vtl*6 v^v \MA44CACMC MF vgwX ƒ1. Dubbele tromf voor Lindner in 3-handbaltoernooi bedrijfs- DE C0ÖP. RAIFFEISENBAMK SOEST Piet Majoor liep weer zeer snelle 1500 meter Vespa Ciao De Witte Pompen ƒ1.50 59 et Zéér ruime keuze. STOMEN Heeft u geld nodig voor de aankoop van een HUIS? kan u tegen soepele voorwaarden een hypotheek verstrekken. Zeven van de acht volleybalfinalisten zijn bekend J. A. Smorenburg Begrafenisondernemer in Soesterberg, Soest en omstreken. Uw RECORDER staat klaar bij „DE GOUDEN SNAAR" In onze collectie BRILMONTUREN Fa. U. F. VOIGT Mixed Hockey Gub Soest Sporttassen met clubnaam 13.50. Sporthuis EB. KARELSEN en ZN. Programma voor de laatste eompetitieweek De Duinkikkers VRIJDAG 7 JUNI 10"* VAN WEEDESTRAAT 52 SOESTERBERGSESTRAAT 30 Het handbaltoernooi van d? Soester Be- drijfscompetitie is zowel bij de dames als bij de heren gewonnen door Lindner. De dames van dit bedrijf deden dit nog wat overtuigender dan de heren. In de finalepoule wonnen de dames al hun (vier) wedstrijden met een doelgemid- delde van 18-2. De heren behaalden in de finale een ietwat geflatteerde 5-2 zege op Foxboro, een stand, die pas in de verlenging werd bereikt. Bij de heren werden de winnaars van de zes voorronde-poules ingedeeld in twee finale groepen, bestaande uit Stam (dat een beslissingswedstrijd tegen Lind ner 2 won), Van Kooij 2 en Foxboro 1 enerzijds en Pribor. Houdijk en Van Kooij 1 anderzijds. Stam stelde zich in de ene groep al direct kandidaat voor een hoge klassering door met 5-2 van Van Kooij 2 te winnen. De volgende wedstrijd werd echter met nog ruimer verschil van Foxboro 1 verloren 0-4 Voor Foxboro betekende dat, dat men zich een kleine nederlaag tegen Van Kooij kon permitteren. Gezien de beide eerste wedstrijden leek de strijd tus sen Van Kooij en Foxboro een gemakke lijke overwinning voor Foxboro te zullen ooieveren, doch met zeer veel moeite wist men na twee maal tien minuten gelijk met Van Kooij 2 te eindigen 1-1. Ga noorSPUKER TEL. 2 9 8 2 50E5TERBERGSE5TR 26 Horloger Juwelier - Opticiën Pas in de laatste fase van de wedstrijd lukte het Foxboro gelijk te maken. Niet temin werd Foxboro daarmede onbe dreigd poulewinnaar, met Stam op de tweede en Van Kooij 2 op de derde plaats. In de andere groep ging het Lindner 3 heel wat gemakkelijker af. Pribor werd met 7-0 van het veld gespeeld en Van Kooij 1 kreeg een 5-0 nederlaag te in casseren. De wedstrijd Pribor tegen Van Kooij 1 was toen alleen nog maar van belang voor de strijd om de derde en vierde plaats in de eindrangschikking. Van Kooij won zonder veel moeite met 5-1. Dat bracht in de finale Lindner 3 en Foxboro tegenover elkaar. Twee vol komen gelijkwaardige teams, die elkaar dan ook niets toegaven. Veel doelpunten leek men in deze finale niet te gaan zien. Bij de rust was de stand nog altijd onveranderd, vooral dankzij het zeer goede spel van de beide doelverdedi- gers. Doch kort na de hervatting nam Lindner de leiding. Sjoerd Lodema speelde zich handig vrij en liet een onhoudbaar schot los 1-0. Maar nog in de zelfde minuut was de stand al weer ir. evenwicht. Jaap Lok rondde een solo doeltreffend af 1-1. Hoewel beide doelen herhaaldelijk onder vuur werden genomen, bleef de stand tot het einde gehandhaafd en moest twee maal vijf minuten verlengd worden. In de eerste verlenging zag het er ook nog geenszins naar uit, dat de titel bij Lindner terecht zou komen. Wel kwam men door een doelpunt van Jan van der Meent opnieuw voor te staan, maar Foxboro had wederom snel een antwoord. Nu was het Demmers, die doelman Van Ee passeerde. Pas in de tweede helft van de verlenging, die al in het half duister werd gespeeld, viel de beslissing. Een paar gelukkige scho ten troffen onverwachts doel, wat Lindner uiteindelijk toch nog ,'en 5-2 zege opleverde. WIE REKENT LAAT WASSEN EDE - TELEFOON (083B0) 1 00 50 De strijd om de derde en vierde plaats werd met 6-2 beslist in het voordeel van Stam. Van Kooij 1 eindigde derhalve als vierde. Het was de bedoeling van de evene mentencommissie, dat bij de dames de winnaars van de drie poules elkaar de titel zouden gaan betwisten, maar in een van de poules eindigden verleden week alle drie de teams gelijk, waar door ook de hele poule naar de finale- groep overging. In plaats van drie moesten nu vijf teams voor de hoogste eer gaan strijden. De dames van Lind ner, die zich in de voorronde al duide lijk kandidaat hadden gesteld door met 11-0 en 9-0 te winnen, ondervonden in de finale niet veel méér tegenstand. Het team van de gemeente kreeg een fikse 7-1 nederlaag te incasseren. Mer- curius wist de schade tot 4-1 te be perken. De teams van Dalco en Arco moesten Lindner een 3-0 overwinning toestaan. Voor het team van Arco be tekende dat overigens de enige neder laag. Alle overige wedstrijden won men, zij het tweemaal met 1-0 en éénmaal met 2-1, wat in ieder geval toch vol doende was voor een tweede plaats. Derde werden Dalco en Mercurius, elk met drie punten, terwijl Gemeente met een laatste en vijfde plaats genoegen moest nemen. De uitslagen van de dinsdag gespeelde wedstrijden waren Heren Finalegroep A Stam-Van Kooij 2 5-2, Stam-Foxboro 1 0-4 en Van Kooij 2Foxboro 1 1-1. Finalegroep B PriborLindner 3 0-7, PriborVan Kooij 1 1-5 en Lindner 3 Van Kooij 1 5-0. Finale Foxboro 1Lindner 3 2-5. Om de derde en vierde plaats Stam Van Kooij 1 6-2. Eindstand 1. Lindner 3 2. Foxboro 1 3. Stam 4. van Kooij 1 5. Van Kooij 2 en 6. Pribor. Vooral voor Lindner een opmerkelijk succes, want verleden jaar kwam men niet verder dan de vierde plaats. Foxboro won verleden jaar het tournooi, voor Stam en de Gemeente, welke laat- tien. ste team nq reeds in de voorronde werd uitgeschakeld. De resultaten in de dames-finale-poule waren Lindner-Gemeente 7-1, Mercurius-Arco 1-2, Gemeente-Arco 1-2, Dalco-Lindner 0-3, Mercurius-Gemeente 1-0, Dalco-Ar co 0-1, Lindner-Mercurius 4-1, Dalco- Gemeente 2-1, Lindner-Arco 3-0, en Dalco-Mercurius 0-0. Door deze resultaten werd de eindstand 1. Lindner 2. Arco 3. Dalco en Mer curius 4. Gemeente. Ook verleden jaar eindigden de dames van Lindner bovenaan in het handbal- toernooi, toen gevolgd door Dalco (nu derde) en Pribor, dat nu reeds in de voorronde werd uitgeschakeld. Mercu rius eindigde verleden jaar als vierde Vanavond komen achter het raadhuis de volleyballers weer in het veld. De poulewinnaars zijn ingedeeld in twee finalegroepen van vier. De winnaars van beide groepen ontmoeten elkaar in de finale. Eerst moeten de teams van Hou dijk, Pribor en Gemeente 2 nog strijden voor een plaats bij de laatste acht. De wedstrijden beginnen vanavond om half acht en duren tot ongeveer half De 1500 meter hardlopen bij de heren, in het kader van de Soester Bedrijfs- sportcompetitle. heeft opnieuw een zege opgeleverd voor de P.T.T.-er Piet Ma joor, die met groot machtsvertoon zijn serie won en ook de winnaars van de beide andere series zeer ruim voor bleef. Majoor legde de afstand af ln 4.28.3 min., wat bijna drie seconden sneller Is dan zijn tijd over deze afstand van verleden jaar. Een nieuw rekord dus ook voor P. Majoor. Ofschoon hij bij aankomst bijna een halve baan (van 300 meter) voorsprong had op nummer twee, J. de Haard van Arco, werd deze toch nog tweede in de eindrangschikking, met 23 seconden achterstand op Majoor. De winnaar van de vierde serie, de even eens sterk lopende J. Paauw van Mer curius werd derde in een tijd van 5.03.7 minuten. Voor de 100 meter heren werden verle den week alleen de series gelopen. Een foutieve mededeling van de starter bracht de deelnemers in de veronderstel ling, dat alleen de nummers één en twee naar de halve finales zouden gaan, ter wijl de evenementencommissie aanvan kelijk de achttien snelste lopers wilde klasseren van de demi-finales. De mees te deelnemers hebben daardoor meer op plaats dan op tijd gelopen, wat echter niet wegneemt, dat er verschillende zeer goede tijden zijn gemaakt. Verreweg de beste tijd maakte G. Overgoor van Hou dijk, die voor de honderd meter maar 11.3 seconden nodig had. T. Stalenhoef van Klomp was met zijn 11,9 seconden trouwens ook zeer snel. W. Reynders van Generaal Winkelmanstraat 62 Soesterberg Tel. 03463-1223-1458 Tevens algehele verzorging door geheel het land (Geen klassesysteem.) Foxboro bracht het tot 12,1 seconden, F. van Leeuwen van Coca Cola tot 12,2 seconden. W. Reijnders, meer bekend als S.E.C.- linksbuiten, zorgde nog voor een tweede opvallende atletiekprestatie door op zeer spectaculaire wijze het hoogspringen te winnen. Hij was de enige, die de lat op 1.55 liet liggen. Hij kwam daarna na de eerste sprong ook nog over 1.60 meter, doch dat was alleen nog van belang voor het rekord, dat hij daarmede inderdaad vestigde. Hij overtrof de prestatie van A. Haarsma (Progress) en zichzelf van verleden jaar met 3 centimeter. Reijn ders zag kans om de 1.60 meter te ha len met een rechte aanloop en sprong, in tegenstelling tot de meeste andere deelnemers, die zich van de Schotse sprong bedienden en doorgaans met wat minder inspanning over de lat kwamen. Evenwel niet verder dan 1.50 meter, waarop P. Leyenhorst van U.B.O. bleef steken. De derde plaats werd gedeeld door Rob Stam (Stam) en Ton Stalen hoef (Klomp) met 1.45 meter, terwijl H. Demmers (Foxboro), A. Grift (Stam) en W. Vermont (Lindner) het tot 1.40 meter brachten. In totaal namen 55 personen aan het hoogspringen deel. Hiervan kwa men er slechts 22 over 1.30 meter. Het kogelstoten dames werd een com plete familie-aangelegenheid. Til Smeeing van Lindner eindigde met 7.33 meter op de eerste plaats, gevolgd door haar zusje en bedrijfsgenote Toos Smeeing, die het tot 7.23 meter bracht. Derde en vierde werden de zusjes Joke en Alie v. d Hoed van Arco met resp. 7.11 en 7.03 meter. Nel Smeeing van Lindner kwam tot een afstand van 5.88 meter. Zij werd daarmee zevende. Het verspringen dames werd gewonnen door Alie van de Hoed van Arco met een sprong van 3.85 meter, wat een ver betering van de prestatie van Coby Scheurwater van verleden jaar betekende met tien centimeter. M. Bossers van Dal co sprong 3.73 meter en werd tweede. L. Legemaat bracht het tot 3.60 meter, wat goed was voor een derde plaats. De 80 meter dames tenslotte werd ge wonnen door M. Bossers van Dalco, die een tijd liet noteren van 11,3 seconden Alie van de Hoed van Arco werd hier ln een tijd van 12,0 sec. tweede en Ellen Vos van Dalco met 12,6 sec. derde. Joke van de Hoed (Arco) en Tilly Huurdeman (Gemeente) bleven met resp. 12.7 en 12.8 seconden eveneens nog binnen de 13 se conden grens. Bij het kogelstoten dames verbeterden de eerste vier het verleden jaar door Coby Scheurwater gevestigde rekord van precies zeven meter. De uitslagen van de eerste atletiekdag waren Hoogspringen heren 1. W. Reijnders (Foxboro). 1.60 meter; 2. P. Leijenhorst fUBO), 1.50 meter; 3. Rob Stam (Stam) Amalialaan 19-2) Telefoon 02154-2323 en Ton Stalenhoef (Klomp). 1.45 meter; 4. J. Paauw (Mercurius), A. Grift (Stam), H. Demmers (Foxboro) en W. Vermont (Lindner), 1.40 meter; 5. E. van Beek (Lindner), G. Plagge (Bosman), H. Stam (Stam), K. Boom (Foxboro) en H. We- gerif De Munt), 1.35 meter en 6. P. Spar- naay (Foxboro), T. de Zoete (Frejo), W v. d. Wiel (Dalco), J. v. d. Meent (Lind ner), F. Knijff (Lindner), S. Lodema (Lindner), F. van Leeuwen (Coca Cola) en J. Groenesteijn (Coca Cola). 1.30 mtr. 100 meter heren. Voor de halve finales plaatsten zich: G. Overgoor (Houdijk). 11.3 sec.; T. Stalenhoef (Klomp), 11.9 sec.; W. Reijnders (Foxboro), 12.1 sec.; F. van Leeuwen (Coca Cola) 12.2 sec.; J. de Haard (Arco), 12.3 sec.; E. van Beek (Lindner) en R. Rouwendaal (Foxboro) 12.5 sec.; W. van Lunteren (Coca Cola) en J. Paauw (Mercurius), 12.6 sec.; v. d Bovenkamp (Van Kooij) en D. Duist (Klomp), 12.8 sec.; J. van Slooten (P.T.T.), 13.1 sec.; H. de Bree (Super Cleaner), 13.2 sec.; K. Vink (Frejo) en L. Demmers (Foxboro), 13.4 sec.; L. Hop (Super Clea ner), 13.7 sec.; A. Grift (Stam), 13.8 sec.; Kruijff (P.T.T.), 14.4 sec. en W. Vermont (Lindner), 14.5 seconden. 80 meter dames: 1. M. Bossers (Dalco), 11.3 sec.; 2. Alie van de Hoed (Arco), 12.0 sec.; 3. Ellen Vos (Dalco), 12.6 sec.; 4. Joke van de Hoed (Arco), 12.7 sec.; 5. Tilly Huurdeman (Gemeente), 12.8 sec.; 6. L. v. d. Brink (Coca Cola), 13.8 sec.; 7. L. Legemaat (Mercurius) en J. van Roomen (Mercurius), 14.2 sec.; 8. M. Hui gen (Mercurius), 14.4 sec.; 9. T. van Ee (Super Cleaner), 14.7 sec. en 10. L. de Bruin (Super Cleaner) en Joke Goudriaan (Super Cleaner), 16.0 sec. Verspringen dames 1. Alie van de Hoed (Arco), 3.85 meter; 2. M. Bossers (Dalco) 3.73 meter; 3. L. Legemaat (Mercurius). 3.60 meter; 4. Joke van de Hoed (Arco) en L. v. d. Brink. (Coca Cola), 3.40 mtr.; 5. R. Knoope (Super Cleaner), 3.38 meter; 6. Nel Smeeing (Lindner), 3.30 meter; 7 T. van Ee (Super Cleaner), 2.90 meter. Kogelstoten dames 1. Til Smeeing (Lindner), 7.33 meter; 2. Toos Smeeing (Lindner), 7.23 meter; 3. Joke van de Hoed (Arco), 7.11 meter; 4. Alie van de Hoed (Arco), 7.03 meter; 5. J. van Roo men (Mercurius), 5.95 meter; 6. M. Hui gen (Mercurius), 5.91 meter; 7. Nel Smee ing (Lindner), 5.88 meter; 8. Joke Goud riaan (Super Cleaner), 5.47 meter; 9. L. Legemaat (Mercurius), 5.46 meter; 10. B. v. d. Hoek (Super Cleaner), 5.05 meter. Afgelopen vrijdag is het volleybaltoer nooi bij de horen voortgezet. Er deden zich betrekkelijk weinig verrassingen voor. De teams, die verleden jaar de eer ste vier plaatsen bezetten, zijn ook dit jaar weer tot de finalepoules doorge drongen. Kampioen Gemeente 1 had al heel weinig moeite met zijn tegenstan ders. Het team van Foxboro 3 werd met 15-1 van het veld gespeeld, terwijl How- son het in de strijd tegen de Gemeente niet verder bracht dan 3 punten. Lind ner 1, verleden jaar tweede, had niet veel meer moeite met zijn tegenstanders Van Asch werd met 15-9 verslagen, ter wijl Van Kooy 3 tegen Lindner op 5 punten bleef staan. Ook de nummers drie en vier van verleden jaar, Stam en Van Kooy 1 werden ongeslagen poule- winnaar. Tot de finalepoule zijn verder doorgedrongen Lindner 2 en 4 en Ge- meentewerken 1. De achtste deelnemei 1 is nog niet bekend, omdat in één van dt poules drie teams gelijk eindigden, waar van Houdijk. de uiteindelijke schuldige hieraun, mogelijk toch de vruchten kan plukken. Wegens het niet of onvolledig aanwezig zijn werd de wedstrijd Ge meentewerkenHoudijk reglementair in een 15-0 zege voor Gemeentewerken om gezet Vrijdag won Houdijk echter de beide an dere wedstrijden, terwijl Gemeentewer ken er nog één verloor. Aangezien ook Pribor twee wedstrijden won en er één verloor eindigden drie teams met vier punten gelijk. Het setgemiddelde zou de doorslag moeten geven, maar gezien het feit, dat de 15-0 zege van Gemeente werken geen reële uitslag is, heeft de evenementencommissie besloten, de drie gelijk geëindigde teams een halve com petitie om de achtste plaats in de finale poules te laten spelen, waarmee de straf, die Houdijk reglementair kreeg opgelegd feitelijk weer teniet wordt gedaan. Deze wedstrijden worden hedenavond achter het raadhuis gespeeld. Daarna volgen de wedstrijden in de finalepoules, waarna VOOR MODERNE COIFFURES Soesterbergsestraat 44 Telefoon 2045 6 pnt.; 2. P.T.T.. 4 pnt.; 3. Foxboro, 2 pnt.; 4. Progress, 0 pnt. B 1. Van Kooij 1, 6 pnt.; 2. U.B.O., 2 pnt.; 3. Lindner 3, 2 pnt.; 4. Foxboro 5, 2 pnt. C 1. Lindner 1. 6 pnt.; 2. Super Clea ner, 4 pnt.; 3. Van Kooij 3, 2 pnt.; 4. Van Asch, 0 pnt. D 1. Gemeente, 6 pnt.; 2. Howson, 4 pnt.; 3. Foxboro 3, 2 pnt.; 4. Lindner 5, 0 pnt. E 1. Lindner 4, 6 pnt.; 2. Dalco 1, 4 pnt.; 3. Stam 2, 2 pnt.; 4. Arco, 0 pnt. F 1. Stam 1, 6 pnt.; 2. Foxboro 4, 4 pnt.; 3. Treling S, 2 pnt.; 4. Bosman, 4 pnt. G nog niet bekend. H 1. Lindner 2, 4 pnt.; 2. Foxboro 2, 2 pnt.; 3. Van Kooij 2, 0 pnt. is er zeker een naar uw keus Burgera Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier de beide winnaars om de eerste en twee de plaats en de beide nummers twee om de derde en vierde plaats zullen spelen Bij de dames moeten vanavond eerst nog een aantal wedstrijden in de poules wor den gespeeld. De nummers één tot en met vier van verleden jaar. te weten Gemeente, Lindner, Hollandia (dit keer niet van de partij) en Pribor, zijn nog ongeslagen, evenals Stam, Foxboro 1 en Van Kooij. Overigens is voor slechts drie teams een plaats in de finale. De helft zal dus vanavond in de poulewedstrijden afvallen. De resultaten van de vrijdag gespeelde herenwedstrijden waren U.B.O.Foxbo- 5 6-15; P.T.T.Gemeentewerken 2 7-15; Lindner 5Howson 4-15; Stam 2 Arco 15-13; Treling SuikBosman 17-15: HoudijkDalco 2 15-7; FoxboroPro gress 15-0 (reglementair); Van Kooij— Lindner 3 15-3; Lindner 1Van Asch 15-9; Gemeente 1Foxboro 3 15-1; Dal co 1Lindner 4 12-15; StamFoxboro 4 15-7; GemeentewerkenPribor 7-15; Lindner 2Foxboro 2 15-2; Super Clea nerVan Kooij 3 15-5; Dalco 1Arco 15-2; StamBosman 15-9; Gemeentewer ken 1Dalco 2 15-3; Van Kooij 2Fox boro 2 6-15; Foxboro 1Gemeentewer ken 2 7-15; Van Kooij 1Foxboro 5 15- 10; Lindner 1Van Kooij 3 15-5; Ge meenteHowson 15-3; P.T.T.Progress 15-9; U.B.O.Lindner 3 15-13; Super CleanerVan Asch 15-4; Lindner 5 Foxboro 3 13-15; Stam 2Lindner 4 2-15; Trelink SuikFoxboro 4 7-15 en Hou dijkPribor 15-3. Hierdoor zijn de eindstanden in de pou les geworden A 1. Gemeentewerken, HAZELNOOT-PRALINE. Chocoladebonbon met een verrukkelijke vulling van hazelnootpaté. 250 gram De Engelse stijl, ;orrect, conserva tief. maar ook: modern SCHOENEN TASSEN Laanstraat 47 Baarn Telefoon 2672 't Woensdagmiddags geopend MANDARIJNTJES. Heerlijk fris agarfruit. Deze week nog voordeliger zakjes a 200 gr. PITMOPPEN. Ovenverse zandkoekjes, op gelegd met croquante pinda Pakje, 200 gr. VROOM DREESMANN De heer J. P. G. F. Corsmit opende de jaarvergadering van de Mixed Hockey club Soest, welke in het clubgebouw werd gehouden. Dit is de laatste maal. aldus de heer Corsmit, dat ik de voorzittershamer han teer, sinds ik acht jaar geleden tot uw voorzitter werd gekozen. Door drukke werkzaamheden, waarvoor ik dikwijls in het buitenland moet ver blijven, zie ik mij genoodzaakt te be danken. Ik wil dank brengen aan Loes de Vink en Rob van Dorssen, die veel voor de jeugd hebben gedaan en aan familie Van der Meijden, die veel nieuwe leden heeft aangeworven. De wisselbeker voor dat jeugdlid, dat zich het meest verdienstelijk heeft ge maakt in het afgelopen jaar, ging, even als vorig jaar, naar Marion van Hengel. De voorzitter overhandigde haar de fraaie beker en dankte haar voor haar werk voor de vereniging. Mej. A. M. van Weering bracht een keurig verzorgd jaarverslag, waaraan wij ontlenen, dat het derde lustrum op feestelijke wijze is gevierd in de circus- academie van Toni Boltini te Soester berg. Het ledental bedroeg per 1 april 1968 203, onderverdeeld in 77 heren, 35 da mes, 48 meisjes en 43 jongens. Op 1 april 1967 bedroeg dit aantal 222, dus een verlies van 19 leden, hoofdza kelijk door de oprichting van een hockeyclub in Baarn. Aan de competitie werd deelgenomen met 5 heren-elftallen, 3 dames-elftallen, 3 jongens- en 3 meisjeselftallen en 1 veteranen-Alleen heren II werd kam pioen. De andere elftallen bezetten wel een goede plaats on de ranglijst, maar heren V eindigde op de onderste plaats Verder werd aan bekerwedstrijden en toernooien deelgenomen, met goede re sultaten. Het in januari gekozen jeugd- bestuur organiseerde een carnavalsfeest, een ping-pongavond, voetbalmiddag met feest na afloop en een wandeltocht op Hemelvaartsdag. De heer R. P. Cleveringa gaf een over zicht van de financiën, waarna tot een kleine wijziging in het huishoudelijk re glement werd besloten. Met algemene stemmen werd tot voor zitter gekozen de heer C. van Asselt en als nieuw bestuurslid mej. Alma Artz. De nieuwe voorzitter richtte zich tot de heer Corsmit en dankte hem voor alles wat hij in het belang van de hockey club heeft gedaan. Hij stelde voor de heer Corsmit tot erelid te benoemen, welk voorstel met applaus werd bekrach. tigd. De heer Corsmit dankte voor zijn be noeming tot erelid en schonk een beker voor een nader te bepalen tournooi. In de elftalcommissie dames werd be noemd de heren Hoppenbrouwers en Hellendoorn. In de jeugdcommissie de heren Rob de Bruin, Wim van Hall en mej. Marian van Hengel. In de elftalcommissie de heren H. de Vries, R. van Hengel en B. Geertsema. In de clubhuiscommissie, de heren Jan Rip, Piet Reinders en Jan Soto. In de feestcommissie mej. J. v. d. Weij- den en de heren J. Hummel, A. v. d. Weijden en Henk Velkamp. De voorzitter deelde mede, dat een on gevallenverzekering voor de leden is af gesloten, wanneer voor de vereniging wordt gespeeld. Een lid vroeg of verlichting rond het avondtraining. De heer Corsmit moest dit ontraden en wilde eerst de resulta ten afwachten van de nieuw te bouwen sporthal, waarvan de hockeyclub ook gebruik kan maken. V.V.Z. - HEES - S.E.C- - B.D.C. Voor Sport en Camping, Spijkerbroeken Koninginnelaan 32, telefoon 2650. Na 18 uur 2749. Na vanavond nog drie wedstrijdavonden en de zesde Soester Bedrijf ssportcompe- titie zit er weer op. Van die drie avon den zullen er twee met voetbal gevuld worden. Maandagavond worden de wed strijden in de poules afgemaakt, terwijl aan het slot van de avond ook al enkele poulewinnaars tegenover elkaar zullen staan. De voetbalfinales, altijd een waardig sluitstuk van de bedrijfscompetitie (met uitzondering van verleden jaar) worden volgende week donderdag gespeeld. Voor de komende dinsdagavond staat een uitgebreid zwemprogramma gepland. De dames en heren van de verschillende be drijven zullen dan hun krachten gaan meten op de vijftig meter vrije slag en schoolslag. Veertien bedrijven hebben bovendien een viertal ingeschreven voor de vier maal vijftig meter vrije slag (ge mengd). Het zwemfestijn wordt besloten met een waterpolowedstrijd tussen de ze ventallen van Van Kooij en de Soester Zakenkring. De organisatie van een en ander is in handen van de zwemvereni ging „De Duinkikkers". Om kwart voor negen wordt dinsdagavond nog een pres tatie-zwemtocht gehouden, waaraan vijf tien bedrijven met 116 werknemers zul len deelnemen. Vierentwintig bedrijven met bijna 200 personen nemen morgen deel aan de ook al gebruikelijke viswedstrijd. Om acht uur vertrekken de deelnemers per bus naar hun onbekende (vis) bestemming. Eigen vervoer en alcoholica zijn morgen taboe. Direct na de laatste wedstrijddag wordt volgende week vrijdagavond in het officierscasino te Soesterberg de grote feestavond gehouden. De uitreiking van de individuele- en groepsprijzen zal op vrijdag 21 juni plaatsvinden tijdens een feestelijke avond in het openluchttheater, waaraan ook de balletgroep Soest en de gymnastiekver enigingen „Leatitia" en A.G.A.V.S. uit Soesterberg zullen meewerken. In het pinksterweekend hebben De Duinkikkers aan verschillende wedstrij den deelgenomen en met zeer goede re sultaten. Het eerste damesteam speelde de thuis-competitiewedstrijd tegen Fle- vo uit Nijkerk. De Duinkikkers gingen direkt in de aanval, waardoor de da mes van Flevo gedwongen waren zich in de verdediging terug te trekken. Hierdoor beheersten De Duinkikkers vol ledig het spel en ondanks hevig verzet in de tweede helft wonnen De Duin kikkers met 5-2. De jongens-adspiranten. die vorig jaar kampioen werden en tegen het sterke U.Z.S.C. moesten spelen, hebben het er goed afgebracht. Enige adspiranten wa ren overgegaan naar de senioren, waar door het zevental verzwakt was. On danks deze handicap wisten de adspi ranten gelijk te spelen met 6-6. De jeugdleden namen deel aan een zwem-vijfkamp, georganiseerd door Po- seidon te Scherppenzeel, waaraan ook deelnamen Flevo, Forellen, Laga en de organiserende vereniging. Flevo toonde zich de sterkste en het bleek al spoedig, dat deze vereniging met de eerste prijs zou gaan strijken. De strijd om de tweede en derde plaats ging tussen Forellen en Duinkikkers. Duinkikkers wist de Forellen te kloppen met 20 punten voorsprong. Tweede Pinksterdag namen het eerste heren- en het eerste damesteam deel aan de kringwaterpolodag, georganiseerd door Wilskracht te Utrecht. De heren, ingedeeld in poule I, speelden de eerste wedstrijd tegen Vechtstreek uit Utrecht Duinkikkers stond eerst mei 3-0 voor, maar verloor toch nog met 3-4. Daarna werd tegen P. C. G. ge speeld en deze wedstrijd wonnen de Duinkikkers met 8-2„ waarna eveneens gewonnen werd van Watertor met 5-4, zodat ze de tweede prijs behaalden. De dames draaiden ook voortreffelijk en wonnen achtereenvolgens van Vahalis en Watertor, maar tegen Zwemlust werd verloren, zodat de dames ook met een tweede prijs huistoe keerden. A.s. vrijdagavond speelt heren I in hot natuurbad tegen De Linge.

Soester Courant | 1968 | | pagina 13