WH (VcuiWi ENGEL Officiële mededelingen Gemeenteraadsvergadering Beëdiging gemeente-secretaris en loeo-secretaris Nog geen oplossing voor huisvesting buitenlandse arbeiders AVIA MASTEN GENTRUM „DE KORTE DUINEN" Kopje Koffie? - Kleine Maaltijd? Rustige Zakenlunch Butterscots bonbons ƒ1.20 Turino drop Café noir Klokken in antieke stijl Waitüdgow1 AVIA DIENSTEN CENTRUM „DE KORTE DUINEN" Haarknippen - Cosmetica Parfumerieën Leuke Geschenkartikelen AK .AVI Ai Uw succes is onze reclame Auto- en Vrachtwagen- rijschool Wederopbouwwet Ontgronding Bestemmingsplan Industrieterrein Hinderwet AVIA DIENSTEN CENTRUM „DE KORTE DUINEN" Tanken - Autowassen Olieverversen - Doorsmeren Medische dienst PREDIKBEURTEN VOOR HORLOGES R.K. Kerkdiensten Politiebureau 4-4-4-4 lelef. Brandweer 3-3-3-3 VRIJDAG 21 FEBRUARI 1969 1. Beëdiging van de heer H. Borreman als gemeente-secretaris. 2. Beëdiging van de heer J. L. van van Dommelen als loco-secretaris. Na de gebruikelijke ceremonie, verbon den aan de beëidiging, werden zowel de heer H. Borreman, als de heer J. L. van Dommelen resp tot secretaris en loco secretaris benoemd. 3. Ingekomen stukken. a Schrijven d.d. 18 december 1968 van de directeur van het gasbedrijf inzake verhoging huur gasgeysers met voorstel dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen. b. Schrijven d.d. 8 jan. 1969 van Ir. L. J. Coffing, waarbij de gebundelde verkeerswaarnemingen worden toege zonden met voorstel dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen. c. Schrijven d.d. 7 januari 1969 van het Waterleidingbedrijf Midden Nederland inzake fluoridering van het drinkwater met voorstel dit schrijven voor kennis geving aan te nemen. d Besluit d.d. 17 jan. 1969, afd 5 nr. 3041 '68 RO/118 van Gedeputeerde Sta ten van Utrecht, waarbij het raadsbe sluit d.d. 16 oktober 1968, afd. I nr. 7303. strekkende tot wijziging van de bouw verordening, is goedgekeurd, met voor stel dit besluit voor kennisgeving aan te nemen. Ossendamweg een verkeersregeling mo gelijk is. De VOORZITTER zal dit met dc politie bekijken. Bij punt 3 k. maakt de heer J. K. DE BRUIN (V.V.D.) de voorzitter erop attent, dat ook in Soestdijk dergelijke aanvra- zijn De VOORZITTER deelt mede, dat in de vergadering van Maart prae-advies zal volgen. Bij punt 3 m. komt de heer P. C. PIE REN (P.v.d.A.) uitvoerig terug op de door raadsfractie van de Partij van de Arbeid aan het college gerichte brief van 14 augustus 1968 en het antwoord hierop. De heer PIEREN laat duidelijk uitko men, dat hij het met de gang van zaken in het geheel niet eens is en het college vooral in de beginperiode van te wei nig doortastendheid beticht. De heer J. K. DE BRUIN (V.V.D.) be treurde het, dat uit het antwoord van h t college was gebleken, dat de contro le zo slecht was geweest. De VOORZITTER antwoordde even eens uitvoerig en gaf toe, dat het col lege inderdaad te soepel was geweest, maar dit neemt niet weg, dat het col lege niet stil heeft gezeten. Er moest destijds nog een verordening op loge menten samengesteld en door de Raad Afd. Café-Restaurant BIRKSTRAAT t08 - SOEST - TEL. 02155-4291 1' Bezwaarschrift d.d. 22 januari 1969 van de heer F. C, M. de Graaf te Zeist tegen de aanschrijving tot verbetering van de woning Kampweg 90 te Soester- berg met voorstel dit stuk om advies in handen te stellen van burgemeester en wethouders. g. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen der Vereniging van Neder landse Gemeenten, met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. h. Schrijven van het Gasbedrijf Cen traal Nederland d.d. 23-12.1968 betref fende het ontwerp van de begroting van inkomsten en uitgaven van dit be drijf met voorstel de door de commissie Gasbedrijf gemaakte opmerkingen ter kennis te brengen van het Gasbedrijf Centraal Nederland. i. Schrijven van het Waterleidingbe drijf Midden Nederland d.d. 30-12-1968 tot aanbieding van de voorlopige vast gestelde begroting voor het jaar 1969 met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. j. Schrijven van de Opleidingsschool voor Gemeentepolitie „De Boskamp" te Leusden d.d. 1.11,68 tot aanbieding van de begroting voor het dienstjaar 1969, alsmede twee begrotingswijzigingen voor 1968, met voorstel dit voor kennis geving aan te nemen, k. Verzoek van de bewoners van de woningen A. van Leeuwenhoeklaan 1 t'm 13 om de door hen bewoonde wo ningen te mogen kopen, met voorstel dit in handen te stellen van burgemeester en wethouders om prae-advies. 1. Jaarverslag van de Commissie tot Wering van Schoolverzuim te Soester- berg, met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. m. Brief van de raadsfractie van de Partij van de Arbeid d.d. 14 augustus 1968 met antwoord van het college van burgemeester en wethouders inzake de luis vesting van buitenlandse arbeiders in het pension aan de Burg. Grothe- straat, met voorstel dit voor kennisge ving aan te nemen. Bij punt 3b vraagt mevr. S. M. POLET- MUSLER (P.v.d.A.) of er op het spits uur op de kruising Soesterbergsestraat- Romige melkchocolade met croquante butterscots. 200 gram Heerlijk zachte dorp. Nu extra voordelig. 250 gram 69 ct. Venda café noir, een ware tractatie. Per pak 75 ct. VROOM PRKESMANN worden aangenomen en zo waren er andere oorzaken, waardoor veel vertra ging ontstond. Nu ook het zakenleven is ingeschakeld hoopt het college spoedig tot een op lossing van dit probleem te komen. Als antwoord aan de heer De Bruin, deelde de VOORZITTER mede, dat de controle wel niet regelmatig had plaats gevonden, maar dat wil niet zeggen, dat er nooit controle plaats vond. De overige ingehouden stukken werden voor kennisgeving aangenomen of voor advies in handen gesteld van burge meester en wethouders. 4. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de Zoneverordening Hinderwet voor: het oprichten van een constructie- werkplaats aan de Schrikslaan. b het oprichten van een chemische fa briek aan de Grote Melmweg. c. het wijzigen en uitbreiden van een motorbrandstoffenverkooppunt aan de P demakerstraat hoek Postweg te Soes- terberg. De heer H. v. d. Broek, Schrikslaan 74 te Soest, verzoekt ontheffing van de Zoneverordening hinderwet" voor het oprichten van een constructiewerkplaats cp het perceel Schrikslaan 55 tc Soest. Onder bepaalde voorwaarden willen B. en W. deze ontheffing verlenen. De heer A. W. v. d. Dijssel, Middel wijkstraat 61 te Soest, verzoekt onthef fing voor het oprichten van een chemi sche fabriek op een aan de Grote Melm- weg gelegen perceel. Hoewel B. en W. aan deze ontheffing we lenige voorwaar den wensen te verbinden, stellen zij voor d ontheffing te verlenen. De N.Y. Fina Nederland tc Den Haag vraagt ontheffing van de ..Zoneveror- c1 ning Hinderwet" voor het wijzigen en uitbreiden van een motorbrandstoffen- verkooppunt op het perceel Rademaker- straat hoek Postweg. Aangezien het hier slechts een vervan ging van een pomp betreft, stellen B. en W. voor de gevraagde ontheffing te ver lenen. Conform de voorstellen van B. en W. wordt besloten. 5. Voorstel tot het beschikbaar stellen an een krediet voor het plaatsen van een abri langs de Amersfoortsestraat. Kosten ƒ900, Conform besloten. 6. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan: a het bestuur van de Stichting van der Huchtscholen voor het aanschaffen van atletiekmateriaal t.b.v. de van der Huchtschoo! voor m.a.v.o. Het bestuur van de stichting Van der Huchtscholen verzoekt medewerking voor het aanschaffen van atletiekmateriaal ten behoeve van de M.A.V.O.-school aan de Paulus Potterlaan. B. en W. stellen voor het benodigde krediet van ƒ2900, beschikbaar tc stellen. Conform besloten. 7. Voorste] tot het beschikbaar stellen van een extra krediet voor het aan schaffen van een muziekinstrumentari- um en andere hulpmiddelen t b.v. de openbare school voor m.a.v.o. aan de delwijkstraat. Kosten ƒ6.050,—. Conform besloten. 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een extra krediet voor het inrich ten van het natuurkindelokaal als prac ticumlokaal t.b.v. de openbare school voor m.a.v.o. aan de Middelwijstraat. Kosten ƒ24.500, Conform 1 jsloten. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaf en installatie van noodstroor" ggregaten voor de politie. De minister van binnenlandse zaken heeft medeg,*deeld, dat ieder politiebu reau voorzien moet zijn van een nood- stroomaggregaat, dat volledig kan voor zien In de behoefte aan elektriciteit, zo dra de stroomvoorziening uitvalt. Er is een plan ougemaakt. om te komen tot de installatie van een noodstroom- aggregaat nabij het politiebureau te Soest en de politiepost te Soesterberg. Ei' zal resp. een bedrag vorderen van ƒ41.500,— en ƒ24.000,—. B. en W. stellen voor de benodigde kredieten hiervoor 1 schikbaar te stellen. Er waren nog wel bedenkingen o.a. van de heer J, J. EBBERS (V.V.D.) of deze installaties niet te groot waren, maar dit werd door de heer Drr J. W. D. BERKELBACH-v. d. SPRENKEL tegen gesproken. Hoewel de VOORZITTER zich nog eens met gemeente werken hieromtrent in verbinding zou stellen, werd het voor stel aangenomen. 10. Voorstel tot wijziging van de met de gemeente Baarn gesloten gemeen schappelijke regeling inzake de stich ting en exploitatie van een vuilverwer- kingsbedrijf. Op 17 mei 1967 werd een krediet be schikbaar gesteld voor het opmaken van een plan voor dc uitbreiding van de rioolwater zuiveringsinstallatie aan de Maatweg, ten behoeve van de gemeen ten Baarn en Soest. Daar vuilverwer king en rioolwaterzuivering nauw aan elkaar zijn verbonden, komt 't B. en W. gewenst voor dat deze regeling wordt uitgebreid. Een voorstel hiertoe wordt aan de raad voorgelegd. Conform besloten. 11. Voorstel tot het goedkeuren van de overeenkomst, waarbij de verplichting tot onderhoud van openbare rijwielpa den wordt overgedaan aan de vereni ging de Utrechtse Heuvelrug en het toekennen van een subsidie aan deze vereniging. De rijwielvereniging U.M.O. (Utrecht met Omstreken) heeft de belangen met betrekking tot de aanleg en instand houding van rijwielpaden overgedra gen aan de vereniging „De Utrechtse Heuvelrug". In verband met de ophef- fng van de vereniging U.M.O. is in de begroting 1969 geen subsidie meer ge raamd. B. en stellen m. voor aan ..De Utrechtse Heuvelrug" een gelijke subsidie van 1250,te verlenen. Aldus besloten. 12. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen van een televisietoestel met antenne en installatie t.b.v. de openbare school voor g.l.o. te Soestdijk. Kosten ƒ700, Conform besloten. 13. Voorstel tot verkoop van grond ge legen aan: a. de Birkstraat aar. J. van Ginkel; Koopsom ƒ750, b. de Dorresleinweg aan Blauw-Fonds II Trust NV. Koopsom ƒ81.200, Conform besloten. 1'. Voorste] tot wijziging van reke- ning-courantover enkomsten met diver se banken Met ingang van 1 januari 1969 is de functie van gemeenteontvanger opge heven. In plaats van deze functie zijn gekomen de functies van comptabele en die van de kassier. De comptabele is o.a. verantwoordelijk voor het bijhouden van de financiële administratie der ge meente en de kassier voor het kasbe heer. Daarom is het noodzakelijk deze nieuwe situatie aan de verbinding met de diverse banken, waarmede de ge meente oen verbintenis heeft, aan te passen. Aldus stellen B. en W. voor. Conform besloten. 15. Voorstel tot wijziging van het af lossingsplan van een aan de Woning bouwvereniging „Goed Wonen" ver strekte lening. Aldus besloten. 16. Voorstel tot deelname aan de ge meenschappelijke regeling inzake de in stelling van het intergemeentelijk auto- matiseringscentrum Midden Nederland". Een werkcommissie heeft een concept regeling tot stand gebracht, waardoor het mogelijk wordt dat diverse gemeen ten met behulp van geautomatiseerde systemen op het gebied van de gemeen telijke administratie tot een concrete samenwerking kunnen komen. B. en W. stellen voor of wethouder K. de Haan of wethouder J. v. d. Arend voor Soest als lid van het algemeen bestuur te be noemen. Ga naorSP'JKER TE1.29K2 50E5TERBERGSISTR 26 hiertegen hebben B. en W. geen be zwaar, omdat hetzelfde Pensioenfonds in deze wijk drie scholen voor gewoon lager onderwijs gaat stichten. Aan de raad het laatste woord. Conform besloten. Niets meer aan de orde zijnde sloot de voorzitter de vergadering. Beuningenlaan en Bartolottilaan volle dig afgewerkt worden. Volgens de wethouder, de heer J. VAN DE AREND, is dit wettelijk niet toe gestaan. 20. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor de uitbetaling van be- lastingschade. Conform besloten. 21. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van gas centrale verwarmingsinstallaties in gemeentewoningen. De raad stelde reeds in oktober 1968 een krediet beschikbaar van ƒ24.800, voor het aanbrengen van gascentrale venvarmingsinstallaties in gemeentewo ningen. Dit krediet is nagenoeg geheel besteed. Aangezien zich nog steeds gegadigden aanmelden voor een dergelijke verwar ming stellen B. en W. voor nogmaals een bedrag van ƒ24.800,uit te trek ken. De heer C. VERHEUS (Chr. blok) vraagt naar de mogelijkheid deze installatie ook in woningwetwoningen aan te brengen. Na nog een advies van de heer B. H. A. ELBERTSE (K.V.P.) zal hieraan aan dacht worden besteed. 22. Voorstel tot verkoop van het school gebouw en inventaris staande bij het kinderhuis Vosseveld aan de vereniging „Trein 8.28 H.IJ.S.M." met vaststelling van de betreffende begrotingswijziging. Bij het kinderhuis „Vossenveld" alhier is een noodgebouw geplaatst, dat thans geen dienst meer doet. De vereniging „Trein 8.28 H.IJ.S.M." tot verpleging en uitzending van zorgbe hoevende kinderen, gevestigd te Am sterdam, eigenaresse van bovengenoemd kinderhuis, heeft verzocht dit noodge bouw te mogen kopen. B. en W. heb ben hiertegen geen bezwaar en stellen voor dit noodgebouw voor 40.500. aan deze vereniging te verkopen. Deze koopsom zal worden voldaan in 10 jaar lijkse termijnen, onder berekening van een rente van 7 Aldus besloten. 23. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen gelegen: a. aan de Laanstraat van mevrouw G. M. W. Rozendaal-Ridderikhof; b. aan de Amersfoortsestraat te Soes terberg van L. H. Veldhoen; c. aan de Wilhelminalaan van K. A. Musolf. De fraktie van de V.V.D. kan zich bij monde van de heer J. K. DE BRUIN met deze aankopen niet verenigen en stemde tegen. 24. Voorstel tot aankoop van grond ge legen: a. aan de Van Weedestraat van W. F. a. aan de van V/eedestraat van W. F. M. T, Ringenoldus; b. aan de Smitsweg van H. G. van Dorresteijn; c. aan de Verlengde Kolonieweg van C. van Huenen. Conform besloten. 25. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst tot beëindiging van de pacht voor grond gelegen: a. aan de Koningsweg met C. Blanke- stijn; b. aan de Koninginnelaan met B. A. M. Overgoor. Afd. Herenkapsalon Shop (geopend van 7.00 - 18.30) BIRKSTRAAT 108 - SOEST - TEL. 02155-5442 Het voorstel wordt goedgekeurd. De verkiezing van een lid van het al gemeen bestuur wordt aangehouden. 17. Voorstel tot het aangaan van een geldlening. De gemeente Soest heeft van de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten een aanbieding ontvangen tot het ver strekken van een onderhandse geldle ning groot 100.000,De rentevoet zal 6"'s bedragen. De opbrengst van deze geldlening is bestemd voor uitbreiding van de Chr. Mavoschool aan de Prins Bernhardlaan met 2 lokalen. Conform besloten. 18. Voorstel tot verlenging van de ont ruimingstermijnen van een aantal onbe- woonbaarverklaarde woningen. Omdat er thans geen enkel uitzicht be staat. dat de bewoners van onderstaan de woningen Beetzlaan 37, Bakkersweg 8, Bakkersweg 10 en Eemstraat 14a vóór de afloop van de bij de raadsbesluiten gestelde ontruimingstermijnen aan an dere woonruimte kunnen worden ge holpen, stellen B. en W. voor deze ter mijnen met één jaar te verlengen. Met de stemmen van de V.V.D.-fraktie tegen aangenomen. 19. Voorstel tot wijziging van de be groting 1968 van de algemene dienst. Thans blijkt, dat de gemeente Soest ƒ231.113,31 minder heeft uitgegeven dan ontvangen, tenvij] er bovendien nog een bedrag van 194.504,54 aan inkoms ten zijn te venvachten. Er is nog een bedrag van ƒ71.047.19 te betalen, dus blijkt een voordelig sp1 7o van ƒ354.570,66 1967 het resultaat te zijn. De heer J. K. DE BRUIN (V.V.D.) stelt voor dit voordelig saldo over te boeken naar het jaar 1969, dan kunnen de Van VAN LENNEPLAAN 47 TELEFOON 86*1 Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan a. G. Kareisen en H. van Kooij, p.a. Insingerstraat 66 te Soest, op een daar toe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Weder opbouwwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een dubbel woonhuis met twee garages, op het perceel, gele gen aan de Insingerstraat, kadastraal be kend gemeente Soest, sectie G, nummer 4979, zulks in afwijking van het bestem mingsplan „Landelijk Gebied". b. de Bouwvereniging St. Joseph, Van Maarenstraat 12 te Soesterberg, op haar daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de We deropbouwwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van 101 woningen (in 3 typen) op het perceel, gelegen aan de Gen. Winkelmanstraat en Van Maaren straat, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E. nummers 2520, 2522, 2788 zulks in afwijking van het bestemmings plan „Soesterberg-Dorp". Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen B. en W. belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een ter mijn van één week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij hen in te die nen. De op de bouwaanvrage betrekking hebbende stukken liggen gedurende die zelfde termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Een exemplaar betreffende verzoek on der b. ligt eveneens ter inzage in de hulpsecretarie Soesterberg. Soest, 21 februari 1969. De gemeente Soest heeft aan de Ko ningsweg een perceel grond aangekocht, dft verpacht is aan de heei C. Blanken - stijn, Dorresteinweg 115. De pachter is bereid ten behoeve van de gemeente Soest van zijn rechten als pachter afstand te doen tegen een ver goeding van ƒ9 980, Een zelfde voorstel behelst een per ceel grond aan de Koninginnelaan met daarop een woning en verdere opstal len, dat verpacht is aan B. A. M. Over- goor, Koninginnelaan 165. Ook deze pachter is bereid afstand te doen van zijn rechten tegen een vergoeding van 7.500,—. Aldus besloten. 26. Voorstel tot wijziging van de ge meenschappelijke regeling met de ge meente Amersfoort inzake de instand houding van e-1 muziekschool. Conform besloten. 27. Voorstel tot uitname van grond uit het grondbedrijf. Uit het grondbedrijf dienen te worden genomen enkele in 1963 aangekochte percelen grond, welke percelen ge bruikt zijn of gebruikt zullen worden voor de bouw van 4 brandweerwonin gen. bouw brandweergarage, uitbreiding opslagterrein gemeentewerken, uitbrei ding opslagterrein gasbedrijf, aanleg weg om gebouwen brandweer, gemeentewer ken en gasbedrijf. De raad gaat hiermede accoord. 28. Voorstel tot het verbinden van een bijzondere renteclausule aan het besluit tot aankoop van grond: a. vermeld onder punt 23b; b. vermeld onder punt 23c. Conform besloten. 29. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor de verbetering van de ingangspartij van het Soester Natuurbad. Kosten ƒ21.500, Het voorstel wordt godegekeurd. 30. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet aan de Stich ting voor Katholiek Basis en Kleuter onderwijs te Soest t.b.v. het stichten van eer. kleuterschool in de wijk Smitsweg. Na een opmerking van de heer C. VER- HEUS werd dit voorstel aangehouden. 31. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan de Stichting voor Katholiek Basis en Kleu teronderwijs te Soest t.b.v, het stichten van een school voor g.l.o. in de wijk Smitsweg. Ken relfde verzoek heeft dit bestuur gedaan voor het stichten yan een school voor g.l.o. In de wijle Smitsweg en ook Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat bij be sluit van gedeputeerde staten der pro vincie Utrecht, d.d. 24 januari 1969, afd. 5, nr. 1967'68RO/182, aan het Waterlei- dingbedrijf Midden-Nederland te Utrecht ontheffing is verleend van de verbods bepalingen. genoemd in artikel 2 van de Verordening op de ontgrondingen Utrecht voor het afgraven van het perceel ka dastraal bekend gemeente Soest, sectie D. nr. 3572. Het voormelde besluit ligt vanaf heden gedurende dertig dagen voor belangheb benden op werkdagen, van 9.00 -12.00 uur, ter gemeentesecretarie (afdeling Al gemene Zaken) ter inzage. Ingevolge artikel 6 van genoemde ver ordening staat op bovenvermelde beslis sing beroep open op H.M. de Koningin binnen voornoemde termijn. Het beroepschrift moet worden gericht aan H.M. de Koningin doch worden in gediend bij de Commissaris der Koningin in de Provincie Utrecht. Soest, 21 februari 1969. De burgemeester van Soest maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning bekend dat het ontwerp bestem mingsplan „Industrieterrein", regelende de bestemming van gronden gelegen na bij de buurtschap 't Hart in de ge meente Soest, vanaf 24 februari 1969 gedurende één maand ter gemeentesecre tarie, afdeling algemene zaken, geopend op iedere werkdag van 9-12 uur. ter inzage is gelegd. Gedurende de termijn van ter inzageleg ging kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren tegen dit ont werp indienen. Soest, 21 februari 1969. Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b. der Hinderwet, ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage zijn ge legd verzoeken met bijlagen van v.o.f. Noricum. Amersfoortsestraat 68 te Soesterberg, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een steenzagerij en steenhouwerij op/in het perceel Amers foortsestraat 68, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie E. nr. 1834. Afd. Service-station BIRKSTRAAT 108 - SOEST - TEL. 02155-5442 De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur door J. Borst, Paulus Potterlaan 30. tel 3322 en J. C. Rip, Soesterbergsestraat 16, tel. 2423. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 u. M. L. Evers, Ir. Menkolaan 75. Apotheek Zaterdag en zondag geopend apotheek „Soest-Zuid". Avond- en nachtdienst t.e.m. vrijdag 28 februari apotheek „Soest-Zuid". Apotheek „Soestdijk" zaterdag en zon dag de gehele dag gesloten. Oranje-Groene Kruis. Zr Ivropff, Middelwijkstraat 36. telef. 2902. Wit-Gclc-Kruis Zr. M. van Loon, v. Marnixlaan 30, Amersfoort, tel. 03490-17172. Groene Kruis Zr. M. G. Boom, Braamweg 51, telef. 4365. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk. Kerkstraat. 9 uur Gezinsdienst. 10 uur de heer A. E. van Eeden, Utrecht. 19.00 uur ds A. de Bruijn, Giessenburg, Evangelisatiedienst. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds J. Smit. 19 uur Cand. C. 't Lam, Putten. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Jeugdgebouw Emmakerk. 12 uur Zondagsclub. Gebouw Middelwjjk. 10 uur ds J. Mettau. H. Avondmaal. 10 uur Zondagsschool. Zonnegloren. Soesterbergsestraat 10 uur ds C. Bregman. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Eltheto-Driftje 10.15 uur Jeugdkerk. Ichtuskerk. Alb. Cuyplaan. 10 uur ds C. v. d. Broek. 17 uur C~ J. Smit. Groen van Prinstererschool. 10 uur Zondagsschool. De Sav. Lohmanschool. Drlchoeksweg. 10.30 uur Zondagsschool. Interkerkelijke zondagsschool. Da Gostaschool, Pr. BcrnhardlaaD 10 uur Zondagsschool. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 10 en 5 uur ds M. Wilschut. Wllhelmlnakerk 10 en 5 uur ds D. H. Borgers. Kerkgebouw N.P.B.. Rembrandtlaan 20. 8.30 en 14.45 uur ds J. P. Moerkoert. Gebouw Elthcto. Verplaatst naar ge bouw Nationaal Chr. Belangen te Baar», 10 en 5 uur ds W. Borgdorff. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 en 7 uur ds Draaier, Hilversum. GEREF. GEMEENTE Dalweg, hoek Beukenlaan. 10 uur Leesdienst. 19 uur ds Schreuder, Goes. AVoensdag 26 februari 3 en 7.30 uur 4» van Haren, Biddag. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGE* Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds W. Leerink. Braamhage. 19.00 uur ds W. Leerink. Wijkgebouw Soest-Zuid. 10.15 uur Kinderdienst. ADVENTSGEMEENTE 10 uur Bijbelstudie. 11 uur Pred. A. Schmutzler. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds H. C. Valeton. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soaif1 Burg. Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7. Baarn. 10.30 uur W. H. M. Reinders, Baarn, 10.30 uur Kinderkerk. JUWELIER - HORLOGER 1 VAN WEEDESTRAAT 40 - SOEST TEL:«3GI| b. N.V. Fina Nederland, Stadhouders plantsoen 214. 's-Gravenhage. om ver gunning tot het uitbreiden en wijzigen van een inrichting bestemd tot het op slaan en afleveren van motorbrandstof fen annex wasplaats en doorsmeerin- richting, op'in het perceel Rademaker- straat hoek Postweg te Soesterberg, ka dastraal bekend gemeente Soest, sectie E, nr. 2639. c. A. Luyben, Eigendomweg 22 te Soest, om vergunning tot het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een inrichting bestemd tot het slopen van auto's annex reparatie-werkplaats, op het perceel Industrieweg nr. 26. ka dastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nr. 5320. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwa ren tegen het verlenen dezer vergun ningen in te brengen bij het gemeente bestuur. Bovendien zal op dinsdag 11 maart a.s„ des voormiddags, resp. te 9.00. 9.15 en 9.30 uur, in het gemeentehuis openbare zittingen worden gehouden, alwaar mon deling bezwaren tegen de inwilliging van deze verzoeken kunnen worden in gebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. Soest, 21 februari 1969. PAROCHIE SOEST 1 Oude Kerk. Torenstraat. H. Missen op zaterdag te 19 uur en zon dag 7.45 en 11.30 uur. Wijkgebouw Talmalaan H. Missen op zondag te 8.45 en 11.30 uur. Voormalige v.g.l.o. school. Stccnhoffslr. H. Missen maandag, woensdag en vrij dag 9 uur en 19 uur, dinsdag, donder dag en zaterdag 8 en 9 uur. KERK SOESTDIJK, Burg. Grothcstraat. Zaterdag 19.00 uur. Zondag H. Missen 8 cn 9.30 uur, 11 uur Hoogmis. 17 uur Gezamenlijke Doop- dienst. Maandag geen Mis, dinsdag 19 uur Avondmis, woensdag 8.00 uur. donder dag 19 uur Avondmis, vrijdag 8 uur. KERK SOEST-Z.. St. Willibrordusstraat. Zondag H. Missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week II. Missen te 8 uur, woens dag 19 uur (Gezinsdienst;, zaterdag 8 en 19 uur.

Soester Courant | 1969 | | pagina 5