Voor u tot 61U°lo rente en voor u keuze uit 6 spaarvormen sn voor u.... DitisUw WISO-: zegel Gemeenteraadsvergadering DOORSMEREN GARAGE BOSBOOM de bank waar ook zich thuis voelt Telefoonnummer ziekenauto 5980 B.D.C.-handbal klaar terwijl u wacht REVEftOL SMEERSTATION Op! nieuw grote overwinning voor V.V.H.-heren „The Red Stars" S.E.C. - B.D.C. - HEES «N V.V.Z. HADDEN „SNEEUWVRIJ V.V.Z. '49 ernstig gedupeerd Soester Vogelvrienden gaan Distrietstentoonstelling houden WISOSOEST mededelingen Wederopbouwwet De dames die vorige week reeds kam pioen werden in de Districts tweede klasse, behaalden zondag in de laatste wedstrijd van de competitie een 6-5 overwinning op Lijnden uit Badhoeve dorp. Een harde wedstrijd, getuige het feit dat Til Smeeing in de laatste vijf mi nuten met een opengescheurde wenk brauw het veld moest verlaten. Hoewel B.D.C. zich in deze laatste wed strijd niet meer druk hoefde te maken, was het zevental er toch op gebrand ook de laatste twee punten te bemach tigen. In de eerste helft leek het erop, dat B.D.C. een eenvoudige overwinning op Lynden zou gaan behalen. De vier doel punten die binnen vijftien minuten door B.D.C. gescoord werden, deden de B-D.C.-dames optimistisch stemmen. Vooral het vierde doelpunt een prachtig achterwaarts schot van Nel Smeeing, dwo: -* veel bewondering af. B.D.C., in de veronderstelling, dat hun niets meer kon gebeuren, kreeg echter de domper op de neus, want in de resterende tien minuten wist Lijnden heel gemakkelijk tot 3-4 terug te komen, hetgeen ook de ruststand inluidde. Mede door deze stand begon het spel in de tweede helft aanzienlijk harder te worden. Lijnden was er natuurlijk op gebrand om B.D.C, haar eerste neder laag in deze competitie toe te brengen Het doelpunt dat Anny Roest maakte! waarmee de stand op 3-5 kwam, gaf de B.D.C.-ploeg enigszins haar zo brood nodige rust terug. Desondanks wist Lynden door fel door te drukken terug te komen tot 5-5. De spanning werd voelbaar in de Am sterdamse Rai gedurende de laatste tien minuten, doch ineens was daar Til Smeeing die met een prachtig schot 5-6 scoorde. De vreugde kende geen g.anzen meer. Helaas moest dezelfde speelster vijf minuten daarna naar het ziekenhuis vervoerd worden, om haar wenkbrauw te laten hechten, na een ongelukkige aanvalsactie van één der speelsters van Lijnden. Opmerkelijk was de aanwezigheid van de gehele ploeg van „De Meteoor" uit Hoogwoud bij deze wedstrijd. „De Me teoor" is namenlijk de tegenstandster in de promotiewedstrijden om een plaats in de Distritcs eerste klasse. Deze wed strijden worden op 2 en 9 maart ver speeld. Via een uit- en thuiswedstrijd moet een overwinnaar uit deze wed strijden te voorschijn komen. Het tweede herenteam leed vrijdag avond in de Amersfoortse Sporthal een 15-16 nederlaag tegen Arma uit Zeist. Het tweede damesteam speelde dit weekend twee wedstrijden n.1. tegen Laren en Amersfoort 2. De eerste wed strijd tegen Laren ging met 7-4 verlo ren, de tweede wedstrijd eindigde in een 2-2 gelijkspel. Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL. Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 Het eerste herenteam van de volleybal vereniging V.V.H., dat in de laatste we ken zo verrassend in opmars is, heeft donderdagavond opnieuw een tegen stander aan de zegekar kunnen binden. Ditmaal was het matige Leatitia 2 uit Soesterberg het slachtoffer. De Soester- bergers werden met een 3-0 nederlaag naar huis gestuurd. De V.V.H.-ploeg begint elke week beter in haar spel te komen, zodat de resul taten dan ook in stijdende lijn blijven gaan. In de wedstrijd tegen Leatitia lie pen de combinaties tussen de aanval en de verdediging vooral in de eerste twee sets zo gesmeerd, dat de tegenstanders er vrijwel niet aan te pas kwamen: 15-1 en 15-3. Het grote pluspunt in deze sets was ongetwijfeld de grote vooruit gang in de opbouw der aanvallen. Vele aanvallen werden met flitsende smas hes afgerond. Daaraan ontbrak het in de voorgaande wedstrijden nog wel eens. In de laatste set kreeg V.V.H. nog even een wanhoopsoffensief van Leatitia te verwerken, waardoor de tegenstander tot 11-11 bij kon blijven. Daarna maak te V.V.H. de set echter snel uit, onder luide toejuichingen van de grote sup porters schare: 15-11. Door deze overwinning en dankzij de welwillende medewerking van koploper en plaatsgenoot Foxboro. dat het op de tweede plaats staande De Amersfoortse met 3-0 terugwees, heeft V.V.H. zich genesteld. De eerste twee plaatsen ge- nu vrij verrassend op de tweede plaats ven recht op het spelen van promotie wedstrijden voor de derde klasse. RED STARS HEREN ZORGEN VOOR EEN UITSTEKEND HERSTEL In het afgelopen weekeinde zagen we een herboren herenteam van de Soester basketbalvereniging aan de slag in een di bbel programma, waarvan de heren één wedstrijd verloren met slechts vier punten verschil tegen koploper Nijen- rode en de andere wedstrijd tegen het Utrechtse Eagles met maar liefst 70-45 werd gewonnen. Ook de jongens-aspiranten hebben het weer zeer goed gedaan en zij versloegen het Utrechtse U.V.V. met 61-14. RED STARS-NIJENRODE 40-44 De eerste wedstrijd van de Red Stars heren in dit weekeinde was op zater dagavond in de Utrechtse Beatrixhal te gen koploper Nijenrode. Tot nu toe had Nijenrode geen enkele wedstrijd verlo ren en gezien de „impasse" waarin het herenteam van Red Stars de laatste we ken verkeerde, zag het er dan niet naar uit dat Nijenrod? zoveel moeite met Red Stars zou hebben. Maar het tegendeel was waar. De Soes ter heren hadden zich volkomen her steld van de slechte vorm waarin zij verkeerd hebben. Misschien kan de oor zaak hierin liggen, dat de heren mo menteel beschikken over een coach, na melijk de heer R. Valk, die zelf voor lopig niet mag spelen, zodat dit de he ren het nodige vertrouwen gaf, want een basketbalteam, zonder een coach is haast niet mogelijk. Nijenrod kon zich in deze wedstrijd niet losmaken van een goed spelend Red Stars. Met nog vijf minuten spelen in de eerste helft was de stand nog gelijk 11-11. De Red Stars heren bleven goed combineren en in de verdediging konden Hans Bosboom, Bert Vlug en Arie Louis elkaar goed vinden, terwijl Wim Voet, Wim Jansen Schipper en Wim Bolwerk de Nijenrode-aanval- lers danig op de hielen zat. Verdiend sloot Red Stars deze eerste helft dan ook af met een 17-16 voorsprong. In de tweede helft zagen we eenzelfde spelbeeld. Beide teams waren goed aan elkaar gewaagd, doch het werd duide lijk in deze spelfaze dat Nijenrode wat geïrriteerd raakte doordat het maar geen afstand kon nemen van Red Stars. Het was dan ook jammer dat de Nijen- rode-spelers ongeoorloofde middelen ging toepassen en doordat de scheids rechters dit te laat door hadden, kon Nijenrode juist op tijd een lichte voor sprong nemen van vier punten, die zij niet meer uit handen hebben gegeven. Red Stars kwam nog wel een paar keer terug, maar de tijd ontbrak o malsnog de achterstand om te zetten in een voor sprong, hetgeen zeker verdiend was. Een jammerlijke 40-44 nederlaag voor Red Stars dus, waarmee Nijenrode zich wel bijzonder gelukkig mag noemen, want erg eervol kunnen ze deze overwinning toch niet noemen. Persoonlijke score van Red Stars: Wim Bolwerk 5 punten: Wim Jansen Schip per 6 punten: Bert Vlug 9 punten en Hans Bosboom 20 punten. RED STARS-EAGLES 70-45 In de tweede ontmoeting in het week einde, op zondagavond, tegen het Utrechtse Eagles, eveneens in de Bea trixhal, hebben de heren van Red Stars zich duidelijk gerevancheerd van de jammerlijke nederlaag van de avond te voren, dit dan ten koste van het team van de Eagles, dat in deze sportieve wedstrijd lengte en raffinement miste om het subliem draaiende herenteam van Red Stars te verschalken in de verdedi ging. En aangezien de aanval van Red Stars ook zeer soepel draaide, er werd weinig foutief gepasst, was er geen vuiltje aan de lucht voor de Soestenaren en coach Valk kon dan ook tevreden naar de verrichtingen van dit team kijken. Bijzónder schotvaardig was deze avond Bert Vlug (24 pnt.), terwijl Hans Bos boom en John Bleyenberg heer en mees ter in de verdediging waren en voorts werd dit trio voortreffelijk bijgestaan door Wim Bolwerk, Arie Louis en de van de jeugd afkomstige Gerrie van Delden. Binnen zes minuten had Red Stars een 7-0 voorsprong genomen, die uitliep tot 13-4, maar Eagles kwam verassend te rug en in de elfde minuu: stonden de Utrechtenaren voor met 14-13. Coach Valk vroeg een time-out aan, die goed scheen te werken, want na zes minuten spelen was de stand reeds 25-16 voor Red Stars en verder is de overwinning niet in gevaar geweest. In de laatste drie minuten van de eerste helft liep Red Stars nog uit naar een 33-20 voor sprong. De tweede helft was min of meer een fórmaliteit. Red Stars bleef superieur en vergat hun overwicht niet uit te druk ken in doelpunten. Na tien minuten was de stand al 52-34 en in de laatste tien minuten lieper. de heren uit naar een 70-45 overwinning. Persoonlijke score Red Stars: Wim Bol werk 8 pnt.; Arie Louis 6 pnt.; Hans Bosboom 17 pnt.; Bert Vlug 24 pnt.; Gerry v. Delden 3 pnt. en John Bleyen berg 12 pnt. RED STARS A-U.V.V. b 61-14 Ook voor de Red Stars aspiranten is het afgelopen weekeinde uitstekend ge gaan. In een heel goede partij basket bal, met name in de tweede helft, liep Red Stars uit naar een verdiende over winning van maar liefst 61-14. Het was voor coach Valk in deze wedstrijd een goede gelegenheid om wat te experi menteren. Na tien minuten spelen had U.V.V. nog geen enkel punt gescoord en was de score aan Red Stars zijde reeds opgelopen tot 15 punten. De eerste helft werd afgesloten met 22-6 voor Red Stars. In de tweede helft speelden de Soester basketballers nog sterker hetgeen Red Stars een totale 61-14 overwinning op leverde. Persoonlijke score: John v. d. Grift 2; Jos van den Brink 27 pnt.; Ed- ward Zeil 1 pnt.; Paul Ditters 2 punten; Peter Lustenhouwer 2 punten; Majel Lustenhouwer 3 pnt. en Leo Kortekaas 24 pnt. Het eerste elftal van de voetballers van de Ferd. Huycklaan, dat dit seizoen voor zeer matige prestaties zórgt, heeft het nog moeilijker gekregen om zich in zijn klasse te handhaven doordat Gerrit Floor, sedert enige tijd geplaagd door een maagzweer, en daardoor al enige wedstrijden niet van de partij, nu door de K.N.V.B. is geschorst voor maar liefst 8 wedstrijden, zodat het nu helemaal ze ker is dat trainer Lankhorst dit seizoen niet meer op „Floortje" hoeft te reke nen. Naast deze speler van het eerste team werd ook een speler van het twee de team geschorst, zij het dat P. Altena slechts drie wedstrijden niet opgesteld zal kunnen worden. Bij Hees dat het dit seizoen na een sterke start, even moeilijk kreeg, maar zich daarvan moedig herstelde, gaat re- serve-doelman Tempelaars de gelederen verlaten, met ingang van medio februari gaat hij het doel van Oranje Leeuwen uit Hilversum verdedigen. De oud-doel man van het derde H.V.C.-team Kamp horst, zal hem bij Hees gaan vervangen. De Soester vogelvrienden gaan eind dit jaar weer een districtstentoonstelling organiseren, zo is afgelopen donderdag avond op de jaarvergadering in Bos en Duin besloten. De vereniging heeft de tentoonstelling van de bond toegewezen gekregen, mede omdat er geen andere vereniging belangstelling voor had. De tentoonstelling wordt gehouden in de week van 7 tot 14 december in he. St. Josephgebouw. Er zullen in die week geen andere tentoonstellingen worden gehouden. De organiserende vereniging rekent op een inzending van ongeveer duizend vogels. De heer P. Ch. Dijkman is als secreta ris weer terug in het bestuur. Het be stuur had hem - nauwelijks met zijn medeweten - kandidaat gesteld en ook met het beoogde succes, want de heer Dijkman werd met bijna algemene stemmen als secretaris benoemd. Zijn voorganger, de heer J. de Beer, die zich Zo zien de WISO-zegels er uit die U als uw boekje vol is recht ge ven op ƒ2,50 bij uw WISO-winkelier of bij de Raiffeisenbanken. Uw WISO kaart is snel volgespaard, want WISO zegels worden U bij contante aanko pen gratis verstrekt in 75 WISO zaken. 1968-69-70 niet herkiesbaar stelde, maakte in zijn jaarverslag melding van een gunstig verenigingsjaar. Aan het begin van het verslagjaar telde de vereniging 100 se nior-leden en 2 jeugdleden. Aan het begin van dit jaar bedroeg het aan tal leden 102 en het aantal jeugdleden 3. In het afgelopen jaar werden weer diverse lezingen en dia-vertoningen ge organiseerd, terwijl men ook op de na tionale tentoonstelling in Soest goed voor de dag kwam met kampioenschappen voor de heren De Goede, De Bruijn en Dijkman. In financieel opzicht ging het de ver eniging trouwens ook niet slecht. Het verenigingsjaar werd weliswaar met een klein verlies afgesloten, maar daar stond een royale, aan de tentoonstelling be haalde winst tegenover. De Vogelvereniging is aan een verjon ging van het bestuur begonnen. Het ligt in de bedoeling om ieder jaar een ouder bestuurslid door een jonger te vervan gen, zodat de vereniging over vijf a zes jaar geheel uit jonge bestuursleden zal bestaan. Voorzitter D. Kuijper zei, dat men niet meer de fout van enkele jaren geleden wil maken toen het bestuur in zijn geheel door een ander, veel jeugdi ger bestuur werd vervangen. „Dat is toen een fiasco geworden", zei de voor zitter. De verjonging is dit jaar geko men van de heer v. d. Heuvel, die met de heer Dijkman tot nieuw bestuurs lid werd gekozen. De heer H. Duit heeft zijn funktie als ringcommissaris in verband met zijn dagelijkse werkzaamheden en zijn voor zitterschap van V.V.Z. moeten neerleg gen. Hij ging zelfs als lid voor de ver eniging verloren, al is hij wel donateur geworden. Aan de districtstentoonstelling zal, zo als gebruikelijk, tevens een onderlinge wedstrijd zijn verbonden. De gemeenteraad van Soest komt woensdag 19 maart a.s., te 19.30 uur, in openbare zitting bijeen in de zaal van de brandweerkazerne ter behandeling van de navolgende agenda: 1. Beëdiging van de heer H. Borreman als gemeente-secretaris. 2. Beëdiging van de heer J. L. van van Dommelen als loco-secretaris. 3. Ingekomen stukken. a Schrijven d.d. 18 december 1968 van de directeur van het gasbedrijf inzake verhoging huur gasgeysers met voorstel dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen. b. Schrijven d.d. 8 jan. 1969 van Ir. t. J. Coffing, waarbij de gebundelde verkeerswaarnemingen worden toege zonden met voorstel dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen. c. Schrijven d.d. 7 januari 1969 van het Waterleidingbedrijf Midden Nederland inzake fluoridering van het drinkwater met voorstel dit schrijven voor kennis geving aan te nemen. d. Besluit d.d. 17 jan. 1969, afd 5 nr. 3041 '68 RO/118 van Gedeputeerde Sta ten van Utrecht, waarbij het raadsbe sluit d.d. 16 oktober 1968, afd. I nr. 7303. strekkende tot wijziging van de bouw verordening, is goedgekeurd, met voor stel dit besluit voor kennisgeving aan te nemen. f. Bezwaarschrift d.d. 22 januari 1969 van de heer F. C. M. de Graaf te Zeist tegen de aanschrijving tot verbetering van de woning Kampweg 90 te Soester berg met voorstel dit stuk om advies in handen te stellen van burgemeester en wethouders. g. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen der Vereniging van Neder landse Gemeenten, met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. h. Schrijven van het Gasbedrijf Cen traal Nederland d.d. 23-12.1968 betref fende het ontwerp van de begroting van inkomsten en uitgaven van dit be drijf met voorstel de door de commissie Gasbedrijf gemaakte opmerkingen ter kennis te brengen van het Gasbedrijf Centraal Nederland. i. Schrijven van het Waterleidingbe drijf Midden Nederland d.d. 30-12-1968 tot aanbieding van de voorlopige vast gestelde begroting voor het jaar 1969 met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. j. Schrijven van de Opleidingsschool voor Gemeentepolitie „De Boskamp" te Leusden d.d. 1.11 68 tot aanbieding van de begroting voor het dienstjaar 1969, alsmede twee begrotingswijzigingen voor 1968, met voorstel dit voor kennis geving aan te nemen, k. Verzoek van de bewoners van de woningen A. van Leeuwenhoeklaan 1 t/m 13 om de door hen bewoonde wo ningen te mogen kopen, met voorstel dit in handen te stellen van burgemeester en wethouders om prae-advies. 1. Jaarverslag van de Commissie tot Wering van Schoolverzuim te Soester berg, met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. m. Brief van de raadsfractie van de Partij van de Arbeid d.d. 14 augustus 1968 met antwoord van het college van burgemeester en wethouders inzake de huisvesting van buitenlandse arbeiders in het pension aan de Burg. Grothe- straat, met voorstel dit voor kennisge ving aan te nemen. 4. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de Zone verordening Hinderwet voor: a. het oprichten van een constructie werkplaats aan de Schrikslaan. b. het oprichten van een chemische fa briek aan de Grote Melmweg. de Heer B. Douwes, ChefKas-afdelIng, Kantoor Groningen. Sparen is aantrekkelijk, vooral bij onze bank, de NM. Hoge rentepercentages en meer spaarmogelijkheder, voor particulieren, stichtingen en verenigingen. Daar naast zijn er ook 61/2% spaarbrieven. De NMB heeft vooi iedereen een aangepaste spaarvorm, hoge rente en echte persoonlijke service. En ook dit laatste is iets waar we beslist niet zuinig mee zijn. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Soest: van Weedestraat 11. c. het wijzigen en uitbreiden van een motorbrandstoffenverkooppunt aan de R-demakerstraat hoek Postweg te Soes terberg. 5. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het plaatsen van een abri langs de Amersfoortsestraat. 6. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan: a. het bestuur van de Stichting van der Huchtscholen voor het aanschaffen van atletiekmateriaal t.b.v. de van der Huchtschool voor m.a.v.o. 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een extra krediet voor het aan schaffen van een muziekinstrumentari- um en andere hulpmiddelen t.b.v. de openbare school voor m.a.v.o. aan de Middelwijkstraat. 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een extra krediet voor het inrich ten van het natuurkundelokaal als prac ticumlokaal t.b.v. de openbare school voor m.a.v.o. aan de Middelwijstraat. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaf en installatie van noodstroorr. aggregaten voor de politie. 10. Voorstel tot wijziging van de met de gemeente Baarn gesloten gemeen schappelijke regeling inzake de stich ting en exploitatie van een vuilverwer- kingsbedrijf. 11. Voorstel tot het goedkeuren van de overeenkomst, waarbij de verplichting tot onderhoud van openbare rijwielpa den wordt overgedaan aan de vereni ging de Utrechtse Heuvelrug en het toekennen van een subsidie aan deze vereniging. 12. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen van een televisietoestel met antenne en installatie t.b.v. de openbare school voor g.l.o. te Soestdijk. 13. Voorstel tot verkoop van grond ge legen aan: a. de Birkstraat aan J. van Ginkel; b. de Dorresteinweg aan Blauw-Fonds II Trust N.V. 14. Voorstel tot wijziging van reke- ning-courantovercenkomsten met diver se banken. 15. Voorstel tot wijziging van het af lossingsplan van een aan de Woning bouwvereniging „Goed Wonen" ver strekte lening. 16. Voorstel tot deelname aan de ge meenschappelijke regeling inzake de in steling van het intergemeentelijk auto matiseringscentrum Midden Nederland". 17. Voorstel tot het aangaan van een geldlening. 18. Voorstel tot verlenging van de ont ruimingstermijnen van een aantal onbe- wóonbaarverklaarde woningen. 19. Voorstel tot wijziging van de be groting 1968 van de algemene dienst. 20. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor de uitbetaling van be- lastingschade. 21. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van gas centrale verwarmingsinstallaties in gemeêntewoningen. 22. Voorstel tot verkoop van het school gebouw en inventaris staande bij het kinderhuis Vosseveld aan de vereniging „Trein 8.28 H.IJ S.M." met vaststelling van de betreffende begrotingswijziging. 23. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen gelegen: a. aan de Laanstraat van mevrouw G. M. W. Rozendaal-Ridderikhof; b. aan de Amersfoortsestraat te Soes terberg van L. H. Veldhoen; c. aan de Wilhelminalaan van K. A. Musolf, met vaststelling vande desbetreffende begrotingswijziging. 24. Voorstel tot aankoop van grond ge legen: a. aan de van Weedestraat van "W. F. M. T. Ringenoldus; b. aan de Smitsweg van H. G. van Dorresteijn; c. aan de Verlengde Kolonieweg van C. van Huenen, met vaststelling van de desbetreffende begrotings wij ziging. 25. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst tot beëindiging van de pacht voor grond gelegen: a. aan de Koningsweg met C. Blanke- stijn; b. aan de Koninginnelaan met B. A. M. Overgoor, met vaststelling van de desbetreffende begrotingswijziging. 26. Voorstel tot wijziging van de ge meenschappelijke regeling met de ge meente Amersfoort inzake de instand houding van een muziekschool. 27. Voorstel tot uitname van grond uit het grondbedrijf. 28. Voorstel tot het verbinden van een bijzondere renteclausule aan het besluit tot aankoop van grond: a. vermeld onder punt 23b; b. vermeld onder punt 23c. 29. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor de verbetering van de ingangspartij van het Soester Natuurbad. 30. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet aan de Stich ting voor Katholiek Basis en Kleuter onderwijs te Soest t.b.v. het stichten van een kleuterschool in de wijk Smitsweg. 31. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan de Stichting voor Katholiek Basis en Kleu teronderwijs te Soest t.b.v. het stichten van een school voor g.l.o. in de wijk Smitsweg. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan A. J. Hilhorst, Ringweg 22, Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een bun galow met landbouwschuur op het per ceel, gelegen aan de Dorresteinweg, ka dastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nummer 4345, zulks in afwijking van het bestemmingsplan „Landelijk Ge bied". Alvorens een definitieve beslissing te ne men stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van één week na de dagtekening vant deze bekendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij hen in te dienen. De op de bouwaanvrage betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 11 februari 1969.

Soester Courant | 1969 | | pagina 3