VAN ASCH 298 98 90 88 155 Voor u f1.000,- of f10.000,- en voor u van hier en daar S.E.C. jubileum-veteranentoernooi won eigen de bank waar ook zich thuis voelt Vespa Ciao De Witte Pompen DOORSMEREN GARAGE BOSBOOM Officiële WA fjutzelaaï KASTEN Nijhof- Baarn EXTRA VOORDELIG DEZE WEEK VAN ASCH UW SLAGER B.D.C. moest pas in derde serie strafschoppen buigen NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Soester gewond door messteek Gezellig feest in Casino Diefstal horloge Tu ee eerste prijzen voor S.E.C.-jeugd op toernooi van Radiostad Drie S.E.C.-spelers voor straf commissie Geen voorrang verleend Klaar terwijl u wacht BEVER tIL SMEERSTATIOX Cor van Es niet meer bij H.V.C. In onze collectie BRILMONTUREN Fa. I». E. VOIGT Einde van de avondvierdaagse in Soesterberg Telef. Brandweer 3-3-3-3 fnododolïirjaprï Voorrangsweg Onttrekking aan openbaar verkeer Nederlaag voor S.E.C.-honkbal Foxboro verloor onverdiend van Poveca B.D.C. handbal Heren gepromoveerd R. WESTRA WONING SOEST UW KLASSE-SLAGER IN SOEST O II Met uw vakantie uw eigen vlees meenemen van uw eigen slager. Slechts tegen kostprijs blikken wij uw vlees in 500 gram RUNDERLAPPEN, iets doorregen 500 gram BRAADKRABBETJES 3 keer HAMBURGERS 150 gram PEKELVLEES 150 gram gebraden ROASTBEEF SOESTER COURANT voor goede reklame 1 DINSDAG 18 JUNI 1968 O Het S.E.C.-veteranen-jubileumtournooi Is zaterdag door S.E.C. zelf gewonnen. De tournoolzege kwam pas tot stand In de derde serie strafschoppen tegen B.D.C. nadat de beslissende wedstrijd tegen de overburen in een 1-1 gelijk spel was geëindigd en beide ploegen daarmede ongeslagen op de eerste plaats eindigden. De overige drie deelnemen de elftallen kwamen na de 2-1 zege, die V.V.Z. op nogal fortuinlijke wijze op Hees behaalde, voor de derde plaats in aanmerking, omdat zowel Hees, V.V.Z. als Soesterberg het toernooi met elk één gewonnen wedstrijd beëindigden. Strafschoppen moesten ook hier de be slissing brengen. Aangezien Soesterberg op het appel ontbrak, bleven alleen V.V.Z. en Hees als kandidaten voor de derde plaats over. Hees scoorde in de tweede serie één doelpunt meer, wat de ploeg op de derde plaats bracht. Vierde werd V.V.Z. en vijfde Soester berg. De wedstrijd S.E.C.-B.D.C was aan trekkelijker om te zien. S.E.C. legde wat meer technische vaardigheid aan de dag. maar B.D.C. bleek over meer snelheid te beschikken, wat voor een aardig evenwicht zorgde. Tot halver wege de eerste helft, toen op het mid denveld S.E.C.-speler Westerveld de bal aan Gros kwijtraakte. De B.D.C.-er ondernam een solo, waarbij het ver schillende S.E.C.-verdedigers op het verkeerde been zette en gaf tenslotte een scherpe pass naar A Beijer. die toen geen moeite meer had om doel man Adams te passeren: 1-0. S.E.C. kreeg in die eerste 35 minuten wel kansen, maar wist er geen te be nutten. Bovendien stak doelman Roest bij B.D.C. in een goede vorm. zodat ook van die zijde succes voor S.E.C. in de weg stond. Ook H. v. d. Lugt speelde bij B.D.C. een sterke (verdedigende) partij. Een omzetting in het S.E.C.-elftal be tekende in de tweede helft een duide lijke verbetering, al duurde het tot ver in de tweede helft, alvorens daarvan de vruchten konden worden geplukt. Het was tenslotte Wijnands, die voor S.E.C. gelijk maakte. Uit een vrije schop scoorde Van Breukelen even later op nieuw, maar scheidsrechter Van der Neut keurde het doelpunt af. omdat uit de indirecte vrije trap de bal na de schoen van Van Breukelen te hebben verlaten ineens in het doel ging. de heer J. W. Hoogeveen beheerder bijkantoor Amstelveen Contant geld nodig voor privé-doel- einden? Neem een persoonlijke lening bij de NMB. Dat gaat prettig en snel. Aflossing In maximaal 36 maanden op gunstige voorwaarden. Bijvoorbeeld: f 3.000,- in handen, be taling in 18 X ƒ183,15. Of: ƒ10.000,- in handen, betaling In 36 x 332,67. Loop eens binnen bij het dichtstbij zijnde NMB-kantoor. Men geeft u er graag alle Inlichtingen over de per soonlijke lening. U zult zien, dat bij de NMB de persoonlijke lening samengaat met persoonlijke service. f95 vestigingen In Nederland In de slotfase deden zich voor het doel van Adams nog verschillende hache lijke momenten voor. Enkele malen moest het houtwerk redding brengen. In de andere gevallen deed Adams dat zelf, zodat het bij 1-1 bleef en beide elftallen met zeven punten uit vier wedstrijden gelijk waren geëindigd. Men begon toen aan een langdurige reeks strafschoppen. In de eerste serie werden zowel Adams als Roest elk vier maal gepasseerd, zodat men het nog eens moest proberen. In de tweede serie be nutten S.E.C. en B.D.C. elk maar drie van de vijf strafschoppen, zodat een beslissing nog altijd niet gevallen was. Dat gebeurde tenslotte in de derde se rie. S.E.C. schoot vier maal raak, terwijl B.D.C. doelman Adams maar tweemaal wist te passeren. V.V.Z., tot nu toe zonder overwinning in dit seteranentoernooi, won zaterdag avond vrij verassend van de oude Hees- garde, ondanks het feit, dat Hees een groot deel van de wedstrijd de toon heeft aangegeven. De V.V.Z.-defensie bezat in Morren en Ten Hove echter een paar voor Hees onoverkomelijke struikelblokken. De V.V.Z.-aanval de monstreerde echter een opvallende schotloosheid, zodat de rust met onver anderde stand inging. In de tweede helft kreeg Hees wel en kele kansen. En inderdaad kwam men ook wel tot een doelpunt, maar het werd langs de verkeerde doelman ge scoord. Aanvoerder Henk Kok van Hees was namelijk zo ongelukkig om zijn eigen doelman Muis met een terug speelbal te passeren. Even later bezat V.V.Z. zelfs al een comfortabele 2-0 voorsprong, toen Camper voor zijn elf tal doel trof. Pas twee minuten voor tijd scoorde Hees tegen, toen de scheids rechter Hees wegens hands een straf schop toekende. Doelman Muis liet zich deze kans niet ontnemen: 2-1. Het betekende voor V.V.Z. de enige over winning in dit toernooi. Aangezien Hees en Soesterberg echter tot eenzelfde resultaat waren gekomen, eindigden alle drie de ploegen gelijk. Hoewel Soesterberg, al was het uitge speeld, toch was verzocht, op de laat ste speelavond aanwezig te zijn, liet men het afweten. De organisatoren maakten er geen ver der probleem van en verwezen Soester berg naar de vijfde plaats. V.V.Z. en Hees mochten middels strafschoppen nog eens gaan uitmaken, wie de sterk ste zou zijn. In de eerste serie benutten beide ploegen evenveel strafschoppen. In de tweede reeks mikte Hees iets nauwkeuriger, wat de club de derde plaats opleverde. Na afloop van dit opvallend goed en ook sportief verlopen toernooi reikte de oud-voorzitter van S.E.C., de heer Wilhelm de prijzen uit, te weten een door de heer J. v. d. Brink beschikbaar gestelde beker. Het werd meteen een wisseltrofee, aangezien staande de bij eenkomst werd besloten om gezien het succes van het toernooi dit in de ko mende jaren te herhalen. Dank bracht de heer Wilhelm ook de organisator van het toernooi, de heer Veldhuizen. De heer Veldhuizen trad zelf als S.E.C.- aanvaller op. In de laatste wedstrijd moest hij echter na een ongelukkige botsing met een tegenstander vroegtij dig het veld verlaten. Ook een B.D.C.- speler moest later de strijd opgeven. Dank bracht de oud-voorzitter ook aan de arbiters, de heren L. Posthuma en A. v. d. Neut uit Soest en K. Veldhui zen en B. Snijders uit Amersfoort. Met een door ruim honderd mensen bezocht feest, doch waarbij Soesterberg door geen enkel bestuurslid en speler was vertegenwoordigd, werd het vete- ranentoernooi besloten. Aan verschillende S.E.C.-veteranen was het de volgende dag op het toernooi van 't Gooi in Hilversum (waarover el ders) wel te merken, dat hei, laat was geworden. Bij een vechtpartij op het kermister rein aan de Koninginnelaan heeft de 19-jarige C. G. van D., alhier, een buik wond opgelopen door een messteek, hem toegebracht door de 23-jarige In donesiër J. M., die ook in Soest woont. Het slachtoffer is per ziekenauto naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. De onenigheid ontstond doordat Van D. tegen de Indonesiër aanbotste. Deze maakte zich hierover zo kwaad, dat hij een mes trok. Van D. greep hem echter vast, waarbij beiden de ruzie op de grond voortzetten. Toch zag de Indone siër kans om Van D. een messteek toe te brengen. Omstanders grepen de Indonesiër vast en leverden hem aan de politie over. De feestavond van de Soester Bedrijfs- sportcompetitie, die na afloop van de sportwedstrijden in het casino te Soes terberg werd gehouden, Is bijzonder goed geslaagd. De gehele zaal was met werknemers(sters) bezet, zodat ongeveer 800 personen aanwezig waren. De voorzitter van de evenementen com missie, Dr. M. van Dril sprak een wel komstwoord en wenste allen een gezel lige avond De prijzen worden a.s. vrij dagavond in het openluchttheater uitge reikt. De avond werd verzorgd door een pro minent T V. gezelschap en o.a. Frans Vrolijk en De Mounties. Tot slot volgde een gezellig bal met begeleiding van een orkest van de heer Van Ruiten beek. Het 12-jarige lid van De Duinkikkers I. A. D. had in de onbewaakte garde robe van het zwembad zijn polshorloge opgeborgen in een sok en deze daarna in een schoen gedaan. Bij het aankle den bemerkte D. dat het horloge ver dwenen was. De ouders van D hebben bij de politie aangifte van diefstal ge daan. Twee jeugdelftallen van S.E.C. zijn za terdag met twee eerste prijzen van een toernooi van Radiostad in Hilversum thuisgekomen. De S.E.C.-adspiranten behaalden de eerste prijs dankzij vier duidelijke over winningen. De pupillen deden het wat omslachtiger, maar tenslotte met het zelfde resultaat. De pupillen begonnen het toernooi met een 1-0 overwinning op het Hilver- sumse Victoria. De tweede ontmoeting tegen het eveneens uit Hilversum af komstige Olympia eindigde in een doel puntloos gelijk spel. Het elftal van Gooise Boys werd in de derde wedstrijd weer met 1-0 verslagen, terwijl de laat ste wedstrijd egen Altius uit Hilversum weer in 0-0 eindigde. Een weinig pro ductief S.E.C. was met twee overwin ningen en twee gelijke spelen toch pou lewinnaar geworden. Winnaar in de an dere groep werd De Zebra's, zodat S.E.C. en Zebra's elkaar de eerste prijs moesten gaan betwisten. Het werd voor de derde maal een doelpuntloze wed strijd. Beide elftallen bleken aan twee maal twintig minuten niet voldoende te hebben om een doelpunt te scoren, zodat men tenslotte weer zijn toevlucht tot strafschoppen moest nemen. Doel man Katée van S.E.C. speelde hierin een hoofdrol. Eerst stopte hij alle drie op hem afgevuurde schoten om daarna zelf aan alle spanning een einde te ma ken door tevens voor S.E.C. de eerste strafschop te benutten. Een eerste plaats daarmede voor S.E.C.-pupillen. Heel wat makkelijker ging het de ad- spiranten af. In de eerste wedstrijd wonnen zij met 1-0 van C.S.W. Een overwinning met dezelfde cijfers moest het Leidse Oranje-Groen aan S.E.C. toe staan. In de derde wedstrijd werd D.W.S.M. met 2-0 verslagen, terwijl de vierde en laatste wedstrijd tegen de or ganiserende vereniging een 3-1 overwin ning voor de Soestenaren opleverde, waarmede zij ongeslagen toernooi-win- naar werden. Afgelopen zaterdag zou aan de Bosstr. een atletiekdag voor de eigen S.E.C.- jeugd worden gehouden. Bij voorin schrijving hadden zich reeds ruim vijf tig jeugdleden hiervoor opgegeven, ter wijl verschillende toezeggingen waren gedaan en bovendien aan de start nog wel op een aanal deelnemers gerekend mocht worden. Het heeft echter niet zo mogen zijn. De zeer teleurgestelde organisatoren konden bij het begin van de atletiek dag niet meer dan negen jeugdleden ontdekken. Alle overigen bleken het fraaie weer de voorkeur te hebben ge geven boven de sport, alle inschrijvin gen en beloften te spijt. Men heeft toen noodgedwongen maar besloten, de atletiekdag uit te stellen tot ene wat minder warme dag. Een aantal honkballers van Quick en S.E.C. zullen morgenavond in Amster dam voor de strafcommissie van de Koninklijke Nederlandse Honkbal Bond moeten verschijnen naar aanleiding van een incident tussen beide eerste teams dat onlangs plaats had. Van S.E.C.-zijde vernamen wij dat Mar tin Brink, Theo Kelner en Jan Hofman naar Amsterdam moeten, terwijl Otto de Weerd (secretaris) aanwezig zal zijn als getuige. Welke Quick-spelers voor de strafcommissie moeten komen is ons niet bekend. Op de hoek Van Weedestraat - Nassau- plantsoen verleende de automobilist J. Ch. R. alhier, geen voorrang aan de Soester bromfietser C. v. d. B., die ten val kwam. maar geen noemenswaardig letsel opliep. Auto en brommer liepen schade op. Tegen R. werd procesver baal opgemaakt Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 Onze plaatsgenoot, de heer C. van Es. coach van de voetbalvereniging H.V.C. heeft als zodanig bedankt en zondag avond hebben bestuur en spelers van de Amersfoortse profclub tijdens een dinertje. dat gegeven werd ter afsluiting van het speelseizoen, afscheid van hem genomen. Mevrouw Van Es kreeg bloemen en de heer Van Es een gouden ballpoint en een seizoenkaart. Is er zeker een naar uw keus Burgem Grothestraat 30 Erkend zlekenfondsleverancter Na een aardige route door de bossen achter de Johannesstichting en het kamp van Zeist naderde het Soesterbergse war dellegertje van ruim 800 man het einde van vier zomeravonden wandelen, maar eerst werd er nog gedefileerd voor de honderden toeschouwers op de Beton- baan en in het dorp. Zoals alle jaren werd het ook nu weer een glorieuze intocht. De Avondvier daagse telde dit keer ongeveer twintig uitvallers. Rond acht uur leek het dorp uitgestor ven, want haast van elk gezin was er wel een deelnemer aan dit wandelfestijn, zodat men wel naar de Betonbaan moest gaan om een familielid te begroeten, groeten. Aan deze veertiende Avondvierdaagse in Soesterberg namen de vier scholen deel in de bekende gele, groene, blauwe en rode shirts met een totaal van 274 leer lingen. Behalve de sportverenigingen van A.G.A.V.S. en Laetitia met hun drum bands vormden de jongens van de nieu we honkbalclub in hun blauwgrijze uni formen en blauwe pet een opvallende groep. De Boskabouters, fakkeldraagsters welpen, Willemijntjes, korfballers, allen keurig geüniformeerd evenals de wandel club Wing van de Johannesstichting wer den juichend begroet bij het défilé, dat geopend werd door drumband en mu ziekkorps van de Muziekvereniging Soes terberg. Ook de „blarenprikkers" en ver zorgers van de E.H.B.O. hadden een wel verdiend plaatsje in de lange stoet bij deze feestelijke intocht. Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en -tekens; maken bekend dat hun college heeft be sloten I. de wegen Beckeringhstraat, Laan straat, Beukenlaan, Nieuweweg en Os- sendamweg tot aan de Schoutenkamp weg door plaatsing van borden 6 van bijlage II van het Reglement verkeers regels en verkeerstekens aan te wijzen als voorrangswegen en borden 9 van ge noemde bijlage te plaatsen op de aan sluitende wegen; II. A. hun besluit van 22 januari 1957, afd. I, nr. 4300, waarbij als voorrangs kruising werd aangewezen het kruispunt Verlengde Talmalaan/Beukenlaan/Wij nand Toplaan, waarbij aan het verkeer op de Beukenlaan voorrang werd ver leend en de aangewezen voorrangssplit- singen a. Molenstraat Beukenlaan/Nieuweweg, zijnde het verlengde van de Beukenlaan; b. Smitsweg/Nieuweweg; c. Parklaan/Nieuweweg; d. Eigendomweg/Nieuweweg, waarbij aan het verkeer op de Beukenlaan en de Nieuweweg voorrang werd verleend, in te trekken; B. hun besluit van 23 januari 1962. afd. I, nr. 840, waarbij als voorrangssplitsing werd aangewezen a. Nieuweweg'Bosstraat; b. Nieuweweg'Nieuweweg, zijnde een zij tak van de eerstgenoemde Nieuweweg en vormende de verbinding met de Park- laan; c. Nieuweweg - Weg zonder naam, vor mende een verbinding tussen de Nieuwe weg en de Parklaan en kruisende de on der b bedoelde verbindingsweg in te trekken; C. het gedeelte van hun besluit van 8 oktober 1963. afd. I, nr. 2392, waarbij als voorrangssplitsingen werden aange wezen a. Ossendamweg/Dr. s'Jacobstraat; b. Ossendamweg'Eikenlaan; c. Nieuweweg'Klein Engendaalweg; d. Beukenlaan/Ringweg, waarbij aan het verkeer op de Ossendamweg, Nieuweweg en Beukenlaan voorrang dient te worden verleend, in te trekken. Van dit besluit staat voor ieder belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin doch ingediend bij de commissaris der Koningin van de provincie Utrecht, die een bewijs van ontvangst geeft. Het besluit is in afschrift toegezonden aan de desbetreffende hoofdingenieur- directeur van de Rijkswaterstaat, de Ko ninklijke Nederlandsche Toeristen Bond A.N.W.B., de Koninklijke Ned. Automo bielclub, de Koninklijke Nederlandse Mo torrijdersvereniging en aan gedeputeerde staten van deze provincie. Soest, 18 juni 1968. Burgemeester en wethouders van Soest brengen, ter voldoening aan het bepaal de in artikel 10, 2e lid, van de Wegen- wet, ter kennis van belanghebbenden, dat een door hen aan de raad uit te brengen voorstel tot onttrekking van de Korte Molenweg aan het openbaar ver keer, ter gemeente-secretarie (afdeling I) is neergelegd. Het voorstel ligt van 19 juni tot en met 3 juli a.s. voor belanghebbenden ter in zage. Bezwaarschriften tegen dit voorstel kun nen voor 4 juli a.s. bij de gemeente raad worden ingediend. De bezwaarschriften kunnen worden toegelicht in een zitting van hun college of van een door hen uit hun midden benoemde commissie. Deze zitting zal worden gehouden op dinsdag 9 juli a.s. des voormiddags te 11.00 uur. Soest, 18 juni 1968. S.E.C.-honkbal heeft zondag tegen het bezoekende Lijnden diep in het zand moeten bijten. De Soesters, die met veel blessures hebben te kampen, ver loren met 7-1 van een sterker Lijnden. Vooral, wat betrof het slaan was S.E.C. bijzonder onfortuinlijk. In de tweede inning luidde een ernstige fout van Henk Prior een serie misstap pen van onder andere Koole, Bosboom en Knickebocker in waardoor de gasten snel naar 06 konden uitlopen. Na de ze slagbeurt werd de 17 jarige Amersfoort se werper Cees Koole vervangen door Allan Harris, die weinig fouten maak te. In de vijfde innings hielp Knicke- bokker S.E.C. met zijn tweede home run aan het enige tegenpunt (16). In de zesde slagbeurt herstelde Lijnden het verschil toen het gretig profiteerde van een vangfout van Bosboom (17). Het elftal van Foxboro was vrijdag avond erg verzwakt toen het de wed strijd tegen Poveca, het personeelself- tal van Erdal uit Amersfoort moest spelen. Enige spelers verkozen de feest avond van de Bedrijfssport, welke in het Casino te Soesterberg werd gehou den boven de vastgestelde voetbalwed strijd. Hierdoor moesten enige krachten uit een lager elftal hun plaatsen innemen en tot overmaat van ramp bleken maar tien spelers de strijd te kunnen aan binden. Het eerste doelpunt voor Poveca kwam al na vijf minuten, toen linksbuiten Nietveld te veel vrijheid werd gelaten en hij ineens inschoot. 0-1. De Amersfoorters bleven sterker, maar voor de rust wist geen van beide par tijen het net te vinden, zodat de rust inging met 0-1. Na een kwartier in de tweede helft werd het 0-2 door Paardekoper uit een vrije schop. De altijd zwoegende Hoef man zette echter goed door en wist in de 20e minuut de stand op 1-2 te brengen. Mariens bracht met een kopbal de stand op 1-3 en tenslotte nam Paarde- koper het vierde en laatste doelpunt voor zijn rekening, zodat Poveca met 1-4 won. STEENHOFFSTR 53 TEL Z84Z 50EST Met een 17-7 overwinning is B.D.C., naar de Districts tweede klasse gepro moveerd. Alkmaar, dat reeds van W.V.G.V. uit Weesp met 15-4 verloren had, kon za terdagmiddag ook nu geen vuist maken. Nadat de heer De Haan van de Ge meentelijke Sportstichting namens deze een nieuwe bal had uitgereikt voor het behalen van het kampioenschap kon de wedstrijd een aanvang nemen. Eikaars krachten aftastend, waarbij in de beginfase vele ballen nodeloos ver loren gingen, bleek alras dat B.D.C. over de betere ploeg beschikte. Hoewel zich dit in de eerste helft nog niet liet aanzien Deze werd namelijk afgesloten met een 6-4 voorsprong. Na een tactische bespreking in de rust liet B.D.C. in de tweede helft zijn over macht tot uitdrukking komen. Er werd nu meer op snelheid gespeeld, zodat Alkmaar keer op keer met 4 man tegenover zes man stond te verdedigen Doelpunten konden dan ook niet uit blijven Vooral Jan van Velsen bleef vanuit de linkerhoek de keeper van Alkmaar bom barderen Van Velsen werd dan ook topscore deze middag; hij scoorde vijf maal. Leo van der Heiden nam er vier voor zijn rekening. De andere spelers zorg den voor de rest NAAIMACHINES. Grandioze Inruilactie. Bij aankoop Anker zig zag vanaf 415,200. retour voor uw oude zig zag machine. FA. HUISSTEDEN. Soesterbergsestraat 28, telefoon 3480. Slmca 1500 1966, 72.000 km. Simca 1300 1966, 45.000 km. Hino 1966, 10.000 km. Fiat 1500 L '66. 10.000 km. Total Servicestation PETERS. Torenlaan 110, Baarn, by de naald. Telefoon 02155-3792. TUINGEREEDSCHAPPEN (onze specialiteit!), gras- maaimachines In tiental len maten en soorten. Tuintoko Van Drie. Am- sterdamseweg 139, Amers foort. tel 03490-17031. TEGELS in vele maten en kleuren Lavasteen. grote voorraad Tuintoko Van Drie, Amsterdamsew 139 Amersfoort. teL (03490)- 17031 I Hang- en legkasten vanaf 45 cm breed tot 100 cm breed voor schilderwerk, in hout- kleur en hardplastic. Enorme sortering wand. hangkastjes met draai en schuifdeurtjes. Luxe toiletkastjes, een sieraad voor uw bad kamer. Jac. van Lenneplaan 15, telefoon 02154-3462 koopt LOMPEN, IJZER, PAPIER en MET AIEN Telefoon 3288 Nieuweweg 59 Soest Zaterdags na 12 uur GESLOTEN 3-sterren NYLONS en PANTY'S bü 't Wolhoekje, Braamweg 25, telef. 3159. LAAN STRAAT 11 TEL 10189 - HILVERSUM Hal, keuken, kelder. 5 ka mers, zolder, ruime tuin, ƒ40.000,(k.k.) event. hy potheek tot de helft van de koopsom. Br. onder letter N.P. bur. Soester Courant SOESTER COURANT, RECLAME COURANT A Set, ^OOROt^ VAN WEEDESTRAAT 66, TELEFOON 2372 Dinsdag inkopen en braden en woensdag terugbrengen. Dan verzorgen wij het dichtmaken en steriliseren.

Soester Courant | 1968 | | pagina 3