Dubbele triomf van Van Kooij in bedrij fs voetbaltoernooi EG,SETTEN MIKIMO MIKIMO MIKIMO Burgerlijke stand Nieuw service-station van Avia geopend DE G0ÖP. RAIFFEISENBANK SOEST Veteranen LT.C. „Soest" kampioen district Utrecht Krabbels van Knelis Telefoonnummer ziekenauto 5980 Lindner-teams op derde en vierde plaats Oud Internationals Baarn-Soest-Spakenburg Combinatie DE speciaalzaak voor Uw kind. kleedt Uw kind BETER Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Softball Politiebureau 4-4-4-4 Zo vlogen de duiven Jongerensoeiëteit .Trefpunt' Openbare Leeszaal en Bibliotheek Heeft u geld nodig voor de aankoop van een HUIS? kan u tegen soepele voorwaarden een hypotheek verstrekken. Geslaagd S.E.C.-veteranen vierde op toernooi van 't Gooi Mevr. Gerda Rosman Gediplomeerd schoonheidsspecialiste „The Red Stars" Eiermarkt v DINSDAG 18 JUNI 1968 De zesde Soester Bedrijfssportcompeti- tie, georganiseerd door de Evenemen tencommissie van de Soester Zaken kring, is weer ten einde. Donderdagavond zijn de laatste compe titiewedstrijden gespeeld en vrijdag avond is in het Officierscasino te Soes terberg de traditionele slotfeestavond gehouden. De organisatoren, in dit geval de leden van de evenementencommissie, de heren dr. M. van Driel (voorzitter), A. J. Brink (secretaris), J. Elderman, L. Falch en G. Kruimer kunnen treugzien op een ge slaagd en over het algemeen door goed weer begunstigd toernooi, al is er tij dens de wedstrijden nog wel het een en ander geschied, wat de leden van de evenementencommissie gaarne anders hadden gezien en zich dat ook anders hadden voorgesteld. Het blijft een wat onbevredigende zaak. dat verschillende spelers voor meerdere teams uitkomen en dat bedrijven zonodig spelers „lenen" REMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 Op woensdag 26 juni, des 's avonds 7.15 uur, zal op het K.P.S.-terrein de traditionele wedstrijd Oud-Internatio nals tegen een bepaalde tegenstander worden gespeeld. Was dat de laatste jaren de D.W.S.- jeugd, thans is een elftal samengesteld uit spelers uit Soest, Baarn en Spaken burg. Het elftal van de Oud-Internationals ziet er als volgt uit: doel De Munck, achter Wiersma, Schaap, Molenaar en Kuys, midden Kreijermaat en Bies- broek; voor Van Ede, Van der Linden, Lenstra, Bosselaar. Bes. Bernaards en Van de Gijp. De opstelling van de Soest-Baarn-Spa- kenburg-combinatie bestaat uit de vol gende spelers: doel Beerhard (Spaken burg); achter Koelewijn (Spakenburg) Elferding (Baarn). Krijt (S.E.C.Van Dam (Baarn); midden Egbert (B.D.C.), Beijer (B.D.C.),; voor Van der Heide (Baarn), Van Boeijen (S.E.C.), Bos (Spa* kenburg) en Van de Broek S.E.C.). Reserve Brouwer (B.D.C.). Van Giokél. (Baarn) en Van Essen (S.E.C.). De opbrengst komt ten goede aan de huisvesting voor volwassen gehandicap ten. Z.K.H. Prins Bernhard zal na af loop de beker uitreiken. Blijetijds-, baby- en kin derkleding (voor jongens en meisjes tot 12 jaar). GALLENKAMP PELS WEG 11. (nabij busstation Soest-Zd.), telef. 6286 GEBOREN: Jacoba Ethelmoed, dochter van C. Zuidema en A. Alting, Ples- manstraat 269, Soesterberg. Dirk Joost, zoon van N. Overduin en G. J. T. Somsen, eVrlengde Kolonieweg 6. Hendrika, dochter van J. W. Veraar en G. Pijpers, Rubenslaan 51. Hendrik, zoon van H. Bosson en A. E. Papen burg, Wijnand Toplaan 8. Margare- tha Maria Dorothea, dochter van J. G. Hilhorst en A. A. M. Sturkenboom, Birkstraat 123. Tine Geeske, dochter van J. C. Mulder en P. Sarlie, Sint Theresiastraat 19. ONDERTROUWD Jan Wouter Greef- horst, Valkestraat 37, Amersfoort en Stephania Antonia Maria van den Be- dum, Beckeringhstraat 22. Gijsbert Gerardus Wigtman, Parklaan 3 en Ka- rolina Louiza Theodora Natter, Middel- wijkstraat 61. Aibertus Franciscus Marie Krijger, Eigendomweg 102 en Elisabeth Maria Johanna Thomas, Ei gendomweg 104. Pieter Gerardus Wiegers, Gooiersgracht 19, Laren N.H. en Aaltje van Steendelaar, Lange Brink- weg 50. Cornelis Bosloper, Laan v. Overvest 36, Delft en Marijke Gijs- bertha Mol, Torenstraat 4. GEHUWD Gerardus Roest, Koningin- nelaan 51 en Hendrica Cecilia Haage, Nieuweweg 17a. OVERLEDEN: Everhard Dirk Spelberg, 70 jaar, ge huwd met L. Stokmans, Rozenhof 70, Epe. Richarda Maria Stalenhoef, 72 jaar, gehuwd met W. P. Hilhorst, Van Goyenlaan 40 Jan Lenters, 75 jaar, weduwnaar van L. Slofstra, Van Strae- lenlaan 30. Dir. H. W. Vellinga Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 van andere bedrijven. Ook zouden met name wat grotere bedrijven op wat meer onderdelen kunnen inschrijven. Het zijn allemaal factoren, waar de evenementencommissie, die de afgelopen weken onvoorstelbaar veel, vaak inge wikkeld en niet altijd even dankbaar werk heeft verricht, weinig invloed op kan uitoefenen. In de donderdagavond gespeelde kwart finales voetbal waren drie teams van Lindner, twee van Foxboro en Van Kooij en een van Ceramiek vertegen woordigd. De onderlinge krachtverschil- len waren niet bijzonder groot meer, met uitzondering van die tussen Fox boro 4 en Van Kooij 4. Het zevental van Van Kooij was duidelijk sterker en drukte dat ook uit in een 4-0 overwin ning. Van Kooij 1 schakelde in de kwartfinales de tweede Foxboro-verte- genwoordiger uit. Lindner 4 en Lindner 5 deden niet veel voor elkaar onder. Het vijfde zevental won na veel moeite met 1-0. In de vierde wedstrijd moest Ceramiek met dezelfde cijfers zijn meerdere erkennen in Lindner 1. Waar door dus de beide teams van Van Kooij en van Lindner in de halve fnales kwa men. In beide wedstrijden moest Lind ner zijn meerdere erkennen in Van Kooij, waarmede het automobielbedrijf dus zeker was van een eerste en twee de prijs. Een spannende finale bracht Van Kooij 1 tenslotte een 2-1 overwin ning. Lindner 5 en Lindner 1 kwamen in de strijd om de derde en vierde plaats niet tot scoren. Ook in de ver lenging lieten de béide keepers zich niet passeren, zodat strafschoppen de be slissing moesten nemen. De spelers van Lindner 1 hadden een iets beter rich tinggevoel en werden behalve winnaar van deze wedstrijd dus ook derde in de eindrangschikking van het omvang rijke voetbaltoernooi. De volledige resultaten van de laatste wedstrijddag waren: Kwartfinales: Lindner 4-Lindner 5 0-1, Foxboro 4-Van Kooij 4 0-4. Ceramiek- Lindner 1 0-1 en Foxboro 1-Van Kooij 1 1-2. Halve finales: Lindner 5-Van Kooij 4 0-2 en Lindner 1-Van Kooij 1 0-1. Fina le: Van Kooij 1-Van Kooij 4 2-1. Om de derde en vierde plaats: Lindner 5-Lindner 1 0-0 (ook na verlenging). Lindner 1 wint door strafschoppen. Daarmede werd het eindresultaat: 1. Van Kooij 1; 2. Van Kooij 4; 3. Lindner 1; 4 Lindner 3. Komende vrijdag wordt de zesde Be- drijfssportcompetitie definitief besloten met de prijsuitreiking voor team- en individuele prestaties tijdens een bij eenkomst in het openluchttheater. De gymnastiekverenigingen uit Soesterberg zullen op deze avond demonstraties tur nen geven. Ook. de balletvereniging uit Soest verleent haar medewerking aan deze avond. Aan de hand van een buitengewoon ge compliceerde formule zal de rangschik king per bedrijf worden berekend. De resultaten zijn maar van betrekkelijk geringe Invloed. Factoren, die mede ge wicht dn dé- schaal leggen, zijn de be langstelling van de zijde van de direc tie, het procentueel aantal deelnemers pef bedrijf, de sportieve gedragingen van de deelnemers in het wedstrijdveld etc. Tevens is er nog een beker beschik baar voor betoonde sportiviteit. Buiten de reeds bekende competitie wedstrijden hebben de S.E.C.-Flyers nog énkele andere wedstrijden op hun pro gramma staan. Zondag, 23 juni a.s., zal een softball- wedstrijd gespeeld worden op het honk- balveld aan de Bosstraat door honkbal lers (S.E.C.-Plowers) en softballsters (S.E.C.-Flyers). Deze wedstrijd zal om 2 uur aanvangen. In juli komt een bekend softball-team uit de States naar Holand en zondag, 14 juli a.s., zal dit team. „The Pando- ra's, in Soest een wedstrijd spelen tegen een Nederlandse selectieteam, 's mid dags om half drie op het grote voetbal veld van S.E.C. aan de Bosstraat. De door slechte weersomstandigheden uitgestelde wedstrijd Onze Gezellen-De Pinguins zal op een zaterdag in sep tember gespeeld worden. Deze wedstrijd is uitgesteld tijdens het toernooi van S.E.C.-Flyers op 30 april 1.1. Deze wed strijd zal uitmaken wie de eerste en tweede plaats heeft, hierna zullen dan ook alsnog de bekers uitgereikt worden. Aan de Birkstraat is zaterdagmiddag het nieuwe Avia service-station „De Korte Duinen" geopend. De opening werd ver richt door de directeur van Avia-Neder- land, de heer A. H. Hoegen Dijkhof. Het zeer moderne en van alle service-gemak ken voorziene station was aanvankelijk niet meer dan een eenvoudig pompje in een heg langs de weg. waaruit jaarlijks door passerende automobilisten 30.000 liter brandstof werd gehaald. Thans be draagt de omzet al 20.000 liter per week. „Avia is een duidelijk voorbeeld van waartoe samenwerking kan leiden. Avia is namelijk een organisatie van samen werkende groothandelaren in minerale produkten, die in licentie door een be paalde maatschappij worden vervaar digd", aldus de heer Hoegen Dijkhof bij de opening, zaterdagmiddag. Het nieuwe service-station is genoemd naar het natuurreservaat De Korte Dui nen achter de Birkstraat, aan welk re servaat ook het aangrenzende café-res taurant. eveneens een Avia-bezit, maar ondergebracht in een aparte N.V.. zijn naam ontleent. Deze exploitatiemaatschappij De Korte Duinen exploiteert naast de café-restau rants ook de Avia-tank en servicesta tions in Nederland. Het aan de Birkstraat geopende station is gebouwd volgens een door Avia In ternational Zürich ontworpen program ma van eenheidstypen van Avia-tank- stations. De bouw is gerealiseerd door het Soester bouwbedrijf Stulp en Ver- weij onder leiding van de architecten J. H. Smidt en H. van Rossum uit Haar lem. Het service-station is tijdens de verbouwing constant geopend geweest. „De Korte Duinen" is ruim opgezet en doelmatig gebouwd. Er zijn ruime in- en uitrijmogelijkheden. Door middel van vijf pompen kunnen er gelijktijdig vijf tot acht auto's worden bediend en wel met normale benzine, superbenzine, diesel olie en LPG. Voor bromfietsen is er een twee-takt mengpomp en een Avia twee- takt automaat. Ten gerieve van de auto mobilist is er verder nog een kleine autoshop, een toilet en een gelegenheid tot telefoneren. Het goed getrainde personeel staat on der de vakbekwame leiding van de heer B. Hilders, die zaterdag mede ter gele genheid van de opening een douceurtje ontving van de heer Hoegen Dijkhof. De service bestaat al naar gelang de be hoefte uit het reinigen van ruiten, het controleren van banden, koelwater, accu vloeistof, oliestand etc. In de auto-wassalon staat moderne appa ratuur opgesteld om de auto een ouder wetse, degelijke schoonmaakbeurt te kunnen geven, waarbij ook het interieur niet wordt overgeslagen. Het olieverver- sen, doorsmeren en het verhelpen van kleine storingen vinden nu nog in een provisorische ruimte plaats. In het nieuw te bouwen kantoor achter het service- station is echter een grote ruimte gere serveerd om als modern quick-service- station te worden ingericht. Al met al mag de automobilist bij het nieuwe servicestation een goede verzor ging van zijn wagen verwachten. Er was zaterdag aanleiding tot nog meer vreugde bij Avia. De dag tevoren was met de bouw van de kantoorflat achter het service-station namelijk de top be reikt. Men verwacht het nieuwe gebouw aan het eind van dit jaar te kunnen be trekken. Ter gelegenheid van de opening van het station werd bij loting een cliënt aange wezen, die een volle tank kreeg aange boden. De gelukkige was de heer Van Eek uit Weesp. jes, De karavaan. Leopold, Verzen. - Fragmenten. Nijhoff, Vormen. Van Geel. Uit de hoge boom geschreven. Hermans, Drie drama's. Brecht, Moe der Courage en haar kinderen. - Trom melen in de nacht. - Man is man. Plutarchus, Grondvesters van Athene en Rome. Van Effen, Proza Gorter, Proza. Holowood, Piek of punch. Gerritsen, Joegoslavisch op reis. Van der Eng-Leidmeier, 50 jaar literatuur in Sowjet-Rusland. Pleticha, Zij zagen het gebeuren. Tan, Schaatsen, Ni- colas. Bakkersprentenboek. Zunic- Bas, Folk traditions in Yugoslavia. Van Heekeren, Batavia seint. De Rek. Prinsen, patriciërs en patriotten. Schenk en Spaan, Soestdijk en zijn bewoners. Wijnbeek, Ons Oranje kind. Belgraver, Europa's mooiste dorp. Pepys, Dagboek van ec le vensgenieter. Dayan, Israël vuurt. Swanenburg, Iwan de verschrikkelijke. Jacoby, Senor Kon-Tiki. Wechs, Met auto en bergstok door de Alpen. Kümmerley, Malta. Noordholland. Soest in ontwikkeling. Van Egeraat, Met kinderen naar het buitenland. Belgische en Franse Ardennen en Luxemburg. De Kreuk, Reisgids Ar dennen. Denemarken. Beierse Al pen. Van Egeraat, Gids voor de R n. Schwarzwald en Bodensee. Teuto- burgerwoud en Weserbergland. Lon den. Smedts, Londen. Van Ege raat, Gids voor de Franse Rivièra. Einzinck, Licht van Hellas. Werner, Kijkwijzer Griekenland. Vau Mou- rik. Gids voor Hongarije. Oskamp, Ierland. Dolomieten en Gardameer. Van Egeraat. Gids voor de Italiaan se meren. Van Egeraat, Toscane. Italiaanse zeebadplaatsen. Rome. Palmer, Joegoslavië. Van Egeraat, Joegoslavië. Joegoslavië. De Kreuk, Reisgids Luxemburg. Ouwe hand, Norge ahoy. Midden-Oosten rijk. Tirol en Voralberg. Wenen en omgeving. Schulte Nordholt, Pools dagboek. Van Vlijmen, Polen. De Postduivenvereniging „De Zwaluw" nam met 72 duiven deel aan een wed vlucht vanaf Chaterons. De duiven werden te 6 uur gelost met z.o. wind. De eerste duif arriveerde te 15.51.51 uur; de laatste prijsduif te 17.53.39 uur. De uitslag was: Comb. Ottens, Blokland 1. G. Rijksen 2 3 5. R. Voskuilen 4 13 18. C. v. Soest 6. J. v. d. Brakel 7 8 12 15 17. C. de Goede 9. A. Dorrestein 10. A. v. Ee 11 14 16. Zaterdagavond, 15 juni, om 7.30 uur, wordt de laatste avond gehouden. Dit succesvolle seizoen wordt afgesloten door de groep The Elements of Univers uit Utrecht. The Elements of Univers genie ten in Utrecht en omgeving een grote populariteit. Ze bestaan reeds 4 jaar en spelen uit sluitend eigen nummers. Deze formatie (drums, solo, bas, saxof.) heeft een stijl die veel van Pink Floyd weg heeft. Deze experimentele stijl is volgens sommigen bezig de beat, soul en blues te verdrin gen. Dus zaterdagavond in „Credo" een aparte groep, die technisch volmaakt speelt. Nieuwe aanwinsten. Studieboeken. Toonder, Als je begrijpt wat ik bedoel. Meyers, Het Nederlandse spellingdra ma. Ter Braak, Afscheid van domi neesland. - Man tegen man. Lissens, De Vlaamse letterkunde van 1780 tot heden. Vandaag 13. Van Marnix, Poëzie en proza. Van Straten, Toen bliezen de poortwachters. Morriën, Voor wie dit leest. Hooft, Poëzie. Stalpart van der Wiele, Poëzie. e= Aaf- h - ■ïrr*1:.'. 'TLL: t-l. Het veteranen-team van de L.T.C. „Soest", dat zaterdag j.1. kampioen werd in de veteranen-competitie prov. Utrecht. Van links naar rechts de heer M. Haal, mevr. C. Felix-Schut, mevr. R. Rel- merink-Kok en de heer J. Esendam. VOOR MODERNE COIFFURES Soesterbergsestraat 44 Telefoon 2045 Voor het diploma van de Streek-Tuin- bouwschool te Naarden slaagde onze plaatsgenote Ida Pronk. Voor het toelatingsexamen voor het R.K. Lyceum te Hilversum zijn geslaagd Paul Leliefeld, Hans Persoon, Mark Ra ven, Jan vande Horst en Bert van Ooijen. Voor het Constantijn College te Amers foort Peter van de Tweel, Hans Flap per, Roeland van de Bijl en Paul Haal. Hiermede zijn weer alle candidaten van de Mariaschool voor de Middelbare Scholen geslaagd. Aan het R.K. Lyceum voor meisjes „O.L. Vrouw ter Eem" te Amersfoort slaagden voor het eind-examen M.M.S. Marjan Doornekamp, Fried Koch, Marlijn Lips en Monica Wüstenfeld, allen te Soest. De veteranen van S.E.C. hebben zondag op het toernooi van 't Gooi in Hilver sum een vierde prijs behaald. S.E.C. ging bijzonder goed van start, maar naarmater de dag vorderde werd dui delijk, dat het eigen toernooi, dat de avond tevoren met een tot twee uur durende feestavond was beëindigd en de vroege start van het Gooi-toernooi (om tien uur) teveel van de spelers hadden gevergd. Aan het Hilversumse veteranentoernooi namen acht ploegen deel. S.E.C. diende het in eerste instantie op te nemen te gen een scheidsrechterselftal en tegen Donar en 't Gooi. S.E.C. begon met een 1-0 overwinning op Donar. Het enige doelpunt werd ge scoord door Van Breukelen uit een voorzet van Wijnands. De tweede wed strijd bracht ook nog geen moeilijkhe den. De organiserende vereniging werd met 2-1 verslagen. Kareisen hielp S.E.C. in de eerste helft aan een 1-0 voor sprong. Van Breukelen maakte er in de tweede helft 2-0 van na voorbereidend werk van Wijnands. Kort voor het ein de scoorde 't Gooi tegen. De overwin ning van S.E.C. kwam echter niet meer in gevaar. In de derde wedstrijd tegen de scheids rechters had S.E.C. aan een gelijk spel voldoende. Waar het elftal van de ar biters zijn sportieve plicht normaal vervulde, had S.E.C. de twaalfde scheidsrechter kennelijk tegen, want hij keurde twee gave doelpunten af. Eerst werd een treffer van v. d. Brink ge annuleerd en even later werd een uit een hoekschop door Van Diermen ge maakt doelpunt ongeldig verklaard. De elf scheidsrechters brachten het echter wel tot een geldig doelpunt, zodat deze wedstrijd op nogal onfortuinlijke wijze verloren ging voor S.E.C. Het verlies betekende echter een ge deelde eerste plaats in de poule. S.E.C. moest daarmede opnieuw tegen de scheidsrechters aantreden Ditmaal moes ten echter strafschoppen de sterkste aanwijzen. De eerste serie bracht geen beslissing, de tweede evenmin, vooral ook door zeer goed werk van doelman Van Essen. In de derde serie echter moest doelman Van Essen twee van de drie schoten laten gaan. S.E.C. benutte daarentegen maar een schot van elf meter, zodat de scheidsrechters poule- winnaar werden. De tweede plaats in de poule gaf echter wel recht op een wedstrijd tegen Hil versum om de derde en vierde plaats. De S.E.C.-veteranen bleken echter nu wel al hun kruit te hebben verschoten, terwijl tevens de vermoeidheid een duidelijk woordje ging meespreken. De Soestenaren verloren met 2-0 en ein- Ajje ut ming vraogt Sdan mok zeige dak der ok dit jaor mlt vaoderdaag weer heul behuerluk bin uutespronge. Nie dak fing dattut bar no- dug is datter een vaoderdaag bie de jaorlukse feesdaoge mot weze, maor ik fing toch da wullie die daag maor nooijt of motte schaafe. Der binne der netuurluk wel een heule kwak vaoders die zeige: veur ming hoef ut nie meer, waant alsmaar opdezellde zondaag int jaor de das om gedaon kriege deur jie frou en keinders, is o nie alles. Om daan nog maor heulemaol nie te praote vaan de bar veul zwaore piepe die ofgelope zondaag weer ge- rook wiere. Ajje ut zo bekiek, daan maok jie een bar grote fout. Je mot ut krek as ik bekieke en daan kejje de lol der wel vaan inzien. Tis om te beginne heul muuijeluk om veur een vaoder een kedoo te bedenke. Moeder de vrou krieg bar vaok in ut heule jaor der blomme wel, zo af en toe ofgewisseld mit een flessie reuk- waoter, maor veur vaoder komp zoon aordighied nie veur, waant wa mojje noeng an een vaoder geve. Maor ajje de eetelaazjes vaan de win kels bekiek, daan liekt ut derop da zel- lefs veur vaoder niks te dol hoef te weze, en da sokke of een niewe zon daagse pet of segaore of een niewe daas, maor heul ouwerwetse geschenke binne. Noeng krieg vaoder wa om lek ker te ruuke veur of nao ut schere of wa veur ze otoo. Ik hep das effe stiekum in de aadver- tensies zitte bekieke, maor veur de auto binne der heul vaok dinge, waor vaan ellek mins hoop dattie ze nooijt nodug zal hebbe. Een sleepkaobel astie soms is mit pech komp te staon, is ak de kraante mot gleuve een heul gewild ke doo. Ut is veur de vaoders die zoon ding hebbe gekrege netuurluk wel te hope da zullie allenug maor pech zalle kriege op drukke wege, waant wa hejje an zoon kaobel aster geen mins is die stop om jie effe naor huus of naor een gaaraoge te slepe. Bie die kaobel komp daan vazellef een laamp, ok veur ut gevaal ajje mit paa- ne laangs de weg komp te staon. Om ut lijsjie mit da soort apparaote ke- pleet te maoke mot er ok nog 'n trom meltje mit verbaand bie en ok nog braandblus apperaot. Veur die otoo-riejende vaoders binne der nog bar veul meer meugelukhede in da soort dinge. Veur astie een lekke baand krieg, as zu laampe nie meer wille branade. en gao zo maor deur. Ik begin zo laangzaomerhaand te gleu ve, da ajje mit een gerus gevoel wil gaon otoorieje, jie in ellek gevaal een sleepkaobel mot hebbe. Maor dan nie om in gevaal vaan nood getrokke te worre, maor om ajje vaan huus gaot een reserreve-otoo mee te trekke of een anhaanger mit ongderdele. Maor noeng alle gekhied effe op un stokkie. Veur ming is vaan zoon middestaands vao derdaag al jaore de lol of. Jie ken ming glove of nie, maor toengk effe bie Gart angong, enk zaag wa hie vaan zun jonges en deerns had ekrege, om vaan zun vrou maor nie te praote, krieg ik der weer een bietje lol in. Die keinders haade van hullie zaak- cente, zongder da zellefs hullie moeder der wa vaan wist, veur Gart een niewe pet gekoch. Ent waas nog heul geen gek ding. Ome Knelis wier effe in vertrouwe ge- noome deur de oudste vant stel, en wa bliek, ut waas een heul duure pet ge- wees, maor ut waas een bar groote maot, en daorom kriege hullie um veur mingder as de hellef vaan de pries. Gart waas mit zu pet bar in ze schik, en toeng de keinders effe buute ant speule waore, zejje die teuge ming in vertrouwe, da die pet ut mooijste ke doo waas wat hie in jaore had ekriege, waant toeng hie um veur een kleinere ging ruule, zeej de pettemaan dattie geen kleinere haad, maor da zun kein ders mit overtuuging in hun stem haade gezeit da hullie vaoder zoon grote kop haad, dattie meschien nog wel te klien zouw weze. Noeng hoopt Gart allenug maor da zul lie op zouwe houwe mit z'n ore vaan ze kop te praote, daan ken die ze pet teminste vaan de wingter draoge, al mottie um daan op ze ore laote zaake. Behandeling volgens afspraak LAANSTRAAT 43, TELEFOON 3803 digden daarmede dus op de 4e plaats. Winnaar van het toernooi werd Rapidi- tas uit Weesp. Het elftal versloeg in de finale de scheidsrechters met 1-0, waardoor de eindstand werd: 1. Rapidi- tas (Weesp); 2. Scheidsrechters; 3. Hil versum, 4. S.E.C. Aanstaande donderdagavond vindt de laatste basketbaltraining plaats van dit seizoen. Het is tevens de laatste maal dat Red Stars zijn training houdt in de L.T.S. Eemland, omdat het volgend sei zoen de training wordt gehouden in de nieuwe gymnastiekzaal in Soest-Zuid. Voor belangstellenden is de training donderdagavond voor iedereen toegan kelijk. De training begint om zes uur, waar dan tot acht uur de junioren en senioren zullen trainen. Van acht tot negen uur vindt de training van de da mes senioren en junioren plaats. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 55.000 stuks in prijzen van ƒ11,tot ƒ12,25. Middenprijs ƒ11,40. Prijs per kg 1,81. i

Soester Courant | 1968 | | pagina 5