Voor u tot 61/4°/o rente en voor u keuze uit 6 spaarvormen en BIJNA ZEVENHONDERD KINDEREN HAALDEN DIT SEIZOEN ZWEMDIPLOMA MIKIMO Burgerlijke stand Strenger provinciaal optreden tegen woonschepen U KUNT NIET ALLES WETEN MENINGEN VAN LEZERS de bank waar ook zich thuis voelt Slagerij Van Asch heropende na ingrijpende verbouwing DE speciaalzaak voor Uw kind. kleedt öw kisid BETER Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Bijeenkomst V.V.D.- discussiegroep Soest-Zuid Inbraak bij fotohandel Autodief in Soesterberg aangehouden Protestanten van Soest Wielrijder onder invloed tegen auto Zo vlogen de duiven Sparen is aantrekkelijk, vooral bij on2e bank, de NMB. Hoge rentepercentages en meer spaarmogelijkheden, waaronder nu ook 6% spaarbrieven. Voor particulieren, stichtingen en verenigingen. De NMB heeft voor iedereen een aangepaste spaarvorm, hoge rente en echte persoon lijke service. En ook dit laatste is iets waar we beslist niet zuinig mee zijn. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK mef. Th. van Dong kassier kantoor Brec Dit seizoen hebben 689 kinderen in het Soester Natuurbad hun zwemdiploma gehaald. Afgelopen zaterdag werd voor de tweede en tevens laatste maal in de ze zomer afgezwommen, onder nogal gunstige weersomstandigheden, wat een ruime publieke belangstelling tot ge volg had. Zaterdag slaagden 150 kin deren voor het bewijs zwemproef, 78 behaalden het diploma geoefend zwem mer. 33 slaagden voor het zwemvaar- digheidsdiploma I, 16 slaagden voor het zwem vaardigheidsdiploma II en twee kandidaten behaalden het zwemvaardig- heidsdiploma III. In totaal moesten zes kandidaten worden afgewezen. Met inbegrip van de geslaagden tijdens de vorige afzwemmogelijkheid hebben 281 personen het bewijs zwemproef ge haald. 282 het diploma geoefend zwem mer. 97 het zwemvaardigheidsdiploma I, 22 het zwemvaardigheidsdiploma II en 7 het zwemvaardigheidsdiploma III. To taal 689. De directeur van de sport stichting. de heer Th. M. Peet reikte de verschillende diploma's uit. Toen de twee voor het zwemvaardigheidsdiplo ma III geslaagde kandidaten aan de beurt waren, was er vrijwel geen pu blieke belangstelling meer. „Terwijl juist jullie het moeilijkste examen heb ben afgelegd kregen degenen, die het bewijs zwemproef haalden, het meeste applaus. Maar ik denk, dat dit bewijs jullie minstens evenveel voldoening zal schenken", aldus de heer Peet. De kandidaten, die zaterdag voor de verschillende diploma's zijn geslaagd, zijn: Bewijs zwemproef: Annemarie van de Flier, Martin van den Hoek, Henk Sta rink, Marian Groenestein, Marjan Pot- Blijetijds-. baby- en kin derkleding (voor jongens en meisjes tot 12 jaar). GALLENKAMP PELSWEG 11, (nabij busstation Soest-Zd.), telet 6286 GEBOREN: Paul Gijsbertus, zoon van G. P. M. Sloothaak en A. A. van Ooijen, Ruysdaellaan 13. Miranda Maria, dochter van T. A. Sukkel en J. F. M. Merts, Simon Stevinlaan 118, Soester- berg. Alice Henriëtte Reinanda, doch ter van G. van Schaik en H. de Graaf, Waldeck Pyrmontlaan 45. Johannes Pieter, zoon van J. Boekestijn en C. J. Keijzer, Margrietlaan 9. Nicolaas En- no, zoon van N. van Gelder en N. G. Rauws, Eemstraat 6. Sharon Jacoba Elisabeth, dochter van A. G. N. van Beusekom, Van Lenneplaan 21 en P. J. H. Vrakking, Insingerstraat 58. Pe trus Johannes, zoon van P. J. Hooft en J. M. P. Gaarenstroom, Kerkpad n.z. 41. Ronald Dick, zoon van D. Mol en W. J. Karssen, Van Goyenlaan 65. Maar ten Johannes, zoon van C. A. Beijer en R. H. M. Stoutenburg, Dorresteinweg 33. Marianne, dochter van P. van Woer den en M. Kok, Stadhouderslaan 34. Suzanna Maria, dochter van R. W. Nieu- waal en M. K. Ruitenbeek, Oude Utrechtseweg 29. ONDERTROUWD Wulfranus Wilhel mus Bosman, Vondellaan 21 en Geertrui- da Wilhelmina Maria Antonia Plagge. Vondellaan 15. Edgar Hans Fahrer. Cuneraweg 18, Rhenen en Elsje Adriana Snoek, Heideweg 8. Teun de Boer Ericaweg 58, Laren N.-H. en Francisca Maria Sloothaak, Lange Brinkweg 70. Reijer Kok, Van Campenstraat 32 Ahiersfoort en Helena Johanna Wilhel mina Wamsteeker, Hobbemalaan 32. Willem Boerhout, Meeshuislaan 46, Zeist en Maria Theresia Smakman, Plesman- straat 114, Soesterberg. Johannes Wil lem Huigen, Plasweg 25 en Hendrika Margaretha Maria Rademaker, Laan straat 44. Josephus Franciscus Maria Peters, Julianaweg 151, Utrecht en Maria Elisabeth Astrid Holthuizen, Noorderweg 27. Johannes van den Broek, Van de Veldeplantsoen 12 en Alida Gerritje Ra venhorst, Van de Veldeplantsoen 16. Jacobus Eduardus Maria Nijssen, Pe- likaanweg 2 en Gijsberdina Antonia Henriette van Asch, Moerbessenberg 22. GEHUWDLodewijk Christoffel Pelu- pessy, Birkstraat 138 en Enny Jenny Waldt. Avezaathstraat 56, Tiel. Dirk Jan Westeneng, Nieuweweg 33 en Ber- narda Sophia van Schaik, Van Riebeek- laan 214, Hilversum. Johannes Boom W. Bartiusstraat 29, Alkmaar en Dolly Kooiman, Duinweg 5. Wolfgang Ro nald Dick de Kramer, Gasthuislaan 69c; Amersfoort en Theodora Frederika Lan Van de Veldeplantsoen 77. Jan Snij der, Pleineslaan 63, Zeist en Marijtje Hardeman, Insingerstraat 31. Hans Johannes Theodorus van den Berg, Bilt- hovenseweg 12, De Bilt en Jacqueline Hubertina Marijke Wielders. OVERLEDEN Helena Maria Peters, 66 jaar, weduwe van H. van Jaarsveld, Obrechtstraat 2, Nijmegen. Gijsbertus Florinus Hartman, 60 jaar, gehuwd met G. C. Kuijer, Birkstraat 18. Margrie- tha Dekker, 58 jaar, gehuwd met J. H. van Roosebeek, Eigendomweg 89. Dir. EL W. Velllnga Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 harst, Frits van Hees, Wijnanda Huis man, Hans Pouw, Johanna Douma, Ton- ny Kok, Josephina Riksen, Evararda v. d. Berg, Albartus Bakker, Hans Brink, Trudie Bikker, Dirk Radstok, Ella Ter- louw, Carolina van Elteren, Kees Roe ten, Jan Faasse, Lucille Karwoczik, Jannetje Friebel, Rob de Vries, G. van Schaik, Ciska Sluyter, Ronald Groen, Frieda Reurink, Willem Treffers, Arjen Verhoeks, Elizabeth-Mae van Rootselaar, Barend van den Akker, Geert de Bruljn, Fransiscus Doornekamp, Wim de Beer, Bas de Haas, Rikkerdt Westerveld, Rob Huart, Elizabeth Schol, Erik Riksen, Mary-Ann Brugman, Irene Slingerland, Alljda Schimmel, Juul Verduyn, Pieter v. d. Berg, Johanna van Dorresteijn, Ingrid v. d. Broek, Jan Hijkoop, Sy- bren Hij koop, Roger van Oordt, Corne- lia van Vliet, Gerrit Taekema, Bartjan v. d. Dijssel, Wout Mout, Gijsbertus Vinke, Tjidde van Loenen, Johanna ten Hoedt, Frans Sanders, Herman Peter Kragt, Johanna van der Windt, Corne- lis van der Windt, Agnes Roeten, Thea Bosboom, Tammo Hilgers, Dinant Kraayenbrink. Cornelis van Essen, Piet- Hein Hoppenbrouwers, Marianne Mole naar. Yvonne Molenaar, Olga van Kleef, Ivo Roest, Tineke Wals, Hendrik Rui terkamp, Wilma Floor, Sylvia Post, Wil lem Wolfsen, Jan van Unen, Clement Zeger, Loekie van de Breemer, Ingrid Ingeneren, Myrna Woltjes, Hester Ha ge- man, Erike Beukema, Robert Jan Kra mer. de heer Veldkamp, de heer A. Groenestein, de heer M. J. Boeren. Pe- tronella vqn Groningen. Bea Groene stein, A. F. P. Kok, G. P.ijpers, Marga retha Hilhorst, Johan Frederik Ruiter, Jan Siebelink, Bettie van Wijk, Anne marie Roggeveen, Maria Eggenkamp, Truus de Ronde, Hélène Bake, Michael Kooiman, Ingrid Rip, Marie-Christine Kraus, de heer A. Bart, Gerard v. d. Deyssel, Menke de Boer. Gerald Hoh- ner, Cornelia v. d. Pas, Harald Koppe, Theo Calkoen, Jan van Gulik, Gerard Nap, Ruud van Wel, Cecilia van Heng- stum, Bastiana Rey, Geertruida van Buuren, Henk Smits, Dickie Kuyven- hoven, Frank-Maarten Meilink, Peter Borgts, Rene Adama, Rein Berghuis, Robert de Beer. Dirk v. d. Veer, Henk de Knegt, Thomas Smakman, Sijtje v. d. Veer, Yvonne Bosboom, Marianne Vijgeboom. Roelof van Kooi, Nelleke Pronk, Sjaak Konijn, Eric Vogel, Wilma Dekking, Mieke Zaremba, Monique van Beek, mevr. Johanna Veldhuizen-de Neuve. Remco Visser. Jeanne v. d. Lin den, Rob Thijssens, Max Leenards. Car- la van Ommen. Elisabeth Saai, Christel Kleijn, Ineke Kleijn, Anton Kraafkamp, Herman Epskamp, Cornelis Bikker. Jeannette Hartman, Ellen Westerveld, Arnold Brouwer en Thea van Beek. Af gewezen: twee kandidaten. Diploma geoefend zwemmer: Marga v. d. Pas, Connv van Altena, Henk Di- ters, Brigitte Wilten, Angeline van Don gen, Harriet Wilten, Erik van der Hulst, Laurette van Wijk, Helga van Manen. Hans Bos, Jan v. d. Mey, Jolanthe van de Voort, Jolanda Hoeksma, Pauline Wijnmaalen, Johanna Sparreboom, Hei de Stertefeld, Beppie van Roomen, Le- nieke Schutrup. Karin Uyland, Henriet- te Gelderblom, Peter Blomberg, Fenna Leeflang, Tónna v. d. Linden, Gerda van Oostenbrugge, Johanna Hoekstra, Bastiaan v. d. Biezen, Yvonne Jansen, Herman IJzerman, Erik Groart, Erik van de Hoek. Elma van Wijk, Wim de Beer Marien Valk, Esmeralda van Vloten. Ingrid Eyking, Bastiaan Selden- rijk, Peter van Liere. Anneke van Beek, Adriana Voskuilen. Marianna Kooijman, lbo Zondervan, Wilma Smink, Marijke Kooi. Willem Rey, Feddien van Tuinen, Lilian van Heteren, Richard Beukema, Eleonara Evelaan Jan Robert de Gier, Didi Berkhof, Andries Morren, Aleida Schimmel, Hans Vriens, Irma Dekking, Dik de Boer, Elisabeth Visser, Arjan Pik, Remko Lyklema, Marike Duyn, Henderika Wigtman, Paul van Wegen, Yma van der Meer, Frederik Jansen, Marga van Wegen, Martha Verstoep, Everdien van de Kuit, Bob van der Kolk, Willemiena van Ommen, Willy Douma, Montessa Schut, Heieen Smul- ders-Laane, Carel van Helsdingen, Re- née Douma, Francoise Stiel, Johannes Schlebaum, Teuntje van Brummelen, Willy Reehorst en Ansje Schaafsma. Afgewezen: twee kandidaten: Zwemvaardigheidsdiploma I: Erna Kok, Jolanda Verwoerd, Johanna van Hunen, Patricia van Hertom, Henk v. d. Linden, Theresia Wjgtman, Henny van Nimwe- gen, Gerrit van Tricht, Lieke Buss, Mo nique Veldman, Robert Muts, Mirjam Jaarsveld, Greet Hilhorst, Henk v. d. Neut, Marinus van Barneveld, Geer truida v. d. Pas, Mieke van Ooyen, Cobie Strumpel. Lucie de Jong, Janny v. d. Flier, Marga ten Haaf, Lia Rem merswaal, Erik v. de Meer, Jacob Kuy- venhoven, Anke de Haas, Oege Kleijne, Monica Bos, Helma Bosboom, Jacqui Hermans, Saskia Griek, Ria Brons en Eddie Meeder. Afgewezen: één kandidaat. Zwemvaardigheidsdiploma II: Tiny v. d. Ploeg, Petra Dazelaar, Peter van Vliet, Hans Kaats, Yvonne Edelenbosch, Anja Kok, Hary van Dorrestein, Wendy Kraan, Els Koehof, Johanna v. d. Pas, Cotje Fraai, Elly Stalenhoef, Geraldine Egbers, Aart van Asseit, Els van Hees, Janine Korte. Afgewezen: een kandidaat. Zwemvaardigheidsdiploma III: Hans Stork en Ybo Dörr. Afgewezen: geen. Aanstaande vrijdag 6 september zal de eerste bijeenkomst van het nieuwe sei zoen plaatsvinden van de discussie groep van de V.V.D. Soest-Zuid. De avond die wordt gehouden in Hotel Van den Brink aan de Soesterbergsestraat, vangt aan om 8 uur. Bij fotohandel Swager aan de Burg. Grothestraat is dit weekeinde ingebro ken. Via een ingeslagen glas-in-lood- raam is men de zaak binnengekomen De kassa werd uit de winkel gehaald en in de gang opengebroken. Er werd een bedrag van 110,uitgehaald. Kostbare foto- en filmapparatuur bleef onaangeroerd. De daders zijn nog spoor loos. DINSDAG 3 SEPTEMBER 1968 De provincie Utrecht zal strenger gaan optreden tegen woonschepen. Kort ge leden werd bij Vreeland in een oude loop van de Vecht reeds een „politie- dwanghaven" ingericht, waarheen alle schepen werden gesleept, die niet door lopend waren bewoond of een illegale ligplaats hadden gekozen. G.S. willen nu ook uit een oogpunt van volksge zondheid het aantal woonschepen be perken. Onderzocht wordt momenteel, of men de woonschepenverordening in die richting een ruimere strekking kan geven, teneinde het woonschepenvraag- stuk doeltreffender te kunnen aanpak ken. Indien deze overweging tot posi tieve conclusies leidt, zullen G.S. de provinciale staten in de eerste helft van het komende jaar hieromtrent nadere voorstellen doen. In de praktijk is gebleken, dat met name het westen van de provincie Utrecht een grote aantrekkingskracht op woonschepen uitoefent. Een vïsluchtje aan de handen ver dwijnt door afwrijving met (hoogstens) 3 °/o waterstofperoxyde. Een lekker stukje zeep daarna geeft een aangename geur. Aanslag in vazen verdwijnt door azijn en zilverzand. Alles goed schudden, eventueel een borsteltje gebruiken en tenslotte uitspoelen en drogen. De zeemlap blijft zacht als U deze in zout water naspoelt en opgerold weg legt Glashelder water in het aquarium kunt U verkrijgen door het hoornblad. Deze waterplant trekt alle in het water zwevende deeltjes aan. ongs laand, wullie springlevend Gilde. Ajje ut ming vraogt dan mok zeige dak om deuze tied vant jaor altied weer bar beniewd bin wie of- ter de niewe schut- terskoonin zal wor- re vant Groot Gaes- beeker Gilde. Waant daas noeng nog een- maol ut voorrech van de kleine plaotse in hebbe ok in Soes een Der binne noeng netuurluk minse die vaan orrezjiene geen Soesder binne, en int Gilde en meer vaan die dinge niks zien. Veur hullie is een Gilde een bar ouwerwets gevaal iets waat teugeswoor- dug nog net goed genog is veur de minse beneje de grote reviere zo as da hiet. Maor ut is bar spietug veur die minse, maor wullie hebbe bie ongs in Soes een Gild dat noeng in eilek gevaal nog heu- lemaol levend is. Vreuger kwaome de inwoners der ne tuurluk veul meej in aanraoking, maor dat wier laoter steeds mingder, maor noeng der de laotste jaore ok weer een paor vendelzwaoijers en een trompetturkor- reps is bie gekomme, treed ut Groot Gaesbeeker Gilde weer steeds meer op de veurgrongd. Noeng ist waat ming betref, heul nuch ter bekeke daan, veur een buutestaan- der ok een klup waor die niks vaan zal begriepe, enk gloof dak heul rustug maag zeige dat da maor goed is ok, waant in de regelementen vant Gilde staot ondermeer de bepaoling dat alle- nug maor in Soest gebore maane lid kenne worre vant Gilde, en dat die maane ok nog katteliek motte weze. En ik schaat zo dat as die regelemente niet veraanderd worre ut maor een kwestie van tied zal weze of ut Gilde hef zich zellef op. Waant noeng veural de laotste jaore der steeds meer minse vaan buute Soes naor ongs darrep komme om te komme warreke en wone, verandert ok de heu- le gemeente. Wullie houwe netuurluk nog wel waat landerieje en boere over maor der gaot steeds meer laand weg veur ut bouwe vaan huuze en induu- strieje. En ikke bin der baang veur datter geen minse leve overheen zaal gaon ofter is haos niks meer over vant Soes vaan vieftug jaor geleeje, ok ut Gilde nie. Maor zondaag waster nog heulegaor niks vaan te marreke. Minse waat wao- re der een Gilde leeje op de been toeng de ouwe Kooning Doorus vaan de Korte Brink wier opgehaold om naor ut fees terrein an de Birrekstraot gebraach te worre. Waant daor wiere de niewe wedstrieje gehouwe om uut te maoke wie de nie we kooning daan wel zouw worre. Ut heule jaor hoore wullie nie veul vaan de aktievietiete vant Gilde, enk gloof datter naos kaorte enk schaat beljaarte en meer vaan die dinge ok nie zo bar veul ebeurt. Allenug an een jaore geleeje geplaante boom op de Laange Brinkweg, mit een bar mooij hekkie der omheen, noeng jao mooij hekkie, ajje nog een keer boom zeit vaalt die van zellef om, enk schaat zo dat da hek ok geen biester laang leve meer beschore zal weze, veur ming gevoel zal die zoas die der noeng bie staot ut Gilde nie overleve, ken jie marreke da wullie in Soes een gilde hebbe. Ikke denk dat heul veul Gilde leeje nie eens wete datter speesiejaol veur hullie een boom is geplaant, zellefs ming Kneliao, en die hep zo gezeit een kop as een iezere pot weet nie wanneer en waorveur, maor daor hep ikke wel waat op gevongde, vollegens ming staot die boom der veur de leeje vant Gilde aj zullie is een keer arruguns vaandaon komme, en geen schouwer hebbe om is effe uut te huule, zullie kenne daan die boom neme. Maor hoe wullie ut ok bekieke, en jie ken der vaan denke wat jie wil, de echte Soesders wille kos wa kos hun ouwe boeltje bie mekaor houwe, en as zullie da noeng zo bar graog wille, laote zullie daan maor. Maor ak daan ok effe waat op maag marreke, zullie motte der daan netuur luk wel veur zorrege dat zullie geen geld veur meziekinstremente en uune- forme op gaon haole bie minse die vaan der heule leve geen lid kenne worre. Da fin ik teminste. VOOR MODERNE COIFFURES Soesterbergsestraat Tplefoon 2045 Op de Schaepmanstraat reed zaterdag de 61-jarige wielrijder J. H. met zijn fiets tegen een geparkeerd staande auto. De wagen liep enige schade op. maar voor de wielrijder waren de scha delijke gevolgen groter. Hij bleek na melijk onder invloed te verkeren en is ter ontnuchtering ingesloten, in afwach ting van een proces verbaal. Velen van u hebben zeker het ingezon den schrijven gelezen van de heer Ter louw. Mijn schrijven aan u is omrede de heer Terlouw een beroep op u allen doet, te willen protesteren tegen motorcross op zondag, daar, zo schrijft hij, deze dag Gods Heilige dag is. De heer Terlouw schrijft dan verder dat deze heilige dag vervat is in de tien geboden. Daar lezen we dat God de zevende dag heeft geheiligd, de Sabbat, of om nog duidelijker te zijn de zaterdag. Hier is dus geen sprake van zondag als Gods heilige dag. Misschien mag bovengenoemd schrijven uw aller aandacht alvorens in te gaan op het verzoek van de heer Terlouw orn te protesteren tegen motorcross op zon dag. Mochten er onder u zijn die over bo vengenoemd schrijven met mij eens zouden willen praten of schrijven, kun nen dat doen aan onderstaand adres. Mijn dank voor de plaatsing. G. van ES Bartolottilaan 43. Soest: van Weedestraat 11. In Soesterberg heeft de politie dit weekeinde de Amersfoorter R. van E. aangehouden, kort nadat hij bij een autohandel een auto te koop had aan geboden. De wagen bleek in Rozendaal gestolen te zijn. De autodief is naar Rozendaal op transport gesteld. Donderdagmiddag heropende de zoon van slager Van Asch met het doorknip pen van een enorme ketting saucijzen door zijn beide zusjes voor de deur ge houden als een erelint, de in zeer korte tijd gemoderniseerde en belangrijk uit gebreide zaak van zijn vader aan de Van Weedestraat, waarin zijn opa in 1930 een slagerij was begonnen, zij het dan in een wat minder luxueuse om geving. In 1956, dus 26 jaar nadat hij met de slagerij begon, vond de eerste belang rijke verbetering plaats, het tot dan door een horloger-juwelier bewoonde naastliggende pand werd toen bij de winkel getrokken, waardoor de slagerij het aanzien kreeg waarmee de Soester huisvrouwen de laatste jaren zo ver trouwd waren. Toen in 1960 de heer Van Asch zijn zaak overdeed aan zijn zoon, juist In de tijd dat Soest zich zo stormachtig ont wikkelde, bleek al gauw dat de tijd voor een nieuwe verbouwing niet lang op zich zou laten wachten. Steeds langer werd de rij wachtenden en steeds minder ruimte kreeg men zowel voor als achter de toonbank, want met het groeien van het aantal cliën ten, groeide ook het aantal personeels leden. Aan uitbreiding viel niet langer te ont komen, met de plannen die hij de laat ste tijd had gemaakt, stapte de heer Van Asch naar de Soester architect met een specialisatie in winkel-interieurs, de heer F. H. de Rond, die met de beper kingen die een bestaand pand nu een maal met zich meebrengen, van het ge heel een smaakvol en praktisch winkel- interieur heeft gemaakt. Naast een verdubbeling van het vloer oppervlak, werd ook de toonbank-lengte verdubbeld, terwijl voor het tegenwoor dig meer en meer verkochte diepvries- voedsel een tweemaal zo grote vitrine werd aangebracht. Uit deze veranderingen blijkt duidelijk dat het tegenwoordige voedselpakket aan grote veranderingen onderhevig is. Diep vries, blikken, vacuum enz. enz. De opvatting die de heer Van Asch heeft over het slagersbedrijf komen het best tot uiting in het feit dat hij van zijn nieuwe winkel die zich daar bij uitstek voor had geleend, geen zelfbediening heeft gemaokt, alles bleef bij het oude Eigenlijk niet helemaal, want hoewel men op drukke dagen ook reeds gebruik had gemaakt van een centraal-kassa bij de uitgang, is men er direct bij de ope ning van de nieuwe zaak toe overge gaan een vaste kassa bij de uitgang te plaatsen. Op de receptie ter gelegenheid van de opening was het een komen en gaan van vrienden, bekenden en relaties, ter wijl de twee daarop volgende dagen een enorme, ongekende toeloop van cliënten te zien gaf, die ongetwijfeld mede werd veroorzaakt door de verschillende aan trekkelijke openingsaanbiedingen. De heer en mevrouw Van Asch, de ar- chitekt de heer De Rond, de aannemer Van Breukelen. het loodgieters- en ver- warmingsbedrijf Van de Pol, elektro technisch installatiebedrijf Nieuwenhui- m i en het schildersbedrijf Van Schalk wijk mogen met trots kijken naar dit een grote stad waardige, winkelpand, dat in zeer korte tijd werd gerealiseerd. De P.V. ..De Zwaluw" nam deel aan een wedvlucht vanaf St. K. Waver. De afstand bedroeg 135 km. In concours waren 576 duiven die werden gelost om 7.50 uur. De aankomst van de eerste duif was 9.21.42, snelheid 1477.43 mtr per minuut. De laatste prijsduif arri veerde om 9.34.19 uur. Snelheid 1298,63 meter per minuut. De uitslag is H. den Dekker 1 2 4 17 37 44. A. van Ee 3 19 23 26 30 36 38 46 66 98. R. Vos kuilen 5 45 62 69 100 106 110. P. van de Veen 6 13. G. Rijksen 7 16 20 35 41 48 50 70 74 83 91 99 114. A. van Dorrestein 8 14 15 29 42 54 63 97. P. Duyst 9 22 59 101. G. Visser 10 18 55. W. Grift 11 115. J. v. d. Brakel 12 43 57 65 75 78 86 94 102. C. v. d. Hoek 21 61. I. Knoops 24 32 95. L. van Klooster 25 64 88. P. Rauch 27 53 58 111. A. van Dijk 28 67 113. C. van Soest 31 112. E. de Goede 33 84 109. A. van Riet 34 71 90. C. Bos boom 39 47 73. P. Wagner 40 79 82 89. C. Dijkman 49. H. Voskuilen 51 60. F. Reijerse 52 56 68. J. de Bruin 72. M. v. d. Wielen 76. J. v. d. Belt 77. G. Zeijp- veld 80. J. Verwoerd 81. Comb. O. en B. 85 93. H. van Hengstum 87. H. Smit 92. C. van Brummelen 96 103. A. Hilhorst 104. B. Roest 105 108. C. van Klingeren 107. i

Soester Courant | 1968 | | pagina 3