de mm. soest m EGSETTEN van hier en daar DOORSMEREN GARAGE BOSBOOM Terschuurse Boys winnaar van Irisinger-toernooi Heeft u geld nödig voor de aankoop van een HUIS? Soester politie wint van Soester kunstenaars Tennistoernooi Soest S.E.C. begon nederlaag- toernooi met overwinning 5-1 Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEER STATION V.V.Z. behield wisselbeker op A.D.E.-toernooi Hees in finale met 2-0 verslagen B.D.C. startte goed kan u tegen soepele voorwaarden een hypotheek verstrekken. Mevr. Gerda Rosman Gediplomeerd schoonheidsspecialiste Meisjes van Duinkikkers kampioen Dames- en jeugdviswedslrijd S.E.C.-trainirig Meisjes van Red Stars gaan naar Tsjechoslowakije ■JfrWTOAO ÏO ATICWTUS re«8 S.E.C. is zondag het jubileum-neder- laagtoernooi met een royale overwin ning begonnen. Het Amsterdamse Nau tilus, dat evenals S.E.C. in de vierde klasse uitkomt, werd met een 5-1 ne derlaag naar de hoofdstad terugge stuurd. Hoewel Nautilus wel redelijk verzet bood, was S.E.C. toch duidelijk sterker en schiep zich ook meer kansen. Een daarvan wist Vervloed al in de vijfde minuut te benutten. Uit een voor zet van Verhoeven kopte hij de bal langs de Amsterdamse doelman: 1-0. Enkele minuten later kon de niet zeer talrijk opgekomen S.E.C.-schare opnieuw de armen juichend ten hemel strekken, want toen was het Woudenberg, die scoorde en de stand op 2-0 bracht. Ver hoeven mikte daarna net iets te hoog en zag zijn schot door de lat gekeerd, maar kort daarop vergrootte v. d. Broek toch de voorsprong, toen de verdediging van Nautilus door hem op het verkeerde been was gezet en ook de Amsterdam se doelman, die overigens een grotere nederlaag voor zijn club heeft voorko men, v. d. Broek moest laten gaan. Vlak voor de rust strafte Vervloed nog een fout in de vij andelij ke defensie af en liet S.E.C. zodoende met een comforta bele 4-0 voorsprong rusten. Kort na de rust kreeg Vervloed op nieuw een fraaie scoringskans. Een doelpunt kwam er echter niet uit voort. Eerst profiteerde Nautilus van een wei feling in de S.E.C.-verdediging en bracht de stand op 4-1, waarna Jan Verhoeven de eindstand moeiteloos op 5-1 bracht. Vooral de thuisclub heeft daarop nog ruimschoot de gelegenheid gehad om tot een nog grotere produktie te komen, maar men vond het kennelijk wel vol doende. S.E.C. 2-NAUTILUS 2 3-1 Ook de wedstrijd tussen de beide reser- Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 V.V.Z. heeft zaterdag opnieuw het A.D.E.-toernooi in Weesp gewonnen en daarmede de verleden jaar veroverde wisselbeker weer voor een jaar mee naar huis genomen. Het eerste elftal bleef ongeslagen. Het tweede trouwens ook, maar werd toch geen poule-winnaar. Wel zeer eervol tweede. De voorbereidingen van V.V.Z. op de komende competitie verlopen nog steeds zeer voorspoedig en doen een betere start verwachten dan verleden jaar, toen de eerste vier competitiewedstrijden achter elkaar werden verloren. V.V.Z. is zaterdag zelfs bijzonder productief geweest. In de drie wedstrijden scoorde het eerste elftal niet minder dan elf doelpunten, terwijl de nieuwe doelman Rebel zich slechts driemaal moest laten passeren. De Soestenaren begonnen het toernooi met een sprekende 5-1 over winning op de organiserende vereniging. Het elftal draaide bijzonder goed, ter wijl ook de afwerking naar wens ver liep. De defensie toonde zich zeer solide, wat A.D.E. ook wel ondervonden heeft Met het Amsterdamse T.I.W. had V.V.Z. meer moeite. De wedstrijd eindigde ten slotte toch ln een 3-2 overwinning voor de Soestenaren. In de laatste wedstrijd tegen Oranje Leeuwen stelde V.V.Z. de wisselbeker veilig. Door een 3-0 zege bleven de Soestenaren onbereikbaar voor de an dere kandidaten. Met twee punten voor sprong op Oranje Leeuwen werd V.V.Z. eerste. De uitlsag in deze poule luidde: 1. V.V.Z.; 2. Oranje Leeuwen; 3. A.D.E en 4. T.I.W. V.V.Z. moest het deze dag onder meer zonder H. Demmers stellen, omdat deze zaterdag vader is geworden. Ook het tweede elftal was niet helemaal compleet, maar deed toch wat eerder gehoopt dan verwacht werd. Het begon met een 1-1 gelijk spel tegen Oranje Leeuwen, maar het organiserende A.D.E. werd met 4-1 aan de kant gezet. Tot besluit kwam V.V.Z. tegenover het Am sterdamse T.I.W., dat de beide eerder gespeelde wedstrijden had gewonnen. V.V.Z. diende dus te winnen om de wis selbeker voor de reserve-elftallen mee naar huis te kunnen nemen. Het zag er vrij gunstig uit, want T.I.W. bleek nogal wat moeite te hebben om tot scoren te komen. De Amsterdam mers slaagden er zelfs geen enkele maal in om de V.V.Z.-doelman te passeren. Maar V.V.Z. bleef in dat opzicht al evenzeer in gebreke, waardoor de wed strijd eindigde, zoals zij negentig minu ten eerder begonnen was: 0-0. En dat betekende een eerste plaats voor T.I.W., met op één punt V.V.Z. De einduitslag van deze groep was: 1. T.I.W.; 2. V.V.Z.; 3. Oranje Leeuwen en 4. A.D.E. Komende zaterdag neemt V.V.Z. nog deel aan het jubileumtoernooi van S.E.C. en daarna gaat het ernst worden. Dan begint de competitie met een thuiswed strijd tegen Woudenberg. ve-elftallen eindigde in een Soester overwinning. S.E.C. 2 speelde vooral voor de rust een zeer aanvaardbare par tij, al blijkt dat nauwelijks uit de ma gere 1-0 voorsprong, die S.E.C. bij het ingaan van de rust had dankzij een doelpunt van Brugman uit een pass van Duijst. Na rust bereikte S.E.C. door doelpunten van E. Brouwer en Duijst al vrij spoedig een 3-0 voorsprong, waarna men het wel een beetje geloofde. Dat bood Nautilus de gelegenheid, om eerst kort voor het einde toch nog de eer te redden. Van Breukelen trof ook nog eenmaal doel, maar het doelpunt werd wegens buitenspel door de arbiter afgekeurd. Minder voorspoedig verging het 't derde, vierde en vijfde elftal. Vanwege het slechte weer konden de wedstrijden te gen Patria 2, 3 en 4 maar drie kwar tier duren, omdat na een normale speel tijd niet veel meer van het veld over geweest zou zijn. Twee wedstrijden ein digden in een overwinning voor de Zeistenaren. De derde werd een verde ling der punten. S.E.C. 3 was wel streker dan Patria 2, maar de overwinning (2-1) bleef toch in Zeist. Zeer tegen de verhouding in nam Patria 2 halverwege de eerste en tevens ook laatste speelhelft de leiding. Van Schalkwijk maakte tien minuten later wel gelijk, maar Patria haalde toch de zege binnen, toen kort voor het einde de thuisclub een strafschop kreeg toegewezen voor een niet al te zware overtreding. De strafschop werd in ieder geval benut en dat betekende voor Jan Verhoeve, terug b(j S.E.C., maakte na zyn aandeel in de andere doelpun ten, het vijfde doelpunt van S.E.C. S.E.C. 3 een niet helemaal verdiende nederlaag. Patria 3 en S.E.C. 4 deelden de punten broederlijk. S.E.C. was aanvankelijk wel wat meer in de aanval en plukte daar ook de zoete vruchten van. want hal verwege de strijd leidde S.E.C. met 2-0 door doelpunten van Ab Hooyer *»n Mij- dam. Twee fouten in de verdediging van S.E.C. betekenden evenzovele doelpun ten en daarmede een gelijke eindstand. Het vijfde elftal tenslotte moest aantre den met diverse invallers en bleek dan ook niet opgewassen tegen Patria 4 De Zeistenaren gaven in het spel duidelijk de toon aan en brachten dat ook tot uiting in de eindstand: 3-1. c1 Het jaarlijkse Insinger-toernooi van Hees, waaraan zaterdag door vier ploe gen werd deelgenomen, is gewonnen door Terschuurse Boys. De organise rende vereniging, die zich door een 3-0 overv/irning op S.E.C. in de finale had gespeeld, werd door de eerste (ufde- lings) klnssor uit Terschuur riet 2-0 verslagen. Bekerhouder S.E.C. werd dankzij een 2-1 overwinning op S.V.M. Boys uit Maartensdijk in de verliezers- ronde derde. Het toernooi, dat onder niet al te gun stige weersomstandigheden, maar op een prachtig veld werd gespeeld, was aanmerkelijk sterker bezet dan in voor gaande jaren. Het spelpeil lag dan ook aanzienlijk hoger. De loting voor het toernooi bepaalde dat S.E.C.-Hees de openingswedstrijd zou worden. In de stromende regen floot scheidsrechter Dorresteijn de beide elftallen op het veld. Hees demonstreer de bijna de gehele wedstrijd een veld- overwicht, dat resulteerde in doelpun ten van S. de Zoete voor de rust en twee van oud-S.E.C.-speler D. de Jong in de tweede helft. Bij het laatste doel punt ging S.E.C.-doelman Mayer (van Baarn overgenomen) overigens niet ge heel vrijuit. Terschuurse Boys en S.V.M. Boys hiel den de spanning er langer in. De ploe gen deden niet veel voor elkaar onder al kreeg Terschuurse Boys wel de meeste kansen. Twee ervan werden er voor rust benut, terwijl tevens nog en kele malen het houtwerk werd geraakt. Na de rust kwam S.V.M. Boys sterk terug. Een misverstand in de Ter schuurse achterhoede leverde de club uit Maartensdijk een tegendoelpunt op maar kort daarna nam Terschuurse Boys opnieuw afstand: 1-3. Zes minuten voor het einde werd de 3-2 eindstand bereikt. De verliezersronde bracht S.V.M. Boys en S.E.C. tegenover elkaar. S.V.M. Boys nam vrij snel de leiding, maar S.E.C. kon, vechtend tegen een overmacht, toch tweemaal de Maartensdijkse doel man passeren, hoewel de uitslag (2-1 in het voordeel van de Soestenaren) de verhoudingen in het veld niet erg juist weergaf. S.E.C. had zich daarmede in ieder geval van de derde plaats verze kerd. Terschuurse Boys en Hees hielden el kaar in de door scheidsrechter Kals- beek geleide finale lang in evenwicht. Voor beide doelen deden zich enkele aantrekkelijke scoringskansen voor, maar doelpunten bleven voorlopig uit. Bij de rust was er dan ook nog niet ge scoord. Het duurde tot ver in de tweede helft, alvorens de wedstrijd werd be slist. Twee fouten in de Hees-defensie werden kundig door de snelle voorhoede van de gasten afgestraft en dat bete kende een 2-0 nederlaag voor Hees en daarmede een tweede plaats in het eigen toernooi. De wisselbeker gaat dus voor een jaar naar Terschuur, evenals de prijs voor de produktiefste vereniging. Terschuur scoorde namelijk vijf maal. Hees bracht het tot vier treffers, S.V.M.-Boys tot drie, terwijl S.E.C. in de beide wed strijden tweemaal het doel van de te genpartij vond. De uitslagen waren S.E.C.Hees 0-3- Terschuurse BoysS.V.M. Boys 3-2 S.E.C.S.V.M. Boys 2-1 (verliezersronde) en Terschuurse BoysHees 2-0 (finale) waardoor de eindstand werd: 1. Ter schuurse Boys; 2. Hees; 3. S.E.C.; 4. S.V.M.-Boys. Het eerste en tweede elftal van B.D.C. startte in het nederlaaagtoernooi met twee overwinningen tegen Olympia uit Hilversum. B.D.C. was van meet af aan sterker en bracht met flitsend aanvalsspel de ver dediging van Olympia in verwarring. Na 10 minuten ondernam Van Fulpen een rush en scoorde onhoudbaar 1-0. Even later verhoogde J. v. d. Lugt na een prachtige combinatie de voorsprong tot 2-0. Olympia profiteerde van een misverstand in de B.D.C.-verdediging en bracht daardoor de stand op 2-1. B.D.C. nam echter het initiatief weer in handen en regelmatig werd de score opgevoerd tot 5-1 (3 x achtereen door M .v. d. Lugt). Nog voor rust liet Smink een bal, waar schijnlijk door de gladheid, glippen en zochten de spelers met een 5-2 rust stand de kleedkamer op. Behandeling volgens afspraak LAANSTRAAT 43, TELEFOON 3303 Na rust een zelfde spelbeeld, maar di verse B.D.C.-ers speelden zelfzuchtig, waardoor doelpunten uitbleven, behalve dat linksbuiten D. Dorrestein een pas van M. v. d. Lugt oppikte en de stand na 15 minuten op 6-2 bracht. Gescoord werd er niet meer, mede door goed doel verdedigen van de Olympus keeper. Het tweede elftal wist, ondanks diverse invallers, de overwinning uit het vuur te slepen. Gemakkelijk ging dat echter niet Met de rust had B.D.C. de leiding, maar na rust wisten de Olympus-reser- ves de stand om te buigen tot 1-2, maar 'iet pleit voor het moreel van de B.D.C. ^eserves, dat zij de wedstrijd met 3-2 in bun voordeel beëindigden. A.s. woensdag, om 6.45 uur, worden de wedstrijden voortgezet met B.D.C. I en II tegen V.V.Z.A. I en II. De opstelling van B.D.C. I luidt: A. Smink, F. Koolloos, F. Stalenhoef, Jos Brouwer, Jan van Fulpen, G. Egbers, J. Beijer, M. v. d. Lugt, L. Demmers, P. Dorrestein en J. Dorrestein. De B.D.C.-reserves zijn als volgt opge steld: Van Thienen, H. van Hal, B. Bakker, F. Bunnik, W. Hilhorst, P. Hil- horst, J. Paauw. B. "Wigtman, J. v .d. Lugt, D. Dorrestein. B. Roest. Als reser ves voor beide elftallen zijn aangewezen B. Schimmel, P. Visser en W. Janssen. De meisjes van de zwemvereniging De Duinkikkers wilden niet onderdoen voor hun grote zusters, die onlangs het kam pioenschap behaalden. De meisjes speel den hun laatste wedstrijd „uit" tegen Laga in Zeist. Van meet af namen de Duinkikkers het spel in handen en Lily Kok opende vrij spoedig de score. 0-1. Toen het 0-3 voor de Duinkikkers was, wist Laga een tegenpunt te scoren. 1-3. Toch wist Lily Kok voor dat gerust werd er 1-4 van te maken. Daarna bleven de meisjes uit Soest ster ker en Anja Kok en Els Koehof brach ten de stand vrij spoedig op 1-6. Even voor tijd was het weer Lily Kok die het zevende doelpunt voor haar rekening nam. 1-7 voor Duinkikkers-meisjes. Toen de meisjes uit het water waren gekomen, werden ze door bestuur en supporters in de bloemetje- gezet. In het restaurant van het Soester na tuurbad vond later een gezellig samen zijn plaats. De dames- en jeugdviswedstrijd welke zaterdagmiddag door de hengelsportver eniging De Snoekbaars werd georgani seerd, is letterlijk en figuurlijk in het water gevallen. Tijdens de wedstrijd, waaraan 150 dames, meisjes en jon gens, deelnamen viel de regen bij stro men neer, zodat het ons onaangenaam vertoeven was bij de grote zandput aan de rijksweg Baarn-Hoevelaken. De vis sen hadden er ook geen zin in en daar om bekorte het bestuur de vistijd met een half uur. Alle deelnemers(sters) werden getrac- teerd op limonade, krentebollen en rol len drop, hetgeen nog iets goed maakte. De uitslag is: Dames: 1. mevrouw Hut, 25 cm vis. 2. Mevrouw De Rond, 22 cm. 3. Mevrouw Ravenhorst, 16 cm. 4. Me vrouw Natter, 12 cm. 5. Mevrouw Lim- per 10 cm. Jeugd: 1. H. van Asch, 126 cm. 2. R. Klapper, 75 cm. 3. A. Hut, 63 cm. 4 J. Olthof, 40 cm. 5. J. Maassen, 33 cm. 6. R. Hartog, 32 cm. 7. F. Vlugter, 25 cm. 8. R. Lohuizen, 16 cm. 9. J. Natter, 14 cm. 10. O. Hövel, 14 cm. De prijzen, die bestonden uit visartikelen, werden uitgereikt door de heer K. Veenkamp. De training voor de adspiranten van S.E.C. zal weer op maandagavond plaats vinden vanaf zeven uur en onder lei ding van de heer Wijnands. Dinsdag- en donderdagavond oefent van half zeven tot half acht de adspïranten- selectie onder leiding van de heer Van Zoghei, terwijl de woensdagmiddag is gereserveerd voor de training van de pupillen onder leiding van de heren Wijnands en Verweij van twee tot vier uur. De juniorenselectie oefent komende donderdag van zeven tot acht uur. Met ingang van 28 augustus zal de training voor deze groep echter plaats vinden op woensdagavond, zeven uur, onder leiding van de heer Van de Velde. ivcKa - cnccrnuu REMBRANDTIAAN 18 - TEL 02155-4785 Zaterdagmiddag speelde de Soester Kunstenaarsvereniging Artishocb een vriend schappelijke voetbalwedstrijd tegen de Soester Politic op het K.P.S.-terrein. De politie won met 11-3, zodat zij dit jaar in het bezit kwam van de bronzen artisjok. Aanvoerder Piet Riethoven (beeldhouwer) is ervan overtuigd, dat zün ploeg het volgend jaar zal winnen. Foto Hans Prinsen 'MT Doordat vele spelers en speelsters, die voor het toernooi in Soest inschreven, nog partijen in het Toernooi van Leus- derpark moeten spelen, kon in Soest niet zo vlot opgeschoten worden als ge hoopt werd. Omdat er bovendien veel spelers zijn, die pas na 18.00 uur be schikbaar zijn op weekdagen, hoopt de wedstrijdleiding in het komende week einde een groot aantal partijen te laten verspelen. Niettemin werden op vrijdag weer een zestiental partijen verspeeld en mevrouw Thiellier wist zich - on danks een valpartij in de tweede set - in het damesenkelspel D reeds in de halve finale te plaatsen, door een over winning op mej. v. Kapelle. Een goede prestatie leverde de H.L.T.C. speelster, mevrouw Barnstijn in het C- toernooi. Samen met mevr. Scholze ver loor zij wel is waar van de Soester combinatie mevrouw Reimerink-mevr. Felix, maar de uitslag (11-9. 7-5) be wijst. dat het krachtsverschil uiterst mi niem was. Toch zag mevrouw Barn stijn hierna nog kans de sterke C-speel- ster mevrouw van Vuure te dwingen tot uiterste inspanning van alle krach ten. De uitslagen waren: H.E. C: v. Breuke- len-v. Straaten 3-6. 6-1, 6-4. Boef-v. d. Horst 6-1. 6-1. Slob-Bos 6-2, 6-2. Leijs- sen-Boschloo 6-2, 3-6, 7-5. D.E. C: Me vrouw v. Vuure-mevr. Barnstijn 5-7, 6-4, 7-5. D.D. C: Mevrouw Reimerink- mevrouw Felix mevr. Barnstijn-mevr. Barnstijn mevr. Scholze 11-9, 7-5. H.E, D' Otten-Foreman 4-6, 6-3, 6-3. Van de Stadt-Elvader 6-2, 6-0. Reems-Kuiphof 6-3, 6-2. Van de Stadt-Truyens 6-0, 6-4. Hendriks-Plaatje 6-0, 6-3. D.E. D: Me vrouw Tiellier-mej. v. Kapelle 6-3, 8-6. Ook op donderdag werd het tennistoer nooi voortgezet met een aantal C- en D-partijen. De grote verassing op die [dag was wel het uitschakelen van de C-cnkelspel winnares van verleden jaar, mevr. G. Groart door de goed spelende mej. v. Bos. Hoewel op deze donderdag pas de eerste ronden aan de beurt wa ren, werd in enkele partijen goed spel te zien gegeven. Uitslagen: H.E. C: Th. v. Vugt-H. Kuiphof 6-2, 6-0. Th. v. Vugt-W. v. Barneveld 6-3, 6-1. D.E. C: mevrouw C. Felix-mevr. M. Kluen 6-4, 6-4. Mej. Witkamp-mej. Da lenoord 6-3, 6-1, Mej. v. Bos-mevr. G. Groart 3-6, 6-1, 6-2. H.E. D: F. Truyens- J. Roosendaal 6-0, 7-5. B. v. Wulfften Palthe- A. Meesters 6-2, 6-1. Heer Boef- C. v. Straaten 6-1, 9-11, 6-3. D.E. D: mevrouw H. Geijtenbeek-mej. C. Wie- lings 7-5, 4-6; 6-2. Mej. L. v. Kapelle- mej. I. Dalenoord 11-9, 6-1. Mevrouw v. Asperen-mevr. H. Geijtenbeek 4-6, 6-2, 6-3. Mevr. G. Thiellier-mevr. v. d. Weijden 6-3, 6-3. H.D. D: B. v. Wulfften Palthe/J. Kuyper-J. Doets/C. v. Straaten 6-4, 6-2. M. Heidenreich/F. Kusters-H. Plaatje/J. Meesters 6-0, 6-0. Alle regenbuien, die De Bilt voor ons land in petto had, hebben zich kennelijk boven Amersfoort en Soest geconcen treerd en de wedstrijdleidingen van de tennistoernooien op Leusderpark en Soest zagen zich voor grote problemen geplaatst. In plaats van een groot aan tal partijen op het weekeinde af te kunnen werken, kwam in Soest slechts één herendubbel tot een einde. Zondag was het al niet veel beter. Toch zijn er in de morgenuren 6 partijen ge speeld en na half vier nog eens 17. Grote verrassingen leverden de partijen niet op. Mej. Bos van Meijenhagen be reikte inmiddels de halve finale dames enkel C door een overwinning op me vrouw Van Vuure 9-7, 7-5. De uitslagen waren: H.E. C.W. J. Driebergen-H. Leliefeld 6-2, 6-4. De Ko- ning-Korvinus 6-1, 6-1. D.E. C: Mej. Juyn-mej. van Dorssen 6-2, 6-0. Mej. Bos-mevr. v. Vuure 9-7, 7-5. H.D. C: Vugt/Eisvogel-Sprangers/Leliefeld 6-2, 3-6. H.E. D: Driebergen Jr.-Karelsen 6-2, 6-0. J. Smit-G. Liefferink 6-0, 6-0. J. Schoute Sr.-H. Remmert Sr. 6-3, 6-2. F. v. Os-Remmert Jr. 6-4, 6-4. D.E. D: Mej. Reimerink-Mej. Schorer 6-4; 7-5. H.D. D: Rosendaal Heuts-De Klerk'Hendriks 7-5, 6-2. Nieuwenhuizen Kwee-Heiden- reich Kusters 4-6, 6-4, 6-2. Tiemessen Ot ten-Foreman Esveld 6-4, 6-0. HakDrie- bergen-Karelsen/Steenbakker 6-4, 3-6, 7-5. G.D. D; mevr. Truyens Truyens-mevrouw Manassen/Driebergen 6-2, 3-6, 6-2. Mej. Geldrop'Vlak-mevr. Groart Smit 6-3, 6-3. Mevr. Tiellier Kuiphof-mej. Dirkzwager/ v. Wuften Palthe 6-2, 7-5. Mej. Bur gers Barneveld-mej. v. Kapelle-Hendriks 6-4, 3-6, 6-3. Mevr. Geijtenbeek Reime rink-mevr. v. d. Weijden v. d. Weijden 3-6, 6-0, 6-4. Mej. Geldrop/Vlak-mej. v. d. Ven/Kuip 6-4, 6-4. Aanstaande woensdag zullen drie Red Stars meisjes de lange trip naar Tsje choslowakije maken om daar enkele wedstrijden te spelen op uitnodiging van de Tsjechische basketballclub „Slavia pf Plzen". Deze uitnodiging is tot stand gekomen in samenwerking met de basketballclub» van A.B.C. te Amersfoort en S.V.S. t» Spakenburg. oorspronkelijk had men naar Tsjecho slowakije willen gaan in cie pinksterva kantie, aocn ait is toen niet doorgegaan. inu vertrekken aanstaande woensdag avond acht meisjes en twee begeleiders naar Tsjecnosiowakije, waar ze donder dag verwacht worden, ueze viji aagen ourende trip, met een orie dagen aureno vermijf in xsecnosio- waiaje, oxeat aan ue aeeineemsiers een reeks van wedstrijden, met daarnaast enkeie toenten naar isjecmsche toeris tenplaatsen. t^p oonoeroag 22 en vrijdag 23 augustus zaï net team, uitkomende ouder ae naam „oistnkt zunersioort entteie weastrij- uen speien tegen teams weike uitkomen ui de ïsjechisene tweede en derde aivi- sie. De vereniging „biavia Pf Pizen" zelf is gevestigd in net Tsjecmscne piaatsje pitsen. op zaterdag 24 augustus zullen de gas ten een ue^oek oreagen aan de piaavsen Manen bad en Kansoad en menen tiaar nog geiegenneia voor is ook aan ae nooxasiau van Tsjecnosiovvakije r-raag. oip zonuag ;_j augustus zunen ue spcei- siers te gast zijn Dy ue Tsjecmscne vereniging, waar nen een diner wordt aangeuoden. zondagavond zal net team weer ncnting iNeaeriand vertrekken en maandagavond in boest arriveren. De dames, de trainer Brongers en coach Telle zullen daar volledig op kosten van de Tsjechische vereniging verblij ven. Zij zullen overnachten in een her berg in Pilsen, welke verblijfplaatas in Tsjechoslowakije bekend staat als een studenten-flat De drie Red Stars-meisjes hebben deze uitnodiging te danken aan de goede re sultaten die men in he afgelopen com petitiejaar, tevens het eerste voor deze meisjes, heeft getoond. Het is voor de Red Stars-voorzitter, de heer R. Valk. «en bijzondere gebeurtenis, dat na een jaar competitie reeds drie meisjes een dergelijke uitnodiging hebben mogen ontvangen. Al eerder in dit seizoen heb ben deze meisjes ook deelgenomen aan de officieuze jeugdkampioenschappen van Nederland. Ook voor trainer Blok is dit een bijzon der goed resulaat en naar de mening van de Red Stars-trainer te horen zal het team er alles aan gelegen zijn om dit jaar met zijn dames het kampioen schap te behalen, hetgeen het afgelopen seizoen net niet gelukt is. De volgende meisjes maken deze trip mee: van A.B.C. '60 uit Amersfoort me vrouw Wouterse en Angelique Letcher; van S.V.S. Spakenburg Eef Koops, Eef Koelewijn en Loes van de Groen; van Red Stars Loes Jak, Gabriële Wüstefeld en Inge Limburg. Het is de bedoeling van de uitgenodigde gasten om de Tsjechische vereniging uit te nodigen voor een tegenbezoëk, welke dan zal plaats vinden begin oktober.

Soester Courant | 1968 | | pagina 5