i van hier en daar I I S.E.C. deed het rustig aan tegen De Vesting 3-0 De Baan - Baarn Hees verraste Candia 4-2 B.D.C.-nieuws S.V. B.D.C. ATLETIEK D00RSMEBEN GARAGE BOSBOOM B.D.C. leed onfortuinlijke nederlaag tegen Sehernenzeel The Red Stars organiseert scholieren- basketbaltournooi Opriehlingsvergaelering Olvmpia-jeugd vierde St. Nicolaasfeest Woudenberg nam revanehe op V.V.Z. St. Nicolaasfeest voor de Heesj eugd Klaar terwijl u wacht REVEROL SMEERSTATION S.E.C. zorgde voor aangename en onaangename verrassingen DINSDAG 10 DECEMBER 1968 S.E.C. is zondag leider 's Graveland in de vierde klasse G tot op twee punten genaderd. Het gedrang om de eerste plaats wordt trouwens bijzonder groot, want niet alleen wordt momenteel de eerste plaats gedeeld door 's-Graveland en De Zebra'se, maar op twee punten volgen behalve S.E.C. ook nog Nijen- rodes en K.V.V.A., terwijl A.P.W.C. uit Amersfoort ook niet geheel kansloos is. Al na acht minuten brak Van Berkel, die met Verhoven een groot aandeel in de 3-0 overwinning kreeg, alleen door, maar de Naardense doelman Tol redde op het laatste moment. Enkele minuten later sneed een combinatie van Van Berkel en Verhoeven door de Naarden se verdediging en Verhoeven zorgde voor het eerste doelpunt. Halverwege eerste helft was het Verhoeven, die doelman Tol met een kopbal passeerde, maar één van de achterspelers wist op de doellijn redding te brengen. Hij schoot de bal echter precies /oor de voeten van Verhoeven, die uit een moeilijke hoek ineens raak vuurde: 2-0. Even later werkte Van Berkel zich nog eens alleen door de verdediging, om speelde ook de doelman, maar werd op het beslissende moment ruw van de bal gezet. Een strafschop hield hij er echter niet aan over. Toch was het Van Ber- k"\ die tenslotte de derde treffer liet aantekenen, uit een pass van Verhoe ve i Vlak voor rust speelde Aalbers de vrijstaande Van Berkel nog eens de bal toe. Er volgde een schot, dat doel trof. doch als doelpunt niet geldig werd verklaard, omdat de arbiter luttele se conden voordien voor het einde van de eerste helft had gefioten. Ook na rust Luxe Lederwaren Reisartikelen en Paraplu's Laanstraat 113 - Tel. 02154-5350 was S.E.C. duidelijk de betere ploeg, maar verdere treffers bleven uit, al na men Woudenberg. Aalbers, Verhoeven en Van Berkel het Naardense doel her haaldelijk onder vuur. Ook Van Boeijen gaf nog eens een schitterend schot, dat even fraai door doelman Tol tot hoek schop werd verwerkt. De Naardense deelman wist trouwens ook op andere momenten een grotere nederlaag voor zijn ploeg te voorkomen. S.E.C. bleef door deze 3-0 zege ongeslagen op eigen terrein. S.E.C. 2-V.V.O.G. 2 2-2 De S.E.C.-reserves speelden voor de vijfde maal in dit seizoen gelijk. Het was een bijzonder rommelige en harde wedstrijden, twee Harderwijkers en één S.E.C.-speler (Porrestein) werden door de arbiter van het veld gestuurd. De gasten openden in de eerste helft de score, maar Vervloet maakte weer ge lijk. In de tweede helft was S.E.C. duidelijk beter, maar kreeg door het harde spel van de tegenstander nauwe lijks de gelegenheid om dat op de nor malen wijze tot uitdrukking te bren gen. Daarom was het opnieuw V.V.O.G., dat scoorde: 1-2. Pas vlak voor het ein de slaagde Hoed erin voor S.E.C. toch nog een punt uit het vuur te slepen, waardoor de 'indstand 2-2 werd. AINIERSFOORTSE BOYS 2-S.E.C. 3 0-1 Het derde elftal zorgde zondag voor een aangename verrassing, door lijst aanvoerder Amersfoortse Boys 2 op eigen terrein met 1-0 te verslaan. Beide ploegen deden niet veel voor elkaar on der. Voor rust 'everde dat voor beide partijen niets op. De rust ging met on- gev/ijzigde stand in. Al vrij snel na de thee stelde Pothoven met een voorzet Schalkwijk in staat S.E.C. op een 1-0 voorsprong te brengen. Na dit doelpunt hebben de bezoekers zich voornamelijk tot verdedigen beperkt en met succes, want in de stand kwam geen verande- rinp meer. S.E.C. 4-A.P.W.C. 4 1-2 Het vierde elftal slaagde er zondag niet in op eigen veld van het Amersfoortse A.P.W.C. 4 te winnen. De bezoekers keerden na negentig minuten voetbal met een 2-1 overwinning naar de kei- stad terug. In de eerste helft slaagden de bezoekers er een keer in om doelman v. d. Vaart te passeren: 0-1. Van de Vaart zelf verzuimde Kort daarop de stand weer in evenwicht te brengen door een strafschop te missen. Toch maakte S.E.C. gelijk, al gebeurde het Het eerste elftal van Hees heeft zater dag revanche genomen voor de destijds in Rhenen geleden nederlaag tegc Can dia. De Soestenaren wonnen nu met 4-2. Overigens heeft het Hees heel wat moei te gekost, om tenslotte toch verdiend r t 4-2 te winnen. De bezoekers zijn de gehele wedstrijd door eigenlijk maar weinig in de aanval geweest. De door de heer Herkstroter vaardig ge leide wedstrijd begon met wat onge il teresseerd spel aan beide zijden. Niet alleen benutte de voorhoede van Hees weinig kansen, ook de achterhoede nam soms behoorlijke risico's. Dat werd de thuisclub tenslotte noodlottig. Candia maakte gretig gebruik van een misver stand in de Hees-defensie. Het zat de Hoes-voorhoede daarna ook niet erg mee. Toch was het Van Es, die na enig jong leren met de bal de gelijkmaker in schoot: 1-1. Candia bleef echter verwoed aanvallen om opnieuw een voorsprong te nemen en kreeg uiteindelijk toch zijn zin, zij h?t met medewerking van Hardeman, die in het strafschopgebied de bal in ziin handen nam en daarmede een straf schop veroorzaakte, die door Candia dankbaar werd benut om op 1-2 te ko men. Met deze stand ging ook de rust in. In de le helft legde Hees de basis voor de 4-2 zege op Candia. Met meer vlieg, dan kunstwerk wisten de Candia-ver- dedigers de score te beperken. In de tweede helft begon Hees aan een hevig offensief. Vrijwel de gehele Can- dia-ploeg trok zich in en rond het eigen strafschopgebied terug, zich met de moed der wanhoop verdedigend. Van Es scoorde tenslotte de gelijkmaker, zij het met een niet onhoudbaar schot Juist toen de vrij talrijke supporters al aan een puntenverdeling gingen wen nen, maakte De Jong dankbaar gebruik van een mislukte terugspeelbal (3-2), waarna dezelfde speler aan alle onze kerheid definitief een einde maakte door na een solo 4-2 te scoren. Hees behaalde daarmede een moeizame, maar zeer verdiende zege, die de club dicht bij de leiders bracht. HEES 3-T.O.V. 2 0-1 Hees 3 slaagde er zaterdag niet in tot e n overwinning te komen, al had het bezoekende T.O.V. 2 op grond van het vertoond.? spelbeeld met een paar doel punten verschil verslagen moeten wor den. Een zeker niet onhoudbaar schot bleef voor de te traag reagerende Muis onbereikbaar. Hees zou tenslotte nog een puntje hebben behaald, als vlak voor het einde niet een strafschop werd gemist. Overigens ontging het de ar biter. dat de T.O.V.-doelman te vroeg uit zijn doel kwam. HEES 4-HOOGERHEIDE 3 1-2 Het vierde elftal, waarvan men de laat ste tijd zeer redelijke resultaten is ge wend, verloor zaterdag verrassend van Hoogerheide 3. De Hilversummers trok ken met 2-1 aan het langste eind. Sak kers zorgde voor het Hees-doelpunt Na een combinatie met Van Berkel zorgde Verhoeven met een vliegend schot voor 1-0. na rust. Van de Broek was de maker. Luttele minuten voor het einde ging de overwinning toch nog naar de Amers- foorters. A.P.W.C. 5-S.E.C. 5 2-1 Ook de strijd tussen de vijfde elftallen van beide clubs eindigde in een 2-1 ze ge voor de Amersfoorters. De bezoe kers waren beduidend sterker, maar faalden in de afwerking. Dat had dan ook tot gevolg, dat de bezoekers bij de rust al een 2-0 achterstand hadden op gelopen. In de tweede helft slaagde Voskuilen er in, het verschil tot één doelpunt terug te brengen. Meer zat er voor de bezoekers niet in, ondanks een fel slotoffensief van de Soestenaren. S.E.C. 6-K.V.V.A. 6 1-1 Het zesde elftal hield thuis het vrij sterke K.V.V.A. 6 uit Amersfoort op 1-1. In de eerste helft nam een sterker K.V.V.A. een 1-0 voorsprong, die pas vijf minuten voor het einde door Van Delden teni?t werd gedaan. Het zesde elftal heeft nu vijf punten uit zes wed strijden. Afgezien van een aantal inhaalwed strijden ligt in de competitie van de lagere elftallen tot half januari stil. E.M.M. 2-B.D.C. 2 0-0 De B.D.C.-reserves speelden zondag voor de zesde maal in deze competitie gelijk. Overigens betekende deze puntenverde ling een verdienstelijk resu'taat voor de Soestenaren, die met een zwaar ge havend elftal in het veld kwamen. On danks de vijf invallers was B.D.C in de eerste helft aanmerkelijk sterker, zonder dat er overigens doelpunten uit voortkwamen. Driemaal waren de be zoekers zeer dicht bij een joelpunt, maar Jan Beijer en K. Grift hadden het ge luk niet aan hun zijde. Na rust gaf E.M.M. de toon aan. maar dat had evenmin doelpunten tot gevolg. Beide keepers hielden hun doel schoon in de- z° aantrekkelijke en sportieve wedstrijd op een moeilijk bespeelbaar veld. N.S.C. 2-B.D.C. 3 2-1 Het derde elftal kwam opnieuw niet tot een overwinning. Ditmaal was het 't Nijkerkse N.S.C. 2, dat B.D.C. van de zege afhield. De thuisclub zegevierde uiteindelijk met 2-1. De thuisclub was tegen het onvolledige derde elftal vrij veel in de aanval, maar moest B.D.C toch een voorsprong toestaan. Een schot van M. v. d. Breemer trof met mede werking van de N.S.C.-doelman tot ieders verrassing doel: 0-1. Door goed werk van de achtrehoede wist B.D.C. tot een kwartier voor het einde stand te houden. Op vrij gelukkige wijze kwam N.S.C. naast B.D.C. en enkele minuten later won N.S.C. met een duidelijk bui- tenspeldoelpunt toch nog de wedstrijd. RODA 3-B.D.C. 4 4-2 Het vierde elftal, dat verleden week op fraaie wijze het ongeslagen Hoogland klopte, leed nu een verrassende 4-2 ne derlaag tegen Roda 3 uit Hamersveld. B.D.C. liet zich nogal van de wijs bren gen door de arbiter, die nogal eens zon derlinge beslissingen nam. Niettemin wist B.D.C. tot de rust stand te houden: 0-0. In de tweede helft nam Roda met twe dubieuze doelpunten al snel een 3-0 'oorsprong. Peter Lankreijer pro beerde tweemaal alleen tot succes te komen en slaagde er inderdaad in, de stand op 3-2 te brengen, maar tien mi nuten voor het einde zorgde Roda ten slotte voor het beslissende doelpunt: 4-2. B.D.C. 5-AMSVORDE 6 3-1 Het vijfde bleef ook in de zesde wed strijd zonder puntenverlies. Nu was het Amsvorde 6 uit Amersfoort, dat met een 3-1 nederlaag naar huis werd gestuurd. Bij Je rust had een leuk combinerend B.D.C.-elftal al een 2-0 voorsprong door doelpunten van E. Bodewes en A. v. d. Linden. Na rust scoorde Amsvorde na een uitval tegen. Keeper v. Dalen moest zich ettelijke malen onderscheiden om een gelijkmaker te voorkomen. Een fraaie solo van J. Beijer werd ten slotte bekronod met een doelpunt, waar mede voor B.D.C. een einde kwam aan -Pdere eventuele onzekerheid. Het zesde elftal heeft zondag op eigen veld met minimaal verschil van het Amersfoortse Quick 7 verloren. De be zoekers trokken na een spannend duel tenslotte met 4-3 aan het langste eind. B.D.C. behield daarmede zijn zes pun ten. nu uit zeven wedstrijden. Het achtste deed het niet veel beter. Het verloor in Soesterberg met 3-1 van de club van die naam, nadat de rust met gelijke stand was ingegaan: 0-0. Hc tiende behield zijn leidende positie dankzij een kleine 3-2 overwinning bij Limvio 5 in Baarn. De rust ging met ee 1-0 voorsprong voor B.D.C. in dankzij een doelpunt van P. Jak. Na rust bracht S. Bakker de stand op 2-0 door een verdedigingsfout af te straf fen, maar een fel tegenoffensief leverde Limvio twee doelpunten op, waarmede de strijd weer geheel ope was. Het was opnieuw Jak, die voor B.D.C., scoor de en daarmede zijn club de toch wel verdiende overwinning bracht. p r Een gehavend B.D.C. is er zondag niet in geslaagd, met een overwinning naar huis te komen. In Scherpenzeel leden de Soestenaren een kleine 1-0 neder laag tegen de club van die naam. B.D.C. had vooral in de eerste helft het beste van het spel, maar naarmate de strijd vorderde, werd Scherpenzeel sterker. Lnksbuiten G. Vermeulen stichtte her haaldelijk gevaar in de Soester defensie en vooral in het nemen van hoekschop- oen bleek hij zeer gespecialiseerd. Een daarvan leidde de eerste en enige tref fer in. Na een chaotische situatie voor het doel van B.D.C. was het tenslot te J. Becker, die voor Scherpenzeel scoorde: 1-0. B.D.C. vocht fel terug, maar schoten van Dorrestein en Van Fulpen gingen net naast en over. Ook D. Dorrestein kreeg een fraaie kans. maar zijn zeer harde schot belandde buiten bereik van de Scherpenzeelse doelman juist in het zijnet. De rust ging met 1-0 in. De tweede helft gaf B.D.C. weinig ge legenheid om nog wat terug te doen. De bezoekers misten elk zelfvertrouwen, probeerden wel het een en ander te bereiken, maar legden te doorzichtige combinaties op de grasmat om succes te hebben. Er werden nog wel twee doelpunten gescoord, voor Scherpenzeel door Vermeulen en voor B.D.C. door Dorrestein. maar beide doelpunten wer den terecht wegens buitenspel afge keurd. Beide doelmannen moesten nog een paar fraaie safes verrichten om in de stand geen wijziging te laten komen. Bij één daarvan kreeg keeper Smink zelfs applaus van de scheidsrechter. Maar het bleef 1-0 voor Scherpenzeel. Gestimuleerd door het succes van het eerste basketbaltoerno:oi voor scholie ren, dat Red Stars vorig jaar georga niseerd heeft, heeft het bestuur besloten col: dit jaar weer een dergelijk toernooi te houden. Reeds vorig jaar groeide dit toernooi uit zijn jasje en werden op een dag 35 wedstrijden gespeeld. Dit jaar heeft het bestuur daarom besloten om dit toer nooi uit te breiden tot drie wedstrijd dagen, zodat ook meer teams in konden schrijven voor dit toernooi. De toernooidagen zijn zondag, maandag en dinsdag, 29, 30 en 31 december. De inschrijvingen ten opzichte van vorig jaar zijn zelfs verdrievoudigd en maar liefst 32 teams van diverse scholen heb ben voor dit toernooi ingeschreven, met daarnaast nog drie verenigingsteams. Er moeten in deze drie dagen in totaal 93 wedstrijden verspeeld worden, welke al lemaal zullen plaatsvinden in de R.K. Mavo-zaal te Soest. Er zijn inschrijvin gen uit Utrecht, Hilversum, Amersfoort, Soest, Baarn en Bunschoten. Het groot ste aantal deelnemers telt de R.K. M.A.V.O. te Soest zelf, dat maar liefst acht teams heeft ingeschreven. Had men vorig jaar nog alleen maar jongensteams; dit jaar doen er maar liefst tien meisjesteams mee, verdeeld in twee poules. Voorts is er een jon gens a poule en een jongens b poule; twee herenpoules en een poule voor de drie /erenigingen: S.V.S., Red Stars en Slavia, die alle drie op maandag zullen uitkomen. Om alle belangstellenden te kunnen her bergen heeft het bestuur enkele klas lokalen toegewezen gekregen, die onder meer dienst zullen doen als kleed en konsumptielokaal. VOOR HAAR AFDELING DINSDAG 10 DECEMBER, DES AVONDS 8 UUR, in de cantine aan de Bosstraat. Alle belangstellenden van harte welkom De Olympia-jeugd hield afgelopen vrij dag het jaarlijkse St. Nicolaasfeest in gebouw Credo. Om vijf uur trad de Goedheiligman, toegezondgen door 150 kinderen en erwelkomd door de voor zitter van Olympia. Na enkele verma nende en ook goedkeurende woorden werden acht leden van Olympia bij de Sint geroepen. De Kindervriend leverde een bijdrage (van chocola overigens) ter versteviging van de financiële positie van de vereniging door mevr. Van Ame- rongen een zak duiten te overhandigen. Na het vertrek van de Sint hebben de leden van Olympia onder veelvuldig commentaar gekeken naar een tweetal humoristische films (Stan Laurel en Oli- ver Hardy). Eerst om kwart voor zeven verlieten de feestgangertjes, allen rijk voorzien van goede gaven uit Spanje, het feestrumoer. ">FMBRAMDTLAAN 18 TEL 32155-4785 Woudenberg heeft afgelopen zaterdag met 3-0 revanche genomen voor de 3-0 nederlaag, die het tegen V.V.Z. heeft ge leden. V.V.Z. bleek niet bij machte om Woudenberg veel hindernissen in de weg te leggen. In de eerst*, twintig mi nuten kon V.V.Z. het spel van de te genstander nog enigszins volgen, maar naarmate de strijd vorderde, kreeg V.V.Z. het zwaarder te verduren. Na twintig minuten moest doelman Rebel capituleren voor een fraai schot van de Woudenbergse middenvoor en vijf mi nuten later keek V.V.Z. zelfs al tegen een 2-0 achterstand aan. In de tweede helft speelde V.V.Z. wel iets offensie ver, maar de voorhoede bracht er wei nig van terecht. Men probeerde teveel door indivi iuele acties tot succes te ko men. Bovendien kwam de voorhoede duidelijk tempo tekort. Aan de andere kant moest V.V.Z.-doelman Rebel nog verschillende reddingen verrichten om de schade beperkt te houden. Een kwar tier voor het einde moest hij echter toch nog een keer buigen voor een fraai schot van de Woudenbergse rechts half, die de stand daarmede op 3-0 bracht. V.V.Z. 3-D.O.B. 2 2-2 Het derde elftal zorgde zaterdag voor een zeer goede prestatie door het op de derde plaats staarde D.O.B. 2 op een gelijk spel te houden, waarmede V.V.Z. gedeeltelijk revanche nam voor de des tijds in Nigtevecht geleden nederlaag. Niettemin moesten de Soestenaren tot tweemaal toe een achterstand inlopen. V.V.Z. moest toezien, hoe de gasten in de eerste helft een 1-0 voorsprong na men, maar Van Wijk bracht een kwar tier later de spanning weer volledig terug. Toch ging V.V.Z. met een 2-1 achterstand de rust in. Tweemaal ver scheen Van Wijk alleen voor de D.O.B.- doelman, maar het was tenslotte F. van Hornsveld, die voor de gelijkmaker moest zorgen. Sova 3-V.V.Z. 4 1-0 Het vierde elftal moest zaterdag genoe gen nemen met een kleine 1-0 neder laag tegen het Amersfoortse Sova 3. De Amersfoorters scoorden al voor rust het enige en naar later zou blijken be slissende doelpunt. V.V.Z. was niet meer bij machte om deze achterstand nog in te halen. Het zesde elftal tenslotte leed op eigen terrein een gevoelige 7-0 nederlaag te gen koploper Cobu Boys 5 uit Amers foort. In de eerste helft gaf V.V.Z. de toch wel sterkere tegenstander goed partij, waardoor de schade tot één doel punt beperkt bleef, maar in de tweede helft scoorde Cobu Boys er lustig op los. Twee jeugduitslagen: V.V.Z. adsp. c- S.E.C. d 3-2 en V.V.Z. jun. A-IJssel- meervogels B 2-2. De jeugd van Hees, die zaterdag niet behoefde te voetballen, kreeg van het bestuur zaterdag een gezellige Sint Ni- colaasmiddag aangeboden. Hoogtepunt van deze bijeenkomst was een film van de voetbalwedstrijd Engeland-Rest van de Wereld, waarin opvallende verrich tingen door de kijkertjes met applaus werden beloond. Een goedgeefse mid denstander zorgde ervoor, dat de Hees- jeugd niet met lege handen naar huis ging. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - TeleL 3256 De zaterdagelftallen van S.E.C. hebben dit weekeinde voor een aangename en een onaangename verrassing gezorgd. Het eerste elftal, dat twee weken ge leden thuis op verrassende wijze de eers te wedstrijd op eigen veld van Baarn verloor, zorgde zaterdag voor de aange name surprise, door nu Hoevelaken, dat op de tweede plaats stond, de eerste thuisnederlaag te bezorgen. De Soeste naren keerden met een 2-1 overwinning naar huis terug. Voor de thuisclub was deze nederlaag vrij moeilijk te verwer ken. Toen men er niet goedschiks in slaagde de achterstand weg te werken, wilde men het kwaadschikt proberen. Maar het resultaat was alleen, dat Hoe velaken de strijd met negen man be ëindigde. omdat één van de spelers, die al enkele malen ruw was opgetreden, door de arbiter tenslotte van het veld werd gestuurd. Hoevelaken begon zeer sterk en zette S.E.C. al meteen onder vrij zware druk, overigens zonder re sultaat, want de verdediging hield goed stand. Doelman Kramer bleek boven dien in een uitstekende vorm te verke ren. Niettemin bleef het grootste deel van de wedstrijd zich op de helft van S.E.C. afspelen, totdat bij een uitval Rouwendaal plotseling alleen opdook voor de Hoevelakense doelman en geen fout maakte: 0-1. Voor de thuisclub was dat alleen maar aanleiding om nog offensiever te gaan spelen. Keer op keer moest keeper Kra mer handelend optreden, maar hij liet zich niet passeren. In de verdediging was het vooral ook spil De Vries, die i opmerkelijk goede partij speelde en menige Hoevelakense aanval bedwong. Een tweede uitval werd Hoevelaken noodlottig. Het was opnieuw Rouwen daal, die zich handig van een paar te genstanders ontdeed, de keeper uit zijn doel lokte en toen voor de tweede maal scoorde: 0-2. Met deze comfortabele voorsprong begon S.E.C. aan de tweede helft, die vrijwel hetzelfde spelbeeld liet zien: een overwegend aanvallend Hoevelaken, dat echter bij tijd en wij len S.E.C. gevaarlijke uitvallen zag doen. In de tweede helft kwamen daar echter geen doelpunten meer uit voort. Het spel werd geleidelijk aan harder, vooral toen na tien minuten Hoevelaken er toch in slaagde, doelman Kramer te passeren. De Hoevelakense speler Von- hoff bezondigde zich steeds meer aan hard spel en werd tenslotte van het veld gestuurd, toen hij spil De Vries van S.E.C. tegen de vlakte werkte. S.E.C. kreeg het er niet gemakkelijker door, maar slaagde er tenslotte wel in de kostbare voorsprong te handhaven. ORANJE LEEUWEN 2-S.E.C. 2 2-0 Even groot, maar dan onaangenaam, was de verassing, waarvoor S.E.C. 2 zorgde. Het verloor zaterdag zijn eerste wedstrijd en wel van het Hilversumse Oranje Leeuwen 2. dat op eigen terrein S.E.C. met 2-0 de baas bleef. S.E.C. zag direct al een fel aanvallend Oranje Leeuwen tegenover zich, dat al in de eerste helft een 1-0 voorsprong nam, zij het dat het doelpunt wel in duidelij ke buitenspelpositie werd gescoord. Doelman De Beer, die Maijer verving, speelde achter een goede partij. In de tweede helft kreeg S.E.C. verschillende kansen, maar bleef te onproductief om tot succes te komen. Daarentegen slaag der de Hilversummers er tien minuten voor het einde nog wel in om doelman De Beer te passeren en daarmede had S.E.C. zijn eerste nederlaag te pakken. De Soestenaren bleven staan op zeven tien punten uit tien wedstrijden. Het derde elftal zorgde weer eens voor een overwinning. Het bleef thuis het bezoekende N.S.C. 4 uit Nijkerk met 3-2 voor. In deze tamelijk gelijk op gaande wedstrijd toondei. de Soestena ren net iets meer wilskracht en door zettingsvermogen om de aanvallen doel treffend af te ronden. Het vierde elftal kon het overeenkoms tig de verwachtingen in Terschuur te gen Terschuurse Boys 3 niet redden. Terschuurse Boys opende al na drie mi nuten de score, terwijl een fout van doelman Roels na vijf minuten het tweede doelpunt voor de gastheren be tekende. In de achterhoede van S.E.C. vielen herhaaldelijk grote gaten, waar van Terschuurse Boys voor rust nog vier maal wist te profiteren. In de tweede helft is S.E.C. aanmerkelijk meer in de aanval geweest, maar tot doel punten kwam het niet. Daarentegen zag de thuisclub nog tweemaal kans, keeper Roels te passeren, waarmede de eindstand op 8-0 kwam. S.E.C. be- heild daarmede de laatste plaats. 1

Soester Courant | 1968 | | pagina 5