IIIIIIIIIIIIIM uitnodiging CAR autowissen Hees morgen naar Kulan BENZEE TANKEN ,DE KORTE DUIMEN' V.V.Z. morgen naar Vallei vogels B.D.C. voor moeilijke opgave tegen ongeslagen IHinerva DÖ0RSMEREN? ,DE KORTE DUINEN' S.E.C. zondag naar Amersfoort's K.V.V.A. ,DE KOPTE DUIMEN' S.E.C. (zat.) njorgen bij Baarn o» bezoek Ked Stars jongens-a wonnen le kampioenswedstrijd ORiENTATIEMOGELIJKHEID VOOR HOBBYISTEN 12' B 69 tarwei HAARKNIPPEN ,DE KORTE DUINEN' „The Bed Stars" Gosmetica Geschenken ,DE KORTE DUINEN' Kom zaterdag I maart met uw auto naar TOP-CAR, Noorderweg 46, Hilversum Mixed Hockey ('lub Soest B.D.C.-handbal S.E.C. organiseert veteranentoernooi om kampioenschap Baarn-Soest Avis Diensten Gentrum ,DE KORTE DUINEN' De Meteoren Het eerste elftal van Hees, dat in de laatste wedstrijden zich naar een veel belovende derde plaats op de ranglijst voetbalde, gaat morgen naar het onder aan staande Kulan. De eerste wedstrijd tussen beide ploegen eindigde in een royale 4-1 overwinning voor Hees. Op eigen veld heeft Kulan in vijf wed strijden nog geen enkel punt kunnen behalen, zodat er alle reden bestaat om voor Hees een overwinning te verwach ten. De Soestenaren staan nog maar twee punten van de koplopers T.O.V. uit Baarn en S.V.P uit Veenendaal verwij derd. Ook het tweede en vierde elftal van Hees komen morgen in competitie verband in het veld. avia service-station V.V.Z., nog altijd voor degradatie be dreigd, gaat morgen naar Scherpenzeel. waar het de strijd moet aanbinden met Valleivogels, een club, die drie punten meer heeft dan V.V.Z. en bovendien twee wedstrijden minder speelde. Voor V.V.Z. bestaat de bittere noodzaak om verschillende overwinningen te ahalen teneinde uit de buurt van de voor de gradatie in aanmerking komende plaat sen te geraken. V.V.Z. bezit het scha mele totaal van negen punten uit veer tien wedstrijden, waarmede het zeer ver onder de aanvankelijke verwachtingen is gebleven. Misschien dat V.V Z. er morgen een punt aan kan toevoegen, maar Vallei vogels is thuis een moeilijk te kloppen tegenstander. De wedstrijd begint om kwart voor vier. De spelers vertrekken om twee uur uit Soest. Het elftal ziet er als volgt uit: doel P. de Breejen; achter G. v. d. Bovenkamp, H. van Kooy, H. J. Demmers en H. G. v. d. Kraak; midden A. v. d. Breemer en W Ruizendaal; voor G. v. d. Munt, A. Schaap, B. Fugers en J. Akkerman. Re serves zijn A. B *ouwer en J. Putters. S.D.C.P. 3-V.V.Z, 2 Het tweede elfta lgaat morgenmiddag naar Putten waar het de tegenstander is van S.D.C.P. 3. Ook de reserves stellen deze competitie nogal teleur. Na tien wedstrijden hebben zij het nog niet ver der gebracht dan drie overwinningen. In de laatste vier wedstrijden bleef V.V.Z. zelfs geheel zonder punten. Een gelh'k spel ligt toch wel binnen de mo gelijkheden van dit elftal. Ook deze wedstrijd begint om kwart voor vier. Vertrek uit Soest kwart voor drie De opstelling luidt: doel C. Pouw; achter B. Hilhorst, J. Brouwer, A. Ha ment en C. van Hamersveld; midden M. van Ginkel en D. v. d. Bovenkamp; voor D. van Arkel, F. van Hornsveld, A. H. van Wijk en H. Brons. Reserve is K. Blijleven. ZUIDVOGELS 4-V.V.Z. 3 Ook voor het derde staat voor morgen een uitwedstrijd op het programma en wel in Huizen tegen het slecht geklas seerde Zuid vogels 4 V.V.Z. 3 neemt een plaats op de bovenste helft van de ranglijst in met dertien punten uit elf wedstrijden. Wellicht dat men de posi tie morgen nog wat kan verbeteren. Het volgende elftal komt om kwart voor vier in het veld: doel J. van Ossenbrug gen; achter H. van Velzen, M. Treivogel, J. v. d. Bovenkamp, A. Ruizendaal; mid den B. Rademaker en A. van Neerbos; voor C. van Velzen, D. Duits, M. Vet- kamp en F. v. d. Pol. Reserve is C. Ruizendaal Vertrek uit Soest: drie uur. V.V.Z. 4-SPARTA 5 Het ook al niet erg hoogstaande vierde elftal (vijf punten uit acht wedstrijden) krijgt morgen Sparta 5 uit Nijkerk op bezoek. Voor de thuisclub waarschijn lijk een zware opgave om van te win nen. Niettemin kan V V.Z. een paar punten zeer goed gebruiken en het vol- en elftal zal dan ook wel alle moeite doen om die te bemachtigen: doel F. Ouwerkerk; achter W. Floor, A. Boot, Th. de Man en E. S. v. d. Aarssen; mid den W. v. d. Meer en G M. v. d. Grift: voor G. Wijma. C. Broek, G. Pothoven en W. Nieuwkerk. Reserve is G. van Kooij. De wedstrijd begint om één uur. Het eerste elftal van B.D.C. gaat zon dagmiddag naar Utrecht om er te pro beren Minerva de eerste nederlaag van dit seizoen toe te brengen. De Utrech ters bezetten weliswaar niet de eerste plaats, maar hebben toch het geringste puntenverlies. Ze hebben nog een paar wedstrijden tegoed. Voor B.D.C.. dat met vijf punten achterstand op de leider op de vijfde plaats staat, zal het een zeer moeilijke wedstrijd worden, waaraan de Soestenaren vermoedelijk niet veel meer dan hoogstens een gelijk spel zullen overhouden. Ook de eerste wedstrijd tus sen beide teams eindigde reeds in een overwinning voor Minerva. Het werd destijds aan de Bosstraat 0-1. De opstel ling van het eerste elftal is nog niet be kend. S.E.C. 3—B.D.C. 2. De B.D.C reserves krijgen zondag tot taak, uit de buurt van de onderste plaat sen te geraken. Dat zou dan moeten ge schieden ten koste van plaatsgenoot S.E.C. 3, dat maar enkele plaatsen hoger staat. B.D.C. heeft momenteel negen punten uit elf wedstrijden. S.E.C. heeft slechts één punt meer. Ook de opstelling van het tweede elftal zal nog nader be kend worden gemaakt. Het derde elftal, dat dit seizoen nog geen enkele wedstrijd heeft kunnen winnen (het speelde drie maal gelijk), gaat zondag om twaalf uur de strijd aanbinden met Soesterberg 2. Het derde zou voor een aangename verrassing zor gen, als het met een overwinning thuis kwam. Het elftal zal bestaan uit doel W. Schimmel; achter A. Hilhorst, F. v. d. Breemer, H. van Deijssel en W. Bakker; midden H. Hagen en J. Spoelstra; voor G. Beijer, J. Beijer, J. Brouwer en P. Lankreijer. Reserves zijn N. Gros en T. Bunnik. B.D.C. 4 gaat in Amersfoort bij Odi 2 op bezoek. Aanvankelijk was voor B.D.C. een thuiswedstrijd gepland tegen deze club, maar op verzoek van de K.N.V.B. wordt de wedstrijd in Amersfoort ge speeld. De wedstrijd begint wel normaal om twaalf uur. De spelers van het vier de vertrekken om elf uur van het B.D.C.- terrein aan de Bosstraat. B.D.C. 4 heeft met veertien punten uit negen wedstrijden nog goede kampioens kansen, die het zondag zeker zal willen behouden. Een overwinning op Odi 2 zal trouwens ook wel mogelijk blijken. Het vierde zal zondag bestaan uit doel A. Pronk; achter L. J. van Nuss, R. Vos kuilen, A. Wagner en R. Kleinegris; midden E. van Dongen en H. Kroder; voor J. v. d. Meulen, P. Hilhorst, T. v. d. Breemer en P. Visser. Reserves zijn B. Kaats en A Roest. Het in dezelfde afdeling uitkomende vijf de elftal, dat twaalf punten uit zeven wedstrijden heeft en dus nog betere kampioenskansen bezit, gaat bij Hoog landerveen 3 op bezoek en zal waar schijnlijk ook wel met een overwinnins thuiskomen. De wedstrijd, die om twaalf uur begint, wordt met het volgende elf tal gespeeld: doel H. van Dalen; achter P. Hooft. H. Rebel, Th. van Fulpen en E. Bodewes; midden A. Bakker en B. Epskamp; voor A. v. d. Linden, C. Wolf- sen, H. van Dijk en H. Sukel. Reserves zijn P. M Hilhorst en A. v. d. Wardt. avia service-station Het zesde elftal, dat acht punten uit acht wedstrijden bezit, krijgt het Amers- foortse Amsvorde 5 op bezoek. Een gelijk spel is door de thuisclub zeker te beha len. Het speelt vanaf twaalf uur in de volgende opstelling doel A. Roest; ach ter A. Kuver. F. Du wel, G. Kok en W. Rademaker: midden F. v. d. Lugt en W. Hogeveen; voor C. Beijer, M. van Dijk, H. Dijkman en J. Kaats. Reserves zijn J. Beijer en Jan Beijer. Het zevende elftal, dat met zes punten uit zeven wedstrijden ook een beschei den plaats op de ranglijst inneemt, gaat in Hamersveld bij Roda 4 op bezoek, met de mogelijkheid, daar een gelijk spel te bereiken, terwijl het met zestien punten uit negen wedstrijden leidende tiende elftal het Baarnse Limvio 5 aan de Bosstraat op bezoek krijgt. Voor het tiende een goede gelegenheid om de koppositie te verstevigen. Voor de zondagelftallen zal de competi tie dit weekeinde waarschijnlijk weer worden voortgezet. S.E.C. 1 gaat in Amersfoort op bezoek bij K.V.V.A., één van de clubs, die nog een kansje heeft op een eventueel kam pioenschap. al staat het met vijf punten achterstand op de leider op de vijfde plaats. S.E.C. 1 oeft maar één punt meer dan de Amersfoorters Van een groot krachtsverschil zal zondag waarschijn lijk dan ook geen sprake zijn. mede omdat het elftal van S.E.C. enkele spe lers zal moeten misken. Van Zoghei wordt in het doel vervan gen door Van Hattum en verder is on der rpeer ook Van Berkel niet beschik baar. De eerste weedstrijd tussen de beide clubs eindigde in een 3-3 gelijk spel. S.E.C. zal zich nu geen verliespunten meer mogen permiteren om nog bij het leidende Zebra's te kunnen komen. Maar een overwinning zal toch moeilijk te behalen zijn. De wedstrijd begint om half drie. S.E.C. zal met het volgende elftal in het eld komen: doel Van Hattum; achter De Rooi.;. Krijt. Rodermond en Van Remmerden; midden Woudenberg en Van Boeijen: voor Aalbers. Veenendaal, Vervloet en Verhoeven. H.MS. 2-S.E.C. 2 Het tweede elftal staat zondag voor een ware vuurproef. Het gaat in Utrecht bij het leidende H.M.S. 2 op bezoek. De Utrechters hebben een voorsprong van drie punten op S.E.C. dat achter 't Gooi 2 op de derde plaats staat. Er zijn dus nog mogelijkheden voor S.E.C.. maar dan moet het zondag wel tot een over winning komen. Voor S.E.C. mag het hoopvol klinken, dat het in de laatste tien wedstrijden zonder nederlaag is gebleven Het elf tal heeft overigens maar een keer ver loren, maar is door een vrij groot aan tal gelijke spelen wat achterop geraakt. Een gelijk spel zal er zeker wel inzitten. Het elftal zal in de volgende opstelling ten strijde trekken: doel Kok; achter Huizinga, Luschen, Hoed, Jasperse; mid den Pureveen en Burgman; voor Le- narduzzi, Brouwer. Van Breukelen en Rijnders. Reserves zijn Van Zanten en Kooij, twee junioren. De wedstrijd be gint om twaalf uur. S.E.C. 3-B.D.C. 2 Het derde elftal krijgt zondag plaatsge noot B.D.C, 2 op bezoek. De achter stand van S.E.C. op de leider is even groot als de voorsprong op de onderaan staande club, namelijk vier punten, zo dat in deze afdeling van weinig krachts verschil sprake is. B.D.C. staat met één punt achterstand op S.E.C. twee plaat sen lager. Een kleine overwinning voor de thuisclub mag wel worden verwacht. Het elftal zal er zondag als volgt uit zien: doel Van Essen; achter Hooyer, Ruttenberg, Abbel en Verweij; midden Voskuilen en Pothove; vcor v. d. Broek, Schalkwijk. Luschen en Dorrestein. Re serve is Meidam. De wedstrijd begint om twaalf uur. LIMVIO 3-S.E.C. 4 Het vierde elftal gaat zondag om twaalf uur op bezoek bij Limvio 3 in Baarn. De thuisclub staat met vier punten uit acht wedstrijden op de voorlaatste plaats. S.E.C. heeft overigens maar één punt meer, zodat de Soestenaren het zondag niet erg gemakkelijk kunnen krijgen. Het S.E.C.-elftal zal bestaan uit: doel v. d. Vaart; achter Lam. Wildenburg en Zeil; midden Van 't Klooster en Roest; voor Wildenburg. Rapp, v. d. Linden, Tuenter, v. d.' Broek Reserve is Wij- nands. Het vijfde en zesde elftal spelen zon dag om half twaalf een onderlinge oefen wedstrijd. De opstellingen zullen nog nader bekend worden gemaakt. JEUGDPROGRAMMA Voor de jeugd van S.E.C. staan de vol gende wedstrijden op het programma: S.E.C. jun. A-Zuid vogels A (2.45 uur). S.E.C jun. C-V.V.Z.A. B (2.45 uur, Quick jun. B-S.E.C. B (4.15 uur). S.E.C. adsp. a-A.P.W.C. a (1.45 uur). S.E.C. adsp. c-V.V.Z. adsp. a (1.45 uur). V.V.Z.A. pup 1-S.E.C. 1 (12.15 uur). S.E.C. pup. 2-Amsvorde 2 (1.00 uur). S.E.C. pup. 3-Quick 6 (1.00 uur). B D.C. pup. 7-S.E.C. 4 (12.15 uur). K.V.V.A. pup Ib-S.E.C. lb (1.00 uur). S.E.C. 4-V.V.Z. 6 Voor het zesde V.V.Z. elftal zijn de perspectieven aanmerkelijk gunstiger. Het elftal, dat er in de competitie ook wat meer van terecht bracht dan de meeste andere, (resultaat: tien punten uit negen wedstrijden), gaat morgen bij plaatsgenoot S.E.C. 4, een debutant in de competitie, op bezoek. S.E.C. bezet de onderste plaats met tot nu toe het re sultaat van één gewonnen wedstrijd. avia service-station Voor deze ontmoeting mag wel een ze ge voor de bezoekers worden gerekend. In tegenstelling tot eerdere berichten begint deze wedstrijd niet om kwart voor twee. maar om half vier. V.V.Z. komt met de volgende spelers in het veld: doel J. van Kooij Hzn achter R. van Dalen. R. ten Hove, B. Morren en G. Ruizendaal; midden E. G. de Boer en J. van Kooy Gzn.; voor H. Donk, J. Groart, L. G. Brunt en A. P. v. cl. Hoek, Reserve is W. v. d. Kuilen. Voor de jeugd van V.V.Z. staan de vol gende wedstrijden op het programma: V.V.Z. jun. A-K.V.V.A. A (2.45 uur). S.E.C. adsp. c-V.V.Z. a (1.45 uur). V.V.Z. adsp. b-Roda b V.V.Z. adsp. c-Amers- foortse Boys d (1.45 uur). V.V.Z. pup. 1- Spakenburg 1 (12.15 uur). Hoogland pup. 1 .V.Z. 2 (1.00 uur). V.V.Z. pup. 3- K V.V.A. 7 (1.00 uur). A.P.W.C. pup. Ib- V.V.Z pup. Ib ,100 uur). De afschrijvingen moeten uiterlijk vrij dagavond (hedenavond), om acht uur, aan de heer H. Strietman. Gallenkamp- pelsweg 3, tel. 5484, opgegeven zijn. Na wekenlange rust is de kans groot, dat er het komende weekeinde eindelijk weer eens gevoetbald zal worden. Door het eerste zaterdagelftal van S.E C. zal dat gebeuren tegen Baarn. Gezien het verschil op de ranglijst (twee punten met een wedstrijd tegoed voor S.E.C.) moeten de Soestenaren deze wedstrijd tot een goed einde kunnen brengen, maar S.E.C. bewaart aan de eerste wed strijd tegen Baarn minder prettige her inneringen. Baarn was namelijk de club. die S.E.C. dit seizoen de eerste en tot dusver ook enige nederlaag op eigen terrein toebracht. Het werd destijds vrij verrassend 3-5 in het voordeel van de bezoekers. Zolang Baarn en S.E.C. in de competitie tegenover elkaar staan, heeft S.E.C. nog niet kunnen winnen. Gezien het feit. dat Baarn dit seizoen vrij aan zienlijk aan kracht heeft ingeboet, zou den zich momenteel de beste kansen op een overwinning moeten voordoen. Bii een nederlaag is het voor S.E.C. uit gesloten om nog een rol van enige be tekenis in de hogere regionen van de afdeling te spelen. De achterstand op de leiders bedraagt momenteel zeven pun ten. maar S.E.C. heeft nog twee wed strijden tegoed. D volgende spelers zullen morgen naar Baarn gaan: Kramer, Beijer, Wolfsen, Met het team, samengesteld uit de volgende spelers, zijn de jongens-a, de serie wedstrijden om het kampioenschap, met een 09-44 overwinning op het Bussumse Dunckers gestart Rudi Blok, Wim Voet, Rudi Lips, Cees v. d. Grift, Berry v. d. Grift, Gerry v. Delden, Rudolf Hornung, Ton Hilhorst, Quintus v. Hal en Piet v. cl. Bijl, coach W. Bolwerk. BVAKBEURSH VAKBEURS VOOR DOE-HET-ZELF- ARTIKELEN IRENEHAL UTRECHT zondag 2 maart10-18 uur dinsdagavond 4 maart :18-22 uur(dinsdag- avond ingang Veemarktplein Croeselaan) MET FOTO-EXPOSITIE AMATEURS MARIJKEHAL UTRECHT zondag 2 maart10-18 uur 3 t/m 7 maart9-18 uur (ingang Julianahal, Graadtvan Roggenweg) entree f3,50 per persoon, incl. BTW; avondopening Karwei f 1.- p.p., incl. BTW De Vries, Hartman, Hoefman. Koelewijn, Schuiling. Van 't Klooster, Rouwendaal, Sengers, v. d. Schagt, De Beer en Nij- huis. De wedstrijd begint om kwart voor vier. S.E.C. 4-V.V.Z. 6 Het vierde elftal krijgt morgenmiddag plaatsgenoot V.V.Z. 6 op bezoek. De thuisclub heeft er in dit seizoen nog weinig van terecht gebracht, wat overi gens niet zo verwonderlijk is, want het elftal komt pas voor het eerst in compe titieverband uit. Het kwam tot nu toe niet verder dan één overwinning, goed voor een laatste plaats in de afdeling. V.V.Z. 6 behaalde tot op heden tien punten uit negen wedstrijden. De wed strijd begint, in tegenstelling tot eerdere berichten, om half vier. Voor S.E.C komen uit: itoels. Hannes- sen, Kraaij, Beijersbergen, De Graaf, Jarvis. Daniels. Van Aalderen, v. d. Loon, Breberton, Van Essen, Zomer en Van Klingeren. (open van 7.00 - 18.30 uur, en óók op afspraak) herenkapsalon Bijzonder boeiend en druk programma in het komende weekeinde voor de Soester basketballers. Komende zondagmiddag wachten er voor vier teams van de Soester basket balvereniging een aantal interessante duels en voor de meisjes B betekent het komende weekeinde dubbel zwaar, want zij moeten naast de zondagmiddag ook spelen op zaterdagmiddag en wel in Spakenburg tegen het meisjesteam van S.V.S, Alle andere wedstrijden wor den zondagmiddag in de R.K. Mavo te Soest gespeeld. RED STARS I-MIDLAND I Zondagmiddag, om één uur, beginnen de wedstrijden en de eerste wedstrijd zal zijn lussen het damesteam van Red Stars en het damesteam van het twee klassen hoger spelende Midland. Een bijzonder interessant duel tussen twee teams die elkaar nog nooit eerder ontmoet hebben. Logischerwijs moet deze wedstrijd met groot verschil door de Midland meisjes gewonnen worden gezien hun reputatie. Zij spelen namelijk al enkele jaren mee in de rayon-afdeling, hetgeen één klas se onder de eredivisie dames is. De Soester dames daarentegen spelen dit jaar pas hun tweede competitie. Desal niettemin werd de uitnodiging van Red Stars aan Midland om één keer in Soest te komen spelen direct door de Utrech tenaren aanvaard omdat Red Stars sinds de twee jaren competitie al enkele op vallende prestaties heeft geleverd en dit is zeer zeker niet aan het oog van Midland voorbijgegaan. Vandaar dat men dan ook direct bereid was om naar Soest te komen en tegen Red Stars te spelen. De Soester dames starten dus ongetwijfeld als de under-dog". maar we hebben de laatste tijd wel geleerd dat juist vanuit derfc positie de meest gevaarlijke tegenacties worden onderno men. Daarom blijven wij Midland voor deze ontmoeting als de favoriete club aanwijzen, maar zullen echt niet ver rast worden door een eventueel Soester succes dat dan behaald zal moeten wor den door: Loes Jak, Gabriële Wüste- feld, Inge Limburg, Marja van Hertom, Joke Barnhoorn en Gwynia Zeeman RED STARS A-U.V.V. B Na deze damesontmoeting de jongens juniorenwedstrijd tussen Red Stars en het Utrechtse U.V.V. B, dat reeds eer der in deze competitie tweemaal van Red Stars heeft verloren. Toch mogen de Soester jongens dit team niet onder schatten, want in beide ontmoetingen heeft U.V.V.. duidelijk aangetoond dat hun spel in stijgende lijn is en zij zullen er zeer stellig op gebrand zijn om nu Red Stars te verslaan. Voor Red Stars de taak om dit te voorkomen willen zij de weg, die zij vorige week reeds zijn ingeslagen, op weg naar het kampioen schap niet mislopen. Voor deze over winning moeten zorg dragen: Gerry van Delden. Rudolf Hornung. Cees van de Grift, Berry van de Grift. Ton Hilhorst, Piet van de Bijl, Wim Voet, Rudi Blok, Quintus van Hal en Rudi Lips. Zaterdagmiddag gaan de B-meisjes van Red Stars naar S.V.S., waar zij om half vier in Spakenburg tegen dit team zul len moeten aantreden. Voor de Soester meisjes is het zeer stellig mogelijk om S.V.S. in eigen huis te verslaan, hetgeen echter ook weer geen al te gemakkelij ke opgave is. Met een inzet van meer dan 100 zijn de Soester meisjes in ieder geval niet kansloos. avia-shop Het TOP-CAR-team zal u dan laten zien waarom uw auto een hekel heeft aan pekel. Wilt u een afspraak maken, bel 02150 - 4 94 72 voor tip-top-auto-onderhoud! De tweede wedstrijd van de B-meisjes zal zijn zondagmiddag in Soest tegen het A-meisjesteam van Red Stars. On getwijfeld een interessant duel waarbij op papier het A-team zich voorlopig de sterkste zal kunnen noemen. Of dit ech ter zondagmiddag, om vijf uur, na deze gespeelde wedstrijd nog zo te vermel den is, is met geen mogelijkheid te zeg gen, want duidelijk staat hier het ka rakter van een derby op het spel, waar bij het B-team graag zou willen laten zien waartoe het in staat geacht mag worden en de A-meisjes met plezier een nederlaag willen toebrengen. Opstelling van de A-meisjes: Marijke Hilhorst. Rita Vos. Relinde Tap, Regien Dorrestein. Lucy Ernst, Monica Wüste- feld. Gerry van Hertom. Ria Willemse en Els van Oostrum. Opstelling meisjes B: Willeke van der Linde, Hettv Kools. Willy Hartman, Ans Hilhorst. Mieke Hilhorst. Corry Hilhorst. Madeleine Thieme. Marjan van de Kooy. Wil en Mieke Delden. Programma voor zaterdag. Thuis. 15.15 uur Jongens A-Kampong B. 14.15 uur Meisjes A-S.C.H.C. E. 14 15 uur Meisjes C-Amersfoort D. Uit. 12.00 uur Voordaan E-Jongens C. 15.15 uur Schaerw. G-Jongens B. 15-15 uur Kampong F-Meisjes B Programma voor zondag. Thuis. 11.00 uur Soest Vl-Schaerw. 10. 11.00 uur Dames I-Phoenix I. 12.30 uur Soest Vet.-Kameleon. 14.00 uur Heren V-Kampong 13. 14.30 uur Heren I-Fit, 12.00 uur Dames III-Be Fair VII. Uit. 11.00 uur Be Fair 5-Heren II. 13 00 uur Maarn II-Heren III. 12.30 uur Kampong 15-Heren IV. 14.00 uur Kameleon II-Dames II. De handbalvereniging gaat twee span nende week-ends tegemoet. Via een uit en thuiswedstrijd op 2 en 9 maart gaat het eerste dames- en herenelftal pro beren een klasse hoger in de handbal sport te komen. Op 2 februari j.1. gelukte het de dames ongeslagen kampioen te worden in de Distrits tweede klasse B De „Meteoor' werd kampioen in de klasse A. Deze beide teams gaan nu sa men uitvechten, wie promoveert naar de Districts eerste klasse. De eerste wedstrijd wordt aankomende zondag in Alkmaar gespeeld, waarna op 9 maart in de sporthal te Amersfoort de tweede ontmoeting volgt. Voor B.D.C. is de „Meteoor" een volko men onbekende tegenstandster, waar door over de kansen van beide teams niets zinnigs valt te zeggen. Wij hier in Soest kennen alleen de kracht van B.D.C. Dat deze niet gering is heeft het team in het afgelopen seizoen wel be wezen. Zelfs gerenommeerde tegen standsters als D.W.S.. Lijnden en Sport Vereent konden de Soester meisjes geen tegenstand van betekenis bieden. Daar om hebben we ook alle hoop op de goede afloop voor B.D.C. De opstelling zal pas kort voor het be gin van de wedstrijd bekend worden gemaakt. De heren zullen het aanzienlijk moei lijker krijgen. Zondag gelukte het hen via een beslissingswedstrijd tegen B.H.C. de eerste plaats te bereiken. Op overtui gende wijze nog wel. Zondag, in de sporthal „De Dreef" in Utrecht, zal het een stuk lastiger wor den om Attila 2, de kampioen van de tweede klasse A, te overwinnen. Met grote overwinningen besloot Attila 2 de competitie. Het team beschikt over een zeer goede technische vaardigheid. Dit is niet zo verwonderlijk wanneer men weet, dat het team uit een kern van spelers be staat. die vorig seizoen nog in het eerste elftal speelden, hetwelk in de Over gangsklasse uitkomt. Door een verjon gingskuur zijn deze spelers in het twee de gekomen. Terzijde vermelden wij nog, dat Attila 1, dit seizoen kampioen in de over gangsklasse werd en nu een beslissings wedstrijd voor een plaats in de hoofd klasse moet spelen. B.D.C. zal met een hoog tempo moeten spelen om Attila 2 op de knieën te krijgen. Het moet hiervoor zeker in staat voor worden geacht. Desalniette min wordt het zeer moeilijk voor de Soestenaren. De opstelling is als volgt: Jan Smeeing, Ries Smeeing. Ruud en Ronald Sur- stedt. Jan van Velsen. Koos van den Deyssel. Hans van Beek, Henk Lub, Leo v. d. Heiden, Ton van Asch. Reserves zijn Kees Koopman en André Semper. De voetbalvereniging S.E.C. organiseert op 24 mei een veteranentoernooi met als inzet het kampioenschap van Baarn- Soest. Deelnemende verenigingen zijn T.O.V., Baarn en Limvio uit Baarn cn S.E.C.. B.D.C., Hees. VV.Z. en Soester berg uit Soest. Het jaarlijkse veteranentoernooi zal dit jaar worden gehouden op 31 augustus. Aan dit toernooi zullen ook clubs uit andere plaatsen deelnemen. Tijdens het bezoek, dat de Duitse voetballers uit Mienden ran Soest brengen, zal ook nog een veteranenwedstrijd worden gespeeld tussen S.E.C. en Limvio uit Baarn. Op 23 augustus organiseert de zaterdag- afdeling van S.E.C. weer een toernooi, terwijl eind augustus het ook al ge bruikelijke nederlaagtoernooi van S.E.C. begint. Deelnemende verenigingen zijn S.L.T.O. uit Amsterdam, H V.C. 2 uit Amersfoort, Amsvorde. eveneens uit Amersfoort en S.C.H. uit Hees bij Nij megen. S.E.C. zal in augustus ook nog met twee elftallen deelnemen aan een toernooi bij S.C.H. Op 29 april zal S.E.C met het eerste (zondag) elftal deelnemen aan een toer nooi van S.V.M. Boys in Maartensdijk. Aan dit toernooi nemen verder onder meer Spakenburg, 't Gooi. Hilversum en andere clubs uit de omgeving deel. Kort geleden heeft S.E.C. namens do K.N.V.B. een accountantscontrole gehad, die bijzonder grondig was. Maar zo ;rondig als het onderzoek was. zo goect was de boekhouding van penningmees ter L. Ruttenberg Het S.E.C.-bestuur ontving deze week een schrijven van do K.N.V.B.. waarin werd medegedeeld, dat de boekho '!ng zeer zorgvuldig en goed werd bijgehouden. - een Birkstraat 108 - Soest - Tel. 5442 Wedstrijdprogramma zondag 2 maart 1969. Meteoren I-B.I.K.O. I. Aanvang 2 uur. Opstelling: dames Ria Groen, Annie Ve- nema. Ineke Timmer. Corrie v. Her waarden, Marja Sehaafsma, Silvia Posthuma; heren Willem Wamsteeker. Flip Brandst.-.a, Peter Verlinden. Henk Fribel, Ries v. Herwaarden, Kees v. Rouwendaal en Leo de Haan. Meteoren li-Zwaluwen III. Aanvang 12 uur. Opstelling: dames Ciska Wiss. Wil Huur- deman, Hannie v. d Biezen. Yvonne Doornekamp, Margriet Hollander, Mar jan Brandsma. Tinie v. Hees; heren Jon Verlinden. Willem Kraav, Piel v. Rou wendaal, Guus Edelenbosch. Rudie La- gemnat Alte Vonema en Evcrt v. d. Klok.

Soester Courant | 1969 | | pagina 11