ri o.ooo," o) VAN ASCH Voor u f1.000,- of en voor u SOESTERBERG 3 Qft Nijhof- Baarn Telefoonnummer ziekenauto 5980 B.D.C. moest zich tegen Midlandia tot verdedigen beperken0-0 Mevr. Gerda Rosman Gediplomeerd schoonheidsspecialiste Klaverjassen NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK de bank waar ook zich thuis voelt B.D.C. handbal Voorstellen voor de gemeenteraadsvergadering van woensdag 18 september Ned. Ver. van Huisvrouwen Voetbal E.H.B O. wil snel en doeltreffend helpen Mej. F. Gelderman GEEN SPREEKUUR Voor matrassen m dekens STEITNER Woninginrichting geboorte, verloving trouwen DRUKKERIJ SMIT S.C.K. „Huwelijksbureau" voor industrieën Zaterdagvoetbal Ned. Chr. Vrouwen Bond Eiermarkt UW KLASSE-SLAGER IN SOEST II* II Onze toch al grote sortering in pan-ldaar artike len is uitgebreid met Paprika-steaks (rund- en kalfsvlees, heerlijk gekruid en groene en rode pa prika). Vorige week gelanceerd, en nu reeds een gewilde lekkernij. Per stuk65 ct. Onze reklame-aanbiedingen voor deze week 500 gram magere Riblappen Hamburgers w 500 gram Lamskarhonade mmO 150 gram fJQ Cervelaatworst 150 gram QQ Ossenworst «Z™ 250 gram QT gekookte Worst«7el Onza Nassi en Bami Goreng met véél vlees en toch rn hele pondszak (500 gr.) voor sleehts 1.45 et. En gratis (op alle artikelen) de meest gespaarde Hoefijzer zegels DINSDAG 1» SEPTEMBER 1968 B D C. is zondag in de uitwedstrijd te gen het Utrechtse Midlandia opnieuw niet verder gekomen dan een gelijk spel. Er werd zelfs in het geheel niet gescoord. De Soestenaren hebben bo vendien nog de meeste moeite moeten doen om de score tenminste in even wicht te houden, al hebben zich ook voor het Utrechtse doel wel hachelijke situaties voorgedaan. Dat was al na en kele minuten het geval, toen de Mid- landia-keeper De Jong al zijn talenten moest tonen na een fraaie actie van Demmers en P. Dorrestein, Voorlopig had de B.D.C.-aanval hiermede al het kruit verschoten en moest men zich tot verdedigen gaan beperken. Een kei hard schot van de Utrechtse midden voor werd door doelman Smink fraai gestopt, terwijl tijdens één van de schaarser wordende uitvallen Demmers zijn schot net over zag gaan. Bij de rust was er echter nog altijd geen ver andering in de beginstand gekomen. B.D.C. liep in de tweede helft hard van stapel. Even waren de bezoekers dicht bij een doelpunt, toen Van Vulpen een van zijn befaamde rushes ondernam en die bekroonde met een schot tegen de uitgelopen doelman. Van Vulpen schoot de bal opnieuw in, maar dit maal stond de paal succes voor B.D.C. in de weg. De opnieuw terugspringende bal werd nu door v. d. Lugt in de handen van de Midlandia doelman geschoten. De gastheren verplaatsten vervolgens de strijd geheel naar de B.D.C.-helft, waar de defensie het zwaar te verduren kreeg maar onder aanvoering van Jos Brou wer tot grote hoogte groeide. Brouwer zelf moest overigens tweemaal op de doellijn redding brengen. Doelpunten kwamen er echter niet. Ook niet, toen v. d. Lugt na een uitval en een voorzet van Dorrestein een aan trekkelijke scoringskans kreeg. Het bleef bij 0-0, waarmede B.D.C. nog het meest tevreden mag zijn. A.P.W.C. 2-B.D.C. 2 1-1 Ook de reserves van B.D.C. hebben hun duel tegen het Amersfoortse A.P.W.C. 2 met een gelijk spel afge sloten, een resultaat, waarover de be zoekers opnieuw niet mochten klagen. De thuisclub had vooral de eerste twin tig minuten het heft vast in handen. Na ongeveer een kwartier wist de links half van A.P.W.C. met een solo zijn ploeg met 1-0 de leiding te geven, mede ook omdat hem bijna geen stroobreed in de weg werd gelegd. B.D.C. liet zich echter niet onbetuigd en kwam na dit doelpunt sterk terug. Enige aantrekke lijke kansen voor N. Gros en Paul Hil- horst waren verloren gegaan alvorens Bert Koest uit een pass van Wim Jan sen de gelijkmaker scoorde, die op dat moment ook wel verdiend was: 1-1. A.P.W.C. begon de tweede helft met een strek offensief, terwijl tevens het middenveld in bezit werd genomen. De voor B. Roest ingevallen Jan Paauw kon daar maar weinig aan veranderen. Het spelpeil zakte zienderogen, terwijl B.D.C. steeds verdere werd teruggedron gen. De Amersfoortse aanvallen strand den echter keer op keer op de hechte B.D.C.-defensie, die - mede door het goede werk van doelman Egbert Thie- nen geen doelpunt meer toestond. Voor B.D.C. 2 betekende dit ook de tweede puntenverdeling in de nieuwe competitie. de heer J. W. Hoogeveen beheerder bijkantoor Amstelveen Contant geld nodig voor privé-doel- einden? Neem een persoonlijke lening bij de NMB. Dat gaat prettig en snel. Aflossing in maximaal 36 maanden op gunstige voorwaarden. Bijvoorbeeld: 3.000,- in handen, be taling in 18 X ƒ183,15. Of: ƒ10.000,- in handen, betaling in 36 x 332,67. Loop eens binnen bij het dichtstbij zijnde NMB-kantoor. Men geeft u er graag alle inlichtingen over de per soonlijke lening. U zult zien, dat bij de NMB de persoonlijke lening samengaat met persoonlijke service. Behandeling volgens afspraak LAANSTRAAT 43, TELEFOON 3803 QUICK 3-B.D.C. 3 4-4 Ook het derde elftal kwam zondag te gen het Amersfoortse Quick 3 tot een gelijk spel: 4-4. Een zeer verdienstelijk resultaat aangezien men het met vier invallers moest bereiken. Beide ploegen deden weinig voor elkaar onder en schiepen aan weerskanten vele doelrijpe kansen, waarvan er in totaal dan bok acht werden benut. De rust brak aan met een 2-2 gelijke stand. Ook de twee de helft gaf aantrekkelijk en levendig voetbal te zien. B.D.C. wist zelf een 4-3 voorsprong te nemen, maar vijf minuten voor het einde scoorde Quick toch nog de gelijkmaker. De doelpunten voor B.D.C. werden gescoord door F. v. d. Hengel, H. Hagen, P. Lankreijer en Ton Bunnik. B.D.C. hielp de tegenstander nog een handje door eenmaal in eigen doel te schieten. De overige elftallen hebben zondag on derling vriendschappelijke wedstrijden gespeeld. B.D.C. 5 was iets sterker dan het negende en won dit aantrekkelijke duel tenslotte met 3-2. Het nog lang niet ingespeelde zesde kreeg echter van het tiende een gevoelig lesje. B.D.C. 10 speelde een klasse beter en drukte dat in zeven doelpunten uit. De tegenstan der wist maar één keer te scoren. Bij de rust hadden de spelers van het tiende al met 3-0 de leiding door doel punten van Ad Beijer en Hans de Ruigt. Het achtste elftal moest tenslotte met een nederlaag tegen het zevende genoegen nemen, mede ook, omdat B.D.C. 8 niet erg gelukkig was met zijn schoten. Komende zondag ontvangen de eerste drie elftallen van B.D.C. respectievelijk E.M.M. uit Hilversum (2.30 uur), Vic toria 3, eveneens uit Hilversum (12.00 uur) en K.V.V.A. 3 uit Amersfoort, (12.00 uur). Donderdagavond, 8 uur, houdt B.D.C. voor leden en donateurs een klaverjas- wedstrijd in de cantine op haar terrein. van het Ned. Zuivelbureau in het Brand punt Baarn. Woensdag 16 oktober: Koffie-ochtend in Hotel v. d. Brink Soest. Dinsdag 22 oktober: Avondbijeenkomst „kastelen in de provincie Utrecht". Aan vang 8 uur in het Brandpunt Baarn. Donderdag 24 oktober: Excursie naar de fabriek van Jamln in Oosterhout. Donderdag 24 oktober: Demonstratie- avond „Pyroflam" door de heer Bühr- mann in het Brandpunt, Baarn. Aan vang 8 uur. 350 vestigingen in Nederland. De grote verassing van zondag was de overwinning van de dames-senioren, die met negen speelsters een 3-1 over winning op Athleta 2 behaalden. Door het wegblijven van Marry van den Deyssel en Mieke van Leeuwen, waren zij genoodzaakt om met negen soeelsters in het veld te treden, maar desondanks toch deze overwinning. Anny Wigman maakte het in de eerste helft de keepster danig moeilijk. Na 20 minuten spelen had zij eindelijk succes. Met een strak laag schot wist zii de score te openen. Diny Kok, de keepster, kreeg enkele moeilijke schoten op doel, maar zij kon haar doel schoonhouden. In de tweede helft kon Ida Pronk, de stand opvoeren tot 2-0. Een door Marga Tolboom onderbroken aanval in de ver dediging, drong zij snel op naar voren. Ida rondde dit snelle offensief af, met een hoog schot in de linker bovenhoek, dat doel trof. Altheta wist de stand tot 2-1 terug te brengen, maar Marga Tolboom, die deze middag in voortreffelijke vorm ver weerde, kon snel meegekomen uit de verdediging, de stand op 3-1 brengen, hetgeen ook de eindstand werd. De herensenioren hebben helaas hun eerste nederlaag moeten incasseren. Op het nieuwe sportpark Overvecht in Utrecht werd met 11-10 verloren van Spirit. Koos van den Deijssel wist de score voor B.D.C. te openen, maar in de loop van de wedstrijd zou blijken, dat Spi rit, die reeds twee jaar in de districts 2e klasse uitkomt over een grote er varing zou beschikken. De ruststand ging dan ook in met een 7-4 voorsprong voor Spirit. De tweede helft bracht enkele mooie momenten in het spelbeeld. Geleidelijk aan kon B.D.C. terugkomen. Doordat Richard Smeeing en Ronald Surstedt constant voorbleven, konden zij tot 11-10 terugkomen. Het horloge van de scheindsrechter ech ter bleef niet stilstaan, zodat B.D.C. niet meer gelijk kon komen. De herensenioren 2, die vorig seizoen gedegradeerd zijn, omdat zij voor die klasse te zwaar ingedeeld waren, kon den zondag hun tweede overwinning op hun zegelijst schrijven. Een 6-1 voorsprong tegen B.H.C. 3 was bij de ruststand bereikt, terwijl de einduitslag 10-5 was. Iep Huisman en Richard Smeeing namen het leeuwen deel van de doelpunten voor hun reke ning. Met respectievelijk 4 en 3 doelpunten zorgden zij dat B.D.C. flinke afstand van de tegenstander nam. Op doel verrichtte Kees Koopman voor treffelijk werk. Verdere uitslagen waren: Jongens-adspiranten: B.D.C.-Fidelitas 4-12. Dames junioren: B.D.C.-Celeritas 5-3. Meisjes adspiranten: B.D.C.-Fidelitas 8-6. AANLEG VAN EEN PLANTSOEN Door de afbraak van de voormalige pastorie van de Nederlandse Hervormde Kerk achten B. en W. het gewenst het gebied gelegen binnen de driehoek ge vormd door de Torenstraat, de Kerk straat en de Oude Kerk en, in samen hang daarmede, de wijziging van het plantsoen voor het Emmamonument, te verfraaien. De direkteur van gemeentewerken heeft een plan ontworpen en vragen B. en W. voor de uitvoering hiervan een krediet van ƒ20.000,—. ZONEVERORDENING KINDERWET De Ned. Fotografische Industrie Dalco N.V. de Beaufortlaan 28 te Soest heeft verzocht ontheffing van de verbodsbe paling, genoemd in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet", zulks ten behoeve van het uitbreiden c.q. wijzigen van een fotografische Industrie. B. en W. stellen voor op dit verzoek gunstig te beschikken. VERHARDING AKKERWEG De bewoners van de Akkcrweg hebben zich gewend tot de direkteur van ge meentewerken met het verzoek te be vorderen dat de Akkerweg van een de finitieve verharding wordt voorzien. Aangezien de gehele Akkerweg thans eigendom van de gemeente Soest is en het tot dusverre regelmatig bijhouden van de weg met grint en leem voortdu rend onderhoud eist, bestaan en bij het college geen bezwaren aan het ver zoek te voldoen, temeer, daar de be staande grintverharding voldoende fun datie biedt, voor het aanbrengen van een teerbedekking. B. en W. vragen hiervoor een krediet van 7.500, AANVRAGEN VAN SCHOLEN Het bestuur van de vereniging „De School met den Bijbel" verzoekt mede werking voor het aanschaffen van di verse leer- en hulpmiddelen, alsmede het treffen van enige voorzieningen ten behoeve van de onder dat bestuur staande school voor middelbaar alge meen voortgezet-onderwijs aan de Prins Bernhardlaan 21 a. Het betreft: Inrichting van de in het gymnastieklo kaal aangebrachte noodlokalen, inrich ting van de hoofdenkamer, inrichting van de lerarenkamer, vloerbedekking voor een reservelokaal, hulpmiddelen voor het muziekonderwijs, twee band recorders als hulpmiddelen in de mo derne talen en nieuwe leermethoden voor de vakken Ned. Taal, Frans, En gels, aardrijkskunde en wiskunde. B. en W. stellen voor hiervoor een kre diet van 22.500,beschikbaar te stel len. Het R.K. schoolbestuur Soestdijk ver zoekt gelden beschikbaar te stellen voor de herziening van de tuinaanleg rond om de Mariaschool, alhier. Het college stelt voor het benodigde krediet van 1450,beschikbaar te stellen. Het R.K. schoolbestuur Soestdijk ver zoekt tevens medewerking voor het aanschaffen van handwerk materialen t.b.v. de onder dat bestuur staande Ma riaschool aan de Mariastraat. B. en W. adviseren een krediet van 325,— be schikbaar te stellen. Het R.K. schoolbestuur Soestdijk ver zoekt tevens medewerking voor het aan schaffen van handwerkmaterialen t.b.v. de onder dat bestuur staande Maria school aan de Mariastraat B. en W. adviseren een krediet van 325,be schikbaar te stellen. KLEUTERSCHOOL EN SCHOOL VOOR G.L.O. Het bestuur van de vereniging de school met den Bijbel heeft medewerking ge vraagd voor de stichting van een kleu terschool in de wijk Smitsburg. B. en W. stellen voor van de drie te bouwen kleuterscholen er één aan ge noemd schoolbestuur ter beschikking te stellen. Dat zelfde schoolbestuur doet hetzelfde verzoek voor de stichting van een school voor G.L.O. in de wijk Smitsweg. Ook aan dit verzoek willen B. en W. voldoen door van de drie te bouwen scholen er één aan genoemd schoolbe stuur beschikbaar te stellen. Afd. Baarn, Soest en Omstreken. AGENDA: Dinsdag 17 september: Midgetgolf en wandelen. Woensdag 18 september: Koffie-ochtend in de hal van het Brandpunt, Oude Utrechtseweg 4, Baarn. I.V.H.A.-praatje door mej. Freni. Aanvang half 11. Vrijdag 20 september: Middag-excursie naar de Lubro-fabriek. Dinsdag 24 september: Wandelen met de N.S. in Lunteren. Donderdag 26 september: Openingsmid dag met de Cinderella-show „Harten- vrouw" in het Brandpunt, Baarn. Aan vang 2 uur. Vrijdag 27 september: Bijeenkomst deel neemsters boekenkring Baarn. Vrijdag 4 oktober: Bijeenkomst deel neemsters boekencirkel Soest. Dinsdag 8 oktober: Ochtendbezoek aan het Singermuseum Laren. Donderdag 10 oktober: Wandeling over verschillende landgoederen in de Bilt. Dinsdag 15 oktober: Propaganda-middag Direct voor de rust kreeg Soesterberg een 2-1 achterstand, die al spoedig in de tweede helft werd vergroot tot 3-1. Toen viel Baars uit en werd vervangen door linkshalf Versteeg, die voor Soes terberg het tweede doelpunt maakte, 3-2, dat werd gevolgd door een doel punt van D.E.V., 4-2. Daarna was het weer de beurt aan Soesterberg door Versteeg uit een strafschop, 4-3. Het einde kwam met een groot 8-3 verlies voor Soesterberg. SOESTERBERG—KAMPONG 0-0 De thuiswedstrijd van Soesterberg te gen Kampong is in een blanco stand geëindigd. Soesterberg was zeer aktief en veel meer in de aanval. Het kreeg daardoor verschillende mooie kansen, die echter niet konden worden benut, daar zij af stuitten op een prachtige verdediging. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld. Wel wist linksbinnen Huisman Soes terberg aan een doelpunt te helpen, doch dit werd wegens „hands" afge keurd. Zo kwam dan ook het einde zonder dat er doelpunten waren gemaakt. Hoewel slechts 18 van de 46 leden van de Soesterbergse afd. van de E.H.B.O de alg. ledenvergadering in restaurant „'t Zwaantje" bezochten, aan men toch spreken van een serieuze opvatting van de taak door deze afdeling, die in de cember 1967 dertig jaar bestond. Na een welkomswoord door dokter Splin ter werd in het jaarverslag van de se cretaresse. mevr. Miltenburg-Stein, ge memoreerd, dat er geen meldingen wa ren binnengekomen van verleende hulp bij ongevallen door E.H.B.O.-ers. Op de vraag van de heer Vos. hoeveel keer bij een ongeval een E.H.B.O.-er hulp had verleend, kon dus geen antwoord worden gegeven. De leden, die eerste hulp verlenen, dienen dan ook een rap portje in te zenden bij de secretaresse. Ter gelegenheid van het zesde lustrum in december werd een rayon wedstrijd gehouden in 't Kontakt der Kontinen ten, op 25 maart, die als bijzonder ge slaagd genoemd kan worden. Er bestaan plannen om eens een grote oefening te houden waarbij aan politie en vrijwillige brandweer verzocht zal worden medewerking te verlenen en waarbij ook de Soesterbergers als be langstellende toeschouwers van harte welkom zijn. Besprekingen aangaande deze oefening worden reeds gevoerd. De bestuursfuncties voor het komende jaar zijn als volgt1ste voorzitter dok ter A. Th. M. Splinter, 2de voorzitter de heer J. Miltenburg, 1ste secretaresse mevr. G. R. Miltenburg-Stein, 2de se cretaresse het nieuwe bestuurslid mevr. J. Möhlmann, 1ste penningmeester de heer H. Nieboer, 2de penningmeester de heer H. Kastelein en materiaalcom missaris de heer J. v. d. Velden. Uit het jaarverslag van de penning meester bleek duidelijk dat de finan ciën goed worden beheerd. Het overleden lid, mevr. Tammer- Kruyff, werd als een van de oprichters van de E.H.B.O. in Soesterberg her dacht. Bij de rondvraag vroeg de heer Sluis een tweede wedstrijdploeg samen te stellen. De voorzitter en de instructrice mevr. Verkade merkten hierbij op, dat er nog geen vaste wedstrijdploegen zijn, doch elk initiatief in deze richting zou zeer zeker worden aangemoedigd. Vervolgens werden de diploma's met bijbehorende insignes uitgereikt aan de geslaagden van de afgelopen cursus. Voorzitter dokter Splinter feliciteerde hen en verzocht hen vooral lid te worden en ook te blijven van de vervolgcur sus, teneinde de nodige routine op te doen om snel en doeltreffend te kun nen helpen bij ongevallen. Mevrouw Verkade werd dank gebracht voor haar medewerking als instructrice in het welslagen van de E.H.B.O.-cursus, ter wijl dokter Splinter namens het be stuur een platenbon werd aangeboden door de heer v. d. Velden voor zijn belangeloze medewerking. Ook de geslaagden lieten zich niet on betuigd en boden beide docenten ge schenken aan. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 55-jarig huwelijk zeggen wij allen hartelijk dank. A. HUURDEMAN en W. HUTJRDEMAN-WERKHOVEN. Soest-Zuid, 10 september 1968. Schoutenkampweg 2. In ons filiaal Van Wee de stra at 48 te Soest hebben wij plaats voor een leerling VERKOPER kruidenierswaren, leeftijd tot 18 jaar, die assisteert in winkel en magazijn. De bedrijfsleider, de heer A. v. d. Kemp, vertelt u gaarne nadere bijzonder heden over deze functie. MEISJESBELANGEN, Informatie Centrum jon geren biedt kamers aan. Koninginnelaan 13, telef. 3725. b.g.g. 5261. Gevraagd 2e KAPSTER en leerling. Salon Haute Coiffure, Veldheimweg 6, Baarn, telefoon 2370. Confectiebedrijf BUCO vraagt geroutineerde stolpster en 2 machine- stiksters. Eemnesserweg 8, Baarn. telef. 02154-2004. Wie heeft er voor ons WOONRUIMTE beschik baar. zodat wij kunnen trouwen. Brieven aan R. Surstedt, Schrikslaan 39, Soestdijk. Te koop TAUNUS 17 M 1966 ƒ3575,—. Prof. Meijerslaan 44, Baarn, telefoon 5990. Bij Remia N.V. te Den Dolder kunnen geplaatst worden enkele BIJ RIJDERS, leeftijd 15 - 18 jaar. Aanmelden dagelijks, van 9 - 12 en van 2-5 uur aan de fabriek of na telefonische afspraak 03402-3641, toestel 121. Op privéstal is plaats voor een STALHULP. Hydrotest, Schouten kampweg 127, Soest, tel. 4787. Remia N.V. vraagt voor de interne dienst een flinke jonge VROUW voor het verrichten van huishoudelijke- en schoonwerkzaamheden. Sollicitaties schriftelijk of mondeling na telefonische afspraak 03402-3641. Remia N.V. Margarinefa- brieken. Den Dolder. TE KOOP i.z.g.st. Gotisch bankstel en eethoek. Zeer billijke prijs. Na 6 uur. Rubenslaan 125 (3 hoog). Te koop aangeboden groot BERGMEUBEL (teak). Hartweg 55. TE KOOP wagentje ach ter fiets, paar leren kap laarzen, maat 45, water passen, truffel, 2 houwe len, trap 11 treden, zeis m. boom, herenfiets z. banden, ronde luidspreker 1928, kantklossen, 1 mahonie wastafel met marmeren blad, 2 spiegels, eiken buf fet, nieuwe tuinbank, nieuwe centrifuge, ver schillende bijlen, petroleumstel, strijkplank, strijkijzer. Niet op zondag. BEETSLAAN 92. DIERENARTS, vrtfdag 13 en maandag 16 septembe Schoorsteenvegen, ieders oordeel. Elektrisch vegen, enkel voordeel. TAK'S BRANDSTOFFENHANDEL Van Weedestraat 4L telefoon 2676. Kolen - Olie - Butagas. Machinaal Grondwerk A. DE RIDDER, Beetzlaan 71, Soestdijk, telefoon 5240. Vroom Dreesmann vraagt voor haar nieuwe vestiging in Zeist ervaren CAISSIÈRES voor de Supermarkt. Persoonlijke of telefoni sche aanmelding elke werkdag van 9.30 - 4.30 uur bij Vroom Drees mann, Afd. Personeels zaken, Oude Gracht 77, naast het Rembrandt Theater, Utrecht. Telef. 030-28811. Bovendien te Zeist Hotel Het Raedthuys, Slotlaan 18, woensdags en donderdags van 11-15 uur, maandag-, dinsdag en donderdagavonds van 19 - 21 uur. Tel. 03404- 13320. naar Kerkpad n.z. 20 (bij de markt) telefoon 2461. Te koop aangeboden we gens vertrek buitenland OPEL Kadett, bwj. '66. Te bevragen Pr. Hendrik- laan 62, woensdag- en vrijdagavond., TE KOOP ouderwets cylinderbureau, antiek, mahonie kast. En brom fiets, Mobvlette E.E.G., in goede staat. Birk- straat 86. Te koop AQUARIUM, 76 x 46 x 46. Ruysdael- laan 21, Soest. Gevraagd KOSTHUIS voor 16-jarige jongen. Hydrotest, Schouten kampweg 127, Soest, telefoon 4787. Nette heer zoekt WOON GELEGENHEID met of zonder pension. Brieven onder no. 1200 bur. S. Crt. PIANO te koop gevraagd of vleugel. Aanbiedingen Orchideestraat 21, Hil versum, telef. 02150-49658. TE KOOP eethoek (teak) met bergmeubel. Nieu- weweg 11, telefoon 5375. Op zeer korte termijn WINKELHUIS te huur gevraagd. Br. onder no. 1118 bur. S. Crt. Te koop jonge HENNEN pl.m. 4 maanden oud. Bovans, Birkstraat 127, Soest, tel. 03490-13263. Wegens inruil te koop aangeboden 3-delig kapok MATRAS, 140 x 200, als nieuw. Kerkpad n.z. 20, telefoon 2461. 19-jarige studente, spreekt vloeiend Engels, b.z.a. als BABYSIT, ook in weekends, 3,per uur. Telefoon 2734. Te koop KINDERWAGEN (Mutsaerts). Dr. Schoo- nenbeeklaan 11, Soest. I Dakramen in aluminium en kunststof. 6 tot 16 pans in 8 pansoorten. I Betonschutting - goedkoper en sterker als hout. I Grote sortering wand- tegels in de moderne kleuren I Tempex isolatie in 3 dikten. 3 Tegelboard (Zweedse import) 183 x 122 5,50 per m2. I Emaille tegelboard 125x200 ƒ7,— p. m2. ft Grote sortering hang en legkasten. Jac. van Lenneplaan 15, telefoon 02154-3462 Van Weedestraat 29A Het Soesterbergse Gemengd Koor heeft voor de uitvoering in februari 1969 verschillende grote koorwerken in stu die. De repetities, die tot nu toe op dinsdag werden gehouden, zullen vanaf 25 september a.s. op woensdag plaats vinden in „De Hoeksteen". De oprichting van een centraal bureau voor fuslebemiddeling door de Neder landse Export Combinatie (N.E.C.) wordt een wereldprimeur genoemd. Tot directeur van dit „huwelijksbureau" voor middelgrote industrieën is be noemd de heer W. P. Schuil uit Soes terberg, oud-directeur van de Euro pese Pluimvee Unie. Het centraal bureau voor fusie-bemid deling zal worden ondergebracht in de nieuwe behuizing van de N.E.C. „Hui ze Neclenburgh" in Soest. SOESTERBERG VERLOOR VAN D.E.V. MET 8-3 In de uitwedstrijd tegen D.E.V. is Soes terberg weer niet gelukkig geweest. Het moest het grote verlies van 8-3 incasseren. Aanvankelijk ging het zo mooi, toen Soesterberg door rechtsbuiten Van der Horst de leiding nam, 0-1. Doch daar op volgde prompt de gelijkmaker, 1-1. De afdeling Soestdijk houdt op 12 sep tember, 's avonds 8 uur, haar eerste vergadering in het nieuwe seizoen. De vergaderingen worden nu weer gehou den in gebouw Middelwijk, Pieter de Hooghlaan. Voor deze avond is uitge nodigd mej. Kolonel Bosshardt van het Leger des Heils. Zij zal voor ons spreken over „Het le ven in donker-Amsterdam". Gasten zijn hartelijk welkom. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 45.000 stuks van 12,75 tot f 14,Middenprijs 13,65. Prijs per "kg ƒ2,17. ^HASCjy t"°ORDe£v VAN WEEDESTRAAT 66, TELEFOON 2372

Soester Courant | 1968 | | pagina 5