U kunt uw volle boekjes altijd, tegen contant geld, inleveren bij onder staande winkeliers, of op het hoofdkantoor van Contant Zegels te A'dam De onderstaande, bij Contant Zegels aangesloten zaken, zijn goede zaken en bekend om hun kwaliteit, service, concurrerende prijzen en gratis Contant zegels. Fa. Mol Torenstraat 4 Drogisterij Fa. Frank Koninginnelaan 48 Doe-het-zelf artikelen Fa. Reehorst Torenstraat 3 Aard., groenten en fruit Fa. v. d. Pol Koninginnelaan 76 Schoenmagazijn Fa. Spelt Torenstraat 15 Slagerij Fa. 't Hart Koninginnelaan 121 Kruidenierswaren Fa. Alders Van Weedestraat 12 Kunstnijverheid Fa. Dorresteijn Korte Brinkweg 10 Sehoenmagazijn E.S.E.D. N.V. Van Weedestraat 7 Kantoorboekhandel Fa. Smink Lange Brinkweg 39 Kruidenierswaren Fa. Van Haarlem Van Weedestraat 45 Delieatessen, wijnen Fa. Dorresteyn Birkstraat 88 Aard., groenten en fruit Fa. Kok Van Weedestraat 10 Kruidenierswaren Fa. v. d. Flier Birkstraat 93 Banketbakkerij De Ster (Fa. Hilhorst) Van Weedestraat 5a - b Modehuis, textiel Fa. Bas v. d. Hoef Soesterbergsestraat 13 Aard., groenten en fruit Fa. Bakker Nieuweweg 46a Kruidenierswaren Fa. Nilsson Soesterbergsestraat 39 Huishoudelijke artikelen Fa. Werkhoven Nieuweweg 60 Damesmode Fa. Van Hornsveld Nieuwstraat 51 Kruidenierswaren Fa. Daselaar Nieuweweg 66 Aard., groenten en fruit Fa. Huisman Burg. Grothestraat 41 Aard., groenten en fruit Fa. Hageman Nieuweweg 68 Slagerij Fa. Koelewijn Soesterengweg 58 Kruiden iers waren Fa. Bieshaar Van Gooyenlaan 160 Kruidenierswaren Fa. Kooiman Julianalaan 28 Aard., groenten en fruit Fa. Boshoom Steenhoffstraat 16 Huishoudelijke artikelen Fa. Jan Koot Dalweg 79 Fijne vleesw., conserven Fa. Hilhorst Steenhoffstraat 34 Zaadhandel 't Kruidenhuis Laanstraat 1 Drogisterij Fa. Elseman Steenhoffstraat 63 Speelgoed Fa. Riemens de Wit Molenstraat 4 Drogisterij Fa. Burgstede Beukenlaan 39 Aard., groenten en fruit Fa. Roskam Molenstraat Kruidenierswaren Fa. Leertouwer Beukenlaan 41 Elektr. apparaten Soester Poeliersbedrijf F. C. Kuyperstraat 7 Poelier Fa. Spruit Beukenlaan 54 Zaadhandel Fa. Steenkamp Parklaan 45 Kruidenierswaren Het Wolhoekje Braamweg 25 Baby-artikelen Fa. Steitner Kerkpad noordzijde 20 Woninginrichting Fa. Catsman Braamweg 27 Verf, glas, behang Fa. De Vink Vinkenweg 31 Banketbakkerij Fa. De Jong Koninginnelaan 6 Drogisterij Fa. Voortjes Hartweg 38 Parf., schoonmaakart. Fa. Dekker Koninginnelaan 23 Slagerij Fa. De Witte Torenstraat 17 Huishoudelijke artikelen Fa. Wals Koninginnelaan 27 Aard., groenten en fruit Fa. Co van Woerkom Beckeringbstraat 13 Woningtextiel Fa. Jak Koninginnelaan 29 Melkhandel VRIJDAG 31 MEI 1968 GRATIS SPAARZEGELS zijn de meest gespaarde gratis geldzegels Contant zegels blijven altijd inwisselbaar 4

Soester Courant | 1968 | | pagina 14