^T" DONDERDAG ZULLEN DE MOTOREN WEER RONKEN IN DE ZANDAFGRAVING OP DE ENG MIKIMO MIKIMO MIKIMO Burgerlijke stand MENINGEN VAN LEZERS BEJAARDENVERENIGING „RUSTENBURG" OVERWEEGT LIQUIDATIE Krabbels van Knelis P.V.0. hield ^rote fancy-fair SOMMIGE DUITSERS KENNEN HUN GESCHIEDENIS Uit de hoge seliool der wetenschap Telefoonnummer ziekenauto 5980 DE speciaalzaak voor Uw kind. kleedt Uw kind BETER Lerste Soester Begrafenis-Onderneming Ratten in Colenso INiet voor alle leden plaats in ..Molenschot"' DINSDAG 21 MEI 1968 Hemelvaartsdag om precies twee uur zal de officiële starter van de Neder landse Motorsport Bond, met zijn vlag do eerste crossers het circuit op laten razen. Na het enorme succes van de vorig jaar op dezelfde plaats gehouden cross, dit in tegenstelling tot het diep inge wortelde gezegde „alles wat je in Soest ook probeert, niets lukt er", hebben de beide organisatoren D. van de Broek, 38 jaar en W. Strumpei 30 jaar, het plan opgevat, om zo lang als het mo gelijk blijft, van deze cross een terug kerend evenement te maken. He vele reacties zowel van publiek als Blijetijds-, baby- en kin derkleding (voor jongens en meisjes tot 12 jaar). GALLENKAMP PELSWEG 11. (nabij busstation Soest-Zd.). telel 6286 GEBOREN: Linda Neeltje Alberdina, dochter van B. Martens en C. W. G. de Bruin. Kerkstraat 32a. Mirella, doch ter van G. Lenarduzzi en S. M. A. Kro- der, Soesterbergsestraat 30. Marco Alexander. zoon van K. Waversveld en J. Pater, Van Goyenlaan 123. Nicole, dochter van R. de Graaff en W. Janzen. Van Goyenlaan 198. Nancy Maria Wil- helmina, dochter van R. F. Rodermond en M. J. E. Grasmeijer, Betje Wolfflaan 43 Johanna Elisabeth Maria, dochter van B. M. Visser, wonende te Baarn en M. A. Woestenburg, Rubenslaan 22. Michel, zoon van J. M. Tabbers en A. Sparn, Plesmanstraat 303. Ernesta Maria, dochter van J. A. van Deuveren en A. M. Nieuwenhuis, Kerkstraat 22. Antonio Guillermo, zoon van T. A. Koop man en J. Asencio Vazquez, Koninginne- laan 101. Irene Maria en Johannes Gijsbertus, dochter en zoon van G. F. Kok en M. G. Gorissen, Verl. Talmalaan 3a. Johannes Cornelis, zoon van J. C. Suik en A. de Weerd, Beckeringhstraat 42. Markus Albertus, zoon van J. A. Hardorff en H. C. van Asselt, Becke ringhstraat 25. Christina Maria, doch ter van J. H. J. Noordover en C. E. M. de Goeij, Kerkstraat 56. Olaf Walter, zoon van J. Dijkstra en G. van Dalen. Meidoornweg 9. Wilhelmina Jolanda, dochter van J. Kuus en H. van den Berg, Gallenkamp Pelsweg 11. Hen drik, zoon van H. Gerritsen en G. En gelen, Van Goyenlaan 112. Marjo Rie- jan, dochter van J. van der Heide en M. M. Vis, Hildebrandlaan 16. ONDERTROUWD Teunis Fokker, Lopi- kerweg Oost 84, Lopik en Johanna He- lena Visser. Braamweg 37. Gerardus Theodorus Sukel, Laanstraat 86 en Maria Koster. Klaarwaterweg 94. Antonius Martinus Gerrit Feddema, Lupinestraat 5, Amersfoort en Maria Kraaij, Braam- weg 38. Hendrikus de Ruiter. Palm straat 286, Amersfoort en Aaltje Huis man, Van Maarenstraat 11. Cornelis Jan van Brummelen, Ferd. Huycklaan 12 en Magdalena Lenarduzzi. Braamweg 42. Theodorus Hubertus Maria Venhorst, Bonifaciusstraat 71, Amersfoort en Ma- thilda Staal, Laanstraat 73. GEHUWD Jacobus Wilhelmus Krijnen, Erfgooiersstraat 144. Hilversum en Jo hanna Maria Hendrika Hooijschuur, Kor te Hartweg 6. Evert Prins, Gasthuis laan 77B, Amersfoort en Catharina Dirk je Muis, Nieuweweg 91. Alexander Jo hannes van der Meer, Kamperfoeliestraat 8 en Cornelia Maria Josephina van Schalkwijk, Kruisweg 1.Hendrik Wil lem Veldhuizen, Prins Hendriklaan 7 en Brandina Gerritje Ortse, Schiestraat 8, Amersfoort. Cornelis Olthof, Palm straat 230, Amersfoort en Elisabeth Jean- ne Maria Maaswinkel, Den Blieklaan 35. OVERLEDEN Theodoor Bijsterbosch, 73 jaar, gehuwd met M. E. van de Kaa, Kerkpad n.z. 7. Tanneke Magdalena Casteleijn, 90 jaar, weduwe van J. F. J. Buning, Julianalaan 14. Anna Maria Jacoba Leonhard, 91 jaar, weduwe van J. L. van Noord, Steenhoffstraat 23. Johan Georg Piepenbroek, 70 jaar, ge huwd met M. Schuier, Duinweg 2. Bernardus Johannes Evers, 77 jaar, we duwnaar van R. A. Maassen, Aagje De kenlaan 49. Marinus Gerardus Salari, 29 jaar, ongehuwd, Kampweg 76, Soes- terberg. Arie Johannes Radder, 64 jaar, gehuwd met H. IJpeij, Zwaluwen- weg 10. Kinke Kiestra, 80 jaar, onge huwd, Insp. Schreuderlaan 66. Johan na Maria de Meijere, 86 jaar, weduwe van J. Ruijzendaal, Soesterbergsestraat 63. Gerardus Johannes van Dijen, 90 jaar, weduwnaar van G. A. J. van Dijen, Baarn, Prins Hendriklaan 31. Eiso El- bertus Venema, 72 jaar, gehuwd met H. J. Apeldoorn, Van de Veldeplantsoen 15. Catharina Strijker, 80 jaar, ongehuwd, Julianalaan 15. Jan Andries Joosten, 62 jaar, gehuwd met T. A. Beversluis, Dalweg 30. Cornelis van Os, 73 jaar, gehuwd met A. Bijleveld, Soesterbergse straat 125. Dir. H. W. Vellinga Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 renners na de cross van vorig jaar, rechtvaardigen deze gedachten volledig. Vooral de magnifieke ligging van het circuit, dat als het ware voor een motor-cross is gemaakt, maakt het mo gelijk om bijna in de bebouwde kom, zonder dat omwonenden, noemenswaar dige last ondervinden, duizenden toe schouwers te laten genieten van de prestaties van de tientallen uit geheel Nederland afkomstige crossers. Het terrein, wat eigendom is van een zestal eigenaren de heren Kok, Beijer, Lanser, Tolboom, Ruttenbcrg en de ge meente Soest ,werd voor het houden van de cross, belangeloos afgestaan. Ontbrak vorig jaar de heer Ruttenberg in dit rijtje, een afzijdigheid die onge twijfeld werd veroorzaakt door het feit, dat hij eerst de kat eens uit de boom wilde kijken, doch dit jaar, en dat was voor de organisatoren een aangename verrassing, verleende hij eveneens zijn medewerking. Het zou ook inderdaad wel een vreemde ge dachte blijven dat iemand die zijn fiet sende neef Gerrit Ruttenberg in het za del heeft geholpen, en onder die neven ook nog de bekende Soester voetballer Lammert Ruttenberg telt, zich bij een dergelijk sportgebeuren, van iedere me dewerking afzijdig hield, terwijl hij in het verleden heeft getoond in zijn hart toch wel een plaatsje voor de sport te hebben. Dit jaar zal er ook weer in drie klas sen strijd worden geleverd, naast de 250 cc senioren en de 250 cc junioren komen ook de „zware" jongens de 500 cc. senioren aan de start. Bij de 250 cc. senioren zal ondermeer de Nederlands kampioen '67 Floor Ver- bruggen, uit Den Hoef, het op moeten nemen tegen een van zijn felste bela gers, Henk Vorsten uit Eindhoven, ter wijl de Hilversummer Gerrit Does, als het ware voor eigen publiek rijdend, gaarne zal waarmaken dat de cross in het Gooi en omgeving beslist bestaans recht heeft. In de 500 cc. senioren, zal de grote kanshebber Piet Dirks, zich moeten re vancheren voor de hem verleden jaar door motorpech ontglipte titel, ook dit jaar zal het hem echter aan concurren tie niet ontbreken, want naast Jan de Rooy uit Eindhoven, zullen Gerard van Beek en Jan Kers, als Soester crossers alles in het werk stellen hem weder om van de ere-plaats af te houden, en er voor vechten dat de ere-ronde dit jaar gereden wordt door een Soester crosser. Dit jaar zal bij de 250 cc. junioren aan de 9tart verschijnen de in opkomst zijn de eveneens uit Soest afkomstige cros ser Jan van Leek, door insiders nu al een talentvol renner genoemd. Ondanks zijn handicap, de vervulling van zijn militaire dienstplicht, is hij er op ge brand, zijn debuut in de Soester mo tor-cross succesvol, te beëindigen. De verzorging van het circuit geschiedt dit jaar door de publiciteits-dienst van het vooral in de rennerswereld bekende motor-olie merk „Quaker State", wel ke ook zorg draagt voor het aangeven van de te volgen route voor de mensen die van buiten Soest komen. Helaas is het wandelpark Colenso er de laatste jaren niet op vooruit gegaan. Er zijn een paar bankjes bijgekomen en wat bruggen weggehaald, zo nu en dan verwijdert de Gemeente bladeren en verdwijnen er een aantal bomen, maar daar blijft het toch wel bij. Het is jammer, want van zo'n park is toch veel te maken. Maar wat erger is en beslist onverant woord, dreigt, doordat het water in dit park in verregaande staat van vervuiling verkeert, het aantal ratten hierdoor toe te nemen. Gelukkig zijn ze nog niet in de flats te genover het park gesignaleerd, maar hebben ze zich tot nu toe slechts tot het park beperkt. Vrijwel alle handen, die rond dit park wonen, worden door hun bazinnen en bazen in dit park uitgelaten en verdrij ven er nietsvermoedend de tijd. Ze kunnen echter door hun wandeling de Ziekte van Weil oplopen, die voor de dieren beslist niet zonder levensge vaar is. Zou de Gemeente misschien een anti- rattenaktie op touw kunnen zetten of beginnen met het water te reinigen? Dit zou in de toekomst veel narigheid kunnen voorkómen, en voorkómen is toch beter dan genezen Mej. R. DIERDORP Colenso 3, Soestdijk. De Soester crossers Gerard van Beek en Jan Kers. gebogen over de motor van Van Beek, zullen er alles aan doen om in ieder geval een eervol resultaat te verkrygen. Aan de conditie van hun „machine" waaraan alles wordt ge daan, om toch maar net iets sneller te zyn als hun concurrenten, wordt bij zonder veel aandacht besteed. Een geluidsinstallatie zal er voor zor gen dat de toeschouwers waar zij zich ook op het terrein bevinden van het verloop van de strijd op de hoogte blij ven. Wanneer het vermogen tenminste opweegt tegen het geluid dat een tien tal motoren weet te produceren, waar van het „gas" helemaal is opengedraaid. Er is een gezegde dat inhoud dat men van fouten leert, en zonder dat men van ernstige onvolkomenheden kan spreken wat betreft de orgaisatie van vorig jaar. heeft men toch van diverse dingen geleerd. Het meest op de voorgrond tredende was het niet in voldoende mate kunnen verwerken van het vooral vlak voor de aanvang toestromende grote aantal be langstellenden, waardoor velen het ver loop van de eerste manches niet konden volgen. Dit euvel heeft men nu ondervangen door in eerste instantie aan de Beuken laan een extra ingang te maken, naast de ook dit jaar gehandhaafde ingang op de Eng bij de „Witte Boerderij" van de heer Lanser, en op detweede plaats door het aantal kassa's van vier op acht te brengen. Wij raden bezoekers, die met de auto komen, aan de ingang op de Eng te gebruiken, daar men daar voldoende parkeergelegenheid zal vinden. Voor de mensen die het toch altijd weer vervelende wachten voor de kassa wil len vermijden bestaat er beperkte ge legenheid tot het verkrijgen van kaar ten in voorverkoop, aan de volgende adressen Ringweg 4 en Eigendomweg 105. Met de werkelijk geweldige medewer king van de Soester politie en verdere gemeentelijke instellingen, een mede werking waar menige cross-organisatie jaloers op zou zijn. beloofd het ook dit jaar weer een middag pure motorsport te worden. Op het circuit-middenter rein zal evenals vorig jaar weer een grote verscheidenheid „verfrissings" mogelijkheden zijn, terwijl ook de „har tige" hap niet vergeten wordt. Om te voorkomen, dat men via niet officiële ingangen, „gratis" toeschouwers zal krijgen, heeft de Soester Honden- dressurclub „De Bewaker" zijn mede werking toegezegd. Evenals de Honden dressurclub hoopt men dat de op het terrein aanwezige Koninklijke Nederlandse Vereniging Eerste Hulp Bij Ongelukken afd. Soest, niet in actie behoeft te komen. Terwijl de bulldozer van de firma Strumpel druk bezig is om het tc Tein zo mogelijk nog overzichtelijker te ma ken, duimen de organisatoren, dat de weergoden hen a.s. donderdag gunstig gezind zullen zijn. De bejaardenvereniging „Rustenburg", donderdag in het St. Josephgebouw in jaarvergadering bijeen, zal binnenkort tot liquidatie overgaan. Nu het bejaardencentrum „Molen schot" zo goed als voltooid is, be schouwt men de taak als volbracht Overigens begint het de leden lang zaam maar zeker wel duidelijk te worden, dat niet voor iedereen een plaats beschikbaar is in Molenschot. Aanvankelijk had een vroeger be stuur die indruk wel bij vele leden gewekt, mede ook door toezeggingen van de wethouder en de directeur van het huisvestingsbureau. Maar inmid dels is wel gebleken, dat de leden van ..Rustenburg" beslist niet de eerste keus of voorrang hebben. Niet uit de gemeente Soest afkomstige leden ma ken trouwens helemaal geen kans om een plaats in „Molenschot" te krijgen, wat verschillende leden ertoe bracht, zich af te vragen, waarvoor zij dan al die jaren lid zijn geweest, Trouwens, volkomen overeenstemming over de te VOOR MODERNE COIFFURES Soesterbergsestraat 44 Telefoon 2045 volgen gedragslijn inzake de opneming van de bejaarden bestond er ook in het bestuur niet Oud-voorzitter Kretz wist zich zeer positief te herinneren, dat de wethou der vroeger heeft beloofd, dat de le den van „Rustenburg" voorrang heb ben Jarenlang heeft de vereniging dat de leden ook medegedeeld, totdat zulks niet het geval bleek. De heer Kretz vond het onjuist, dat het bestuur van „Rustenburg" zich nu voor een fout van de wethouder moet gaan excuse ren. Hij meende dat men er beter aan deed. een rechtzetting op het gemeen tehuis te eisen. Het bestuur deelde die mening echter niet. temeer, daar de toezegging van de wethouder uit geen enkel document was gebleken. Voorzitter W Kuipers meende alleen te mogen stellen, dat ongeveer vijftig van de ruim honderd leden van „Rus tenburg" wel een kans maken om in „Molenschot" te worden opgenomen. Hij deelde tevens mede, dat eind me: de eerste oproepingen kunnen worden verwacht, terwijl in augustus het be jaardencentrum kan worden betrokken Hij adviseerde de leden niet al te veel meubelen mee te nemen. De toekom stige bewoners wan „Molenschot" heb ben de beschikking over een kamer van 3,70 x 3.20 meter. Een klapbed mogen de bewoners niet meenemen. De leden van „Rustenburg" zullen zelf via een briefkaart hun ideeën mogen geven over de liquidatie van de ver eniging en vooral over de besteding van de gelden Ofschoon men het daaromtrent niet helemaal eens was. ging de voorkeur uit naar besteding tten bate van „Molenschot". Enkele leden voorzagen juridische problemen, die er wellich niet zullen zijn. Blijkens het jaaaroverzicht van secre taris B. R. v. d. Brand telt de ver eniging momenteel rond 110 leden, on geveer evenveel als een jaar tevoren. „Rustenburg" beschikt momenteel over een kapitaal van rond vijfduizend gul den. Ajje ut ming vraogt dan mok zeige dak ming bar benauwd of begin te vraoge of al da demestrere een niew soort vrieje- tiedsbesteding gaot worde. In de hcule wereld hoor jie niks aors meer daan over minse en veuraal veul stedenten die alsmaor de beest uut haange. Waant de minse die zorrege veur de berichgeving hebbe ut altied maor over demestraasies, maor ajje effe goed kiek op de tiilevisie, dan hep dat mit de mestraasies niks te maoke, maor alles mit kepot maoke. Int laand vaan die Fraanse Generaal, waor Sonnevelds kat van ome Willum ok al op vesiete is gewees, ist ok al fees. Of da noeng komp omdat de kat, de ginneraol, vaan honk is, is ming omt eve, maor ik fing ut bar vervelend veur al die fraanse minse van wie de otootjes ongderste bove en soms in de brand gestoke op straot leige. Ut is ok vervelend veur de fraanse straotemaokers, waant waor zullie een heule maond an motte wareke, breke die stedente in een paor ure heulegaor of. Noeng ist netuurluk wel zo datter uut die stedente overeen paor jaore weer een niewe baos wordt gekoze as direkteur van de straotemaokers, en dattie op de ze menier mit alle kaante vant warrek kennis rnaokt. Maor vant goeije veur- beeld dat goed doet vollege, komp heu legaor niks terech. Da zgl wel zoiets worre vaan warreke mit de Fraanse slaag. Uut zogenaomde soledariteit hebbe ok alle aore stedenten in de wereld weer een reje gekrege omt „beest uut haan- ge" weer effe op te paake. As dan de pelissie in mot griepe omdat ut weer bar gaot worre. daan binne meteen de poppe weer ant daanse. Daan hep de pelissie ut weer edaon. De verkeerde hep de klaape ekrege, ut was daan tevaalig netuurluk wel een stedent, maor hie haad der niks meej te maoke. Aster daan een zaok vaan komp veur de rechter, ut ken soms wel is nie aors, dan kriege zullie zoon bar klein bietje straaf, dazze beter niks hadde kenne kriege. Maor ik schaat zo dat da komp omdat die minse die da motte beoordele een bietje baang binne veur hun hachie. Wanat ast goed is binne de stedente die zullie daan straafe de minse diet veur zeige kriege as zullie mit pesjoen gaon. Jao zo bekeke ist daan nog nie eens zo arrug dom vaan die minse. En aster daan iemaand komp die geen stedent is, en ok zoiets hep uutehaold, daan geef jie die een bietje meer straaf, en daan ist toch weer geliek. Wak noeng eigeluk ut arrugste fing is dat wuLlie mit zun alle da demestrere mogeluk maoke. Wullie betaole belaas- ting, waor de uneversietiete vaan in staand worde gehouwe, - en waor bar veul stedente een beurs vaan kriege. Maor ajje ut ming vraog hak liever dazze van ming een te gonge stedere. En da zullie af en toe is uut de baand motte springe kenk bes begriepe, maéF- laote zullie daan wel rekening houwe mit de spulle van een aor. waant aonders motte wullie dubbel betaole. Waant vollegens Gart, valle veur de verzekeringe dat soort schaodes ongder oorlogsgeweld, en kriejje gëen cent ver goed. No°ng kejje wel zeige as zullie der wilde haore maor kwiet binne gaot ut wel over, maor daor schiete we noeng nie veul meej op. As zullie zo veul vrie- je tied hebbe, laote zullie dan is gaon hellepe bie ouwe minse of in ziekehuu- ze, das ok een ervaoring waor zullie laoter wat an hebbe. In een enorme tent die was neergezet op het terrein van het afgebroken „Eem- land", hield de Soester harmonie P.V.O. ter gelegenheid van haar 70-jarlg bestaan een grote fancy-fair. Tientallen leden, jeugdleden en ouders, beheerden de diverse stands. Het oudste lid. Hannes Staal, assisteerde op voortreffelijke wijze in dc schietstand. Terwjjl het moderne „rad van avontuur" zich vooral op de sluitingsavond in een grote belangstelling mocht verheugen. Er wordt de laatste tijd weer ijverig ge demonstreerd tegen de Notstandsgesetze, waarmee de Westduitse bondsdag zich moet bezighouden. Het verzet tegen die wetten op de noodtoestand is gebaseerd op zorg voor de democratie: de betogers willen voorkomen dat het spel van 1933 zich nog eens herhaalt. Toen immers keurde de Reichstag het Ermachtigungs- gesetz goed, dat Hitier de dictatoriale bevoegdheden gaf die hij zodanig ge bruikte dat de Reichstag verder was uit geschakeld als democratisch instrument. Er zijn inderdaad zekere parallellen. Vol gens de nieuwste lezing van het wets ontwerp moet het parlement vaststellen of van een noodtoestand sprake is. Doet ze dat dan krijgt de regering, dus de kanselier, allerlei mogelijkheden om di reet en zonder inspraak van de volks vertegenwoordiging desnoods de strijd krachten te gebruiken om de noodtoe stand de baas te worden. Een dergelijke constructie is niet uniek Duits. In alierlei landen zijn er mogelijk heden geschapen opdat een regering snel en doeltreffend op kan treden in geval van oorlog bijvoorbeeld, wanneer de ge bruikelijke parlementaire gang van za ken te tijdrovend zou zijn. Het Duitse geval echter en ook hier spelen herinneringen aan vroegere his torische voorvallen mee ziet niet al leen een buitenlandse gewapende inva sie als een noodtoestand, maar kent ook gevallen van zuiver binnenlandse acties die de democratie in gevaar brengen Onverbloemder gezegd als ergens een anti-democratische beweging kans zou zien de macht aan zich te trekken in een deelstaat of iets dergelijks. Een historische vergelijking zou dan bij voorbeeld gemaakt kunnen worden met de tijd van de republiek van Weimar, toen ook diverse semi-militaire bewegin gen hun kans waagden en vooral in Beieren het een en ander voorviel waar mee de democratie niet gebaat was. Als toen de regering van de republiek van Weimar mogelijkheden had gehad om in te grijpen, was misschien dat Ermachti- gungsgesetz van 1933 nooit door de Reichstag aangenomen. De grote puzzel is dat enerzijds enige staatkundige voorbereiding noodzakelijk is om onverhoopte onfrisse en gevaar lijke toestanden zo radicaal aan te pak ken als nodig is en dat anderzijds het bestaan van een dergelijke wetgeving de kiem *n zich draagt dat een kwaadwil- REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 lende kanselier er misbruik van maakt. Men kan de wet zo waterdicht willen maken als maar kan als een punt er van is dat de kanselier een vrijbrief krijgt, dan blijft het gevaar dat hij de wet als een vodje papier beschouwt en de hem verleende macht niet meer af staat. In andere landen is de democratie te vast geworteld dat men zich over der gelijke zaken te grote zorgen maakt. Duitsers die hun historie kennen, maken zich wel zorgen en eigenlijk kan men dat alleen maar in hen prijzen. LEVENLOOS Astronomen beginnen het steeds on waarschijnlijker te vinden dat de pla neet Mars ooit enig leven heeft geher bergd. Niet alleen in organisch opzicht, maar evenmin geologisch. De uiterst ijle atmosfeer laat geen stormen, regen en dus geen rivieren toe, geen zeeën en oceanen, geen bliksem en donder. Men vermoedt zelfs dat er nooit sprake is geweest van vulkanische activiteiten. De kraters die op Mars evenals op de maan worden aangetroffen zijn waarschijn lijk ontstaan door meteoorinslagen. De ze kunnen zo hevig zijn geweest dat bij elke inslag gesteente in gas is omgezet dat voor de sporen van een atmosfeer heeft gezorgd. Mars heeft daar 4 1 i mil jard jaar de tijd voor gehad. Het ver moeden dat op deze rode planeet chlo- rofyl (groene plantenkleurstof) aanwezig was, wordt ook al bestreden omdat het heel goed mogelijk is dat de waarne mingen zijn bedorven door het voorko men van zwaar water in onze eigen atmosfeer, die dit effect kan oproepen. Uiteraard blijven de menningen ver deeld. de waarheid zullen we pas weten wanneer we er zelf eens zullen gaan kijken. L

Soester Courant | 1968 | | pagina 5