Garage Stam Accomodatie en nog wat STAM RENAULT 4-deurs Voordelen R8 ƒ5695,- R10 6295,- RENAULT maakt uw leven rijker S.E.C. heeft winstkansen tegen Amersfoortse A.P.W.C. HooglandB.D.C. V.V.Z. morgen bij Candia op bezoek Voor briljanten ringen Mixed Hockey Club Soest Hees gaat morgen naar Hoevelaken Telel. Brandweer 3-3-3-3 Red Stars S.E.C. (zat.) ontvangt Kulan morgen VRIJDAG 18 OKTOBER 1968 .SOESTDIJK (m één handgreep te veranderen in 2-deurs. veilig dus voor uw kinderen) 1. de flitsende 1100 c.c. motor - 135 km 2. 4-deurs (in één handgreep te veran deren in 2-deurs, veilig dus voor uw kinderen 3. laag benzineverbruik 1 op 15 4. ongekend zitcomfort 5. uiterst wendbaar, gemakkelijk parke ren in stadsverkeer 6. hoge inruilwaarde 7. rondom schijfremmen NIEUWERHOEKPLEIN 1 - SOESTDIJK - TELEFOON 02155-2850 S.E.C., dat zich de laatste weken op merkelijk heeft hersteld van een reeks nogal teleurstellende gelijke spelen, krijgt zondag het Amersfoortse A.P.W.C. op bezoek, dat tot nu toe zeer ver dienstelijk heeft gespeeld en voorlopig nog een verliespunt minder heeft dan S.E.C. De bezoekers verloren tot nu toe éénmaal (van Nijenrodes), wonnen twee wedstrijden en speelden één keer ge lijk. Voor S.E.C. dus aanleiding om niet al te veel te steunen op de twee laatste overwinningen. Niettemin heeft S.E.C. thuis redelijke winstkansen, al zal het ongetwijfeld niet moeiteloos gaan om beide punten thuis te houden. Het elf tal van S.E.C. is als volgt samenge steld: doel: Van Zoghei: achter: De Rooy, Krijt, Rodermond en Van Rem merden; midden: Van Boeijen en Vee- nendaal; voor: Duist, Woudenberg, Van Berkel en Verhoeven. Reserves zijn Kok en Rijnders. NIJENRODES 2-S.E.C. 2 De S.E.C.-reserves gaan morgen naar Breukelen, op bezoek bij Nijenrodes, waar het eerste elftal verleden week voor een verrassing zorgde. Misschien kan S.E.C. 2 dat zondag ook, ofschoon tenminste een gelijk spel toch wei ver wacht mag worden. S.E.C. bezit vier punten uit vier wedstrijden. De wed strijd, die om half drie begint, wordt door de volgende S.E.C.-elf gespeeld: Doel: Van Hattum; achter: R. Dorre- stein, Huizinga, Luschen en Ruttenberg; midden: Pureveen en Burgman; voor: Vervloed, Aalbers, Van Breukelen en Brouwer. Reserve is G. Timmer. S.E.C. 3-H.V.C. 4 S.E.C. 3, dat het tot nu toe heel ver dienstelijk doet, krijgt zondag het Amersfoortse H.V.C. 4 op bezoek. De thuisclub zal zeker niet verrassen, wan neer beide punten in Soest gehouden worden. S.E.C. 3 verloor tot nu toe éénmaal, won twee wedstrijden en speelde ook twee keer gelijk, wat een puntenaantal van zes uit vijf wedstrij den opleverde. De wedstrijd tegen H.V.C. 4 begint om twaalf uur. S.E.C. komt met de volgende spelers in het veld: doel: Van Essen: achter: Hoover, Verweij, Pothoven en Jasperse; midden: Voskuilen en W. Dorrestein; voor: v. d. Broek, A. Hooyer, H. Luschen en Le- narduzzi. Reserve is J. Veldhuizen. BAARN 3-S.E.C. 4 Het vierde elftal speelt zondag een uit wedstrijd tegen Baarn 3. De Soestena- ren hebben het tot nu toe tot slechts één punt uit twee wedstrijden gebracht en hebben derhalve wel enige behoefte aan aanvulling van dit aantal. Misschien dat men een gelijk spel uit Baarn mee naar huis neemt. De volgen de elf zullen S.E.C. zondag vanaf half drie in Baarn vertegenwoordigen: Doel: v. d. Vaart: achter: Kanters, Wilden, burg en Heinen; midden: v. d. Linden Het eerste elftal van B.D.C. staat weer voor een belangrijke wedstrijd, die mis schien niet eens doorgaat, want tot dus ver zijn de weersomstandigheden wei nig uitnodigend geweest. Niettemin zijn er weer wedstrijden vastgesteld en is B.D.C. in ieder geval op papier zondag de tegenstander van het leidende Hoogland, dat negen punten uit vijf wedstrijden heeft. De Soestenaren heb ben tot nu toe vier punten bijeen ge voetbald. De kans, dat de thuisclub de zege thuis houdt, lijkt iets groter dan een overwinning voor de bezoekers, die dan ook met een gelijk spel wellicht tevreden zullen zijn. Indien er gevoet bald wordt, zal dat door de volgende elf spelers worden gedaan: doel: A. Smink; achter: F. Koolloos, J. Brou wer, F. Stalenhoef en J. van Fulpen; midden: J. Beijer en P. Dorrestein; voor: J. Paauw, M. v. d. Lugt, L. Dem- mers en J. Dorrestein. Reserves zijn P. Hilhorst en B. Roest. De wedstrijd in Hoogland begint om half drie, als hij zondag doorgaat. De B.D.C.-reserves, die tot nog toe een vrij bescheiden rol spelen met vier punten uit zes wedstrijden, krijgen zon dagmiddag eventueel bezoek van het Amersfoortse Amsvorde 2. Mogelijk, dat de thuisclub er een punt aan overhoudt. De wedstrijd, die om half drie begint, wordt aan B.D.C.-zijde met de volgende elf gespeeld: doel: Van Tienen; achter: A. Roest, B. Schimmel, G. Egbers en B. Bakker; midden: H. van Hal en J. v d. Lugt; voor: W. Jansen. W. Hil horst, B. Wigtman en D. Dorrestein. Reserve is A. Brouwer. Het vierde elftal krijgt zondag be zoek van het eveneens uit Amersfoort afkomstige V.V.Z.A. 4. De thuisclub moet in staat zijn om beide punten thuis te houden. De Soestenaren wonnen tweemaal, maar moesten enkele weken geleden in de strijd om de eerste plaats hun meerdere erkennen in het vijfde van B.D.C. B.D.C. 4 komt in de volgende opstelling in het veld: doel: W. Schim mel; achter: R. Kleinegris, W. v. d. Breemer, H. Krooder en J. v. d. Dijs- sel; midden: P. Hilhorst en P. Lank- meijer; voor: A. Hilhorst, J. v. d. Meu- len, E. van Dongen en A. Wagner. Re serves zijn A. v. d. Breemer en J. Spoel- tra. De wedstrijd begint om half drie. Het nog ongeslagen vijfde elftal, dat alle drie de wedstrijden heeft gewonnen, krijgt zondag om twaalf uur Hooglan derveen 3 op bezoek. Gezien de stand op de ranglijst moet dit een overwin ning voor de thuisclub kunnen opleve ren. tB.D.C. 7 heeft tot dusver een vrij pover figuur geslagen. Met één punt uit twee wedstrijden gaan de Soeste naren zondag aan de Bosstraat aan treden tegen Roda 4 uit Hamersveld. Een gelijk spel kan er toch wel inzit ten. Het tiende elftal, dat met twee ge wonnen wedstrijden ook nog ongeslagen is, zal zondagmiddag vanaf twaalf uur gaan proberen, zich ten koste van Soes- terberg 5 te verrijken. De wedstrijd wordt in Soesterberg gespeeld. Een ©verwinning voor de gasten ligt wel in de lijn der verwachting. en Alderden; voor: Van 't Klooster. Zeil, Schalkwijk, Niewaal en Mijdam. Reser ve is S. Tuenter. S.E.C. 6-LIMVIO 5 Het zesde elftal speelt zondag een thuiswedstrijd tegen Limvio 5 uit Baarn. De Soestenaren verloren en wonnen een wedstrijd. Ongetwijfeld zal men over morgen de winst thuis kunnen houden. S.E.C. zal bestaan uit: doel: Groene- steijn; achter: L. van 't Klooster, J. Belt en J. Hoed; midden: H. Belt en Bitterling; voor: Wildenburg, Meeder, Smit, Opmeer en F. Duist. Reserve is Tolboom. De wedstrijd begint om twaalf uur. Wanneer niet al te veel regen meer valt is er een grote kans, dat althans de thuiswedstrijden van S.E.C. normaal doorgang kunnen vinden. De velden hebben de grote hoeveelheid regen, die de afgelopen dagen is gevallen, goed kunnen verwerken en zijn dan ook zeer goed bespeelbaar. JEUGD De jeugd van S.E.C. heeft het komende weekeinde de volgende wedstrijden voor de boeg: A.P.W.C. jun. A-S.E.C. A (4.00 uur), S.E.C. jun. B-Spakenburg B (4.15 uur), K.V.V.A. jun. D-S.E.C. C (4.15 uur), S.E.C. adsp. a-Amsvorde a-Ams- vorde a (3.00 uur), Roda adsp. a-S.E.C. 2 (4.15 uur), V.V.Z. adsp. a-S.E.C. c (4.15 uur), S.E.C. pup. 1-B.D.C. 1 (1.00 uur), Amsvorde 2-S.E.C. 2 (1.00 uur), S.E.C. pup. 3-H.V.C. 3 (1.00 uur). A.P.W.C. pup. 3-S.E.C. 4 (1.00 uur), V.V.Z.A. pup. Ib- S.E.C. Ib (1.00 uur). KLAVERJASSEN Hedenavond worden in de kantine van S.E.C. de klaverjaswedstrijden om de O.M. Zimmerman-wisselbeker voortge zet. Het wordt vanavond de tweede ronde. Bekerhouder O. Verheyen bezet momenteel alweei de tweede plaats, maar zeer geringe achterstand op de leider. De wedstrijden zullen gaan over zeven ronden. Wanneer V.V.Z. morgenmiddag in het veld komt, staat het voor de moeilijke taak om in Rhenen het onverwacht ster ke Candia één of twee punten afhandig te maken. Candia, dat zich het afgelopen seizoen nog maar vrij moeizaam kon handha ven, bezet nu met acht punten uit vijf wedstrijden de tweede plaats, achter T.O.V., dat een wedstrijd en een punt meer heeft. Waar S.E.C. er echter in is geslaagd om Candia op eigen veld op een gelijk spel te houden, moet het V.V.Z. ook kunnen lukken. De bezoekers kunnen de punten ook best gebruiken, want met één overwinning en één ge lijk spel is men na vier wedstrijden wel beneden de verwachtingen gebleven. V.V.Z. zal morgen, om vier uur, in de volgende opstelling in het veld komen; doel: A. Rebel; achter: G. v. d. Boven- kamp, H. J. van Kooij, H. J. Demmers en G. Floor; midden: A. v. d. Breemer en W. Ruizendaal; voor: H. Brons, B. Fugers, A. Brouwer en A. Schaap. De spelers vertrekken om kwart voor drie van het V.V.Z.-terrein. V.V.Z. 2-S.D.C.P. 3 V.V.Z. 2, dat twee wedstrijden won, maar er evenveel verloor, staat mor genmiddag om vier uur tegenover S.D.C.P. 3, voor de Soestenaren een on bekende tegenstander. Gezien het vertoonde spel in de laatste wedstrijden moet een overwinning van de thuisclub zeker tot de mogelijkheden worden gerekend. Het tweede zal mor gen om vier uur als volgt het veld be treden: doel: P. den Breejen; achter: J. v. d. Vlekkert, J. Brouwer, H. G. v. d. Kraak en C. van Hamersveld; midden: D. v. d. Bovenkamp en P. Al- tena; voor J. Putters, G. v. d. Munt, J. van Doorn en J. Akkerman. Reserve is H. Onderstal. BLOEMENKWARTIER 4-V.V.Z. 3 Het derde elftal, dat met één punt uit twee wedstrijden ook nog een heel be scheiden rol speelt, gaat morgen in Hil versum bij Bloemenkwartier 4 op be zoek. De Hilversummers hebben het tot vandaag niet veel beter dan V.V.Z. ge daan. Een gelijk spel of een kleine overwinning voor de bezoekers moet mogelijk zijn. V.V.Z. 3 komt in de vol gende opstelling uit: doel: C. Pouw; achter: J. v. d. Bovenkamp, M. van Ginkel, B. Rademaker en L. Hilhorst; midden: A. van Neerbos en C. van Vel- zen; voor: D. van Arkel, F. van Horns- veld, A. H. van Wijk en A. J. Kampen. Reserve is Th. Verkade. De wedstrijd begint om vier uur. Om kwart over drie uit Soest. SPARTA (N) 5-V.V.Z. 4 Het vierde elftal zal het in Nijkerk verre van gemakkelijk krijgen tegen Sparta 5, dat thuis moeilijk is te ver slaan. Het vierde kan na één overwin- Programma voor zondag. Thuis. 11.00 uur Heren III-Gooische VI. 12.30 uur Heren V-Gooische IX. 12.30 uur Dames I-E.H.V. II. 14.00 uur Heren Vet.-E.H.V. Uit. 14.30 uur FIT I-Heren I. 11.00 uur Kameleon Vl-Soest VI. 11.00 uur Kampong IX-Dames III. 14.30 uur Be Fair IX-Heren IV. Opstelling veteranen. C. Huisman, Ph. Bakker, R. v. d. Zuidwind, H. v. d. Hoek, G. Hinderdael, H. de Vries, J. Winters, H. v. d. Dussen, K. Dobben, L. Wubbe en H. v. d. Weyden. Res. W. Wiersma en J. v. Ballen. Programma voor zaterdag. Uit. 14.15 uur Schaerw. C-Meisjes A. 14.15 uur Schaerw. G-Meisjes C. 14.00 uur S.C.H.C. G-Meisjcj B. 15.15 uur Kampong B-Jongens A. seizoen, wat voor hen geen beletsel vormde om de nieuwe competitie al meteen weer met vier overwinningen te beginnen, waarmede zij opnieuw fa voriet zijn geworden voor de titel. D.O.B. zal daar morgen vermoedelijk weinig verandering in kunnen brengen. Het elftal van S.E.C., dat morgen om twee uur in het veld komt, zal uit de volgende spelers worden samengesteld: Maijer, v. d. Schagt, Staal, Marsman, Verwoerd, De Beer, Van 't Klooster, Baptist, Hop, Nijhuis en Van Klingeren. Op het veld aan het sportpark aan de Bosstraat, waarop B.D.C. zijn voetbal wedstrijden speelt heeft men, langs de lange zijden van het veld, sinds kort de beschikking gekregen over een groot aantal vaststaande banken. Met het plaatsen van deze voor de toeschouwers geriefelijke bijkomstigheid, heeft men vooral de oudere voetballiefhebbers en de dames die meer en meer de weg naar het voetbalveld gaan vinden aan zich verplicht. Nu men zich metterdaad met de accom modatie heeft bezig gehouden, is het misschien tevens mogelijk om in de rust van de gespeelde wedstrijd, vooral wanneer het een wedstrijd van het eerste elftal is, via de voortreffelijke geluidsinstallatie de rust- of eventuele eindstanden van de wedstrijden in het betaalde voetbal weer te geven. Terwijl men zich aan de Bosstraat druk bezig houdt met het vervolmaken van de bestaande voorzieningen, tobt men bij V.V.Z. aan de Ferd. Huyklaan, voor al in deze regenachtige tijd met een voortdurende wateroverlast. Een over last die niet alleen het veld treft, maar zelfs het betreden van het terrein is een hachelijke onderneming geworden. Het is voldoende bekend dat het terrein van V.V.Z. geen blijvend voetbal terrein is, maar het lijkt ons toch geen overbodige luxe, wanneer de gemeente iets pro beert te doen aan deze sportonwaardige to^jtand. De begroting van de Sportstichting toont toch een aardig tekort, een paar vracht wagens puin en een wals, zullen het te kort toch zo veel groter niet maken. N.S.C. 4-S.E.C. 3 Ook het derde elftal heeft morgen in de wedstrijd tegen het Nijkerkse N.S.C. 4 winstkansen, al zal het wel wat meer moeite kosten om de beide punten mee naar Soest te nemen. S.E.C. heeft tot nu toe twee overwinningen behaald en een wedstrijd verloren. Een gelijk spel moet zeker mogelijk zijn. Voor de samenstel ling van het elftal zal een keuze wor den gedaan uit de volgende spelers: Bakker, Kok, Hodde, Piepenbroek, Kerkdijk, Van Delden, Verweij, Rade maker, v. d. Berg, Luytelaar, Vink, Wis en Dorrestein. WOUDENBERG 4-S.E.C. 4 Het vierde elftal zal morgen in Wou denberg mogen gaan proberen om de eerste competitiepunten binnen te ha len. De Soestenaren debuteerden in de competitie met twee nederlagen. De ploeg speelt nog wat onwennig, terwijl de spelers nog niet voldoende elkanders capaciteiten kennen. Misschien kan mor gen toch het eerste puntje binnenge haald worden, Daarvoor zullen kunnen zorgen: Roels, Hannessen, v. d. Broek, De Graaf, Kraaij, Van Boeijen, Van Drie, Van Beek, v. d. Loon, Lamers, Beijersbergen en Van Essen. De wedstrijd begint morgen om vier uur, wanneer althans het terrein be speelbaar blijkt. ning en twee nederlagen overigens wel weer eens een paar puntjes gebruiken. Met één zal men vermoedelijk al wel tevreden zijn. De volgende elf spelers zullen V.V.Z. morgen in Nijkerk ver tegenwoordigen: doel: J. van Ossen- brugge; achter: H. van Velzen, H. We- gerif, Th. de Man en Th. Delgou; mid den: D. Duitst en W. Hament; voor: G. Wijma, G. M. v. d. Grift, G. Pothoven en C. van Huenen. Reserve is D. Pel- legrino. De wedstrijd begint om twee uur. Drie kwartier voordien vertrekken de spelers ui tSoest. V.V.Z. 5-COBU BOYS 5 Het vijfde elftal speelt morgenmiddag misschien een thuiswedstrijd, al ligt het veld er niet al te best bij. Eventueel zal het Amersfoortse Coby Boys 5 op bezoek komen, een sterke tegenstander, die V.V.Z. vast niet verder dan hoog stens een gelijk spel zal laten komen. Het vijfde elftal heeft nu drie wedstrij den gespeeld, waarvan er één werd ge wonnen. In de beide andere wedstrij den moest men de eer aan de tegenstan der laten. Het vijfde zal als volgt zijn samengesteld: doel: F. van Ouwerkerk; achter: G. Perlate, C. van Kooy, K. Blijleven en J. van Sloten; midden: J. de Rooy en C. Broek; voor: W. Bloe- mendaal, M. Vetkamp, A. Boot en W. Nieuwkerk. Reserve is C. Ruizendaal. De wedstrijd zal om twee uur kunnen beginnen. Het zesde elftal is morgen vrij. Er staat de Soester basketbalvereniging The Red Stars weer een bijzonder druk weekeinde te wachten. Alle teams ko men dit weekeinde in het veld, waarbij het meisjesteam zelfs een dubbel pro gramma te wachten staat. RED STARS I-S.V.E. I Het damesteam zal zondagavond in de Utrechtse Beatrixhal, om zeven uur, voor de tweede maal uitkomen tegen het Utrechtse S.V.E. De eerste ontmoe ting tussen beide teams eindigde in een kleine overwinning voor de Utrechtse dames, ondanks het feit dat Red Stars een technisch overwicht had. We ver wachten daarom dat de Red Stars-da mes hun overwicht nu in doelpunten zullen omzgetten, zodat de volle buit mee naar huis kan worden geonmen. Red Stars zal met de volgende dames uitkomen: Joke Barnhoorn, Loes Jak, Inge Limburg, Marja van Hertom, Ga- briële Wüstefeld, Til Smeeing, Mies Haage, Nel van Leeuwen en Gwynia Zeeman. REED STARS-EAGLES Voor de heren betekent de wedstrijd aanstaande zaterdagavond, om 21.20 uur, tegen het Utrechtse Eagles een belang rijke ontmoeting. Beide teams maken dit jaar aanspraak op een hoge klas sering in de eindrangschikking. De teams hebben elkaar nog niet eerder ontmoet. De Red Stars heren moeten er echter voor zorgen zeer snel in de verdediging terug te komen, want Eagles speelt vaak op de „break", welke zij zeer goed uitvoeren. De Red Stars heren hebben momenteel vier punten uit drie wedstrijden. Tot nu toe hebben de heren alleen van Nij- enrode in een zeer aantrekkelijke wed strijd verloren. Bij de heren, die zaterdagavond tegen Eagles zullen uitkomen, zien wij onder andere Wim Bolwerk. Hans Bosboom, Richard van Essen, Wim Jansen Schip per, Rinus Valk en Bert Vlug. De junioren moeten zondagmiddag, om 15.10 uur, optornen tegen de zeer sterke junioren van het Utrechtse Mid land, die dit jaar aanspraak maken op de titel in de juniorenafdeling. De Red Stars junioren hebben vorige week ver rassend verloren van het Bussumse Dunckers. Zondagmiddag zal blijken of de junioren zich inmiddels van deze on nodige nederlaag hebben hersteld. In deze ontmoeting zal Red Stars met de volgende junioren uitkomen: Gcrry van Delden, Ton Hilhorst, Rudi Blok, Rudolf Horning, Rudi Lips, Quintus van Hal, Piet van der Bijl. Cees van de Grift, Wim Voet en Berry van de Grift. De meisjes van Red Stars krijgen een druk weekeinde. Zaterdagavond moeten zij om tien over acht uitkomen tegen het Spakenburgse S.V.S. Reeds eerder in een vriendschappelijke wedstrijd hebben de Red Stars meisjes zeer overtuigend gewonnen van S.V.S. Ook in deze com petitiewedstrijd starten de Red Stars als favoriet. De tweede wedstrijd die de Red Stars meisjes dit weekeinde moeten spelen is zondagmiddag tegen het Utrechtse Ta- veno, om twee uur, eveneens in de Utrechtse Beatrixhal. De tegenstandster Taveno heeft tot nu toe nog geen sterke indruk achtergelaten. Een geladen Red Stars zal in ieder geval een overwin ning kunnen behalen. De volgende meis jes van Red Stars zullen in dit komende weekeinde uit moeten komen: Luciënne Ernst, Willeke van der Linde, Rita Vos, Mieke Hilhorst, Marjan Verhoef, Gerry van Hertom en Monica Wüstefeld. Eveneens zondagmiddag, om 2 uur, zullen de aspiranten van Red Stars uit komen tegen de aspiranten van het Utrechtse Midland. Momenteel staan de aspiranten op een gedeelde tweede plaats met vier punten uit drie wed strijden. De wedstrijd tegen Midland kan met een goede inzet door de Red Stars junioren gewonnen worden. Voor Red Stars komen uit: Jos van den Brink, Ton van den Brink, Paul Dit- ters, Peter Eitjes, Majel Lustenhouwer, Peter Lustenhouwer en Eduard Zeil. Het eerste elftal van Hees zal het morgen moeten gaan opnemen tegen het niet erg hoog genoteerde Hoevelaken, dat zich chter op eigen terrein moeilijk laat verslaan. De tegenstander van Heef kan zich in het bezit verheugen van vijf punten uit evenveel wedstrijden. ^Overigens werd pas één wedstrijd ver loren - de eerste van S.E.C. Hees ver boor eveneens de eerste wedstrijd, maar -wonnen de volgende drie en neemt nu met zes punten uit vier wedstrijden een /eelbelovende plaats op de ranglijst in. Een kleine overwinning zal morgen wel nogelijk kunnen zijn. Hees 2, twee punten uit vier wed strijden, rekent morgen op een over winning tegen V.R.C. 3, dat op Pijnen burg op bezoek komt. Hees 4, dat na twee wedstrijden nog ponder puntenverlies is, ontvangt mor gen het Baarnse T.O.V. 3 en mag ver moedelijk ook wel op een overwinning vertrouwen. De jaarvergadering van de sportver eniging Hees wordt maandag 28 oktober in de kantine van Hees geohuden. Wanneer de weergoden niet al te veel roet meer in het (voetbal)menu gooien, speelt S.E.C. morgen een thuiswedstrijd tegen het zwakke Kulan. dat het tot nu toe niet verder heeft gebracht dan een gelijk spel (tegen Hoevelaken). S.E.C. heeft tot dusver drie punten meer en bovendien een wedstrijd minder ge speeld, zodat alleen op grond daarvan al wel een overwinning voor de thuis club mag worden verwacht. De krachts verhoudingen in de tweede klasse A van de afdeling Utrecht zijn nog niet erg duidelijk wegens het grote verschil in gespeelde wedstrijd. T.O.V. uit Baarn leidt met negen punten uit zes wed strijden, maar de beste positie neemt S.V.P. in, dat weliswaar pas vijf punten heeft, maar uit drie wedstrijden. S.E.C. bezet momenteel de vijfde plaats met vijf punten en twee wedstrijden minder dan. T.O.V. Eenzaam op de onderste plaats staat de tegenstander van S.E.C. van morgen, het niet zeer sterke Kulan, dat zich ook verleden seizoen maar met veel moeite kon handhaven. Een zege voor de thuisclub lijkt dus wel zeer voor de hand liggend. S.E.C. komt met een elftal uit de volgende spelers in het veld: Kramer, Beijer, Sengers, De Vries, Hartman. Timmer, Wolfsen, Koelewijn, Stalenhoef, Rouwendaal, Hoefman en Dorrestein. S.E.C. 2-D.O.B. 3 Ook het tweede elftal van S.E.C. geldt zonder meer als favoriet in de wed strijd tegen D.O.B. 3 uit Nigtevecht. De Soestenaren promoveerden verleden CHOCOLADE "MUSKETFLIKKEN De fijnste chocolade, t strooid met musket. Dt week extra voordelig. Bakje 200 gram 98 VENDA DROP Zoek maar uitkatjes knoopjes - dubbelzout assortie - boerderij drop en dropmunten. Zakje 150 gram SPECULAASBROKKEN Dikke brokken speculaas, opgelegd met amandelen. Zak a 2 brokken 69 e VROOM DREESMANN J

Soester Courant | 1968 | | pagina 9