éi '<6AaA WELK PROBLEEMGEBIED SOESTERBERG ONZE SCHAATSPLOEGEN ZIJN TE ZWAK OP DE SPRINT Mixed Hockey (dub Soest AVIA DIENSTEN CENTRUM „DE KORTE DUINEN" Tanken - Auto wassen Olieverversen - Doorsmeren B.D.C.-handbal vrijdag 21 februari zijn wij met vakantie FOTO-FILM SWAGER Soester schaatsenrijder in Hamar 55e Schoolvoetbaltoernooi 1969 Vroeger starten bij Hinterserie VOOR HORLOGES Medische dienst Succes van K.V.0. Goed begin van A.G.A.V.S.-teams Actiecomité tegen vervuiling AVIA DIENSTEN GENTRUM „DE KORTE DUINEN" Haarknippen - Cosmetica Parfumerieën Leuke Geschenkartikelen Jongens wierpen sneeuw- barrière voor verkeer op Verkeerscursus Dokier Lucas bij botsing na slip gewond Overmacht op de lange afstand ,,kAVe' 'doc Het Zclf-Ccntrum „kave' 'zclfbouwmcubelcn. „k^ve 'Doe Het Zelf-Centrum AVIA DIENSTEN GENTRUM „DE KORTE DUINEN" Kopje Koffie? - Kleine Maaltijd? Rustige Zakenlunch ,Keep-Fit" opgenomen in de Soester atletiek-vereniging VRIJDAG 14 FEBRUARI 1969 Programma voor zaterdag. Thuis. 14.30 uur Jongens C-Schaerw. L. 15.15 uur Meisjes B-Maarn A. 15.15 uur Jongens B-Voordaan C. Uit. 14.15 uur Amersfoort C-Jongens A. 14.15 uur Amersfoort C-Meisjes A. 15.15 uur Shinty B-Meisjes C. Opstelling Jongens B: H. K. v. Hengel, E. Rijk, M. Krusemeier, G. Reekers, M. v. d. Molen, Ra Martens, D. Repko, S. Yntema, C. Beynen, R. Mourik, P. Wol- bers. Jongens C: B. v. Ee, H. Spoorenburg, H. W. Vriens, P. Bolhuis, R. de Vries, Rn. de Vries, H. Gielen, L. v. Wijk, P. v. d. Hoek, R. Smits, V. Jacobs. Meisjes B: R v. d. Breemer, M. de Zin- ger, A. v. d. Laag, Y. Verhoef, E. Steyn, N. v. d. Dussen, E. v. Oene, S. T. Mees ters, R. Walter, M. v. d. Breemer, L. du Mee Meisjes C. B. Wilten, I. Spoorenberg, A. Smulders, L. v. d. Klashorst, H. Wilten, N. Ebben, M. v. d. Dussen, M. Willems, C. Stork, Rt. Walter, J. Bottelberghs. Programma voor zondag. Thuis. 11.00 Heren II-Kampong IX. 12.30 uur Heren Vet.-A'dam C. 11.00 uur Heren IV-Be Fair IX. 12.30 uur Dames III-Kampong IX. Uit. 12.30 uur Gooische VI-Heren III. 12.30 uur Gooische IX-Heren V. 13.30 uur Baarn-Dames I. 11 00 uur A'foort III-Dames II. winning voor Red Stars en nu na tien gespeelde wedstrijden in deze competitie staat S.V.S. nog steeds zonder een en kele winstpunt troosteloos onderaan. Deze wedstrijd begint zaterdagmiddag om half vier. RED STARS M.A.-TAVENO M.A. Een dag later, zondagmiddag, speelt het meisje A-team van Red Stars zijn twee de wedstrijd van het weekeinde. Deze ontmoeting tegen het Utrechtse Taveno wordt in Soest gespeeld en begint om kwart over drie. Taveno draait in deze competitie ook niet zo best en staat momenteel op de voorlaatste plaats. Het zal dus voor de Red Stars meisjes taak zijn om ook deze wedstrijd in winst om te zetten. Voor deze dubbele winst in het komen de weekeinde voor beide wedstrijden zullen de volgende Red Stars meisjes zorg moeten dragen: Rita Vos, Marijke Hilhorst, Regien Dorresteijn, Ria Wil- lemse, Relinde Tap, Els van Oostrum, Lucy Ernst, Gerry van Hertom en Mo- nica Wüstefeld. FED STARS a-TAVENO b Voor de wedstrijd van de meisjes A begint om twee uur de jongensaspiran- RPMBRANDTLAAN 18 TEL. 02155-4785 Afd. Service-station BIRKSTRAAT 108 - SOEST - TEL. 02155-5442 De talrijke carnavalsfeesten ten spijt, zullen de heren van B.D.C. toch in dit weekeinde in het veld moeten komen. Zaterdagavond, om 18.45 uur. ontvangt B.D.C, in de Amersfoortse Sporthal, het herenteam van S.S.V.U. uit Utrecht. Een zeer belangrijke wedstrijd voor de Soester heren, want het team staat mo menteel gelijk op kop in de tweede, klasse, samen met B.H.C. 2 uit Bussum. Het is dus zonneklaar, dat B.D.C., za terdagavond moet winnen, wil het de aansluiting niet missen. Wij geven hen een redelijke kans om zegevierend uit de strijd te komen. De eerste wedstrijd in Utrecht, had nogal een chaotisch verloop. Tien mi nuten voor het einde, bij een 12-8 stand in het voordeel van B.D.C., weigerde de Utrechtenaren verder te spelen, daar zij het met de scheidsrechterlijke be slissingen niet eens waren. Bij de straf zaak, die hier, opvolgde, werden de twee winstpunten aan B.D.C. toegewe zen. Het moet wel duidelijk zijn, dat S.S.V.U. op revanche belust is. B.D.C. moet echter in staat zijn het term een nederlaag toe te brengen. Het zevental heeft wel enkele weken vrijaf gehad, doch dit moet een stimulans zijn om zaterdagavond extra geladen ten strijde te trekken. Het team is als volgt samengesteld: Ton van Asch, Hans van Beek. Koos van den Deijssel. Leo v. d. Heiden, Henk Lub, Jan en Ries Smeeing, Rudi en Ro nald Surstedt en Jan van Velsen. Het tweede herenteam dat helaas de laatste plaats in haar klasse bezet, komt tweemaal in dit weekend in het veld. Zaterdagmiddag, om 17.00 uur. spelen zij tegen Neijenrode 2, een stu- dentenploeg, zondagmiddag, om tien voor vijf, tegen H.H.C. 4 uit Hilversum. Het verdere programma voor zondag is als volgt: Heren adspiranten BD.C.-H.IT.C. te Amersfoort, om 12.20 uur. Heren adspiranten Limvio-B D.C. tc Hilversum om 11.45 uur. Dames adspiranten I-.V.V.-B.D.C. te Hil versum om 10.35 uur. „The Red Stars'" Aanstaande zaterdag en zondag wachten de beide meisjesteams en het jongens- aspirantenteam van de Soester basket balvereniging The Red S'.ars weer een aantal competitiewedstrijden, waarvan er één zaterdag in Spakenburg en drie aanstaande zondag hier in Soest. RED STARS M.A.-S.V.S. M.A. Het meisjesteam van Red Stars staat voor een dubbel, doch niet al te zwaar vrogramma in dit komende weekeinde. De eerste wedstrijd van de Soester meis jes wordt zaterdag gespeeld in Spaken burg tegen het meisjesteam van S.V.S. De Soester A-meisjes zijn duidelijk fa voriet voor deze ontmoeting. De eerste wedstrijd tussen beide teams in deze competitie werd op 19 oktober van het vorig jaar een alleszeggende 34-4 over- tenontmoeting tussen het Utrechtse Ta veno en het Red Stars-team. Ook voor deze ontmoeting zijn de Soester basket ballers favoriet. De Red Stars aspiran ten hebben zich momenteel opgewerkt tot een uitstekende tweede plaats, die zij delen met het Utrechtse Cangeroes. De opstelling van Red Stars zal worden samengesteld uit de volgende spelers: Jos van den Brink. Ton van den Brink, Paul Ditters. Eduard Zeil. Piet van Hunen, George Hornung. Majel Lusten- houwer. Peter Lustenhouwer. Peter Eitjes, Ben Vlug, John v. d. Grift, Leo Kortekaas en Rikkerdt van Drie. RED STARS M.B.-U.V.V. M.A. Tot slot spelen zondagmiddag, om half vijf, het tweede meisjesteam van Red Stars tegen het meisjes A-team van U.V.V uit Utrecht. Het B-team van Red Stars heeft in de tot nu twee gespeelde competitiewed strijden. het team is pas per 1 januari jl. ingedeeld in de reeds lopende com petitie. reeds een opmerkelijk resultaat behaald door één wedstrijd te winnen en wel tegen het meisjesteam van Tave no, welke nu de tegenstander is van de Red Stars A-meisjes. Gezien het vertoonde spel zijn de Soester meisjes ook in de wedstrijd te gen U.V.V. niet kansloos. De volgende meisjes van Red Stars zullen aan deze wedstrijd meedoen: Wil van Delden, Willy Hartman, Corrv Hilhorst, Ans Hilhorst. Mieke Hilhorst. Hetty Kools, Marjan van de Kooy. Willeke v. d. Lin de Reinilde Tap en Madeleine Thieme. tot en met Zaterdagmorgen 22 februari om 9 uur, staan wij weer voor u klaar Burg. Grothestraat 45, Soest, telefoon 3917. Onze plaatsgenoot Piet van Soest be haalt in Noorwegen zeer mooie resul taten. Reeds enige jaren trekt de 23-jarige Soestenaar, die lid is van de Gooische hardrij vereniging, op eigen initiatief naar het hoge Noorden, om in Hamar werk te zoeken, teneinde zodoende aldaar eni ge maanden in zijn onderhoud te kun nen voorzien en aan diverse wedstrijden deel te nemen. Dat de wilskrachtige Piet van Soest steeds betere resultaten boekt bleek ons uit een ons ter hand gestelde Noorse krant, waarin een verslag werd opge nomen, waaruit bleek, dat Piet van Soest bij de in Hamar gehouden wed strijden op de 1500 meter op de tweede plaats eindigde met een tijd van 2.20.2. Aan zijn rijden werd zelfs speciale aan dacht geschonken; men constateerde zeer grote vooruitgang, zo zelfs, dat men in Noorwegen aan een nieuwe Verkerk gaat denken. Zondag zullen we weten of Kees Ver kerk een nieuwe wereldtitel hardrijden op de schaats op zyn naam zal schrijven, die hij dan in het „gesloten seizoen" tij dens zijn causerieën opnieuw uitvoerig zal kunnen belichten. Evenals voorgaande jaren zal ook dit jaar het jaarlijkse Schoolvoetbaltoer nooi worden georganiseerd. Deze wedstrijden worden gehouden op dinsdag 8, woensdag 9 en donderdag 10 april a.s. De inschrijvingsformulieren, reglementen etc. a ƒ3,per deelne mend elftal kunnen worden afgehaald bij de fa. J. v. Leeuwen. Kamperbinnen poort 3, Amersfoort, op de normale win keluren. Voor Soest thans ook bij de fa. J. v. Leeuwen. Kamperbinnenpoort 3, Amersfoort. Alle formulieren dienen uiterlijk 5 maart a.s. te zijn ingeleverd. Zaterdag a.s. wordt de 4e en tevens laat ste winlerseirie-wandeltochten gehouden. De organisatie van de chr. wandelsport- vereniging „Olympia" heeft na veler verzoek besloten de deelnemers aan de ze wandeltocht vroeger te laten starten. Dit in verband met de Wereldkam pioenschappen schaatsen te Deventer. Er kan nu vanaf half één Cs middagsi ge start worden Start en finish zijn als ge woonlijk bij wijkgebouw ..De Rank'' aan de Soesterbergsestraat. Na afloop van de wandeltocht zullen de medailles en de groepsprijzen worden uitgereikt. Op 22 maart a.s. zal de Openingstocht van de Ned. Chr. Wandelsport Bond (N.C.W.B.) worden georganiseerd. Deze eer is nu „Olympia" te beurt ge vallen. De start voor deze wandeltocht is eveneens bij wijkgebouw „De Rank". VAN WEEDESTRAAT 40 SOEST TEL:436I betekent: letten op practische indeling, verzorgde afwerking, doelmatige bergruimte, veel keuzemogelijkheden, ook in prijzen. ALLEMAAL ARGUMENTEN OM TE KIJKEN BIJ STIHO. Ook voor losse aanbouwdèlbn, teakhouten aanrechten, e.d. Leveringen plaatsing in overlég met uw vakman. Bij de keuze hiervan adviseren wij u gaarne Ook zaterdags Open tot 15.00 uur. STIHO-SHQWRÖOM.WITTEVROUWENSiNGEL' 80-UTRECHT-TEL (030)20444 De meerderheid van de Tweede Kamer is er voorstander van om dc investe ringsaftrek voor ondernemers in de pro bleemgebieden niet te verlagen. Demi- nister verzet zich omdat hij geen ver schil wil in belastingtarieven voor de een en de ander. Dat laatste is vanzelf sprekend huichelarij. Er zijn reeds ver schillen in belastingtarieven b.v. voor ongehuwden. Iets anders 's dat bij het v" onderen van probleemgebieden wel een politiek succes wordt behaald ten Dokter A. W. Moll van Charante, Palt- zerweg 299, Den Dolder, tel. 03402-4555, neemt in het a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen A. J. W. Hage- doorn, J. C. Lucas en A. Th. M. Splin ter, allen te Soesterberg, W. F. van den Helm te Huis ter Heide en L. H. Brandt te Den Dolder, De junioren en aspiranten van K.V.O. hebben bij de deelname aan het micro- korfbaltoernooi van de G.U.K.B. te Utrecht succes gehad. Bij de junioren bedroeg uit negen wedstrijden het aan tal treffers 11, terwijl er maar 2 doel punten tegen gescoord werden. De dik verdiende eerste prijs werd door aan voerder Dick Rohof in ontvangst geno men. De senioren verloren zaterdag alle drie wedstrijden. Klaas Timmerman scoorde in elke wedstrijd het enige tegenpunt, A.G.A.V.S. is goed van start gegaan in de tafeltenniscompetitie, waarmee deze jongste afdeling een vlot debuut heeft gemaakt. Het eerste team behaalde een zeer royale 91 zege op K.V.T. 6 in Zeist, terwijl het tweede team I.V.O. 2 met 6-4 klopte, na een 4-1 achter stand. Het eerste team ontvangt nu Harder wijk thuis en een overwinning ligt in de lijn der verwachting. Het tweede moet in Utrecht strijd leveren tegen NIEAF 3. Er is alhier een actie-comité tegen ver vuiling opgericht, waarvan deel uitma ken de heren J. C. van Domburg, .J G. R. Hartwigse, J. van de Hoek. A. Hui gen, D. Jansen, J. van Munster en J. Rosing. Dit comité zal het vraagstuk van de vervuiling van het dorp op korte ter mijn in studie nemen en leiding geven aan de te voeren acties in de naaste toekomst. Ter inleiding gaven de Soes- terbergse raadsleden, de heren Pieren, Ebbers en Elbertse hun visie op hetgeen de gemeente Soest reeds doet en even tueel nog kan gaan doen. De heren Storimans en Verheus waren verhin derd. De omgeving van Soesterberg met zandgaten en afgravingen en waar de normale wegen abrupt eindigen, werkt het euvel van de vervuiling sterk in de hand, aldus de heer Elbertse. Uit de vergadering, die slecht was bezocht wer den verschillende suggesties en voor stellen gedaan, waarvan enkele toch ze ker te verwezenlijken zullen zijn en men sprak voorts vooral over het aan kweken van een goede mentaliteit bij de burgerij, waardoor de jeugd een goed voorbeeld te zien krijgt. Dat de bos rijke omgeving van Soesterberg er mooi uit kan zien bewezen de fraaie kleuren dia's van de heer Munster, die nog on gerept natuurschoon vertoonden. Afd. Herenkapsalon Shop (geopend van 7.00 - 13.30) BIRKSTRAAT 108 - SOEST - TEL. 02155-5442 behoeve van de werkgelegenheid maar dat daar individueel door de onderne mers geheel verschillend van wordt ge profiteerd. En daar is de rechtvaardig heid niet mee gediend. Wij willen wel pleiten voor behoud van de investeringsaftrek voor een ander probleemgebied nl. dat van de kleine zelfstandige ondernemers. De situatie na 1 januari heeft hen opnieuw in een moeilijker hoek gemanoeuvreerd. Het is opvallend dat noch de regering iets heeft gedaan noch van de volksverte genwoordiging enig geluid is gekomen om iets voor hen te doen. Men kan zich op het standpunt stellen dat het mid den- en kleinbedrijf politiek niet inte ressant is omdat het om een kleine groep gaat. Als de spil van het kamer- beleid echter gaat draaien op het naar de ogen zien van alleen grote groepen stemmenbrengers dan wordt daarmee het einde van de democratie bepleit. Men kan derhalve wel goede maatrege len nemen voor de probleemgroep van zelfstandigen. Bijvoorbeeld door de in vesteringsaftrek in de bestaande vorm of nog versterkt le handhaven voor bedrijven met een klein kapitaal. Men kan daarnaast aan alle zelfstandigen in gelijke mate kinderbijslag verstrekken als aan loontrekkenden. Er zou aanzienlijke verlichting gebracht kunnen worden in de te betalen premies voor ziekenhunisverzekering voor zelf standigen. Er zou meer geld moeten ko men voor research van distributietech nieken en voor het onderwijs aan zelf standigen. Men zou juristen moeten kweken voor midden- en kleinbedrijf. Er is nog veel te doen voor het behoud van de zelfstandige in de structuur van de samenleving. Het ergerlijke is dat er niets wordt gedaan en dat de problemen voor de zelfstandigen zich steeds meer ophopen. Vier jongens van rond acht jaar hébben woensdag het verkeer op de Betje Wolf- laan onmogelijk gemaakt door dwars over de weg een sneeuwbarrière op te richten. Toen de politie ter plaatse ar riveerde, waren de jongens al verdwe nen, maar na een onderzoek in de buu.L kwam het viertal toch tevoorschijn. On der het toeziend oog van de sterke arm hebben zij daarna hun bouwwerk weer moeten slechten. De verkeerscursus voor volwassenen is van start gegaan en er is nog plaats voor enkele cursisten. Namens de Bond voor Veilig Verkeer, afdeling Soest- St terberg, worden de lesssen gegeven door brigadier Snijders. Elke maandag avond in De Hoeksteen aan de Buys Ballotlaan. Dokter J. C. Lucas (42) uit Soesterberg is woensdagmiddag om kwart over twaalf het slachtoffer geworden van een zeer glad weggedeelte van de Van Weer den Poelmanweg, waar hij in een slip geraakte en tegen een trekker met op legger botste. De arts werd met een hoofdwond en vermoedelijk een zware hersenschudding naar De Lichtenberg gebracht. Dokter Lucas kwam uit de richting Soest van het Soester Hoogt, waar zijn personenauto in de bocht van de hel ling begon te glijden en al zigzaggend op een trekker afging, die langzaam de helling opreed. De 37-jarige chauffeur E. F. S. M. de Ch. remde en stond na genoeg stil, toen de auto van dokter Lu cas met een klap tegen de linkervoor zijde van de truck botste. De dokter kwam bij de botsing op de rijweg te recht. De zwaar beschadigde auto moest wor den weggesleept. De vrachtwagenchauf feur kreeg geen letsel. Het verkeer ondervond gedurende twee uur stagnatie. Omstreeks 1965 was het, dat vrijj plotseling zowel by de dames als de heren de Nederlandse schaatsploegen sterk naar voren kwamen. Voordien zorgden vooral de heren nog weieens voor een incidenteel succes, maar echte grote kampioenen kwamen cr niet uit. al werd weieens een titel gewonnen. Ondanks dat dc Noren vorig jaar onze illusies by de heren verstoorden en dit seizoen het jonge Noorse talent Dag Fornaess dc Europese ütel won en bij de dames de wereldcer aan de Russische Lazma Iïaunistc moest worden gelaten, zijn het toch onze landgenoten die de toon in de titelvcdstryden aangeven. De Nederlandse boventoon klinkt vooral door op de langere afstanden. Afstan den waarop een grote winst moet wor den geboekt op de tegenstanders om het verlies, dat wordt opgelopen op de sprint, goed te maken. En heb je een ongelukje op de sprint (500 meter) of tref je het door omstandigheden slecht op de twee de afstand op de eerste dag (1500 me ter bij de dames en 5 km bij de heren) dan zijn je kansen verkeken. Het damesschaatsen is als topsport nog jong. Vrijwel altijd hebben de Russin nen de strijd beheerst, het laatst met een geweldig talent als Lidia Skoblikova, tot Stien Kaiser kwam. De 28-jarige Delftse sprak zo'n jaar of vier, vijf ge leden al een aardig woordje mee op in ternationaal niveau. Maar zij is een laat- bloeister. Onder leiding van coach Piet Zwanenburg werd Stien in 1966 derde in de wereldtitelstrijd (de dames kennen geen Europees kampioenschap) en brak zij in 1967 de Russische hegemonie. Die Russische hegemonie werd vorig jaar in Helsinki helemaal gekraakt toen Stien weer wereldkampioen werd en Ans Schut en Carry Geijssen op de tweede en derde plaats beslag legden met een grote voorsprong op nummer vier. de nu wereldkampioen geworden Lazma Kau- niste. Elly v. d. Brom en Willy Burg- meijer kwamen vorig jaar op de tiende en elfde plaats. De sprintster Elly v. d. Brom is veruit de sterkste sprintster van de Nederlandse dames. Samen met de reserve van de dames- ploeg Rieneke Demming is zij de jongste en in Grenoble maakte Elly een ernstige val op de 500 meter. We zeggen niet teveel als we aannemen, dat Elly op die afstand tot 46 seconden had kunnen komen, waarschijnlijk zelfs iets minder. Uitgaande van die 46 sec. zou Elly in Grenoble met haar andere resultaten tot een klassementstotaal van 190.167 punten zijn gekomen, slechts 0,6 punt achter kampioene Kauniste en nog vóór Stien Kaiser en Ans Schut op de tweede plaats. Nu werden de tijden op de 500 meter van de andere Nederlandse dames nade lig beïnvloed door de val van Elly v. d. Brom in wie coach Kees Broekman een toekomstige wereldkampioene ziet. maar hun normale tijden op de sprint zijn ook te zwak voor een titelstrijd. Gewoonlijk komen Stien Kaiser, Ans Schut. Carry Geijssen en Willy Burgmeijer niet ver» der dan 46.5 a 47 sec., hetgeen een ver» lies van één a twee seconden op de con» currentie betekent. Een verlies, dat zi| door hun grote kracht op de 3 km ple- gen goed te maken. Grote overmacht Hoe groot die overmacht op de langer® afstanden is bewijzen de resultaten ofr de 1500 en 3000 meter. Op de 1500 me ter was Stien eerste. Elly tweede. Ank vijfde en Carry en Willy deelden de ze vende en achtste plaats. Op de 3 km was Ans eerste, Stien tweede (beide bin nen het wereldrecord), Willy derde e® Elly vijfde, terwijl Carry op de gedeeld® achtste plaats kwam. Op de 1000 meter liggen de krachtsverhoudingen tussen d® Nederlandse, Noorse en Russische dam®§ ongeveer in evenwicht. Nog rijden de Noorse en Russische da mes op de 3 km niet binnen de vijf mi nuten, maar vooral de nu goed naar vo ren gekomen Russinnen Kauniste, Moch- nachiva en Nefedova zijn er dicht bij gekomen. Voor Stien Kaiser loopt haar sportloopbaan toch wel tegen het einde. Willen onze dames in de toekomst hoog van de toren kunnen blijven blazen, dan zal hun sprint 1 a 1', 2 sec. sneller moe ten worden. Die gewenste veelzijdigheid heeft Elly v. d. Brom bij de dames vrijwel alleen. Bij de heren zien we iets dergelijks. Kees Verkerk reed bij de Europese kam pioenschappen met 41,4 sec. de 500 me ter in een voor zijn doen behoorlijke tijd, maar het Noorse talent Dag For naess was hem een hele seconde vóór. En bij de heren telt zo'n seconde nog sterker dan bij de dames, waar het krachtsverschil groter is. En Ard Schenk mist op de langere afstanden, vooral de 10 km, teveel om kampioen te worden. Wees daarom niet al te optimistisch voor de Nederlandse kansen bij de wereld kampioenschappen a.s. zaterdag en zon dag in Deventer Hout - Triplex - Board Ijzerwaren - Machines Gereedschap - Verf enz. Keukens - Kasten Wandschroten. Vele soorten. Veldweg 4 - Tel. 4878 Grote parkeerruimte. Afd. Café-Restaurant BIRKSTRAAT 108 - SOEST - TEL. 02155-4291 c D Na twee jaar volledig bestaansrecht ge had te hebben is na overleg met het bestuur van beide verenigingen beslo ten de „Keep Fit" op te laten gaan in de Soester Atletiekvereniging. Met de versterking van deze geksche rend wel eens „dikke buiken sportclub" genoemde leden, begint de atletiekver eniging steeds meer gestalte te krijgen, wat vooral op de trainings-bijeenkoms- ten duidelijk te merken is. Juist doordat de vereniging van de grond af wordt opgebouwd, en men niet bezig is met het creëren van „Nationale helden", is er plaats voor iedereen, on geacht leeftijd, al is er wat betreft de minimum leeftijd uiteraard wel een grens gesteld. Voorlopig wordt het accent nog geheel gelegd op de conditie-training, waartoe de omgeving van het B.DC.-complejc zich bij uitstek leent, vooral wanneer men bedenkt dat gebruik gemaakt kan worden van de accommodatie van de B.D.C.-voetbal Iers. Voor belangstellenden vermelden wij dat de trainingen worden gehouden op het reeds genoemde sportcomplex aan de Bosstraat, 's Zaterdagsmorgens van half tien tot twaalf uur en dinsdagsavonds van half zeven tot negen uur. Voor de kosten behoeft men het niet te laten, want het lidmaatschap voor het gehele jaar 1969 bedraagt slechts ƒ30,hoewel daar het keuringsgeld nog bij komt. Voor aanmelding of inlichtingen kan men zich tot de bekende B.D.C.-adres sen wenden, tenvijl trainer L. Groot, Plasweg 21 te Soest-Zuid, eveneens alle gewenste inlichtingen zal verstrekken.

Soester Courant | 1969 | | pagina 5