EG vSETTEN ¥es®a Oiao De Witte Pompen DEGRADATIE IN HET GEDING SOESTERBERG Telefoonnummer ziekenauto 5980 Noorderweg 23 Officiële B.D.C. verhoogde contributie en koos twee nieuwe bestuursleden Jaarvergadering in „De Rank" K.P.S. verloor van Bronswerk Sporthuis Eb. Kareisen en Zn. De Duinkikkers Duinkikkers-niemvs Hees voetbalt vriendschappelijk tegen Advendo Hees op vijfde plaats in vollevbaltoernooi te Coevorden Dierenbescherming J.B.T.B. tweede in eigen toernooi Olyj mpia-meuws Ere-divisieclubs in het onzekere Medische dienst Geslaagd I. D. VAN VUGT S.E.C.-pitcher Allan Harris gekozen in vertegenwoordigend rayon-team Bejaardenzorg Afscheid van sc-hool en schoolhoofd mededelingen Parkeren aan de Luit. Koppenlaan te Soesterberg Carat Rodensfodt Geslaagd Medische dienst PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten VRIJDAG 21 JUNI 1968 Tijdens de jaarvergadering van de voet balvereniging B.D.C. is een aantal be langrijke besluiten genomen. Eén ervan is de verhoging van de contributie, die er zonder een enkele aanmerking van de leden doorkwam. De senioren zullen het komende seizoen 40,in plaats van ƒ36,— betalen en de jeugdleden ƒ20.— in plaats van ƒ18,De verga dering benoemde de heer H. J. M. Ankoné tot voorzitter als opvolger van de heer G. J. Stork en de heer A. de Kok tot commissaris als opvolger van de heren J. H. van der Lugt en M. van Dijk. Nadat voorzitter Stork de bijeenkomst in gebouw De Rank had geopend, las secretaris E. Hilhorst de notulen en penningmeester R- Kleinegris het finan ciële jaarverslag. Voorzitter Stork haak te op dit laatste in door te stellen, dat het geringe batig saldo geen reden geeft tot juichen. Het kapitaal van de ver eniging is bovendien dusdanig, dat het bestuur de komende jaren op z'n tel len zal moeten passen. De uitgaven zul len beperkt moeten worden, de inkoms ten verhoogd, want er moet meer reser ve komen. De entreegelden zijn in het afgelopen seizoen aan de lage kant gebleven. Als het eerste elftal de successen van het begin van de competitie had weten te consolideren, zouden de inkomsten ho ger geweest zijn. Er waren wedstrijden bij, dat er 300,binnenkwam, maar het is ook gebeurd, dat de penning meester slechts 4,kon boeken. „Als er in de toekomst een duurdere trainer aangetrokken moet worden dan de heer Rijn, zou het financieel wel eens fout kunnen lopen", aldus de heer Stork. Hij bedankte de (verhinderde) trainer Rijn voor het feit, dat hij voor zo weinig geld zoveel heeft gedaan. Zijn contract is dan ook voor dit jaar verlengd. De heer Stork zei het zeer onprettig te zullen vinden als B.D.C. een lening zou moeten sluiten of weer een beroep zou moeten doen op degenen, die al meer dan eens financieel hebben geholpen. Bestuurswisseling Bij het punt bestuursverkiezing merkte de heer Stork op, dat de drie aftreden de leden niet weg moesten. De verhou dingen zijn goed en het bestuur bestond uit een team van mensen, die plezierig en accuraat hebben gewerkt en veel van hun vrije tijd aan de vereniging hebben gegeven. „Een paar jaar is een aantal zaken bij B.D.C. blijven liggen, maar dit bestuur heeft heilzaam ge werkt. Het was niet altijd koek en ei, maar we zijn altijd tot overeenstem ming - gekomen", aldus de heer Stork. Hij betreurde het, dat hij de voorzit- Amalialaan 19-21 Telefoon 02154-2323 Het personeelselftal van Bronswerk uit Amersfoort heeft K.P.S. thuis een 0-2 nederlaag bezorgd. De eerste wedstrijden werden glansrijk door K.P.S. gewonnen. Tweemaal werd gelijk gespeeld, maar r.u volgde de eerste nederlaag, hetgeen K.P.S. op vier verliespunten komt te staan. Bronswerk was over alle linies sterker. Dat kwam voornamelijk door te veel pingelen en te veel individueel spel van de rechts buiten. Nadat Bronswerk veel kansen had ge mist, doordat Bertus van Essen meer malen in goede conditie was, moest hij na 20 minuten zwichten voor een schot van Blokhuis. Bronswerk had nu de leiding genomen en stond die niet meer af. K.P.S. wist tot de rust vol te hou den, maar daarna was het gebeurd met de Paleismannen. Bronswerk hield het beste van het spel en toen Ruitenbeek nog een doelpunt scoorde was K.P.S. een geslagen ploeg. Zij was zelfs niet bij machte de eer te redden. H. J. M. Ankone nieuwe voorzitter BADSTOF SWEATERS met gekleurde randen, vanaf 5.95. Grote maten 9.95. SPIJKERBROEKEN CAMPING Koninginnelaan 32 Telefoon 2650, na 18 uur 2749. Aan het dames-waterpolo-toernooi. dat de zwemvereniging De Duinkikkers morgen organiseert, nemen de volgende ploegen deel: C.R.B. uit Culemborg, Flevo uit Nijkerk, Brandenburg uit Bilthoven en De Duinkikkers. Voor de Duinkikkers zullen uitkomen de dames Geraldine Egbers, Marian Thie, Corry Pouw, Wil v. d. Brink, José Bodéwes, Door Fraai, Anneke Jak, Loes Gemen, Lily Kok en Tineke Thie. Aanvang 17 uur in het Soester Natuur bad. Zondag 23 juni, te 17 uur, houdt De Duinkikkers een zwemzeskamp in het natuurbad voor jeugdleden onder de 16 jaar. Deelnemende verenigingen zijn: Flevo (Nijkerk), Haaien (Leusbroek), Z.C. Zeist (Zeist), D.K.R. (Utrecht), Brandenburg (Bilthoven) en De Duinkikkers (Soest). De zwemploeg van De Duinkikkers heeft dit jaar reeds getoond mee te kunnen komen en heeft reeds enige suc cessen geboekt, o.a. een tweede prijs in een zeskamp te Scherpenzeel. KEITUM PLEET JUWELIER HORLOGER en OURFINE CASSETTES REMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 Het eerste herenteam van „De Duin- kikkers" heeft gespeeld tegen V.Z.C. II uit Veenendaal. Het was een gelijkop- gaande strijd, waarbij beiden om beur ten wisten te scoren. De rust ging in met 2-2 en tegen het einde was het 5-5 Duinkikkers scoorde feitelijk nog een doelpunt, maar de scheidsrechter had juist afgefloten, zo dat dit niet werd toegekend. 5-5. Dames I deed het weer uitstekend tegen Flevo uit Nijkerk. Voortdurend konden zij door de Flevo-verdediging dringen, waardoor de eindstand 6-0 werd in het voordeel van De Duinkikkers. Het heren- en het damesteam hebben nu drie wedstrijden gespeeld, waarvan twee werden gewonnen en één gelijk gespeeld. Het bestuur van De Duinkikkers vestigt de aandacht op het komend weekeind, daar zaterdag 22 juni a.s., in het na tuurbad, een dameswaterpolotoernooi wordt georganiseerd om de „Familie Touwen wisselbeker". Aanvang 17 uur. Zondag 23 juni, te 17 uur, organiseert De Duinkikkers in het natuurbad een zwemzeskamp. A. de Kok nieuwe commissaris tershamer bij B.D.C. niet langer kon hanteren, maar tijdgebrek noopte hem dit besluit te nemen. De heer Stork herinnerde ook aan het vertrek van de geestelijk adviseur, ka pelaan G. B. J. Weersink. „Het is niet in woorden uit te drukken, wat hij voor de vereniging heeft gedaan", aldus de heer Stork. Hij bedankte zijn medebe stuursleden. E. Hilhorst, R. Kleinegris, G. Egbers, P. Hom, B. Bakker, J. v. d. Lugt en M. van Dijk voor de medewer king in de afgelopen twee jaren en sprak er zijn vreugde over uit, dat het bestuur er in geslaagd is de basis te leggen voor een reorganisatie, onder meer van de financiën. Een minder prettige kwestie was in het afgelopen jaar de gang van zaken rond het derde elftal. Dit team van junioren, in z'n geheel overgegaan naar de senio ren, heeft veel stof tot praten gegeven. „Misschien hadden wij daar als bestuur ook wel schuld aan", aldus de heer Stork, die sprak van angst om met elkaar te praten, vooral ook met de jeugdafdeling. „We hebben er in ieder geval van geleerd, dat er gepraat moet worden in zulke gevallen, want pas dan kan een zaak opgelost worden". Met algemene stemmen werd de heer H. Ankoné tot voorzitter benoemd. De heer Stork overhandigde hem de ha mer. De nieuwe voorzitter begon met de scheidende bestuursleden te bedan ken en overhandigde hun een presentje. ..Het beloofde land ligt nu voor ons, dat is ook te danken aan uw werk in de afgelopen jaren", aldus de heer An koné. „De joden hebben er veertig jaar over gedaan om het te bereiken van wege de onderlinge verdeeldheid. Ik dacht, dat dat hier ook zo was. Er is teveel gepraat op de verkeerde plaatsen. Daarvoor moet men alleen bij het be stuur zijn. Maar wij gaan nu het be loofde land binnen, dat staat zo vast als een huis", aldus de heer Ankoné. De nieuwe geestelijk adviseur, kapelaan Hampsink, („ik ben blij, dat er voor mij ook geen tegenkandidaten waren") sprak tenslotte de epiloog, waarin hij opmerkte, dat ook hij ervan overtuigd is, dat B.D.C. in het nieuwe seizoen „iets" zal moeten waarmaken. De voetbalvereniging „Hees" speelt ko mende zaterdagmiddag met twee teams een vriendschappelijke wedstrijd tegen Advendo, een vereniging, die men in competitieverband al heeft ontmoet. Hees 2 en Advendo 2 staan vanaf twee uur tegenover elkaar. Om vier uur treedt een vermoedelijk sterk gewijzigd eerste Hees-elftal aan tegen de voet ballers van Advendo 1 uit Ederveen. Beide wedstrijden worden op het K.P.S.- terrein gespeeld omdat de grasmat van het Hees-complex na de restauratie nog niet voldoende is hersteld. Scheidsrechter bij deze vriendschappe lijke wedstrijd is de heer Dorresteijn. De volleybalafdeling van Hees heeft afgelopen week deelgenomen aan een groot volleybaltoernooi van de vereni ging V.O.N.K. te Coevorden. Niet min der dan 130 teams waren voor dit toer nooi uitgenodigd. 's Morgens om half zeven werd de ver re reis naar het noorden al aanvaard, samen met een groot aantal supporters, die zich de verdere dag niet onbetuigd hebben gelaten. Om tien uur trad Hees voor de eerste wedstrijd aan. De hele dag werd gespeeld in verschil lende afdelingen. Grote successen waren voor de Soestenaren niet weggelegd. Zo- wei de dames als de heren eindigden in hun groep op de vijfde plaats. Bij de dames was de eindstand in de groep, waarin Hees was ingedeeld: Dios 6-9 D.S.R. 6-3 Martec 6-7 V.V.H. 6-3 Van Dalen 6-4 G.N.A. 6-1 R.K.S.C. 6-1 De heren brachten het er niet veel be ter af. Hier werd de eindstand in de groep van Hees: S.S.S. 2 4-7 I H.V.V. 4-2 A.V.V.I.O. 2 4-4 V.V.H. 4-2 Olymnia 4-6 Ondanks de wat tegenvallende resulta ten was het een gezellige en sportieve dag, die volgend jaar vermoedelijk her haald zal worden. De uitnodiging daar toe werd tenminste meteen gedaan. De volleybalafdeling van „Hees" sloot met dit toernooi een niet onbevredigend seizoen af. Men hoopt echter wel, vol gend jaar twee kampioensteams in de eigen gelederen te hebben. Men kan het niemand kwalijk nemen als men, uit welke overweging ook, geen hond of kat als huisdier wil heb ben. Dat wil niet zeggen, dat die men sen geen dierenvriend zijn. Zij, die echter wel een dier in huis hebben, kunnen we toch zeker als die renvrienden beschouwen. Dat deze redenering echter niet altijd opgaat, bewijst het feit, dat wij her haaldelijk door het bestuur van de Dierenbescherming op schandalige han delingen geattendeerd worden. Zo werd gistermorgen op de parkeer plaats bij de Soester Duinen een poes met vier jonge poesjes gevonden. En dit is heus niet het enige geval, dat ons de laatste tijd gemeld werd. Het is een bekend feit, dat sommige mensen, die met vakantie gaan, hun hond of kat maar laten zwerven en dan te weten, dat hier in Soest een actieve Dierenbescherming met alle ge vallen wel raad weet. Dus bezitters van katten of honden, zit U in nood, wendt U dan tot de Dieren bescherming, Duinweg 7, alhier. Het voetbalelftal van de afdeling Soest van de Jonge Boeren- en Tuinders Bond is tweede geworden in het eigen toernooi, zondag gehouden op de B.D.C.-terreinen. Dat betekende verlies van de wisselprijs, die de blauw-witten vorig jaar wonnen. Ditmaal bleek Mont- foort de sterkste afdeling te zijn. De uitslagen van de wedstrijden waren: Bunnik-Soest 1-4; Montfoort-Hamers- veld 5-0; Bovenkerk-Bunnik 4-0; Mont- foort-Soest 0-0; Soest-Bovenkerk 1-2; Hamersveld-Bunnik 1-0; Montfoort- Bunnik 40; Bovenkerk-Hamers veld 0-3; Hamersveld-Soest 2-9; Bovenkerk - Montfoort 0-3. De eindstand was: 1. Montfoort, 7 pun ten; 2. Soest, 5; 3. Bovenkerk en Ha- mersveld, beide 4; Bunnik, 0. J.B.T.B. - voorzitter C. van Logtensteijn reikte de prijzen uit. Komende zaterdag gaat „Olympia" met 150 jeugdige gymnasten naar de Kring- wedstrijden van het K.N.C.G.V., die dit jaar in Breu kelen worden gehouden. Behalve wedstrijden op toestellen vindt er ook een marswedstrijd plaats, waar aan ook de drumband van Olympia deelneemt. Voor de jongste jeugd zal het wel wat laat worden, want men verwacht pas tegen negen uur terug te zijn. Men ver trekt 's morgens van de Kerkebuurt- school, de Prins Bernhardschool en de Mariaschool. Het einde van de competitie had voor de degradatiekandidaten van de eredivi sie een vreemd verloop. Toen de com petitie vorig jaar in augustus begon wer den in principe de drie laatste plaatsen voor degradanten naar de eerste be stemd door de K.N.V.B. Maar de voetbal bond hield een slag om de arm en zal nu pas op 22 juni beslissen of er twee dan wel drie clubs zullen degraderen. D.O.S. en Fortuna '54 hebben op tweede pinksterdag een beslissingswedstrijd ge speeld om de 16e en 17e plaats. Deson danks verkeren beide clubs nog in onze kerheid. Nog steeds is niet definitief bekend of Xerxes/D.H.C. zal verdwijnen en dat is van veel belang voor de beslissing van de K.N.V.B., die streeft naar een vermin dering van het aantal clubs in de ere divisie, om door een scherpere selectie het gemiddelde peil van het eredivisie voetbal te verbeteren. Zaken ztfn zaken De clubs zijn in het algemeen tegen een verkleining van de eredivisie, omdat zij met iedere thuiswedstrijd méér de moge lijkheid hebben om geld te verdienen. Het semi-profvoetbal is nu eenmaal een zakelijke bezigheid. Toch lijkt de beslis sing van de K.N.V.B. om een beslissings wedstrijd te laten spelen tussen D.O.S. en Fortuna '54 er op, dat de K.N.V.B. niet aan drie, maar aan twee degra danten denkt. Als Xerxes/D.H.C. blijft bestaan, waar voor veel acties worden gevoerd, blijven er evenveel clubs in de eredivisie. Bo vendien zijn er voldoende gegadigden om de eredivisie-rechten van de Rotter- dams-Delftse combinatie te kopen, waar bij Haarlem en Cambuur voorop lopen. Het zou voor Utrecht een hard gelag zijn als nu ook D.O.S. moet degraderen, na dat Elinkwijk vorig jaar al de eredivisie verliet en Velox na een zeer slecht sei zoen weer terugkeert naar de tweede divisie. Samenwerking in het Utrechtse betaalde voetbal is tot nu toe steeds een moeilijke zaak geweest. D.O.S. wilde wel, maar Velox en Elinkwijk bleken niet tot een compromis bereid. Wellicht veran dert de mening bij Velox na dit seizoen, waarin gemiddeld nog geen duizend be zoekers bij de thuiswedstrijden kwamen. Niet zeker Overigens is het ook voor Limburg een onaangename zaak, juist nu Fortuna '54 en Sittardia zover op de goede weg zijn met hun fusieplannen, dat beide zich niet zeker weten van een plaats in de ere divisie. Overigens zal een combinatie van deze twee clubs zeker tot de sterksten behoren in de eerste divisie en dat is zakelijk niet onaantrekkelijk. Wellicht zal zich in deze weken wel de één of andere club melden voor terug keer naar het amateurvoetbal. Aan de andere kant hebben Rheden en U.V.S., die beide in het betaalde voetbal erva ring hebben, goede kansen op de Neder landse amateur-titel en schijnen beide interesse te hebben om daarin terug te komen. Vooral de Leidse club wil zich graag weer in het semi-prof milieu gaan bewegen. De procedure om dan toegela ten te worden tot het betaalde voetbal, na het behalen van het amateur-kam pioenschap, is moeilijk. Aan de andere kant moet een stad als Leiden toch wel een semi-profclub kunnen hebben. Fusies De vermindering van het aantal betalen de clubs gaat slechts heel langzaam. En als er amateur-kampioenen zijn die naar het betaalde voetbal (terug) willen ver loopt die vermindering, die zo hard nodig is, nog langzamer. Maar de amateur kampioen kan gerust tot de sterkere clubs in de tweede divisie worden gere kend. Vermindering moet vooral worden ge zocht in fusies van de betaalde afde lingen van de semi-prof clubs. En die fusies blijken altijd moeilijk te gaan. Daardoor is het elk jaar weer een on gewisse zaak hoeveel samenvoegingen het aantal clubs doet verminderen. Toch zouden wij graag van de K.N.V.B. zien, dat zij liefst vóór het begin van de competitie bekend maakt hoeveel clubs er uit de verschillende divisies kunnen promoveren, respectievelijk de graderen. Daar kan de K.N.V.B. veel on zekerheid en angstige spanning mee weg nemen. Juist daardoor ontstaan nogal eens misverstanden. Eigenlijk is het toch onzinning, dat nu D.O.S. en Fortuna '54 een beslissingswedstrijd moesten spelen, terwijl men nog niet precies weet waar het om gaat. Dat kan en moet de K.N.V.B. voorkomen. Dokter J. C. Lucas, Prof. Lorentzlaan 21, Soesterberg, telefoon 03463-1200, neemt in het a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen A. J. W. Hage- doorn en A. Th. M. Splinter, beiden te Soesterberg, W. F. van den Helm te Huis ter Heide en L. H. Brandt en A. W. Moll van Charante, beiden te Den Dolder. Kon. N'ed. Ver. E.H.B.O.. afd. Soest UW GEHELE VAKANTIE-UITRUSTING LIGT BIJ Sport- en Campingshop „City" Grootste sportzaak van 't Gooi. Nieuw Baamstraat 39, Baarn, tel. 2490 Terwijl de honkbalcompetitie dit week eind stil ligt, komen de verschillende vertegenwoordigende rayon-teams te gen elkaar in het strijdperk. Zaterdagmiddag komt het team van het rayon Gooi-Utrecht in het veld tegen het team van rayon Noord-Brabant. In het Gooi-Utrecht team zullen twee Soester honkballers spelen, want naast de in H.C.A.W. spelende Rob van der Gaast, zal de pitcher van S.E.C., Allan Harris, de honkbal eer van Soest hoog houden. Dat het team van het rayon Gooi- Utrecht op behoorlijke tegenstand mag rekenen staat bijvoorbaat vast. Met in hun midden de voor „Tilburg" uitko mende de Brouwer, die pas is terug ge keerd uit Amerika, waar hij, daartoe in staat gesteld door het „Van der Kar"- fonds, een leerzame honkbal-training heeft kunnen volgen. De wedstrijd die wordt gespeeld op het terrein van H.C.A.W. in Bussum, geeft de gelegenheid om tijdens dit competi tie vrije weekeinde toch nog van een ongetwijfeld goede honkbal wedstrijd te genieten. Te Utrecht slaagde voor het Mulo di ploma A de heren H. van den Burgh en B. P. Willebeek le Mair, beiden uit Soesterberg. De heer G. Hoffmann uit Soesterberg slaagde voor het eindexamen aan de Middelbare Handelsschool te Utrecht. Er bestaat alhier grote belangstelling voor het initiatief van de Stichting „Ka tholieke Bejaardenzorg Soest" voor het plan een bejaardencentrum in Soester berg te stichten. De plannen van wel eer blijken een steeds vastere vorm aan te nemen, daar in de Soester raad een voorstel werd aangenomen om het per ceel grond aan het Dorpsplein te ko pen, waardoor de kolenhandel van de heer P. van Leeuwen verplaatst gaat worden naar de Sterrenbergweg. Op de ze onlangs aangekochte grond zal het bejaardencentrum gesticht worden, be staande uit 60 woningen voor bejaarde echtparen en alleenstaanden, die ge bouwd zullen worden in vier woonla gen met een daarbij behorend dienst- centrum. Het dienstcentrum is gebaseerd op de nieuwste ontwikkeling op het gebied van bejaardenzorg in ons land. Dit centrum zal bestaan uit een centrale keuken, een eetzaal, tevens recreatiezaal voor de bejaarden, een wijkgebouw van de kruisverenigingen met ziekenboeg, een kapsalon en een wasserette. De rechtstreeks met dit kruisgebouw in verbinding staande ziekenboeg zal de mogelijkheid kunnen bieden om lang durig zieke bejaarden ter plaatse te ver plegen en te revalideren. Gedacht wordt ook nog aan de moge lijkheid van het treffen van eenvoudige poliklinische voorzieningen waaraan het ziekenhuis „Zonnegloren" medewerking wil verlenen. De huur van de bejaardenwoning zal ongeveer 100 gulden per maand gaan bedragen, afgezien van de kosten van centrale verwarming en lift. De woningen bevatten een hal, keuken woonkamer, slaapvertrek, douchegelegen heid met toilet, logeerkamer en een woonbalkon op het zuiden gelegen. De ligging van dit ongetwijfeld fraaie bejaardencentrum aan de noordzijde van het Dorpsplein is zodanig, dat een 25 meter diepe groenstrook met waterpartij zorgt voor de nodige rust voor de be jaarden. Het architectenbureau Leicher te Maars- sen heeft in opdracht van de stichting „Katholieke Bejaardenzorg Soest" des tijds op een stedebouwkundig verant woorde wijze dit unieke bejaardencen trum ontworpen. Een en ander zal natuurlijk nog wel even op zich laten wachten, gezien de ervaringen met ons Dorpshuis en ook dan zal met name de dienstverlening aan de bejaarden buiten het bejaarden centrum wel enige problemen oproepen. Maar Soesterberg en zijn bejaarden zijn zeker gebaat met deze moderne visie op de bejaardenzorg. Aan het Constantianum te Amersfoort slaagde voor gymnasium R. Bodeving; voor kleuterleidster slaagde mej. A. Gij- tenbeek; voor het Mulo-examen B slaagde N. H. Warnaar. ZUIVERE HUID PUROL en PUROL-poeder Jaarlijks organiseren de leerlingen van de zesde klas der Margrietschool te Soest-Zuid, voor hun ouders en geno digden, een afscheidsavond in de hal van de school, hetgeen ook dit jaar weer zal plaats vinden, en wel op dinsdag 25 juni a.s., des avonds te 20 uur. Deze avond zal in zijn geheel door de leerlingen worden verzorgd, waar bij o.a. door henzelf ingestudeerde schetsjes worden opgevoerd. Deze avond heeft ook nog een andere betekenis, n.1. het vertrek van het hoofd der school, de heer E. Belgra- ver, wegens zijn benoeming aan de huishoudschool te Steenwijk, zodat niet alleen afscheid wordt genomen van de leerlingen van de zesde klas, maar ook van de heer Belgraver. De oudercommissie wil daarom ieder een in de gelegenheid stellen deze bijzondere afscheidsavond bij te wonen in de Margrietschool. Degenen, die deze avond enkele woor den willen spreken, worden verzocht dit vóór de aanvang van de avond aan de heer Nieman te willen mede delen. Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en -te kens; maken bekend, dat hun college heeft besloten op het gedeelte van de Luitenant Koppenlaan, gelegen tussen dc percelen Luitenant Koppenlaan 6 en 16, door plaatsing van borden 49 van bijlage II van het Reglement verkeers regels en - tekens het parkeren aan de linkerzijde van genoemd weggedeelte, komende van de Postweg, te verbieden. Van dit besluit staat voor iedere be langhebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Konin gin doch ingediend bij de commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht, die een bewijs van ontvangst geeft. Het besluit is in afschrift toegezonden aan de desbetreffende hoofdingenieur directeur van de Rijkswaterstaat, de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B., de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereniging en aan gedepu teerde staten van deze provincie. Soest, 21 juni 1968. brillen waarover gesproken wordt Ga NaaR S P'J KER TEL.2982 53E5TERBERGSE5TR 26 De artsendienri wordt dit weekeinde waargenomen van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur door M. Oeberius Kapteyn, W. de Zwijger laan 21. tel. 4545 en H. G. Rupert, Burg. Grothestraat 49, tel. 2388. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 u. M. L. Evers, Ir. Menkolaan 75. Apotheek Zaterdag en zondag geopend apotheek „Soestdijk". Avond- en nachtdienst tm. vrijdag 28 juni apotheek „Soestdijk", Oranje-Groene Kruis. Zr Kropff, Middel wijkstraat 36, tel. 2902. Wit-Gele-Kruis Zr. M. van Loon, Saenredamplantsoen 15, direkt bereikbaar tel. 03490-17172. Groene Kruis Zr. J. Postma, Van Weedestraat 2 A, tel. 6906. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk. Kerkstraat. 9 uur Gezinsdienst. 10 uur ds W. J. J. van der Waal, Laag Keppel. 19.00 uur ds J. Mettau. Kerkkoor. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Emmakerk, Regentesselaan. Zondag 10 uur ds J. Mettau. 19 uur ds W. J. J. van der Waal, Laag Keppel. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Heeskapel. ïnsingerstraat. 10 uur ds K. van Liere. Zonnegloren. Soesterbergsestraat Zondag 10 uur ds P. A. Geluk, Scheem- da. Eltheto. Driftje. 10.15 uur Jeugdkerk. Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 en 17 uur ds J. Smit. Sav. Lohmanschool. Driehoeksweg 11 30 jur Zondagsschool Gebouw Middelwyk, P. de HooghiaaiL 10 uur Zondagsschool GEREFORMEERDE KEKKEN Tulianakerk 9.30 uur ds G. Rang. Bed. H. Avond maal. Groot-Engendaal. 3 uur ds M. Wilschut. Bed. H. Avond maal. 5 uur ds G. Rang. Voortz. H. Avond maal en dankzegging. Wilhclminakerk 10 en 5 uur ds D H. Borgers. Bedie ning H. Avondmaal. Interkerkelijke Zondagsschool Da Costaschool. Pr. Bernhardlaan. Zondag 10 uur Zondagsschool. GEREF. KERF Eltheto. Driftje 8.30 uur ds W. Borgdorff, Baarn. 3 uur ds Zwarteveen, Voorthuizen. Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds C. Bijl. Hilversum. 14.45 uur ds J. P. Moerkoert Voorb. Heilig Avondmaal. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur Dienst des Woords. 19 uur ds Van der Weele, Huizen. Woensdagavond, 19.30 uur, Kandidaat Van Dijk. GEREF GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal 10 uur Leesdienst. 14.30 uur ds Van Haaren. Doopsbedie- ning. VER. v. VRIJZ. GODSDIENST!GEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds C. B. Burger (N.H.), Utrecht. ADVENTSGEMEENTE 10 uur Bijbelstudie. 11 uur Pred. P. Klop. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Zondag 10.30 uur Dr. S. L. Verheut, Amsterdam. Volle Evangelie-gemeente ..Baarn-Soest" Burg. Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTB. GEMEENTE Kapelstraat 7. Zondag 10.30 uur ds J. H. Smit Duy- zentkunst, Amsterdam. 10.30 uur Kinderdienst in de Luther- kapel. KERK SOEST. SteenhoffstraaL Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis In de week H. Missen, maandag 8 en 9 uur, dinsdag, woensdag en donderdag 8 en 9 uur, vrijdag 8 uur en 19.00 uur. Zaterdag 8 en 9 uur en 19.00 uur. KERK SOESTDIJK. Burg. Grothestraat Zaterdag H. Missen 9.00 en 19.00 uur. Zondag H. Missen 8 en 9.30 uur, 11 uur Hoogmis. Maandag 8 uur. 10 uur Uitvaartmis, dinsdag 8 en 8.30 uur, woensdag 8 en 9 uur, donderdag 8 en 19.00 uur, vrijdag 8 en 8.30 uur. KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstraat Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8 uur, woens dag 19 uur (Gezinsdienst) zaterdag 8 cs 119 uur.

Soester Courant | 1968 | | pagina 11