ff Dit isliw VVISO-zegel Distilleerderij „De Naald" opende slijterij-wijnhandel t WAffutze/aa* Burgerlijke stand immmmm WISO SOEST JEUGDIGE WERKLOZEN HEBBEN RECHT OP UITKERING GROEPSREGELING Krabbels van Knelis Agnes van Breukelen en Ton Paauw exposeren in de Margrietschool Klaverjastoernooi in onderofficiersmess Klaverjasavond van de Soester Zakenkring Eerste Soester Begrafenis-Onderneming TOONAANGEVEND op het gebied van orgels Hammond - Ri-Ha - Solina - Viscount - Safira - Philicorda BECKER N.V. ZEIST Ruwe inbraak in lagere technische school Geloof en ongeloof in Rusland DINSDAG 5 NOVEMBER 1968 Vrijdagmorgen heeft de opening plaats gevonden van de slijterij-wijnhandel van de firma Van den Breemer en Zoon, aan de Korte Melmweg. In het pand dat in 1912 als melkfabriek in gebruik werd genomen en rond 1930 een uitbreiding onderging tot ijsfabriek, werd in 1950 gestart met de enige dis tilleerderij die Soest kent ,,De Naald". Vooral in Noord- en Zuid-Holland. Utrecht, Noord-Brabant en het Gooi genieten de produkten van „De Naald" grote bekendheid. Hoewel de geweldige opzet van de ge opende slijterij-wijnhandel bijna anders doet vermoeden, blijft de distilleerderij hoofdzaak. Naast een belangrijke markt in eigen land, wordt het gedistilleerd van „De Naald" ook geëxporteerd. Duitsland be hoort tot een van de belangrijkste bui tenlandse afnemers. Naast de wereldbekende merken, die iedereen voldoende bekend zijn, neemt het sortiment gedistilleerd van „De Naald" een niet onbelangrijke plaats in. De distilleerderij voert dan ook niet voor niets het predikaat „distilleerderij van de eerste klasse". Het is niet mogelijk om de kwaliteit van „De Naald" te beschrijven. „Een zacht en pittig borreltje" vormt een ge ringe afspiegeling van de werkelijkheid. Ook hier geldt dat ondervinding de beste leermeester is. In de slijterij-wijnhandel, die sfeervol oud-hollands is ingericht, vindt men naast de eigen produkten, een enorme sortering wijnen, terwijl ook het bui tenlands gedistilleerd ruim is vertegen woordigd. Naast een exclusieve fles Schotse Whis ky van 103,vindt men op de stel lingen die meterslange muren in beslag nemen het sortiment uit eigen distil leerderij. Hoewel het niet de opzet "is, heeft.men aan de wensen van het publiek gehbor gegeven door de mogelijkheid--te -schep pen van zelfbedienen. Naast -een grote groep cliënten die het gemak van dit zelfbedienen stellen boven bediend wor den, blijft natuurlijk de mogelijkheid om op de „ouderwetse" manier bediend te worden. Dus blijft de mogelijkheid aanwezig om de cliënten die omtrent het gebruik van bepaalde wijnen iets meer willen weten, voldoende te adviseren. Het lijkt ons dat in ieder geval voor een bepaalde groep consumenten, het gejuich dat in Rotterdam bij de marine opging, toen zij ook, net als hun col lega's in Doorn, De Naald's gedistilleerd kregen geschonken, ook in Soest en om geving gestalte zal krijgen, in de vorm van een zo mogelijk nog grotere be kendheid, en ongetwijfeld grotere om zet. In de onderofficiers-mess van het Kamp van Zeist vond donderdagavond een kla verjastoernooi plaats, waaraan deelna men de politiesportverenigingen uit Soest, Amersfoort en Zeist, de brand weerkorpsen uit Amersfoort en Soest en de onderofficieren uit het Kamp van Zeist. In totaal namen 92 personen deel. De leiding was in handen van de heer W. v. d. Brink van de Soester politie en twee collega's. Er werden drie partijen gespeeld ieder van 12 giften. Na de eerste partij waren er al uit schieters en enkelen bleven tot de laat ste partij gelukkig, zodat zij in de prij zen vielen. De commissie had voor een keur van prijzen gezorgd en de helft van het aantal deelnemers, ging met een prijs of prijsje huiswaarts. De- hoofdprijzen vielen Ten deel aan 1. P. Schepens, Kamp van Zeist, 4345 punten; 2. H. J. van Assen, brandweer Soest, 4153. 3. J. Zegwaard, brandweer Soest. 4147. 4. H. J. Blik, Soester po litie, 4124. 5. G. Cordol, Zeister politie, 4024. 6. mevr. Van Zutphen, Zeist 4011. 7. J. Menner, Amersfoortse politie, 3964. 8. G. v. d. Peijl, Zeister politie, 3850. 9. F. J. Sterk, politie Soesterberg, 3837. 10. G. H. D. van Woudenberg, Soester po litie, 3780. 11. J. Goudswaard, Kamp van Zeist, 3778. 12. A. Houtman, Kamp van Zeist, 3766. 13. B. Snijders, Soester po litie, 3754. 14. mevr. ten Wolde, Zeister politie, 3752. 15. Groeneveld, Amerst- foorse politie, 3732 punt.en STEENHOFFSTR 53 TEL 28« SOEST Door de evenementencommissie van de Soester Zakenkring werd vrijdagavond in het restaurant van het Soester Na tuurbad de eerste klaverjaswedstrijd in dit seizoen gehouden. Slechts veertig klaverjassers kwamen spelen, hetgeen maar een gering aantal is als men bedenkt dat ongeveer 1500 personen aan de zomersportevenementen deelnemen. Volgens de rekenkamer, bestaande uit de heren Brink, Elderman en Van Es sen, werden de prijswinnaars 1. Van Wijngaarden, 4987 pnt.; 2. Tilhaber 4936 pnt.; 3. Van Leeuwen 4902 pnt.; 4. Ver- meeren 4842 pnt.; 5. Steenbeek 4828 pnt.; 6. Hornsveld 4677 pnt.; 7. Kamsma 4650 pnt.; 8. De Ruiter 4593 pnt.; 9. mevr. Bouma 4584 pnt.; 10. Jansen 4663 pnt. De poedelprijs was voor de heer Slee- king. GEBOREN Jan, zoon van E. van den Brink en V. van Sister, Oude Grachtje 15. Frederik, zoon van F. Visscher en W. L. Koelewijn, Lindenlaan 4a. Thierry Orlando André, zoon van G. B. P. O. Larenas Serrano en M. J. Lin- nemann, Van Goyenlaan 29. Philip Allen, zoon van P. A. Teas en M. L. Wiens, Mariastraat 12a. Josephina Helena Kirsten, dóchter van R. van Vollenhoven en K. J. A. Beumer, Bea- trixlaan 41. Jan-Christiaan Emile, zoon van J. H. Delmaar en M. van der Meer, Albert Cuyplaan 75. Maria, dochter van A. C. Bakker en J. H. Wiegers, Prof. Lorentzlaan 145, Soester berg. Saskia Carolien, dochter van H. J. van Assen en A. M. K. E. Nie- hues, Kamperfoeliestraat 44. ONDERTROUWDPetrus Adrianus de Vogel, Goudsbloemstraat 126, Amers foort en Margaretha Petronella Maria Lustenhouwer, Vredehofstraat 5. Adrianus Meesters, Krommeweg 6 en Jannetje Fogeline van Erven, Stations straat 18, Hilversum. Egon Klaus Detlev Meun, Anna Paulownalaan 2 en Jacoba Johanna Knetemann, Aagje De kenlaan 24. Alex Honderdors, Kemp haanstraat 2, Baarn en Theodora Hen- drina Johanna van Dorresteijn, Nieuw- straat 4. Theodorus Nicolaas van Fulpen, Duinweg 12 en Rinske Donker, Utrechtseweg 293, Amersfoort. Hans Joachim Koppen, Korte Brinkweg la en Maria Johanna Anna van den Brink, Rubensstraat 74, Amsterdam. Johan- nes Cornelis Jozef Merts, Gen. Winkel manstraat 90 en Maria Helena Hoff- mann, Buys Ballotlaan 19. Paulus Antonius Maria Witkamp, Olivier van Noortstraat 103, Hilversum en Elisabeth Aartje van Gardingen, Nieuwstraat 43. Antonio Francesco Gaetano Costan- tino, Via Sacragni 17, Arcisate in Italië en Johanna Verkooijen, Spoorstraat 7. GEHUWD Adrianus Bernardus Casper Tolboom, Van Maarenstraat 24 en Ma ria van de Bunt, Laanstraat 75. Ja- cobus Verhoef, Mooierstraat 15, Amers foort en Elisabeth Melia van Boeijen, Nieuwstraat 73. Petrus Antonius Pie- ter van der Meer, Koninginnelaan 95 en Catharina Francisca Rauch, Korte Hart- weg 12. Albert Jozef van Vloten, Stadhouderslaan 38 en Margje Stevens, Rozenboomlaan 57, Voorburg. Ronald Jack de Zoeten, Kappeijne van de Cop- pellolaan 27, Amersfoort en Zwaantje Dirkje Zwart, Bartolottilaan 26. Vol- kert Stephanus Dirk ten Haaf, Beuken laan 70 en Johanna Hendrika Wasse naar. Albert Cuyplaan 84. OVERLEDEN Geertje Maassen, 73 jaar, weduwe van H. D. van Dorssen, Nieu- weweg 15. Hendrikus Wouters, 72 jaar, gehuwd met S. G. M. Sontrop, Bakkersweg 4. Maartje Maartens, 76 jaar, gehuwd met J. Wiggermans, KI aar waterweg 25. Willem de Vries, 31 jaar, gehuwd met H. Ootjers, Adriaan Pauwstraat 33, Apeldoorn. knapte takken in gips af te gieten, ont stond het beeldje „Opstand". Tachtig meter pijp verwerkte hij in „Dansende Geest". Ton is zeer geïnteresseerd in mystiek en religie. Een ander beeld ver raadt de invloed van Otto Prinsen, de door Ton Paauw bewonderde Soester evenknie in het surrealisme. Ton is een autodidact met talent. Maar wie stuurt hem naar de Academie Daar zou hij op zijn plaats zijn, want ook talent moet geschoold worden, wil hij straks niet blijven steken in een te kort aan artisticiteit en technisch vak manschap. In ieder geval zullen de leer lingen van de Margrietschool verrast blijven stilstaan bij zoveel uitbundige creativiteit en fantasie van deze nog jonge Artishocker. De heer Nieman, hoofd der school, sprak de wens uit naast deze abstracte beeldhouwkunst een aantal tekeningen te willen ophangen met duidelijk her kenbare voorstellingen. Daarvoor kan men terecht bij de 21-jarige Agnes van Breukelen uit Hilversum. Zij volgde een academische opleiding in Utrecht waar zij door hard werken binnen de gestelde vijf jaar eindexamen kon doen. Haar tekeningen zijn niet helemaal rea listisch. Ze geeft de werkelijkheid weer met haar eigen fantasie en humor en spreekt een duidelijke voorkeur uit voor „gekke dingen die niet mooi zijn". In haar schilderijen verwerkt zij cement, kralen, auto-onderdelen, stukken tafel tennistafels, schroeven enz. Agnes is zeer vooruitstrevend. Na een periode van twaalf ambachten en dertien schnabbels, opende zij onlangs haar eigen Galerie „Agnes" in het centrum van Hilversum. Daar huppelt ze in spij kerbroek rond en als de bezoeker zegt, dag meisje, ik wil graag de eigenaresse spreken, is ze heel verbaasd en lacht verlegen: dat ben ik. Woensdagavond zal de kunstschilder Victor Moll in de Margrietschool de beide exposanten bij de ouders en be langstellenden inleiden met een korte lezing over „Jeugd en Kunst". Vrijdag a.s. zal Victor Moll een gast-les verzorgen voor de oudere leerlingen van de Margrietschool. Het initiatief van de heer Nieman, voor zover wij weten een primeur in Soest, is zeer te waarderen. Want wat er meestal in de schoolgangen hangt aan kunst is niet om aan te zien. Met weinig kosten en moeite is het mogelijk fijne beelden, Dir. R W VeUInga Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Zo zien de WISO-zegels er uit die U als uw boekje vol is recht ge ven op ƒ2,50 bij uw WISO-winkelier of bij de Raiffeisenbanken. Uw WISO kaart is snel volgespaard, want WISO zegels worden U bij contante aanko pen gratis verstrekt in 63 WISO- zaken. w mizw&rmmsz:; üüi WÊmz. 1968-60-70 In streken met een hoog werkloosheidspercentage (Groningen, Drenthe, Twente, Zuid-Limburg en sommige streken in Noord-Brabant) vindt men ook een groot aantal jeugdige werklozen. Het betreft hier voornamelijk jongeren van 15 jaar, die net van de school komen en jongeren, die een diploma van een lagere tech nische school hebben behaald. Zij kunnen niet aan de slag komen. Hebben deze jongeren recht op een uitkering krachtens de groepsregeling werkloze werk nemers Sommige gemeentelijke diensten van sociale zaken hebben deze vraag met een categorisch „nee" beantwoord, al thans in die gevallen waar de ouders van de werkloze jongeren nog kinder bijslag ontvingen. Maar bij vele ge meentelijke diensten van sociale zaken wordt al heel gauw „nee" gezegd, zon der dat een dergelijke afwijzing rede lijk is gefundeerd. Deze instanties heb ben nu eens flink de pin op de neus gekregen, want Gedeputeerde Staten van Limburg hebben in een beroepszaak duidelijk uitgesproken dat werkloze jon geren wèl recht op uitkering hebben, ongeacht het feit of hun ouders in het lopende kalenderkwartaal nog kinder bijslag ontvangen. Ga in hoger beroep Wanneer iemand de lagere school ver laat en buiten zijn schuld niet kan wor den opgenomen in het arbeidsproces, dan kan hij vanzelfsprekend geen. recht doen gelden op een uitkering krachtens de werkloosheidswet. Wie voor een der gelijke uitkering in aanmerking wil ko men, moet eerst gedurende een bepaal de, in de wet vastgelegde termijn bij een werkgever hebben gewerkt en dat is met deze jongeren niet het geval. Hun probleem is, dat zij geen werkge ver kunnen vinden. In dat geval kun nen zij echter wel recht doen gelden op een uitkering krachtens de groepsrege ling werkloze werknemers. Deze groeps regeling vormt een onderdeel van de bijstandswet en dat betekent, dat ver zoeken om een dergelijke uitkering aan de gemeente moet worden gericht. Om voor een dergelijke uitkering in aanmerking te kunnen komen, moet de werkloze jongere zich als werkzoekende laten inschrijven bij het ^gewestelijk ar beidsbureau. Motief Toch hebben in de afgelopen maanden verschillende gemeenten besloten dat in een bepaald geval de werkloze jon gere niet voor een uitkering krachtens bedoelde groepsregeling in aanmerking komt. Het motief was. dat de ouders van de betrokkene gedurende het lo pende kalenderkwartaal nog kinderbij slag voor hem ontvingen. Merkwaardi gerwijs legden sommige werkloze jon geren zich lankmoedig bïj een dergelijke beslissing neer en kwamen pas na de afsluiting van het kalenderkwartaal weer bij de gemeentelijke dienst voor sociale zaken opdagen. In enkele gevallen weigerde een sociale dienst zelfs het verzoek om uitkering in behandeling te nemen, hetgeen weer eens het zoveelste bewijs vormt dat tal- riike gemeentelijke ambtenaren nog niet rijp zijn voor een goede uitvoering van de bijstandswet en rustig doorgaan hun cliëntele niet als mensen, maar als num mers te behandelen. Niet de geest van de bijstandswet vormt de impuls van hun optreden, maar alleen de letter. Maar in dit geval hebben zij het ook letterlijk mis. Ook al ontvangen de ouders van de betrokken werkloze jon gere kinderbijslag, dan vervalt daarmee geenszins het recht van deze jongere op een uitkering krachtens de groepsrege ling werkloze werknemers. Zelfstandig denken Op het ministerie van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk wordt over deze materie anders gedacht. Daar hangt men de stelling aan, dat deze jongeren geen uitkering moet worden verstrekt zolang hun ouders nog kin derbijslag ontvangen. Nu heeft het mi- van c.r.m. het. volste recht om over zaken als deze bepaalde theorieën te verkondigen, maar aan deze theo rieën en stellingen ligt geen wettelijke basis ten grondslag. Verschillende ge meentelijke diensten van sociale zaken die de stellingen van dit ministerie zon der meer hebben aangenomen, zijn nu flink terecht gezet door een beroeps- uitspraak van Gedeputeerde Staten van Limburg. Een vijftienjarige jongere, die de uit kering werd geweigerd op grond van het feit dat zijn ouders nog kinderbij slag ontvingen, ging op advies van zijn vakbond in hoger beroep. Gedeputeerde Staten stelden hem in het gelijk. Bo vendien voegde dit beroepsorgaan aan deze uitspraak toe, dat een gemeente zelfstandig een beslissing diende te ne men en zich niet moet beroepen op be paalde theorieën, zoals die op het mi nisterie van c.r.m. worden gehuldigd. Kortom, zo meenden Gedeputeerde Sta ten, gemeenteambtenaren moeten eens leren om zelfstandig tot een oordeel te komen. Deze uitspraak van Gedeputeerde Sta ten kan voor duizenden werkloze jon geren van belang zijn. In elk geval zul len diegenen die van het gemeentebe stuur in hun woonplaats geen uitkering krijgen, er goed aan doen hoger beroep aan te tekenen bij Gedeputeerde Sta ten. Het mag verbazing wekken, dat vele werkloze jongeren en hun ouders daar de afgelopen maanden nooit aan hebben gedacht. Wel mogen wij er op wijzen, dat dit beroep binnen dertig da gen na een afwijzende beschikking van de gemeente moet worden ingediend. beurt is waat ^de Noeng binne der minse die zeige: die minse binntJi" veurbeeld vaan eïgewiezughied. Maor ik zouw wille zeige die minse binne nog stommer ast aachter end vaan un koeij. Vaan de week ister un heul arrug on geluk beurt biet huuzebouwe int Soes- derveen. Noeng beure der alle daag on- gelukke, zowel deur de schuld vaan un andur, as deur eige schuld. Maor die ongelukke zoas int Soesderveen vaale ongder de bedriefsongevaalle. En be- driefsongevaalle fingk dinge die haos allemaol uut onveurzichtughied veur- komme. Der binne heule vurenuginge die aalles int warrek stelle om be driefsongevaalle te veurkomme. Zullie maoke heule grote anplaakbel- jehe waorop un heule kwak dinge staon uutgebeeld die kenne beure ajje nie goed uut jie doppe kiek. Ik ken ze ne- tuurluk nie allemaole maor un paor kenk ming der nog wel herinnere vaan de tied dak nog wellis gong kieke in de een of aore febriek of biet bouwe van huuze en aore gebouwe. Je mot bar goed uutkieke dajje nie op balleke en latte gaot staon waor nog spiekers in zitte. Je mot zorrege dajje, wanneer je ant een of aore apperaot staot te warreke, daat da apperaot goed beveilug is, zodajje der nie mit je fin- gers of aore dinge in of tusse ken kom- me. En as leste kenk ming herinnere dajje teugeswoordug nie meer op bouw- warreke mag lope zongder un helium te draoge. Das daan netuurluk nie veur rongdspringende koguls en grenaote, maor om te veurkomme dajje un vaal- lende steen vaant daak op je knar krieg. Zongder helium kejje der staot op mao ke datter in zoon gevaal nie veul vaan jie kop overblief. Noeng zalt nie zo we- ze dajje der mit zoon helium heule- maol zongder ping in je kop vaanof zouw weze, maor de schaode zouw wel beperk blieve. Maor de minse worde eers onveurzich- tug, en daan overmoedug. En vaan die overmoed komme de ongelukke. Ut is ok aal zoo laang goed egaon dajje ge woon vergeet daat ut eigeluk heulemaol teugde de veurschrifte is. Veurschrifte die ech nie veur niks binne gemaokt, maor om ongelukke te veurkomme. Aster noeng ondaanks aal die gemaok- te veurschrifte toch arruguns un on geluk beurt, daan komme der minse vaan de arrebeidsinspeksie en die kom me kieke of die veurschrifte nie binne opgevollug, of datter soms waat aors an de haand is. Ik schaat zo daat die minse nie komme kieke of datter soms iemaand is die zullie de schuld kenne geve, maor om te kieke ofter soms waat is waar nog geen voorschrifte voor binne emaokt. Maor ok heul gewoon int huus binne der dinge genog die an voorschrifte bin ne gebongde. Ak ut goed heb onthouwe, daan beure der in huus bar veul on gelukke mit de ellektriesietiet. Netuur luk bar veul mit kleine kingders die mit der fikke an draode en apperaote zitte, maor ok mit huusvrouwe die zo- genaomp ondeskundug mit elektrische apperaote omgaon. Waat daat betreft wast vruger wel waat makkelukker. Ut maokte heule- gaor niks uut of jie mit naatte of mit droge haande de petrolielaamp anstaak. Maor teugeswoordug kejje beter mit naatte haande vaan de lichknop of elektrieke apperaote ofblieve. Maor wak nog nie goed begriep is iets waar volleguns ming al laang opgelos haad motte weze. Die bar gevaorlukke stopketakte. Vroeger zaote die dinge allemaol goed hoog. En zaote der ok nie zo veul in iedere kaomer, maor teuges woordug zitter in iedere hoek één. En jaammer genog nie hoog, maor veur de kingders op goeije hoogte. Zullie ken ne der net bie. In heule mederne huuze hebbe zullie ut nog beter gedaon. Daor zitte die gevaorlukke dinge op de plint. Daat vraog om ongelukke. Der word zoveul geld uuttegeve veur ontdekkinge enzo, maor ik vraog ming of ofter noeng nie een mins is die stop ketakte ken maoke waor kleine king ders mit geen meugelukhield ongelukke meej kenne maoke. Veur ming zouw zoon maan een soort Nobelpries veur ut veurkomme van ongelukke motte krie- ge. Levering van wereldberoemde merken o.a. Levering door geheel Nederland ic Deskundige voorlichting ic Demonstratie Lammert de Wilde SLOTLAAN 161, TELEFOON 03404-19189 - 14439 - 17744 Woensdagavond 6 november wordt in de hal van de Margrietschool (Bonifacius- straat) een driedaagse tentoonstelling geopend van tekeningen en beelden van Ton Paauw en Agnes van Breukelen. De 17-jarige Ton Paauw is adspirant- kernlid van de Soester Kunstenaarsver eniging en exposeerde in oktober in de Hilversumse Galerie „AGNES" wel veel kijkers maar alleen de laatste avond verkocht ik iets. Ook stapte er een mijnheer binnen, die vroeg: werk je wel eens met polyester? Twee da gen later werden er twee grote kisten bij me thuis bezorgd met polyester, busjes autolak, verf etc. Op de kunstmarkten in Bussum, Baarn en Soest deze zomer heeft Ton vrij veel verkocht. De Soester kunstenaar zit overigens nog op school in Amersfoort als leerling van de Geert Grooteschool voor economisch administratief onder wijs. 's Morgens vroeg brengt hij kran ten rond om zijn materiaal te kunnen betalen. Maar de vorige week hebben ze z'n fiets gestolen. Hij noemt zijn creaties zelf „monumen tale kunst". „Ik probeer monumenten op te richten in het klein", zegt Ton. Een van zijn beelden heet „Vrijheids beeld" en een ander „Madonna". Ge- inspireerd op de Griekse godsdienst filosofie maakte hij een afgod van de Cirkel. Dat hij hiervoor gordijnringen gebruikte, klinkt misschien vulgair maar het ligt wel voor de hand. Door afge- Tijdens het weekeinde is op ruwe wijze ingebroken in de lagere technische school „Eemland" aan de Soester Enghweg. Met behulp var. een baksteen werd aan de zijde van de Molenstraat een grote ruit verbrijzeld, waarna men zich toe gang tot het gebouw verschafte. De ka mer van de directeur werd geheel over hoop gehaald. Een kast en het bureau van de directeur werden grotendeels vernield, terwijl een grote chaos werd achtergelaten. Er is kennelijk naar geld gezocht, doch er worden alleen een paar pakjes sigaretten vermist. Op dezelfde wijze is ingebroker in de aangrenzende kleuterschool „De Blok kendoos". Hier wordt echter niets ver mist. Op donderdag 7 november a.s. zal Prof. dr. J. de Graaf, hoogleraar te Utrecht in het gebouw Midelwijk, P. de Hoogh- laan, een lezing houden over: „Geloof en ongeloof in Rusland". Prof. de Graaf is een bekend Rusland- deskundige en zijn lezing zal zeker veel belangstelling hebben. Oe toegang is vrij. Aanvang 20 uur. tekeningen, schilderijen of foto's in de school te brengen. Andere schoolhoof den die voor deze manier van kunst zinnige vorming belangstelling hebben, kunnen terecht bij Artishock. JAN VISSER I

Soester Courant | 1968 | | pagina 5