i HAD ilC H ie Sta TROUWEN MET BUITENLANDERS KAN ONAANCENAME CEVOLCEN HEBBEN Cosmetica Geschenken MAZDA Artishock exposeert in de nieuwe bibliotheek Redding van de tempels van Aboe-Simbel „Actief" neemt nieuwbouw in gebruik Officiële mededelingen CHINA HERVAT HET TREITEREN Krabbels van Knelis EO .SETTEN Win eerst advies in AUTOWASSEN ,DE KORTE DUINEN' ,DE KORTE DUINEN' GARAGE „DE SOESTER" Lezing met kleurlichtbeelden HAARKNIPPEN ,DE KORTE DUINEN' IWooniPJiMer ziekenauto Wijziging Politieverordening D00RSMEREN? (DE KORTE DUINEN' Hinderwet BENZINE TANKEN ,DE KORTE DUINEN' Zeepost Vleesvork oop AVIA Diensten Gentrum ,DE KORTE DUINEN' Zondag 16 maart Midvastenbal VRIJDAG 7 MAART 1969 In de afgelopen jaren zij" er vele honderden Nederlandse meisjes in het huwelijk getreden met een buitenlandse werknemer (gastarbeider). En ook in het lopende jaar zullen ongetwijfeld vele Nederlandse deernen (rouwen met een Italiaan, een Turk, een Spanjaard of een Marokkaan. Helaas is in het recente verleden meer malen gebleken, dat sommige meisjes volslagen onkundig zijn omtrent de juridi sche aspecten die aan een huwelijk met een gastarbeider verbonden kunnen zijn. Met name over de geldigheid van papieren alsook over de geldigheid van het gesloten huwelijk bestaat veel verwarring. En wil dc buitenlander zich weer in eigen land vestigen, dan moet zijn echtgenote hem daarheen volgen. Daar ontstaan soms vreemde situaties en onaangename verwikkelingen. Volgens de statistieken van de gesloten huwelijken naar wederzijdse nationaliteit oefenen de Duitse mannen de meeste aantrekkingskracht op Nederlandse meis jes uit. In 1967 traden 1061 Nederlandse vrouwen met een man van Duitse natio naliteit in het huwelijk, 288 met een Belg, 293 met een Italiaan, 156 met een Spanjaard, 97 met een Turk, 62 met een Marokkaan, 228 met een Brit en 92 met een Fransman. avïa service-station Huwelijken met een Duitser, Fransman of Brit leveren doorgaans geen juridi sche problemen op, maar heel anders ligt dat met betrekking tot een huwe lijk van een Nederlands meisje met een Spanjaard, een Griek of een Marokkaan, om slechts enkele voorbeelden te noe men. Wat de geldigheid van een huwelijk met een Spanjaard betreft: een in Nederland gesloten burgerlijk huwelijk is in Spanje alleen geldig indien het óók in de rk. kerk is voltrokken, tenzij betrokkenen een zogenaamde verklaring van a-katho- lïciteit kunnen overleggen, in welk ge val de Spaanse autoriteiten bereid zijn het huwelijk te registreren. Bigamie mogelijk Er zijn huwelijken tussen een Neder lands meisje en een Spanjaard gesloten, die in. Nederland wèl en in Spanje niet geldig waren. Dat heeft voor sommige meisjes ernstige gevolgen met zich mee gebracht. Wanneer het huwelijk in Span je niet geldig wordt verklaard, kan de man elk ogenblik bij zijn Nederlandse vrouw weglopen, met andere vrouwen verkeren, en zelfs een ander huwelijk aangaan, zonder dat hij daar van biga mie kan worden beschuldigd Een ander probleem is dat Spanje wel scheiding van tafel en bed, maar geen echtscheiding kent. De Nederlandse rech ter kan een scheiding uitspreken tussen een Spaanse en een Nederlandse part ner. Maar als deze scheiding dan niet in Spanje wordt erkend, kunnen er con flictsituaties ontstaan met betrekking tot het gezag over de uit het huwelijk ge boren kinderen. Ook dit kan een hoop narigheid geven. Volgens Spaans recht wordt het gezag over wettige kinderen door de vader uitgeoefend, terwijl de Nederlandse rechter een heel ander be sluit kan nemen. Andere moraal Een In Nederland gesloten burgerlijk hu welijk met een Griek is in Griekenland alleen geldig als het wordt gevolgd door een inzegening door een Grieks-Ortho doxe geestelijke. Vestigt de Griek zich weer in eigen land, dan staat de daar heersende moraal hem een leven toe dat Nederlandse meisjes van hun echt genoot niet zouden tolereren. Maar echtscheiding is in Griekenland om die reden niet mogelijk In principe mag de man er alles maar de vrouw niets. Een in Nederland gesloten huwelijk met een Turk is in Turkije alleen geldig wanneer tevoren door de Turkse partner toestemming van de Turkse ambassade in Den Haag is verkregen. Vestiging in Turkije wordt ontraden. Een huwelijk met een Marokkaan bergt vele risico's in zich. Daar Marokko de man het recht toekent er vier vrouwen tegelijk op na te houden, kan de Ma rokkaans die in zijn eigen land een Ne derlandse heeft gehuwd, nog drie andere verbintenissen aangaan in zijn geboorte land Aanpassing Een in Nederland gesloten burgerlijk huwelijk is geldig in Italië en dient bij het bevoegde Italiaanse consulaat hier te lande te worden gemeld. Italië kent geen echtscheiding, wel scheiding van tafel en bed. In Griekenland, Turkije en Marokko is in beperkte mate echtscheiding mogelijk In Marokko is het huwelijks- en echt scheidingsrecht mede op voorschriften uit de Koran gebaseerd. Uit hoofde hiervan bestaat in Marokko het zgn. verstotingsrecht. De man mag zijn vrouw afdanken. avia-shop vanaf 6895,— incl. B.T.W. Offdealer voor Soest, Baarn en A'foort Laanstraat - Telefoon 3865 - Soest In de expositiezaal van de nieuwe bi bliotheek aan de Albert Cuyplaan 202 wordt tot 17 maart a.s. een tentoonstel ling gehouden van foto's, schilderijen en tekeningen van leden van Artishock, de Soester Kunstenaarsvereniging. In de hal hangen foto's van Kees van Dooremaal, Frans Jansen, Hans Prinsen, Louis Keeven en Fred Schilder. De meeste foto's stellen Soester kunstenaars voor, zoals Sebo Detmers, Emmy Eerd- mans, E. 1'Hoëst, Ton Kooreman, Li Tsin Sih, Piet Riethoven, Herman Joosten en de bioloog Rinke Tolman. Opvallend is een serie van vier foto's van de Hilver summer Louis Keeven „Flight to Low- lands Paradise II", „Regen", „Beslagen raam met plant" en „Fotografiek". In een vitrine liggen tekeningen van Sebo Detmers te Soest. In de expositie ruimte zelf hangen drie schilderijen van A. Molenaar, een Baarnse reclame-te kenaar. Hij werd in 1904 in Sneek ge boren, is vroeger lid geweest van de Ploegh en exposeerde o.rn. in Groningen. Door Artishock werd hij weer geacti veerd, zegt hij zelf, en is na een aantal jaren van rust weer gaan schilderen. En hoe. Van Walther Schoorel, eveneens uit Baarn, autodidact en werkzaam als gra fisch ontwerper liggen in drie vitrines een paar houtsneden met als onderwerp „Het paard". Hij vindt hout levendiger dan linoleum. Hout is weerbarstiger en de lijnen zijn natuurlijker. Verder laat hij een aantal schaalmodellen zien die uitgevoerd moeten worden in gekleurd perspex. Van 1 meter hoog. En daarnaast nog twee fel gekleurde silk-screens „man" en „vrouw". Dan de bijzonder mooie doeken van Em my Eerdman te Soest, leerlinge destijds van prof. Röling en prof. Wiegers. Zij won veel prijzen en hield tentoonstel lingen in binnen- en buitenland. Opmer kelijk zijn haar „Schommelbank", ..Kunsthandelaar J." en „Herman op z'n Harley". Van de Soesterbergse kunstschilder E. 1'Hoëst hangen aan de muur drie monu mentale landschappen in blauw, geel cn rood. In het neven vertrek tenslotte van C. H. K. Mahler te Baarn vier stillevens, een landschap aan de Vecht en „Weesp 1950", traditioneel maar knap geschil derd. Deze exoositie werd ingericht door Em my Eerdmans, Otto Prinsen en Piet Riet hoven en is dagelijks geopend, van 2 tot 5 uur, ook in het weekend, en 's avonds van 7 tot 9.30 uur op maandag, woens dag en vrijdag. Bejaarden van „Molen schot" en scholieren uit Soest houden er de wacht. De toegang is gratis en een catalogus is aanwezig. De Nederlandse vrouw behoudt bij hu welijk met een buitenlander haar natio naliteit, tenzij zij de wens te kennen geeft deze te verwerpen. Maar verwerpt zij haar Nederlanderschap, dan stuit zij op moeilijkheden als zij later als bui tenlandse gescheiden of gevluchte vrouw terugkeert. Zij wordt dan voor de wet als buitenlandse beschouwt en valt on der de evt. uitleveringsbepalingen en het vreemdelingentoezicht. Zelfs kan haar een werkvergunning worden geweigerd en kan zij weer over de grens worden gezet. Wanneer een Nederlands meisje met een gastarbeider wil huwen en met hem naar zijn geboorteland wil trekken, moet zij rekening houden met ernstige aan passingsmoeilijkheden. Vaak zijn de toe standen daar zo verschillend van de Ne derlandse, dat er heel veel tijd overheen zal gaan. voordat zij aan de andere om standigheden gewend is. Nederlandse meisjes, die nochtans deze stap ondernemen, doen er verstandig aan deskundige adviezen in te winnen, ge zien de veelvuldige juridische complica ties ten aanzien van huwelijken met een buitenlander. Deze adviezen kan men onder meer inwinnen bij de werkgroep .Huwelijk en Gezin", Sectie Adviezen, Steenvoordelaan 370, Rijswijk Op dinsdag 25 maart 1969, te 20 uur precies, zal prof. dr. A. Klasens, direk- teur van het Rijksmuseum van Oud heden te Leiden, lid van de Internatio nale Commissie voor de wederopbouw van de tempels van Aboe-Simbel, een lezing met kleurlichtbeelden houden on der de titel „De redding van de tempels van Aboe-Simbel". De lezing wordt gegeven in het Cen traal Museum, Agnietenstraat 1 te Utrecht. De bouw van een nieuwe stuwdam in de Nijl bij Assoean had tengevolge dat een gebied van 500 km ten zuiden van Assoean, het oude Nubië, onder het wa ter van een stuwmeer werd bedolven. In dit gebied bevonden zich de rijke overblijfselen van oude beschavingen bewoningen, grafvelden, vestingwerken, tempels, kerken en rotstekeningen. In - 1959 wendden de regeringen van Egypte en de Soedan zich tot Unesco om bijstand in de redding der Nubische monumenten, en op 6 maart 1960 deed de Unesco een beroep op alle ledenstaten om financieel en materieel bij te dragen tot wat de grootste reddingsactie van cultuurgoederen is geworden. In de vol gende vier jaren zonden 23 landen op gravingsexpedities en technische hulp, terwijl 51 landen geld zonden. 23, uit steen gebouwde of in de rots uit gehakte, monumenten werden afgebro ken of uitgezaagd en elders weer opge bouwd. Over de gehele lengte van 500 km voer de de ene expeditie na de andere opgra vingen uit, speurde naar rotsinscripties en zocht naar prehistorische werktuigen. Een bijzondere plaats in de reddingsactie namen daarnaast de tempels op het eiland Philae in, en de in de rots uit gehakte tempels van Aboe-Simbel. De bijzonder kostbare redding van deze laatste begon, nadat verschillende pro jecten om financiële of technische rede nen waren afgekeurd, in het begin van 1964 met de bouw van een stad voor 2000 technici en arbeiders. Tegelijk werd een dam tegen het reeds wassende water aangelegd en vervolgens werden de bei de tempels in 1035 blokken gesneden, naar een hoger gebied getransporteerd en weer opgebouwd. Deze operatie vond plaats van mei 1965 tot eind 1966. In de volgende jaren werd de omgeving van de tempels gerecon strueerd. Over de tempels werden be tonnen koepels gebouwd en deze werden opgenomen in twee reusachtige heuvels. Op 22 september 1968 werd het tempel complex van Aboe-Simbel ingewijd. Van de ingrijpende operatie zijn op de monu menten zelf nauwelijks sporen te zien. De rotswand waarin zich de fagades van de tempels bevonden is gereconstrueerd, voor een deel met de eveneens uitge zaagde oorspronkelijke rots. Hoog op het plateau, boven het stuw meer, staat thans de door mensenhand geconstrueerde rotspartij, die de tempels bevat van Aboe-Simbel, in hun volle luister hersteld. (open van 7.00 - 18.30 uur, en óók op afspraak) herenkapsalon Met een „Open Hof", waarvan ongeveer vijfhonderd mensen gebruik maakten, werd zaterdagmiddag offcieus de nieuw bouw van „Actief" in gebruik genomen. Zonder enig officieel vertoon is men met het werk in de nieuwe zaak be gonnen, daar de verschillende afdelin gen achtereen werden overgeplaatst. Chemisch reinigen en verven in al zijn facetten. De in 1933 i.\ Amersfoort opgerichte zaak, verhuisde in 1941 naar het oude gedeelte van de Nijverheids weg, waar in 1956 een begin werd gemaakt met het realiseren van de bovenverdieping. De onstuimige groei die het bedrijf doormaakte, was oorzaak van een chro nisch ruimtegebrek, waarin snel voor zien moest worden wilde men niet de aansluiting missen met dergelijk soort- gelijke bedrijven in de omgeving. Op het industrie-terrein werd een geschikte plaats gevonden om het nieuwe pand te plaatsen, waar men in 1964 mee startte. In 1966 kon men reeds de tapijtrcini- gingshal in gebruik nemen, die in zijn soort enig is in Europa. Rond de jaarwisseling was het hele be drijf in het nieuwe pand over, zij het dat verschillende bouwwerkzaamheden ï.og moesten worden voltooid. Maar j.1. zaterdag was het dan zover dat de vlag in top kon. Met deze nieuwbouw is het Actief mogelijk geworden om de via 26 winkels binnengekomen opdrach ten nog sneller dan voorheen en min stens zo goed verwerken. In de chemische reinigingshal kunnen per week meer dan 30.000 stuks kleding worden behandeld, waar bovendien een stipte controle wordt uitgevoerd op de gereinigde kled'ng stukken, die met be hulp van de elektronica dusdanig wor den getransporteerd dat zij op de juiste distributie-eenheid terecht komen, wat de snelheid en de accuraatheid van de retourzending ten goede komt en ons costuum en japonnetje met een zorg vuldigheid wordt behandeld als of het thuis wordt gewassen en gestreken. Bij de bouw van het nieuwe pand is rekening gehouden met een te ver wachten nieuwe uitbreiding. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat gedurende drie maan den ter gemeentesecretarie, afdeling al gemene zaken, geopend op werkdagen, van 9.00 - 12.00 uur, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 18 de cember 1968, waarbij de A.P.V. Soest is gewijzigd. Op grond van deze wijzigingen is het verboden a. Zonder ontheffing van burgemeester en wethouders zich in een openbaar park, natuurterrein of bos als ruiter of op enigerlei andere wijze met een paard of pony te bevinden; avia service-station b. zonder aannemelijke reden zich in een raamkozijn of portiek of op een bordes, dorpel of stoep van een van de weg gelegen gebouw te zitten of te staan of tegen een zodanig gebouw te leunen; c. zich zonder aannemelijke reden te bevinden op galerijen, noodtrappen, of in trapportalen, trappenhuizen of liften van gebouwen. Voorts is in deze wijziging het aanbren gen of hebben van vensters, zonneblin de deuren etc. boven of over een open bare weg herzien. Soest, 7 maart 1969. I »rhoekplein 1 -tel. 02155-285 Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet, ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de heer H. v. d. Broek, Schrikslaan 74, te Soest, om vergunning tot het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een konstruktiewerkplaats, in het per ceel Schrikslaan nr. 55, kadastraal be kend gemeente Soest, sectie H, nr. 8441. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwa ren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 25 maart a.s., des voormiddags 9.30 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. Soest, 7 maart 1969 Russen en Chinezen zijn weer eens slaags geweest ergens aan hun 6400 ki lometer lange grens. Dat gebeurt op eens na jarenlange betrekkelijke rust en het is voor Moskou geen verheugend teken. In hetzelfde gebied waar nu werd geschoten, de grensrivier Assouri, zijn in het verleden al vaker incidenten geweest, doorgaans uitgelokt door Peking om Moskou er aan te herinneren dat het echt niet accoord gaat met de grens, zoals die volgens de Russische kaarten loopt. Er zit iets in hun argument: toen de Si berische grenslijn op de kaart werd in getekend, gebeurde dit een beetje met de losse hand: het was een uitgestrekt maar dunbevolkt gebied en Siberië be tekende voor de Russen niet veel en China voor niemand. Niet die minacht- tende slordigheid echter zit de Chinezen in de eerste plaats dwars. Zij menen dat indertijd vele gebieden doodeenvou dig van China zijn afgepikt door de tsaren in het noorden en door de Brit- ter. in de zuidflank bij India omdat de Chinezen toch weerloos waren en nie mand lust gevoelde dit volk te beschou wen als een gelijkwaardige partij in on derhandelingen. Het was immers in een tijd dat de grote mogendheden doodeen voudig een oorlogsschip met troepen stuurden als er iets in China voorviel wat hun met aanstond. avia service-station Eer is speciaal in China iets heel teers. En zonder meer leeft bij bet huidige be wind de lust om eerverlies uit het ver leden weer goed te maken. Vandaar enige grenscorrecties waarmee China te maken kreeg en een poging om over de Siberische grens te onderhandelen met de collega's communisten van Moskou. In 1964 werden deze gesprekken af ge- gebroken: de Russen meenden dat nvm niet aan de gang kon blijven dingen uit een ver verleden alsmaar te blijven cor rigeren. En bij Mao ontstond toen de neiging de Russen, ook omdat ze door de tsaren en door henzelf onrechtmatig verkregen gebieden niet wilden afstaan, over één kam te scheren met andere „imperialstcn". De basis voor het af wijkende Chinese communisme ligt meer dan in communistische theoriën in dat gevoel van altijd belaagd te zijn. Lange tijd is het toch rustig gebleven langs de Siberische grens. Mao voerde in die tijd zijn culturele revolutie uit cn er waren allerhande andere trubbe- len in China zelf. Het herleven van de speldeprikken langs de grens met de sowjet-unie duidt er op, dat Mao meent dat de binnenlandse toestand voldoende gestabiliseerd is om weer op de oude voet voort te gaan. En eventueel feller te worden. De Sowjet-unie heeft voor de zekerheid maar flink wat troepen in het Zlberische gebied gelegerd. Ajje ut ming vraog dan mok zeige dak nie weet waor ut in ken zitte, maor de laotste weeke binne der un heule kwak minse die mit stele de kos wille verdie- ne. Of daat noeng komp orr.daat ut le ve daankzie de Bee- TeeWee un stuk duurdur is geworre, of omdaat ut zo bar makkeluk word emaokt weet ik nie, maor de kraante staon der vol mee. Zo arrug as de laotste tied hek ut nog nie meejemaok. Noeng ist maor goed daat nie alle diefstaalle slaoge, waant daan was de eerlukke helW vaan ongs volluk aarrum en de aore schaatriek. Noeng staot netuuruk as un paol bove waoter daat wullie der zellef veur mot te zorrege datter bie ongs in huus niks ken worrc meejenome, of beter czeid, wullie motte der veur zorrege, datter geen mins bie ongs binne ken komme die der niks te maoke hep. Waant un vriejer die bie ongs binnekomp en dei- niks te maoke hep, komp nie om waat te bringe.. maor om ongs waat aarre- mer te maoke, en daat motte wullie veurkomme. Noeng kejje wel zeige waor hebbe wul lie daan pellisies veur, allenug maor om te kieke of ongs aachterlichchie nie braandt en daan un bonnegie te schrie- ve? Daan motte die maanne maor is un bietje beetur uut gaon kieke, maor das netuurluk un kwak gezwaam bie- mekaor, waant die maanne die zo bar nodug arruguns waat motte gappe waat nie vaan hullie is, zalle der geen mins bie roepe en zekur geen pelissies. Noeng mok der wel meteen bie zeige, daat wullie deur de tillevisie un heul verkeerd beeld vaan pelissies hebbe ekrege. Wullie vurwaachte vaan elleke pelissie daat hie un soort deedektief is, die an un paor dinge genog hep om un misdaodugger te arresteere, as wullie teminste un doodgewone dief ok mis daodugger magge noeme. De minse den- ke bie derluu eige waat die maanne op de tillevisie doen veur de kos, kenne ze bie ongs in Soes ok wel doen, maor das netuurluk nie waor. Nog maor un paor daoge eleeje wier der ingebroke opt gemeentehuus, en daat was ech nie veur de leut, waant der wier zoon bietje vierduuzend gul- de gegapt, en das geen kaattedrek. Ncong hek ming laote vertelle deur un broer vaan un kennus van un vrind vaan Gaart, datter geen mins in Soes woont die ken begriepe daat daat zo- maor kon beure int gemeentehuus. Ajje nao sluutingstied bie un juuwelier mit bar veul goud in ze zaok naor bin ne wil zongder daat de baos vaant zaokie derris, en de deur op slot zit, en jie dus de deur oft raom mot forseere, darm gaot daor un bel bar haard ant rammele. Ik schaat zo datter zoiets ok wel int gemeentehuus zaal zitte, maor daat ut nie ingeschaokeld waas om- daatter iemaand bie zun eige haad ge- doch, wie zouw un waoge om Int ge meentehuus in te breke. Maor daat zaat dan wel effe teuge. Noeng ister weer innebroke an de Soesterbargsestraat bie die luu die der veur zorrege daat zaokeminse hullie spulle die zu maoke int buutelaand kwiet kenne. int huus vaan die taand- aarts mit die muuijelukke naom. Maor ak ut goed begriepe hep, daan gong ut bie die luu die daor innebroke hebbe nie om cente, maor om bar belaang- rieke pepiere, en das weer effe Tmet aors. Mit aal die trammelaant word ut noenE wel tied veur de minse die vaan Mngds of an gewend zijn om hullie cente tuus te bewaore, ut naor de baank te bringe, waant jie ken ming glove of nie, maor ongder ut bed, en aachter de laokes in de linnekaast kieke die luu ut eers. Vaandaor dak teuge Kneliao hep gezeit, vaanof noeng geen sleutels meer ong der de maat en meer vaan daat »oort dinge. Ut is nog altied daat gelegenhied de dief maok. Ent is noeng eenmaol bie de wet vurbooje om gelegehied te geve, daat hek teminste arrugus geleze. Waark maor mee zeige wul teuge de inbreekers, das ze dc meute kenne spaore bie ming op bezeuk te komme. REMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Australië: ms „Tirranna" 10 maart. Brazilië: ms „Montferland" 12 maart. Canada: ms „Beaverash" 12 maart. Chili: ms „Pericles" 11 maart. Indonesië: ms „Hoechst" 14 maart. Kenya. Oeganda: ms „Polana" 14 mrt. Tanzanië: ms „Eichsfeld" 14 maart. Ned. Antillen: ms „Neptunus" 11 mrt. Suriname: ms ..Oranje Nassau" 12 mrt. Verenigde Staten van Amerika: ms „Mosel Express" 10 maart en ms „At lantic Star" 13 maart. Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „Zuiderkerk" 12 maart. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de post kantoren. Zaterdagmorgen, 9 uur. heeft aan het slachthuis verkoop van vlees plaats voor alle nummers. Birkslraat 108 - Soest - Tel. 5442 De carnavalscommissie, die onlangs nog zoveel succes oogstte met de organisatie van het carnavalsfeest, organiseert op zondagavond 16 maart nog een groots feest in het verenigngsgebouw. Voor jong cn oud wordt die avond namelijk het midvastenbal gehouden, waarvoor kaarten aan de zaal verkrijgbaar rijn. Het bal begint om acht uur.

Soester Courant | 1969 | | pagina 17