'&J9fl van hier en daar I I V.V.Z. gaf tegen Baarn 3-0 voorsprong prijs 3-3 DOORSMEREN GARAGE BOSBOOM 4 v, Dames van M.H.C. Soest na 3-0 overwinning op Maarn. nog steeds ongeslagen Klaar terwijl u wacht BËVKROI. SMEERSTAT1«N S.V.V-dames in hun opmars gestuit 'v. -n? - ,JT »pl Feestavond V.V.Z. S.E.C. (zat.) raakte achterop na nederlaag tegen Woudenberg In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOICïT B.D.C. won oefenduel tegen M.S.V. met 4-2 Hees hield iets sterker T.O.V. 0» 0-0 Standen voetbalcompetitie S.E.U.-reserves hielden sterk D.O.S. 2 op 1-1 ■MW.'Mi DE SHAG VOOR FIJNPROEVERS DINSDAG 29 OKTOBER 1968 V.V.Z. heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Baarn de kans op de tweede overwinning in dit zeer pover begonnen seizoen laten liggen. Bij de rust .iadden de gasten een comfortabele 3-0 voor sprong. die in de tweede helft echter niet comfortabel genoeg bleek. Baarn werkte de achterstand geheel weg en kwam enkele minuten voor het einde bijna nog tot een overwinning, toen een schot van de middenvoor tegen de paal belandde. V.V.Z. begon met zeer aanvaardbaar voetbal, een royale inzet en een grote dosis enthousiasme, wat al na vijf mi nuten werd beloond met een doelpunt van halfspeler Ruizendaal, die een voor zet van Brouwer doeltreffend afrond de: 0-1. De Soestenaren bleven de toon aange ven, ofschoon aan de andere kant doel man Rebel niet helemaal zonder werk bleef. Maar het was opnieuw V.V.Z., dat de roos trof. Achterspelei v. d. Bo- venkamp ondernam vanaf het midden veld een solo, stuurde verschillende te genstanders op verkeerde kant op en rondde tenslotte zelf zijn actie ook met een doelpunt af: 0-2. Een fout van de Baarnse doelman na een hoekschop bood Ruizendaal opnieuw een fraaie kans, waarvan hij dankbaar gebruik maakte en V.V.Z. met een 3-0 voor sprong aan de tweede helft liet begin nen. In die tweede 45 minuten was het ver band in de V.V.Z.-ploeg echter hele maal zoek. Men speelde ongeïnteres- Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest Telef- 3256 Aan de reeks overwinningen van het eerste damesteam van S.V.V. is vrijdag avond in de wedstrijd tegen E.V.V. uit Ede een abrupt einde gekomen. In een zeer gelijk opgaande strijd moesten de dames van S.V.V. na vijf spannende sets hun meerdere erkennen in de Edese tegenstander, die iets meer vaart en souplesse bezat. De Soester dames keken in de eerste set al vrij gauw tegen een grote achterstand aan, wat vooral te wijten was aan het te statische spel en de slordige afwerking van de aanval. Hoewei de S.V.V-sters in deze set toch goed terugkwamen, was de achterstand al te groot om nog ingelopen te kunnen worden 0-15. In de tweede set speelde S.V.V. weer als vanouds, dat wil zeggen met een krachtige aanval en een zeer attente verdediging, waardoor een vrij gemakkelijke setzege kon worden be haald 15-11. Maar in de derde set bleek S.V.V. het hoge tempo van de vorige set toch niet meer te kunnen continueren, waardoor E.V.V. nog ge makkelijker tot een 8-15 zege kon ko men. De vierde set was een getrouwe copie van de tweede. De S.V.V .-ploeg scheen de derde set alleen nodig gehad te heb ben als voorbereiding op de vierde. Dit hielp uitstekend, getuige de grote over macht, waarmede deze set werd gewon nen 15-11. S.V.V. startte in de vijfde en beslissende set zeer slecht. Keer op keer moest de verdediging harde sma shes laten gaan, met het gevolg, dat de Soester dames al heel gauw tegen een 12-3 achterstand aankeken. S.V.V. her stelde zich echter zo krachtig, dat de score bijna weer in evenwicht werd ge bracht 13-11. Het furieuze verweer had kennelijk toch wat teveel van de krach ten der dames gevergd, want zonder al te veel moeite beslistte E.V.V. te set en daarmede de wedstrijd toch in haar voordeel15-12. Ook voor de overige teams, die dit weekeinde in het veld moesten komen, was er weinig eer weggelegd. De enige overwinning werd zonder te spelen nog wel behaald door het vijfde he renteam, omdat tegenstander Óns Be lang 2 zo vriendelijk was om niet te verschijnen. De nederlagen, die het tweede heren- en het vierde damesteam leden mogen wel verrassend en dus te vens teleurstellend genoemd worden. Het herenteam, dat echt wel over kwa liteit beschikt, blijkt telkens weer on machtig om een overwicht in een zege uit te drukken. Dit keer was het Spi rit 3, dat in vele opzichten de mindere van S.V.V. was behalve op het gebied van het uitbuiten van slordigheden van de tegenstander. Dat leverde Spirit dan ook een 2-1 overwinning op. Dat het vierde damesteam, dat op een schitterende tweede plaats in de vierde klasse stond met 3-0 ten onder ging tegen S.S.S. 3 had zelfs de grootste pes simist niet durven voorspellen. Ook het vierde herenzestal verloor en wel met 3-0 van Avendos. Het programma voor donderdag luidt S.V.V. 1Vios 2 (heren). S.V.V. 2— S.V.H. 2 (dames). S.V.V. 2—V.V.A. 2 (heren). S.V.V. 3—V.V.A. 4 (heren). S.V.V. 4—V.V.Z. 5 (heren). S.V.V. 3— D.O.S. (dames). S.V.V. 5Foxboro (da- nies). seerd en zonder inzet en had nauwe lijks meer een antwoord op de tempo- verhoging van Baarn. Men speelde rom melig en systeemloos en de gevolgen bleven dan ook niet uit. Na tien minu ten kopte één van de Baarn-aanvallers fraai in, terwijl tien minuten later de thuisclub V.V.Z. al tot op één doelpunt was genaderd. V.V.Z. stelde er maar weinig verweer tegenover, zodat het al niemand meer verbaasde, toen Rebel na een half uur voor de gelijkmaker moest zwichten. Door dit gelijke spel is V.V.Z. nog meer ir. de hoek terecht gekomen, waar aan het eind van het seizoen de klappen gaan vallen. Alleen Baarn en Kulan staan nu nog onder V.V.Z., doch de af stand bedraagt niet meer dan één en kele punt. V.V.Z. 2-Y.F.C. 2 3-1 Een even verrassend resultaat, maar dan in oositieve zin, boekte zaterdag het tweede elftal van V.V.Z., dat thuis het nog ongeslagen Y.F.C. 2 uit IJsselstein (acht punten uit vier wedstrijden) zijn eerste nederlaag toebracht. V.V.Z. trok met 3-1 aan het langste eind, nadat het ook bij de rust al een 3-0 vooresprong had. Al vrij spoedig na het begin opende B Fugers uit een hoekschop de score. J. van Doorn ver- hoogte in de dertigste minuut de score, door de IJsselsteinse doelman met een hard zuiver schot te passeren, waarna Demmers precies op de paal mikte. Nog voor de rust moest Y.F.C. voor de derde maal capituleren, opnieuw voor een schot van Fugers. Ook de achterhoede van V.V.Z. was bijzonder goed op dreef en gaf de IJsselsteinse voorhoede weinig bewegingsvrijheid. Dat ondervonden de gasten ook in de tweede helft. Ook in de tweede helft is V.V.Z. ge ruime tijd in de meerderheid geweest Doelman P. de Breejen, die onder de lat zeer goed werk deed, faalde aan de andere kant, toen hij een strafschop mocht nemen. Een kwartier voor het einde redde Y.F.C. de eer, zonder ver der nog de kans te krijgen, in de buurt van V.V.Z. te komen. De V.V.Z.-reserves hebben na deze overwinning zes punten uit zes wedstrijden. HEES 3-V.V.Z. 3 2-4 Het derde elftal kwam aan de Wiek- sloot tegen het zwakke Hees 3 (één punt uit zes wedstrijden) tot een 4-2 overwinning, waarin M. van Ginkel on danks zijn ruim veertig jaren een groot aandeel heeft gehad. Hij is voortdurend een voorbeeld voor zijn ploeggenoten geweest, en wist hen ook te inspireren. Niettemin was het Hees, dat de score opende. V.V.Z. liet zich echter door de ze snelle achterstand niet ontmoedigen. Van Wijk zorgde voor de gelijkmaker en voor de rust benutte Hornsveld nog een van de vele kansen voor V.V.Z., waardoor de gasten met een 2-1 voor sprong aan de tweede helft konden be ginnen. Na ten kwartier liep V.V.Z. verder uit dankzij een zuiver genomen vrije schop van Van Wijk. Te traag in grijpen in de verdediging bood Hees de kans om nog eens een keer terug te komen, maar Hornsveld stelde daarop de zege veilig: 2-4. V.V.Z. 3 bezit nu vijf punten uit vier wedstrijden, wat een zeer acceptabel resultaat genoemd kan worden. TERSCHUURSE BOYS 3-V.V.Z. 5 5-1 Hec vijfde elftal heeft het zaterdag niet kunnen bolwerken tegen Terschuurse Boys 3. De thuisclub was duidelijk ster ker, al was dat bij de rust nog niet in de doelpunten verhouding tot uitdruk king gek,omen. V.V.Z. had tot dan toe Terschuurse Boys op 1-1 weten te hou den. Na de rust moest V.V.Z. echter zwichten voor de druk van de gast heren. Ii. een half uur liep Terschuurse Boys naar een 4-1 voorsprong uit. Vlak voor het einde scoorde de thuisclub nog een vijfde maal. wat tot gevolg had, dat V.V.Z. 5 ook na de vijfde wedstrijd op twee punten is blijven staan. V.V.Z. 6-WOUDEN BERG 4 2-4 Het zesde elftal speelde zaterdag pas zijn tweede wedstrijd en verloor die op eigen terrein met 4-2 van Wouden berg 4. V.V.Z. nam door J. v. d. Hoek de leiding, maar stond bij rust toch al met 2-1 achter, al moest er drie keer een strafschop voor worden overgeno men alvorens Woudenberg die voor sprong kon bereiken. De derde maal moest doelman Van Kooij zwichten. Na de rust kwam V.V.Z. nog eenmaal terug, maar Woudenberg liet zich de zege niet meer ontgaan. DE JEUGD Bij de jeugd zorgden de junioren A van V.V.Z. voor een verassing door in Amersfoort het nog ongeslagen H.V.C. D met 2-1 te verslaan. De pupillenelf- tallen kwamen tot een score van 50 V.V.Z. 1 won in Amersfoort met 6-3 van C.J.V.V. 1, het tweede pupillenelftal speelde in Amersfoort met 4-4 gelijk tegen A.P.W.C. 2, terwijl het derde pu- pillenteam thuis met niet minder dan 8-2 van het Amersfoortse Amsvorde 3 verloor. -*.< 'S Het le damesteam van dc M.H.C. Soest dat met 9 punten uit 5 wedstrijden de ranglyst van de 4e klasse district West aanvoert, cn zondag met 3-0 Maarn wist te bedwingen, bestaat uit de volgende speelsters Staande v.l.n.r. Corien Kuyper. Aadjc Geertscma, Jcannekc van der Weydcn. Bep van Dorsscn, Lorc Raseli-v. d. Sterren. Gonny Hellendoorn cn Marion Kuü per. Knielend v.l.n.r. Maud W aller, Rita Slork en Leny Eggenkamp. Op dc voorgrond keepster Erna Stork. Op een goed korte grasmat (hulde aan de gemeentewerken) bond Soest de strijd aan tegen Maarn. Maarn startte bijzonder pittig, maar Aadje Geertsema en de keepster Erna Stork bleken goede steunpilaren in de achterhoede. Hier door gesterkt probeerde de voorhoede keer op keer het doel te bereiken zon der resultaat echter. Bij deze acties speelde vooral Marion Kuijper een gro te rol. Aldus ging de rust in zonder doelpunten. Na de rust ging het in de voorhoede steeds beter vlotten. Dit resulteerde dan ook al snel in een prachtig doelpunt van de topscoorster Loor Rasch-v. d. Sterren (1-0). Hierdoor kwam tevens de rust in de voorhoede die zo kenmerkend was in vorige wedstrijden en het was weer de snelle Rasch-v. d. Sterren die een kans uitstekend benutte (2-0). Maarn kwam na dit doelpunt wat terug en begon zelfs druk uit te oefenen op de Soester veste, welke echter water dicht bleek. Vlak voor het einde wist nog Marion Kuyper op indrukwekkende wijze te scoren (3-0). Dit betekende tevens de eindstand van een verdiend gewonnen wedstrijd, welke op voorbeeldige wijze geleid werd. De voetbalvereniging V.V.Z. hield za terdagavond in het restaurant van het Soester Natuurbad een feestavond voor leden met hun dames en donateurs. Het is in alle opzichten een geslaagde avond gewonden. Naast een loterij, met num mers op de entreebewijzen, werd een acrobatennummer opgevoerd door eigen leden, dat veel succes oogstte. Het mu ziekgezelschap The Mixers uit Utrecht zorgde voor de muzikale omlijsting en voor vele aanwezigen kwam het einde van de avond te vlug. C c S.E.C. (zaterdag) heeft tegen Wouden berg zijn tweede nederlaag in dit sei zoen geleden. Toch heeft S.E.C. 'n goede wedstrijd gespeeld. Al na twee minuten kreeg middenvoor van Woudenberg-een fraaie kans, maar op het beslissende moment richtte hij te onnauwkeurig. Aan de overzijde stelde Kouwendaal de doelman Van Woudenberg met een hard schot op de proef, eveneens zonder het gewenste resultaat. Even later kopte Sengers de bal uit een voorzet van De Vries tegen de lat, terwijl aan de an dere kant doelman Kramer, die deze middag weer in grote vorm stak, op het laatste moment redding moest bren gen. Aan beide zijden ontstonden vaak aan trekkelijke kansen, maar doelpunten bleven voorlopig nog uit, ook toen Sta lenhoef alleen voor de Woudenbergse doelman verscheen, maar precies tegen hem schoot. Eenmaal werd doelman Kramer uit positie gespeeld, maar op de doellijn wist invaller Marsman redding te brengen. Nadat Rouwendaal nog eens net naast had geschoten kreeg Wouden berg op veertig meter van het S.E.C.- doel een vrije trap te nemen. Uit de voorzet werd de bal door een van de Woudenbergse aanvallers onhoudbaar ingekopt: 1-0. Dat gebeurde enkele mi nuten voor rust. S.E.C. liet zich door deze achterstand allerminst imponeren en trok ook in de tweede helft weer energiek ten strijde. De eerste tien minuten waren volledig voor S.E.C.. Met handen en voeten moest de keeper van Woudenberg zijn doel schoon houden, maar het lukte in ieder geval. Een uitval was voldoende om S.E.C. in groot gevaar te brengen, maar doelman Kramer plukte de bal van de schoen van een der aanvallers. In de tweede helft moest Koelewijn zich laten vervangen door Verwoerd, doch deze had duidelijk moeite om het tempo bij te houden. Vijf minuten voor het einde treuzelde hij ook met 't wergwerken van de bal, waarvan Woudenberg dankbaar profiteerde en de stand op 2-0 bracht. Het zeer harde schot was ook Kramer te machtig. Ondanks het verlies liet S.E.C. toch een goede indruk achter. Vooral Wolfsen en Rouwendaal speelden een goede wed strijd. S.E.C. 3-COBU BOYS 4 7-1 Het derde elftal blijft zeer goed draaien. Zaterdag werd opnieuw een overwinning met korfbalcijfers behaald, ditmaal op het Amersfoortse Cobu Boys 4, dat met een 7-1 nederlaag naar huis werd g - stuurd. Nijhuis opende al na vijf minuten de score, welk voorbeeld enkele minuten later door Hodde werd gevolgd: 2-0. In de dertigste minuut scoorde Nijhuis nog eens, terwijl dezelfde speler nauwelijks een minuut na de aftrap voor 4-0 zorg de. Eerst toen slaagden de Amersfoor- ters, erin, de S.E.C.-doelman een keer te passeren. Daarna was het Van Wijk, die een aandeel nam in de score, terwijl Hodde er even later 6-1 van maakte. Luijtelaar bepaalde tenslotte de eind stand op 7-1. S.E.C. 3 staat na vier overwinningen en één nederlaag reeds hoog op de rang lijst. S.E.C. 4-COBU BOYS 5 1-6 Het vierde elftal heeft wederom met een nederlaag genoegen moeten nemen. Ditmaal was het Cobu Boys 5, dat aan het langste eind trok en met een 6-1 overwinning naar huis ging. De Amersfoorters namen al vrij spoe dig een 2-0 voorsprong, maar Van Boeijen deed de hoop nog even herle ven. Een blunder in de achterhoede be zorgde S.E.C. echter nog voor rust een Is er zeker eeD naar uw keus Burgem. Grotbestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier 3-1 achterstand. Na rust scoorden de gasten nog drie maal, wat de eindstand op 1-6 bracht. Na vier wedstrijden is het vierde elftal nog altijd zonder enig punt. Voor een handjevol toeschouwers heeft B.D.C. zondagmiddag een vriendschap pelijke wedstrijd gespeeld tegen M.S.V., de leider van de eerste klasse B. De Soestenaren wonnen na een rustige wed strijd met 4-2. Drie van de vier doel punten werden door M. v. d. Lugt ge scoord. Hij hielp zijn ploeg in de eerste helft aan een 2-0 voorsprong, maar M.S.V. wenste met een 2-1 achterstand aan de tweede helft te beginnen. Na rust scoorde v. d. Lugt opnieuw, maar M.S.V. kwam nog één keer terug. Het was tenslotte Dorrestein die de eindstand op 4-2 bracht. Beide elftallen speelden een zeer aantrekkelijke wed strijd, al ontbrak natuurlijk wel het enthousiasme en de inzet, die men tij dens competitiewedstrijden ziet of ten minste mag verwachten. L.V.V. 2-B.D.C. 2 2-2 L.V.V. 2 en B.D.C. 2 besloten in Laren een aantrekkelijke wedstrijd met bij vlagen aan beide zijden goed spel en een puntenverdeling, wat wel de juiste verhouding weergaf. Na enige mooie scoringskansen gemist te hebben, kwam B.D.C. na ongeveer twintig minuten spe len dankzij een misstap van de achter hoede met 1-0 achter te staan. Deze stand bleef tot de rust gehadhaafd. In de tweede helft was B.D.C. aanmer kelijk sterker dan het met tien man (één door arbiter uit het veld ge stuurd) opererende L.V.V. Doelpunten bleven echter schaars en kwamen in het begin zelfs helemaal niet. De thuisclub bleef daarentegen zeer gevaarlijk met zijn uitvallen. Van Thienen moest zelfs een strafschop uit zijn doel houden om zijn ploeg voor een grotere achterstand te behoeden. Toch vergrootte L.V.V. de voorsprong, maar vijf minuten later bracht Dorrestein het verschil weer tot één doelpunt terug. Twee minuten voor het einde pas schoot B. Bakker uit een strafschop zijn elftal nog naast L.V.V. B.D.C. 3-A.P.W.C. 3 1-8 Het derde elftal wacht nog steeds op de eerste overwinning. Zondag moest men op eigen terrein een 8-1 nederlaag in casseren tegen het Amersfoortse A.P.W.C. 3, dat een klasse beter speelde en al bij de rust een 5-0 voorsprong had. Vrijwel de hele B.D.C.-ploeg faalde deze middag. Pas bij een 6-0 achterstand kon J. Brouwer het enige tegenpunt sco ren. In de slotfase moest de B.D.C.-doel- man toch nog twee treffers aan de Amersfoorters toestaan. B.D.C. 4-AMSVORDE 6 8-1 Het vierde elftal van B.D.C., dat met het vijfde waarschijnlijk straks om het kampioenschap zal moeten strijden, toorde zich met 8-1 de meerdere van Amsvorde 6 uit Amersfoort. Toch duur de het geruime tijd, alvorens de Soes tenaren een beetje in hun spel kwamen Dat bood Amsvorde de gelegenheid om voor rust met 1-0 de leiding te nemen, maar wakker geschud door deze treffer kwam B.D.C. nog in de eerste helft tot 2-1 terug, door doelpunten van A. van de Breemer en R. Klcinegris. Na rust speelde B.D.C. aanmerkelijk overtuigen der en voerde geleidelijk de scor^, op tot 8-1 door doelpunten van A. v. d. Bree mer (2 x), A. Wagner (3 x) en H. Kro- der. Het vierde, dat alleen nog maar van B.D.C. 5 heeft verloren, heeft acht punten uit vijf wedstrijden. B.D.C. 7-B.D.C. 6 4-9 B.D.C. 7 en 6 speelden een competitie wedstrijd, die tenslotte met korfbalcij fers in het voordeel van het zesde elftal werd beslist. De grotere routine van het zesde gaf in deze doelpuntrijke wed strijd de doorslag. B.D.C. 10 won een oefenwedstrijd tegen het negende tenslotte met 2-0. 1 Hees heeft zich afgelopen zaterdag aar dig hersteld van de smadelijke 6-1 ne derlaag, die het de week tevoren van Hoevelaken kreeg te slikken. Lijstaan voerder T.O.V. uit Baarn, dat over het algemeen wel iets sterker was dan Hees en ook betere kansen kreeg, kon echter op 0-0 worden gehouden. Het was een wedstrijd zonder al te veel hoogtepun ten maar wel met redelijk veel publiek. In de eerste helft kreeg T.O.V. een vrijwel niet te missen kans op nog geen twee meter van het doel en -voor een uit positie gespeelde Hees-doelman, maar de- Baarnse aanvaller mikte precies op de doelman, die er met kunst en vlieg werk een hoekschop van kon maken. Voor het overige overheersten de ver dedigingen. Bij Hees was het vooral Geitenbeek die de T.O.V.-aanval weinig kans gaf, terwijl de Hees-aanval keer op keer vast liep in de T.O.V.-defensie. Bij Hees speelde ook Ad van Veen een goede partij. SPARTA (N) 3—HEES 2 1-2 In een van beide zijden bijzonder knap gespeelde wedstrijd wisten de Hees- reserves zaterdag in Nijkerk weer wat hogerop te komen door een 2-1 over winning op Sparta. De Hees-ploeg ver deelde het spel uitstekend over de vleu gels en schiep zich al voor rust diverse kansen, die echter onbenut bleven De rust leverde echter kennelijk de no dige inspiratie op, want al vrij snel kon Kok het eerste doelpunt laten aan tekenen. Met een voortdurend aanval lend Hees leek Sparta al verslagen, maar een kwartier voor het einde moest doelman Tempelaars toch buigen voor een mooi Nijkerks schot. Zeven minuten voor het einde leverde de uitstekend spelende De Bree echter één van zijn specialiteiten af: een doelpunt uit een hoekschop. Toch nog een overwinning voor Hees dus, dat daarmede op zes punten uit zes wedstrijden kwam. HEES 3—V.V.Z. 3 2-4 Het derde elftal, verleden jaar nog ge lijk met V.V.Z. 2, slaagde er nu zelfs niet in, het derde elftal van de plaats genoot te bedwingen of ook maar op een gelijk spel te houden. Hoewel de Hees-voorhoede wel tot doelpunten kwam, bleek V.V.Z. aanmerkelijk schot- vaardiger. Door de 4-2 overwining van V.V.Z. bleef Hees op de laatste plaats in zijn afdeling. DE JEUGD De Hees-junioren speelden tegen In de vierde klasse G KN.V.B. ij de stand momenteel: s Graveland Nijenrodes S.E.C. A.P.W.C. De Zebra's K.V.V.A. 6-11 Muiderberg 7-10 N.S.C. 7-9 L.V.V. 6-8 De Vesting 6-7 Laren 6-6 b.f.c. 7-6 6-4 6-4 6-3 8-3 6-3 De stand in de eerste klasse, afdeling Utrecht is thans als volgt: Midlandia q_6 Kampong j_4 Scherpenzeel ^-4 A'foortse Boys 5-2 Roda '46 q_2 Minerva E.M.M. Hoogland B.D.C. Veense Boys Socsterbcrg 7-11 7-10 6-9 6-6 6-6 6-6 In de tweede klasse, afdeling Utrecht is de stand thans: 8-12 T.O.V. Candia Hoevelaken Hees S.V.P. S.E.C. 7-10 7-9 6-7 5-7 6-6 Vallei vogels Woudenberg V.V.Z. Baarn Kulan 6-5 6-4 6-4 6-3 7-3 K.V.V.A. een aardige wedstrijd, die ein digde in een 1-1 gelijk spel, waarmede Hees zich in het midden van de rang lijst kon handhaven. De adspiranten moesten met 2-1 hun meerdere erkennen in S.E.C., ofschoon een gelijk spel wel mogelijk was ge weest. De drie pupillen elftallen won nen, Hees 1 met 1-0 van BJD.C., Hees met 5-2 van S.E.C. en tenslotte Hees 3 met 2-1 van H.V.C. De reserves van S.E.C., die heel be hoorlijk meedraaien in de competitie hebben het tweede elftal van D.O.S. '01 zondag in Utrecht op 1-1 gehouden, met welk resultaat de thuisclub meer tevre den mag zijn dan S.E.C. Vooral in de eerste helft was S.E.C. in technisch op zicht duidelijk beter. Het wist zich ook meer en betere kansen te scheppen, maar het duurde tot enkele minuten voor rust, alvorens S.E.C. de meerder heid in een doelpunt kon uitdrukken. Vervloet benutte een pass van Pure- veen 0-1. Een stand, die zeker ver diend was. In de tweede helft was het echter vooral D.O.S., dat de toon aan gaf en het spel dicteerde. Overigens was er een misverstand tussen de goed spelende doelman Van Hattum en één van de verdedigers voor nodig om D.O.S. naast S.E.C. te brengen. Het bleef bij 1-1, wat voor S.E.C. een verdienstelijk resultaat genoemd kan worden. De Soes tenaren hebben pas één wedstrijd ver loren en staan er met zeven punten uit zes wedstrijden niet zo erg slecht voor. S.E.C. 3—ALLEN WEERBAAR 2 1-3 S.E.C. 3 leed een vrij ongelukkige ne derlaag tegen het bezoekende Allen Weerbaar 2, dat overigens pas in de slotfase S.E.C. kon verslaan. S.E.C. kreeg herhaaldelijk goede kansen, maar ze bleven onbenut. Halverwege de eer ste helft werd Dorrestein uit het veld gestuurd. Hij was het niet eens met" een arbitrale beslissing en liet zijn misnoe gen ook duidelijk blijken. Ofschoon het verschil van één speler duidelijk werd gemerkt, hield S.E.C. voorlopig tot de rust stand. Bij de rust was er nog al tijd niet gescoord. Ook in de tweede helft leken doelpun ten uit te blijven totdat een kwartier voor het einde A.W. eindelijk zijn nu merieke meerderheid kon uitbuiten: 0-1. Kort daarop was het zelfs al 0-2. De Bussummers scoorden zelfs nog een keer, alvorens Abbel vlak voor het ein de uit een voorzet van Hooijer de eer kon redden: 1-3. Waarmede S.E.C. op zes punten bleef staan. S.E.C. 4AMSVORDE 4 6-2 De vierde competitiewedstrijd bracht S.E.C. 4 de eerste overwinning van dit seizoen. Het werd meteen een royale overwinning, want het bezoekende Ams vorde 4 werd met een 6-2 nederlaag naar Amersfoort teruggestuurd. De Amersfoorters openden overigens al vanaf de aftrap de score, maar Schalk wijk maakte in de vijftiende minuut gelijk. Door doelpunten van Smit en Schalkwijk liep S.E.C. uit naar een 3-2 voorsprong. Amsvorde kwam nog een keer terug, maar vlak voor rust werd de Amsvorde-doelman nogmaals gepas seerd. Na rust bracht Meidam de stand op 5-2, terwijl Amsvorde de Soestena ren een handje hielp door in eigen doel te schieten: 6-2 derhalve. S.E.C. 5—QUICK 4 1-4 Het vijfde elftal moest zondag met een 4-1 nederlaag tegen Quick 4 uit Amers foort genoegen nemen. S.E.C. was dui delijk sterker, maar Quick wist de kan sen beter te benutten. Na een half uur keek S.E.C. tegen een 3-0 achterstand aan. die voor rust tot 3-1 kon worden verkleind door Scheurwater. In de tweede helft kwam S.E.C. al gauw met 4-1 achter te staan, wat de Soes tenaren alle moed in de schoenen deed zinken. Wijziging kwam er daarom ook niet meer in de stand. PITTIG, MAAR TOCH LEKKER ZACHT 1.25

Soester Courant | 1968 | | pagina 5