een fout in de verdediging van B.D.C. kon U.D. de score openen maar Till-Smeeing zorgde voor de gelijkma ker. Na de rust was het weer U.D., die een voorsprong nam, maar na knap voor bereidend werk van Till Smeeing, zorg de Barry van Leeuwen voor 2-2. In de verdediging van B.D.C. speelden Mies Hagen en Marga Tolboom een voortreffelijke partij handbal. De chr. wandelsportvereniging „Olym- pia" heeft zaterdag met succes deelge nomen aan de 5e Merseberchtocht in Maarsbergen. De junioren liepen o.l.v. de heer W. A. Suman en wonnen op de 15 km de eer ste prijs met 654 punten. Tweede met 630 punten, werd de w.s.v. Jan van Rie- beeck uit Culemborg. Negentien groepen hadden voor de 15 km ingeschreven. Op de 20 km-route wonnen de senioren een tweede prijs met 702 punten. Ze liepen o.l.v. de heer L. Vogel. Het was jammer dat alleen „Olympia" en de w.s.v. „Steeds Voorwaarts" uit Den Haag zich voor de 20 km hadden ingeschreven. De eerste prijs werd dan ook gewonnen door de laatstgenoemde wandelgroep, met 715 punten. Het aantal deelnemers aan deze tocht bedroeg 1210. Het parkoers voerde de deelnemers langs „Het Leersumse Veld", ook wel genoemd „De Leersumse Plassen", een broedplaats voor duizenden kok- of kapmeeuwen. Dit gebied is normaal voor het publiek gesloten, doch de wandelaars van de Merseberchtocht hadden het voorrecht langs deze broedplaats te mogen wan delen. Dit gebied is in 1942 aangekocht door het Staatsbosbeheer. Verder gingen de deelnemers langs het revalidatiecentrum „De Hoogstraat" in Leersum en (uiteraard) Maarsbergen. Na afloop van de tocht kregen de junio renleden Kees Bikker en Corrie Werk hoven een herinneringsspeldje uit han den van de heer Suman, omdat zij de 500 km volbracht hadden. Wilma Goor, eveneens van de junioren, kreeg het l.opo km-speldje. De volgende wandeltocht waaraan de beide groepen van „Olympia" zullen deelnemen is de N.C.W.B.-Trefdag in Den Dolder, die op 8 juni a.s. gehouden zal worden. Gerry van Mourik wordt vol enthousiasme op de thuisplaat bejubeld na zijn home-run die de stand op 4-0 bracht. De Watergraafsmeer catcher keek vol onbe grip naar zyn verrevelders, die deze bal niet wisten te verwerken. Dankzij de 4-3 zege, die de AVIA-ploeg zondag in Soest behaalde, heeft zij nu samen met Donar uit Hilversum de lei ding van de 2e klasse A genomen. De Soestenaren bonden, na overwinnin gen op Donar en Quick 'A, ook het Am sterdamse Watergraafsmeer aan de zege kar. Toch is alles niet even soepel ver lopen. De S.E.C.-ploeg, overigens weer met Mike Murphy en zonder Theo Kell- ner en D. Knichebocker nam de strijd duidelijk te licht op. Reeds de eerste inning slaagden de AVIA-spelers erin Rudi Blok en Jan Hofman, die middels vierwijd en een honkslag bezit van de honken hadden genomen, over de thuisplaat te brengen: 2-0. De tweede slagbeurt leverde weer twee runs op, ditmaal dankzij een home run van achtervanger J. van Mourik. Deze nog zo jeugdige honkballer sloeg, met Henk Prior op de honken de bal het veld uit 4-0. Tot de vierde inning bleef Watergraafs meer machteloos en hield de S.E.C.-de- fensie onder uitmuntende aanvoering van werper Allan Harris het hoofd koel. Toen echter kwamen de Amsterdam mers tot twee punten, die in niet geringe mate te danken waren aan de dubieuze beslissingen van de slecht leidende scheidsrechter. De 4-2 voordelige stand bleef toen tot de negende inning ge handhaafd. Gedurende die tijd werd er door de S.E.C.-spelers wel geslagen, maar dat resulteerde niet meer in runs. De Watergraafsmeer-slagploeg werd alle ne gen slagbeurten volledig het zwijgen op gelegd door de superieure S.E.C.-werper A. Harris. Wel wist Watergraafsmeer in de negende slagbeurt nog, danzij een fout van de Soester verdediging, de score op te voeren naar 4-3, maar daarbij zou het blijven. Aan slag waren deze wed strijd Jan Hofman en Jerry van Mourik de grote troeven. De werpersresultaten zijn: Allan Harris (S.E.C.) 16 x 3 sl; 1 x 4-wijd en 2 honk- slagen tegen. H. Geugiés (Watergraafsmeer): 5 x 3 sl; 2 x 4-wijd en 6 honkslagen tegen. Andere uitslagen in 2A: Donar0012 5-2; H.M.S.^-Quick 'A 1-9; LijndenHa- zenkamp 2-6. De postduivenvereniging „De Vriend schap" nam zondag deel aan een wed vlucht vanaf Corbeil. afstand 444 km. De duiven werden gelost te 7 uur. De eerste duif arriveerde te 14.39.52 uur, de laatste prijsduif te 16.28.37. De uitslag was J. Kamerbeek 1 13 16 22. C. Bokma 2 14 17 18 30 24. S.K.B. 3 11 26 32 37. D. Eos 4 24. C. Vaessen 5 19. R. Koster 6 59. J. Rijksen 7 25 45. C. Schot 8 40 53 60 64. A. Musters 9 10 12 23 42 43. Hooyer-Kleinegris 15 35 56. J. Rademaker 20 52 55. E. Veerman 21 46 62. H. Verkerk 27 31. H. v. d. Broek 28. G. en H. Reijerse 29 50. H. Ketelaar 33 58. H. Westerveld 36. W. Altenaar 38. J. Ruttenburg 39 51. C. Kaats 41 63. W. van Breukeier '4 54. F. v. d. Brink 47 65. F. Groenestei- 18. J. v. Klooster 49. J. v. Groningen 57. E. Daatzelaar 61. J. Wij- nands 66 67. Ook de vereniging „De Zwaluw" nam met 249 duiven deel aan de wedvlucht vanaf Corbeil. De eerste duif arriveerde te 14.64.28 uur, de laatste prijsduif te 15.55.49 uur. De uitslag was G. Rijksen 1 5 7 8 14 15 17 23 27 31 37 38 43 59 50. Th. Wigt- man 2 10. H. van Hengstum 3. A. van Ee 4 6 12 13 18 30 39 41 48. A. van Riet 9. J. vn de Brakel 11 19 36 44. C. van de Hoe!: 13 32 40. A. van Dorrestein 20 22. C. I man 21. Jac. Wijnands 24 42. P. Duijr 25. J. v. d. Belt 26. G. Visser 28 35. L. van Klooster 29. Comb. Ottens- BloJjana 33. R. Voskuilen 34. B. Roest 45 47. C. van Soest 46. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3258 Na twee overwinningen is het K.P.S. ook gelukt de derde ontmoeting tegen plaatsgenoot Foxboro te winnen met 2-0. Het was erg jammer, dat Van Beek, een speler van Foxboro, vier minuten voor tijd bij een botsing met - een K.P.S.-er zijn been brak. Hij werd per E.H.B.O.- ziekenauto naar Zonnegloren vervoerd. Vanaf het begin was K.P.S. sterker en de voorhoede maakte het de Foxboro- verdediging erg moeilijk. Twee minuten voor de rust wist Schalkwijk de score voor K.P.S. te openen. De rust ging in met 1-0 voor K.P.S. Na de hervatting bleef K.P.S. sterker en het zag er naar uit, dat het ene doelpunt voldoende was voor K.P.S. om de beide punten binnen te halen. Tien minuten voor tijd wist wederom Schalkwijk uit een lage voor zet ineens in te knallen, waarmee K.P.S. met 2-0 voorstond. Foxboro probeerde in de laatste minuten de bakens nog te verzetten, maar dit gelukte niet. Met nog vier minuten te spelen overkwam Van Beek de noodlottige botsing, waar voor de strijd even werd onderbroken. In de resterende minuten kwam er geen verandering meer in de stand. K.P.S. staat nu met zes punten uit drie wedstrijden aan de kop van hun afde ling. HEES NAAR RADIOSTAD-TOERNOOI De voetbalvereniging Hees zal komende zaterdag met twee elftallen deelnemen aan een toernooi van Radaostad in Hil versum. Het toernooi begint om tien uur. Voor supporters, die van plan zijn, de verrichtingen van Ilees te gaan vol gen, komen nog nadere mededelingen. Het volleybalteam van Hees heeft de competitie besloten met een eervolle derde plaats op de ranglijst. De eind rangschikking is geworden: D.O.S.2 Lea 1 V.V.H. 1 Weaving Devu2 18-44 18-39 18-36 18-28 18-22 D.O.S. 3 Leatitia 2 V.V.H. 2 Wilhelmina 4 18-22 18-21 18-14 18-14 De waterpolo-competitiewedstrijd tussen L-A.G.A. I te Zeist en De Duinkikkers heren I, is een grandioze overwinning geworden voor De Duinkikkers. Pas tegen het laatst van de wedstrijd wist Laga de eer te redden, maar toen was de stand reeds 0-7 voor De Duinkik kers. Koos Wijnmalen schoot direkt na het begin uit een moeilijke hoek raak (0-1) en even later maakte Koos Wijnmalen 0-2. De nieuwe aanwinst voor De Duinklikkers, Johan Huffels zorgde voor de derde treffer en Gerard Vet maakte er 0-4 van. Laga was nergens, waardoor De Duin kikkers steeds beter gingen spelen. Veel schoten werden op het Laga-doel gelost, maar paal en lat stonden de keeper van Laga nogal eens bij. Toch kwamen De Duinkikkers \roor rust aan een vijfde doelpunt van de hand van Johan Huffels. Na rust hadden De Duinkikkers weer het beste van het spel en kon Johan Huffels het halve dozijn vol maken. Na een paar minuten loste Gerard Vet weer een keihard schot, dat de keeper niet goed stopte, waardoor de bal lang zaam in het doel dreef (0-7). Toen pas kwam Laga aan een doel punt; de eer was gered. (1-7). Henk Wijnmalen kreeg er ook nog zin in en hij nam het 8e doelpunt voor zijn reke ning. 1-8. Door een misverstand in de Duinkikkersverd ediging, kon de mid- voor van Laga er tenslotte 2-8 van ma ken. Zaterdag namen adspiranten en junio ren van De Duinkikkers deel aan een zwem-zeskamp te Huizen. De ploegen van De Duinkikkers waren ditmaal niet op z'n sterkst, maar toch werden rede lijke tijden gemaakt, door lbo Döit en Andrea Koehof op de 50 meter vrije slag. Deelnemende verenigingen waren Sedna, Vuurse, Flevo, Den Hommel, IJsselmeer en Duinkikkers. Op Hemelvaartsmorgen zullen De Duin- kikkersleden, evenals vorig jaar, gaan dauwtrappen. Vertrokken wordt te 4.30 uur vanaf het busstation aan de Soes- terbergsestraat. Op het nationale volleybaltoernooi dat de Soester Volleybal Vereniging dit jaar voer de veertiende keer in suc cessie organiseert zullen dit jaar niet minder dan 106 teams uitkomen. Waren het vorig jaar 74 teams die elkaar de prijzen betwistten, door de grote be langstelling die overal voor dit toer nooi bestaat heeft het bestuur besloten het aantal velden uit te breiden van veertien naar een en twintig, zodat een zevenhonderd volleybalsters en volley ballers die dag in de gelegenheid zullen zij zich actief in hun sport uit te leven. Naast teams uit de omliggende plaat sen zoals Amersfoort, Hilversum en Utrecht zullen ook verenigingen uil Haarlem, Amsterdam. Zaandam, IJmui- den, Wormerveer, Voorburg, Beverwijk en Leiden aan dit toernooi deelnemen zodat van een groots voLleybal-evene- ment gesproken mag worden. Aangeno men mag wel worden dat dit sport evenement het grootste zal zijn dat Soest ooit gekend heeft. Naast een ere-klasse voor de dames en heren waarvoor het bestuur twee nieu we wisselbekers heeft aangekocht, zijn de damesteams verder ondergebracht in drie klassen van twee poules, terwijl bij de heren vier klassen van twee poules zijn samengesteld. Verder is er één meisjesklas uit twee poules bestaande, terwijl bij de jongens een A- en een B-klas is geformeerd ieder bestaande uit twee poules. Alle te spelen wedstrijden zijn over zichtelijk ondergebracht in een keurig verzorgd programma dat 28 pagina's omvat. Naast 204 wedstrijden in de di verse klassen en poules zullen 20 finale wedstrijden gespeeld moeten worden voordat 's avonds tot de prijsuitreiking kan worden overgegaan. Uiteraard stelt deze uitbreiding het be stuur van de organiserende vereniging voor grote organisatorische- en finan ciële problemen. Door de good-will die de vereniging zich in de loop der ja ren zowel bij de gemeente als bij par ticulieren heeft weten te verwerven heeft zij steeds veel medewerking bij de organisatie van haar toernooi mo gen ontvangen en zo heeft zij dit jaar grote medewerking ontvangen van de directie van de L.T.S. Eemland bij de aanmaak van 24 nieuwe volleybalpalen die zij voor haar toernooi nodig had. Wanneer de weergoden de organiseren de vereniging niet in de steek laten is de verwachting gerechtvaardigd dat de Soester Volleybal Vereniging honderden jonge mensen aan zich zal verplichten door hun een sportdag bij uitnemend heid te bezorgen. Op zaterdag 25 mei, om 2 uur, begint er voor de aspiranten een klein toer nooi, waaraan verschillende ploegen zullen deelnemen, o.a. Amersfoort, Ex celsior, K.V.O. en De Meteoren. Door de junioren zullen twee wedstrij den worden gespeeld en wel tegen de Heilig Hart school uit Soest en de I.V.O. school uit Soest. METEORENTEAMS NAAR ZEIST Op Hemelvaartsdag nemen drie Me- teorenteams deel aan een toernooi in Zeist. Aan dit toernooi nemen deel Meteoren 1. Meteoren 2 en Meteoren A, D.S.V. 2, Welgelegen 2, S.V.M.M. 2, Zuiderkwar tier 2, Avanti 1, Austerlitz 2, Actief, Actief A en T.C.N.H. A. Wegens het slechte weer zijn voor af gelopen zaterdag vastgestelde wedstrij den geen van allen doorgegaan. In de zondagcompetitie speelde Soest I thuis tegen het sterke Shot III. Het is een 8-0 nederlaag geworden. De ploeg was er helemaal uit en toonde niet veel vechtlust. Door dit resultaat is Shot III kampioen van deze afd. geworden. Soest II ging bij Maarn op bezoek, hetgeen een belangrijke wedstrijd was voor het bezetten van de onderste plaats. Maarn wist met 5-3 te winnen, zodat Soest II nu wel degradatie-wed strijden zal moeten spelen. Soest III was het enige team dat zon dag een overwinning wist te behalen in Amsterdam op Mozaïek VI, n.1. met 5-3. Hierdoor heeft dit team de kans op het kampioenschap in eigen hand gehouden. Indien zij a.s. zondag van Slotervaart IV weten te winnen, zijn zij het derde team van de L.T.C. Soest, drt het kampioenschap van de afdeling wist te behalen. Olympia neemt op Hemelvaartsdag, a.s. donderdag, met tien teams deel aan het volleybaltoernooi van S.V.V.dat ge houden wordt op de terreinen nabij de Schrikslaan. Voor Olympia is dit een goede gelegenheid om te bewijzen, dat ondanks de niet zo grote successen in de competitie de groenwitten toch be hoorlijk meetellen. Is er zefcer een naar uw Heus Burgem Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier WEDEROPBOUWWET Burgemeester en wethouders van Soes maken bekend dat zij voornemens zijl om aan D. Renooy, Pieter de Hoogh- laan 15, Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet ver gunning te verlenen voor het uitbrei den van een bungalow op het perceel, gelegen aan de Pieter de Hooghlaan, kadastraal bekend gemeente Soest, sec tie H, nummer 8246, zulks in afwijking van het bestemmingsplan Soestdijk-'t Hart. Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te dienen. Dc op de bouwaanvrage betrekking hebbende stukken liggen gedur. nde die zelfde termijn ter gemeenteseci „ine ter inzage. Soest, 17 mea 1968.

Soester Courant | 1968 | | pagina 3