VESPA ClAO 58.25 41.50 34.50 SSffl V.V.Z. nieuws ENGEL NEDERLANDS HOCKEYTEAM bereidt zich duchtig voor op olympisch toernooi S.E.C. BEGINT COMPETITIE ZONDAG TEGEN K.V.V.A. „The Red Stars" Korfbalvereniging „De Meteoren"' Sportcentrum B.D.C. zondag naar Midlandia Hees morgen thuis tegen Baarn S.E.C.-zaterdae Tennis Vereniging Soest-Zuid Mixed Hockey Club Soest Training schaatsenrijders ahlijdywd Uw succes is enze reclame Auto- en Vrachtwagen- rijschool De Witte Pompen Buitengewone lasten S.E.C. Honkbal •>- vvr.t v - j'-w" fSKr waf 1 H söl feitje' ■v- i s VRIJDAG 6 SEPTEMBER 1968 Voor het eerste zondagelftal van S.E.C. begint overmogen ook de competitie en wel tegen het Amersfoortse K.V.V.A., dat aan de Bosstraat op bezoek komt. De gasten hebben verleden jaar lange tijd een zeer goed uitzicht op de titel in de vierde klasse gehad, maar moes ten tenslotte plaatsgenoot Amsvorde toch voor laten gaan. Voor S.E.C. is het een kwestie van het op een vrij onge lukkige wijze verloren terrein terug te winnen. Overigens moet men zich na afgelopen zondag toch wel afvragen of een slechte generale repetitie (een 5-0 nederlaag tegen S.L.T.O.) altijd een goe de uitvoering tot gevolg heeft. S.E.C. zal de wedstrijd, die om half drie begint, met de volgende spelers spelen: doel Van Zoghei; achter De Rooy, Ro- dermond, Krijt en W. Brouwer; midden Veenendaal en v. d. Broek; voor Ver hoeven, Van Boeyen, Woudenberg en Duist 't Tweede elftal ontmoet zondag in com petitieverband het Utrechtse H.M.S. 2, welke wedstrijd om twaalf uur begint. S.E.C. 3 treedt op als gastheer van het Larense L.V.V. 2 (twaalf uur), terwijl het vierde om dezelfde tijd op bezoek gaat bij V.V.O.G. 4 in Harderwijk. S.E.C. 5 tenslotte ontvangt op eigen terrein Amersfoortse Boys 4. Deze wedstrijd be gint om twee uur. Afgelopen weekeinde heeft S.E.C. met twee elftallen deelgenomen aan 'n toer nooi van Allen Weerbaar in Bussum. Het nieuwe junoirenelftal behaalde een tweede prijs, het adspirantenteam een eerste, terwijl S.E.C. in de totaalrang schikking ook eerste werd en daarmede nog een derde prijs mee naar Soest mocht nemen. Aan het toernooi namen vijf verenigingen deel: S.E.C., Actif (Hilversum), Allen Weerbaar, S.D.O. (Eussum) en De Vesting (Naarden). S.E.C. begon in de juniorenafdeling met twee doelpuntloze gelijke spelen, resp. tegen S.D.O. en Actif, maar de beide resterende wedstrijden werden gewon nen. De organiserende vereniging werd met 2-0 verslagen, terwijl de Vesting een 2-1 nederlaag kreeg te incasseren. Deze resultaten waren echter niet vol doende om S.E.C. op de eerste plaats te brengen. Actif beperkte het puntenver lies tot het ene gelijke spel tegen S.E.C. en won de overige drie wedstrijden, zodat het juist met één punt voor sprong eindigde. S.E.C. werd derhalve tweede in deze afdeling. Het adspiran- tenelftal begon ook met een gelijk spel (1-1 tegen S.D.O.). versloeg daarna Ac tif met 2-0, speelde toen nog eens met 1-1 gelijk tegen De Vesting en behaalde in de laatste wedstrijd een moeizame 1-0 zege op Allen Weerbaar. Nu was de eindstand wat de koplopers betreft precies omgekeerd. S.E.C. eiste de eerste plaats voor zich op, terwijl Actif met één punt achterstand naar de tweede plaats werd verwezen. S.D.O. behaalde een derde plaats. Het totale toernooiresultaat bracht S.E.C. en Actif met een gelijk aantal punten (12) naast elkaar. Het doelgemiddelde moest toen de doorslag geven. Dat bleek juist in het voordeel van de jeugdige Soestenaren. Actif werd dus tweede, S.D.O. met 8 punten derde, De Vesting met zes punten vierde, terwijl deorganiserende vereniging met de laat ste plaats en twee punten genoegen moest nemen. Morgenavond (zaterdag 7 september) or ganiseert de Soester basketbalvereniging voor haar leden en belangstellenden een contact-avond. Het is de bedoeling van deze avond dat de leden elkaar eens anders leren kennen dan altijd op het sportterrein. Tevens is deze avond be doeld voor mensen die eens iets meer van deze sport af willen weten en in het bijzonder van deze Soester vereni ging. Om nu enigszins een idee te krijgen over basketball zal er een basketball film gedraaid worden. De film gaat over de Olympische Spelen in Tokio en zal momenten van diverse wedstrijden Ia- ten zien plus de gehele wedstrijd Ame- rika-Rusland. De zaal is open om half acht. BASISTEAM VAN SOESTERBERG MOET ONDERSPIT DELVEN VAN RED-STARS-JUNIOREN In een niet op al te hoog peil staande wedstrijd is het de junioren van Red Stars gelukt om een combinatieteam van de basis op Soesterberg met 37-31 te verslaan. Technisch ware de Red Stars-spelers duidelijk de sterkere, doch vooral hun schieten zal nog bijgeschaafd moeten worden. In ieder geval is dit een nuttige oefenwedstrijd geweest, en het is alleen maar te betreuren dat Red Stars zo weinig oefenwedstrijden kan spelen voor de aanvang van de com petitie wegens gebrek aan zaalruimte HORLOGES JUWELIER HORLOGER Wedstrijdprogramma 8 september: Meteoren 1-Midlandia 1. Aanvang 2 uur. Opstelling: R. Groen. A. Venema, I. Timmer, C. van Herwaarden, M. Schaafsma, H. v. d. Biezen, F. Brands- ma, W. Wamsteeker, H. Friebel, R. van Herwaarden, W. Kraay, C. van Rouwendaal. Zwaluwen 3-Meteoren 2. Aanvang 12 uur. Opstelling: W. Huurdeman, M. Brands- ma. C. Wiss, Y. Doornekamp, M. Hol lander, S. Postuma, R. Lagemaat, A. Venema, J. Verlinden, G. Edelenbos, T. Knoope, D. Wouters. Reserves zijn: Joan Hollander en Joke Pu re veen. edldao „Europa Cup" topmodel. Halfhoog model met polsterrand. Voetbed, brede feest Nylonzooi met schroefdoppen. adldaa „La Plata" oerdegelijke hockeysdioen met blauwe aangevulkanlseerde noppenzooi. adldaa „Rèal" met aangevulkanlseerde noppenzooi. Bovenleder van soepel rundbox. LANGESTRAAT 111 AMERSFOORT TELEFOON 1 89 96 REMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 B.D.C., dat de competitie een beetje te leurstellend met een 1-1 gelijk spel te gen Soesterberg is begonnen, gaat mor gen naar Midlandia in Utrecht. Deze onbekende tegenstander debuteerde in het seizoen 1968-1969 evenals met een gelijk spel en wel tegen ScherpenzeeL B.D.C. heeft beslist meer inhoud dan afgelopen zondag werd getoond. Moge lijk dat zulks in het duel tegen Mid landia zal blijken. Het elftal is als volgt samengesteld: doel A. Smink; achter F. Koolloos, F. Stalenhoef, Jos Brouwer en J. van Fulpen; midden: Jan Beijer en G. Egbers; voor: M. v. d. Lugt, L. Demmers, P. Dorrestien en J. Dorre- stein. Reserves zijn P. Visser en Dick Dorrestein. De wedstrijd begint om half drie. Om 13.15 uur vertrekt men van het B.D.C.- terrein. De B.D.C.-reserves spelen zondag in Amersfoort een competitiewedstrijd te gen A.P.W.C. 2. Ook B.D.C. 2 begon de competitie met een gelijk spel (2-2 tegen S.E.C., waarmede men behoorlijk te vreden mocht zijn). Het derde elftal speelt zondag zijn eerste competitiewed strijd en wel tegen Quick 3, evenals in Amersfoort. Beide wedstrijden beginnen om twaalf uur en beide elftallen ver trekken een uur eerder van het B.D.C.- terrein. Voor de overige seniorenelftallen staan onderlinge oefenwedstrijden op het pro gramma. B.D.C. 5 gaat de kracht van het negende testen (aanvang 12 uur), terwijl het zesde vanaf dezelfde tijd de strijd gaat aanbinden met het tiende. Wat minder krachtsverschil is te ver wachten tussen B.D.C. 7 en 8, die om twee uur tegen elkaar beginnen te spe len. Hees, verleden week met een geheel onnodige nederlaag tegen Candia de competitie begonnen, krijgt morgen een andere verliezer op bezoek, namelijk Baam, dat aan de wedstrijd tegen Hees in Soest, verleden seizoen, geen al te prettige herinneringen bewaart. Baarn zal het dit seizoen vermoedelijk zeer moeilijk krijgen, waarvan Hees dan morgen zou kunnen profiteren. Maar een technische meerderheid zal dan wel in doelpunten moeten worden uitgedrukt. Hees 2 begint de competitie met een uitwedstrijd tegen Hierden 2, welke ontmoeting om twee uur begint. Hees 3 fungeert morgen als tegenstander van het Maartensdijksc S.V.M.-Boys 2, ter wijl Hees 4 morgen wel van O.S.O. 3 uit Hilversum zal kunnen winnen. O Het pas gepromoveerde zaterdagelftal van S.E.C. staat morgen voor een zware opgave. In Baarn is het de tegenstander van T.O.V., dat verleden seizoen al ver woede pogingen in het werk stelde om kampioen te worden, maar toen Rens- woude moest laten voorgaan. Ook dit seizoen is T.O.V. weer met een 3-1 zege begonnen op Valleivogels. T.O.V. is een volkomen onbekende tegenstander voor S.E.C. Met een verdeling van punten zullen de Soestenaren morgen waar schijnlijk heel blij mogen zijn. Het elftal van S.E.C., dat om vier uur aan treedt, zal bestaan uit de volgende spelers: Mayer (doel), v. d. Berg, Sen- gers, Beijer, De Vries, Wolfsen, Hoef man, Timmer, Rouwendaal, Stalenhoef, Koelewijn en Drost BLOEMENKWARTIER 2-S.E.C. 2 Het eveneens kampioen geworden twee de elftal begint morgen de competitie en wel met een uitwedstrijd tegen het Hil- versumse Bloemen kwartier 2, ook een geheel nieuwe tegenstander voor de Soestenaren. Aan een prognose zullen we ons dan ook maar niet wagen. Voor een plaats in het tweede elftal komen in aanmerking Bakker (doel), v. d. Schrgt, Staal, Marsman, Luytelaar, Ver woerd, Van Delden, Van 't Klooster, Nijhuis, Hop, De Beer, Baptist en Vink. C O De Tennis Vereniging Soest-Zuid heeft het afgelopen weekend haar eerste club kampioenschappen gehouden. De wedstrijden werden gespeeld onder vrijwel ideale weersomstandigheden. Er was een goede deelname ofschoon er on der een aantal beginners nog wat wed strijdvrees schijnt te bestaan, hetgeen juist bij een onderling toernooi, waar de sfeer en de gezelligheid minstens even belangrijk zijn als de prijzen, be slist niet nodig is. Het enthousiasme van de deelnemers was bijzonder groot, zodat velen al weer verlangend uitkijken naar het volgende seizoen. Uitslagen: Junioren: meisjes 1. Maud Walter - 2. Joke Houdijk. Jongens 1. Ad Vreeswijk - 2. Renee Schwlep. Senioren: Dames Enkel 1. mevrouw E. C'l koen-Van Berne - 2 mevrouw E. Abbing-Roos. Heren Enkel 1. de heer H. Marcella - 2. de Heer A. Hasenaar. Heren Dubbel 1 de heer H. Marcella - en de heer A. T. Kennedy. 2. de heer J. A. M. Kloppenburg - en de heer C. Maas. Dames dubbel 1. mevrouw E. Calkoen- v. Berne en mevrouw A. Abbing-Roos. 2. mevrouw M. van Harskamp en Me juffrouw C. Mooy. Gemengd Dubbel 1. mevrouw M. van Harskamp en de heer A Hasenaar. 2. mevrouw D. J. de Jong-Klomp en de heer J. de Jong. Wedstrijdprogramma voor zondag 8 september 1968: 13.15 uur Ever Swift-Heren I. 11.45 uur Ever Swift-Heren II. 11.45 uur Ever Swift-Dames I. 13.15 uur Ever Swift-Dames II. 11.45 uur Ever Swift-Heren V. 12.00 uur Randwijck-Heren III. 13.00 uur Hurley B-Heren Vet. Opstelling elftallen: Heren I: P. Rip, R. v. Hall, G. Diehl, J. Rip, D. Stro- band, W. v. Hall, A. Artz, Fr. Collard, J. Landgraaff, C. Thomas, B. Geertsema. Res. H. J. Blom. Heren II: W. Radstok, H. v. Mierop, J. Smith, L. v. Dijk, H. Pont, R. v. Hen gel, Sillevis, J. Rozendaal, R. Vriens, Ph. J. v. Beeck Calkoen, R. Schuuring. Heren III. W. v. Veen, M. Lock, Tj. v. Weering, T. Louman, E. Hinderdael, R. de Cneudt, M. Spoorenberg, D. Eysink, P. Reinders, H. Marcella, A. Spooren berg. Heren V. Ongewijzigd. Heren Vet. H. v. d. Weyden, Ph. Bak ker, R. v. d. Zuidwind, H. v. d. Hoek, G. Hinderdael, J. Winters, J. v. Balen, K. Dobben, H. v. d. Dussen, L. Wubbe, W. Wiersma. Dames I: E. Stork, L. v. Weering, B. v. Dorssen, G. Hellendoom, J. v. d. Wey den, C. Kuyper, R. Stork, L. Eggen- kamp, M. Walter, L. v. d. Sterren, M. Kuyper. Dames II: R. Koppenol, C. Alblas, M. de Rooy, E. Schlecht, R. Dorresteyn, J. Sporenberg, N. v. Breukelen, J. Gaaf, S. Bentinck, A. Mariens, L. Dirkmaat. V.V.Z. NAAR VEENENDAALS S.V.P. V.V.Z. speelt morgen zijn tweede com petitiewedstrijd in Veenendaal tegen S.V.P. Beide ploegen zijn na één wed strijd nog „ongeslagen", al heeft V.V.Z. er afgelopen zaterdag heel wat voor moeten doen en kreeg het met de 3-1 zege op Woudenberg eigenlijk wel iets meer dan het op grond van het ver toonde spel verdiende. Niettemin werd de eerste buit binnengehaald en zal men morgen moeten proberen, de winst wat overtuigender binnen te halen. S.V.P. is geen nieuwe tegenstander voor V.V.Z. Verleden jaar werd de club op eigen veld met 2-1 door de Soestenaren ver slagen. De tegenstanders van morgen begonnen deze competitie met een 3-1 zege op en in Baarn, welke laatste club vermoedelijk weer heel wat moeite zal krijgen om zich te handhaven. V.V.Z. vertrekt morgen om kwart voor drie met de volgende spelers vanaf de cantine. Doel: Rebel; achter: G. v. d. Bovenkamp, H. van Kooy, H. Demmers en G. v. d. Munt, midden: A. v. d. Breemer en W. Ruizendaal; voor A. Schaap, L. Hament, M. Brouwer en G. Floor. Reserve is F. van Hornsveld. De wedstrijd begint om vier uur. MUSKETIERS 2-V.V.Z. 2 De reserves van V.V.Z. 2 gaan morgen middag naar de Musketiers 2 in Eist. Een onbekende tegenstander voor V.V.Z., dat het echter toch wel moeilijk zal krijgen tegen deze club. Door de pro motie van het derde elftal is V.V.Z. 2 over het algemeen nogal zwaar inge deeld. Of dat morgen al zal blijken moet worden afgewacht De wedstrijd in Eist begint om vier uur. Om kwart voor drie vertrekt men vanaf de kantine aan de Ferdinand Huycklaan. V.V.Z. 2 is als volgt samengesteld: doel P. den Bree- jen; achter J. v. d. Vlekkert, J. Brou wer, L. Hilhorst en C. van Hamersveld; midden J. v. d. Bovenkmp en P. van Altena; voor H. Brons, B. Fugers, C. van Velzen en J. Akkerman. Reserve is D. van Arkel. Ook enkele jeugdelftallen komen mor gen reeds in competitieverband uit. Voor de overige elftallen staan enkele vriend schappelijke wedstrijden op het pro gramma. V.V.Z. 3 en V.V.Z. 4 gaan naar Amersfoort ,waar zij om resp. - en 2 uur spelen tegen Sova 2 en Sova 3. V.V.Z. 5 en V.V.Z. 6 spelen om drie uur een vriendschappelijke wedstrijd tegen elkaar. Al enige jaren wordt o.l.v. de bonds- trainer de heer D. Vervloet door een groep Schaatsrijders in Soest getraind. Zij, die deze training ook willen vol gen zijn hartelijk welkom. Deze wordt gehouden iedere woensdagavond 7 uur bij 't Openluchttheater, ingang fiets pad. Meerdere inlichtingen kunt U ver krijgen bij de heren E. Kareisen. Ko- ninginnelaan 32 en Lagerwerf. Nassau- plantsoen 26 te Soest. VAN LENNEPLAAN 47 TELEFOON 6621 Dc vraag is gesteld of de coach van het Nederlandse hockey-elftal er wel vc standig aan doet om een zo zwaar oefenschema met wedstrijden tegen sterke Nederlandse en buitenlandse teams als voorbereiding voor dc olympische ploeg op te stellen. Toch weet Piet Bromberg maar al te goed wat hij doet. Vooral de conditie moet nog steeds worden opgevoerd en dat gaat het beste door die jon gens zelf te laten peilen in oefenwedstrijden. „Dat brengt de stimulans erin om door tc gaan", zegt hy. In Mexico zal enorm veel worden ge- eist van dc Nederlandse hockeyspelers. De zestien landen, die aan het olym pisch toernooi deelnemen, zijn verdeeld over twee poules. Deze poules zijn sa mengesteld door de internationale ho ckey federatie op basis van de resulta ten. die de verschillende gekwalificeerde landen in de afgelopen jaren hebben behaald. Daarbij tellen de resultaten in het nabije verleden het zwaarst. Men heeft getracht twee ongeveer gelijk waardige groepen te vormen. De tegenstanders van Nederland in Me xico zijn Pakistan, Argentinië, Engeland, Kenia, Malakka, Frankrijk en Australië. In negen dagen tijd moet het Neder lands elftal op volle sterkte tegen deze zeven landen spelen. „Dat vergt enorm veel van de jongens en mijns inziens moet ik ze daar in de voorbereiding zo goed mogelijk aan wennen. Het is niet alleen een lichamelijke, maar ook een mentale inspanning, steeds weer. In verband met die mentaliteit had ik liever niet de eerste wedstrijd direct te gen Pakistan gespeeld, dat in Mexico ongetwijfeld zal proberen om de in To kio aan India verloren olympische titel terug te krijgen. Anderzijds weten de Pakistani ook. dat ze met één van de zwaarste wedstrijden beginnen", aldus Bromberg. Niet bang De coach ls niet bang voor Pakistan. In de afgelopen paar jaar heeft Nederland niet van Pakistan kunnen winnen, maar wel enkele keren tegen India en de in ternationale hockeytop ontloopt elkaar niet veel in sterkte. Bromberg wil nu direct naar het olym pisch toernooi toe gaan werken. De tijd van de technische en tactische voorbe reiding en de conditietrainin gis zover gevorderd, dat er alleen nog kan wor den geschaafd. En wéar moet worden geschaafd wordt het beste duidelijk in oefenwedstrijden. De sparringpartners van het Nederlands elftal zijn er alle maal op gebrand om een zo goed mo gelijk resultaat te bereiken. In de eerste wedstrijden schenen de voor Mexico geselecteerde hocky'ers er best zin in te hebben. Met veel ent housiasme werd modem hocky gede monstreerd: snel en gevarieerd met uit de verdediging opgebouwde aanvallen waarbij verdedigers soms verrassend snel mee naar voren trekken. Om dit spel goed te kunnen spelen, is een grote technische bedrevenheid en een haast volkomen elkaar-aanvoelen nodig. Alleen in 't weekend Om de jongens op de proef te stellen worden steeds twee wedstrijden in een weekend gespeeld. Vaker kan niet, want doordeweeks is het te moeilijk om goede tegenstanders te krijgen. Zo begon de oefencampagne met een wedstrijd in La ren tegen de Hamburger Klippers, één van de Duitse topclubs. Niet vaak zullen de Klippers zo zijn overspeeld als te gen Nederland, dat met 6-1 won, maar op het laatst vrij onnodig een tegenpunt cadeau gaf. Vreemd genoeg gebeurde dat ook in Kopenhagen tegen een Deen se selectie, die toch met ruime cijfers klop kreeg. Zaterdag 31 augustus traden de pupil len van Bromberg aan tegen S.C.H.C. in Bilthoven, dat het de nationale al eens eerder erg lastig heeft gemaakt en op 1 september kwam het 60-jarige Venlo aan de beurt. Een week later staan wed strijden op het programma tegen de Boekeniers en de Bataven, ploegen die worden samengesteld uit andere Neder landse hockevselecties. Verder wordt nog tegen H.D.M. gespeeld en op 15 en 1 6september wordt het oefenprogram ma besloten met twee officieuze inter lands tegen de Belgische selectieploeg voor de olympische spelen. Voorzichtig Het is de bedoeling van coach Brom berg om alle 18 spelers van zijn geselec- Voor de laatste maal werd dit seizoen, althans in competitie-verband, op de voor honkbal zo karakteristieke wijze, de tegenstander, het Utrechtse H.ALS. begroet. teerde ploeg in een weekend minstens één keer in te zetten. Dat acht hij voor al voor het teamverband nodig. Zo vlot als Bromberg praat over de training en de voorbereiding voor Mexico, zo voor zichtig en vaag is hij als hem wordt ge vraagd naar de olympische kansen. „Naar Tokio gingen we me een zoge naamde „gouden ploeg en het werd een grote teleurstelling. Ik wil alleen zeg gen, dat ik hoop bij de eerste twee van onze poule te komen, dan halen we in ieder geval de halve finales. Verder hoop ik wel, maar denk ik niet!" Een aandachtige lezer maakte naar aan leiding van ons artikel „Buitengewone lasten" in onze editie van dinsdag j.L telefonisch de opmerking, dat zieken fondspremies niet aftrekbaar waren. Inderdaad zijn zij dat niet, maar wel kan men deze in het jaartotaal meene men, als men in dat jaar vele buiten gewone lasten heeft gehad. Zo staat het ook duidelijk in bedoeld artikel ver meld. Dat intieme familiefeestje dat u in gedachten hebt kunt u uitstekend arrangeren bij RESTAURANT HOTEL CAFE VAN DEN BRINK Soestöbwgsostraal 122 SOEST TeU02l55) 2706 De Avia-ploeg heeft de laatste compe titiewedstrijd met 2-1 van het reeds ge degradeerde H.M.S. verloren. Coach Hiele vertrouwde deze wedstrijd het werpen toe aan de jonge Kees KooL Hij kan terugzien op een goede wed strijd en zal met meer wedstrijd-routin» zeker nog sterker gaan werpen. S.E.C. kreeg in de 4e inning de eerste reële scorings-kans, maar die werd door de H.M.S.-werper te niet gedaan. In de 5e inning opende H.M.S. de score toen P. Steenbrink scoorde op 1 van de 3 H.M.S.-honkslagen. S.E.C. maakte direct gelijk, Rudi Blok scoorde tegen op een honkslag van C. Hiele. Nadat de 6e en 7e inning puntloos waren verlopen kon H.M.S. in de 8e inning het beslissende punt scoren, toen Kool de controle over zijn worpen verloor. Harris nam het werpen over en kon verder onheil voor- komen. S.E.C. slaagde er echter niet meer in in de resterende slagbeurten nog te sco ren. Werpersresultaten S.E.C.: Kool (8 13 inning) 8 x 3 sl.: 6 x W; 3 h.s. Harris (1 2 3 inning) 3x3 sl.; 1 x W; 0 h.s. H.M.S.: Imhof (9 innings) 13 4 8. S.E.C. maakte 1 fout, H.M.S. 0 fouten. Door dit resultaat is de Avia-ploeg in de eindrangschikking op de gedeelde 3e plaats geëindigd, met 14-14 na kam pioen Quick (A) (14-26) en Donar (14-22). De ploeg heeft hiermee duidelijk ge toond in de 2e klasse thuis te horen. Na de le helft van de competitie be zette S.E.C. nog de eerste plaats. De 2e helft kreeg S.E.C. als gevolg van een zware inzinking een serie nederlagen te verwerken en kon een 3e kampioen schap in 3 jaar wel vergeten worden. De 3e plaats is een goed resultaat. Dit resultaat is voor een niet onbelangrijk deel te danken aan coach Hiele, die zich onder niet altijd makkelijke omstandig heden een goed opvolger toonde an de heer Tinlin. y <8 vx' i b 4 0

Soester Courant | 1968 | | pagina 5