S^-c/U f van hier en daar B.D.C. BEGON COMPETITIE AARZELEND 1-1 tegen Soesterberg S.E.C-nederlaagtoernooi verrassend door S.L.T.0. gewonnen D00RSMEREN G ARAGE BOSBOOM V.V.Z, mocht zeer tevreden zijn met 3-1 zege op Woudenberg f;i= EGvSETTEN S.E.C. begon competitie met moeilijke zege op Hoevelaken B.D.C. 2 en S.E.C. 3 verdeelden de buit eveneens Amsterdamse derde klasser speelde S.E.C. met 5-0 van het veld Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION B.D.C.-handbal „The Red Stars" Duinkikkers Voor modern DRUKWERK naar DRUKKERIJ SMIT Hees begon tegen Candia met een 2-0 nederlaag Derde prijs voor Olympia in Lienden Telef. Brandweer 3-3-3-3 Politiebureau 4-4-4-4 DINSDAG 3 SEPTEMBER 1968 B.D.C. is de competitie zondag nogal aarzelend begonnen. De hoge verwach tingen die men van het eerste elftal had, zijn - althans in de eerste ontmoetingen - niet helemaal uitgekomen. Het werd een wat teleurstellend gelijk spel tegen Soesterberg: 1-1. De eerste tien minuten gaf een fel strijdend Soesterberg zelfs geheel de toon aan. De B.D.C.-defensie kwam nog al eens onder zware druk te staan, waaraan men aanvankelijk vrij vergeefs probeerde te ontkomen. Altijd was er wel een Soesterbergs been, dat de B.D.C.-aanval de voet dwars zette. Niet temin kregen Marcel v .d. Lugt, Jan Dorrestein en Lex Demmers wel enkele goede kansen, maar een doelpunt zat er voorlopig nog niet in. Het waren uit eindelijk de gasten, die de man aan het scorebord aan het werk zetten. Een aan val van Soesterberg kon door doelman Smink onvoldoende worden geremd, wat de middenvoor van Soesterberg in staat stelde om met een listig boogballetje over de B.D.C.-defensie en de doelman de stand op 0-1 te brengen. Dat ge beurde een kwartier voor rust. In de tweede helft wist B.D.C. zich wat meer aan de greep van de bezoekers te ontworstelen, maar tot vloeiende combi naties kwam het toch niet. Dat B.D.C. na een kwartier toch gelijk maakte, is voor een deel te danken aan de Soester- bergse doelman, die de bal te lang in zijn bezit hield en daarmede een vrije schop op de rand van het strafschop gebied veroorzaakte. Het was uiteinde lijk Jan Dorrestein, die de bal in het doel wist te werken: 1-1. B.D.C. kreeg daarna de beste kansen op de zege be houden. maar verdere doelpunten ble ven door pech uit. B.D.C. moest de strijd zelfs nog met tien man beëindi gen, omdat G. Egbers door de arbiter Met een enorm schot brengt Jan Dorre stein uit een vrye schop enkele meters voor het doel van Soesterberg, beide part^en naast elkaar. 1-1. naar de kleedkamer werd verwezen we gens onbehoorlijk gedrag. De nummerieke minderheid deed de aanvalsdrift van B.D.C, niettemin niet verzwakken, doch anderzijds vielen er in deze harde, maar toch sportieve wed strijd geen doelpunten meer. Ook B. Roest moest voortijdig het veld verlaten. Hij raakte geblesseerd en werd ver vangen door Jan Beijer, die ook niet meer bij machte was om de wat teleur stellende gelijke stand in het voordeel van B.D.C. te veranderen. B.D.C. 2-S.E.C. 3 2-2 De B.D.C.-reserves, die zondag ook al in competitieverband in het veld stonden, mochten met het gelijke spel tegen S.E.C. 3 heel wat tevredener zijn. S.E.C. was in deze derby duidelijk sterker, wat in de eerste helft leidde tot een doel punt van Ab Hooyer: 0-1. Kort daarop was het opnieuw S.E.C.dat scoorde, maar nu voor B.D.C. Achterspeler Hoed k-eeg een harde, lage voorzet van Paul Hilhorst verkeerd op zijn schoen en passeerde zijn eigen doelman daarmede kansloos: 1-1. Ook in de tweede helft was S.E.C. wel iets beter, maar de bezoekers liepen nogal eens vast op de B.D.C.-defensie. De gastheren namen zelfs de leiding, toen Jaspers onnodig hands maakte en Bakker de strafschop benutte: 2-1. Twintig minuten voor het einde beoordeelde de B.D.C.-verdediging een hoge voorzet verkeerd, waarna Ab Hooyer nog eens kon scoren: 2-2. Beide elftallen hebben nog verwoede pogingen in het werk gesteld om tot 'n overwin ning te komen, maar tevergeefs. De sportieve strijd eindigde met een juiste puntenverdeling. E.M.M. 3-B.D.C. 3 4-0 Acht voetballers van B.D.C. 3 hebben drie kwartier lang in een vriendschap pelijke wedstrijd tegen het Hilversumse E.M.M. 3 geprobeerd, de gastheren enige tegenstand te bieden, maar de ontbre- Met dit team, waarvan de gemiddelde leeftijd rond de twintig jaar ligt, is B.D.C. de competitie '68-'69 gestart. Staande v.l.n.r. Wim Jansen, Gert Egbers, Jos Brouwer (aanv.), Frans Stalen hoef, Jan Beijer. Frans Koolloos, de heer J. Rijn (trainer) en de heer N. Voet (grensr.). Onderste rjj v.l.n.r. Aart Smink Jan van Vulpen, Marcel v. d. Lugt, Lex Demmers, Paul Dorrestein, Bert Roest en Jan Dorrestein. kende drie man, die niet waren komen opdagen, werden toch tezeer gemist om redelijk verzet te kunnen bieden. Toen bij de rust E.M.M. al een 4-0 voorsprong had, zag men maar van verder spelen af. E.M.M. 4-B.D.C. 4 1-6 Een compleet B.D.C. 4 deed het tegen E.M.M. 4 heel wat beter. De Soestena- ren zegevierden uiteindelijk met 6-1. H. Kroder was hier de grote man; hij nam vier van de zes doelpunten voor zijn rekening. B.D.C. 5 en 6 speelden onderling een vriendschappelijke wedstrijd, als laatste voorbereiding op de competitie, die ook beide elftallen tegenover elkaar zal brengen. Het vijfde elftal bleek uitein delijk iets streker en won met 3-2. Komende zondag speelt B.D.C. uit te gen Midlandia, dat in de eerste compe titiewedstrijd uit bij 2-2 tegen Scher- penzeel bleef steken. Hoogland won in deze afdeling met 4-2 van E.M.M., ter wijl Roda '46 op het eigen Hamers- veldse terrein een 2-0 zege aan Veen- se Boys moest toestaan. Amersfoortse Boys verloor op eigen veld nogal ver rassend van Minerva: 2-3. .y-*v 1 Wat niemand meer voor mogelijk had gehouden, is zondagmiddag op het S.E.C.-terrein toch gebeurd. Op de laat ste dag van het S.E.C.-nederlaagtoer- nooi zorgde het Amsterdamse SX.T.O., pas gepromoveerd naar de derde klasse, ervoor, dat het Amersfoortse H.V.C. niet opnieuw met het Koningin Emmamonu- ment naar huis gaat. Na de 5-2 overwinning, die H.V.C. eer der had behaald op S.E.C., stond het natuurlijk veel minder hoog aangeschre ven S.L.T.O. voor de bijna onmogelijke taak om met tenminste vier doelpunten verschil van S.E.C. te winnen om nog voor de wisselprijs in aanmerking te komen. Maar de Amsterdammers slaag den er zelfs in, een volkomen falend S.E.C. met vijf doelpunten verschil te kloppen. Bij de rust hadden de hoofd stedelijke voetballers de buit al vrij wel binnen, want zij hadden toen reeds met 4-0 de leiding. S.E.C. sloeg een zeer pover figuur. Er werd over het alge meen zeer slecht geplaatst; alleen Wou denberg, Van Boeijen en Krijt waren in staat om er nog iets van te maken, maar dat was toch veel te weinig om zelfs maar tot één tegendoelpunt te ko men. Het Amsterdamse schuttersfeest begon al in de eerste minuut, toen bij een aanval van S.L.T.O. Brouwer de bal verkeerd wegwerkte en een van de Am sterdamse aanvallers een niet te missen kans schonk: 0-1. Een kwartier later was een weifeling in de achterhoede er de oorzaak van, dat doelman Van Zog- hel opnieuw werd gepasseerd. Even leek S.E.C. terug te komen, toen Verhoeven keihard inschoot, maar zijn schot op het laatste moment op de doellijn zag ge keerd. Hij schoot nogmaals in, maar op nieuw werd op de doellijn redding ge bracht. Woudenberg maakte toen aan alle onzekerheid een einde door hard naast te schieten. In de dertigste mi nuut haalde Brouwer in het straf schopgebied een tegenstander onder uit, wat terecht met een strafschop werd bestraft. Van Zoghei moest opnieuw naar het net: 0-3. Kort voor de rust haalde S.L.T.O. eigenlijk al de buit bin nen toen een aarzeling in de Soester defensie weer fatale gevolgen had: 0-4. Na de rust was het verschil tussen bei de clubs iets minder groot, al bleef S.L.T.O. duidelijk de toon aangeven. Dat leidde nog eenmaal tot een doel punt, dat kort voor het einde werd ge scoord. S.E.C. bleef niet helemaal zon- Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig pcrsoneeL Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 der kansen. Zo achtte men eenmaal Vervloed wel in staat om de eer te red den, maar op het beslissende moment kreeg zijn schot wat te weinig richting mee 0-5 derhalve in het voordeel van het Amsterdamse S.L.T.O., dat daar mede voor een jaar in het bezit kwam van het Koninkin Emma-monument. S.E.C. 2 maakte iets van het verzuim van de „grote" broeders goed door S.L.T.O. met 2-1 te verslaan. Aanvan kelijk was S.E.C. wel iets sterker, wat voor de rust een 1-0 voorsprong ople verde. verkregen door een doeltreffende kopbal van Abbel uit een voorzet van Burgman. Na rust ging het S.E.C. wat minder goed. Dat had onmiddellijk ge volgen. Een te zachte terugspeelbal van Burgman op zijn doelman werd een prooi van de Amsterdamse aanvalslei der, die daarmede de stand weer in evenwicht bracht. Halverwege de twee de helft greep S.E.C. toch nog de volle winst, toen een voorzet van Abbel door Rijnders onhoudbaar werd ingeschoten, waarmede S.E.C. uiteindelijk toch wel kreeg, wat het verdiende. De eerste wedstrijd in de competitie van Heren-senioren heeft het eerste puntje opgeleverd. Tegen U.D. 2 uit Utrecht werd met 10-10 gelijkgespeeld. Een overwinning heeft er tot aan de rust ingezeten, maar omdat de B.D.C.-ploeg na rust snelheid tekort kwam, ging de 6-1 voorsprong, die toen bereikt was, verloren. Richard Smeeing opende de score van het seizoen. Zijn broer Jan Smeeing zou in de loop van de eerste helft, de held van de dag worden. Maar liefst vier penalties wist hij in de ze eerste helft te stoppen. U.D. 2 kon moeilijk opgang komen, B.D.C. daarintegen kon de score opvoe ren, zodat hij rust de al eerder genoem de 6-1 voorsprong was bereikt. In de tweede helft, leek U.D. herboren, binnen 20 minuten hadden zij de stand in evenwicht gebracht. Bij deze 8-8 stand, ging het er maar om, wie de langste adem had. Bij de 10-9 stand in het voordeel van U.D. trachtten zij het spel te bevriezen. Maar het spel kon onderbroken worden. Leo van de Heiden wist toen in de daaropvolgende aanval, in de laatste minuut, gelijk te maken. Een zeer span nend slot dus. De dames gehandicapt door de vakan ties van de keepster Marry v. d. Deijs- sel en de speelsters Mieke van Leeu wen en Nel Smeeing, wisten ondanks dit, toch een 4-2 overwinning op B.H.C. uit Bussum te behalen. Deze overwinning mag een zeer goede prestatie genoemd worden, temeer daar men met drie junioren in het veld kwam. Verdere uitslagen: Dames-Junioren: B.D.C.-Aurora 13-2. Dames-adspiranten: B.D.C.-Fidelitas: 7-13. Dames-Pupillen: B.D.C.-B.H.C. 2-1. Voordat de Soester basketballvereniging The Red Stars met haar competitie gaat beginnen is er aanstaande zaterdag een gezellige avond. Deze avond wordt ge houden in het verenigingsgebouw aan de Steenhoffstraat 30. Het doel van deze avond is veelzijdig. In de eerste plaats is het een ontmoe ting tussen de nieuwe en oude leden onderling. Het verstevigen van de goede verenigingsband met als mikpunt het verkrijgen van een maximum aan spor tieve en gezellige sfeer. In de tweede plaats is deze avond ook bestemd voor niet-leden. Iedereen die wel eens wat gehoord heeft van basketball en van de ze Soester vereniging en daardoor ook iets meer zou willen weten, zijn van harte welkom. U kunt dan via een bas ketballfilm, getiteld: „Basketball Olym pische Spelen Tokio 1964" iets meer van deze sport te weten komen. Daarnaast kunt U zich, indien U hiervoor geïn teresseerd bent, op de hoogte laten brengen van de enige en bloeiende Soester baskètballverenfging The Red Stars. De film duurt ongeveer een uur. Na af loop van deze film is er gelegenheid om een gezellig dansje te maken. JONGENS-JUNIOREN SPELEN EERSTE OEFENWEDSTRIJD Woensdag - morgenavond - gaan de junioren van Red Stars naar Soester berg om daar op de basis een oefen wedstrijd te spelen tegen een legerteam. De wedstrijd begint om half acht. Debutant Woudenberg heeft zaterdag op de eerste competitiedag de overwin ning bij V.V.Z. moeten laten, ofschoon het daar lange tijd niet naar heeft uit gezien. De thuisclub maakte nogal een lusteloze indruk, speelde te veel indi vidualistisch en plaatste over het alge meen slecht. Op het middenveld verzet ten A. Ruizendaal en v. d. Breemer wel iswaar bergen werk, maar de voorhoede - nogal gewijzigd ten opzichte van het afgelopen seizoen - putte hieruit weinig inspiratie. Toch nam V.V.Z. in de eers te helft de leiding, zij het wel tegen de verhouding in. Er was bovendien een blunder van de Woudenbergse doelman voor nodig om V.V.Z. op 1-0 te bren gen. Met de Woudenbergse keeper was Brons de maker van het doelpunt. V.V.Z. heeft daarna meer moeite moe ten doen om deze voorsprong te behou den dan om haar te verkrijgen. Het werd vrij rustig rond het Woudenberg se doel, terwijl aan de overkant Rebel al zijn talenten moest etaleren om de gelijkmaker te voorkomen. Die kwam toch, zij het pas na de rust, toen de linksbuiten van de gasten opnieuw vrij spel kreeg en zijn binnenspeler een niet te missen kans bood om van dichtbij te scoren: 1-1. Vijf minuten later leek zich dit tafereel nog eens te herhalen. De Woudenbergers brachten de armen al in de lucht, maar met een schitte rende rleflexbeweging wist Rebel het zeer zuiver geplaatste schot toch uit zijn doel te houden. Naarmate de wed strijd vorderde, begon het niet zeer tal rijke publiek nog het meest in een overwinning van de gasten te geloven. Keer op keer liep de V.V.Z.-aanval vast of kwam de bal door zeer slecht plaatsen bij iemand terecht, waar hij ze ker niet voor bedoeld was. Totdat ongeveer een kwartier voor tijd de V.V.Z.-defensie mee ten aanval trok, en de tegenstander danig in verlegen heid bracht. Ongeveer tien minuten voor het einde rondde Schaap een voorzet Zondagmorgen werden in het Soester Natuurbad de laatste onderlinge wed strijden gehouden van de De Duinkik kers, met de volgende resultaten. 4 x 50 meter wisselslag meisjes tot 12 jaar: 1. E. Koehof, 3.24.7. 2. P. Daselaar, 5.20.7. Idem jongens: 1. lbo Dörr, 3.16.5. 2. R. v. d. Maas, 5.21.0. Idem meisjes van 10 tot 12 jaar: 1. H. Koehof, 4.09.7. 2. H. Egbers, 4.14.7. 3. F. Veul, 4.26.8. 4. E. Okkerman, 4.24.5. Idem meisjes van 14 tot 16 jaar: 1. G. Egbers, 3.34.9. 2. José Bodewes, 3.54.0. 3. F. Jansen, 4.28.0. 4. D. Jansen, 5.04.3. 5. C. de Goede 5.16.5. Idem Hheren: 1. H. Wijnmalen, 3.01.2. 2. M. van 't Kloos ter 3.35.4. Vrije slag jongens (combinatie): 1. lbo Dörr, 1.14.6. 2. R. v. d. Maas, 1.43.6. 50 meter schoolslag meisjes: 1. F. Veul, 51.2. 2. E. Okkerman, 5i.5. 3. S. de Ruig, I.04.4. Idem vrije slag: 1. A. Koehof. 47.1. 2. W. Keulers, 53.3. 3. M. de Ruig, 1.06.2. De prijsuitreiking vindt plaats op de eerstvolgende feestavond. van Floor doeltreffend af en vijf mi nuten voor het einde behaalde V.V.Z. zelfs nog een wel wat geflatteerde 3-1 zege, toen ook Brons nog eens het doel trof. De tijd was toen te kort om een tegenoffensief van Woudenberg nog eni ge resultaten te doen opleveren. Zaterdag kwamen ook twee pupillenelf- tallen van V.V.Z. in competitieverband in het veld. V.V.Z. pup. 1 verloor thuis van Roda 1 met 1-2, terwijl pup. 2 in Hamers veld met 4-2 van Roda pup. 2 won. Het tweede elftal van V.V.Z. speelde za terdag in Hilversum nog een vriend schappelijke wedstrijd tegen Hoogerhei- de 2. Bij de rust was de stand nog 0-0, maar tenslotte velden twee vrij onge lukkige doelpunten V.V.Z. Hoogerheide 3 ontving V.V.Z. 3. On danks de hoge verwachtingen, die men van het sterk verjongde derde elftal heeft, moest het een 6-2 nederlaag in casseren. Het vierde speelde thuis tegen Hoogerheide 4 een merkwaardige wed strijd. Voor de rust liep V.V.Z. door twee treffers van P. Floor een 2-0 ach terstand in, maar in de tweede helft maakte achterhoedespeler G. van Kooy tot drie maal toe hands in het straf schopgebied, wat evenzovele strafschop pen en doelpunten voor Hoogerheide op leverde. Akkerman en Verkade bepaal den de eindstand op 5-4. £ngelse juwelier horlogen REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Ruim honderd supporters hebben zater dag Hees in Rhenen niet naar een over winning op Candia kunnen schreeuwen. In tegenstelling tot verleden jaar, toen de Soestenaren met een overwinning be gonnen (maar daarna vele malen ver loren) werd nu de competitie met een wat verrassende 2-0 nederlaag begon nen. Vol goede moed begon Hees de strijd, aanvankelijk duidelijk aantonend, dat het terecht de plaats in de tweede klasse had behouden. Het vertoonde spel was niettemin aanleiding tot te vredenheid, al ging de zege dan ook verloren. Hees kreeg verschillende aantrekkelijke kansen, maar kwam toch niet tot doel punten, mede dankzij het uitstekende werk van de Candia-doelman, die ove rigens ook geen gebrek aan geluk had. Een paar vliegende schoten van de Jcng en een kopbal van De Zoete leverden slechts corners op, die wel de nodige verwarring, maar geen treffers brachten. Aan de andere kant kon doelman Kam- horst bekwaam de score onveranderd houden, totdat in de allerlaatste minuut van de eerste helft een kopbal hem te machtig bleek. Na rust stoeide Hees maar wat met Candia, dat zich tot hardnekkig verdedigen beperkte en met succes, zij het een keer ten koste van een strafschop, toen Van Es het verder spelen onmogelijk werd gemaakt. De strafschop werd echter niet benut. Een fraai schot van Van Veen miste het doel op een haar en ook schoten van Harde- man, De Bree en De Zoete hadden meer verdiend. De genadeklap voor Hees viel tien minuten voor het einde, toen een haastige combinatie van Candia te wei nig in de weg werd gelegd en Candia zo de zege veilig kon stellen, wel wat tegen de verhouding in. Ook voor de Hees pupillen bleek alle begin moeilijk. Tegen C.J.V.V. moesten zij een 5-0 nederlaag incasseren. De junioren en adspiranten speelden vriend schappelijk tegen D.O.S.C. in Den Dol- der. De junioren hielden tot het einde stand tegen een beter spelende tegen stander (1-1), maar de adspiranten kre gen een 5-3 nederlaag te slikken. Twee pupillenelftallen van Hees behaalden een 2-1 en een 3-0 zege, resp. op K.V.V.A. en Quick, beide uit Amersfoort. Twee groepen van de christelijke wan delsportvereniging Olympia. die zater dag hebben deelgenomen aan de derde' Rijntocht in Lienden (Gelderland) heb ben het er dit keer niet zo goed vanaf gebracht. Verder dan één derde plaats kwam men dit keer niet. De junioren liepen 12 km onder leiding van de heer W. A. Suman, de senioren 18 km onder leiding van de heer L. Vogel. De or ganiserende chr. w.s.v. „De Beuktrek- kers" had een zwaar parcours uitgezet, dat voornamelijk over lange wegen voerde en langs de plaatsen Ommeren, Kesteren en Lienden. De eerste prijs op de 12 km was voor Prinses Marijke uit Geldermalsen met 653 punten, voor De Waaltippelaars uit Ochten met 640 punten en Olympia met 632 punten. De senioren vielen zelfs ge heel buiten de prijzen. Zij namen de vierde plaats in, achter D.V.Z. uit Op- heusden, De Waalkanters uit Gameren en De Dodewero's uit Dodewaard. De senioren kwamen net drie punten te kort om nog op de derde plaats te ein digen. In totaal hebben bijna 800 wandelaars aan deze tocht deelgenomen. Na afloop reikte de heer Suman twee onderscheidingen uit. Jan Vogel kreeg de eerste onderscheiding voor het be halen van de 2500 km, terwijl Dini van Barneveld het 500 km-speldje kreeg. De voorzitter van Olympia, de heer D. Elfferich gaf in Lienden ook blijk van zijn belangstelling. De volgende wandeltocht is op 28 sep tember a.s. Olympia neemt dan deel aan de 14e herfsttocht van de w.s.v. „Het Spaarne" te Haarlem. S.E.C., pas naar de tweede klasse, af deling Utrecht van het zaterdagvoetbal gepromoveerd, is de competitie zaterdag met de kleinst mogelijke overwinning begonnen. Overigens heeft het S.E.C. heel wat moeite gekost om het zover te brengen en het is inmiddels ook wel duidelijk geworden, dat tussen de twee de en derde klasse een hemelsbreed verschil zit. S.E.C. en Hoevelaken deden niet veel voor elkaar onder, met het gevolg, dat het vrij talrijke publiek een vTij spannende en wisselende wedstrijd te zien heeft gekregen met af en toe zeer pittig voetbal. De thuisclub kreeg in de eerste helft misschien iets meer kansen dan Hoevelaken, maar in de beginstand kwam voorlopig nog geen verandering. Wel verrastte Stalenhoef een keer de Hoevelakense verdediging, maar zijn boogbal over de uitgelopen doelman verdween ook over het doel zelf. Aan de andere kant behoefde ook doelman Mayer echt niet werkeloos toe te zien. Met een geweldige safe voorkwam hij na ruim een half uur het eerste doel punt, dat bijna uit een hoekschop was ontstaan. Een schot van de aanvalsspits der gasten verdween even later maar juist over het S.E.C.-doel. Maar de stand bij rust was nog altijd dubbel blank. De tweede helft was drie minuten oud, toen Stalenhoef opnieuw oog in oog met de doelman van Hoevelaken kwam te staan. Zijn boogballetje had nu wel succes en dat betekende het eerste doel punt van S.E.C. in de nieuwe competi tie Een kostbare treffer, want het be tekende meteen de eerste overwinning. Hoevelaken liep bijna een half uur lang storm op het doel van Mayer, maar niet altijd zonder geluk, bleef de gelijkmaker uit. Daarentegen kreeg S.E.C. ook vrij wel geen enkele kans meer om de zege wat veiliger te stellen. In het doel verrichtte Maver. die de geblesseerde Kramer verving, zeer kun dig werk; hij heeft in belangrijke mate tot deze eerste overwinning bijgedra gen, ofschoon moet worden gezegd, dat door de hele ploeg hard is gewerkt. Woudenberg, de tweede pas gepromo veerde club, moest ook de zege in Soest laten. Na heel veel moeite gelukte het V.V.Z. in het laatste kwartier, het zich fel verzettende en soms ook beter spe lende Woudenberg op de knieën te krij gen. Hees begon weer met een neder laag. In Rhenen trok Candia met 2-1 aan het langste eind. Valleivogels moest op eigen veld zijn meerdere erkennen in het Baarnse T.O.V. (1-3) en Baani verloor op eigen veld met dezelfde cij fers van S.V.P.. Kulan was deze eerste competitiedag vrij. S.E.C. 2 speelde zaterdag in Breukelen een vriendschappelijke wedstrijd tegen Nijenrodes 2. De Soestenaren hebben een gevoelige nederlaag te slikken ge kregen. Vijf maal moest de S.E.C.-doel man zich laten passeren. De voorhoede stelde er slechts een doelpunt tegen over. In Baarn kwam S.E.C. 3 tot een ver- dienstleijker gelijk spel tegen Baarn 2. Bij de rust leidden de Soestenaren nog met 3-2, maar in de tweede helft maak te Baarn gelijk en stond daarna geen treffer meer toe. S.E.C. overigens even- f

Soester Courant | 1968 | | pagina 5