Hül 1 BI Utrechtse straat 34J van hier en daar I I S.E.C. herstelde zich ten koste van B.F.C. Eb. Kareisen en Zn. opent nieuwe zaak in sportartikelen aan de Soesterbergsestraat Knirpj De Baan - Baarn Mot Olympia—G.V.C. (dames) Succesvol weekend voor de M.H.C. Soest WÈSÊSmS!SSssÊm^sm^^ raai®? Red Stars dames deelt winst in twee wedstrijden Y- v--' Hees mocht blij zijn met gelijk spel tegen S.V.P. V.V.Z. ontkwam ternauwernood aan nederlaag Kampong won hard duel van B.D.C. met 2-1 B.D.C. 2—L.V.V. 2 1-1 DINSDAG 3 DECEMBER 19G8 S.E.C. heeft zich zondag fraai en over tuigend hersteld van de verleden week geleden 4-1 nederlaag tegen L.V.V. Het bezoekende B.F.C. werd zondag met een 4-0 nederlaag naar Bussum terugge stuurd. De Soestenaren waren over alle linies duidelijk sterker. Al na een paar minuten had doelman Twisker van B.F.C. alle moeite om een comt'natie tussen Van Berkel en Van Boeijen tijdig te onderbreken. Ook Ver hoeven, die een zeer goede partij speel de en Van Berkel waren een keer een heel eind op weg naar de openingstref fer. die uiteindelijk toch door Van Ber kel werd gescoord: 1-0. Kort daarop schoot Van Boeijen een keer net over, maar vlak voor rust manoeuvreerde Verhoeven zich langs drie tegenstanders en kwam toen al leen voor doelman Twisker. die hij de verkeerde kant op stuurde en zo S.E.C. met een vrij comfortabele 2-0 voor sprong liet rusten. De eerste de beste aanval in de tweede helft leverde S.E.C. al meteen een doel- Het eerste damesteam van Olympia heeft dit seizoen al heel wat gerenom meerde clubs laten struikelen in de overgangsklasse. Ditmaal was het 't zestal van G.V.C., dat met een 3-1 ne derlaag naar huis werd gestuurd. Hoe wel deze wedstrijd geen grote proble men voor Olympia opleverde, maakten de Soester dames opnieuw iedereen duidelijk, in een uitstekende vorm te verkeren. Lenie de Bruin was voor een keer uit het team gelaten, maar desondanks vlotte het bijzonder goed bij Olympia, al moest de Ölympia-ploeg in de eerste set wel even wennen aan het ontbreken van de aanvoerster: 16-14. De tweede set leverde echter een dui delijke overwinning op; vooral Joke Paans trad op de voorgrond. Keer op keer werd met goed door Truus Tour- née voorgespeelde ballen de verdediging van G.V.C. gepasseerd: 15-7. De derde set ging voor Olympia echter verloren, omdat het nieuw ingestudeerde spelsysteem de dames nog wat onwen nig in het veld deed zijn. Men had moeite met het kiezen van de juiste po sities en liet zich meermalen door de G.V.C.-aanval verrassen. Naarmate de set verstreek bleek echter ook het sys teem meer en meer te voldoen, want al spoedig, zij het voor de derde set net te laat, kwam er meer lijn in de aan vallen en werd G.V.C. in de vierde en laatste set naar een 15-11 nederlaag gespeeld. Door deze overwinning kwam de tweede plaats van Olympia op de ranglijst niet ln gevaar. Het zesde herenteam van Olympia leed een kleine 2-1 nederlaag tegen koploper P.T.T. uit Baarn. De Soestena ren hielden aan deze wedstrijd toch nog een punt over. Met wat meer geluk zou zelfs een overwinning niemand verrast hebben. Beide partijen speelden een goede wedstrijd, waarin arbitrale be oordelingsfouten Olympia een paar maal punten kostten. De setstanden waren 15-9, 11-15 en 12-15. Komende vrijdag organiseert Olym pia voor alle leden tot en met tien jaar een St. Nicolaasfeest. Het wordt gehou den in gebouw Credo aan de Juliana- laan en begint om vijf uur. De hockeyclub Soest beleefde een suc cesvol weekend. Het begon zaterdag al goed, doordat alle jeugdelftallen won nen. Zondag moesten de heren I op een zeer zwaar veld aantreden tegen A.M.V.J. en wonnen met 2-1, waardoor de kans op een hoge rangschikking stijgt. Het eerste dameselftal won op over tuigende wijze van V.V.V. (6-0). De Dames II en III kwamen eveneens in het veld en wist dames II tot winst te komen. Van de Heren II, III, IV, V en VI, wis ten heren II, V en VI de punten in de wacht te slepen. Ongetwijfeld een mooi resultaat. punt op. Het was Veenendaal, die de aanval doeltreffend afrondde (3-0) en Verhoeven, goed in vorm, herhaalde hierna nog eens zijn doelpunt uit de eerste helft: 4-0. S.E.C. geloofde het toen wel een beetje, ofschoon het nog talrijke reële kansen kreeg. Bij de thuisclub speelde Van Boeijen op het middenveld en Krijt in de ver dediging een goede wedstrijd. HILVERSUM 2-S.E.C. 2 1-1 Het tweede elftal van S.E.C. bleef voor de zesde achtereenvolgende maal onge slagen. al had het meer kunnen berei ken dan het 1-1 gelijk spel tegen en in Hilversum. De bezoekers waren de hele wedstrijd in de meerderheid, maar verzuimden de aanvallen doeltreffend af te ronden. De bezoekers werden reeds na tien minuten, door een fout in de verdediging, op een achterstand gezet, die lot de rust gehandhaafd bleef. De tweede helft gaf hetzelfde spelbeeld t: en: een sterker S.E.C., dat het met de kansen geen raad wist. Pas een kwar tier voor het einde kon Luschen met een afstand.-Chot de stand op 1-1 bren gen. S.E.C. 5-VEENENDAAL 3 2-2 Het vijfde elftal moest in de thuiswed strijd tegen Veenendaal 3 een 2-0 ach terstand inlopen om tenminste één punt aan deze wedstrijd over te houden. De thuisclub""bëgbrf zéér 'zwak en stond al vrij spoedig door fouten in de verdedi ging met 2-0 achter. Na rust herstelde S.E.C. zich enigerma te. Voor het Veenendaalse doel ont stonden diverse gevaarlijke situaties, uit één waarvan Niewaal de stand op 1-2 bracht. Kort daarop maakte Wijnands vrij verrasend gelijk. Een door hem ge nomen hoekschop verdween in één keer in het doel: 2-2. Zelf scoorde S.E.C. d:or Dasselaar nog een derde maal, maar dit doelpunt werd wegens buiten- s el afgekeurd. S.E.C. 6-A'I OORTSE BOYS 6 9-2 Het zesde elftal schoot zondag behoor lijk uit zijn slof door tegen Amersfoort- sc Boys 6 met niet minder dan 9-2 te winnen. Schalkwijk had in deze over winning het belangrijkste aandeel. Hij scoorde zes doelpunten. Bij de rust leid de S.E.C. door drie treffers van Schalk wijk al met 3-1. In de tweede helft voegde hij er nog drie aan toe. Van Delden zag tweemaal kans om de Amersfoortse doelman te passeren en Hop deed het voor de negende maal tenslotte uit een strafschop. JEUGDRESULTATEN De jeugd van S.E.C. deed het zaterdag Leo van Berkel, die het eerste van de vier doelpunten maakte, een doelpunt dat onisiond na een keihard schot tegen de paal. De bal verdween via de handen van de doelman in het doel, maakte het de B.F.C.-verdedigcrs byzondcr moeilyk met zyn snelle rushes. vrij pover. Van de negen wedstrijden 1—1 eindigden er maar drie in een overwin ning voor S.E.C., terwijl twee gelijke spelen werd behaald. De uitslagen waren: S.E.C. jun. A-Zeist A 3-1. S.E.C. jun. B-Quick B 0-7. IJs- selmeervogels jun. C-S.E.C. C 2-2. K.V.V.A. adsp. b-S.E.C. 2 8-0. B.D.C. adsp. c-S.E.C. c 3-1. K.W.A. pup. 1- S.E.C. 1 0-0. S.E.C. pup. 2-A.P.W.C. 2 7-2. H.V.C. pup. 3-S.E.C. 3 2-0. S.E.C. RED STAR 1-ARCHIPEL 1 Zaterdagavond, te zeven uur, moesten de dames spelen tegen het Culem- borgse Archipel. Het is een van Red Stars zijde magnifieke basketbalwed- strijd geworden die dan ook met dui delijk verschil door de Soester dames werd gewonnen, n.1. 60-23. En dan te bedenken dat enkele weke.i geleden dit zelfde Archipel nog maar met vier punten verschil verloor. Er is dan ook in het spel van de Red Stars een zeer Eb. Karelsen's sportzaak aan de Ko- ninginnelaan groeide uit zijn jasje. De sportzaak die nu in Soest en in het gehele Gooi grote bekendheid geniet, zag het levenslicht in de voorkamer var moeder Kareisen aan de Kostver- lorerrweg. die tevens van zoon Eb de eerste verkoopster was. Het duurde niet lang of het pand aan de Koninginnelaan werd betrokken. Mei als eigenaar een bekend voetbal ler en uitblinker in andere takken van sport, zoals schaatsen en wielrennen, kon het niet uitblijven: „de loop kwam er in". Naast urenlange gesprekken over de kansen van de verschillende plaatse lijke clubs, kwamen ook groter uit ons nationale voetbal aan de beurt. Want ook onder de groten geniet de heer Kareisen uit Soest bekendheid. Grote foto's in zijn zaak waarop hij wordt geflankeerd door prominente Ne derlandse voetballers, vormen het on weerlegbare bewijs. Het werd te klein aan de Koninginne laan. Met de jaren was het sortiment belangrijk uitgebreid doordat steeds meer sporten in Soest actiever werden bedreven. Met meer dan vier mensen was de winkel vol. De enige collega-concurrent bevond zich in Soest-Zuid. Toen de heer Ten Bon, die zich een jaar geleden in het pand Soesterbergsestraat 3 vestigde, na dat hij een tijd er voor in de naast de winkel staande houten loods in be perkte mate camping- en sportartike- le:-. verkocht, wereldkundig maakte dat hij door omstandigheden zijn zaak wil de sluiten, zag de heer Kareisen daar een mogelijkheid om zijn armen wat breder uit te kunnen slaan. Door deze uitbreiding zou ook het as sortiment kunnen worden uitgebreid, zodat men van één artikel meerdere modellen in huis kan hebben. Naast de benodigdheden voor alle bekende en in Soest beoefende sporten vindt men in de nieuwe zaak een grote sortering artikelen voor de paardrijsport, terwijl ook een belangrijke plaats is ingeruimd voor het steeds populairder wordende onder-water-zwemmen. Hoewel de heer Kareisen tot voor kort nog de S.E.C.-kleuren metterdaad ver dedigde, is hij donateur van de meeste Soester sportverenigingen, die hij, naast de speciale S.E..C.-plaats, een even eens zeer warm hart toedraagt. Zijn leveranties aan o.a. Gooiland. Hilversum, Spakenburg, Zuidvogels e.a. zijn een bewijs van de plaats die Sporthuis Eb Kareisen inneemt bij het sportbeoefenend Soest en ver daarbui ten. duidelijke opgaande lijn te constateren. Het is een wedstrijd geweest waarin ":d Stars opdracht had gekregen con stant op de „break" te spelen, welke opdracht bijzonder goed wérd uitge voerd. Het was reeds na twee minu ten spelen 8-2 voor Red Stars en hier mee gaven de Soester dames vi sitekaartje reeds af voor de rest van de wedstrijd. Archipel is er dan ook niet aan te pas gekomen en met de rust h-ad Red -Stars reeds oen 22-5 voorsprong. Met nog een helft te - spelen was het dan ook al een bekeken Zaak én de Soester dames konden dan ook vrijuit spelen en hun voorsprong verder uit bouwen. Zij maakten in de tweede helft nog maar liefst 38 punten tegenover 18 van Archipel, zodat de Soester dames verdiend met 60-23 naar huis konden keren. RED STARS 1-U.V.V. 2 De volgende avond, zondagavond, speel den de dames wederom en nu tegen het veel sterkere U.V.V. 2. Ondanks een lichte terugslag is het een bijzonder spannende en enerverende wedstrijd geworden. Door een iets betere conditie van de U.V.V.-ers wonnen laatstgenoemden met ƒ32-24. Helaas moest bij Red Stars Ga- briële Wüstefeld na tien minuten het veld verlaten met een enkelblessure. De overige Red Stars dames vochten echter voor elke centimeter grond en de ruststand was dan ook slechts 8-14 voor U.V.V. doordat de U.V.V.-sters deze avond bijzonder gelukkig waren mét afstandsschoten. Na de rust zagen we een zich fel ver zettend Red Stars, dat terug wist te komen tot 24-20, maar uiteindelijk de eer moest laten aan U.V.V.. dat zeer blij was met een 32-24 overwinning. HEREN WONNEN REGLEMENTAIR De heren van Red Stars behaalden zaterdagavond een reglementaire over winning op U.S.S.. omdat de Utrecht se Studenten het zaterdagavond vol ledig lieten afweten en in het geheel niet kwar.- - opdagen. Weer twee pun ten er bij dus voor Red Stars, zodat zij leider Nijenrode nog steeds met 2 punten achterstand goed blijven vol gen-. RED STARS M.A.-S.V.5. M.A. Voor de tweede maal werd de ontmoe ting tussen Red Stars en de meisjes van S.V.S. een duidelijke overwinning voor de Soester meisjes. In deze wed strijd werd het een 28-G overwinning voor Red Stars, op een pover spelend S.V.S.-meisjesteam. Reeds met de rust hadden de Soester meisjes een 15-2 voorsprong, die zij in de tweede helft wisten op te voe ren tot een verdiende 28-6 overwin ning. RED STARS A-TAVENO A De jongens nioren van Red Stars konden het tegen het goed afstand- schietende Taveno niet bolwerken en verloren in een sportieve wedstrijd met 62-31 van de Utrechtenaren. maar tot zijn spijt zag, hoe de pari eer tweede doelpunt van de thuisclub voorkwam. In de tweede helft moest Hees zich vrij wel voortdurend tot verdedigen beper ken, mede omdat de voorhoede nogal teleur stelde. Hierdoor slaagde Hees erin, de stand van 1-1 tot het einde te handhaven. HEES 2-HIERDEN 2 2-3 Het tweede elftal van Hees stelde za terdag teleur door op eigen terrein met 3-2 van Hierden 2 te verliezen. Al na vijf minuten moest doelman Al- tena de bal uit het net halen en tien minuten later zag hij geen kans, een 0 voorsprong voor de gasten te ver hinderen. De Bree verkleinde na twintig minuten de achterstand tot 2-1 en had even later bijna weer succes met een hoekschop. Kok kreeg de bal echter verkeerd op het hoofd, waardoor de ge lijkmaker uitbleef. Vlak voor rust liep Hierden zelfs uit naar 3-1. In de tweede helft kreeg Hees ondanks een veldoverwicht geen kans om de keeper van de tegenpartij meer dan één keer te passeren. Een fel offen sief van de gastheren leverde echter geen doelpunten op. CHEFANA 3-HEES 4 2-4 Het vierde elftal zorgde zaterdag weer eens voor een overwinning. Slachtoffer vas ditmaal Chefana 3, dat op het eigen Naardens terrein een 4-2 nederlaag kreeg toegebracht. P. Bakkum opende voor Hees de score uit een voorzet van Brouwer. Kort daarop schoot Kamp- horst Hees naar een 2-0 voorsprong. Sakkers zórgde voor rust nog voor 3-0, maar twee doelpunten van Chefana deden Hees toch nog met een benauw de 3-2 voorsprong aan de tweede helft beginnen. Chefana was zo vriendelijk, om in de slotfase in eigen doel te schie ten. waarmede het voor Hees de zege veilig stelde. Luxe Lederwaren Reisartikelen en Paraplu's Laanstraat 113 - Tel. 02154-5350 £i.S '■i.i V>.V JE >-iU. Hees heeft zaterdag na een vrij har de wedstrijd tegen het Veenendaalse S.V.P. een verdienstelijk gelijk spel (1-1) behaald, waarmede de Soestena ren zeer tevreden mochten zijn. Hees kreeg het vooral in het eerste kwar tier zeer moeilijk, met het gevolg, dat de bezoekers dan ook vrij spoedig een 1-0 achterstand opliepen. Een keihard ingeschoten bal werd in eerste instan tie door doelman Kamphorst fraai ge stopt, maar de treugspringende bal werd door dezelfde speler daarna onhoudbaar in de touwen gejaagd: 1-0. Op nogal fortuinlijke wijze kwam Hees echter nog in de eerste helft naast zijn tegen stander. Van Veen schoot een vrije trap hoog voor het S.V.P.-doel, waar de spil van de thuisclub de bal zo ongelukkig op zijn hoofd kreeg, dat hij zijn eigen doelman passeerde: 1-1. Hees bezorgde S.V.P. nog een paar angstige momenten, maar aan de andere zijde ontkwam ook de Soester club aan een 'doelpunt, toen de linksbinnen alleen voor Kamphorst opdook, de bal langs de Hees-doèlman in de richting van het lege doel schoot, V.V.Z. is zaterdagmiddag in de thuis wedstrijd tegen Valleivogels ternauwer nood aan een nederlaag ontkomen. Lan ge tijd heeft V.V.Z. een 1-0 voorsprong verdedigd, maar in de slotfase moest het de bezoekers toch een doelpunt toe staan. V.V.Z. ontkwam nog aan een ne derlaag, toen doelman Rebel een straf schop stopte. Al na vijftien minuten gaf men uiting aan de bedoelingen, toen G. v. d. Bo venka mp de Scherpenzeelse doelman voor de eerste maal passeerde: 1-0. Hij zou dat kort daarop nog eens doen, maar dit doelpunt werd afgekeurd. Tien minuten voor de rust scoorde V.V.Z. door Schaap, maar ook dit doel punt werd afgekeurd, omdat de V.V.Z. - rechtsbuiten naar het oordeel van de arbiter hands zou hebben gemaakt. In de tweede helft was het met het V.V.Z.-overwicht grotendeels gedaan. De tegenstander wist herhaaldelijk dicht in de buurt van Rebel te komen, maar tijdens een van die aanvallen drong de linksbuiten der gasten ver het straf schopgebied binnen, waar een treffen plaats had met een tegenstander. Valleivogels kreeg terecht een straf schop toegewezen, maar het schot werd door doelman Rebel gestopt. V.V.Z. kreeg nog verschillende hachelijke mo menten te doorstaan, maar ook V.V.Z. kwam tot een paar gevaarlijke uitval len. De voorhoede speelde echter te in dividualistisch om tot succes te kunnen komen. Tijdens een tegenactie viel de gelijk maker. De bal werd uit een vrije trap precies op het hoofd van de midden voor geplaatst, die met een harde en zuivere kopbal de gelijkmaker scoorde. Een uitslag, waarmede beide ploegen toch. wel tevreden mogen zijn, al had men van V.V.Z. wel een beter resultaat verwacht. T.O.V. 2-V.V.Z. 3 4-7 Het derde elftal zorgde zaterdag in Baarn voor de nodige sensatie in de wedstrijd tegen T.O.V. 2. De Soestena ren zagen kans, een 3-0 achterstand in een 3-6 voorsprong om te zetten. Zij wonnen de wedstrijd tenslotte met 7-4. V.V.Z. begon vrij zwak en had na vijf tien minuten dan ook reeds een 3-0 ach terstand opgelopen. Bij V.V.Z. kreeg schutter Van Wijk alle vrijheid van de T.O.V.-defensie, waarvan hij een dank baar gebruik wist te maken. Voor rust liet hij drie treffers aantekenen, waar mede hij V.V.Z. met een gelijke stand aan de tweede helft liet beginnen. Ook na de rust werd Van Wijk weinig in de weg gelegd, zodat hij nog drie doëlpuntën aan zijn totaal kon toevoe gen en zijn club daarmede een com fortabele 6-3 voorsprong bezorgde. Een strafschop, die in eerste instantie door doelman Paauw werd gestopt, maar la ter weer moest worden overgenomen, bracht de stand op 6-4, waarna rechts buiten Van Arkel aan alle eventuele onzekerheid een einde maakte en de eindstand op 7-4 bepaalde. V.V.Z. 6-V.V.Z. 5 4-1 De onderlinge (competitie)wedstrijd tus sen het vijfde en zesde van V.V.Z. werd beslist in het voordeel van de vetera nen. die het vijfde met 4-1 klopten. Bij de rust had het zesde al een 2-1 voor sprong. De routine van de veteranen bleek in deze wedstrijd duidelijk meer waard dan het enthousiasme van de jongeren. Door deze overwinning kwam het zesde op acht punten uit zes wed strijden. V.V.Z. JEUGD De jeugd van V.V.Z. stelde een beetje teleur. Van de zes wedstrijden werden er maar twee gwonnen. De junioren A van Hees en V.V.Z. kwamen een pun tenverdeling (1-1) overeen, maar de bei de ad spirantenelftallen van V.V.Z. moes ten hun meerdere erkennen in het Amersfoortse K.V.V.A. V.V.Z. b ver loor met niet minder dan 12-0 van K.V.V.A. adsp. d, terwijl V.V.Z. c op e:0en veld met 4-0 van K.V.V.A. adsp. h verloor. Je pupillen deden het wat beter. V.V.Z. 1 won in Amersfoort met 6-1 van uick 2, terwijl V.V.Z. 2 op eigen veld baas bleef over Quick 4 met 6-0. Het derde pupillenelftal verloor even wel met 3-2 van het Amersfoortse A.P.W.C. 4. strijd met 2-1. Twee spelers moesten voortijdig op arbitraal bevel het veld verlaten. De Utrechtse doelman Van Kempen oordeelde het opeen gegeven moment nodig, Demmers een klap te geven, waarna de B.D.C.-er het recht in eigen hand nam en terugsloeg. De artibiter nam de enig juiste beslissing en liet beide spelers aankleden. B.D.C. beëindigde de wedstrijd tenslot te met tien man, want voor twee ge blesseerde spelers mocht maar één re serve in het veld komen. M. v.d. Lugt liep tijdens een kopduel vermoedelijk een kaakfraktuur op (hij ligt in Zonne gloren), terwijl kort daarop Van Fulpen met een blessure het veld moest ver laten. B.D.C. begon de wedstrijd met can reeks aanvallen, die doelman Brest van Kempen van Kampong herhaalde lijk voor problemen stelden. De eerste reële kans kreeg M. v. d. Lugt in de 23e minuut, maar de paal stond B.D.C.- succes in de weg. Kort daarop moest de Utrechtse doelman handelend optreden bij een schot van Demmers. Hij maakte opnieuw geen fout. In de 30e minuut kreeg v. d. Lugt opnieuw een mooie kans, maar zijn schot werd afgeremd door het modderige terrein, en leverde voor de doelman toen geen problemen meer op. Dorrestein had ook al geen succes, toen hij door de zwaar bewaak te v. d. Lugt werd gelanceerd. Succes kwam wel aan de andere kant, waar doelman Smink mistastte op een hoge voerzet van de Kampongspeler Zurhage een niet te missen kans kreeg: 1-0. Dor restein stelde daarna de Utrechtse doel man nog eens op de proef, maar meer dan een hoekschop hield hij er niet aan over. De enerverende tweede helft liet een sterk aanvallend B.D.C. zien, dat in de tiende minuut v. d. Lugt verloor. Hij werd vervangen door Janssen. Van Fulpen verhuisde naar de voorhoede en deed daar voortreffelijk werk. Twaalf minuten na de hervatting had B.D.C, eindelijk succes. Een voorzet van Dorre stein werd door de goed meegekomen Koolloos ingeschoten: 1-1. Maarde vreugde duurde niet lang. Twee minu ten later nam Kampong opnieuw de leiding, toen—Zurhage een- vrije- schop ineens inschoot 2-1. De wedstrijd werd na dit doelpunt nogal rommelig. Van Kempen en Demmers kregen het aan de stok, met genoemde gevolg en vijf mi nuten voor het einden moest -B.D.C. - het ook nog zonder Van Fulpen stellen. In de stand kwam geen wijziging meer. B.D.C. heeft in een harde wedstrijd de beide winstpunten zondag bij Kampong in Utrecht moeten laten. De thuisclub won de aanvankelijk wel aantrekkelijke en snelle, maar vooral in de tweede helft nogal rommelige en harde wed- Het tweede elftal van B.D.C. moest na een harde wedstrijd tegen L.V.V. ge noegen nemen met een 1-1 gelijk spel. B.D.C. zag zich twee strafschoppen ont houden. Een wat sterker L.V.V. nam voor de rust een 1-0 voorsprong door haar rechtsbuiten. Na rust was B.D.C. duidelijk in de meerderheid, maar de stug en hard verdedigende defensie van L.V.V. wilde voorlopig geen doelpunt toestaan. Tien minuten voor het einde moest L.V.V. zich eindelijk gewonnen geven, toen Roest met een ferme kop bal uit een voorzet van H. van Hal de gelijkmaker scoorde. Het was voor de vijfde maai in deze competitie, dat B.D.C. gelijk spel behaalde. B.D.C. 3-QUICK 3 1-5 Het derde elftal kwam opnieuw niet tot een overwinning. Op eigen veld moest het met 5-1 de eer laten aan het Amersfoortse Quick. Bij rust leidden de bezoekers reeds met 2-1. Ofschoon in de tweede helft B.D.C. doorlopend in de meerderheid was. was het Quick, dat nog driemaal scoorde. Voor B.D.C. red de Ton Bunnik de eer. B.D.C. 4-HOOGLAND 3 2-1 Het vierde behield zijn hoge positie door een kleine 2-1 zege op concurrent Hoogland 4. Voor Hoogland betekende dit de eerste nederlaag. In de defensie was het vooral de goed-spelende spil Fred van de Breemer. die de Hoog landse voorhoede steeds een halt toe riep. Toch namen de gasten de leiding na ongeveer een half uur spelen, maar vijf minuten voor rust maakte R. Klei- negris uit een strafschop gelijk: 1-1. Twintig minuten na de hervatting was het B.D.C., dat door T. v. d. Breemer een voorsprong nam. nadat A. Wagner in eerste instantie tegen de paal had geschoten. F. v. d. Breemer moest na een verkeerde kopbal het veld gebles seerd verlaten, maar B.D.C. wist des ondanks de kostbare voorsprong vast te houden. Het zesde, dat steeds een overwin ning met een nederlaag afwisselt, ver loor ditmaal in Amersfoort met 3-1 van K.V.V.A. 5. Het zesde opereerde de he le wedstrijd met tien man. Het heeft nu zes punten uit zes wedstrijden. Het achtste behaalde een fraaie ze ge op het bezoekende Limvio 5 uit Baarn. Met de rust was de score nog in evenwicht: 1-1. Doelpunten van A. v. d. Wardt en B. Rademaker (twéé maal) brachten B.D.C. de verdiende overwinning. Het nog ongeslagen B.D.C. 5 en het bijna ongeslagen B.D.C. 10 speelden .ec-i onderlinge vriendschappelijke wed strijd, die met een 2-2 stand eindigde. i

Soester Courant | 1968 | | pagina 5