wm Garage Stam tm ENGEL schoenen - tassen KUNT NIET ALLES WETEN DE COÖP. RAIFFEISENBANK SOEST VERZEKERD - SPAREN Lijntrekkerij te ver doorgevoerd V.V.Z. tweemaal tegenover S.E.C. Uw succes is onze reclame Auto- en Vrachtwagen- rijschool I. D. VAN VUGT „The Red Stars" S.E.C. voor zware opgave tegen Nijenrodes voor horloges B.D.C. ontvangt Vecnse Bovs - WIE WORDT ONZE NIEUWE VERKOOPSTER Bij ons is plaats voor een ervaren. vakkundige verkoopster. Hees-nieuws STAM RENAULT 4-deurs Voordelen R8 ƒ5695,- R10 6295,— RENAULT maakt nw leven rijker Uw Re^rdsr staat klaar bi] „0® Oouden Snaar" ..De Meteoren' Klaver jascompetitie v.v. V.V.Z. Mixed Hockeyclub Soest B.D.C. - Handbal Goed voor de huid het gehele jaar door S.E.C. 1 en 2 (zaterdag) morgen naar V.V.Z. Openbare Leeszaal en Bibliotheek heeft een NIEUWE VORM van SPAREN en wel VRIJDAG 11 OKTOBER 1968 Twee elftallen van V.V.Z. ontvangen morgen, indien althans donderdag en vandaag niet al te veel water meer is gevallen, plaatsgenoot S.E.C.dat met het eerste en tweede elftal tegen V.V.Z. 1 en V.V.Z. 3 komt spelen. De meeste belangstelling zal uiteraard uitgaan naar de derby tussen de beide eerste elftallen. S.E.C., debutant in deze afdeling, staat tot nu toe één punt bo ven V.V.Z. V.V.Z. bezit drie punten uit vier wed strijden door één overwinning en een geliik spel. S.E.C. bracht het toi nu toe tot één overwinning en twee gelijke spelen. Over de strijd, die beide elftal len morgen met elkaar gaan uitvechten, laat zich moeilijk iets voorspellen. Het eenvoudigst en veiligst is het maar, om het op een verdeling der punten te hou den, waar geen van beide echter veel mee opschiet. De wedstrijd begint om vier uur. V.V.Z. treedt dan met het volgende elf tal aan: doel A. Rebel; achter G. v. d. Bovenkamp, H. J. van Kooy, H. J. Demmers, G. Floot; midden A. v. d. Ereemer en W. Ruizendaal; voor H. Brons, B. Fugers, A. Brouwer en A. Schaap. Reserve is G. v. d. Munt. Het tweede elftal van V.V.Z. gaat naar Nijkerk, waar Sparta 3 de tegen stander zal zijn. Ofschoon de Nijkerkers over een vaardige ploeg beschikken, moet V.V.Z. toch wel één punt mee naar huis kunnen nemen om daarmede op een totaal van vijf punten uit vijf wedstrijden te komen. V.V.Z. 2 ziet er morgen als volgt uit: doel P. den Breejen; achter J. v. d. Vlekkert, L. Hilhorst, H. G. v. d. Kraak en C. van Hamers veld; midden A. Rui zendaal en P. Altena; voor J. Putters. D. v. d. Bovenkamp, o. var. Doorn en J Akkerman. Reserve is H. Wegerif. De wedstrijd begint om vier uur. Om kwart over drie vertrekt men uit Soest. Het derde elftal staat voor de bijna onmogelijke taak om het nog ongesla gen. hoewel pas gepromoveerde S.E.C. 2 één punt of meer afhandig te ma ken. Ofschoon in plaatselijke duels van alles mogelijk is en verwacht kan wor den, zal het V.V.Z. toch bijzonder veel moeite gaan kosten om de gasten van een overwinning te houden. Bovendien zi.in de resultaten van het derde er met één punt uit twee wedstrijden niet naar om een zege voor de thuisclub te ver wachten, al zou men die best kunnen gebruiken. V.V.Z. 3 komt met de volgende elf spelers uit: doel G. Pouw; achter H. Onderstal, J. v. d. Bovenkamp, M. van Ginkel en 3. Rademaker; midden A. van Neerbos en C. van Velzen; voor D. va"i Arkel, F. van Hornsveld, A. H. van Wijk en J. A. Kampen. Reserve is M. Vetkamp. De wedstrijd zal om twee uur aanvangen. V.V.Z. 4 (twee punten uit twee wedstrijden) ontvangt morgenmiddag het Amersfoortse Cobu Boys 4, dat een ge heel onbekende tegenstander is. Niette min maakt de thuisclub een redelijke kans om tenminste één punt thuis te houden. Het elftal zal bestaan uit de volgende spelers: doel J. de Rooy; achter R. van Dalen, H. van Velzen. Joh. van Kooy en P. v. d. Meer; midden C. van Hue- nen en D. Duits; voor W. Hament, A. Boot, G. Pothoven en W. Nieuwkerk. Reserve is Th. Delfgau. De wedstrijd begint om vier uur. V.V.Z. 6 tenslotte krijgt ook een on bekende tegenstander op bezoek en wel Terschuurse Boys 3. De club uit Ter- schuur heeft in het recente verleden al meer dan eens bewezen, sterke forma ties op de been te kunnen brengen, wat het zesde, dat de competitie met een zege is begonnen, morgen dan wel zal ondervinden. De volgende elf zullen hun huid zo duur mogelijk verkopen: doel: J van Kooy Hzn.achter S. Wijma. R. ten Hove, E. G. de Boer en B. Moren; mid den J. van Kooy Gzn. en G. Ruizendaal; voor H. Donk, W. v. d. Kuilen, L. G. Brunt en A. P. v. d. Hoek. Reserve is J. Groar De wedstrijd begint om twee uur. Bij afgelasting van thuis- en. of uit wedstrijden van V.V.Z. zal op zaterdag middag toch de kantine van twee tot vijf uur geopend zijn voor leden, dona teurs en supporters van V.V.Z. VAN LENNEPLAAN 47 TELEFOON 6621 veld; voor J. Belt, J. Wijnands, Schalk wijk, Mijdam en Veldhuizen. Reserve is J. Brouwer. Om half drie speelt S.E.C. 6 thuis tegen Soestreberg 5. Het zesde zal wel een puntje thuis kunnen houden. Het won en verloor tot nu toe eenmaal. Het komt zondag in de volgende opstel ling in het veld: doel Groenesteijn; ach ter L. van 't Klooster, v. d. Brink en Wildenburg; midden G. Lagemaat; voor C. Wildenburg, Smit, Bitterling, Op meer en Duist. Reserve is Tolboom. Het komende weekeinde zullen boven dien de volgende jeugdwedstrijden wor den gespeeld: S.E.C. jun. A-S.D.O. A (4.00 uur), H.V.C. jun. C-S.E.C. B (4.15 uur), S.E.C. jun. C-A.P.W.C. C (4.15 'iur), Amersfoortse Boys adsp. a-S.E.C. (3.00 uur), Odi adsp. a-S.E.C. b (3.00 uur). B.D.C. adsp. f-S.E.C. d (3.00 uur), Quick pup. 1-S.E.C. 1 (1.00 uur), S.E.C. pup. 2-V.V.Z. 2 (1.00 uur). S.E.C. pup. 3- B.D.C. 5 (12.15 uur). K.V.V.A. pup. 7- S.E.C. 4 (1.00 uur) en S.E.C. Ib-Quick Ib (1.00 uur). STURKA ribbroeken - STURKA jacks STURKA coats STURKA jagersjassen Sport- en Campingshop „City" De grootste sportzaak van het Gooi. Nieuw Baamstraat-39, Baarn. tel 2490 In het komende weekeinde zal het he renteam van „The Red Stars" een dub bel programma te verwerken hebben. Eerst zal het morgenavond in de Utrechtse Beatrixhal spelen tegen het Spakenburgse S.V.S., terwijl het zon dagavond zal moeten spelen tegen het team van Nijenrode, eveneens in de Beatrixhal. Beide wedstrijden beginnen om 20.10 uur. Tegen S.V.S. zullen de heren morgen een zware dobber krijgen. Twee jaar geleden hebben beide teams elkaar in competitieverband ontmoet. Toen was steeds Red Stars de betere, maar de Spakenburgers hebben in de afgelopen jaren een sterke vooruitgang geboekt wat hun spel betreft. Zij staan dan ook tot nu toe bovenaan in deze afdeling tweede klasse A, met twee gewonnen wedstrijden. Red Stars heeft weliswaar ook nog niet verloren maar heeft pas één wedstrijd gespeeld, zodat het moei lijk is een vergelijk te maken. Dan krijgen de Red Stars-heren zondag avond als tweede tegenstander het team va nde studentenvereniging Nijenrode. Men is geneigd dit team te onderschat ten, omdat Red Stars in de afgelopen competitie steeds met duidelijke cijfers wist te winnen. Nijenrode is daarna veel sterker geworden. De volgende spelers van Red Stars zul len dit weekeinde proberen alle vier de winstpunten mee naar huis te nemen John Blyenberg, Wim Bolwerk, Hans Bosboom, Richard van Essen, Wim Jan sen Schipper, Arie Louis, Rinus Valk en Bert Vlug. Zondagmiddag zullen de Red Stars ju nioren om 15.10 uur in de Utrechtse Beatrixhal de tegenstander zijn van het Bussumse Dunckers. De junioren, die in de laatste competitie zo'n uitstekende indruk hebben achtergelaten, zullen zondagmiddag deze indruk moeten be vestigen via een zege op het dit jaar goed voor de dag komende team van Dunckers. Met een goede inzet bestaat de moge lijkheid met winstpunten thuis te ko men. Voor deze winstpunten zullen dan moeten zorgen Rudi Blok jr.. Piet van der Bijl, Gerry van Delden, Berry van de Grift, Cees van de Grift, Quintus van Hal, Ton Hilhorst, Rudolf Hornung, Rudi Lips en Wim Voet. De aspiranten spelen zondagmiddag eveneens in de Utrechtse Beatrixhal te gen het Utrechtse Cangeroes. De aspi ranten die het tot nu toe uitstekend doen met twee overwinningen uit even zoveel wedstrijden zullen het echter zondagmiddag bijzonder moeilijk krij gen, want het team van de Cangeroes behoort tot een van de favorieten. Een overwinning zal dan behaald moe ten worden door Jos van den Brink, Ton van den Brink, Paul Ditters, Peter Eitjes, Majel Lustenhouwer, Peter Lus- tenhouwer en Eduard Zeil. Het meisjesteam van Red Stars zal aan staande zondagavond, om 19.00 uur, uit komen tegen het meisjesteam van het Utrechtse Eagles. Van de tegenstandster is niets bekend. Stellig kan men reke nen op een aantrekkelijke wedstrijd, waarbij de krachtsverhoudingen niet zo veel van elkaar zullen verschillen. Voor Red Stars zullen de volgende meisjes uitkomenLuciënne Ernst, Gerry van Hertom, Willeke van der Linden, Mar jan Verhoef, Monica Wüstefeld, Rita Vos en Mieke Hilhorst. Het eerste elftal van S.E.C. staat voor een zware opgave. Zondag moeten de Soestenaren namelijk op bezoek bij Nij enrodes in Breukelen. dat de tweede plaats op de ranglijst inneemt. De club uit Breukelen won de eerste vier wedstrijden van deze compe iAie, weliswaar niet altijd zonder moeite, maar stuikelde afgelopen zondag onver wachts over B.F.C., dat 'n zeer beschei den plaats op de ranglijst inneemt. Overigens bedraagt de achterstand van S.E.C. op Nijenrodes nog maar twee punten, een verschil, dat komende zon dag misschien overbrugd kan worden. S.E.C. komt met de volgende elf spelers uit: doel Van Zoghei; achter De Rooy, Krijt, Rodermond en Hoed; midden Van Boeijen en Veenendaal; voor Duist, Woudenberg, Van Berkel en Verhoeven. Reserve is E. Brouwer. De wedstrijd be gint om half drie. Het tweede elftal van S.E.C. speelt zondag om twaalf uur op eigen terrein tegen B.F.C. 2. De reserves hebben vier punten uit evenveel wedstrijden. Een overwinning zou in dit geval dus geen kwaad kunnen. S.E.C. zal als volgt worden samenge steld: doel nog niet bekend; achter Huizinga, Dorrestein. Lüschen en Van Remmerden; midden Pureveen en Burg man; voor Vervloed. Aalbers. Van Breukelen en Rijnders. Reserve is Rut- tenberg. Het vierde elftal van S.E.C. ont vangt zondag om twaalf uur Limvio 3 uit Baarn. S.E.C. 4 neemt nog geen hoopvolle plaats op de ranglijst in met een punt uit wee wedstrijden. Tegen Limvio moet echter zeker een gelijk spel behaald kunnen worden. De opstelling van het vierde elftal luidt: doel v. d. Vaart; achter Kanters, C. Wildenburg. Heinen; midden v. d. Linden en Alderden; voor Van 't Kloos ter, Voskuilen. C. Roest. Verweij en Tuenter. S.E.C. 5 gaat zondag om twaalf uur in Amersfoort bij K.V.V.A. 4 op bezoek. De Soestenaren begonnen hoopvol met een overwinning en een gelijk spel, maar moesten daarna met een neder laag genoegen nemen. Veel meer dan een gelijk spel zal er zondag wellicht niet inzitten. Het vijfde bestaat uit: doel Van Ros- sum; achter Scheurwater. Niewaal en Hoed; midden F. Roest en J. Wester- JUWELIER - H0RLDGER Wanneer de weersomstandigheden een beetje willen meewerken, zal het eerste elftal van B.D.C. komende zondag Veen- se Boys ontvangen. B.D.C. heeft de toe schouwers rond het eigen terrein nog steeds geen overwinning kunnen pre senteren. Twee thuiswedstrijden eindig den in een 1-0 nederlaag, terwijl één keer gelijk werd gespeeld. Veense Boys heeft het tot dusver overigens niet verder geschopt. Uit de vijf gespeelde wedstrijden behaalde het elftal even als B.D.C. slechts vier punten, waar mede de achterstand op leider Minerva al zes punten bedraagt. Overigens heeft B.D.C. in de laatste thuiswedstrijd Mi nerva zeer goed partij gegeven. Dat kan hoop geven voor een goed resultaat te gen de Veense Boys. Het elftal is als volgt samengesteld: A. Smink (doel); achter F. Koolloos, J. Brouwer. J. van Fulpen en F. Stalen hoef; midden J. Beijer en P. Dorre stein; voor J, Paauw, M. v. d. Lugt, L. Demmers en J. Dorrestein. Reserves zijn A. Roest en B. Wigtman. De wedstrijd begint om half drie. Het derde elftal gaat zondag bij Barnveld 2 op bezoek. Het team heeft drie punten uit vier wedstrijden, wat voor verbetering vatbaar is. Wellicht kan uit Barneveld een puntje worden meegenomen. De opstelling van B.D.C. 3 is doel W. Schimmel; achter M. van Asch, A. v. d. Hengel, J. Brouwer en A. Brouwer; midden A. Kaats en J. Spoelstravoor T. Bunnik. C. Dorre- stem, N. Gros en H. Hagen. De wed strijd in Barneveld begint om half drie. Om 13.15 uur vertrekken de spelers van het B.D.C.-terrein. Het vierde elftal ontvangt zondag Odi '58. Deze wedstrijd begint al om twaalf uur. Het vierde elftal doet het tot nu toe redelijk goed. Het plaatste zich na twee wedstrijden aan de kop van de ranglijst, maar struikelde toen over B.D.C. 5 en zakte weer een stukje. Wellicht zal men zondag het verloren terrein weer kunnen herwinnen met de volgende formatie: doel A. Pronk; ach ter P. Hilhorst. R. Kleinegris, H. Kro- der en J. v. d. Deijssel; midden P. Lank- meyer en A. Hilhorst; voor E. van y 'v- - r- -i Op ccn van dc velden van het sportpark „Bosstraat", heeft men het trekken van de lijnen dermate rigoreus ter hand genomen, dat een totale oppervlakte van veertig vierkante meter gras, volledig vernield is. Om nog meer narigheid te voorkomen is het misschien zaak om dc Instructies van de lijntrekker zodanig te tvjjzigen dat verder onheil voorkomen wordt. Bel vandaag, uiterlijk morgen 3473 of i TORENSTRAAT 5. TELEFOON 3473. Dongen. A. v. d. Breemeer, J. v. d. Meulen en A. Wagner. Het vijfde en nog ongeslagen elftal, dat verleden week met 3-1 het vierde versloeg, zal de positie aan de kop van de ranglijst zondag waarschijnlijk wel kunnen verstevigen in de uitwedstrijd tegen Veense Boys 3. Deze wedstrijd begint om half één. Om kwart over elf vertrekken spelers en supporters van het B.D.C.-terrein. B.D.C. 6 krijgt zondag Hoogland 4 op bezoek. De Soestenaren hebben tot nu toe één wedstrijd gewonnen en één ver loren, zodat de werkelijke capaciteiten nog niet erg uit de verf zijn gekomen. Een gelijk spel moet tot de mogelijk heden behoren. De wedstrijd begint om kwart voor twee. Het zevende elftal speelt ook een thuiswedstrijd en wel tegen Amers foortse Boys 5. De thuisclub heeft het tot nu toe met één punt uit twee wed strijden erg bescheiden gedaan. Mis schien dat zondag de positie wat kan worden verbeterd. De wedstrijd begint om twaalf uur. Het tiende elftaL tenslotte, dat de competitie met twee overwinningen is begonnen, zal zich zondag in Amers foort wel niet laten verassen door K.V.V.A. 6. Het eerste elftal van Hees heeft morgen een vrije dag. Het zal met belangstel ling uitzien naar de verrichtingen van de naaste concurrenten, S.V.P., Candia en T.O.V. De Soestenaren staan er zeer goed voor. Zij hebben een verliespunt minder dan leider T.O.V.dat echter twee wedstrijden meer heeft gespeeld, één gelijk aantal verliespunten als Can dia, dat met één wedstrijd meer ge speeld op de tweede plaats staat, maar een verliespunt méér dan S.V.P., dat pas drie wedstrijden achter de rug heeft, tgeen T.O.V. al zes. Hees 2, dat twee punten heeft uit vier wedstrijden, gaat morgen bij S.D.C. op bezoek en maakt een redelijke kans om tenminste één punt mee naar huis te nemen. Het derde elftal, dat verle den week in zijn vijfde wedstrijd het eerste punt behaalde, treedt morgenmid dag in het strijdperk tegen Oranje Leeuwen 2 uit Hilversum, dat op Pij nenburg op bezoek komt. Het xierde elftal tenslotte, dat de competitie hoopvol met twee overwin ningen is begonnen, gaat morgen bij' Eemnec 2 op bezoek, waar wellicht weer een overwinning kan worden behaald. SOESTDUK (in één handgreep te veranderen in 2-deurs, veilig dus voor uw kinderen) 1. de flitsende 1100 c.c. motor - 135 km 2. 4-deurs (in één handgreep te veran deren in 2-deurs, veilig dus voor uw kinderen 3. laag benzineverbruik 1 op 15 4. ongekend zitcomfort 5. uiterst wendbaar, gemakkelijk parke ren in stadsverkeer 6. hoge inruilwaarde 7. rondom schijfremmen NIEUWERHOEKPLEIN 1 - SOESTDUK - TELEFOON 02155-2850 Programma voor zondag. Meteoren 1-Soesterkwartier 2. Aanvang 2 uur. Opstelling: Hannie v. d. Biezen, Ria Groen, M. Schaafsma. I. Timmer, A. Wenema, C. v. Herwaarden, F. Brands- ma, W. Wamsteeker, R. v. Herwaarden, H. Friebel, C. v. Rouwendaal, W. Kraay. S.K.V. 3-Meteoren 2. Aanvang 2 uur. Opstelling: W. Huurdeman, M. Brands- ma, C. Wiss, S. Postuma. M. Hollander, Y. Doornekamp, J. Verlinden. P. Ver binden, R. Lagemaat, A. Venema, L. de Haan, E. v. d. Klok. T. v. Weelde. -Programma voor zaterdag. Aspiranten: Meteoren A-Austerlitz A. Aanvang 15.30 uur. Opstelling: Irene Doornekamp, Marineke Verlinden, Joke Pureveen. Ineke Ge- lauff. Nicoletten Massen, Paula Abbel, Ronald Groenesteyn, Rob Venema, Otto Edelenbosch, Tammo Hilgers. Pupillen. Meteoren 1-Olympia 2. Aan vang 14.30 uur. .Opstelling: Anja Hilhorst, Ria Huurde man, Ellen Romeyn, Anneke Leferink, Jan Havik, Pim v. d. Linde, Ronald v. d. Dijsel. Dinsdagavond j.1. werd in het clubge bouw van de v.v. V.V.Z. een bijeen komst gehouden, waarin werd besloten dinsdagavond 15 oktober a.s., te 20.00 uur. in het clubgebouw aan de Ferd. Huycklaan te starten met de klaver- jascompetitie voor leden en donateurs van V.V.Z. en hun dames. Door het bestuur wordt een fraaie wis selbeker beschikbaar gesteld. Reeds nu hebben zich ruim 50 deelne mers aangemeld. Leden en donateurs en hun dames, die alsnog aan deze klaver- jascompetitie wensen deel te nemen of die eens een enkele keer wilen mee dingen naar de individuele fraaie prij zen, worden verzocht a.s. dinsdagavond, uiterlijk te 20.30 uur, in het clubgebouw aanwezig te zijn. Programma voor zondag. 11.00 uur Heren II-Kamp. IX. 14.00 uur Soest Vet.-Amsterdam C. 11.00 uur Heren II-Schaerw. VII. 12.30 uur Heren IV-Schaerw. XII. 14.00 uur Heren VI-S.C.H. IX. Uit. 14.30 uur Eechtrop-Heren I. 13.00 uur Baarn I-Dames I. 11.00 uur Amersfoort III-Dames II. 11.00 uur Schaerw. V-Dames III. Programma voor zaterdag. Thuis. 15.15 uur Meisjes B-Schaerw. E. 15.15 uur Jongens B-Shintv C. 14.15 uur Jongens C-Baarn E. Uit. 15.15 uur Schaerw. C-Meisjes A. 14.00 uur Schaerw. G-Meisjes C. 15-15 uur Voordaan B-Jongens A. Zondag krijgen de heren van B.D.C. een moeilijke tegenstander tegenover zich. Het team gaat op bezoek bij Sport Ver eent 2 in Utrecht. B.D.C. staat momenteel wel op de eerste plaats van de ranglijst, maar heeft twee wedstrijden meer gespeeld dan de an dere ploegen, zodat de juiste verhou dingen nog niet weergegeven zijn. B.D.C. heeft vorige week zijn schot- kracht wel bewezen door met 17-4 van Lijnden te winnen, maar hetzelfde deed Sport Vereent 2. Zij wonnen namelijk met 20-7 van dezelfde ploeg twee we ken tevoren. Het is dus te venvachten, dat men zon dag twee gelijkwaardige ploegen in het veld zal zien, waarbij Sport Vereent als thuisspelende ploeg natuurlijk in het voerdeel zal zijn. Het elftal uit Utrecht draait voornamelijk op de routine van enkele oudere spelers, die dit seizoen uit het eerste elftal zijn gekomen, het geen in de overgangsklasse speelt B.D.C. plaatst hier een zeer jonge ploeg tegenover, die het vooral van de snel heid moeten hebben. Na twee zondagen gedwongen rust gehad te hebben, wegens de slechte weersomstandigheden, hopen de dames- senioren zondag in het veld te treden tegen Olympia uit Hilversum. Thuis blijkt het dameselftal een zeer moeilijk te verslaan team te zijn. Nu Tilly Smeeing en Barry van Leeuwen weer in het elftal teruggekeerd zijn, is het team weer op \rolle sterkte gekomen. Olympia heeft enkele tegenslagen te verwerken gekregen, door het vertrek van enkele goede speelsters naar andere clubs. Een overwinning voor B.D.C. zit er ze ker in. Het verdere programma is als volgt: Dames junioren: B.D.C.-U.D.. 13.00 uur. Jongens. Adspiranten: Fidelitas-B.D.C.. 12.00 uur. Meisjes pupillen B.H.C.-B.D.C., 10.00 Ofschoon de vooruitzichten voor het doorgaan van de thuiswedstrijden van V.V.Z. niet erg gunstig zijn, staan voor S.E.C. 1 en 2 (zaterdag) voor morgen toch twee uitwedstrijden tegen de plaatsgenoot op het programma. S.E.C, 1 en V.V.Z. 1 zullen elkaar misschien morgenmiddag om vier uur ontmoeten op het nu nog erg drassige terrein aan de Ferdinand Huycklaan. S.E.C. heeft tot nu toe één punt meer bij elkaar gevoetbald dan V.V.Z., dat nogal teleurstellend heeft gespeeld in de laatste wedstrijden. S.E.C. heeft pas één nederlaag geleden en meent dan ook met een gepast optimisme de wed strijd tegen V.V.Z. tegemoet te kunnen zien. Het elftal van S.E.C. zal worden sa mengesteld uit Kramer. Beijer, De Vries, Sengers, Hartman, Timmer, Wolf- sen, Stalenhoef, Hoefman, Rouwendaal, Drost en Koelewijn. Ook het doorgaan van de wedstrijd V.V.Z. 3-S.E.C. 2, waarvoor S.E.C. 2 (dat nog ongeslagen is) zonder meer favoriet is, lijkt niet erg waarschijnlijk. Toch heeft men een elftal moeten sa menstellen. Het zal worden gekozen uit de volgende spelers: Maijer, v. d. Schagt, Staal, Baptist, Masman, Verwoerd, De Beer, Van 't Klooster, Nijhuis, Dorre stein en Hop. Indien de beide competitiewedstrijden geen doorgang zullen vinden, gaan S.E.C. 1 en S.E.C. 2 op het eigen ter rein aan de Bosstraat een vriendschap pelijke wedstrijd tegen elkaar spelen. De ontmoeting begint dan om drie uur. Romans. Allingham, Misdaad en roddel praat. Van Arkel-Zegwaard. Dokter op de zeven zeeën (3 dln.). Banks, Toen begon het geluk. Bell, Moord in de mist. Bingham, De dubbelspion. Borstlap, Vaarwel, tweede bruid. Bourne, Ghislaine en de hof der lus ten. Caldwell, De dynastie des doods. Caldwell. De slaven van de macht. Catto, De duivel op klaarlichte dag. Christie, Derde Agatha Christie-vijfling. Christie, Moord in de martelstoel. Charles-Roux, Palermo vergeten. Eden, Erfenis van een levende. Eyre, De mist trok op. Fabricius, Wij Tz'e Hsi, keizerin van China Fejes, De schroothoop. Van Gent. Spionnen in het web. Van Gulik, De parel van de keizer. Habe, Erfenis zonder glo rie. Helbling, Pioniers in de rimboe. Irwin, Minette, prinses van Engeland. Isacker. De reis naar Ispahan. Kastner. Toen ik een kleine jongen was. Kazantzekis, De laatste verzoeking van Christus. Konsalik, Liefdesnach ten in de Taiga. Pieyre de Mandiar- gues. De liefdesnacht van Vanina. Harba. Lodewijk Windstoot en de lij ken op de lift. Oosterbroek-Dutschun, Trilogie. Pavese. De maan en het vuur. Reeuwijk, Anna en Adriaan. Schouwenaars. Twee maal leven. Stewart. Omnibus. Van der Veen, Kom mij niet te na. Van der Woud®, Dit is de dag. Korte verhalen en novellen Boudier- Bakker, Uit de kartonnen doos. Naeff, Tredmolen. Freezer, Wat doe je? O niks. De Klerk. De huid van een vrouw. Nijhoff. Het veilige hotel. Revis, Lampen langs de weg Gee- raerts. De troglodisten, - Een kerfje op de revolver. - Amerika tegendraads. Wright, De kinderen van oom Tom. Romans in vreemde talenAusten, Northanger abbey. Burley, A taste of power. Dickens, The posthumous papers of the Pickwick club. James The portrait of a lady. Kelderongedierte kunt U opruimen door gebrande gips te strooien in de kelder. Kyk voor de vorst zijn intrede doet al uw waterkranen goed na en zorg voor goede afsluit- en aftapmogelijkheden, ïn de wintermaanden, wanneer de tem peratuur beneden nul staat, geve men de kippen lauw water. Het ochtend- voer moet eveneens lauw „opgediend" worden, echter wel rul en kruimelig. Hard geworden stofverf wordt weer bruikbaar, indien men deze in petroleum legt. Een spons van schuimplastic kookt U uit in zeepsop en spoelt U na in azijn water. Nieuwe theedoeken zet men een nacht in water waarin ammonia is opgelost. Ze drogen daarna veel beter ai. Deze maand geraniums voor de vorst uit de tuin halen, stekken op de normale wijze en ineen pot met bladgrond zet ten. Zo mogelijk plaats U de planten in de kelder of kast en geeft U ze eens per maand een weinig water. Vetvlekken kunnen verwijderd worden uit suède schoenen door deze schoenen te betten met tetra. Vooral niet te veel tetra op het watje. Weke vlekken moe ten bestrooid worden met talkpoeder, dat er na een dag weer afgeborsteld kan worden. Vraagt hierover inlichtingen bij een onzer kantoren Kerkplein 9, Soesterbergsestraat 14 of Koninginnelaan naast nr 38.

Soester Courant | 1968 | | pagina 5