W J- HOPPENBROUWERS van hier en daar Marianne van Ginhoven (S.E.C.-Flyers) in Nederlands Softbalteam Voetbalclubs bereiden zich op nieuwe competitie voor TOM 0KKER Donderdag 18 juli 10-SECONDEN BARRIèRE OVERWONNEN VAN DE HAK OP DE TAK Bondsteam verloor in Soest met 7-4 van Pandoras De NaaldHartboys 1-1 Zo vlogen de duiven Voetbal Niet te klagen over successen en prof-aanbiedingen Colbert Costuumsv.a. 99,— Sportcolbertsv.a. 69, Blazers v.a. 72, Pantalons v.a. 29,90 Regenjassen v.a. 65, Overhemden v.a. 11,98 Weekenders v.a. 9,98 Pyjama'sv.a. 13,98 Zwembroeken v.a. 1,98 Japonnen v.a. 15,90 Deux Pièces v.a. 39,50 Rokken v.a. 16,90 Blouses v.a. 9,90 Jumpers v.a. 9,98 Vestenv.a. 14,90 Blazers v.a. 79, Badpakkenv.a. 14,90 VAN WEEDESTRAAT 80-82 - SOEST ln onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Nieuwe spanning voor Mexico-City DINSDAG 16 JULI 19BR Marianne van Ginhoven, lid van de Soester softbalvereniging S.E.C.-Flyers, is gekozen in het officiële Nederlandse softbalteam, dat vandaag, morgen en donderdag drie wedstrijden zal spelen tegen het Amerikaanse team Pandoras, kampioen van New York. Afgelopen zaterdag maakte zij reeds deel uit van een selectie (bonds) team, dat verleden week vier wedstrijden te gen het Nederlandse bondsteam heeft gespeeld, waarvan een keer te Soest. Beide ploegen bleken in kracht niet veel voor elkaar onder te doen. Beide ploe gen wonnen elk twee maal. Een wed strijd tussen twee jeugdvertegenwoordi- gingen van Nederland en Pandoras ein digde onbeslist (4-4) en kon wegens de invallende duisternis en de hevige re gen niet tot een bselissing worden ver- Marianne van Ginhoven uitgekozen voor het Nederlands sofbalteam. Donderdagavond trotseerden twee eafé- elftallen het gure regenachtige weer om hun krachten te meten in de 4e wed strijd van het Soester Café-voetbaltoer nooi. Direct na de aftrap namen de Hartboys het initiatief, hetgeen reeds na vijf mi nuten resulteerde in een doelpunt. Uit een voorzet kon de vrijgelopen Freek Verwoerd de bal ongrijpbaar voor de Naaldkeeper inschieten (0-1). Vooral in de beginperiode veroorzaakte het gladde veld nog wel eens een on moedwillige botsing. In één van deze gevallen kreeg de Naaldlinksbuiten een zwaar geblesseerde arm, die later ge broken bleek te zijn, waarna Johnny Steendelaar zijn plaats op waardige wij ze overnam. Met de stand 0-1 ging de rust in. Na de hervatting veranderde het wedstrijd- beeld en kwam de Naald sterk opzetten en kwam De Hartboys-achterhoede zwaar in de verdrukking. De gelijkma ker bleef dan ook niet uit. Teus Jansen schoot plotseling uit een wirwar van spelers laag in de hoek. 1-1. Na de rust gaf Johnny Hamers veld de Hartboys-voorwaartsen nog extra stoot kracht, maar dit bleek geen resultaat meer op te leveren. Tevreden met dit gelijke spel, hetgeen ook wel de juiste verhouding was, zochten beide ploegen de kleedkamers op. De postduivenvereniging ,,De Zwaluw" nam met 863 duiven deel aan een wed vlucht vanaf Vilvoorde. Afstand 152 km. De duiven werden gelost te 8.40 uur met Z.W. wind. Aankomst eerste duif te 10.20.56 uur. snelheid 1484.23 meter per minuut; laatste prijsduif te 10.32.47 uur, snelheid 1327.83 meter per minuut. De uitslag was: P. Duijst 1 28 40 52 75 141 153. W. Grift 2 74 79 84 92 96 149 156. R. Voskuilen 3 54 64 105 118 128 131 151. Jac. Wijnands 4 51 53 56 136 143. J. v. d. Brakel 5 61 65 86 115. G. Rijksen 6 14 23 34 37 55 62 68 73 76 82 90 94 103 123 124 163. H. Gorissen 7 31 50 66 114 125 130 138 148 157. C. v. Veen 8 142 155 159 169. Th. Wigtman 9 "2 109 122. A. v. Ee 10 16 41 58 107 112 152. A. Hilhorst 11. G. Sikkelbein 12 20 113. C. v d. Lugt 13 26 49 140. E. de Goede 15 24 71 172. P. de Bes 17 25 164. C Dijkman 18 27 36 78 89 95 99 132 150. H. Dijkstra 19 35 117 129 134 145. B. Roest 21. H. den Dekker 22 29 160. A. v. Dorrestein 30 32 48 67 158. C. v. Soest 33 38 121 133 139 146. J. Rauch 39 44 91 119. C. Huijskes 43 60 101. J. Knoops 45 69 80 88. H. Woudstra 46. J. v. d. Belt 47 57 59 98 116 154. L. v. Klooster 63 72 81. H. Voskuilen 70 135. G. Visser 77. A. v. Dijk 83 162. C. v d. Hoek 85 170. J. de Bruijn 87 111. W. de Bree 93 100 167. P. Wagner 97 168. M. v. d. Wielen 102. H. Bosman 104 108. C. v. Klingeren 106 120. J. Groene- stein 110. C. de Goede 126 144 161. A. v. Riet 127. C. v. Brummelen 137 165. Comb. O. en B. 147. F. Reijerse 166 173. Jac. Stalenhoef 171. De vereniging ,,De Zwaluw" nam ook deel aan een wedvlucht vanaf Berge rac, afstand 890 km. In concours waren 49 duiven, die te 13.00 uur met kalme oosten wind werden gelost. Aankomst eerste prijsduif te 11.30.41, laatse prijs winnende duif te 13.37.45 uur. De uitslag was: G. Rijksen 1 2 6 7 11. J. v. d. Brakel 3 4 8. R. Voskuilen 5. B. Roest 9. A. van Ee 10. J. v. d. Belt 12. lengd. De wedstrijd in Soest werd zondagmid dag door de Nederlandse meisjes met 7-4 verloren. Bijna vierhonderd mensen waren daarvan getuige. De Amerikaanse meisjes namen in de tweede inning met 3-0 de leiding. In de vierde inning be reikten nog twee Amerikaanse meisjes de thuisplaat. In dezelfde inning zorgde het bondsteam echter ook voor een punt. In de vijlde inning liep Pandoras op nieuw uit door twee punten te scoren, wat de stand op 7-1 bracht. In de vol gende inning kwam het bondsteam nog even terug door drie punten te scoren, maar een bedreiging voor het Ameri kaanse team zat er op dat moment niet meer in. Het bleef bij 7-4. Het Amerikaanse team was als slag- ïormatie wel iets sterker. Pandoras maak te vijf veld fouten en kreeg zes honk- slagen tegen. De resultaten van pitcher Moreen Galvin waren 3-3-9. Werpster Annemiek Herboldt kwam in de eerste vier innings voor Nederland tot 1-2-8. Gedurende het verdere verloop van de wedstrijd werd haar plaats overgenomen door Trudie Beelen, die tot 1-0-1 kwam. Nederland maakte vijf veldfouten. De ploeg maakte een goede vrij homogene indruk. De regen dreigde even spelbreker te worden, toen halverwege de wedstrijd het hemelwater plotseling met onvoor stelbaar grote hoeveelheden naar bene den kwam. Na een kort oponthoud kon echter weer verder worden gespeeld. De avond tevoren had het Nederlands bondsteam in een zeer sterke wedstrijd Pandoras te Wassenaar met 7-4 versla gen. Eerder verleden week was al eens na een zeer spannend duel met 7-6 van de Amerikaanse meisjes gewonnen. Het 'r. - Na goed werk van Marianne van Gin hoven. seoort het Nederlandse Bonds team het eerste punt, terwijl zij zelf op het derde honk zal sneuvelen. vierde duel ging met 4-1 voor het bondsteam verloren. De wedstrijd in Soest, die door een groot aanal mensen werd gevolgd, is mede mogelijk geweest dankzij de me dewerking van sportshop Ton Bon in Soest-Zuid. Vandaag en donderdag speelt het offi ciële Nederlandse team in het Pim Mu- lier-stadion in Haarlem en morgen op het Telstar-terrein in Velsen nog drie wedstrijden tegen Pandoras om de door de gemeente Haarlem beschikbaar ge stelde Hans Brinkercup. Gisteren is het Nederlands softbalteam bekend gemaakt. Het ziet er als volgt uit: Pitchers: Trudie Beelen, Mary Boekhout-Gerrits, Mary Groen-Brouwer, Ineke van der Veldt; catchers: Ans Kroon, Ellie Nijhuis; in-fielders: Wil Jansen-Dortmundt, Sofia de Groot, Lu- die Handgraaf, Toos Snater-van Galen, Bettie Veenstra, Riet Disselköter; out- fielders: Maria Eerdmans, Saskia de Jong, Ingrid Gëuzenbroek, Marianne van Ginhoven (Soest). Eind augustus begint voor de meeste plaatselijke voetbalverenigingen de nieu we competitie al weer, wat inhoudt, dat men zich, nauwelijks een paar weken na afloop van het seizoen 1967-1968, hierop aan het voorbereiden is. De voorbereiding beperkt zich voorlopig tot het aantrekken van nieuwe spelers en het formeren van nieuwe, sterkere elftallen, die pas in augustus op toer nooien en in vriendschappelijke wed strijden beproefd kunnen worden, om dat momenteel de terreinen aan de Bos straat gesloten zijn. Vooral de zaterdagafdeling van S.E.C., die het komende seizoen met vier elf tallen in de competitie zal starten, heeft verschillende nieuwe spelers. Van „Baarn" is doelman K. Meijer overgeno men, terwijl van Dolderse Boys Van Boeijen en Kerkdijk bij S.E.C. komen spelen. Van B.D.C. is De Beer en van V.V.Z. Timmer overgenomen. Voorts heeft S.E.C. zich versterkt met Jarvis uit Hamersveld en Lamers uit Amers foort. Uit de eigen juniorenafdeling is Drost aan de zaterdagselectie toegevoegd. S.E.C. heeft de Utrechtse afdeling, dat wil zeggen de afdeling, waarin onder meer V.V.Z., Hees, T.O.V. en Baarn zullen uitkomen, aangevraagd. Welke nieuwe spelers straks deel gaan uitmaken van welk elfal is nog niet be kend. Dat zal pas in de in augustus te Donderdagavond, 18 juli a.s., des avonds 7.30 uur, zal op het terrein van K.P.S. een voetbalwedstrijd gespeeld worden tussen K.P.S. en T.V.V.S., wat zoveel wil zeggen als TROS-Voetbalverertiging Soest. spelen toernooi- en vriendschappelijke wedstrijden worden bepaald. De zaterdagafdeling van S.E.C. beschikt momeneel al over 62 actieve voetbal lers. Dat hieruit „maar" vier elftallen kunnen worden geformeerd is een ge volg van het feit. dat S.E.C. maar over twee velden beschikt, ofschoon een der de terrein wel in de smaak is. Het zal echter niet voor het seizoen 1969-1970 bespeeld kunnen worden. Hees heeft verschillende spelers van de zondagafdeling van S.E.C. overgenomen. Daartoe behoren onder meer Van Veen, die het afgelopen seizoen in het eerste en tweede elftal van S.E.C. heeft ge speeld, De Jong (tweede en derde), Bos man (eerste en tweede) en Schimmel. S.E.C. zelf heeft van buurman B.D.C. de speler Verhoeven overgenomen. Po gingen om v. d. Lugt ook in het groen witte shirt te krijgen, zijn niet ge slaagd. Wel hoopt S.E.C. nog de be schikking te krijgen over Dorrestein, wiens contract bij H.V.C. niet is ver lengd. Een tweede oud-H.V.C.-speler, Kamp horst, gaat Hees ook versterken en uit de Lage Vuursche is Jekel teruggekeerd in Hees. Hij speelde vroeger reeds als aanvoerder van het eerste elftal van Hees. Hees komt het komende seizoen weer met vier seniorenelftallen in de com petitie uit. Op 24 augustus organiseert deze club weer het jaarlijkse Insingertoernooi, dat verleden jaar werd gewonnen door S.E.C. Op 10 augustus organiseert Hees de even traditionele sportdag, zowel voor de jongeren als voor de senior leden. Bij de ouderen is de beker twee maal achtereen gewonnen door J. de Boer en daarvoor een keer door J. Elf- ferich. Op deze sportdag worden de onderlinge krachten gemeten op he gebied van hoog- en verspringen, de sprint (100 meter) en kogelstoten. Binnenkort zal Hees ook zijn jaarver gadering houden. Een datum is echter nog niet vastgesteld. Tom Okker, het Nederlandse tennis- idool, is een artiest. In het juist geëin digde Wimbledon-kampioenschap be hoorde hij tot de zeer weinige topspe- lers, die het niet alleen van het murw spelen van de tegenstander hoeven te hebben. Het is niet voor niets, dat de wedstrijdleiding tot zes keer in dit ene kampioenschap toe besloot om een wed strijd met Tom Okker op het centre- court, het zogenaamde hoofdveld te la ten spelen. Tom speelt een partij tennis waar je graag naar kijkt: het is geva rieerd, de hele partij door tracht hij zijn hele slagenrepertoire te tonen. Dat is juist in tegenstelling tot de Austra lische tennissers, die zich richten met bepaalde slagen op de zwakte van de tegenstand. Een hele wedstrijd lang. En dan kan zo'n partij lang duren en vervelend worden. Graag geziene gast Onze landgenoot is een graag geziene tennisser in de internationale toernooi en. Niet dat hij zo'n makkelijk mens is, dat is vrijwel niemand die tot de hoog ste rangen in de topsport is gekomen. Maar de sponsors en organisatoren van toernooien halen hem graag naar hun wedstrijden toe, want zij weten, dat Okker een sneler is die door zijn speel wijze en gedrag op en buiten de baan een propagandist is voor de tennis sport. Tom Okker werd tien jaar geleden door de leden van de technische commissie van de tennisbond (K.N.L.T.B.) nog maar een matig talent genoemd. Hij heeft hard, keihard getraind en een jaar na zijn matige beoordeling had hij vol gens een andere technische commissie opeens een negen voor talent. Door te trainen heeft de nu 24-jarige Haarlem mer zijn talent ontwikkeld. Rod La ver verslagen In dit seizoen heeft Okker al heel wat successen geboekt. Eén van de mooi ste was ongetwijfeld het gedeelde kam pioenschap van Queensclub, waarvan de finale in het heren enkelspel vanwege de regen niet kon worden gespeeld. Dit toernooi, dat traditioneel vooraf gaat aan het Wimbledon-kampioenschap, le verde Okker een zege op in de halve finale op niemand minder dan de Aus tralische kampioen van de prof-tennis sers Rod Laver, die Wimbledon won. De kracht waarmee Okker dit jaar doorstootte naar de wereldtop heeft verbazing gewekt. Dat hij een heel eind zou komen was wel verwacht, maar dat hij het open kampioenschap van Zuid- Af ri ka - ook een sterk tennisland - zou OPRUIMING ts er zeker een naar uw keus Burgem. Grothestraat 30 Erkend zlekenfondsleverancier winnen, evenals het kampioenschap van Rome en dat van Queensclub, dat had men niet gedacht. Ook zijn spectaculai re overwinning op de Spaanse winnaar van Wimbledon in 1966 Manuel San- tana in Bercelona in de stPijd tussen Nederland en Spanje om de Davis Cup baarde opzien. Temeer omdat het de eerste nederlaag sinds vijf jaar van Santana in Spanje was. Tussen profs Door al deze successen werd Okker als één van de zeer weinige „amateurs" in staat geacht het op Wimbledon een heel eind te brengen tegen de profs. Daarom was het voor vele Nederlanders een teleurstelling, dat hij in de kwart finale door de Amerikaanse „amateur" Arthur „Aces" Ashe werd verslagen. Na de oorlog heeft overigens nog geen enkele Nederlander het tot de laatste acht in Wimbledon weten te brengen, waar elk jaar de wereldélite van de tennissers samenkomt. De kracht van Okker ligt niet in kei harde slagen, maar in snelheid en va riatie. Hij speelt daardoor niet altijd even effectief, maar voor het publiek wel mooi. Daarom willen de toernooi- c misatoren hem maar al te graag hebben en daarom heeft hij al verschei dene aanbiedingen gekregen om van het tennissen zijn beroep te maken. Dat is een zaak waar Okker nog eens goed over wil nadenken, want als „amateur" kan hij flinke „onkostenvergoedingen" vragen en bovendien is hij vertegen woordiger van de Dunlop tennisracket- fabriek, waar de oud-kampioen van Ne derland Hans van Dalsum de vertegen woordiging voor Nederland beheert. Zes jaar Tom Okker was zes jaar toen hij voor het eerst op de baan kwam. Geen won der, want zijn familie in Haarlem be hoort al lang tot de meest enthousiaste leden van de Haarlemse Lawntennis Club. Het tengere jochie had er in het begin heel wat moeite mee om de bal len over het net te krijgen. Het voet ballen offerde Tom op voor het tennis sen en in zijn vrije tijd was hij vaak op de baan te vinden. De bejaarde oefenmeester Nicolas Gurowitsch ont dekte hem en in 1960 nam hij als 16- jarige voor het eerste deel aan de Ne derlandse kampioenschappen. In de tweede ronde kreeg Tom flink op zijn broek van zijn latere wekgever Hans van Dalsum. Een prachtige mogelijkheid om zijn ta lenten verder te ontwikkelen kreeg Tom Okker in 1964 toen hij op uitnodiging van het Leo van der Karfonds een trip van drie maanden door Zuid-Afrika mocht maken. Veel successen behaalde hij niet, maar wel deed hij enorm veel ervaring op. Dat bleek later in dat jaar toen hij de Engelsman Mike Sangster versloeg. Samen met Trudy Groenman kwam hij in 1964 tot de halve finale in het gemengd dubbelspel van Wimble don, waardoor een golf van enthousias me door ons land ging. 1964 beslissend jaar Dat jaar 1964 is van beslissende beteke nis geweest voor Okker's tenniscarrière. Met Jan Hayer kon hij op kosten van de K.N.L.T.B. en directeur Otten van Philips een toernee van drie maanden door Australië maken. Wat hij daar leerde bewees hij op Wimbledon 1965. In een prachtige partij tegen de Frans man Barthes moest hij in de eerste ron de weliswaar het onderspit delven, maar zijn klasse was aanleiding voor de ken ners om hem te bestempelen tot één van de topspelers van de naaste toe komst. En dat heeft hij in het afgelo pen Wimbledon-toernooi ruimschoots be wezen. In het internationale tennis heeft Tom Okker lange tijd bekend gestaan als een prachtige speler, die tennis van de hoogste plank laat zien zolang hij de partij maar in handen heeft. Zijn mo reel was echter vrij zwak, waardoor hij op een beslissend moment nooit zijn klasse waar kon maken. Het moment waarop hij een zeer hoge plaats zal krijgen op de plaatsingslijst voor Wimbledon, het onofficiële wereld kampioenschap van de tennisspelers en -speelsters, lijkt nu echter zeer nabij. Als twaalfde geplaatst voor het afge lopen Wimbledon-kampioenschap be reikte bij de laatste acht en dat is een bijzonder mooie prestatie. Hoewel Ok ker er bepaald niet tevreden over is, want zoals het een goede top-sportman betaamt wil hij alleen maar eerste wor den. Een tweede plaats telt niet. En daar wil Okker ook geen genoegen mee nemen. Niet erg, want we zullen in de komende paar jaren nog wel meer van onze succesvolle landgenoot horen, zien en lezen! Eindelijk is het dan gelukt! De 10-sc- condengrens op de 100 meter hardlopen is doorbroken in de Amerikaanse stad Sacramento. Jim Hines (22), Ray Smith (20) en Charlie Greene (24) zijn de nieu we wereldrecordhouders met 9,9 sec. Een wereldrecord dat zij vestigden tij dens de Amerikaanse atletiekkampioen- schappen, die doorgaans wel enige we reldrecords van allure plegen op te le veren. Hoe snel het ging in Sacramento fc vijst wel de finale, waarin zes van de acht lopers 10 sec. noteerden en in de beide halve finales kwamen niet alleen Smith, Hines en Greene tot 9,9 sec. maar nog liefst zes andere lo pers tot 10 sec. Langdurige geschiedenis De 100 meter hardlopen is altijd een sensationeel nummer geweest. Vooral de Amerikaanse negers hebben veel ge schiedenis gemaakt. En wel met name de legendarische Jesse Owens, die tij dens de Olympische spelen te Berlijn in 1936 een tijd van 10,2 sec. voor zich liet noteren in de finale. Bovendien behaal de Owens nog goud op de 200 meter en het verspringen. Pas 20 jaar later werd zijn rekord ver beterd. ook op de snelle atletiekbaan van Berlijn. De Amerikaanse neger Williams kwam tot 10,1 sec. en was daarmee 0,1 sec. sneller dan Owens en veertien atleten, die de 10,2 sec. ook hadden gelopen, onder wie ook Williams. De tijd van Williams werd korte tijd later geevenaard door zijn landgenoot Murchison en vier anderen. 36 km per uur Dat de grens van het menselijk kunnen nog niet was bereikt, liet de West duitser Armin Hary in 1960 in Zürich zien. Als eerste ter wereld liep hij de 100 meter in 10 seconden, ofwel met een snelheid van gemiddelde precies 36 km per uur. Daar is dan de start en het op snelheid komen bij inbegrepen! Het was te voorzien, dat het record van de supersnelle Duitser zou worden geëvenaard. Dat gebeurde door tien hardlopers. Steeds is bij een verbetering van het wereldrecord op de 100 meter de vraag naar het toppunt van het menselijk kunnen gesteld. Naar onze mening is dat toppunt nog lang niet bereikt en staan we eigenlijk nog maar aan het begin van een ontwikkeling, die in de sport zal leiden tot prestaties, die wij nu niet voor mogelijk houden. Maar de trainingsmethoden, de medische en psy chologische begeleiding, de verbeterin gen van het materiaal, de beheersing van klimatologische omstandigheden, zullen in de komende jaren bijdragen tot een algehele verhoging van het prestatieniveau. Hoever is nauwelijks te zeggen, maar dat de 100 meter ook nog weieens in 9,8 sec. en zelfs nog sneller zal worden gelopen, daarvan zijn wij overtuigd. Grote keus In elk geval heeft het Amerikaanse Olympische Comité voldoende keus om hardlopers te kiezen voor de 100 me ter in Mexico-City. Maar dat zai die keus ook des te moeilijker maken. Waarschijnlijk ontmoeten de drie af te vaardigen Amerikanen in Mexico min der tegenstand dan bij hun nationale kampioenschappen, waarbij overigens de Jamaicaan Miller de derde plaats bezet te en de Fransman Roger Bambuck ln de finale gedeelde vierde werd met 10,1 sec. nadat hij in de halve finale tot 10 sec. was gekomen, een evenaring van het Europees record. De Nederlandse sprinters zijn intussen nauwelijks zover als Jesse Owens ln 1936 BLOEMEN Geen bloemen meer op de badpakken, schrijft de badmode 1969 voor. Ze zijn nu zo klein, dat er geen bloem meer op kan. FLOWERPOWER Ook flowerpower is al niet meer „in". Zestigduizend jaar terug was 't dat wel. Het Vrije Volk meldt, dat resten van stuifmeel en bloembladeren zijn gevon den in het graf van een hippe Neander thaler bij Bagdad. Zestigduizend jaar terug lag hij al op een bloembed. ERICA Het Weense dagblad Express meldt, dat Erica Schinegger, oud-wereldkampioene ski (afdaling) veranderd is van geslacht, voornaam en specialiteit. Na vier chi rurgische ingrepen is Erica nu Eric. Hij gaat bij de wielerclub van Klagenfurt een nieuwe sportieve toekomst opbou wen. Of zijn specialiteit weer afdaling is, meldt Express niet. SCHUIM Relletjes lossen makkelijk op door de uitvinding van John Graf, luitenant van de nationale garde in Philadelphia, meldt A.P. Hij spuit via zijn schuim- kanon water en vloeibare zeep op on rustige elementen onder het motto: „Dat schuim is nergens meer als 't eenmaal onder het schuim zit". HET VIJGEBLAD Voor de film „Het vijgeblad", gebaseerd op candid-cameratechniek, trad 22-ja- rige Bobby op een mooie pinksterdag slechts gekleed in hoed en schoenen, van achter de struiken tevoorschijn, meldt Het Vaderland. Zij vroeg de automobilisten waar een telefoon was. Ze had niets te verbergen behalve een microfoon in haar tasje en verdiende met dit blote feit 200 gulden. Ook bul ten Engeland zullen opnamen worden gemaakt. Wanneer U achter het stuur dus Bobby ziet, behoeft U niet over stuur te raken. STERREN SPREKEN Ze gaan weer vissen, vissen. Als je niet oppast, vissen jullie achter het net. WALLETJES Na Miss Wereld, Miss Bril en Miss Be jaarde wordt nu in Amsterdam (met medewerking van Rijk de Gooyer, Johnny Meyer en Manke Nelis) op 19 juni Miss Walletje gekozen. Als 't niet mis gaat is 't niet misselijk. Miss Wal letje eet dan van twee walletjes. HAKKETAKKEN. I

Soester Courant | 1968 | | pagina 7