alles op fotogebied 9 J. Hoppenbrouwers POLITIEK IN DE SPORT M. TUSSEN HET GESPREK KAN BEGINNEN 8J5 per liter 8,95 per liter 8,95 per liter SOESTERBERG MARCHAL - HAARMODE in de derde sportmogendheid van de wereld Officiële WITTE JENEVER VIEUX (cognac) OUDE JENEVER BROUWER MANDERS Laatste akte in drama Vietnam Koopt nu reeds voor St. Nieolaas uw geschenken LAARZEN PANTOFFELS LUXE LEDERWAREN Rouw- en Trouwkleding enz. enz. Wijnhandel - Slijterij Wijnhandel - Slijterij FOTO OPTIEK BIRKSTRAAT 2 SOEST TEL.2874 R.K. Jongeren Sociëteit Soestdijk Instuif ..Jong Soest" Wintersport voor jongens Medische dienst Voetbal Succesvolle judokampioensehappen K.V.0.1 verloor met 0-9 van Austerlitz Zeepost LD. VAN VUGT Van Weedestraat Ö0-82 - Soestdijk Geslaagd Medische dienst PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten VRIJDAG 22 NOVEMBER 1968 Na de grote ongenaakbare sportmogend- heden Amerika en Rusland kwam de D.D.R. in het puntenklassement van Mexico. De berekening van dat punten klassement geeft de winnaar 7 punten, de tweede 5, de derde 4 enz. Zo kan men over een wat breder veld, name lijk dat van de finalisten, de sportont wikkelingen in een land „meten" met een vrij objectieve maatstaf. Vooral in de grote Oostduitse steden leefde men heel sterk mee met de ge beurtenissen in het verre Mexico. Neues Deutschland, de krant van de S.E.D., de communistische partij, is in die dagen heel veel gelezen. Elke och tend verscheen een speciaal nummer van vier tot zes pagina's, geheel gewijd aan de olympische spelen. Tot diep in de nacht kon men de televisierepor tages zien. waarvan 's morgens uitge breide herhalingen werden gegeven van de voor Oost-Duitsland belangrijkste gebeurtenissen. Op een station of ergens in een café even een kop koffie drinkend, probeer je zo'n krant te bemachtigen. Als Ne derlander ben je uiteraard zeer geïn teresseerd of het Ada Kok zou lukken om goud te winnen op de 200 meter vlinderslag. Nu, dat was niet makkelijk te ontdekken, hoewel de krant een enorm verslag bracht van die 200 me ter vlinderslag. Politiek Dat de Oostduitse Helga Linder het zilver had gewonnen met handslag ver schil was direct te lezen. Voorts een geweldige stortvloed van woorden over het grote belang en de geweldige pres tatie. Pas uit de laatste alinea kon men vernemen, dat de wereldrecordhoudster op de 100 en 200 meter vlinderslag, de Hollanderin Ada Kok, die op de 100 meter tot een teleurstellende vierde plaats was gekomen, zich had gerevan cheerd en goud had gewonnen. Dat is een vorm van politiek in de sportverslaggeving. De goede prestaties van westelijke sportlieden worden naar het tweede plan gedrukt. In de olym pische edities van Neues Deutschland wordt niet alleen vol lof geschreven over de verrichtingen van de Oostduitse sportlieden, maar ook van de Russische. Zo was het voor de Oostduitse televisie haast een ramp, dat vooral bij het zwemmen de Amerikanen veruit supe rieur bleken. Als het even mogelijk was werd van een Amerikaanse zege de ce remonie protocolaire niet getoond, dan had men in de studio plotseling belang rijk nieuws. Vaak een leuterpraatje. Oost tegen west Het meest treft je bij het lezen van zo'n politiek ingestelde sportverslagge ving uit de D.D.R., dat alles wat de Westduitsers bereiken helemaal wordt verzwegen. Die resultaten waren slechts uit de volledige uitslagenlijsten van alle sportevenementen te destilleren. Overi gens op een zeer duidelijke en syste matische wijze. Duidelijk komt tot uitdrukking, dat de Oostduitsers konsekwent West-Duitsland en West-Eerlijn als twee onafhankelijke eenheden zien, die naar de spelen een gezamenlijke afvaardiging hadden ge stuurd op dezelfde basis als vroeger een gecombineerde Oost- en Westduitse equipe naar de olympische spelen ging. Nu werd het Westduitse team aangeduid met WD/Wb. Zoals in ons land heel wat kritiek is ge weest op de beslissing van de jury bij de bokswedstrijd in het zwaargewicht tussen Rudie Lubbers en de Mexicaan Rocha, waarbij de Mexicaan tot winnaar werd uitgeroepen, zo heeft de Westduit se pers veel kritiek gehad op de jury- beslissing om bij het wielrennen het Westduitse achtervolgingsviertal te dis kwalificeren. Op de televisie heeft men duidelijk kun nen zien, dat Kissner zijn ploeggenoot Henrichs een duw gaf. Zonder die duw zou het Duitse viertal ook wel hebben gewonnen, maar een helpende duw ge ven mag niet, dus was die diskwalifi catie terecht. Nu was er in die wieler- jury ook een Oostduitser. Volgens de Westduitse pers heeft die man het op z'n geweten, dat de Westduitsers niet alleen de gouden medaille verspeelden, maar zelfs niet als finale-verliezers en winnaars van het zilver mochten wor den aangemerkt. Triest Met graagte pakt Neues Deutschland zo iets aan om hetze te maken tegen de Westduitsers en dat gaat dan als volgt „De objectieve beslissing van een in ternationale jury is volgens de ziens wijze van Bonn, wanneer het ten on gunste van West-Duitsland uitvalt, al leen dit: waanzin, bedrog, diefstal. Of ficiële scheidsrechters worden compleet tot criminelen bestempeld. Dat is hun olympische geest We kunnen het niet anders noemen dan in-triest, dat op zo'n manier de mensen van één volk elkaar voor al het slechts dat bestaat uitmaken omwille van een politieke controverse. Controverses, die vooral in de D.D.R. heel sterk naar vo ren worden gebracht. Zo werd waar mo gelijk de Tsjechoslowaakse turnster Vera Caslavska doodgezwegen en haar Rus sische concurrente Natalja Kutsjinskaja hemelhoog geprezen. Zonder nu te willen beweren, dat de Nederlandse sportverslaggeving het je van het is, zijn we toch wel blij een politiek in ieder geval geheel onafhan kelijke pers als informatiebron te heb ben. Een informatiebron, die bovendien kwalitatief op een zeer behoorlijk ni veau staat. SCHOENEN LEDERWAREN Koninginnelaan 76 - Telefoon 4145 BUURT-WINKELCENTRUM SMITSWEG Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat op 26 november a.s. des n.m. 8 uur. in het gebouw van de Ned. Protestantenbond van gemeente wege een toelichting zal worden gege ven inzake het te bouwen buurtwinkel centrum in het plan Smitsweg. Het genoemde gebouw is gelegen aan de Rembrandtlaan nr. 20. Belanghebbenden worden bij deze uit- geondigd deze voorlichtingsavond bij te wonen. Na deze voorlichtingsavond kunnen be langhebbenden zich d.m.v. een in een te verkrijgen brochure opgenomen formu lier definitief voor vestiging in dit buurtcentrum opgeven. Soest, 22 november 1968. RATTENBESTRIJDING Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat in de periode van 9 tot en met 17 december 1968 wederom van gemeentewege de rattenbestrijding ter hand zal worden genomen. Teneinde een inzicht te verkrijgen om trent de omvang van de rattenplaag in deze gemeente en de daartegen even tueel te treffen maatregelen worden belanghebbenden uitgenodigd ter ge meentesecretarie (in de bodekamer), res pectievelijk op de hulpsecretarie te Soesterberg, schriftelijk (naam en adres) aangifte te doen van de aanwezigheid van ratten in of nabij hun percelen en wel voor 30 november 1968. Soest, 22 november 1968. Laanstraat 55 Telefoon 2783. Baarn De Zuidvietnamese regering is door de Amerikanen overtuigd - als men niet wil zeggen gedwongen - dat het toch maar beter is mee te doen aan het ge sprek in Parijs. Waarbij waarschijnlijk het overtuigendste argument is geweest dat dit gesprek doorgaat. Met hen of zonder hen. Het regime in Saigon heeft er dus vrede mee dat het bij de Ame rikanen aan tafel schuift, zoals bij de Noordvietnamezen een delegatie van de Vietcong (het nationaal bevrijdingsfront N.L.F.) plaats neemt. Vervolgens begint dan een spelletje el kaar negeren. Voor de Zuidvietnamezen bestaat het N.L.F. niet, voor Noord- Vietnam en de N.L.F. is het bewind van Thieu niet meer dan een zetbaas van de V.S. Dat lijkt geen uitgangspunt voor een bevredigende conferentie, als een groot deel der afgevaardigden lucht is voor een deel der anderen. Maar men mag aannemen dat zo tegen de tijd dat het gesprek werkelijk begint en - daar voor is het wachten tot Nixon in janu ari het Witte Huis betrekt - toch meer contact over en weer zal zijn dan men nu vermoedt. Ongetwijfeld heeft Hanioi ertoe bijge dragen dat Saigon uiteindelijk aan tafel is gekomen, zij het met het gezichtsver lies van iemand die zijn krachtig nee heel slap heeft moeten inslikken. De N.L.F. is minstens zozeer er op gebrand dat Hanoi niet de vaagste erkenning geeft aan het regime in Saigon. Formeel is het zo dat de V.S. uitdruk kelijk stellen dat het aan tafel dulden van de N.L.F. geen erkenning inhoudt en de Noordvietnamezen nemen hetzelf de standpunt in ten aanzien van de Zu»dvietnamese regering. Maar in feite is dit natuurlijk nonsens: de bereidheid om met iemand te praten is niet anders dan een erkenning dat dit de logische partner is om mee te praten. Het feit dat zowel, Hanoi als Washing ton tot dezelfde loze redenering komen om een erbijhangende partner een zure P'1 te laten slikken, wijst bij beiden op de wil om er een accoord uit te slepen, ook al zou het de partner niet helemaal bevallen. Dat op zijn minst wekt enige hoop dat het Parijse gesprek op de lan ge duur tot resultaten leidt. NU OOK STEENHOFFSTRAAT 64 - TELEFOON 2551 SOESTERBERGSESTRAAT 20 - TELEF. 2505 ,Ji Jr11 van Essen REMBRANDTLAAN 18 TEL. 02155-4785 Zondag j.1. hield de Jongeren Soc. Soest- d k haar maandelijkse discotheek in het Ludgardusgebouw. Er zijn voor de liefhebbers nu ook speelkaarten, poker en dobbelsteenen verkrijgbaar. Men is ook doende een toneelgroep in het leven te roepen, speciaal voor hen, die wel eens iets anders willen dan dansen. Een aantal gegadigden heeft zich reeds opgegeven en men hoopt zo s ->edig mogelijk een voldoende aantal toneelliefhebbers bijeen te hebben. Voor inlichtingen C. v. Woerkom, Nagtegaal- wt_ 22, alhier, tel. 4747. Zaterdag a.s., te 20.00 uur ic er weer ge legenheid tot dansen, ditmaal met me dewerking va n„Penny Lane", voor ve len geen onbekende groep. Vele maanden hebben zij geoefend en diJ wordt hun eerste officiële optreden. In Parijs had inmiddels tussen Noord- Vïetnam en de V.S. plus Zuid-Viëtnam en het Nationale Bevrijdingsfront -alias Viëtcong - over vrede gesproken moet worden. Dit als eerste stap naar een eind van de oorlog nadat president Johnson de bombardementen op noorde lijke gebieden had gestaakt. Maar dat gesprek wordt alsmaar uitgesteld, ken nelijk in de hoop, bij de Amerikanen, dat ze Saigon inderdaad aan de onder handelingstafel zullen kunnen krijgen. Zo langzamerhand wordt een en ander duidelijk waarom president Thieu zo weinig lust gevoelt om een delegatie naar Parijs te sturen. Aanvankelijk had de Amerikaanse ambassadeur in Saigon, Bunker, hem omgepraat, tot Thieus eigen man in Parijs per telegram enige opmerkelijke uitspraken meldde die hij had opgetekend uit de mond van Ame- rika's opper-onderhandelaar Harriman. Die had vrij onverbloemd te kennen gegeven dat Saigon te veel praats had voor een dwerg en bovendien iets ver duidelijkt over de positie van de di verse delegaties. Thieu had gedacht dat het eindelijk een Viëtnamees gesprek zou worden tussen Noord en Zuid - met als tweede partij aan de ene kant de V.S. en de andere kant het N.L.F., dat bevrijdings front. Hem bleek nu dat de NoordViët- namezen en Amerikanen omdat ze het over de positie der delegaties niet hele maal eens konden worden, een vage me thode hadden opgesteld waarin van ,onze zijde" en „uw zijde" werd gerept, waarbij ieder voor zichzelf maar moest uitmaken in welke kwaliteit de bijzitters erbij zaten. Zetbaas. Dat wil zeggen dat a priori Hanoi op zijn stuk kon blijven staan dat Saigon geen werkelijke vertegenwoordiger is van Zuid-Viëtnam en het N.L.F. wel de regering-Thieu is in noordelijke ogen niet meer dan een zetbaasje van de V.S., de enige werkelijke onderhandelings partner. 'n Opinie die Harriman eigenlijk nog eens onderstreepte door Zuid viët namees in Parijs toe te voegen dat de regering van Thieu nu eindelijk eens moet beseffen niet meer Zuid-Viëtnam te vertegenwoordigen. Een blik op de kaart zou dat wel leren. Het is te be grijpen dat Thieu daarop niet zoveel zin meer had in het sturen van een dele gatie naar Parijs - die zou er immers wat de andere partij betrof voor spek en bonen bijzitten, terwijl de Amerikanen van hun kant wel een zekere erkenning verleenden aan het N.L.F.. Dat is inder daad geen positie van waaruit Thieu nog met enige allure kan onderhandelen. Zijn weigering is intussen voor de V.S. ook een prestigeklap Hanoi kan met leedvermaak toezien hoe het de Ameri kanen niet lukt hun Zuidviëtnamese bondgenoot te laten meedoen in het vredesstreven. Het is - alles bij elkaar - niet bepaald handig gespeeld door de Amarikanen, die inmiddels de grootste druk op Thieu uitoefenen om toch maar toe te geven. De minister van defensie in Washington, Clark Clifford, heeft al te kennen ge geven dat het zonder de Zuidviëtnamezen net zo goed gaat. Hopeloos. Dat is in feite wel juist, hoewel men de hoop enig akkoord te bereiken dan wel kan opgeven als de V.S. dan iets af spreken en Thieu zegtdoorvechten, dan staan de zaken er weer net zo trooste loos voor als toen de Amerikanen met hun hulp begonnen. En het blijft vech ten geblazen. Niettemin is het hele drama van nu ook een duidelijk teken dat Washington de zaken een stuk realistischer is gaan bekijken. Want het lijdt geen twijfel dat Harriman gelijk had toen hij op merkte dat Saigon zich maar wat ver beeldt als het zich als enige vertegen woordiger van Zuid-Viëtnam beschouwd de militaire feiten spreken andere taal - en die taal zou nog heel anders zijn als er geen enorme Amerikaanse troe penmacht was gweest. En het is ook duidelijk dat Washington nu toch inder daad van die oorlog afwil. Of dat Thieu nu gunstig uitkomt of niet. Het eind van het lied isóf dat het overleg in Parijs helemaal de mist in gaat, tevens de toch al beroerde ver houding tussen Saigon en Washington totaal afknapt en de Amerikanen met ruzie met hun bondgenoot het land ver laten, óf dat Thieu eieren voor zijn geld kiest en alsnog mee gaat onderhandelen, waarbij zijn gezag dermate geknakt is dat hij er weinig mee zal winnen. In ieder geval is hem wel duidelijk te verstaan gegeven dat de V.S. zich voor hem niet al te veel offers meer wensen te getroosten. Het zal nog niet een, twee, drie zijn, maar ondanks Thieus tegen spartelen komt het slot van het Viët namees drama in zichteen voor Sai gon niet leuk slot. Na het zeer geslaagde Prinsenbal voelt de Instuif zich genoodzaakt op dezelfde voet voort te gaan en is men voorne mens aan alle leden van deze vereni ging een avond te brengen die zijn weerga niet kent. Deze avond blijkt nu reeds een sukses te worden door de nu reeds grote be langstelling. Daar het aantal leden veel groter is dan de zaal kan bevatten, ziet het bestuur zich genoodzaakt nummers uit te reiken, om alle leden, die op tijd aanwezig zijn, toegang te kunnen verlenen. Deze en de voldoende dansavonden van de In stuif zijn reeds afgestemd op het ko mende carnaval dat alle carnavalsfees ten van de voorgaande jaren zal over treffen. Voor verdere gegevens verwijzen wij naar een advertentie elders in dit blad. Jeugdige wielerliefhebbers van 8 tot 13 jaar uit Soest, Baarn, Hilversum, Utrecht en Amsterdam beginnen zater dag a.s., 23 november, 's middags te 14.30 uur, aan de training voor een win- terprogramma. In dit programm: is op genomen fietsen, lopen en lichamelijke oefeningen. Kosten zijn hieraan niet verbonden. Reeds een 20-tal knapen heeft zich voor de training gemeld, maar zij, die nog wensen deel te nemen, kunnen zich op geven bij de heer H. Beuke, Troelstra- straat 22. Alle jongens van 8 tot 13 jaar zijn welkom met gewone fietsen en voor alle leeftijdsgrenzen zijn prijzen be schikbaar. Voor de eerste training op zaterdag a.s. wordt verzameld in Soestduinen, bij het hotel. Dokter A. W. Moll van Charante, Palt- zerweg 299, Den Dolder, telefoon 03402- 4555, neemt in het a.s. weekeinde de artsendienst waar voor de artsen A. J. W. Hagedoorn, J. C. Lucas e.. A. Th. M. Splinter, allen te Soesterberg, W. F. van den Helm te Huis ter Heide en L. H. Brandt te Den Dolder. Zondag speelt Soesterberg uit tegen Hoogland. De opstelling is als volgt: doel Wielders; achter Van Ginkel, Odijk, Appeldoorn en Twigt; midden J. v. Does burg en Huisman; voor Esmeijer, Borg, B. v. Doesburg en Geers. De voor het eerste maal door „Laetitia" gehouden officiële judo jeugdkampioen schappen zijn een groot succes gewor den. De jongens waren in zes gewichtsklassen ingedeeld. In groep 1 ging de finale tussen Gerry Lübeck en John Brouwer, die op beslissing van de scheidsrechter kampioen werd. In groep 2 zaten veel belovende judoka's. De finale ging tussen Bas Tammer en K'enn Kal, die deze partij won. Chris Jagers won de finale in groep 3 van Rudy Hagmeijer. In groep 4 won in de finale Martin Bloem van Ed Haman. In groep 5 was Wil Westerveld veruit de sterkste en won van Klaas Schaafs- ma. De „zware jongens" maakten deel uit van groep 8, waarbij een hard gevecht tussen Gerard Miltenburg en Rob Ha- man de finale vormde. Miltenburg won van de goed partij ge iende Haman. De prijzen werden uitgereikt door voor zitter Hagmeijer. Deze jeugdkampioen schappen werden afgewisseld met een partijtje judo door een groep meisjes en demonstraties door de heren P. Hels- dingen. J. v. d. Vlugt, B. van Minder hout en F. Odijk. In de laatste wedstrijd van de najaars competitie heeft K.V.O. een kwartier stand gehouden tegen de leider in de afdeling I B, Austerlitz. maar uitein delijk werd deze thuiswedstrijd met 0-9 verloren. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Rio Corrientes" 27 nov. Australië: ms „Dresden" 25 nov. Brazilië: ms „Cap San Antonio" 27 nov. Chili: ms „Ceres" 26 nov. Indonesië: ms „Ulysses" 25 nov. Ned. Antillen: ms „Neptunus" 26 nov. Suriname: ms „Oranje Nassau" 27 nov. Verenigde Staten van Amerika: ms „At lantic Saga" 28 nov. Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms ..Zaankerk" en ms „Taveta" 29 nov. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de post- Geef met St. Nieolaas nuttige en duurzame cadeau's Zie onze afd. Jumbo-spelen. Sport- en Campingshop „City" De grootste sportzaak van bet Gooi. Nieuw Baarnstraat 39, Baarn, teL 2490. BEETZLAAN 74 (hoek Schrikslaan) SOESTDIJK TELEFOON 3990 Een man is een man is man, mevrouw. Hij haat ondergoed dat uitzakt en onprettig zit. Kiest u daarom het ideale ondergoed, dat aansluit en blijft aansluiten. Ook na ontelbare malen wassen. Omdat het van Certiform elastische katoen is. TP'COTAGt VAM L.TEN CATE GEESTEREN (OV.) APEEOOORN Singlet of slip. v.a. f. 4,95 Voor rijbewijs BE. en C.E. 4- D.E. slaagden onderstaande dames en heren: E. Bakker-Laseur, H. T. M. Boelhouwer- Walraven, A. Bottelberghs, A. C. J. Boomhouwer, A. P. v. d. Deijssel, A. H. Donker-Waninge, A I. v. d. Hoed, A. C. N. Hornsveld, A. Haanstra-v.d. Bunt, J. M. E. Koppen, J. H. F. Korving, J. P. v. Fulpen, J. W. Lamers, C. W. J. Lablans-Looren de Jong, A. M. Munster- Beernink, F. G. Nauwelaerts di Agé, H. T. C. Monné, H. G. Pronk, C. A. Rip, W. M. Renkers, E. W. Stuffers, R. W. Schuuring, E. E. I. A. Schoemaker- Reiche, J. M. v. Tricht, A. v. d. Veer- Jacobi, T. C. J. Vink, P. S. v. Woerden, C. -/. Rouwendaal, M. J. de Zeeuw, L. C. Vos en B. Tuin. Zij werden opgeleid door Auto- en Vrachtwagenrijschool D. Engel, Van Lenneplaan 47, tel. 2543. De artsendiens* wordt dit weekeinde waargenomen van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 3.00 uur door H. van Dorssen, Korte Bergstraat 3, tel. 2119 en J. Borst, Paulus Potterlaan 30 tel. 3322. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.3Q u. M. L. Evers, Ir. Menkolaan 75. Apotheek Zaterdag en zondag geopend apotheek „Soestdijk". Avond- en nachtdienst t.e.m. vrijdag 29 november apotheek „Soest dijk". Oranje-Groene Kruis. Zr. G. Pluim, Bosstraat 29, tel. 4610. Wit-Gele-Kruis Zr. C. A. M. Bijlard, Saenredamplant- soen 15, tel. 5425, b.g.g. briefje in brie venbus. Groene Kruis Zr. T. Beima, De Genestetlaan 3 B, teL 2427. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 9 uur Gezinsdienst. 10 uur ds H. Roest. 19.00 uur ds K. van Liere (Kerkkoor). Tijdens de morgendienst kinderoppas. Emmakerk. Regentesselaan. 10 uur ds K. van Liere. 19 uur ds H. Roest. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Jeugdgebouw Emmakerk. 12 uur Zondagsclub. Heeskapel, Insingerstraat. 10 uur ds G. W. Marchal, Maartensdijk. 10 uur Zondagsschool (v.h. gebouw Mid delwij k). Zonnegloren, Soestcrbergsestraat 10 uur ds L. de Ru. Tijdens de morgendienst kinderoppas. 19.30 uur Jeugdmeeting met Gospel groep. Eltheto-Driftje 10.15 uur Jeugdkerk, Ichtuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 en 5 uur ds J. Smit. Groen van PrinstererschooL 10 uur Zondagsschool. De Sav. Lohmanschool, Driehoeksweg. 10.30 uur Zondagsschool. Gebouw Middelwjjfe, P- de HooghlaML 10 uur Zondagschool. Interkerkelijke zondagsschool. Da Costaschool, Pr. Bernhardlaan 10.00 uur Zondagsschool. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 10 en 5 uur ds G. Rang. Wilhclminakerk 10 en 5 uur ds J. Thomas, Amersfoort, Kerkgebouw N.P.B., RembTandtlaan tt» 8.30 uur ds C. Bijl. Hilversum. 19.00 uur ds J. P. Moerkoert. Gebouw Eltheto verplaatst naar ge bouw Nationaal Chr. Belangen te Baarn, 10 en 5 uur kandidaat B. Pranger. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur ds P. de Smit. 7 uur ds B. Bijleveld, Bussum. GEREF. GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal 10 en 5 uur Leesdienst. VER. v. VRI.TZ. GODSDIENSTÏGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 13.15 uur Mej. C. E. Jolles, Soest. Avondmaaldienst. 10.15 tot 11.15 uur Rembrandtlaan 20 en Wijkgebouw Soest-Zuid. Kinderdienst. Braamhage. 19.00 uur ds L. S. Blom, Avondmaal dienst. ADVENTSGEMEENTE 10 uur Bijbelstudie. 11 uur Pred. R. Bruinsma. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds H. C. Valeton. Avondmaal dienst Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burg. Penstraat 4. Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7. 10.30 uur ds P. Kastelijn, Zeist. 10.30 uur Kinderkerk in de Lutherkapel. PAROCHIE SOEST Oude Kerk, Torenstraat. H. Missen op zaterdag te 19 uur en zon dag 7.45 en 11.30 uur. Wjjkgebouw Talmalaan H. Missen op zondag te 8.45 er 11.30 uur. St. Josephgebouw H. Missen op maandag, woensdag, vrij dag en zaterdag te 9 uur; op dinsdag en donderdag te 8 uur. KERK SOESTDIJK. Burg. Grothestraat. Zaterdag H. Missen 9.00 en 19.00 uur. Zondag H. Missen 8 en 9.30 uur, 11 uur Hoogmis. Maandag, dinsdag 8.00 en 8.30 uur, woensdag 8 en 9 uur, donderdag 8 en 19.00 uur, vrijdag 8.00 en 8.30 uur. KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstraat. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen te 8 uur, woens dag 19 uur (Gezinsdienst), zaterdag 3 co 19 uur.

Soester Courant | 1968 | | pagina 15