Voor u marken peseta's en lires en voor u Tekenaar v. d. Hoek ontwierp en bouwde eigen boot in veertien maanden Burgerlijke stand MIKIMO MIKIMO M1KIM0 de bank waar ook u zich thuis voelt EGvSETTEN Officiële mededelingen EVANGELIE VOOR IEDEREEN „IN DE RUIMTE Vrijdag ermee op vakantie naar Friesland TOSS DE sneciaalzaak voor Uw kind. kleedt Uw kind BETER Slotavond Jongeren Sociëteit Eerste Soester Begratenis-Ondernemin» S.E.C. Honkbal Openbare Leeszaal en Bibliotheek NEDERLANDSCHE M1DDENSTANDSBANK In onze collectie BRILMONTUREN Fa. BK F. VOIfiT „The Red Stars" Geslaagd Verandering spreekuur burgemeester Geslaagd Eiermarkt Krabbels van Knelis f 500,terugbezorgen woensdag 4 juli donderdag 5 juli vrijdag 6 juli Aanvang half acht Klein Engendaalweg 52 - - Toegang vrij Soest DINSDAG 2 JULI 1968 Illustratief tekenaar J. v. d. Hoek van de Eikenlaan, werkzaam op het auto- technisch bureau Olyslager Organisati- on N.V. aan de Vredehofstraat, heeft in zijn vrije tijd, dat wil zeggen dagelijks van zeven uur tot half elf 's avonds en verder iedere zaterdag en zondag (be halve tweede kerstdag) een eigen boot gebouwd, volledig naar een eigen ont werp. Zaterdag is de boot in Loosdrecht ten doop gehouden. Het zeven bij twee- enhalve meter grote schip ligt nu in Breukelerveen te wachten ov de fami lie v. d. Hoek, die er vrijdag via de Randmeren mee naar Friesland zullen gaan. GEBOREN: te Utrecht: Monique, doch ter van H J. van Haren en J. H. de Bruin, Prof. Lorentzlaan 241, Soester- berg. te Baarn: Jan, zoon van H. W. van Steendelaar en G. van de Hoef, Saenredamplantsoen 42. Peel Frede- rik, zoon van C. van den Broek en A. L. Dorresteijn, Nieuwstraat 55. Jes- sica. dochter van F. Naber en M. C. A. Kiekens, Albert Cuvplaan 73. Koen, zoon van M. C. Lammerts van Bueren en C. H. Rinkel, Van Goyen- laan 151. Jantinus, zoon van A. H. van Brummelen en C. W. J. van Dijk huizen, Van Lijndenlaan 1. Amely Monica Maria, dochter van L. B. Hig- ler en M. A. Janus. Simon Stevinlaan 6, Soesterberg. Jolanda, dochter van T. du Crocq en G. M. Morjöner, Post weg 46, Soesterberg. te Amersfoort: Envin, zoon van W. van Beek en M. van der Burg. Antonie van Leeuwen hoeklaan 187, Soesterberg. Martin, zoon W. I. P. Huijbregtse en E. J. Da- les, Prof. Lorentzlaan 157, Soesterberg. Robert Antonio, zoon van C. B. Zwaan, wonende te Amsterdam en A. L. Turchet, Braamweg 52. Dirk, zoon van D. Lam en N. van Duinkerken, Birkstraat 116a. Pascha, dochter van A. I. E. Stalenhoef en M. M. Pollemans, Laanstraat 76a. Petrus Wilhelmus, zoon van W.' A. van Breukelen en W. C. Reijerse, Laanstraat 42. Fabiola Paulina Johanna Wilhelmina. dochter van J. W. Mulder en A. Tabak, Ples- manstraat 279, Soesterberg. te Utrecht: Johan, zoon van B. Huisman en M. J. Adriaens, Van Maarenstraat 11, Soesterberg. te Amersfoort: San- der Anton, zoon van J. K. van den Burg. technicus en P. J. van den Hen gel, Van Lenneplaan 3. Karei Johan, zoon van H. F. Schouten en G. F. F. Wijnands, Nieuweweg 22. ONDERTROUWD: Jan Richard Hendrik Breeschoten, Koninginnelaan 137 en Aaltje Herbert, Hellingweg 1. Al- fred Schilder, Ossendamweg 28 en Ge- rarda Francisca Wilhelmina Antonia Maria de Zoete. Julianalaan 5. Ar- nold Ansink, Gijsbrecht van Amstel- laan 6, Zeist en Heimine Maria Spoo- renberg, Da Costalaan 9. Pieter Ber- voets, Julianastraat 36, Ridderkerk en Maria Theodora Anna van den Brink, Van Straelenlaan 9. Petrus Henricus Roessingh, Studentenflat. I Boudier Bakkerlaan 65, kamer 561 en Elisabeth Maria van de Poll, Waldeck Pyrmont- laan 44. Rudy Johny de Jong, Ruys- daelaan 62 en Tineke Johanna Bruins- ma, Kerkpad N.Z. 52. Peter van Abcoude, Weberstraat 32 E, Amersfoort en Maria Regina Scheele, Molenstraat 59. Oswald Gerhard Oei, Van de Vel- deplantsoen 14 en Claudia Szentpetery, Birkstraat 138. GEHUWD: Gerardus Johannes Antonius Maria Smit, Mecklenburglaan 62, Bus- sum en Paulina Maria van den Eijn- den. Van Goyenlaan 32. Alfred Adolf George Monhemius, Curacao en Johan na Louise van der Donk, Laan Blussé van Oud Alblas 4. Alfred Johan van der Veen, Schoutenkampweg 85 en Madeion Ingeborg Marjolein Hiïbrands, Teunenmijns 5, Laren N.H. Jan Pe ter van der Steen, Torenlaan 58, Zeist en Marigje Belia de Zeeuw, Niéuw- straat 69. OVERLEDEN: Johannes Adrianus van Daal, 64 jaar, gehuwd met J. van Dier- men. Postweg 8, Soesterberg. Geer- truida Jacoba Boekestein, 70 jaar, we duwe van K. Kooij, Vinkenweg 17. Johannes Jacobus Wanzing, 79 jaar, ge huwd met J. van den Deijssel, Steen- hoffstraat 70. Trientje Dirksen, 68 jaar, gehuwd met B. Petersen, Wijnand Toplaan 11. Jacobus Huigen, 63 jaar, gehuwd met M. H. Bosboom, Henriette Blaekweg 2. Hendrikus Johannes Ge- linck. 63 jaar, Amersfoortsestraat 20, Soesterberg. De heer v. d. Hoek, een betrekkelijke doe-het-zelver, kwam enkele jaren ge leden tot de conclusie, dat het mogelijk moest zijn om zelf een boot te bouwen. Aangezien hij een verwoed watersport liefhebber is, doch zijn beurs net niet genoeg gevuld was om een dure boot te kopen, besloot hij het te proberen ook. Zijn wensen, die hij op verschillende motorboten vond, paste hij aan aan zijn beurs en aan de metalen romp, die hij kocht, en ging vervolgens in zijn tuin achter zijn woning aan de Eikenlaan aan het bouwen. Het heeft hem onge veer de helft van de prijs van een nieu we boot gescheeld. In veertien maanden is het vaartuig gereed gekomen, com pleet met een 18 p.k. motor, verlich ting, een toilet, een kajuit met slaap plaatsen voor de ouders en de kinderen, een keukentje en een dek. Is het tegen gevallen? „Nee, bepaald niet; de enige tegenvaller was. dat de boot een maand later klaar was dan ik had gedacht", zegt de heer v. d. Hoek, niet geheel zonder trots. De boot beschikt oveV een watertank, een metalen aanrecht en eer. inrichting voor gas. Een accu voorziet de boot van verlichting, indien nodig althans. De motor kan een prestatie van elf ech te kilometers per uur leveren. De eerste ervaringen, zaterdag op Loos drecht opgedaan, kunnen alleen maar aanleiding tot voldoening zijn. De boot ligt iets boven de waterlijn, zodat slechts wat ballast moet worden aangebracht. Voor het overige lijkt de familie van de Hoek vrijdag een onbezorgde water- sportvakantie tegemoet te gaan. Het transport van de boot trok zaterdag nogal wat belangstelling. Met behulp van een kraan werd het schip op een trailer gemanoeuvreerd, waarna het vaartuig in Loosdrecht zonder fles champagne, maar wel met het nodige feestgedruis te water werd gelaten. Een knap stukje werk van iemand, die tot voor kort althans de timmerkunst maar in zeer beperkte mate machtig was. Blijetijds- baby- en kin derkleding (voor jongens en meisjes tot 12 jaar). GALLENKAMP PELS WEG II. (nabij busstation Soest-Zd.), telef. 6286 Zaterdag a.s. wordt in het Ludgardus- gebouw de laatste dansavond van dit seizoen gehouden met medewerking van de bekende Soul group „Kenny Griffith and the Futures" uit Amsterdam. Op deze avond zullen tevens nieuwe lidmaatschapskaarten verkrijgbaar zijn voor het nieuwe seizoen. Op deze kaar ten dienen pasfoto's te worden aange bracht. Toegang tot de avonden hebben in het nieuwe seizoen alleen zij die in het bezit zijn van een geldige kaart. De eerstvolgende avond wordt gehou den op zaterdag 3 augustus. Speciale gast op deze eerste avond van het nieu we seizoen is John „King Size" Russell and his band. Oir H. W. Vellinga Begrafenis. Crematie, Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Onder ideale weersomstandigheden speelden de A.V.I.A.-ploeg de uitwed strijd tegen Donar in Hilversum. Was de thuiswedstrijd in eer. 4-2 over winning voor S.E.C. geëindigd, nu werd de uitslag 16-1 in het voordeel van Donar. De S.E.C.-ploeg had deze middag niet veel geluk en coach Hiele gebruikte in deze ontmoeting 3 werpers, n.1. A. Har- ris, K. Kool en D Knickenbocker. In de 3e inning opende Donar de score, mede geholpen door enkele fouten van korte stop J. Hofman, met 4-0. In de 4e inning werden er wederom door Do nar 2 punten aan het totaal toegevoegd, zodat de stand op dat moment 6-0 was. Dit werd mede veroorzaakt door een home-run van werper Lawson met een man op de honken. Hierna verving coach Hiele A. Harris door K. Kool, die al snel ondervond dat de Donar slagploeg in een zeer goede vorm stak en al direct met diverse honkslagen en een home-run de stand tot 10-0. Daarvoor zag de S.E.C.-ploeg kans in ieder geval de eer te redden door een honkslag van Th. Kellner. Hierna nam D. Knickenbocker het wer pen van Kool over en leidde verder de Avia-defensie op correcte wijze. De grote nederlaag van de S.E.C.-ploeg is vooral te wijten aan de geweldige slagprestatie van de Hilversummers, die hiermede een zeer gevaarlijke formatie vormen en zeker een goede gooi doen, naar het kampioenschap. Vooral werper Lawson liet een uitste kende indruk achter: 10 x 3 slag, 3 x 4 wijd. 3 honkslagen. Bij de S.E.C.-ploeg was dit voor A. Harris 2x3 slag, 2x4 wijd, 6 honk slagen. Kool/Knickenbocker 3x3 slag, 4x4 wijd, 6 honkslagen. Zondag 7 juli staat de zeer belangrijke ontmoeting tegen Quick uit Amersfoort op het programma. Quick staat met een verloren wedstrijd (tegen S.E.C.) op de eerste plaats. Moch ten de Amersfoorters kans zien van S.E.C. te winnen, dan zijn zij zo goed als zeker de eerste kanshebber voor het kampioenschap van deze klas. Nieuwe aanwinsten. Jeugdboeken: Bon- sall, Ik weet, ik weet wat jij niet weet. Buckley, The little boy and the birthdays Hoban, Bread and jam for Francis Küchenmeister en Kü- chenmeister, Daniël en de schilder. Leopold, In het verre land Marokko. Lioni, Frederick. Locke, The red door. Miller, Vasko de vos. Pien- kowski, Annie, Bridget and Charlie. Provensen, Poes Pinkie. Risom en Miller, Beertje Bart. Véritée Goede morgen Tip Tip. - Het musje Tip Tip. - Tip Tip en Minet. - Tip Tip op reis. Brusse, Het is zaterdag! Eising, Hans en Riekje. De grenzen over! - Hans en Riekje. Stroomafwaarts weer naar huis. Hildebrand, P. P. Koekelberg en z'n vriendjes. Janssen. Kiebeltje henge laar. - Kiebeltje voetbalster. - Lennart, De bosjespoesen. Platt, Max de speurneus. Stouthamer, Loekie in de stad. Zuurveen, Tobias, de akster. Donker, Ankie en haar fjordenpaardje. Dubbelboer, Vier jongens gaan kam peren. Little, De indringer. Schef- fer, De stropers van de Witte Kuil. Aafjes, Pet en Petra en het geheim van de bouwkunst. Van Aangium, De smokkelaars van de schans. D'Arle. Kadisja. Van Battum, Marij. Dixon, De purperen tulband. Van der land, Auke vecht mee. Rutgers van der Loeff-Basenau, Vals spoor in Waterland. Studieboeken. Vergara, Eureka. De wereld van de sterren. Van Breda. Jeugdflora. Mathot, Insekten I. Selsam, Ankie en de rupsen. Laurey en Roels, De pinguins. Het menselijk lichaam Sport en spelen. Maas kant, Flitsende ijzers. Winkelmann, mei. Marlies Hek kantoor Roosendaal Zonderzorg op reis! De NMB zorgt voor uw buitenlands geld. Voor uw bagageverze kering. Snel en accuraat. Even snel is de NMB met alle diensten. Hebt u al het gratis NMB/PS Pakket? Het pakket met de Persoon lijke Service van de NMB. Vraag 't aan. Een briefkaart naar postbus 853 - Amster dam is voldoende. 235 vestigingen In Nederlano is er zeker een naar uw keus Burgem Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Met schaar, papier en lijm. Grée, Schepen. De wereld van het boek. Diekmann en de Corte, De trapeze. Dl. 9. Evenhuis en de Corte, De trapeze. Dl. 7. Banrard, TorentjeTorentje, val niet om! Ruim voldoende, e— Grimm, Doornroosje. De gouden vo gel. Kalmijn-Spierenburg, De de kenkist van Sandelhout. Voriskova, Zingende violen. Werner, Mattijs Mooimuziek Petrus, Mijn eerste reis om de wereld. Norel, Zarco de zee vaarder Rooke, Connie en Reg uit Australië. Afgelopen zondag hebben een aantal le den van de basketbal vereniging ,,De Red Stars" een fietstocht gehouden met als einddoel Harderwijk. Het is, mede door de goede weersomstandigheden, een bijzonder geslaagde dag geworden. Te half acht vertrok men vanaf Nieu- werhoek en omstreeks elf uur kwam men in Harderwijk aan. Op het strand van Harderwijk hebben velen hun hart op kunnen halen. Anderen namen een zeilboot of een kano en weer anderen bezochten het Dolfinarium. Te ongeveer 6 uur werd de terugtocht aanvaard en om ongeveer negen uur kwamen de Red Stars-leden, zichtbaar vermoeid en door de zon gebruind in Soest aan. RED STARS BEGINT MET CONDITIETRAINING Aanstaande donderdagavond begint voor Red Stars de conditietraining om zeven uur. Elke donderdagavond zal deze training in de vakantiemaanden gehou den worden in de Soester duinen. Men kan zijn fiets kwijt op het parkeerter rein aan de Den Blieklaan. RED STARS OOK BIJ TOTO AAN GESLOTEN Zoals reeds eerder vermeld is, is nu ook de Soester basketballvereniging aangesloten bij de sporttoto. Reeds ve len hebben zich hiervoor bij Red Stars aangesloten. Iedere week wordt het totoformulier aan huis opgehaald. Men kan zich hiervoor opgeven door even een briefje in de bus te doen bij J. van Fulpen, Klaarwaterweg 80, Soest of bij R. Valk, Vinkenweg 39, Soest. Een telefoontje naar laatstgenoemd adres is ook reeds voldoende. Tel. 02155- 6798. Voor het getuigschrift der Primaire Op leiding zijn geslaagd: Hanneke Alberts, Soest; Cora v. d. Berg, Soest; José v. d. Brink, Soest; Gea Hamoen, Soest (met lof); Henny Hartog, Baarn; Adrie Hil- brands, Soest; Mary Keja, Soest (met taak); Marian te Kulve, Baarn; Anneke Hüner, Baarn. Gerda Hop, Baarn. Marjo Kamphorst, Soest; Corrie van Leyenhorst, Baarn. Joke Marsé, Soest; Hetty Meenink, Soest; Marga Ouderdorp, Baarn; Clara Ploeger, Soest; Dineke Schlebaum, Soest; Mirjam van Suydam, Soest; Ankie Visser, Soest; Margo Walet, Soest; Hanneke Bosloper, Soest; Els van Delden, Soest; Willy van Delden, Soest; Beppie Groen, Soest; Adrie Kraay, Soest; Elly te Kulve, Baarn; Hannie van Oostrum, Baarn; Anneke de Ridder, Baarn; Marjolijn van Rouendal, Baarn en Rita de Graaff, Soest. Teruggetrokken 3 leerlingen; afgewe zen 9 leerlingen. Voor het getuigschrift Assistente A (al gemene vorming): Tine Admiraal, Soest; Marjo Blom, Soestduinen; Manna v. d. Bos, Soest; Loes van Dam, Baarn; Lin- da van Elteren. Soest; Mieke Gons, Soest; Joke de Haan, Soest; Els Hager, Baarn; Gerrie Huurdeman, Soest; Barry 't Lam, Soest (met lof); Ans Onwezen, Soest; Ineke Pik, Soest; Ingrid Roelof - sen, Soest; To Rijksen, Soest. Voor het getuigschrift Assistente H (huishoudelijke vorming): NelBegemann, Soest en Winny Elliot, Soest. Voor het diploma Kleuterhulp: Corrie Baas, Hilversum; Marijke Bonnema, Amersfoort; Sonja Bos, Soest; Sylvia van Duuren, Soest; Corrie Hildebrand, Hilversum; Ans Jansen, Soest; Ellen de Jong, Baarn; Willy van Klingeren, Soest Paula Looren de Jong, Baarn; Astrid Regnery, Soest; Els Stecher, Hilversum. Teruggetrokken 1 leerling; afgewezen 1 leerling. Voor het diploma Gezinshulp: Irene Faav, Hilversum en Lineke Fonken, Soest. VOOR MODERNE COIFFURES Soesterbergsestraat 44 Telefoon 2045 JUWELIER HORLOGER REMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 Het spreekuur van de burgemeester wordt deze week niet op woensdag ge houden doch op donderdag van 11-12 uur. Voor het examen van de Utrechtse ana- lystencursus slaagde als algemeen kli nisch analyste mej. A. G. A. Hendrikse, alhier. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 55.000 stuks in prijzen van ƒ1,75 tot ƒ12,Middenprijs ƒ11,15. Prijs per kg ƒ1,77. LAGER-ONDERWIJSWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, zulks ter voldoening aan het bepaalde in de La- ger-onderwijswet 1920, dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 19 juni j.L medewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920, heeft verleend ten aanzien van het verzoek van: 1. het r.k. schoolbestuur te Soesterberg voor: a. het aanschaffen van rekendozen en een taalmethode t.b.v. de Titus Brands- maschool; b. het aanbrengen van voorzieningen aan de electrische installatie van de Carolusschool 2. het bestuur van de vereniging „De School met den Bijbel" voor: a. het inrichten van een handenarbeid- lokaal t.b.v. de Insingerschool b. het aanschaffen van leer- en hulp middelen tb.v. de Groen van Prinsterer- school; 3. tevens is in die vergadering aan het bestuur van de vereniging „een christe lijke kleuterschool Prinses Marijke" te Soesterberg medewerking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet verleend voor het aanbouwen van een bergruimte t.b.v. de Prinses Marijke kleuterschool te Soesterberg. Soest, 2 juli 1968. Ajje ut ming vraogt dan mok zeige dak fing dawwe teuges- woordug wel in un orrezjenele tied leve. Ik wil nie zoveer gaon om te zeige dat de heule wèreld der van an mekaor haangt, maor jie staot der alle daag weer vaan te kieke wat of de minse allegaor bie mekaor prakkezere. Al een heule tied hek der wat over wille schrieve, maor altied doch ik dat ut wel bie een enkel gevaal zouv; blie- ve, maor noeng ut zo laangzaomerhaand een trugkerende gebeurtenus word, wilk der toch wel effe een paor regels an wijje. Ik ken ming nog heul goed herinnere dat ajje veur een paor jaore geleje gong trouwe, der een heule kwak zaoke waore waor je daan rietuuge kon huu- re, omt ut deftug te zeige. Nao de rie tuuge, kwaome al bar gauw de otoos. Minse wa was da een biester mooi ge- zich. Van die heule grote zwaarte glim mende dinge, die jie haos nie kon hore rieje. Toeng kwaam der weer een tied dat de otoos weer heul gewoon begonne te worre, en wouwe de minse die gonge trouwe weer rietuuge. Noeng ister niks veranderlukker as een mins, dus ok de rietuuge begonne weer een bietje gewoon te worde. Der mos dus weer wa aors komme, maor wat? Maor de trouwlustige minse zaote daor nie zo laang meej. Zullie bekeke allegaor op der luu eige wieze wat veur een orregieneel ding bie hullie zouw paasse. En da binne der waat. I Een tiedje geleeje, nog nie eens zo bar laang, waster een maan die veur een weddeschaap in ze zwemklere wou trou we. Hie mog vaan de maan die int raodhuus de huuwelukke sluut, zo ne- tuurluk nie naor binne, en waat de ree je waas waorom die vnejer zo wouw trouwe, kenk tot op hede ok nog nie begriepe, maor een ding sting vaast, ut waas wat anders dan gewoon. Der binne in die orregienele dinge ne- tuurluk ok uutersten. Ik hep is een keer biet raodhuus gestaon, toeng der een trouwerie waas mit een soort huuf- kaare. Zellefs de klere vaan die minse waore heulegaor angepaast, ut liek net of de klok een paor jaore waas trug ge- draoid. As teugehaanger van zoon ouwerwetse trouwerie mit huufkaare, zaag ik een trouwpartie mit een kwak otoos vaan ut marrek dat in Fraankriek de leste tied nie meer gemaokt wier vanwege de staoking. Der is zellefs al een trouwerie geweest mit bar ouwe otoos, om effe duudeluk te weze geen otoovrakke, maor heule mooie otoos uut 1900. Die minse haade hullie klere nie an die tied angepaas, maor ut blief een bar mooi gezich. Noeng mos ut eigeluk meugeluk weze dat de amptenaor vaan de burrugerluk- ke staand aster zoon speesiejaole trou werie waas, ok ze paak anpaaste, maor da zal wel nie te doen weze. Vollegens ming ister een ding wat de gemeente wel zouw kenne doen, en waor zullie heul veul minse, die gaon trouwe, een bar groot plezier meej ken ne doen. Ut mos nog eens kenne, dat de ingaang vant raodhuus op een aore plaots komp te zitte, of een speesiejaole ingaang veur trouwpartie je. Noeng ist levesgevaorluk om naor zoon trouwerie te gaon kieke, veural astmid- de op de daag is, ent op de rieksweg bar druk is. Ut gezeigde mag daan wel weze „van een bruulof komp een bruulof", maor bie ongs raodhuus kent nog wellis beu- re, aster niks verangderd word, datter vaan een bruulof een begraofenis komp. En da liek ming wel wat te bar. Gistermiddag, te ongeveer 2 uur, heeft een juffrouw met kort, bruin haar aan het hoofdpostkantoor, alhier, op een kascheque ƒ500,ontvangen en met het geld de cheque weer meegenomen. Het verlies van deze cheque betekent voor de desbetreffende ambtenaar een tekort in zijn kas van genoemd bedrag, dat door hem, bij niet terugkomen van de cheque, moet worden aangezuiverd. Dat deze ambtenaar bedoelde juffrouw beleefd doch dringend verzoekt hem de cheque te willen terugbezorgen zal een ieder duidelijk zijn. OPHALEN GROF HUISVUIL Burgemeester en wethouders van Soest brengen onder de aandacht, dat maan delijks een vrachtauto rijdt om grof huisvuil op te halen, dat niet met de normale vuilnisauto medegegeven kan worden. Degenen, die van deze gelegenheid ge bruik wensen te maken, dienen mins tens 5 dagen te voren per briefkaart, gericht aan gemeentewerken, of telefo nisch onder nummer 3241. op te geven wat opgehaald moet worden. Tuinafval wordt alleen medegenomen, als dat goed samengebundeld, niet meer dan een halve m3 per pakket is. (1 x 1 x 0,50 m). De vrachtwagen zal elke maand rijden en wel in het gebied van Soest ten westen van de spoorlijn Den Dolder- Baarn op de eerste woensdag; in het gebied ten oosten van de genoemde spoorlijn en in Soestduinen op de twee de woensdag; en voor Soesterberg op de derde woensdag van de maand. Soest, 2 juli 1968. Vertoning van de aangrijpende Billy Graham film „JEUGD OP DRIFT' Carel Heinsius, leider relax-kelder te Utrecht, oud-jazzpianist, speelt, zingt en spreekt Tientallen tieners zingen - getuigen spreken OVER JEZUS i» spele I

Soester Courant | 1968 | | pagina 7