Garage Stam FUGERS FIETS K?,S?Dampo Hush Puppies Bronchileften VAN DAM S.E.C. zondag naar N.S.C. in Nijkerk Red Stars dames naar Tsjechoslowakije SOESTERMG voor iedereen koopt u bij: Hees morgen naar Valleivogels B.D.C. ontvangt Scherpenzeel STAM RENAULT 4-deurs Voordelen R8 ƒ5695,- R10 ƒ6295,— RENAULT maakt uw leven rijker Repareert U zelf HEEFT ALLES VOOR UW I. D. VAN VUGT Basketbalvereniging „The Red Stars" V.V.Z.-selectie vriendschappelijk tegen Midreth Medische dienst Voetbal K.V.O.-nieuws Morgen twee toppers aan de Bosstraat Gevonden voorwerpen De Meteoren Mixed Hockey Club Soest schoenen - tassen VRIJDAG 1 NOVEMBER 1968 Het eerste elftal van S.E.C., na vijf ge lijke spelen en twee overwinningen nog steeds ongeslagen, hoewel geen leider, gaat zondag naar Nijkerk, waar het zal proberen, zich ten koste van N.S.C. met twee punten te verrijken. Die mogelijk heid zit er ook inderdaad wel in, want de Nijkerkers hebben het tot nu toe zeer bescheiden gedaan. Verder dan één overwinning en twee gelijke spelen is men nog niet gekomen. N.S.C. verkeert dar ook in de onderste helft van de ranglijst. S.E.C. bezet momenteel de der de plaats, maar redelijke uitzichten op een spoedige hogere klassering, wan neer het tenminste zondag zelf wint. En daartoe zal het zeker wel in staat zijn. De opstelling van het eerste luidt: Doel Van Zoghei; achter De Rooy, Krijt, Rodermond en Van Remmerden; mid den Veenendaal en Van Boeijen; voor Duist, Van Berkel, Woudenberg en Ver hoeven. S.E.C. 2. dat met zeven punten uit zes wedstrijden redelijk meedraait, krijgt zondag bezoek van het zeker niet zwak ke H.V.C. 3, waaraan de Soestenaren heel wat moeite zullen hebben. Eén punt zal men echter wellicht wel thuis kunnen houden. Om twaalf uur wordt er afgetrapt. De opstelling luidt: doel Van Hattum: achter; Huizinga, Dorre- stein, Luschen en Hoed; midden Burg man en Pureveen; voor Aalbers, Ver- vloet, Van Breukelen en Rijnders. Re serve is Timmer. Het derde elftal, dat de competitie zeer hoopgevend begon, maar na de der de wedstrijd weiing meer presteerde (één punt uit vier ontmoetingen), gaat zondag om twaalf uur bij Amersfoortse Boys 2 op bezoek, wat waarschijnlijk ook geen al te gemakkelijke opgave be looft te worden. De volgende spelers zullen in ieder geval proberen, een puntje mee naar huis te nemen: doel Kok: achter Voskuilen, Ruttenberg, G. Roest en Jasperse; midden F. Roest en Pothoven; voor Brouwer, A. Hooyer, Luschen en Lenarduzzi. Reserve is Ver- weij. S.E.C. 4. dat afgelopen zondag zijn eerste overwinning binnenhaalde, krijgt zondag het Amersfoortse A.P.W.C. 4 op bezoek. Misschien heeft S.E.C. de goede weg hervonden en kan overmorgen de tweede overwinning worden gevierd, be haald door: doel v. d. Vaart; achter: Kanters, Wildenburg en v. d. Linden; midden: Van 't Klooster en Alderden; voor Heinen, D. Hooyer, Schalkwijk, Meidam en Zeil. Reserve is Bitterling. De wedstrijd begint om twaalf uur. S.E.C. 5 treft zondag A.P.W.C. 5 te genover zich, maar dan in Amersfoort, waar om twaalf uur de aftrap zal wor den verricht. Voor het vijfde zijn de vooruitzichten niet zo erg gunstig. Slechts één overwinning in vijf wed strijden biedt een weinig hoopgevend perspectief. In de laatste drie wedstrij den werd zelfs helemaal geen punt meer gehaald. De opstelling van het vijfde: doel Van Essen; achter Van 3t Klooster, J. Belt en Scheurwater; mid den Niewaal en Westerveld; voor Wij- nands, De Jong, De, Bruin, Dasselaar en Veldhuizen. Reserve is Smit. Het zesde elftal tenslotte speelt zon dag thuis tegen K.V.V.A. 6 uit Amers foort- Ook het zesde heeft pas één wed strijd gewonnen, al werden tot nu toe pas drie ontmoetingen gespeeld. Ook S.E.C. 6 zal dus wel een paar puntjes kunnen gebruiken. Het team is als volgt samengesteld: doel Groenesteijn; achter J. Wildenburg, v. d. Brink en Tolboom; midden H. Belt en F. Duist; voor Wil denburg, Opmeer, Brouwer, Meeder en P. Kanters. Reserve is Lantema. De wedstrijd begint om half twee. e=3 Voor de jeugd van S.E.C. staan voor dit weekeinde de volgende wedstrijden op het programma: S.E.C. jun. A-Desto A (3.00 uur), S.E.C. jun. B-Quick B (2.00 uur), Roda jun. B-S.E.C. C (3.30 uur), IJsselmeervogels adsp. a-S.E.C. a (2.00 uur), K.V.V.A. adsp. 2-S.E.C. b (2.15 uur), Quick pup. 1-S.E.C. 1 (1.00 uur), S.E.C. pup. 2-V.V.Z. 2 (11.00 uur), B.D.C. pup. 5-S.E.C. 3 (12.45 uur), S.E.C. pup. 4-K.V.V.A. 7 (1.00 uur) en Quick pup. lb-S.E.C. lb (12.15 uur). Ho<?stdrank in tabletvorm. 95ct Hees 1, dat zich afgelopen zaterdag be hoorlijk herstelde van de daarvoor ge leden 6-1 nederlaag tegen Hoevelaken, gaat morgen bij Vallei vogels in Scher- penzeel op bezoek. Wil Hees nog een kans op een hoge klassering behouden, dan zal morgen gewonnen moeten wor den, wat ondanks het feit, dat het elf tal nog niet compleet is, toch mogelijk moet zijn. Na de verdienstelijke 0-0 score tegen T.O.V., dat bovenaan staat, zit een over winning er wel in. De wedstrijd begint om half vier. Het tweede elftal is morgen vrij. Hees 3 zal het morgenmiddag in Hui zen wellicht niet erg gemakkelijk krij gen. Daarentegen zal Hees 4 morgen middag in Hilversum wel kunnen win nen van Altius 5. Deze wedstrijd begint om één uur. De junioren A van Hees krijgen mor gen Limvio A uit Baarn op bezoek. Aanvang 3.30 uur, terwijl de adspiranten bezoek krijgen van C.J.V.V. uit Amers foort. Deze wedstrijd vangt aan om 2.30 uur. Voor de pupillen staan de volgende wedstrijden op het programma Hees 1- Quick 2, Hees 2-K.V.V.A. 3 en B.D.C.- Hees 3. Het eerste elftal van B.D.C. krijgt zondagmiddag bezoek van Scherpen zeel, een ploeg, die een paar plaatsen lager staat, doch maar twee punten min der heeft. B.D.C. heeft na de onverwachte over winning bij Hoogland weer hoop op een aansluiting bij de koplopers, die overi gens al hard bezig zijn, een kloof te scheppen met de vervolgers. Een over winning op Scherpenzeel, die na de zege op Hoogland en het positieve, hoewel weinig zeggende resultaat in de vriend schappelijke wedstrijd tegen M.S.V. ze ker verwacht mag worden, kon B.D.C. toch wel wat verder helpen. B.D.C. zal zondag vanaf half drie door de volgende spelers worden vertegen woordigd: doel: A. Smink; achter: F. Koolloos, J. Brouwer, A. Roest en J. van Fulpen; midden: P. Dorrestein en F. Stalenhoef; voor: J. Paauw, M. v. d. Lugt, L. Demmers en J. Dorrestein. Re serves zijn B. Bakker en D. Dorrestein. B.D.C. 2, dat afgelopen zondag nog al teleurstellend verloor en het trou wens over het geheel maar matig doet in deze competitie (vijf punten uit acht wedstrijden) krijgt zondag een uit wedstrijd tegen E.M.M. 2 in Hilversum te spelen. Waarschijnlijk zullen de be zoekers al met een gelijk spel tevreden mogen zijn, hoewel een zege zeker geen kwaad zou kunnen. De aftrap wordt om twaalf uur verricht. Om elf uur ver trekt men van het B.D.C.-terrein. De opstelling luidt: doel W. Hilhorst; achter B. Schimmel, J. Beijer, G. Egbers en W. Jansen; midden B. Wigtman en P. Hil horst; voor H. van Hal, B. Roest, D. Dorrestein en A. Brouwer. Reserve is J. van de Lugt. B.D.C. 3. dat met drie punten uit vijf wedstrijden ook onder de verwach tingen is gebleven, gaat zondag naar Nijkerk, waar het de sportieve strijd met N.S.C. 2 moet aanbinden. Het derde elftal wacht nog steeds op de eerste overwinning. Verder dan drie gelijke spelen en twee nederlagen is men nog niet gekomen. De opstelling van B.D.C. 3 luidt: doel W. Schimmel, achter J. Brouwer, M. van Asch, J. Hagen en A. v. d. Hengel; midden A. Kaats en N. Gros; voor T. Bunnik, J. Spoelstra en C. Dorrestein. Reserves zijn W. Roest en K. de Bruin. De wedstrijd begint om twaalf uur. Vertrek uit Soest 11 uur. B.D.C. 4, dat tot dusver voortreffelijk draait, gaat zondag in Hamersveld bij Roda '46 3 op bezoek. Gezien de resul taten van de afgelopen weken mag ze ker wel op een overwinning worden gerekend. Jammer is alleen, dat de twee elftallen, die tot dusver de beste resultaten hebben behaald, juist bij el kaar in één afdeling zijn ingedeeld, waardoor er toch één moet afvallen. B.D.C. 4 komt zondag met de volgende spelers in het Hamersveldse veld: doel W. v. d. Breemer; achter R. Kleinegris, J. v. d. Dijssel, P. Lankmeijer en E. van Dongen; midden J. v. d. Meulen en P. Hilhorst; voor A. v. d. Breemer, A. Hilhorast, A. Wagner en H. Kroder. Re serves zijn L. Wildenburg en K. Grift. B.D.C. 5, dat na vier wedstrijden nog geen enkel punt heeft verspeeld, ont vangt zondag om twaalf uur het Amers foortse Amsvorde 6, dat zeker wel een nederlaag kan worden toegebracht. Op stelling: doel H. van Dalen; achter A. Bakker, W. Bakker, P. Hooft en H. van Dijk; midden J. Beijer en G. Beijer; voor A. v. d. Linden, B. Epskamp, E. Bode- wes en H. Sukel. Reserves zijn C. Wolf- sen en Th. van Fulpen. B.D.C. 6, twee overwinningen en één nederlaag tot dusver, krijgt zondag bezoek van het Amersfoortse Quick 7 en moet ook in staat zijn, de beide punten thuis te houden. De wedstrijd begint om twaalf uur met de volgende spelers: doel A. Roest; achter A. Kuyer, W. Hogeveen, H. Rebel en F. Duwel; SOESTDUK (in één handgreep te veranderen in 2-deurs, veilig dus voor uw kinderen) 1. de flitsende 1100 c.c. motor - 135 km 2. 4-deurs (in één handgreep te veran deren in 2-deurs, veilig dus voor uw kinderen 3. laag benzineverbruik 1 op 15 4. ongekend zitcomfort 5. uiterst wendbaar, gemakkelijk parke ren in stadsverkeer 6. hoge inruilwaarde 7. rondom schijfremmen NIEUWERHOEKPLEIN 1 - SOESTDIJK - TELEFOON Afgelopen dinsdag is dan eindelijk het team vertrokken naar Tsjechoslowakije om daar in de plaats Pilzen enkele bas ketbalwedstrijden te spelen. Het team bestaat uit vier dames van het Spakenburgse S.V.S. met hun trainer coach en vier dames van het Soester Red Stars. Reeds tweemaal moest deze reis door de Russische invasie worden uitgesteld, maar gelukkig heeft het spreekwoord „Van uitstel komt afstel" hier geen in vloed gehad. Dinsdagmiddag om vijf uur vertrokken de Red Stars dames met de auto sa men met hun coach, richting Amers foort, waar zij samen kwamen in hotel Maarsbergen met het Spakenburgse S.V.S. Hier werd een kopje koffie ge nuttigd, waarna de reis pas echt begon. Het eerste gedeelte van de reis ging tot Frankfurt. Hier zou het team overnachten. De vol gende dag ging men via Neurenberg, waar de fotograaf die dit gezelschap vergezelde, werd opgehaald, van het vliegveld rechtstreeks naar Pilzen in Tsjechoslowakije, waar men woensdag middag, om twee uur, in de „Studen tenflat" door de Tsjechische vereniging T J. Slavia Pilzen werden opgewacht. Wat men daar verder is gaan doen is niet bekend. Dit is geheel overgelaten aan de Tsjechische verenigng, die onge- twiifeld een boeiend programma had uitgestippeld met uiteraard een aantal basketbalwedstrijden, waarom het in we zen toch is te doen en waarschijnlijk ook een bezoek aan Praag. Zondagavond worden dan de dames weer in Soest en Spakenburg terug ver wacht. KERKSTRAAT 3 SOEST TELEFOON 02155-2030 midden H. Dijkman en G. Kok; voor M. van Dijk, W. Rademaker, C. Beijer en R. Nijssen. Reserve is P. van Ros senberg. B.D.C. 8, eveneens vier punten uit drie wedstrijden, gaat zondag om twaalf uur op bezoek bij Soesterberg 5 en moet daar zeker een punt kunnen weg halen. Opstelling van B.D.C. 8: doel B. v. d. Linden; achter A. v. d. Breemer, J. Smeeing, G. Dorrestein en A. v. d. Wardt; midden J. Kok en C. Rebel; voor P. M. Hilhorst, B. Rademaker, J. d. Kant en M. Lenarduzzi. Reserves zijn N. Hoof en C. van Esveld. Het tiende elftal, dat na drie wed strijden ook nog zonder puntenverlies is, zal zondag tegen Limvio 5 in Baarn wel een overwinning kunnen behalen. Dat zal moeten geschieden door de vol gende spelers: doel G. Roest; achter P. Jak, G. Hilhorst, K. Hilhorst, S. Bakker en E. Westerveld; midden E. Wester veld en J. de Ruigt; voor A. Beijer, C. van Hengstum, W. v. d. Hengel en A. van Megen. Reserves zijn H. v. d. Lugt en B. v. d. Lugt. Om twaalf uur zal de scheidsrechter laten aftrappen. Voor uw SKI-UITRUSTING en SCHAATSUITRUSTING. Al uw kleding bjj Sport- en Campingshop „City" De grootste sportzaak van het Gooi. Nieuw Baarnstraat 39, Baarn, tel. 2490 In het komende weekeinde staan voor de basketbalvereniging The Red Stars weer vier competitiewedstrijden op het programma. Alle wedstrijden worden in de Utrechtse Beatrixhal gespeeld. RED STARS M.A.-MIDLAND M.A. Zaterdagavond zullen de meisjes van Red Stars het op moeten nemen tegen het Utrechtse meisjesteam van Mid land. Beide teams staan momenteel met een gelijk aantal verliespunten op een gedeelde eerste plaats samen ook nog met het Utrechtse Eagles. Alle drie de teams hebben uit vijf wedstrijden acht punten. Het zal een moeilijke wedstrijd worden voor Red Stars, die echter ge wonnen moet worden willen de meisjes in de kopgroep een duchtig woordje meeblijven spreken. RED STARS M.A.-U.V.V. M.A. Zondagmiddag, om twee uur, spelen de meisjes weer en nu tegen U.V.V. uit Utrecht. De eerste wedstrijd tegen U.V.V. werd toen een duidelijke 30-13 over winning. Ook nu weer zijn de Red Stars meisjes favoriet en kunnen zij U.V.V. verslaan, hoewel de Utrechtse meisjes in de laatste wedstrijden hebben ge toond wel wat sterker te zijn dan in het begin van de competitie. Uit de vol gende meisjes zal een selectie worden gemaakt voor deze twee wedstrijden: Luciënne Ernst, Gerry van Hertom, Corry Hilhorst, Willeke van der Linde, Marjan Verhoef, Monica Wüstefeld, Ri- ta Vos, Ans Hilhorst, Mieke Hilhorst, Marjan van de Kooij, Regien Dorrestein, Marijke Hilhorst, Els van Oostrum, Re- linde Tap en Ria Willemss. RED STARS A-U.V.V. A De jongens junioren spelen zondagmid dag hun tweede wedstrijd tegen U.V.V. Na de gedeelde winst in het dubbele weekeinde van de vorige week zullen de jongens nu proberen ook U.V.V. weer twee punten afhandig te maken. De eerste ontmoeting werd tussen bei de teams toen door een goed spelend Red Stars gewonnen met 66-42. U.V.V. is geen gemakkelijke tegenstander en ook nu weer zal er voor de punten moe ten worden gevochten. Bij Red Stars spelen mee: Wim Voet, Rudi Lips, Ru- dolf Hornung, Ton Hilhorst, Quintus van Hal, Cees van de Grift, Berry van de Grifgt, Pieter van de Bijl en Rudi Blok jr. RED STARS a-BREAK OUT a Eveneens zondagmiddag om twee uur spelen de aspiranten van Red Stars te gen het Baarnse Break Out. Het zal een zware wedstrijd voor de aspiranten wor den tegen een dit jaar sterk spelend Break Out, hoewel gezegd moet worden dat Break Out bij zijn aspiranten enke le spelers heeft die de aspiranterileeftijd allang voorbij zijn. Break Out heeft nog geen wedstrijd verloren en Red Stars pas een keer, zodat bij een eventuele overwinning van Red Stars beide teams op gelijke hoogte komen en tevens lei ders worden samen met het Utrechtse Cangeroes in deze afdeling. Bij Red Stars spelen mee: Jos van den Brink, Ton van den Brink, Paul Dit- ters, Peter Eitjes, Peter Lustenhouwer, Majel Lustenhouwer, John van de Grift en ^iuard Zeil. Een combinatie van het eerste en tweede elftal van V.V.Z. speelt morgen in Mijdrecht een vriendschappelijke wedstrijd tegen het sterke Midreth, waarmede V.V.Z. in vroeger jaren al eens de krachten in competitieverband heeft gemeten. Voor het eerste en tweede elftal zijn voor morgen namelijk geen competitie ontmoetingen vastgesteld. Alle andere elftallen spelen een thuis wedstrijd. Het vijfde zou dat ook ge daan hebben maar deze wedstrijd is uitgesteld, omdat er anders voor de jeugd niets meer te voetballen viel. Op het eerste veld ontvangt V.V.Z. 3 morgenmiddag het Hilversumse Oranje Leeuwen 2, dat over een bekwame en snelle ploeg beschikt, die het V.V.Z. on getwijfeld lastig zal kunnen maken. Met een score van vijf punten uit vier wed strijden moet V.V.Z. morgen echter wel kunnen winnen. De opstelling van het derde luidt: doel C. Pouw; achter H. Onderstal, J. v. d. Bovenkamp, B. Ra demaker en L. Hilhorst; midden: C. van Velzen en M. van Ginkel; voor D. van Arkel, F. van Hornsveld, A. H. van Wijk, J. A. van Kampen. Reserve is G. van Kooij. De wedstrijd begint om drie uur. V.V.Z. 4 krijgt morgen, om drie uur, op het tweede veld bezoek van Sova 3 uit Amersfoort, eveneens een ploeg, die V.V.Z. voor de nodige problemen kan en ook wel zal stellen. Ook het vierde kan echter wel een punt thuis houden. De opstelling is: doel J. van Ossenbrug gen; achter H. van Velzen, H. Wegerif, Th. de Man en P. v. d. Meer; midden D. Duitst en A. van Neerbos; voor A. Boot. G. M. v. d. Grift, G. Pothoven en C. Broek. Reserve is Th. Delfgou. De wedstrijd begint om drie uür, en wordt gespeeld op het tweede vela. Het zesde elftal tenslotte krijgt om één uur op het eerste veld bezoek van het Amersfoortse Montagnards 3. Het zesde speelde verleden week pas zijn tweede wedstrijd en verloor die toen. Ook morgen zal men alle zeilen moeten Op de foto: Red Stars trainer R. Blok, dames Inge Limburg, Loes Jak, Gabriële Wüstefeld en Gwynia Zeeman. S.V.S.: trainer C. Brongers, dames Loes van de Groep, Eef Koops, Frans Bos en Eef Koelewijn plus de fotograaf de heer Nagel, tevens bestuurslid van S.V.S. bijzetten om het tot een overwinning te kunnen brengen. De opstelling van V.V.Z. 6 voor morgen is: doel J. van Kooy Hzn.; achter S. Wijma, R. ten Hove, E. G. de Boer en B. Morren; mid den J. van Kooij Gzn. en G. Ruizen- daal; voor W. v. d. Kuilen, J. Groart, L. G. Brunt en A. R. v. d. Hoek. Volgende week komt V.V.Z. 1 weer in competitieverband in het veld en wel tegen het bijna onderaan staande Kulan, dat verleden week echter nogal verraste met een overwinning op leider Candia. Gezien het feit, dat verschillende spelers morgen een vrije dag hebben, wordt hen verzocht, de wel spelende elftallen naar een overwinning te komen schreeuwen. Dokter J. C. Lucas, Prof. LoTentz^*? 21, Soesterberg, telefoon 03463-1200, neemt in het a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen A. J. W. Hage- doorn en A. Th. M. Splinter, beiden e Soesterberg, W. F. van den Helm te Huis ter Heide en L. H. Brandt en A. W. Moll van Charante beiden te Den Dolder. Zondag speelt Soesterberg thuis Veense Boys. De opstelling is als volgt, doel Van Rijswijk; achter Van Ginkel, Krah, Odijk, Appeldoorn; midden Yan Twigt, J. van Doesburg; voor Esmeijer, Borg, Huisman, Geers. Ook in Nijkerk is het de K.V.O.-senio- ren niet gelukt een overwinning te be halen op Sparta 1. Weliswaar opende K.V.O.-aanvoerder Hans Lenten de sco re na acht minuten spelen, maar de thuisclub maakte vier minuten later reeds de gelijkmaker (1-1). De Soester- bergers hadden geen geluk in deze wed strijd, waarin bovendien nog een straf- worp gemist werd. In de tweede helft bracht Sparta de stand na vijf minuten op 2-1. De oran je-witten vielen geducht aan, maar al leen Sparta scoorde nog eenmaal (3-1). De A-aspiranten deden het niet zo best tegen S.V.M.M., dat met 3-1 won. De B-aspiranten keken na een zware eerste helft tegen een 2-0 achterstand aan. Na een snel en heftig offensief in de tweede helft kwam het einde met een 2-3 overwinning. A.s. zaterdag gaan de A-junioren naar Bilthoven, de B-junioren spelen om 15.30 uur thuis tegen Valkenheide. Voor de zaterdagelftallen van S.E.C. staan morgen twee belangrijke wedstrij den op het programma. Het eerste elf tal krijgt uit Veenendaal S.V.P. op be zoek, dat pas drie verliespunten heeft, maar nog enkele wedstrijden tegoed heeft. S.E.C., dat al één wedstrijd meer heeft gespeeld, staat één punt op S.V.P. achter en zal dus morgens heel wat moeite krijgen om de bezoekers in be dwang te houden. Voor verbetering van de eigen positie (in het midden van de ranglijst) is een overwinning in ieder geval wel gewenst. Het is de vraag, of het ook zover zal komen. Wellicht zal de thuisclub al te vreden zijn met een gelijk spel. De wedstrijd begint om drie uur. S.E.C. komt met de volgende spelers in het veld: Kramer (doel), De Vries, Sengers, Beijer, Koelewijn, Hoefman, Wolfsen, Ro :wendaal, Timmer, Hartman en Sta lenhoef. Het tweede elftal speelt morgen ook thuis. Om één uur komt het sterke S.V.M.-Boys 2 uit Maartensdijk op be zoek. S.E.C. heeft tot nu toe alle vijf gespeelde competitiewedstrijden gewon nen, maar de gasten hebben nog niet veel voor S.E.C. ondergedaan. Zij speel den één keer gelijk, maar wonnen de overige wedstrijden. Ongetwijfeld mag dus morgen op een spannende en voor de bezetting van de bovenste plaats ook belangrijke wedstrijden worden gere kend. S.E.C. zal met de volgende spe lers in het veld komen: Maijer, v. d. Schagt, Staal, Marsman, Baptist, Ver woerd, Van 't Klooster, De Beer, Dor restein, Nijhuis, Luytelaar, Piepenbroek en Rademaker. Aanvankelijk stond ook voor het vierde elftal een wedstrijd op het pro gramma. Het zou een uitwedstrijd spe len tegen plaatsgenoot V.V.Z. 4, maar opdat niet het hele jeugdprogramma van V.V.Z. in de war zou komen, is na onderling overleg besloten, de wedstrijd uit te stellen, mede ook omdat op de terreinen van S.E.C. ook geen plaats was. Bij het bureau van politie zijn als ge vonden voorwerpen aangegeven: wiel dop, driewielertje, twee verschillende glacé dameshandschoenen, Duits leer boekje voor beginners, ronde bruinie ren kinderportemonnee, paar bruine da meshandschoenen, rondzend-postzegel boekje, bruinieren herenportemonnee, sleutel aan touwtje, kinderfietsje, rood witte jongensfiets, zwarte plastic porte feuille, blauw gymnastiek pakje, rode plastic portemonnee, bruine laars, etui met drie sleutels, rood kinderlaarsje, wit babyvestje, geblokte pet, twee sleu tels aan ring, blauwe hoofddoek, heren- rijwiel, lege portemonnee, gele regen- broek, bankbiljet, zwarte dameshand schoen, blauw jongens jack, oud dames- rijwiel, drie sleutels aan ring, knippor- temonnee, rode kinderportemonnee, lap je blauwe stof, wit vestje (nieuw), goud kleurige broche, wit kraagje met rits sluiting. Aan komen lopen: grote bruine jacht hond, jong poesje (rood). Wedstrijdprogramma voor zondag. Vogel 2-Meteoren 1, aanvang l4 uur. Meteoren 2-Zwaluwen 3, aanvang 14 uur. Opstelling Meteoren I: dames R. Groen, A. Venema, J. Timmer, C. v. Herwaar den, M. Schaafsma, S. Posthuma en de heren W. Wamsteeker, F. Brandsma, H. Friebel, R. v. Herwaarden, C. v. Roti- wendaal en P. Verlinden. Opstelling Meteoren 2: dames W. Huur- deman, H. van de Biezen, C. Wiss, M. Brandsma, M. Hollander, Y. Doome- kamp en de heren A. Venema, J. Ver linden, T. v. Weelde, W. Kraaij, R. La- gemaat en P. v. Rouwendaal. Programma voor zondag. Thuis. 14.30 uur Heren I-Rood Wit. 11.00 uur Heren II-Hilversum 7. 15.00 uur Heren IV-Phoenix III. 11.00 uur Heren VI-Baam IV. 12.30 uur Dames III-Hilversum 7. Uit. 14.30 uur Kraaien-Soest Vet. 12.30 uur Kamp. XI-Heren III. 12.30 uur Hilversum X-Heren V. 14.00 uur Sarto-Dames I. 14.30 uur Myra III-Dames II. Opstelling heren veteranen: C. Huisman, Ph. Bakker, R. v. d. Zuidwind, H. v. d. Hoek, G. Hinderdael, J. v. Balen, H. v. d. Dussen, H. de Vries, L. Wubbe, W. Wiersma, J. Winters. Reserve H. v. d. Weijden en K. Dobben. Programma voor zaterdag. Thuis. 15.15 uur Jongens B-Kampong D. 14.15 uur Jongens C-Amersfoort F. 15.15 uur Meisjes B-Kampong E. Uit. 15.15 uur Schaerw. D-Jongens A. 15.15 uur Phoenix A-Meisjes A. PIGSKIN SHOES Van pigskin, Veertjellcht. Makkelijk te onderhouden. Vele tinten en modellen. Voor man. Vrouw. Kind Torenstraat 5 - Telefoon 3473 Gevraagd ervaren verkoopster van de televisie

Soester Courant | 1968 | | pagina 7