Garage Stam mg: SOESTERBERG mm as Joke Duiser de beste amazone van de RAI R8 ƒ5695,- - R10 ƒ6295,— Onvergetelijke reis van S.V.S.- en Red Stars-dames Amersfoortse Boys ontvangt zondag B.D.C. Voor Baby U, Hees en S.E.C. gaan strijden om vierde plaats V.V.Z. ontvangt morgen hekkesluiter Kulan STAM RENAULT 4-deurs Voordelen RENAULT maakt uw leven rijker S.E.C. vriendschappelijk tegen J.S.V. Slechts een wedstrijd voor The Red Stars Mixed Hockey Glub Soest Medische dienst Vogeltentoonstelling Afdeling Humanitas opgericht Laetitia en A.G.A.V.S. Eerste winstpunten voor K.V.0.1 De Meteoren Tweede klaverjaswedstrijd van V.V.Z. VRIJDAG 8 NOVEMBER 19G8 Het eerste elftal van B.D.C.dat enkele gedwongen rustzondagen achter de rug heeft, krijgt zondag de gelegenheid om de positie op de ragnlijst wat te ver beteren. De Soestenaren gaan op be zoek bij Amersfoortse Boys, dat met twee punten uit vijf wedstrijden de laatste plaats op de ranglijst deelt met Roda, dat destijds in Hamersveld met 7-1 door B.D.C. werd verslagen. Ofschoon de Amersfoortse Boys zeker moeite genoeg zullen doen om van die laatste plaats weg te komen, mag B.D.C. toch wel een behoorlijke kans op een overwinning worden toegedacht. De wedstrijd begint om half drie. Om half twee vertrekt men per bus van het B.D.C.-terrein. De opstelling voor zon dag luidt: doel A. Smink; achter F. Koolloos, J. Brouwer, F. Stalenhoef en J. van Fulpen; midden A. Roest en P. Dorrestein; voor J. Paauw, M. v. d. Lugt, L. Demmers en J. Dorrestein. Re serve is B. Bakker. Het tweede elftal, dat vijf punten uit zeven wedstrijden bezit en maar twee clubs onder zich heeft, krijgt zondag Al len Weerbaar 2 uit Bussum op bezoek. De gasten bezetten met zeven punten uit zes wedstrijden de vierde plaats. Het verschil in deze afdeling is niet bijzon der groot, wat wel blijkt uit de doel puntenproductie. B.D.C. heeft bijvoor- POEDER - CREME - OLIE - ZEEP De met veel belangstelling tegemoetge- ziene wedstrijd tussen Hees en S.E.C. zal morgen eindelijk plaats vinden. De strijd krijgt nog wat meer cachet, om dat beide partijen het tot dusver even ver hebben gebracht en samen de vier de plaats bezetten, met vier punten (en twee wedstrijden) achterstand op leider T.O.V. Beide clubs hebben nog zeer goede kan sen op een hoge eindklassering, want er is geen club. die met kop en schouders boven de rest uit steekt, zoals verleden seizoen Renswoude, dat een afdeling ho ger trouwens weer bovenaan staat. De strijd om een kampioenschap is nog he lemaal open, wat S.E.C. en Hees zich morgen ongetwijfeld zullen realiseren. De statistieken zouden kunnen wijzen op een overwinning voor Hees, want de be woners van Pijnenburg hebben thuis nog niet verloren, terwi.il S.E.C. nog geen enkele uitwedstrijd heeft kunnen win nen. Een gelijk spel lijkt echter waar schijnlijker. al schieten beide partijen er nauwelijks mee op. Ongetwijfeld zal het er morgen op het Hees terrein spannend aan toe gaan in een hopelijk sportieve wedstrijd, die zeker door een talrijk publiek zal wor den bezocht. De opstelling van S.E.C. was gisteren - waarschijnlijk uit tactische overwegin- gr - nog niet bekend, ofschoon men ook met enkele blessures kampt. Hees zal morgen vermoedelijk wel weer de beschikking hebben over de van T.O.V. overgenomen rechtsbuiten De Ruijter, die al in de eerste wedstrijd van dit seizoen geblesseerd raakte en pas ver leden week voor het eerst weer heeft meegespeeld. De wedstrijd op het terrein van Hees begint om drie uur. Het tweede elftal van S.E.C. speelt mor genmiddag om één uur een thuiswed strijd tegen het Baarnse T.O.V. 2, dat pas drie wedstrijden heeft gespeeld en met povere resultaten. Gezien de zeer kwetsbare voorsprong van het tweede elftal op het Maart ensdijkse S.V.M.- Boys zal er morgen wel een overwin ning behaald moeten worden. Overigens wordt daar ook wel een beetje op ge rekend. Het S.E.C.-elftal zal worden sa mengesteld uit de volgende spelers: Maijer (doel), Van de Schagt, Baptist, Staal. Marsman, Verwoerd, Dorrestein, De Beer. Nijhuis, Luijtelaar, Kerkdijk en Van Delden. Hees 2, dat zich na een zwakke start de laatste weken aardig aan het her stellen is, speelt morgenmiddag in Rhe- nen tegen Candia 2, dat een paar plaat sen hoger op de ranglijst staat, maar morgen toch zeker wel op een gelijk spel gehouden zal kunnen worden. Het vierde elftal van Hees, dat 't rede lijk doet, doch alleen afgelopen zaterdag nogal teleurstelde, speelt morgenmiddag, om drie uur, een uitwedstrijd tegen Nijenrodes 2 uit Breukelen. De gasten nemen een bescheiden plaats op de ranglijst in en zullen dan ook wel de eer aan de bezoekers moeten laten. beeld evenveel doelpunten gescoord als de lijstaanvoerder. We rekenen toch minstens op een puntenverdeling. De opstelling van het tweede is: doel E. van Thienen; achter: W. Hilhorst, W. Jansen, H. van Hal en G. Egbers; mid den J. Beijer en P. Visser; voor B. Wigt- man, P. Hilhorst, B. Roest en D. Dorre stein. Reserve is B. Schimmel. De wed strijd begint om twaalf uur. Het derde elftal krijgt zondag be zoek van Hoogland 2, dat op gelijke hoogte met B.D.C., dat wil zeggen, net onder het midden staat. Een overwin ning van de thuisclub zit er zondag wel in. De volgende elf spelers zijn opge steld: doel W. Schimmel; achter A. Kaats, M. van Asch, J. Spoelstra en A. Brouwer; midden: J. Brouwer en T. Bunnik; voor N. Gros, H. Hagen, J. Hagen, C. Dorrestein. Reserve zijn E. van Dongen en J. v. d. Deijssel. De wedstrijd begint eveneens om twaalf uur. B.D.C. 5, dat de ranglijst van de reserve vierde klasse D ongeslagen aan voert met twee punten voorsprong op het ook nog ongeslagen Hoogland 3 en op B.D.C. 4, gaat zondag bij Odi 2 op bezoek. De gastheren nemen een be scheiden plaats op de ranglijst in en moeten wel tot capitulatie kunnen wor den gedwongen. De wedstrijd in Amers foort begint om twaalf uur. Het zesde elftal, dat drie wedstrij den achter de rug heeft en er daarvan twee won, krijgt zondag het Amers foortse A.P.W.C. 6 op bezoek. Een over winning voor de thuisclub mag wel worden verwacht. De wedstrijd begint om half drie. Het zevende gaat zondag in Amers foort bij Quick 7 op bezoek. Met een gelijk spel zullen de Soestenaren ver moedelijk al wel tevreden zijn. Het negende elftal gaat zondag naar Hilversum, waar het als tegenstander optreedt van E.M.M. 8, dat waarschijn- liil wel op een gelijk spel gehouden kan worden. Het tiende tenslotte gaat in Amers foort bij Quick 6 op bezoek en zal wel weer twee punten willen veroveren. De wedstrijd begint om half drie. De drager van de rode lantaarn in de tweede klasse A van de afdeling Utrecht Kulan. komt morgenmiddag bij V.V.Z. op bezoek, een wedstrijd die belangrijk gaat worden voor de voorlopige bezet ting van de laatste plaats. De bezoe kers hebben het na acht wedstrijden nog niet verder gebracht dan drie pun ten. Een punt werd behaalde tegen Woudenberg, de resterende twee via een zeer verrassende overwinning op Candia, dat op dat moment de ranglijst aan voerde. De week daarop verloor Kulan thuis echter weer van Baarn, mede kandidaat voor de laatste plaats. Een elftal dus, dat wel voor onaangename verrassingen kan zorgen, althans voor de tegenpartij onaangenaam. V.V.Z. zal zich dat morgen goed moeten realiseren. Degene, die morgen verliest, komt in ieder geval op de laatste plaats terecht. Een overwinning kan V.V.Z. weer een stukje hogerop helpen, wat ook wel nodig is. In het elftal, dat uit de laatste vijf wedstrijden slechts twee punten behaalde, zijn verschillende wij zigingen aangebracht, zoals blijkt uit de volgende opstelling: doel A. Rebel; ach ter P. Altena, J. Brouwer, G. Floor en H. G. v. d. Kraak; midden A. v. d. Breemer en W. Ruizendaal; voor J. Putters, J. van Doorn, A. Brouwer en A. Schaap. Reserve is G. M. v. d. Grift. De wedstrijd begint om drie uur. V.R.C. 3-V.V.Z. 2 Het tweede elftal, dat door de wijzi gingen in het eerste ook een ander ge zicht heeft gekregen, gaat morgen bij V.R.C. 3 op bezoek, een club, die een van de onderste plaatsen bezet. Het tweede is tot prettige verrassingen in staat gebleken. In de laatste wedstrijd werd het nog ongeslagen Y.F.C. 2 plot seling met de eerste nederlaag gecon fronteerd, waarmede V.V.Z. het punten totaal bracht op zes uit evenveel wed strijden. V.R.C. is voor V.V.Z. verder een onbekende tegenstander, wat niet weg neemt, dat D. v. d. Bovenkamp c.s. wel een overwinning moeten kunnen be halen. Het elftal van V.V.Z., dat om twee uur uit Soest vertrekt en om drie uur aan de wedstrijd begint, is als volgt samengesteld: doel: P. den Breejen; ach ter L. Hilhorst, H. J. Demmers, D. v. d. Bovenkamp en C. van Hamersveld; midden A. van Neerbosch en A. Rui zendaal; voor H. Brons, B. Fugers, G. v. d. Munt en J. Akkerman. Reserve is A. Boot. ZUIDVOGELS 4-V.V.Z. 3 Ook het derde elftal staat morgen te genover een club, die een zeer beschei den plaats op de ranglijst inneemt. Te genstander Zuidvogels 4 heeft het tot nu toe nog niet verder gebracht dan T^%4L.' i De R.A-I. in Amsterdam opende dit jaar op 1 november wederom de deuren voor de Jumping Amsterdam. Deze Jumping is in den loop der jaren uitgegroeid tot een internationaal tref punt van 's werelds beste ruiters. Een ontmoetingspunt bovendien van de Ned. Ruitersport. Immers op een Jumping Amsterdam kunnen de beste ruiters van Nederland met elkaar meten als voor bereiding op het Nationaal Kampioen schap. Antoon Ebben bewees op de Jumping Amsterdam wederom zijn grote klasse door de eerste plaats te bezetten. Hij voldoet hiermede aan de algemene ver wachtingen, die men in de kringen van de Nederlandsche Ruitersport op deze sympathieke en sportieve ruiter had ge steld. Dat de Jumping Amsterdam zonder ver rassingen zou verlopen bleek niet waar te zijn. Mej. Joke Duiser uit Soest reed n.1. een schitterende wedstrijd en legde als beste amazone uit het toernooi beslag op de 4de plaats in de eindwedstrijden. Tij dens de selectiewedstrijden had zij al voor een sensatie gezorgd door zich als derde te plaatsen. In de nationale wedstrijden werd Jo ke Duiser derde met „Walk Tall" in 77.2 sec. en uit de 15 best geplaatste ruiters van de 3 dagen werd zij vierde met 4 strafpunten, eveneens met „Walk Tall", in 67.3 sec. Het is jammer, dat op de vreugde van Joke Duiser een domper werd gezet. Volgens het programma was een keu kenuitrusting ter waarde van 1.000, uitgeloofd voor de beste combinatie amazone-paard, maar tijdens de prijsuit reiking werd deze uitrusting ter hand gesteld van de heer Brugman uit Alme lo; een vreemde gang van zaken. Deze aangelegenheid is thans in onder zoek. één luttel gelijk spel uit vijf wedstrij den. Afgelopen zaterdag verloor de club uit Huizen nogal verrassend met 8-3 van Hees, dat ook nog niet veel had ge presteerd. Voor V.V.Z. dus een kans om met twee winstpunten naar Soest terug te keren. Het derde doet het toch al vrij redelijk met zes punten uit vijf wedstrijden. De opstelling luidt voor morgen: doel C. Pouw; achter H. Onder stal, J. v. d. Bovenkamp, M. van Gin- kel en B. Rademaker; midden C. van Velzen en H. Wegerif; voor D. van Ar- kel, F. van Hornsveld, A. H. van Wijk en J. A. van Kampen. Reserve is H. van Velzen. De wedstrijd in huizen begint om drie uur. Om twee uur vertrekken de spelers en supporters van het V.V.Z.-terrein. V.V.Z. 5-WOUDENBERG 4 Het vijfde elftal tenslotte krijgt Wou denberg 4 op bezoek, een technisch be kwaam elftal, waarmede men heel wat moeite zal hebben. Het zesde elftal ver loor eerder dit seizoen thuis reeds van Woudenberg 4. Een overwinning van de thuisclub brengt zowel het vijfde als het zesde elftal een plaasje hoger op de ranglijst. En dat schept verplichtingen. De opstelling van het vijfde, dat twee punten uit vijf wedstrijden heeft, luidt: doel J. van Ossenbrugge; achter D. Pel- legrino, C. Ruizendaal, Joh. van Kooy en G. Engelsman; midden W. Hament en J. van Sloten; voor Th. Verkade, R. Schiffart, M. Vetkamp en C. Broek. Re serve is W. Bloemendaal. De wedstrijd begint om kwart voor 2. SOESTDIJK (in één handgreep te veranderen in 2-deurs, veilig dus voor uw kinderen) 1. de flitsende 1100 c.c. motor - 135 km 2. 4-deurs (in één handgreep te veran deren in 2-deurs, veilig dus voor uw kinderen 3. laag benzineverbruik 1 op 15 4. ongekend zitcomfort 5. uiterst wendbaar, gemakkelijk parke ren in stadsverkeer 6. hoge inruilwaarde 7. rondom schijfremmen NIEUWERHOEKPLEIN I - SOESTDIJK - TELEFOON 02155-2850 S.E.C. zal de vrije competitiezondag gaan benutten voor het spelen van een vriend schappelijke wedstrijd tegen J.S.V. uit Jutphaas, die eveneens in de vierde klasse uitkomt. Na alle gedwongen rust door slechte weers- en terreinomstan digheden en internationaal voetbal is S.E.C. waarschijnlijk wel weer aan een „warming-up" toe. De wedstrijd wordt zondag aan de Bosstraat gespeeld en begint om half drie. De opstelling van het S.E.C.-team luidt: doel Van Zoghei; achter De Rooy, Krijt, Rodermond en Van Remmerden; midden Van Boeijen en Veenendaal; voor Duist, Woudenberg, Van Berkel en Verhoeven. S.E.C. 2-B.F.C. 2 Voor S.E.C. 2 wordt het zondag echter weer bittere ernst. De Soestenaren krij gen bezoek van B.F.C. 2 uit Bussum. De thuisclub staat er vrij redelijk voor met zeven punten uit zes wedstrijden. Waarschijnlijk zullen hieraan zondag wel twee punten kunnen worden toegevoegd. De wedstrijd begint om twaalf uur. Het tweede speelt dan in de volgende opstelling: doel Van Hattum; achter Hui- zinga, Dorrestein, Luschen en Van Breukelen; midden Brugman en Pure- veen; voor Aalbers, E. Brouwer, Ver- vloet en Rijnders. S.E.C. 3-AMSVORDE 2 Het derde elftal, dat dit seizoen nog beneden de verwachtingen is gebleven, krijgt zondag bezoek van het Amers foortse Amsvorde 2, dat zeker wel een punt mee naar huis zal kunnen nemen. De Soestenaren hebben uit de laatste vier wedstrijden niet meer dan één en kel punt kunnen halen. Het derde heeft maar zes punten uit zeven wedstrijden. Misschien kan er zondag een puntje aan worden toegevoegd. De wedstrijd begrnt om twaalf uur en wordt aan S.E.C.-zijde met de volgende spelers gespeeld: doel Kok; achter D. Hooyer, Ruttenberg, Voskuilen en Jasperse; mid den F. Roest en Pothoven; voor Lenar- duzzi, G. Roest, A. Hooyer en Luschen. S.E.C. 4-RODA 2 Het vierde el .tal krijgt zondag om half drie Roda 2 uit Hamersveld op bezoek. Waarschijnlijk een moeilijke opgave voor de thuisclub, die twee weken geleden zijn eerste overwinning in dit seizoen behaalde. De wedstrijd zal om half drie beginnen. S.E.C.-JEUGD Voor de jeugd van S.E.C. staan de vol gende wedstrijden op het programma: H.V.C. jun. C-S.E.C. B (15.30 uur). S.E.C. jun. C-A.P.W.C. C (15.30 uur). Amers foortse Boys adsp. a-S.E.C. a (14.30 uur). Odi adsp. a-S.E.C. b (15.00 uur). B.D.C. adsp. f-S.E.C. d (15.30 uur). S.E.C. pup. 1-Roda 1 (13.00 uur). B.D.C. pup. 4- S.E.C. 2 (12.15 uur). S.E.C. pup. 3-Quick 5 (13.00 uur). S.E.C. pup. 4-Quick 6 (12.15 uur). B.D.C. pup. lb-S.E.C. lb (12.15 uur). Een ongekende rust is er voor de bas ketballiefhebbers van Red Stars in het komende weekeinde. Alleen voor de he ren is er een wedstrijd vastgesteld. Na drie weken van verplichte rust komen de heren nu weer in het veld en wel op zondagavond, om zeven uur, in de Utrechtse Beatrixhal tegen het Utrechtse Cangeroes. Momenteel staan de Red Stars heren op een goede tweede plaats met vlak onder hen Cangeroes, dat wee punten minder heeft vergaard, zodat aanstaande zondagavond een aantrekkelijke wed strijd verwacht mag worden. In ieder geval moet Red Stars, wil het afstand nemen van Cangeroes zondagavond win nen. Voor deze winst zullen moeten zorgen de heren Hans Bosboom, Wim Bolwerk, John Bleijenberg, Richard van Essen, Wim Jansen Schipper, Arie Louis, Bert Vlug en Rinus Valk. Programma voor zondag. Thuis. 14.30 uur Heren I-A.M.V.J. 12.30 uur Heren Vet.-Alkmaar Vet. 12.00 uur Heren III-Schaerw. VII. 11.00 uur Heren IV-Scherw. XII. 11.00 uur Heren VI-S.C.H.C. IX. Uit. 12.30 uur Weesp III-Heren V. Opstelling heren veteranen: C. Huisman, Ph. Bakker, R. v. d. Zuid- wind, J. v. Balen. G. Hinderdael, H. v. d. Dussen, H. v. d. Weyden. H. de Vries, L. Wubbe, W. Wiersma, K. Dobben. Reserve H. v. d. Hoek en J. Winters. Programma voor zaterdag. Thuis. 15.00 uur Meisjes B-Schaerw. E. 14.15 uur Jongens C-Baarn E. 14.30 uur Jongens B-Shinty C. Uit. 15.30 uur Voord. B-Jongens A. Dokter A. Th. M. Splinter, Amers- foortsestraat 3, Soesterberg, telefoon 03463-1432, neemt in het a.s. week einde de artsendienst waar voor de artsen A. J. W. Hagedoorn en J. C. Lucas, beiden te Soesterberg, W. F. van den Helm te Huis ter Heide en L. H. Brandt en A. W. Moll van Charante, beiden te Den Dolder. De afdeling Soesterberg van de Ned. Bond van Vogelliefhebbers „Onze ge- vleugelden vrienden", houdt van 8 tot en met 10 november in de dependance van het Dorpshuis aan de Prof. Lo- rentzlaan te Soesterberg een tentoon stelling. De opening zal daar plaats vinden op 8 november om half acht des avonds. De openingstijden zijn vrij dag 10 tot 22.30 uur, zaterdag 10 tot 22.30 uur en zondag 10 tot 19 uur. Om 18 uur op die dag zal de trekking van de grote loterij plaats vinden. Alhier werd in aanwezigheid man pl.m. 25 personen de afdeling Soesterberg van de Ned. Vereniging voor Maatschappe lijk werk „Humanitas" opgericht. Deze oprichting was noodzakelijk ge worden in verband met de tot stand- koming van de Stichting Woon- en Dienstcentrum „Soesterberg", waarin ook enige vertegenwoordigers van de afdeling Soesterberg van Humanitas zitting kunnen nemen. De heer Pieren gaf als animator van de oprichting van deze afdeling een uiteenzetting over de plannen, die door de Stichting Katholieke Bejaarden zijn ontworpen. Drs. v. d. Schoot gaf vervolgens een uitvoerige uiteenzetting over de doel stelling van een woon- en dienstcen trum en belichtte de vele aspecten van de bejaardenzorg. Uit de discussie bleek duidelijk dat ook met de bouw van het Dorpshuis de nodige aktivitelten voor de be jaarden tot hun recht kunnen komen. Daarna werd tot oprichting van de afdeling over gegaan en gaf een aan tal aanwezigen zich als lid op. Mevrouw Chr. van Ek-Kraan en de heer P. A. C. Verhoeff werden als ver tegenwoordigers in de stichting be noemd. De heren van Laetitia 1 hebben een 3-0 overwinning behaald op V.V.H. Een verdiende zege getuige de setstan den 15-4, 15-2 en 15-9. C?k de dames van het eerste Laetitia- team wonnen met 3-0 van Spirit 5 (7-15, 4-15, 4-15). Het tweede dames team won met 2-1 van V.V.A. 5 (15-13, 10-15, 15-4). A.G.A.V.S. 1 (heren) behaalde een 0-3 zege op Spirit 2 (13-15, 9-15, 7-15). Door een 3-4 overwinning heeft K..VO. 1 de eerste winst binnengehaald. Op het drassige veld in Doorn nam Doom 2 weliswaar de leiding (1-0), maar Tim merman scoorde reeds na vijf minuten de gelijkmaker. Evenals in de eerste helft nam Doorn na rust weer de lei ding en liep zelfs uit tot 3-1. Na wisseling van vak bracht Hans v. Dijk de stand op 2-3, terwijl dezelfde speler ook voor de gelijkmaker zorgde (3-3). Klaas Timmerman zag kans om een minuut voor het einde het winnende doelpunt te scoren (3-4). Zaterdag 9 november speelt K.V.O. 1 thuis tegen S.K.F., om 15 uur. JUWELIER -HORLOGER Acht dames en drie heren van de Soes- ter basketbalvereniging The Red Stars en de Spakenburgse basketbalvereniging S.V.S. maakten een trip naar Tsjecho- slowakije, waar zij op uitnodiging van dc basketbalvereniging „Slavia P.F." enkele dagen verbleven. Er gingen zo wel van Red Stars als van S.V.S. vier dames mee, vergezeld van een bestuurs lid van S.V.S. en de twee trainers van de beide verenigingen, de heren Blok en Brongers. Het is voor allen een onvergetelijke reis geworden, die vooral gekenmerkt werd door de enorme gastvrijheid die de Red Stars-.S.V.S. combinatie heeft mogen ontvangen. De reis begon vorige week dinsdag van uit Soest en Spakenburg. Met twee wa gens werd de reis ondernomen. Woens dagmiddag arriveerde men aan de Tsjechische grens en om vier uur was het gezelschap eindelijk in Pilzen. Donderdag om half tien vertrok het team naar de Tsjechische hoofdstad Praag. De stad werd bezocht, waar men een bezoek bracht aan het Nationaal Museum, waar men de kogels nog in het plafond zag zitten van de invasie van Rusland. Ook hebben de dames een be zoek gebracht aan het monument ter herinnering aan de slachtoffers van deze trieste 21 augustus. 's Middags vertrok het gezelschap weer om half vier uit Praag naar Pilzen. Hier werden 's avonds twee wedstrijden ge speeld; de eerste ontmoeting ging tegen Slavia V.S., die de S.V.S.-Red Stars da mes met 36-10 verloren. De tweede ont moeting op dezelfde avond gespeeld te gen Slavia P.F., die door onze dames werd verloren met 20-10. Slavia P.F. was de vereniging die de Nederlandse dames uitgenodigd had en die gezorgd heeft voor een bijzondere gastvrijheid en die het gezelschap ge durende deze dagen heeft rondgeleid. Vrijdag werd gewinkeld in Pilzen. Vrijdag hebben de dames mee kunnen doen aan een training van Slavia P.F., waarna tegen deze vereniging nog een wedstrijd werd gespeeld, die ook door de Tsjechen werd gewonnen. Deze trai ning was bijzonder leerzaam. De trai ners van Red Stars en S.V.S., de heren Blok en Brongers, waren het er over eens, dat de training, zoals onze Ne derlandse dames die krijgen, veel te ge ring is. Er zal - wil men tot betere resultaten komen - veel meer en veel intensiever getraind moeten worden dan nu het geval is. Later op de avond werd afscheid geno men van Slavia P.F., die in de kerst vakantie van dit jaar een tegenbezoek aan de Soest-Spakenburg combinatie brengt. Zaterdag kwam de pech om de hoek kijken. De auto van de heer Blok, Red Stars trainer, bleek stuk. Groepsgewijs werd het gezelschap toen naar het 80 kilometer verder gelegen Touzim ge bracht, waar het gezelschap ontvangen werd door de burgemeester, die zelf een fervent basketballiefhebber is. Wedstrijdprogramma van zondag. Vogel 2 (Utrecht)-Meteoren I, aanvang 2 uur. S.K.V. 3 (Utrecht)-Meteoren 2, aanvang 2 uur. Opstelling Meteoren I: dames M. Schaafsma, J. Timmer, S. Posthuma, C. v. Herwaarden, R. Groen en A. Venema en de heren W. Wamsteeker, F. Brands- ma, P. Verlinden, C. v. Roudendaal, R. v. Herwaarden en H. Friebel. Opstelling Meteoren 2: dames W. Huur- deman, H. v. d. Biezen, C. Wiss, M. Brandsma, M. Hollander en Y. Doorne kamp en de heren R. Lagemaat, G. Edelenbosch, E. v. d. Klok, L. de Haan, A. Venema en J. Verlinden. De kantine van V.V.Z. was dinsdag avond flink bezet met klaverjassers, zo wel dames en heren. De heer R. ten Hove had alles weer tot in de puntjes verzorgd en zoals in de eerste ontmoe ting werd er weer fel gespeeld om de punten. Nadat de heren Ten Hove en Strietman de punten hadden verzameld konden de winnaars worden bekend gemaakt. Dit waren: 1. L. van Hornsveld, 5141 p. 2. H. Wegerif, 4996 p. 3. J. v. d. Bo venkamp, 4841 p. 4. D. v. d. Boven kamp, 4819 p. 5. A. Schaap, 4745 p. 6. A. W. Brouwer, 4722 p. 7. R. J. Schif fart, 4704 p. 8. J. Strietman, 4697 p. 9. B. Morren, 4684 p. 10. Mevrouw Van Trigt, 4678 punten. De derde ontmoeting om de V.V.Z.- bestuurswisselbeker vindt plaats op dinsdag 3 december a.s.. weer in de kantine aan de Ferd. Huycklaan.

Soester Courant | 1968 | | pagina 9