sf WAftufeelaaï van hier en daar Bescheiden Soester successen op derde motorcross DOORSMEREN GARAGE BOSBOOM Slecht oefenduel van S.E.C. tegen Voorwaarts eindigde doelpuntloos TENNISTOERNOOI SOEST J. Kers vijfde bij 500 cc junioren Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION Succes voor Temporijders Vitesse won juniorentoernooi van Hees S.E.C. Honkbal HazenkampS.E.C. 0-5 DINSDAG 27 AUCrUSTUS 1968 EMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 STEENHOFFSTR-53 TEL 28^2 50E5 Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeeL Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 de verschillende nummers van het ten nistoernooi. Donderdag zijn de eerste fi nalisten bekend geworden. In het enkel spel B is dit mej. Truyens, door een overwinning op mevr. Rekké 6-3, 6-1 en in enkelspel D is dit de Soester jeugd- speelster Jaqueline Reimerink door een zege op mevr. van Keulen 6-1, 6-1. De uitslagen van donderdag waren D.E. B. mej. T. Klopmej. M. Heuper man 6-3, 6-4; mej. I. Truyensmevr. C. Rekké 6-3, 6-1. G.D. B. mej. Truyens/Sandersmej. Engelenburg/Kunze 2-6. 9-7, 6-4. H.E. C. De KoningRitsema 6-0, 6-0. D.E. C. mej. Siemensmej. v. Os 0-6, 6-2, 6-1. D.D. C. mevr. Groart/mej. Hofman mevr. v. Blerk/mevr. Engelbertink 2-6, 6-3, 6-2; Gezusters WitkampGezusters Janssen 6-4. 6-2. H.D. C. Moddemeijer/T. v. d. Veer Truyens/Broek huizen 6-4, 3-6, 13-11. H.E. D. Heiligers—Boef 4-6. 7-5, 6-2. ReemsOtten 6-3, 6-4; J. Smit (Amers foort)J. Smit (Soest) 5-7, 6-0, 6-0. D.E. D.mevr. Engelbertinkmej. Dirk zwager 6-3, 5-7. 7-5; mej. Reimerink mevr. v. Keulen 6-1, 6-1. H.D. D. v. Wulfften Palthe/Kuiper— Smit/Reems 6-3, 6-1; Rozendaal/Heuts Lodder/Broekhuizen 6-3, 5-7, 6-2; Rem- mert sr. en jr.Woordes/v. Eek 6-4, 7-5. De Temporenners waren de afgelopen weken weer van de partij. Herman Verhoef wist zich in Zandvoort op het autocircuit bij de adspiranten als vijfde te plaatsen, hetgeen een zeer goed re sultaat is, daar het pas zijn eerste open wedstrijd was. In Denekamp deden de Tempo-jongena het ook prima. Bij de Nieuwelingen werd Jos Schipper tweede, Gert Ver hoef, de oudere broer van Herman vijf tiende en Kees Bokma zestiende. Bij de amateurs werd Jaap v. d- Broek zeventiende, waarbij in aanmerkinf moet worden genomen, dat de wed strijd onder zeer slechte weersomstan digheden werd verreden, terwijl Jaap ook nog bij een valpartij werd betrok ken. Zaterdag is onder de meest ideale weers omstandigheden op het terrein van Hees een jni oren toernooi om de J. v. d.-Brink- beker gespeeld. De schenker van de be ker, de heer Jan van de Brink, ver richtte zelf de aftrap. De Hees-jeugd bracht heter niet zo erg best van af. Men begon met een neder laag van 3-1 tegen het Baarnse Limvio. Ook de overige wedstrijden, tegen Cobu Boys uit Amersfoort en Vitesse uit Breukelen, eindigden in een nederlaag voor de Soestenaren. Beide malen trok de tegenstander met 2-1 aan het langste eind. Limvio bracht het niet verder dan die ene overwinning op Hees. Van Cobu Boys en Vitesse werd met resp. 2-0 en 3-1 verloren, zodat de wedstrijd tussen Cobu Boys en Vitesse de beslissing moest brengen. De elftallen bleken in kracht niet veel te verschillen. De club uit Breukelen bleek uiteindelijk toch iets meer inhoud te hebben, waardoor het met 3-2 won en daarmede beslag legde op de wisselbeker. Tweede werd dus Cobu Boys, derde Limvio en vierde het organiserende Hees. De uitslagen waren: Limvio-Hees 3-1, Cobu Boys-Vitesse 2-3, Cobu Boys-Lim- vio 2-0, Hees-Vitesse 1-2, Vitesse-Limvio 3-1 en Hees-Cobu Boys 1-2. De jeugd voorzitter, de heer Laseur reik te na afloop van dit geslaagde toernooi de prijzen uit onder dankzegging aan de verenigingen voor de geleverde sportie ve prestaties. Zondag heeft de Avia-ploeg Hazenkamp in Nijmegen met 5-0 verslagen. Deze wedstrijd was een revanche voor de ne derlaag in Soest geleden. In de le inning nam S.E.C. reeds een 2-0 voorsprong, doordat Hiele en van Mourik op een honkslag van Kellner konden scoren. Daarna heeft het tot de 6e inning geduurd voor er weer gescoord werd. In de 7e inning scoorde v. Mourik en Harris nog 2 punten waar door de 5-0 stand werd bereikt De ao-run zege wijst er al op dat werper Harris nauwelijks in moeilijk heden is geweest Slechts in de 5e inning heeft Hazenkamp een goede scoringskans gehad. Werpersresultaten: Francissen (Hazen kamp): 9x3 slag; 9 honkslagen; 2x4 wijd. Hazenkamp maakte 2 fouten. Harris (S.E.C.): 9 2 2. S.E.C. maakte 1 fout Zonda a.s. speelt S.E.C. zijn laatste wed strijd van het seizoen tegen HM.S. aan de Bosstraat Begin 14.00 uur. de juniorenklasse, maar wel een ruime vertegenwoordiging bij de eerste tien. Benschop eindigde in de finale als acht tiende. In de 250 cc senioren verschenen geen Soestenaren aan de start. De strijd werd vrijwel geheel beheerst door vier ren ners: F. v. d. Dungen uit Valkenswaard, Floor Verbruggen uit Den Hoef, M. v. d. Boer uit Breda en F. Goossens uit Eindhoven. De eerste manche leverde een zege op voor v. d. Dungen, met op de tweede plaats Gerard Does uit Hil versum, die ook de vorige malen in Soest een belangrijke rol heeft gespeeld, en de nationale kampioen Floor Ver bruggen op de derde plaats. M. v. d. Boer werd vierde. In de tweede manche was de volgorde iets anders, maar het leek uiteindelijk toch wel tussen deze renners te gaan. Verbruggen won de tweede rit. maar v. d. Dungen eindigde nu als tweede en had daarmede de fraaiste uitzichten op een eindzege. Ge rard Does werd derde en bezette door dat resultaat tevens de derde plaats in het klassement na twee ritten. In de derde en beslissende manche was dus nog van alles mogelijk Floor Verbrug gen bewees uiteindelijk opnieuw zijn klasse door na een spannende race op nieuw te winnen, waarmede hem on geacht de klassering van de andere ren ners de eindzege niet meer kon ont gaan. Alleen v. d. Dungen zou nog in punten gelijk kunnen komen, als hij tenminste als tweede zou eindigen, maar motorpech deed v. d. Dungen pas als achtste binnenkomen. Aangezien Does het in de derde manche echter niet verder bracht dan een dertiende plaats (wat hem een zesde plaats in de eind rangschikking opleverde), werd v. d. Dungen in het totaal klassement toch nog tweede. Derde in de derde rit en in het eindklassement werd M. v. d. Boer uit Breda. Aanmerkelijk spannender ging het toe bij de 350 en 500 cc senioren, waarin Duizenden mensen zijn zondag weer in de ban geraakt van de spectaculaire motorcross, die de Motorclub Soest on der auspiciën van de Nederlandse Mo torsport Bond voor de derde maal in de afgraving op de Eng organiseerde. Het weer was bijna iets tè gunstig, want na bijna vier uur spectaculair en nogal luidruchtig motorgeweld keerden de meesten van de vijfduizend bezoekers wel afgedekt door een flinke laag stof naar huis terug. Behalve de toeschou wers zijn ditmaal ook de renners niets te kort gekomen. De directeur van Pro- car deelde zeer royaal premies uit en stelde zelfs een complete crossmotor ter waarde van ongeveer 4500,in voor de beste renner van het Procar-team. Gezien de moordende concurrentie, die daardoqr in de eigen - voornamelijk Soester - gelederen ontstond is later besloten, de prijs te verdelen onder de Procar-renners. al naar gelang hun prestatie. De onvermoeibare omroeper uit Aalst, die van twee tot zes uur door lopend het publiek op de hoogte heeft gehouden van de gang van zaken en dat iedere zondag doet, kondigde aan, dat een dergelijk gebaar als van de heer v. d. Deijssel nog niet eerder bij een motorcross is voorgekomen. Tevens schonk de Procar-directeur alle deel nemers aan de wedstrijd nog een tientje. En in ruil daarvoor mocht hij keer op keer zijn naam door de luidspreker ho- rer noemen, een paar wagens op het terrein plaatsen en enkele spandoeken ophangen. Ook van andere zijden wer den overigens gul premies geschonken, in de eerste plaats uiteraard voor de Soester rijder(s), die zich het meest on- derscheidde(n). Niet alleen voor de or ganisatoren (de heren v. d. Broek en Strumpel) en det oeschouwers was het een plezierige dag. Ook de houders van de frisdrankstands ondervonden de aan gename consequenties van deze droge en warme zondag. Ver voordat het laatste geluid van de Husqvarna's, Bul taco's en Lindström's was uitgestorven, was men reeds door de toch wel impo sante voorraad flesjes heen. De Nederlandse Motorsport Bond, sinds 1949 afgescheiden van de Koninklijke Nederlandse Motorsport Bond, omdat deze naar het oordeel van een aantal renners veel te weinig wedstrijden or ganiseerde, vooral in het zuiden van ons land, was opnieuw bijzonder tevreden De start van de finale 250 cc junioren waarin ditmaal de Soester renners dit maal geen rol van enige betekenis zou den spelen. over het parcours, dat weliswaar geen erg snel parcours is, maar wel zwaar en dus voor het publiek aantrekkelijk om er de renners op te zien strijden. Enkelen gingen strijdend ten onder, verdwenen na een val eerst in een im posante stofwolk en daarna uit de strijd of raakten achter op de overige renners omdat zij een hindernis niet of nauwe lijks konden nemen. En zo af en toe was er ook wel weer eens een machine, die dienst weigerde. De Soester successen op deze derde motorcross (en de tweede van dit jaar) zijn bescheiden geweest, al verdient het toch wel waardering, dat zes renners uit Soest zich bij de junioren recht streeks voor de finale wisten te plaat sen. De eerste serie deed al direct de toeschouwers overeind veren. Drie Soester renners (C. Wessels, H. Ramse- laar en J. van Leek voerden op een gegeven ...oment het veld aan, maar het was uiteindelijk J. Deckers uit Breda, die de eerste serie op zijn naam schreef en zich daarmede als eerste van een plaats in de finale verzekerde. De rang schikking in de series was trouwens niet zo erg belangrijk, omdat de eerste zeven naar de finale zouden overgaan. Daar voor plaatsten zich inderdaad het Soes ter drietal, want C. Wessels werd twee de, H. Ramselaar vierde en J. van Leek vijfde. De tweede serie bracht vier Procar- rijders in de strijd, te weten F. van Leek, J. v. d. Broek en B. Benschop uit Soest en B Kooy uit Baarn. M. Fiete- laar uit Eindhoven, een van de natio nale juniorencracks won de rit overtui gend, op de tweede plaats gevolgd door F. van Leek. Om het Procar-succes com pleet te maken werd B. Kooy derde en J v. d. Broek vierde. Benschop plaatste zich nog juist voor de finale door als ze vende over de streep te gaan. Via de herkansing drongen in de derde rit nog zeven renners tot de eindstrijd door, maar zij speelden in de finale geen en kele rol meer. Zij eindigden uiteindelijk allemaal op een lagere dan de tiende plaats. De finale junioren 250 cc werd voorna melijk uitgevochten door de concurren ten J. v. d. Ven en M. Fietelaars, bei den uit Eindhoven. Ofschoon v. d. Ven in de series niet verder was gekomen dan een bescheiden zesde plaats, ging hij" nu als eerste over de streep, op kor te afstand gevolgd door Fietelaars. Bart Kooy werd zeer verdienstelijk derde, terwijl C. Wessles vijfde werd, vlak voor J. van Leek, J. v. d. Broek en (als negende), F. van Leek. Geen overwin ning ditmaal voor een Soestenaar in Fout van A.P W.C.-leiders had eenentwintig doelpunten tot gevolg S.E.C. heeft zondag een slechte oefen wedstrijd tegen het Utrechtse Voor waarts gespeeld. Beide ploegen bleken onmachtig om in een tempoloosduel tot scoren te komen. Er deden zich zo af en toe wel enkele kansen voor, maar de einduitslag 0-0 zegt al, dat er geen en kele werd benut Veel interessants is er dan ook niet over deze wedstrijd te vertellen. In de wedstrijd tussen de beide reser ve-elftallen werd wel gescoord Twee maal door S.E.C. en één keer door de Utrechters. De Soestenaren waren voor al voor de rust veel sterker, wat tot uitdrukking werd gebracht in doelpun ten van Duyst en Burgman. In de twee de helft geloofde S.E.C. het wel een beetje, wat Voorwaarts in staat stelde om toch nog iets terug te doen. Dat ge beurde ongeveer een kwartier voor het einde. Leuker ging het toe bij twee vriend schappelijke wedstrijden tussen S.E.C. en A.P.W.C. in Amersfoort. Het was (uiteraard) de bedoeling, dat S.E.C. 3 tegen A.P.W.C. zou spelen en S.E.C. 4 tegen AP.W.C. 4. Maar door een vergis sing van de Amersfoortse leiders ston den op een gegeven moment S.E.C. 3 en A.P.W.C. 4 enerzijds en S.E.C. 4 en A.P.W.C. 3 anderzijds tegen elkaar te voetballen, met het gevolg, dat het twee zeer eenzijdige wedstrijden werden, waarin beide derde elftallen niet min der dan negen maal scoorden. Als oefen wedstrijden waren de ontmoetingen van betrekkelijk weinig waarde, al hebben de derde elftallen zich wel kunnen uit leven. S.E.C. 3 verpletterde A.P.W.C. met niet minder dan 9-0. Bij de rust was de sco re nog dragelijk voor de Amersfoor- ters, omdat tot dan toe alleen Van 't Klooster, Dorrestein en Lenarduzzi ieder eenmaal het net hadden gevonden. Na rust bracht Timmer de stand op 4-0 en bepaalde Dorrestein met nog eens vijf doelpunten de eindstand op 9-0. In iets mindere mate werd S.E.C. 4 verpletterd door A.P.W.C. 3. De Amers- foorters kwamen nu tot negen treffers. S.E.C. bleek echter nog in staat om in bescheiden mate weliswaar, iets terug te doen. Doelpunten van Lantema (twee stuks) en Roest brachten een 9-3 eind stand op het scorebord. de blauwe pracar-kleuren onder meer werden hooggehouden door M. Kooy uit Baam, die overigens een bescheiden rol speelde, en J. Kers uit Soest, die uiteindelijk zeer verdienstelijk vijfde werd. A. Verstegen uit Volkel schreef de eerste rit op zijn naam. Hij nam al op het eerste rechte stuk de leiding en stond die de hele rit niet meer af. Cor Hulsman uit Veldhoven werd tweede, terwijl Harry Hendriks uit Os (ook geen onbekende bij de Soester motorsport- liefhebbers) als derde eindigde. J. Kers kon zeer goed meekomen en ging dan ook als zevende over de streep. Ook H. Vosters uit Eindhoven, die als vijfde eindigde, bleek nog een rol mee te kunnen spelen, want hij won de tweede manche en had toen in totaal zes pun ten. Drie renners gingen hem echter in het klassement met vijf punten vooraf, te weten H. Hendriks die in de tweede rit tweede werd, C. Hulsman (derde) en de weer zeer snel gestarte A. Verstegen, die echter met een vierde plaats genoe gen moest nemen. In de derde en beslissende manche zou het dus voornamelijk om deze vier ren ners gaan. Vosters bleek al spoedig in het spel niet meer voor te komen. Het was opnieuw Verstegen, die al in de eerste ronde de leiding nam, zijn voor sprong geleidelijk aan vergrootte, tot dat hij in de zesde ronde plotseling door pech werd achtervolgtd en Hulsman en Hendriks moest laten passeren. De voorsprong van dit drietal was op dit 6-1, 6-2; C. TeitlerW. F. A. Leyssen 6-4, 6-4; DoornekampS^ob 8-6, 6-4. D.E. C. mevr. B. Engelbertinkmej. M. Juyn 8-6, 6-4. H.D. C. Teitler/Van Wijk—Woordes/ Van Loo 6-3. 6-2. D.D. C. gezusters Witkampmej. Bos/ mej. Juyn 6-3, 4-6, 6-4; mevr. Kluen/ mevr. Scagenmej. v. d. Ven/mevr. van Wijk 6-2, 6-2. H.E. D. Schoute jr.Van Loo 6-1, 6-4. G. HendriksH. Leliefeld 6-3, 6-3; F. BosW. J. Lodder 6-4, 1-6, 6-4; Van OsP. Driebergen 6-1, 6-3. D.E. D. mej. Dirkzwagermevr. Blom 7-5, 6-1. G.D. D. mevr. Tiellier/Kuiphofmevr. en heer Reems 6-3, 6-2; mevr. Blom Blommej. Van Dorssen/ v. d. Horst 2-6, 6-0, 6-2; mevr. Tiemessen/Freeman mevr. Vunderink/Foreman 6-3, 6-0. D.D. D. mej. Vreeman/mej. Paulsen— mevr Broekema/mevr. Sanders 6-2, 5-7, 6-3; mej. Val/mej. Valmej. Rei- merink/mej. Haks 6-3, 6-4. In de middaguren hebben de toeschou wers kunnen genieten van een goede singel in het B-toernooi tussen de Leid- se speler F. de Haas en P. van Beurten. De Haas begon in een overrompelend tempo en joeg de ballen langs de lijnen. De eerste set schreef hij dan ook op zijn naam met 6-0. Hierna kwam echter een terugslag, terwijl Van Beurten steeds meer vat op het spel kreeg en de tweede set met 7-5 won. Ook de derde set was een gelijk opgaande strijd maar De Haas won deze met 7-5 en daarmede de gehele partij. Om de vele partijen af te kunnen wer ken, waarin spelers voorkomen, die slechts vanaf 18 uur beschikbaar zijn heeft de wedstrijdleiding dank zij de medewerking van de Tennisclub Soest- Zuid voor enkele avonden de beschik king gekregen over een drietal banen aan de Bosstraat. Op deze banen behaalde de Duitse spe ler C. Kunze een snelle overwinning in H.E. B. op F. de Graaf 6-1, 6-4. Uitslagen H.E. B. De HaasVan Beurten 6-0, 5-7, 7-5; C. KunzeDe Graaf 6-1, 6-4. H.E. C. TeitlerDoornekamp 6-2, 6-4; J. W. DriebergenT. v. d. Veer 7-5, 6-3; J. W. Driebergen—Teitler 6-2, 6-2; Fleu renBoef 6-1, 2-6, 6-4. H.D. C. Geytenbeek/Van Breukelen— Paulus/Vlak 6-1, 6-4. D.D. C.mevr. Van Blerk/mevr. Engel bertinkmej. Stalenhoef /mevr. Lieffe- rink 6-2, 6-1. G.D. C. mej. Van Os/Janssenmej. Dirkzwager/Kuyper 3-6, 6-2, 6-4; mej. Dalenoord'Leyssenmej. Visser/Goede- gebuure 6-2, 6-3; mevr. Van Blerk/J. v. d. VeerA. Janssen/Leliefeld 6-3, 6-2; mevr. Viele/v. d. WerffJ. Janssen/ v. d. Meijden 6-3, 8-6. Wederom was de regen spelbreker in Soest en moesten 6 avondpartijen ge heel of gedeeltelijk vervallen. De voor de avonduren vastgestelde partijen zijn juist daarom zo belangrijk, omdat zeer vele spelers overdag niet beschikbaar zijn. Nu de scholen weer beginnen wordt dit probleem met de dag groter. In het B-toernooi wist de heer De Haas twee overwinningen te boeken. In het enkelspel op Van Doorn en samen met de jeugdige speler Loek Sanders in het heren dubbelspel op de combinatie Bak kerTer Meulen (6-1, 6-2). Dames enkelspel B liet een strijd zien tussen mej. Truyens en mej. Irma Heu perman, die aanvankelijk gelijk opging (eerste set 12-10). Daarna verhoogde mej. Truyens het tempo en mede door een betere service won zij ook de twee de set (6-1). In de halve finale ontmoet zij nu mevr. Rekké. Mevr. Engelbertink bereikte de halve finale enkelspel C, en de dames Reime rink drongen in damesdubbel C tet de halve eindstrijd door. Ook in het dames enkelspel D komt te kening. Na mevr. Tiellier bereikte de 14-jarige mej. Reimerink de halve fi nale. De uitslagen waren H.E. B. F. de Haasv. Doorn 6-2, 6-4. D.E. B. mej. Truyensmej. I. Heu perman 12-10, 6-1. H.D. B. Sanders/De HaasTermeulen/ Bakker 6-1, 6-2. H.E. C. T. v. d. VeerKoenst 6-3, 6-4; Van BreukelenHeilegers 6-2, 7-5. D.E. C.mevr. Engelbertinkmej. Rei merink 6-1, 6-3; mej. Witkampmej. Schorer 6-4, 6-3; mej. Reimerinkmej. Stalenhoef 3-6, 6-3, 6-3. D.D. C. mevr. Groart/mej. Hofman— mevr. v. d. Veert/mej. v. Erp 4-6, 6-3, 6-1; mevr. Reimerink/Felixmevr. Sca- ger/mevr. Kluen 4-6, 6-3, 6-4. G.D. C. mej. Siemers/Ebbenmej. Schaap/Moddemeier 5-7, 7-5, 6-3. H.E. D. OttenHendriks 6-3, 6-4; Schoute sr.Heus 6-4, 6-3; MirckRit sema 1-6, 6-4, 6-2; J. Smit (Amersfoort) De Vos Burchart 6-1, 6-0. D.E. D. mej. v. Dorssenmej. Bur gers 6-0, 6-3; mevr. Engelbertinckmej. Wesselo 6-2, 6-4; mevr. v. Keulen mevr. Liefferink 6-2, 6-0; mej. Reime rinkmej. v. Dorssen 7-5, 1-6, 6-0. D.D. D. mej. Freeman/mej. Paulsen— mevr. Engelbertink/mevr. v. Keulen 6-4, 6-2. G.D. D. mej. H. Val/Kusters—mej. Paulsen/Otten 6-4, 6-3; mej. Bondels/ v. Osmej. Hellendoorn/Sillevis 6-0, 6-0; mevr. v. Keulen/Smitmevr. Truyens/ Truyens 6-3, 5-7, 6-2; mevr. Blom/Blom mevr. Liefferink/Liefferink 6-2, 6-0. Enige tekening begint er te komen in Eerste partyen in het B-toernooi verspeeld Met alle medewerking van het weer kon op maandag een flink aantal partijen verspeeld worden. In het dames enkel spel B zijn al twee halve finalisten be kend, t.w. mevr. Rekké, die deze ronde zonder spelen bereikte, omdat mevr. W. Broer zich wegens een geblesseerde arm uit het gehele toernooi moest terug trekken. Mevr. Overtoom bereikte de halve finale B door een overwinning op mevr. E. Engelenburg (6-4; 3-6; 6-1). In het heren enkelspel B won H. de Bont van G. ter Meulen in een spannende wedstrijd. P. van Beurten had weinig moeite met P. Klein, die na 5 weken vakantie naar zijn vorm liep te zoeken. De Amersfoorter B. Leopold heeft zich wegens een pijnlijke rug uit het enkel spel teruggetrokken. Samen met haar partner H. Kuiphof bereikte mevrouw Tiellier in het gemengd dubbel D haar tweede halve finale, door een overwin ning op de combinatie mej. Geldorp/ Vlak. De uitslagen van maandag waren H.E. B. H. de Bont—G. ter Meulen 9-7, 6-4; P. van BeurtenP. Klein 6-2, 6-L D.E. B. mevr. Overtoommej. Enge lenburg 6-4, 3-6, 6-1. H.E. C.T. v. d. VeerJ. Rozendaal Het „Procar"-team van de M.C. „Soest" met in hun midden hun sponsor de heer A. W. van de Dyssel. Links de heer D. v. d. Broek, met naast zich knielend mede-organisator de heer Strumpel, die door een van de leden van het team de hand boven het hoofd wordt gehouden. moment echter al zo groot, dat Verste gen wel de derde plaats kon behouden hoewel op ruime afstand van Hulsman en Hendriks. In deze volgorde is na de zesde ronde geen verandering meer ge komen. zodat de rit en de eindzege ging naar Cor Hulsman uit Veldhoven, met op de tweede plaats in de manche en het eindklassement H. Hendriks en der de A. Verstegen. H. Vosters uit Eindho ven eindigde in het totaal-klassement als vierde. J. Kers uit Soest, die in de manches achtereenvolgens zevende, zes de en achtste werd, eindigde tenslotte op een zeer acceptabele vijfde plaats. De uitslagen van de derde Soester mo torcross luidden: Junioren: 50 cc: Eerste serie: 1. J. Dec kers, Breda; 2. C. Wessels, Soest; 3. B Thoonen, Son en Breugel; 4. H. Ram selaar, Soest; 5. J. van Leek. Soest; 6. J. v. d. Ven, Eindhoven; 7. P. Castee- len, Hilversum. Tweede serie: 1. M. Fietelaars, Eindho ven; 2. F van Leek, Soest; 3. B. Kooy Baarn; 4. J. v. d. Broek, Soest; 5. H. van Zelm, Vlaardingen; 6. Th. Kaste- lijn, Eindhoven; 7. B. Benschop, Soest. Herkansing: 1. A. de Man, Rheenen; 2. v. d. Berg, Oss; 3. C. Koppenol, Nieuw- veen; 4. H. van Esch, Oss; 5. J van Eijnden, Liessel; 6. J. Virix, Beek; 7. E. van Uden, Vugt. Finale: 1. J. v. d. Ven; 2. M. Fietelaars; 3. B. Kooy; 4. B. Thoonen; 5. C. Wes sels; 6. J. van Leek; 7. J. v. d. Broek; 8. H van Zelm; 9. F. van Leek; 10. P. Casteelen; 18. B. Benschop. 250 cc senioren: Eerste manche: 1. F. van Dungen. Valkenswaard; 2. G. Does, Hilversum; 3. F. Verburggen, De Hoef; 4. M. v. d. Boer, Breda; 5. F. Goossens, Eindhoven; 6. A. Veth, Dordrecht; 7. Chr van Heertum. Schijndel; 8. P. Vos, Oss; 9. M. van Meel, Den Hout; 10. M. van Erp, St. Oedenrode. Tweede manche: 1. F. Verbruggen: 2. F. v. d. Dungen; 3. G. Does; 4. A. Veth; 5. M. v. d. Boer; 6. L. Lauwers, Reusel; 7. Th. Slaats; 8 F. Goossens; 9. P. Vos; 10. M. van Erp. Derde manche: 1. F. Verbruggen; 2. L. Lauwers; 3. M. v. d. Boer; 4. F- Goos sens; 5. Chr. van Heertum; A. van Meel; 7. A. Veth; 8. F. v. d. Dungen- Eindstand: 1. F. Verbruggen; 2. F. v. d. Dungen; 3. M. v. d. Boer; 4 F. Goos sens; 5. A. Veth; 6. G. Does; 7. L. Lau wers; 8. Chr. van Heertum; 9. P. Vos. 350 en 500 cc senioren: Eerste manche: A- Verstegen, Volkel; 2. C. Hulsman, Veldhoven; 3. H. Hendriks, Oss; 4. G. Jacobs, Veldhoven; 5. H. Vosters, Eind hoven; 6. M- Donselaar, Nijmegen; 7. J. Kers, Soest; 8. A. Verhagen, Reusel; 9. A. Eigenbrood, Lisse; 10. B. van Dijk, Nistelrode. Tweede manche: 1. H. Vosters; 2. H. Hendriks; 3. C. Hulsman; 4. Verstegen; 5. M. Donselaar; 6. J. Kers; 7. M. Kooy; 8. G. Jacobs; 9. B. van Dijk. Derde manche: 1. C. Hulsman; 2. H. Hendriks; 3. A. Verstegen; 4. J. Smits; 5. H. Vosters; 6. B. van Dijk; 7. A. Eigenbrood; 8. J. Kers. Eindstand: 1. C. Hulsman; 2. H. Hen driks; 3. A. Verstegen; 4. H. Vosters; 5. J. Kers.

Soester Courant | 1968 | | pagina 3