H 11 11 éi Garage Stam eren oeden V.V.Z.-nieuws EGvSETTEN B.D.C.-nieuws S.E.C.- meuws M. TIJSSEN iiiiii k. SOESTERBERG oc/ioemafcej: ƒ1.35 59 et ^vl/l Red Stars S.E.C.-zaterdag Rouw- en Trouwkleding De Meteoren RENAULT 4-deurs Voordelen i 8 f 56S5- R10 ƒ6295,— 'OfAI'B.T maakt uw leven rijker Mixed Hockey Club Soest Ruiter-successen 1 1 oppenbrouwers Huidverzorging-| Hees-nieuws =5 een mmmr jaLJBffc ■ui Liirr~ WI||Pr A\,W"uitzoeken mmjmr jiljiih"!! iainiEiir:;:n w«urn Red Stars dames naar Tsjecho-Slowakije Medische dienst Voetbal A.G.A.V.S. 2 en Laetitia 2 wonnen K.V.0.1 verliest na voorsprong Dressuurproeven in de Boshoeve Zeepost Hoera voor het leven 69 ct. Het eerste elftal gaat Baarn I be kampen en zal trachten de nederlaag van zaterdag j.1. zoveel mogelijk goed te maken. Dit is ook wel nodig, want de positie op de ranglijst, 3 punten uit 5 wedstrijden, is nu niet bepaald fraai te noemen. Of een verbetering hierin tegen Baarn in Baarn is te brengen is moei lijk te zeggen, daar ook Baarn in de verkeerde hoek zit en het is een be kend feit, dat dergelijke wedstrijden onder hoogspanning gespeeld worden. Wij houden het echter op V.V.Z. en de volgende spelers zullen waar moeten ma ken, dat onze voorspelling juist was: A. Rebel, P. Altena, H. J. van Kooij, G. Floor, G. v. d. Munt, A. v. d. Bremer, A. Brouwer, H. Brons, D. v. d. Boven- kamp, G. v. d. Bovenkamp, W. Ruizen- daal. Reserve A. Schaap. De wedstrijd begint om 15.30 uur. Het tweede elftal ontvangt een onbe kende tegenstander Y.F.C. II, hoewel wel bekend is, dat het een hard wer kende tegenstander is. Vorige week was het geluk niet met V.V.Z. II en ver loor zij op het nippertje met 2-1. Laten we hopen, dat de rollen nu omgekeerd zullen zijn en het tweede elftal de pun ten in Soest houdt. Dit zullen om 15.30 uur de volgende spelers proberen: F. van Breejen, J. v. d. Vlekkert, J. Brou wer, H. G. v. d. Kraak, G. van Ha- mersveld, H. Demmers, A. Ruizendaal, J Putters, B. Fugers, J. van Doorn, J Akkerman. Reserve D. Duits. V.V.Z. III gaat bij plaatsgenoot Hees III op bezoek. Een plaatselijke derby dus. waarbij men V.V.Z., gezien de stand op de ranglijst de beste kansen zou geven. Hees III zal echter zeker po gingen aanwenden uit de gevaarlijke zone te komen, zodat een spannende en laten we hopen sportieve wedstrijd tegemoet kan worden gezien. V.V.Z. komt om 13.30 uur met de volgende spe lers in het veld: C. Pouw, H. Onder stal. J. v. d. Bovenkamp, B. Rademaker, L. Hilhorst, C. v. Velzen, M. van Gin- kel. D. v. Arkel, F. van Hornsveld, A. H. v. Wijk, J. A. Kampen. Reserve A. v. Neerbos. .V.Z. IV is vrij, terwijl V.V.Z. V bij Terschuurse Boys III op bezoek gaat, waarvan de uitslag moeilijk te voor spellen is. De vijfde elftal spelers heb ben echter wel wat goed te maken na hun teleurstellende wedstrijd van za terdag j.1. Of dat lukken zal, moeten we afwachten. De volgende spelers zijn opgesteld: J. van Overbrugge, D. Pelle- grino, G. van Kooy, C. Ruizendaal, G. Engelsman, K. Blijleven, W. Bloemen- daal, M. Vetkamp, A. Boot, R. Schiffart, Th. Verkade. Reserve A. R. de Zoete. Aanvang 15.30 uur. De V.V.Z. veteranen zullen tegen Woudenberg IV proberen de punten in Soest te houden. De opstelling luidt: J. v. Kooij Hzn., R. ten Hove, R. v. Dalen, E. G. de Boer, B. Morren, J. v. Kooij Gzn., G. Ruizendaal, H. Donk, L. G. Brunt, A. P. v. d. Hoek, W. v. d. Kuilen. Reserve J. Groart. Aanvang 1.30 uur. FEESTAVOND V.V.Z. Zaterdag, dus morgenavond, organiseert V.V.Z. een grote feestavond in het res taurant van het Soester Natuurbad voor leden en donateurs. Het bestuur ver zoekt ons mede te delen, dat nog enkele kaarten verkrijgbaar zijn, zaterdagmid dag in de kantine en 's avonds aan de zaal. KELTUh PLEET JUWELIER HORLOGER en DURFIHE CR55ETTES - achterstand wist op te halen, doch uit eindelijk door een strafschop toch met 5-6 verloor. Wij houden het voor zon dag a.s. op winst voor S.E.C. De vol gende spelers moeten dat proberen: Kok, D. Hoyer. P. Verwey, Pothoven, Jasper- se. Roest, Voskuilen, Lenarduzzi, A. Hooyer, Luschen, W. Dorrestein. Re serve Abbel. S.E.C. IV treedt aan de Bosstraat om 12 uur aan tegen Amsvorde IV. Een wedstrijd, die door S.E.C. IV gewonnen kan worden. Vorige week werd maar net verloren (3-2) tegen Baarn III, maar gezien het spel en misschien ditmaal minder last van het houtwerk 2al het wel lukken. De volgende spelers moeten dat proberen: v. d. Vaart, Kampers, C. Wildenburg, Heinen, v. 't Klooster, v. d. Linde, v. d. Broek, Zeil, F. Roest, Mij- dam, Tuenter. Reserve Duist en Smit. S.E.C. V speelt om 2.30 uur thuis tegen Quick IV. Dat wordt een moei lijke wedstrijd tegen een sportieve en technisch goede tegenstander. Een moei lijk te voorspellen uitslag, hoewel er wel een gelijkspel in zit. De opstelling luidt: Van Rossum, v. 't Klooster, Belt, Hoed, Scheurwater, Westerveld, Wij- nands, Niewaal, Schalkwijk, De Jong, Veldhuizen. Reserve v. d. Brink. S.E.C. VI komt niet in 't veld. PROGRAMMA VOOR DE S.E.C.-JEUGD Junioren: Zuid vogels a-S.E.C. a, 3.30 uur, Amersfoortse Boys c-S.E.C. c, 3 u. Adspiranten: S.E.C. a-B.D.C. a, 4 uur, S.E.C. b-Hees a, 3 uur. Amsvorde d- S.E.C. d, 1.45 uur. Pupillen: Spakenburg I-S.E.C. I, 1 uur, Hees II-S.E.C. II, 12.15 uur. K.V.V.A. V- S.E.C. III, 1 uur. K.V.V.A. V-S.E.C. IV, 12.15 uur. S.EC. 1 b-Roda 1 b, 1 uur. Toals bekend worden de jeugdwedstrij den op zaterdag gespeeld. REMBRANDTLAAN 18 TEL 02155-4785 De nieuwe kunstnijverheidafdèling van Ton Beuken, is de beste ideeën- bron die u zich kunt wensen. U vindt er duizend en een leuke dingen. Modern, kleurig, fraai van vorm. En vaak verrassend goedkoopZo rond de riks kunt u al kiezen. Kom eens kijken bij Ton Beuken, Gallenkampels- weg 2» of Soesterbergsestraat 51 Soest-Zuid (bij het busstation) Jm In het komende weekeinde staan er vooi de basketbalvereniging The Red Stars drie wedstrijden cp het progrr.m- ma. Alle drie wedstrijden worden zon dagmiddag gespeeld in de Utrechtse Beatrixhal. RED STARS a-TAVENO a Als eerste wedstrijd komen 's middags om twee uur de aspiranten van Red Stars en de aspiranten van het Utrecht se Taveno in het veld. Beide teams staan momenteel op gelijke voet en heb ben allebei slechts een wedstrijd ver loren. De jongens weten regelmatig vriend en vijand te verrassen door op merkelijke prestaties. Dit moesten het afgelopen weekeinde de aspiranten van U.V.V. ondervinden, die met maar liefst 76-15 door de Red Stars-jonge .is werden verslagen. De volgende jongens zullen proberen zich definitief in de kopgroep te nestelen: Jos van den Brink, Ton van den Brink, Paul Ditters, Peter Eitjes, Peter Lustenhouwer, Majel Lustenhou- wer en Eduard Zeil. RED STARS A-TAVENO A Na de wedstrijd van de aspiranten ko men om drie uur de jongensjunioren van Red Stars uit tegen Taveno. Beide teams staan momenteel gelijk en doen qua spel niet veel voor elkaar onder. Als ze het hoofd koel houden in deze wedstrijd en zich volledig geven is er een mogelijkheid om beide winstpunten mee naar Soest te nemen. Bij Red Stars spelen mee: Rudi Blok jr., Rudolf Hornung, Rudi Lips, Quintus van Hal, Gerrie van Delden, Wim Voet, Piet van den Bijl, Ton Hilhorst, Cees van de Grift en Berry van de Grift. ARCHIPEL I-RED STARS I Tot slot krijgen we om 16.20 uur een ontmoeting tussen de dames van het Culemborgse Archipel en Red Stars. Voor Red Stars moet deze wedstrijd te gen—Archipel geen al te groot obstakel zijn. Er staat dus zeker een interessan te ontmoeting te wachten met als lichte favoriet Red Stars. Voor Red Stars spe len zondagmiddag mee: Mies Haage, Jo ke Barnhoorn, Loes Jak, Nel van Leeu wen, Gwynia Zeeman, Inge Limburg, C^briële Wüstefeld en Marja van Her tom. B.D.C. 1 Het eerste elftal van B.D.C.dat zondag j.1. zo'n fraaie overwinning behaalde op leider Hoogland en haar positie be langrijk verbeterde, behoeft a.s. zondag niet in competitieverband in het veld te komen. Daarom wordt een vriend schappelijke wedstrijd gespeeld tegen de koploper M.S.V. '19 uit Montfoort uit de andere afdeling le klasse. De wedstrijd vangt om 12 uur aan en wordt aan de Bosstraat gespeeld. De volgende spelers zijn opgesteld: A Smink, F. Koolloos, F. Stalenhoef, Jos Brouwer, J. v. Fulpen, J. Beijer, P. Dorrestein, J. Paauw, M. v. d. Lugt, L. Demmers en J. Dorrestein. B.D.C. 2 BD.C. II speelt wel een competitie wedstrijd en wel om 12 uur in Laren tegen de reserves van de 4e klasse K.N.V.B. L.V.V. Het tweede elftal staat in de middenmoot en kan best een paa_- punten gebruiken. De tegenstander is voor B.D.C. vrijwel onbekend, zodat van de kansen weinig te zeggen valt Vast staat, dat het geen gemakkelijke wedstrijd zal worden een gelijkspel zou al een verdienstelijk resultaat zijn. Dit zullen de volgende spelers zien te bereiken: E. v. Thienen, P. Hilhorst, W. Hilhorst, A. Roest, G. Ebbers, W. Jan sen. B. Bakker, B. Roest, B. Wigtman, B. Schimmel, D. Dorrestein. Reserve W. Bakker. B.D.C. 3 B.D.C. III moet om 12 uur aan de Bos straat aantreden tegen AP.W.C. III en zal toch eindelijk eens wat punten moe ten zien te bemachtigen, want een to taal van 2 punten kan moeilijk een fraai resultaat genoemd worden. Er zal echter zeer sterk aangepakt moeten worden, want ook dit elftal is een K.N.V.B. reserve-elftal en dat ligt toch altijd nog een klasse hoger. Opgesteld zijn: W. Schimmel, A. Brou wer, J. Brouwer, M. van Asch, J. Spoel - stra, T. v. d. Hengel, A. Kaats, H. v. Hal, C. Dorrestein, J. Hagen, T. Bun- nik. Reserve H. Hagen en N. Gros. B.D.C. 4 Ook B.D.C. IV komt zondag in het veld en wel om 12 uur thuis tegen Amsvorde VI. Het vierde elftal staat slechts 2 punten van de leider verwij derd en dient dus om bij te blijven de punten in Soest houden. Dat zullen de volgende spelers waar moeten ma ken: W. v. d. Breemer, R. Kleinegris, E. van Dingen, P. Lankreyer, J. v. d. Meulen, P. Hilhorst, J. v. d. Deyssel, A. v. d. Bremer, A. Wagner, H. Kroder, F. v. d. Lugt. Reserve A. v. d. Linden en B. Epskamp. B.D.C. 6 en 7 Het zesde en zevende die in dezelfde afdeling zijn ingedeeld, gaan om 4 uur elkaar de eer bestrijden. B.D.C. VI is als volgt opgesteld: A. Roest, A. Kuyer, F. Duel, H. Rebel, C. Beijer, M. v. Dijk, W. Rademaker, G. Kok, W. Hogeveen, H. Dijkman, T. Westerveld. Reserve J. Beijer. De opstelling B.D.C. VII is: B. v. d. Linden, W. Roest, K. Grift, KL de Bruin, L. Wildenburg, M. v. d. Bremer, P. Rossenberg, C. v. Esveld, R. Nijssen, F. v. d. Bremer. P. Visser. Res. A. v. d. Wardt en P. M. Hilhorst. Oorspronkelijk waren er nog twee competitie wedstrijden vastgesteld n.1. Zebra's VII-B.D.C. IX en Amersfoortse Boys VI-B.D.C. X, doch zijn deze op het laatste ogenblik door de bond uitge steld. B.D.C. 9 en 10 Tenslotte zullen B.D.C. IX en B.D.C. X om 1.45 uur een oefenwedstrijd spelen. Het eerste elftal is in verband met de interlandwedstrijd Bulgarije-Neder- land vrij. Het tweede elftal speelt om 12 uur uit tegen D.O.S. 01 II en dit zal een moeilijke wedstrijd worden. Met een ge lijk spel zullen de groen-witten zeker tevreden mogen zijn. Zondag j.1. hebben de S.E.C.-reserves een mooi resultaat behaald door in Breukelen Nijenrodes II te verslaan. Wellicht zit het ook zondag mee en ko men er nog twee punten naar Soest. De opstelling is gelijk aan de. vorige weekL Van Hattum, R. Dorrestein, Huizinga, Luschen, Ruttenberg, Pureveen, Burg man, Vervloed, Aalbers, Van Breuke len, Brouwer. S.E.C. III speelt om 12 uur thuis te gen Allen Weerbaar II- Dat het moreel van dit elftal goed is bleek wel zondag j.1., toen zij tegen H.V.C. IV een 5-0 S.E.C.-zaterdag gaat proberen haar positie op de ranglijst nog meer te ver beteren na de overwinning van zater dag j.1. tegen Kulan. Daarvoor zou dan eer. overwinning nodig zijn in Wouden berg tegen de club van die naam. Woudenberg heeft er tot op heden nog niet veel van terecht gebracht en staat slechts met 4 wedstrijden op 2 punten. S.E.C. staat met 5 wedstrijden op 6 punten, dus zou men hieruit moeten afleiden, dat S.E.C. favoriet is. Het zal echter niet gemakkelijk gaan in Wou denberg en er zal flink aangepakt moe ten worden om beide punten naar Soest mede te nemen. Hiervoor zullen moeten zorgen de volgende spelers: Kra mer, De Vries, Sengers, Beijer, Timmer, Hoefman, Wolfsen, Rouwendaal, Stalen hoef, Hartman, Koelewijn, Marsman en Van 't Klooster. De wedstrijd begint om 15.30 uur. Het tweede elftal is vrij. S.E.C. III behaalde vorige week een monsteroverwinning op N.E.C. 3 (7-2) en zal proberen de overwinningenreeks voort te zetten en daardoor haar kans op de eerste plaats te behouden. Dat zal 'dan moeten gebeuren tegen Cobu Boys IV aan de Bosstraat, om 15.30 uur. De volgende spelers zijn aangewezen: Bakker, Kok, Piepenbroek, Vink, Van Delden, Kerkdijk, Verweij, Rademaker, Nijhuis, Luitelaar, Hodde, Hannessen. S.E.C. IV wacht nog steeds op haar eerste overwinning. Als echter de geest door deze nederlagen niet te lijden heeft, dan zullen ongetwijfeld de resul taten komen in dit geheel nieuwe elf tal, dat voor het eerst aan de competitie deelneemt. Wij houden het voor a.s. zaterdag tegen Cobu Boys V op een ge lijk spel. Om 13.30 uur treden aan de Bosstraat de volgende spelers aan: Roelf, De Graaf, Kraaij, De Boer, Van Drie, Van de Broek, Van de Loon, Wiss, Van Boeijen, W. Dorrestein, Van Essen, Zon neveld en Zomer. Laanstraat 55 Telefoon 2783. Baarn Programma voor zondag. Biko 1-Meteoren 1. Aanvang 14.30 uur. Opstelling: dames R. Groen, A. Venema, M. Schaafsma, I. Timmer, C. v. Her waarden, S. Postuma en de heren C. v. Rouwendaal, W. Wamsteeker, P. Ver- linden, R. v. Herwaarden, H. Friebel, F. Brandsma. Hilversum 3-Meteoren 2. Aanvang 14.00 uur. Opstelling dames W. Huurdeman, H. v. d. Biezen, C. Wiss, M. Brandsma, T. Doornekamp, M. Hollander en de heren J. Verlinden, G. Edelenbosch, L. de Haan, T. v. d. Weelde, E. v. d. Klok, W. Kraay. Programma voor zaterdag. Soesterkwartier B-Meteoren A, 14.45 uur. Opstelling dames Joke Pureveen, Marineke Verlinden, Irene Doornekamp, Paul Abbel, Nicolette Maassen, Anneke Leferink, Ineke Gelauff en de heren: Otto Edelenbosch, Ronald Groenesteijn, Tammo Hilgers, Rob Venema, Heniy Koderitsch, Leo Adams. Pupillen: Meteoren 1-Huizen 1. Aanvang 15.00 uur. Opstelling: Anja Hilhorst, Ria Huurde man, Ellen Romeyn, Ilona Riethoven, Jan Havik, André v. d. Pol, Pim v. d. Linde, Ronald v. d. Dijsel. SOESTDIJK (In één handgreep te veranderen in 2-deurs, veilig dus voor uw kinderen) 1. de flitsende 1100 c.c. motor - 135 km 2. 4-deurs (in één handgreep te veran deren in 2-deurs, veilig dus voor uw kinderen 3. laag benzineverbruik 1 op 15 4. ongekend zitcomfort 5. uiterst wendbaar, gemakkelijk parke ren in stadsverkeer 6. hoge inruilwaarde 7. rondom schijfremmen NIEUWERHOEKFLEIN 1 SOESTDIJK - TELEFOON 02155-2850 Programma voor zaterdag. Thuis. 14.15 uur Meisjes A-Amersfoort C. 14.15 uur Jonge A-Amersfoort C 15.15 uur Meisjes C-Shinty B. Uit. 15.30 uur Voordaan C-Jongens B 15.15 uur Schaerw. L-Jongens C. 15.15 uur Maarn A-Meisjes B. Programma voor zondag. Thuis. 11.00 uur Dames I-Maarn I. 14.3J uur Heren I-Weesp I. 14.00 uur Dames II-Hurley II. Uit. 11.00 uur Kampong 13-Heren V. 12.00 uur Randwijck III-Heren II. 14.00 uur S.C.H.C. B-Soest Vet. Opstelling Dames II: R. Koppenol, C. Alblas, A. Artz, J. Spoorenberg, P. Spoorenberg, L. Dirkmaat, A. Martens, J. Gaaf, E. Schlecht, S. Bentinck en M. de Rooij. Opstelling veteranen: C. Huisman, Ph. Bakker, R. v. d. Zuidwind, J. v. Balen, E Hinderdael, H. v. d. Dussen, H. v. d. Weijden, H. de Vries, L. Wubbe, W. Wiersma en K. Dobben. Enige Soester ruiters en amazones na- nen deel aan het springconcours, geor ganiseerd door de Noord-Hollandse Rui ter Vereniging te Aerdenhout. Er wer den enige successen behaald. Lammert Laseur legde in de klasse Dressuur B-2 beslag op de eerste prijs en op de tweede prijs, met respectieve lijk „Zigoline" en „Sirius". Mej. C. Figge reed zich in dezelfde klas se met „Duloma" naar het zesde plaats. In dresuur L-3, wist Rob Goedbloed met „Nonius Chlum II", de eerste prijs te behalen. Eigenlijk was dit geen ver rassing, gezien de resultaten die Rob onlangs in Duitsland boekte. Hij kwam .hiftf aan de start in de internationale klasse, waar hij te midden van een sterke bezetting, de tiende plaats wist te bereiken. Springen A-klasse: Lammert Laseur kwam in deze klasse wederom uit met „Zigoline" en „Sirius". Hij behaalde de 3e en 4e plaats. De heer Laseur eindig de in deze klasse met zijn mooie Ier „Golden Power" op de vijfde plaats. Jachtspringconcours. In het zware sprin gen was een jachtparcours opgenomen. Het werd verreden op foutloos doorko men in de snelste tijd. De heer Leo Horn had een wisselbeker ter beschik king gesteld, n.1. „The Hunter Midas Cup". Deze beker kwam in het bezit van He charmante amazone mej. Joke Dui- ser uit Soestdijk. Joker, Duiser reed een geweldig par cours met veel snijwerk. Haar tijd was 106 seconden. Ineke Verboon startte met haar paard „Shamrock". Na een voortreffelijke ge reden wedstrijd, liet zij voor zich de tijd van 116 seconden afdrukken, goed voor de tweede prijs. Er kwamen 35 deelnemers aan start, waarvan er slechts 12 zijn doorgeko men. De tijden van Joke Duiser en Ine ke Verboon werden door niemand scher per gesteld. Uitslag van dit spannende parcours: 1. Joke Duiser met ,rWaIk Tall" (eige naar de heer H. C. Jansen). 2.Inpke Verboon, met „Shamrock". 3. De heer H. Smit. 4. De heer Band. 5. De heer Webber. f- VOOR u NAAR O- Van Weedestraat 80-82 - Soest zacht-zuiver-gezond PUROL en PUROL-poeder veld wordt gespeeld en om 2 uur zal aanvangen. Plaatselijke ontmoetingen zijn altijd moeilijk te voorspellen, daar hierbij altijd bijzondere faktoren mee spelen, maar laten we hopen op een spannende en sportieve strijd. Het vierde elftal gaat zaterdag bij Bloemenkwartier 5 op bezoek en is nog ongeslagen, hoewel het zaterdag j.L te gen T.O.V. 3 aan een zijden draadje heeft gehangen. Toen was de stand 2-2. Bloemenkwartier is ook een moeilijke tegenstander en we houden het daarom op een gelijk spel. Het eerste elftal van Hees gaat za terdag thuis de strijd aanbinden tegen T.O.V. en zal trachten haar aanhang niet wederom teleur te stellen, zoals za terdag j.1. met de 6-1 nederlaag tegen Hoevelaken. T.O.V. voert momenteel de ranglijst aan, dus zullen de Hees-spelers zich ten volle moeten inzetten om een dragelijk resultaat te behalen. Met een gelijk spel zal Hees wel tevreden zijn. Aanvang 4 uur. Hees II gaat op bezoek bij Sparta 3 in Nijkerk en gezien de 4-2 overwinning van de vorige week zal het vertrouwen in de ploeg na 3 nederlagen daarvoor wel teruggekeerd zijn. Als dat inderdaad zo is, dan kan er een puntje, misschien wel twee mee naar Soest komen. Aan vang 2 uur. Hees II ontmoet V.V.Z. 3, een plaat selijke derby dus, die op het Hees- Mmr.mWWk* I betekent:letten op practische Indeling, verzorgde afwerking, doelmatige bergruimte, veel keuzemogelijkheden, ook In prijzen. ALLEMAAL ARGUMENTEN OM TE KIJKEN BIJ ST1HO. Ook voor losse aanbouwdeien, teakhouten aanrechten, e.d. Levering en plaatsing In overleg met uw vakman. BIJ de keu2é hiervan adviseren wij u gaarne. Ook zaterdags open tot 15.00 uur. STIHO-SHOWROOM-WITTEVROUWEN SINGEL B0-UTRECHT-TEL (030)20444 Juist toen de vier dames van Red Stars op woensdag 21 augustus van plan wa ren naar Tsjechowslowakije te gaan, te- samen met enkele dames van S.V.S. uit Spakenburg en van A.B.C. uit Amers foort gingen de Russen het Tsjechische land bezetten. Het kontakt met de Tsjechische vereni ging T. J. Slavia Pilzen werd hierdoor volledig verbroken. Toch kreeg men weer kontakt met Tsjechoslowakije, zij het niet met Sla via Pilzen. Enkele weken later kwam een telegram binnen van een sportvr- eniging in Touzim, slechts 20 kil meter van Pilzen verwijderd, bevatter de de uitnodiging om in de herfstvakar. tie te komen met het damesteam. Volgende week is het dan zo ver. Acht dames en drie begeleiders vertrekken volgende week dinsdag richting Tsjecho slowakije, waar zij tot en met maandag 3 november gasten zullen zijn van de Tsjechen. Helaas ontbreekt nu deze keer A.B.C. Deze vereniging heeft de laatste tijd regelmatig verstek laten gaan bij de diverse voorbereidingen en moest zich terugtrekken. Het complete team bestaat nu uit de dames Eef Koops, Eef Koelewijn, Loes van de Groep en rtn. met trainer C. A. H. Brongers van S.V.S. en de dames Inge Limburg, Loes Jak, Gabriële Wüs tefeld en Gwynia Zeeman met trainer R. Blok van Red Stars. Als derde man die de contacten zal ver zorgen gaat mee de heer C. Nagel, be stuurslid van S.V.S. Bij de ontmoeting zullen de Nederland se afgevaardigden drie vaantjes over handigen aan de Tsjechische gastheren. Vermeldenswaard is dat op deze vaan tjes de voor de Tsjechen historische da tum van 21 augustus nog staat. Het be stuur van S.V.S. en Red Stars hebben gemeend deze datum er doelbewust op te laten met daar aan toegevoegd de datum van 29 oktober. Het zullen dus voor de Tsjechen ongetwijfeld histori sche vaantjes worden. Dokter W. F. van den Helm, Prins Alexanderweg 82, Huis ter Heide, tele foon 03404-31574, neemt in het a.s. weekeinde de dienst waar voor de art sen A. J. W. Hagedoorn, J. C. Lucas en A. Th. M. Splinter, allen te Soesterberg en L. H. Brandt en A. W. Moll van Charante, beiden ce Den Dolder. Zondag speelt Soesterberg thuis tegen Scherpenzeel. De opstelling is als volgt: doel Van Rijswijk: achter Van Ginkel. Krah, Odijk, Appeldoorn; midden Van Twigt, J. v. Doesburg; voor Esmeijer, Borg, Huisman, Geers. A.G.A.V.S. 2 won met 3-0 van V.V.A. 4, een welverdiende zege, gezien de setstanden: 15-11, 15-1 en 15-4. A.G.A.V.S. 3 verloor van Vios 7 met 2-1 (15-13, 13-15 en 15-12). De dames van Laetitia 2 hebben een duidelijke 3-0 overwinning behaald op Unicornus (15-16, 15-6 en 15-2). Lae titia 2 staat nu op de derde plaats, ge volgd door nog zes teams. De dames van Laetitia 1 bezetten nu de vijfde plaats met een wedstrijd minder ge speeld dan de leider van de 4de klasse A en worden nog door vier teams ge volgd. Laetitia 2 verloor reglementair met 0-3 van Ons Belang 2. Het seniorentwaalftal van K.V.O. heeft thuis met 3-7 verloren van Arena, dat na acht minuten de lediing nam (0-1). Beide teams misten twee strafworpen. Thea Molenaar, een van de vijf aan wezige K.V.O.-dames scoorde de ge lijkmaker (1-1). Arena nam de leiding weer in de 40ste minuut, maar direct daarop trof Thea de Haard de korf (2-2). Binnen een half uur in de twee de helft nam K.V.O. de leiding door een treffer van mej. Kaspers (3-2), een minuut later gevolgd door Arena's ge lijkmaker (3-3). Toen werd Arena bij zonder schotvaardig en liep na een kwartier uit tot 3-7. De K-V. O.-junioren wonnen met 1-3 van Samos op het gravel veld in Utrecht. De b-aspiranten speelden een snelle wedstrijd tegen Meeuwen c uit Putten; het werd een 3-1 overwinning voor K.V.O. 1 PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 Zaterdag 26 oktober a.s. organiseert de heer J. Laseur. in zijn manege „De Boshoeve" aan het einde van de Ko- ninginnelaan, een dressuurwedstrijd. Vele amazones en ruiters zullen elkaar weer in sportieve wedstrijden ontmoe ten. Er zal een B-l, een B-5 en een L-3 proef worden verreden. De B-l proef is uitsluitend opengesteld voor paarden uit de manege. Na afloop van de dressuurproeven zal de avond met dansmuziek worden besloten. De wedstrijden vangen om 19 uur aan. Er wordt gerekend op veel belangstel ling en een prettige en sportieve avond. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Aragon" 30 oktober. Brazilië: ms „Black Osprey" 30 okt. Canada: ss „Nieuw Amsterdam" 30 okt. Chili: ms „Cartagena de Indias" 29 okt. Kenya, Oeganda en Tanzanië: ms „Wil helm Florin" 31 oktober. Ned. Antillen: ms „Kreon" 29 okt. Nieuw-Zeeland: ms „Poona" 28 okt. Suriname: ms „Palamedes" 28 okt. Verenigde Staten van Amerika: ms „Nieuw Amsterdam" 30 okt. en ms „At lantic Saga" 31 okt. Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ss „Radja" 30 okt. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de post kantoren. Onder dit motto wordt zondagmiddag een Open-Deur dienst gehouden in d« Julianakerk in Soestdijk. Aanvangstijd 17 uur. Er wordt gehoopt, dat velen be- lrngstelling voor deze dienst zullen to nen. Iedereen is daarom van harte wel kom. De dienst zal geleid worden door Ds. G. Rang, Gereformeerd predikant Soestdijk. Medewerking zal worden verleend door het Juliana-kerkkoor, onder deskundige leiding van de dirigent de heer van Gastel. Mede dank zij deze dirigent is het Julianakerkkoor uitgegroeid tot een zeventigtal leden. Verdere medewerking van een kinderkoor onder leiding van de heer Overbeek. Aan dit koor doet een veertigtal kinderen mee. Organist zal deze middag de heer G. Muts zijn. Een orgnist, die door velen zeer gewaardeerd wordt. Mede door deze medewerkers wordt er gerekend op een mooie dienst en volle kerk. HAZELNOOT PRALINE Romige melkchocolade met een hazelnootpaté-vulling. 200 gram TOFFEE RICHE Een Gilda product, dus lekker. Per zak VENDA BISCUIT Café noir - mokka wafels en cocosbiscuits. Nu nog voordeliger. Per pak VROOM DREESMANN

Soester Courant | 1968 | | pagina 7