Voor u 'ó'lzk op uw salarisrekening en desgewenst een maand salaris extra als gezinskrediet en voor u Nieuwe atletiektriomfen voor zusjes Smeeing en Wil Reinders MIKIMO MIKIMO kleedt Uw kind BETER MIKIMO D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM Dekens wassen - Ons grote succes - Speciaal wollen dekens de bank waar ook zich thuis voelt S.E.C. won zelf eigen jubileum-jeugdtoernooi Gemeente en Lindner wonnen het volleybal DE speciaalzaak voor Uw kind. ln onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIfiT Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION Telefoon 5897 Van Goyenlaan 156 Mevr. Gerda Rosman Gediplomeerd schoonheidsspecialiste Twee eerste prijzen voor „Olympia" Hoe? Heel eenvoudig. Open een salarisrekening bij onze bank, de NMB. U profiteert dan van 31/2% rentevergoe ding. Bovendien kunt u ais u wilt een maandsalaris extra opnemen als gezinskrediet. Natuurlijk regelt de NMB als u wilt óók alle betalingen voor u. Vraag ons gratis NMB/PS Pakket! De NMB biedt u alles wat een moderne bank u kan bieden en daarenboven nog de Persoonlijke Service. De NMB is groot genoeg om die Service groot te zien. En de NMB is juist klein genoeg om die service Persoonlijk te houden. De NMB zendt u het PS Pakket graag en gratis toe. Telefoontje of briefkaart is voldoende. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK S.E.C. in verlenging door Amsvorde uit bekerstrijd gewipt Pol-boys V oetbal op het K.P.S.-terrein DINSDAG II JUNI 1968 De tweede atletiekdag vart de Soester Bedrijfscompetitie hebben afgelopen don derdag de zusjes Smeeing van Lindner en Wil Reinders van Foxboro nieuwe persoonlijke successen gebracht. Op de eerste dag wonnen Til en Toos Smee ing het kogelstoten dames. Donderdag waren het Toos en Nel, die „broeder lijk" de winst bij het hoogspringen deelden. Beiden lieten de lat op een hoogte van 1.25 meter liggen. Zij ble ven daarmede vijftien centimeter voor op drie meisjes, die de derde plaats deelden, te weten Ludwina van de Brink (Coca Cola), Joke Houdijk (Hou- dijk) en Joke van de Hoed (Arco), die tot 1.10 meter kwamen. Aangezien er slechts één derde prijs beschikbaar was, moest dit drietal on derling opnieuw gaan uitmaken, wie de beste springster was. Het werd uit eindelijk Joke van de Hoed, die daar mede dus derde werd. Vierde en vijfde werden dus Ludwina van de Brink en Joke Houdijk. Ook op de 400 meter spraken de zusjes Smeeing een woordje, zij het nu een bescheiden woordje mee. Winnaar werd I. de Gier van Lindner in 1.22.5 min. met op de tweede plaats Til Smeeing van Lindner in 1.23.4 min. Als derde ging M. Huigen van Mercurius over de eindstreep. Zij had voor de vierhonderd meter 1.24.9 min nodig. Vierde werd mej. De Bruin van Super Cleaner in 1.28.5 min. Nieuwe successen ook voor S.E.C.-links buiten Wil Reinders, die op de hon derd meter heren tweede werd en der de bij het verspringen heren. In de demi-finales van de 100 meter werd G. Overgoor van Houdijk opnieuw win naar in een tijd van precies twaalf se conden J. de Haard van Arco werd tweede met 12,1 seconden en Wil Rein ders derde in 12,2 seconden. In iets andere volgorde eindigde echter de fi nale. Wel werd G. Overgoor opnieuw winnaar in een tijd van 11,9 seconden, doch Reinders werd nu twee Je in 12,0 en C. Broekhuizen van Dalco derde in 12.3 seconden. J. de Haard kwam nu niet verder dan een vierde plaats in 12.4 sec. Het verspringen heren, dat gezien de beschikbare tijd en het grote aantal deelnemers in één sprong beslist moest worden, werd een overwinning voor J. Paauw van Mercurius, die tot 5.45 me ter kwam. Stalenhoef deed het met een sprong van 5.34 meter riiet veel slechter. Rob Stam en Wil Reinders belandden beiden op 5.23 meter van de plank in het zand, wat opnieuw een barage tussen deze twee springers noodzake lijk maakte. Reinders kwam nu tot een sprong van 5.30 meter, wat hem de derde plaats opleverde, want Stam bleef op 5.00 meter steken. Boven de vijf meter kwamen ook nog Jaap Lok Blijetijds-, baby- en kin derkleding (voor jongens en meisjes tot 12 jaar). GALLENKAMP PELS WEG 1L (nabij busstation Soest-Zd.), telef. 6286 van Foxboro (5.15 meter), A. Grift van Stam (5.14 meter), C. Broekenhuizen van Dalco (5.13 meter, J. Kroes van Coca Cola (5.08 meter) en v. d. Brom van Van Kooy (5.06 meter). F. van Leeu wen kwam tot precies vijf meter. Het kogelstoten bij de heren leverde opnieuw een vrij sensationele overwin ning op voor Frans Bosman. Hoewel hij een jaar geen kogel meer in zijn han den heeft gehad, kwam hij tot een stoot van 11.47 meter, waarop kennelijk niet was gerekend, want de meter van de arbiters ging maar tot tien meter, wat voor de overige deelnemers vol doende bleek. Bosman bleef zijn naaste concurrent, Jan van de Meent van Lindner bijna anderhalve meter voor. Van de Meent kwam tot 9.98 meter. Boven de negen meter kwam verder alleen C. Broekhuizen van Dalco nog met 9.38 meter. Vijf deelnemers slaag den er trouwens ook maar in om naast dit drietal boven de acht meter te ko men, te weten K. Makker van Coca Cola met 8.90 meter, Cees Limper van Lindner met 8.48 meter. Jaap Lok en H. Demmers van van Foxboro met res pectievelijk 8.28 en 8.26 meter en P Vermeren van Coca Cola met 8.05 me ter. Piet Majoor van de P.T.T. demonstreer de nog eens zijn superioriteit bij de 400 meter heren. Hij werd in de fraaie tijd van 55.9 seconden winnaar, waarmede hij J. de Haard van Arco overigens maar een halve seconde voor bleef. Slechts één deelnemer slaagde er nog in, de 400 meter binnen een minuut te lopen, namelijk J. Paauw van Mercuri us. Zijn tijd was 58.3 sconden. Vierde werd R. Rouwendaal van Foxboro in I.01.4 min. en vijfde K. Makker van Coca Cola in 1.01.5 hin. De resultaten van de tweede en laat ste atletiekdag waren: Dames Hoogspringen: 1. Toos Smeeing (Lind ner), 1.25 meter; 2. Nel Smeeing (Lind ner) 1.25 meter; 3. Joke van de Hoed (Arco, 110 meter; 4. Ludwina van de Brink (Coca Cola), 1.10 meter; 4. Joke Houdijk (Houdijk), 1.10 meter. 400 meter hardlopen: 1. I. de Gier (Lindner, 1.22.5 min.; 2. Til Smeeing (Lindner), 1.23.4 min.; 3. M. Huigen (Mercurius), 1.24.9 min. 4. De Bruin (Super Cleaner), 1.28.5 min.; 5. Joke van de Hoed (Arco), 1.29.2 min.; 6. Ellen Vos (Dalco), 1.29.8 min.; 7. Ludwina van de Brink (Coca Cola), 1.35.0 min.; 8. Nel Smeeing (Lindner), 1.35.9 min. Heren Verspringen: 1. J. Paauw (Mercurius), 5.45 meter; 2. Stalenhoef (Klomp), 5.34 meter; 3. Wil Reinders (Foxboro), 5.23 meter; 4. Rob Stam (Stam), 5.23 meter; 5. Jaap Lok (Foxboro), 5.15 meter; 6. A. Grift (Stam), 5.14 meter; 7. C. Broek huizen (Dalco), 5.13 meter; 8. J. Kroes is er zeker een naar uw keus Burgem Grothestraat 30 Erkend zlekenfondsleverancier (Coca Cola), 5.08 meter; 9. v. d. Brom (Van Kooij), 5.06 meter; 10. F. van Leeuwen (Coca Cola), 5.00 meter; 11. Van 't Klooster, 4.95 meter; 12. K. Boom (Foxboro), 4.93 meter; 13. K. Makker (Coca Cola), 4.93 meter; 14. W. Vermont (Lindner), 4.90 meter. Kogelstoten: 1. F. Bosman (Bosman) 11.47 meter; 2. Jan van de Meent (Lindner) 9.98 meter; 3. C. Broekhui zen, 9.38 meter; 4. K. Makker (Coca Cola). 8.90 meter; 5. Cees Limper (Lind ner), 8.48 meter; 6. Jaap Lok (Foxboro), 8.28 meter; 7. H. Demmers (Foxboro), 8.26 meter; 8. P. Vermeren (Coca Cola), 8.05 meter; 9. J. Hoogendoorn (Coca Cola), 7.90 meter; 10. Tansel (Bosman) en H. Stam (Stam), 7.70 meter; 11. K. van Rees (Bosman), 7.62 meter; 12. J. Groenesteijn (Coca Cola), 7.47 meter); 13. H. v. d. Horst (Foxboro), 7.45 meter; 14. P. Stam (Stam) 7.38 meter; 15. Nieuwenhuizen (Treeling Suik), 7.34 me ter. 100 meter: 1. G. Overgoor (Houdijk), 11,9 sec. 2. Wil Reinders (Foxboro), 12,0 seconden; 3. C. Broekhuizen (Dal co), 12,3 seconden; 4. J. de Haard (Ar co), 12.4 sec.; 5. J. Paauw (Mercurius), 12.5 sec.; 6. W. van Lunteren (Coca Cola), 12.6 sec. 400 meter: 1. Piet Majoor (P.T.T.) 55.9 sec.; 2. J. de Haard (Arco), 56.4 sec. 3. J. Paauw (Mercurius), 58.3 sec.; 4. R. Rouwendaal (Foxboro), 1.01.04 min.; 5. K. Makker (Coca Cola), 1.01.5 min.; 6. G. Stam (Stam), 1.01.6 min.; 7. K. van Klooster (v. d. Pol), 1.02.2 min.; 8. L. Demmers (Foxboro), 1.03.6 min.; 9. W. van Lunteren (Coca Cola), 1.04.4 min.; 10. F. van Leeuwen (Coca Cola), 1.04.8 min.; 11. A. Grift (Stam), 1.05.3 min.; 12. H. Stam (Stam), 1.05.5 min.; 13. J. Stam (Stam), 1.06.6 min.; 14. H. Wege- rif (De Munt), 1.06.8 min.; 15. H. v. d. Brom (Van Kooy), 1.07.7 min. VOLLEYBAL Ook het volleybaltoernooi van de Soes ter Bedrijfssportcompetitie is inmiddels achter de rug. Afgelopen vrijdag zijn de wedstrijden in de finales en de eindstrijd gespeeld. Winnaar bij de he ren werd dit keer Lindner 2, dat in de eindstrijd de winnaar van verleden jaar, Gemeente 1 vrij duidelijk ver sloeg. Bij de dames prolongeerde het team van de Gemeente wel haar titel, zij het met vrij veel moeite. De onderlinge verschillen waren hier ook niet zeer groot. Voor de aanvang van de wedstrijden in de finalepoule moesten de teams van Gemeente 2, Houdijk en Prior onder ling gaan uitmaken, wie zich als acht ste in de finalegroepen mocht plaatsen. De drie teams waren in de poules ge lijk geëindigd. Normaal had het setge middelde de doorslag gegeven, maar aangezien de Gemeente 2 een regle mentaire 15-0 zege op Houdijk had be haald en daardoor gemakkelijk aan een goed setgemiddelde kwam, besloot de evenementencommissie de poule (met uitzondering van het uitgeschakelde Dalco) te laten overspelen om niet Pri- bor de dupe te laten worden van de reglementaire zege. Het team van Gemeente 2 won de eerste wedstrijd met 15-4 van Pribor, maar verloor daarna met 15-10 van Houdijk. Laatstgenoemd zestal verloor echter op zijn beurt weer met 15-6 van Pribor, zodat de drie teams op nieuw gelijk eindigden. Nu echter gaf wel het setgemiddelde de doorslag. Dat bleek in het voordeel van de gemeen te 2. Het team heeft van de wedstrij den in de finalegroep echter weinig plezier beleefd. Alle drie de wedstrijden gingen verloren, twee met 15-1 en één met 15-11. De overige zestallen in deze groep, Lindner 2 Lindner 4 en Stam konden onderling niet tot een beslis sing komen. Zij eindigden alle drie met vier punten gelijk. Het setgemiddelde was voor Lindner 2 het gunstigst, waarmede dit team zich in de finale speelde. Stam werd tweede. In de andere finalegroep bleef Lindner 1 zonder overwinning. Gemeente 1 stond echter geen enkel punt af en werd on bedreigd winnaar van deze groep met Van Kooij 1 op de tweede plaats. Een finale dus tussen Gemeente 1 en Lind ner 2. De winnaar van verleden jaar bleek dit keer nauwelijks bij machte op Lindner redelijk partij te geven. De stadhuisbewoners verloren met 15-6 en 16-7 en moesten daarmede met een tweede plaats genoegen nemen. De strijd om de derde en vierde plaats tus sen Stam en Van Kooij leverde een vrij gemakkelijke zege op voor Stam: 15-4 en 15-12. De gedetailleerde uitslagen waren: Finalegroep A: Gemeentewerken-Van Kooij 9-15, Lindner 1-Gemeente 9-15, Gemeentewerken-Lindner 1 15-12, Van Kooij-Gemeente 12-15, Gemeentewerken- Gemeente 11-15, Van Kooij-Lindner 1 15-12, waardoor de eindstand in deze groep werd: 1. Gemeente, 6 pnt.; 2. Van Kooij, 4 pnt.; 3. Gemeentewerken, 2 pnt.; 4. Lindner 1 0 pnt. Finalegroep B: Lindner 4-Stam 15-11, Gemeente 2-Lindner 2 1-15, Lindner 4- Gemeente 2 15-11, Stam-Lindner 2 15-9, Lindner 4-Lindner 2 3-15 en Stam- Gemeente 15-1, waardoor in deze groep de eindstand werd: 1. Lindner 2, 4 pnt.; 2. Stam, 4 pnt.; 3. Lindner 4, 2 pnt.; 4. Gemeente 2, 0 pnt. Om de derde en vierde plaats: Stam-Van Kooij 15-4 en 15-12. Finale: Gemeente-Lindner 2 6-15 en 7-15. Eindstand volleybaltoernooi: 1. Lindner 2; 2. Gemeente 1; 3. Stam 1; 4. Van Kooij 1; 5. Lindner 4; 6. Gemeentewer ken 1; 7. Lindner 1; 8. Gemeente 2. Bij de dames streden de poulewinnaars Gemeente, Stam en Pribor rechtstreeks voor de eindzege, nadat eerst nog enke le wedstrijden in de poules gespeeld waren. De resultaten van deze wed strijden waren: Lindner-Stam 15-17, Dalco 2-U.B.O. 7-15, Arco-Pribor 2 15-6, Foxboro 2-Dalco 1 1-15, Pribor 1-Fox- boro 1 15-8, Gemeente-Van Kooy 15-3. In de finalewedstrijden verloor Stam met minimaal verschil van Pribor: 13-15 en 15-17. Ook tegen Gemeente moest Stam met een kleine nederlaag genoe gen nemen. De eerste set werd door Stam met 15-12 gewonnen, maar de kampioene van verleden jaar herstelde zich daarna bekwaam. Met 15-11 en 15-12 won Gemeente de wedstrijd. Het treffen tussen Pribor en Gemeente moest toen de beslising brengen. In de eers te set leek Pribor de titel van Gemeen te te gaan overnemen. Met 15-9 won nen de meisjes van Pribor de eerste set, maar opnieuw kwam de Gemeen te sterk terug. Met 15-8 en 15-4 pro longeerde gemeente haar titel. Eind stand bij de dames: 1. Gemeente; 2. Pribor; 3. Stam. ZWEMMEN In de zesde bedrijfssportcompetitie res ten nu nog twee wedstrijddagen. He denavond wordt vanaf half zeven in het Soester Natuurbad een uitgebreid zwemprogramma afgewerkt. Op het pro gramma staan de 50 meter vrije slag en schoolslag heren, 4 x 50 meter esta fette voor dames, heren en beiden en een waterpolo-ontmoeting tussen een team van Van Kooij en een zevental van de Soester Zakenkring. Een pres tatiezwemtocht besluit het programma vanavond. Donderdag is de laatste wedstrijddag. Dan vinden de voetbalfinales plaats. De avond daarop is de gebruikelijke grote Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 feestavond in het officierscasino in Soesterberg, waarvoor maar een be perkt aantal kaarten beschikbaar is. De prijzen van de bedrijfscompetitie, zowel voor de individuele resultaten als de bedrijfsprestaties worden uitgereikt op vrijdag 21 juni tijdens een bijeen komst in het Openluchttheater. Behandeling volgens afspraak LAANSTRAAT 43, TELEFOON 3803 Zaterdagmorgen vertrokken twee groe pen van de chr. wandelsportvereniging .Olympia" met de bus van W. C. Ten- sen N.V., naar Den Helder om deel te nemen aan de trefdag van de Ned. Chr. Wandelsport Bond. 's Morgens werd de trefdag geopend en trad een gezelschap op met muziek, zang en goochelen. Dit gebeurde in de grote sporthal van Den Helder, 's Middags gingen 831 deelnemers van start voor de N.C.W.B.-Trefdag-wandel- tocht, waaronder ook de 26 junioren van „Olympia". Zij wonnen de eerste prijs op de 12 km met 725 punten. De heer W. A. Suman had de leiding over de junioren. Met 680 punten, 45 punten verschil met „Olympia", werd de W.S.V. „Op eigen benen" uit de Stadskanaal tweede. De w.s.v. ,t Haaske uit Amsterdam kreeg de derde plaats toegewezen met 675 punten. Eenentwintig groepen hadden voor de 12 km ingeschreven. Op de 18 km liepen de 15 senioren o.l.v. de heer L. Vogel. Vier groepen streden hier om de eerste plaats, om dat er maar 1 beker voor de 18 km beschikbaar was gesteld. De „Olympia"- senioren wonnen tenslotte de eerste prijs. De route voerde de wandelaars langs vele schepen, zoals kruisers, onderzee ërs. marine- en vliegdekschepen, die daar in de haven lagen. Ook ging men langs Helders Museum, waar diverse werktuigen van de schepen staan op gesteld. Na afloop van de wandeltocht werd door de drumband „Turnlust" uit Den Helder een show gegeven in de sport hal. De W.S.V. Turnlust had ook de organisatie van deze Trefdag in han den. De heer Suman reikte twee onderschei- de heer A. Koopmans beheerder bijkantoor Snoek dingen uit. De eerste was voor Joke Strumpel voor het behalen van de 500 km. Hennie van Steendelaar kreeg een speldje voor de 2.000 km. Het derde jt'.niorenlid Rob Prins kreeg een bo- kaaltje omdat hij 5 jaar lid is van „Olympia". Natgeregend, in Den Helder had het ook de hele dag geregend, maar met twee fraaie bekers en in een zeer fees telijke stemming keerden de „Olympia- nen" naar huis terug. De volgende tocht waaraan de groen- witten zullen meelopen is de avondvier daagse in Baarn, die vanavond begint. De start is vanaf het Sportpark „Ter Eem" in Baarn. Voor het eerste elftal van S.E.C. is nu ook de districtsbekercompetitie afgelo pen. Zondag moest men in de tweede verlenging buigen voor het pas naar de derde klasse gepromoveerde Amsvorde. De Amersfoorters wonnen ietwat for tuinlijk met 2-1, al geeft de uitslag wel ongeveer de juiste verhouding weer. Vooral in de eerste helft was de thuis club aanmerkelijk sterker, wat tot ui ting kwam in de vrij intensief bom bardement van het S.E.C.-doel. Tijdens een van de vele offensieve ac ties van Amsvorde kreeg doelman Van Zoghei een bal van dichtbij in het ge zicht. Hij speelde nog wel enige tijd door, maar moest zich later toch laten vervangen door Van Hattum, die dat op kundige wijze deed. Aan hem heeft het dan ook niet gelegen, dat S.E.C. uitein delijk met 2-1 verloor. Ondanks het Amersfoortse overwicht duurde het tot de 25e minuut, alvorens Amsvorde de leiding kon nemen. Dat gebeurde door Van Barneveld, die Van Zoghei kans loos passeerde. S.E.C. putte uit deze treffer de kracht om tot tegenacties te komen, maar voorlopig zonder resultaat. De rust ging met een 1-0 achterstand in. In de tweede helft heeft S.E.C. moeite genoeg gedaan om verandering in de stand te brengen, maar vrouwe Fortu- na bleek de Soestenaren deze middag niet gunstig gezind, al kwam de gelijk maker uiteindelijk wel. Maar voordien lat, terwijl Reinders uit vrije positie voor het doel tegen de paal schoot. Reinders en Van Boeijen schiepen zich nog diverse kansen, maar een doelpunt kwam er niet uit voort. Pas vijf minuten voor het einde had S.E.C. succes. Een door Veenendaal ge nomen vrije trap werd door Wouden berg ineens ingeschoten, wat S.E.C. op de valreep toch nog een verlenging op leverde. In de eerste periode werd er niet gescoord. Pas kort voor het einde scoorde Amsvorde naar veler mening uit buitenspelpositie het winnende doel punt. De scheidsrechter wees in ieder geval naar het midden en daarmede kwam voor S.E.C. ook een eind aan het vrij lang volgehouden bekeravontuur. trof Woudenberg uit een vrije trap de monade blijft Pol-Boys, het elftal van Van der Pols loodgietersbedrijf, dat vorig jaar degra deerde naar de 2e klasse zomeravond- voetbal, probeert het verloren terrein terug te winnen en is op de goede weg. Werd vorige week met 4-1 van plaats genoot Dalco gewonnen, vrijdagavond werd gelijk gespeeld tegen de sterke Amersfoortse vereniging van de Tank werkplaats, die nog maar één wedstrijd had verloren. Pol-Boys had beslist met pech te kam pen, en was de gehele wedstrijd in de meerderheid. De donkergekleurde spil van de Amersfoorters had „alles" en zette z'n voorhoede steeds weer aan het werk. Pol-Boys trof een keeper in het doel, die in goede conditie was. Mocht de voorhoede een schot lossen, en dat deed zij geregeld, dan stond daar de puike doelverdediger. De keeper van Pol-Boys kreeg weinig te doen en de rust ging in met gelijke stand (0-0). Na de rust eenzelfde spelbeeld. Twee hardwerkende ploegen streden voor de overwinning, maar er kwamen geen doelpunten, zodat men eindigde zoals men was begonnen. 0-0. De stamgasten van café „Tivoli" te Baarn en café „De Naald" te Soest heb ben afgesproken woensdagavond - dus morgen - om 7 uur, op het K.P.S. ter rein, een partijtje voetbal te spelen. Een glaasje bier zal na afloop best smaken, als het in de rust maar bij li- Soest: van Weedestraat 11. Het zaterdag en zondag door S.E.C. ge organiseerde jeugdtoernooi ter gelegen heid van het jubileum is door S.E.C. zelf gewonnen. Elke uitgenodigde ver eniging ,Donar (Hilversum), S.D.O. (Bus- sum), B.F.C. (Bilthoven) en B.D.C. (Soest) was met vier elftallen naar de Bosstraat gekomen: twee adspiranten- elftallen, een juniorenteam en een pu- pillenelftal. Winnaar van het toernooi zou die vereniging zijn, die over het geheel de meeste punten zou behalen. In twee van de vier groepen werd S.E.C. winnaar, in de derde leeftijds groep moest S.E.C. de le plaats delen met S.D.O. uit Bussum en in de vierde groep werd S.E.C. derde. Dat betekende met zeer ruim verschil een eerste plaats voor de jubilerende vereniging. Zaterdag kwamen de in xwee groepen ondergebrachte aspiranten aan de beurt. In groep B won S.E.C. drie wedstrijden. Alleen in B.D.C. moest men zijn meer dere erkennen. B.D.C. verloor nadien echter van Donar en speelde tegen S.D.O. gelijk, wat S.E.C. dus toch nog een eerste plaats opleverde. De resultaten in deze groep waren: B D.C.-S.E.C. 2-0, Donar-B.F.C. 0-2, B.F.C.-B.D.C. 0-1, Donar-S.D.O. 5-0, BF.C.-S.E.C. 0-2, B.D.C.-Donar 0-2, B.F.C.-S.D.O. 3-1, S.D.O.-B.D.C. 0-0, S.E.C.-Donar 2-0 en S.D.O.-S.E.C. 0-2. Door dit resultaat werd de eindstand in deze groep: 1. S.E.C., 6 pnt.; 2. B.D.C. 5 pnt.; 3. Donar. 4 pnt.; 4. B.F.C., 4 pnt.; 5. S.D.O., 1 pnt. In de tweede adspirantengroep moest S.E.C. met twee nederlagen genoegen nemen en wel tegen S.D.O. met 1-0 en Donar met dezelfde cijfers. Deze groep was de enige van de vier, die een win naar opleverde, die geen enkel punt behoefde af te staan. S.D.O. won name lijk alle vier de wedstrijden. Donar won er drie S.E.C. twee. De resultaten in deze adspirantengroep waren: B.D.C.-S.E.C. 1-3, Donar-B.F.C. 2-0, S.D.O.-S.E.C. 1-0, B.F.C.-BD.C. 0-2, Donar-S.D.O. 0-1, B.D.C.-S.E.C. 0-2, B.D.C.-Donar 1-4, BF.C.-S.D.O. 0-4, S.D.O.-B.D.C. 5-1 en S.E.C.-Donar 0-1. Eindstand in deze groep: 1. S.D.O.8 pnt.; 2. Donar, 6 pnt.; 3. S.E.C., 4 pnt., 4. B.D.C., 2 pnt.; 5. B.F.C., 0 pnt. De junioren zorgden voor opmerkelijke successen. De S.E.C.-junioren bleven in hun groep ongeslagen. Alleen met B.F.C. moest men de punten delen. Aangezien B.F.C. echter nog een keer gelijk speel de en S.E.C. de overige wedstrijden won, werd de Bosstraatclub poule-win naar, dankzij de volgende resultaten: Donar-S.E.C. B.F.C.-B.D.C. B.D.C.-S.E.C. SD.O.-B.D.C. B.D.C.-Donar waardoor de eindstand bij de junioren werd: 1. S.E.C.. 7 pnt.; 2. B.F.C., 6 pnt.; 3. B.D.C. 4 pnt.; 4. Donar, 3 pnt.; 5. 5.D.O.. 0 pnt. De pupillen van S.E.C. zorgden ook al voor een triomf, al moest de eerste plaats dan ook gedeeld worden met S.D.O. De beide clubs wonnen elk drie wedstrijden en speelden de vierde tegen elkaar gelijk. De resultaten bij de pu pillen waren: Donar-S.E.C. 0-4, S.D.O.- B.F.C. 3-0, B.F.C.-B.D.C. 0-3, Donar- S.D.O. 1-3, B.D.C.-S.E.C. 0-3, B.F.C.- Donar 2-1. S.D.O.-B.D.C. 3-0, S.E.C.- B.F.C. 4-2. B D.C.-Donar 2-2 en S.D.O.- S.E.C. 1-1. Deze uitslagen leveren de volgende eind stand bij de pupillen op: 1. S.E.C., 7 pnt.; 2. S.D.O.. 7 pnt.; 3. B.D.C.. 3 pnt.; 4. B.F.C., 2 pnt.; 5. Donar, I pnt. 0-2, S.D.O.-B.F.C. 0-1, 2-0, Donar-S.D.O. 5-0, 0-1, B.F.C.-Donar 0-0, 0-3, S.E.C.-B.F.C. 1-1, 2-1, S.D.O.-S.E.C. 1-5, In de zestien wedstrijden, die in totaal zijn gespeeld, schoot S.E.C. 24 ptfrttën bijeen. S.D.O. kwam op de tweede plaats in de eindrangschikking met 16 punten, terwijl B.D.C. en Donar op veertien punten bleven steken. Straf schoppen moesten uitmaken, wie de derde prijs mee naar huis mocht nemen. De junioren belastten zich hiermede. De jeugd van B.D.C. mikte iets beter dan die van Donar, zodat ook de derde prij» van dit toernooi in Soest bleef. Vierde derhalve Donar met ook veertien pun ten en vijfde B.F.C.dat in de twaalf wedstrijden evenzoveel punten bemach tigde. In de veertig wedstrijden, die zaterdag en zondag zijn gespeeld, zijn in totaal 110 doelpunten gescoord, wat neerkomt op een gemiddelde van bijna drie per wedstrijd. De meeste doelpunten vie len bij de pupillen, namelijk 35. De meest productieve club was S.E.C. De vier verschillende elftallen scoorden 32 doelpunten. Donar kwam tot 24, S.D.O. tot 23, B.D.C. tot 19 en B.F.C. tot 15. Het meest productieve elftal moet men ook al bij S.E.C. zoeken. Het pupillen- elftal scoorde in zijn groep twaalf doel punten. Een van de adspirantenelftal- len van S.D.O. bracht het tot elf doel punten, terwijl het pupillenelftal van de Bussumse club tien maal de doel man van de tegenpartij passeerde. S.E.C. blijkt echter over meer goede pupilenelftallen te beschikken dan het ene. dat zaterdag aan het eigen toernooi heeft deelgenomen. Vijf andere pupil- lenelftallen hebben namelijk diezelfde dag deelgenomen aan een poliotoernooi in Amersfoort. De resultaten waren zeer bemoedigend. De Soestenaren keerden met twee eerste en drie tweede prijzen naar huis terug. Voor elk deelnemend elftal een prijs is een prestatie, die er zijn mag. Minder succesvol waren de veteranen van S.E.C., die deelnamen aan een vete- ranentoernooi van V.V.O.G. in Harder wijk. De veteranen bewaren weinig prettige herinneringen aan dit toernooi en waarlijk niet alleen, omdat de bei de wedstrijden in de poule tegen res pectievelijk U.V.S. en D.W.S.V. beide met 1-0 werden verloren. De spelers hebben na de wedstrijd te gen U.V.S. niet minder dan vier uur moeten wachten, alvorens zij voor de tweede maal in het veld konden komen. Men hoopt, dat het zaterdag bij het veteranentoernooi van 't Gooi wat beter gaat. S.E.C. vindt Donar. 't Gooi en een scheidsrechterselftal als tegenstander te genover zich. Morgenavond speelt een elftal van de S.E.C.-jeugdcommissie tegen de junioren A, die in de volgende opstelling spelen: doel Groenesteijn; achter Dorrestein, Verweij. Van Zanten en Jasperse: mid den Van Kooij en Timmer; voor v. d. Broek, Vervloet, Van Brakel en Dorre stein. Het elftal van de jeugdcommissieleden bestaat uit doel Van Zoghei sr.; achter Hoed. Huiznga, Ruttenberg en J. Vee nendaal: midden Wijnands en Veldhui zen; voor Voskuilen, Luitelaar, Van Schalkwijk en v. d. Velde. De wed strijd begint morgenavond om zeven uur. Woensdag 19 juni vindt de laatste mid dagtraining voor de S.E.C.-jeugd plaats. Komende zaterdag wordt op het S.E.C.- terrein aan de Bosstraat een jeugd- atletiekdag gehouden, waarop men on derling de krachten kan meten op de onderdelen cross, 100 meter, hoogsprin- 1 gen, verspringen en touuftrekken.

Soester Courant | 1968 | | pagina 7