RENAULT# 8 S^OsrtVMaA l=s CG.5ETTEN Mixed Hockeyclub Soest BENZINE TANKEN? ,DE KORTE DUINEN' S.E.C. krijgt zondag Nijenrodcs op bezoek V.V.Z. morgen naar Kulan ,DE KORTE DUINEN' De Meteoren HAARKNIPPEN? ,DE KORTE DUINEN' B.D.C. zondag naar Hilversum's E.M.M. - Trouwcirculaires trouwkaarien Drukkerij Smit Piet van Soest in Hamar Peters Baan huldigt kampioenen D00RSMEREN? ,DE KORTE DUINEN' AUT ,DE KC B.D.C. handbal „The Red Stars" S.E.C. en Hees strijden morgen om kampioenschap AVIA Diensten Centrum ,DE KORTE DUINEN' VRIJDAG 14 MAART 1869 Programma voor zondag. Thuis. 11.00 uur Dames I-Baarn I. 11.00 uur Dames II-Amersfoort 3. 11.00 uur Heren III-Kampong 11. 13.00 uur Heren V-Hilversum X. 14.30 uur Heren I-Eechtrop. Uit. 11.00 uur Hilversum VII-Dames III. 14.30 uur Phoenix III-Heren 4. 12.30 uur Kampong IX-Heren II. 14.00 uur A'dam C-Heren Vet. 11.00 uur Baarn 4-Heren VI. Programma voor zaterdag. Thuis. 14.30 uur Jongens A-Schaerw. D. 14.30 uur Meisjes A-Phoenix A. Uit. 15.15 uur Kampong E-Meisjes B. 15.15 uur Kampong D-Jongens B. 14.15 uur Amersfoort F-Jongens C. avia service-station Het zondagelftal is zo langzamerhand in het beslissende stadium van de compe titie gekomen, wat betekent, dat het vrijwel geen punten meer mag verliezen om voor een eerste plaats in aanmer king te komen. Zondag krijgt S.E.C. be zoek van Nijenrodes uit Breukelen, dat lange tijd de ranglijst aanvoerde, maar later wat terugzakte. Nijenrodes bezet momenteel de vijfde plaats met maar twee punten achterstand op S.E.C., dat op zijn beurt weer vier punten achter staat op lijstaanvoerder 's Graveland. Ook nu zal men met een overwinning uit de bus moeten komen om nog een kans op 'n kampioenschap te maken. S.E.C. zal het zonder Rodermond moe ten stellen. Hij liep in de vriendschap pelijke wedstrijd tegen D.E.V. verleden week een lichte hersenschudding op en zal verschillende weken niet mogen voetballen. Zijn plaats in de verdediging wordt nu ingenomen door Woudenberg. Het elftal ziet er als volgt uit: doel Van Hattum; achter De Rooij, Krijt, Woudenberg en Van Remmerden; mid den Veenendaal en Van Boeijen; voor Aalbers, Vervloet, Van Berkel en Ver hoeven. Reserves zijn Brouwer, Burg man en Van Essen. B.F.C. 2-S.E.C. 2 Het tweede elftal, dat ondanks een goed seizoen zo goed als kansloos is voor de eerste plaats, gaat morgen in Bussum bij B.F.C. 2 op bezoek. Overigens zul len de Soestenaren deze wedstrijd wel met een overwinning "kunnen afsluiten. De wedstrijd begint reeds om half twaalf. S.E.C. zal met het volgende elf tal aantreden: doel Kok; achter Hui- z.inga, Luschen, Van Kooy en Van Breu kelen; midden Pureveen en Burgman; voor Van Brakel, Van Zanten, Schaap huis en Rijnders. VICTORIA 3-S.E.C. 3 Plet derde elftal speelt zondag een uit wedstrijd tegen het Hilversumse Victo ria 3. dat een bescheiden plaats op de ranglijst inneemt. Het krachtsverschil in deze afdeling is echter zo gering, dat een uitslag zich moeilijk laat voorspel len. Een gelijk spel moet S.E.C. overi gens wel kunnen behalen. S.E.C. g; met het volgende elftal naar Hilver sum: doel Van Essen; achter D. Hooijer, Abbel, Ruttenberg en Jasperse; midden Voskuilen en Pothoven; voor Schalk wijk, Brouwer, Luschen en Lenarduzzi. RODA 2-S.E.C. 4 Het vierde elftal, dat zich de laatste weken wat uit de bedreigde zone heeft gewerkt, speelt zondag een uitwedstrijd tegen Roda 2 uit Hamersveld. De te genstander staat ongeveer op gelijke hoogte. De ontmoeting begint om twaalf uur. S.E.C. komt met het volgende elf tal uit: doel v. d. Vaart; achter Kan- ters, v. d. Linden en Zeil; midden Van 't Klooster en Verweij; voor Wilden burg. Rapp, Meidam, Lantema en v. d. Broek. S.E.C. 6-B.D.C. 8 Het zesde elftal tenslotte speelt zondag, om twaalf uur. een thuiswedstrijd te gen buurman B.D.C. 8, dat op gelijke hoogte staat met S.E.C. Ook hier zul len de krachten niet veel uiteen lopen met vermoedelijk ook een gelijk spel als resultaat. De opstelling van S.E.C. luidt: doel Groenesteijn; achter H. Brouwer, Belt en Hoed; midden T. Groenesteijn en G. Wildenburg; voor Heinen, Bitterling, Lagemaat en Kan- ters. Voor de jeugd staan de volgende wed strijden op het programma: S.E.C. jun. B-V V.Z.A. A (2.45 uur). Quick adsp. b- S.E.C. b (3.00 uur). Hoogland adsp. b- S.E.C. c (4.00 uur). S.E.C. adsp. d-Ams- vorde d (145 uur). K.V.V.A. pup 2- S.E.C. 1 (12.15). A.P.W.C. pup. 2-S.E.C. 2 (1.00 uur). Hoevelaken adsp 2-S.E.C. 3 (1.00 uur). S.E.C. adsp. 4-V.V.Z.A. 3 (1.00 uur). S.E.C. adsp. Ib-Amsvorde Ib (1.00 uur). De junioren A van S.E.C. spelen mor genmiddag om twee uur in Baarn een vriendschappelijke wedstrijden tegen T.O.V. jun. A. Het eerste elftal van V.V.Z. gaat mor gen naar Veenendaal om er tegen het met vijf punten onderaan staande Ku lan te proberen, verder van de laatste twee plaatsen te komen. Verleden week verwijderde V.V.Z. zich al van de be dreigde plaatsen door nogal verrassend van Valleivogels te winnen. Een over winning op Kulan kan V.V.Z. vrijwel zeker in veiligheid brengen. De wed strijd in Veenendaal begint om vier uur. Om twee uur vertrekken spelers en eventuele supporters van de Ferdi- nand Huycklaan. Het elftal zal bestaan uit: doel A. Rebel; achter G, van den Bovenkamp, H. J. Demmers, B. van Kooij en H. G. v. d. Kraak; midden A. v. d. Breemer en W. Ruizendaal; voor J. Putters, A. Brouwer, A. Schaap en J. Akkerman. Het tweede elftal, dat ook nog wel de nodige punten kan gebruiken, speelt morgen op eigen terrein tegen de Mus ketiers 2, waaraan de Soestenaren on getwijfeld weer hun handen vol zullen hebben. Een gelijk spel zit er echter voor de thuisclub wel in. Het treedt met de volgende spelers aan: doel P. den Breejen; achter L. Hilhorst, J. v. d. Bovenkamp, J. Brouwer en C. van Ha mersveld; midden A. Ruizendaal en M. van Ginkel; voor D. van Arkel, F. van Hornsveld, J. van Doorn en F. v. d. Pol. Reserve is P. Floor. De wedstrijd begint om vier uur. Het vierde elftal speelt om twee uur op eigen terrein tegen plaatsgenoot S.E.C. 3. Veel krachtsverschil tussen beide ploegen is in de loop van deze compe titie niet gebleken, zodat een gelijk spel het meest voor de hand ligt. Beide clubs bezetten een plaats in het midden van de ranglijst. V.V.Z. komt om twee uur met het volgende elftal in het veld: doel J. van Ossenbrugge; achter H. van Velzen, A. Boot, K. Th. de Man en E. S. v. d. Maarsen; midden W. v. d. Meer en J. Brouwer; voor G. Wijma, Th. Verkade, G. Pothoven en W. Nieuwkerk. Het zesde elftal tenslotte speelt een waarschijnlijk moeilijke wedstrijd te gen Terschuurse Boys in Terschuur. V.V.Z. 6 hoeft zich over degradatie geen zorgen meer te maken, terwijl het zich evenmin veel illusies omtrent een kam- REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 pioenschap behoeft te koesteren. Veel staat er dan ook niet op het spel, al zal V.V.Z. toch alle moeite doen om tot een gode resultaat te komen. Het elf tal zal bestaan uit: doel J. van Kooij Hzn.; achter R. van Dalen, R. ten Ho- ve, B. Morren en G. Ruizendaal; mid den J. van Kooij Gzn. en M. v. d. Wak ker; voor H. Donk, J. Groart, L. G. Brunt en A. P. v. d. Hoek. Reserve is W. Floor. De wedstrijd begint om twee uur. Om 1.15 uur vertrekt men uit Soest. Afschrijvingen moeten uiterlijk van avond worden opgegeven aan de heer A. v. d. Broek, Dorresteinweg 29, tel. 5709. Wedstrijdprogramma voor zondag. Midlandia I-Meteoren I. Aanvang 2 uur. Opstelling: dames R. Groen, C. v. Her waarden, M. Schaafsma, A. Venema, I. Timmer en S. Posthuma; heren W. Wamsteeker, R. v. Herwaarden, F. Brandsma, P. Verlinden, C. v. Rou wendaal en H. Friebel. Meteoren 2 is vrij. (open van 7.00 - 18.30 uur, en óók op afspraak) herenkapsalon Het eerste elftal van B.D.C. komt zon dag weer binnen de lijnen. Het moet in Hilversum aantreden tegen E.M.M., dat een paar plaatsen hoger staat dan de Soester club. E.M.M. heeft veertien pun ten en een wedstrijd minder gespeeld dan B.D.C., dat in twaalf wedstrijden tot twaalf punten kwam. De bezoekers hebben wel iets goed te maken, want de eerste ontmoeting tussen de beide clubs eindigde in een kleine 1-0 overwinning voor de Hilversummers. De Soestenaren kunnen zich zo langzamerhand niet al te veel verlies meer permiteren. De wedstrijd in Hilversum begint om half drie. Om half twee vertrekt het elftal van het B.D.C.-terrein aan de Bos straat. De opstelling van het elftal zal in de loop van deze week bekend worden ge maakt. H.V.C. 4-B.D.C. 2 Het tweede elftal, dat de laatste weken Dat onze plaatsgenoot Piet van Soest belangrijke vorderingen op de schaats maakt is ons gebleken uit diverse kran ten, die wij uit Hamar, waar Piet nog steeds verblijft, ontvingen. Piet heeft vooral dit seizoen grote vor deringen gemaakt, hetgeen blijkt uit de volgende resultaten. De tussen haakjes geplaatste tijden behaalde hij in het vorige seizoen. Dit seizoen reed hij de 500 meter in 45,1 (46,1 sec.), de 1500 meter in 2 min. 19,1 (2 min. 22,5) de 3000 meter in 4 min. 54,2 (4 min. 57,3) en de 5000 meter in 8 min. 20,3 (8 min. 37,9). Deze tijden waren voor de organisato ren van de vele wedstrijden die in Noorwegen worden gehouden aanleiding om hem tussen de „groten" laten uitkomen zoals Cees Verkerk, GÖran en Snelle en correcte levering en tot in depuntjes verzorgd Uitgebreide collectie Klassiek en modern Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02155-2566-5154 -•k-k-k Claesson, Dag Fornaes (de wereld- en Europees kampioen), Magne Thomassen en vele anderen. Hoewel hij in het begin van het seizoen werkzaamheden moest verrichten om in zijn onderhoud te voorzien, die te zwaar waren en zijn sport niet ten goede kwa men, heeft hij thans werk gevonden die beter bij zijn training passen en zelfs in zijn oude vak, electricien. Dat was hij ook in Soest bij de firma Van Schalk wijk. Als wij zijn correspondentie goed le zen, dan moeten wij daaruit opmaken dat Piet nog niet aan terugkomen denkt. Op bovenstaande foto zien wij onze plaatsgenoot in gezelschap van Cees Verkerk. Vanuit Soest vensen wij Piet nog veel succes. De ijsvereniging Peters Baan telt twee kampioenen onder haar leden, n.1. de 16-jarige Peter v. d. Kant en de 12- jarige Jan Admiraal, die respectieve lijk kampioen werden bij de wedstrij den te Deventer van het gewest Gel derland-Utrecht en te Amsterdam op de Jaap Edenbaan van west-Nederland. Om deze kampioenen en ook t 4 andere Soester rijders Wim v. d. Kant en Ton- nie Lankreijer, die eveneens onder lei ding van trainer Dick Vervloet, goede resultaten hebben geboekt, te huldigen, werd woensdagavond in het clubhuis een bijeenkomst belegd, waarbij alle rij ders aanwezig waren. De heer H. A. Butzelaar gaf na de opening het woord aan de contactman, de heer Lagerwerf, die de jongens wees op het nut van de training, c:e ver plicht is voor de rijders, maar ook voor de trainer. Het bestuur heeft geen en kele klacht ontvangen. Gemiddeld bezoeken 23 rijders de trai ning en van hen die verstek lieten gaan, was oorzaak studie, vakantie of ziekte. Wij kunnen op een goed trai ningsseizoen terugzien, dat met deze avond wordt afgesloten. Er is goede vooruitgang te bespeuren en de resulta ten zijn niet uitgebleven. De vice-voorzitter, de heer K. C. Mohr- mann, die voor ieder een enveloppe met inhoud had, wees de jongens ook op de training. De behaalde resultaten hebben juliie te danken aan trainer Vervloet. Ik raad jullie aan, loop nu niet naast je schoenen, want je staat nog aan het begin. Trainer Vervloet werd hierna bedankt onder aanbieding van een fruitschaal. De heer Vervloet, die ieder jaar aan de ijverigste leerling een geschenk aan biedt, deed dit deze keer aan Ronald Foeken. Ronald mocht een paar minia tuur Noorse schaatsjes in ontvangst ne men. bijzonder goed draait en in zes wed strijden niet meer verloor, gaat zondag in Amersfoort bij H.V.C. op bezoek. Ook nu weer mag een overwinning voor de B.DC-reserves worden ver wacht. De wedstrijd begint zondag al om twaalf uur. B.D.C. zal in de vol gende opstelling in het veld komen: doel E. van Thienen; achter C. Dorre- stein, B. Bakker, W. Jansen en A. Brouwer; midden B. Wigtman en J. Ha gen; voor J. Beijer, F. van Fulpen, G. Egbers en B. Roest. B.D.C. 6-K.V.V.A. 5 Het nogal wisselvallige zesde elftal krijgt zondag om twaalf uur het Amersfoortse K.V.V.A. 5 op bezoek. Het zesde elftal heeft nu vier overwinningen en vijf ne derlagen achter zijn naam staan. Ver moedelijk zal het ook zondag niet ver der komen dan een gelijk spel. De op stelling van het zesde luidt: doel A. Roest; achter F. Duwel, W. Hogeveen, C. Beijer en M. van Dijk; midden H. Dijkman en F. v. d. Lugt; voor R. Kleinegris, Peter Hilhorst, J. v. d. Meu- len en T. v. d. Breemer. avia service-station B.D.C. 7-QU|CK 7 Het zevende elftal, dat het nog niet verder heeft gebracht dan twee over winningen, krijgt zondag het Amers foortse Quick 7 op bezoek en zal alle moeite hebben om tot een positief re sultaat te komen. De wedstrijd begint om half drie. B.D.C. komt met de vol gende spelers uit: doel A. Pronk; ach ter W. Roest, R. Nijssen, K. Grift en C. van Esveld; midden K. de Bruin en M. v. d. Breemer; voor L. Wildenburg, P. Rossenberg, P. Visser en F. v. d. Breemer. S.E.C. 6-B.D.C. 8 B.D.C. 8 zal zondag een ongeveer gelijk waardige tegenstander tegenover zich treffen. Aan de overzijde van de Bos straat is men de tegenstander van S.E.C. 6. Wellicht zal B.D.C. hier een puntenverdeling kunnen bereiken. De wedstrijd, die om twaalf uur begint, wordt van B.D.C.-zijde met de volgen de spelers gespeeld: doel B. v. d. Lin den; achter J. Smeeing, H. Butzelaar, G. Dorrestein en P. M. Hilhorst; midden C. Rebel en A. v. d. Wardt; voor B. Rademaker, N. Hooft, A. v. d. Bree mer, J. Kok, J. v. d. Kant en M. Le narduzzi. M«|k B.D.C. 10-K.V.V.A. 7 Het tiende elftal tenslotte krijgt zon dag de gelegenheid om zijn leidende positie verder te verstevigen. Dat zal dan moeten gebeuren ten koste van K.V.V.A. 7, dat B.D.C. op eigen veld wel niet van een overwinning zal kun nen afhouden. De Soestenaren zijn met achttien punten uit tien wedstrijden niet zo erg ver meer van een kampioen verwijderd. Het tiende speelt om half drie in de volgende opstelling: doel G. Roest; achter B. v. d. Lugt, P. Jak, S. Bakker en C. Hilhorst; midden K. Hil horst; midden K. Hilhorst en A. Beijer; voor J. de Ruigt, W. v. d. Hengel, C. van Hengstum, E. Westerveld. Het derde en vijfde elftal spelen zon dagmiddag om twaalf uur een vriend schappelijke wedstrijd tegen elkaar. Het derde heeft wel wat oefening nodig en het vijfde evenzeer om in de running te blijven voor de bovende plaats, sa men met het vierde. B.D.C. 3 zal zon dag bestaan uit: doel W. Schimmel; achter A. Hilhorst, W. v. d. Breemer, J. v. d. Deijssel, W. Bakker en H. Ha gen; midden J. Spoelstra en G. Beijer; voor J. Beijer, N. Gros, J. Brouwer en P. Lankreijer. Het vijfde ziet er zondag als volgt uit: doel H. van Dalen; achter E. Bodewes, W. Rademaker, G. Kok en H. Rebel; midden P. Hooft, A. Bakker; voor A. v. d. Linden, B. Epskamp, H. van Dijk en C. Wolfsen. helft der veldkompetitie zijn als volgt: Dames U.H.V. 6-11 Olympia 7- 5 Athleta 2 7-10 Oranje 6- 4 B.D.C. 5- 9 B.H.C. 7- 3 U.D. 6- 8 Achilles 6- 0 Heren I B.D.C. 6-8 Aristos 7-6 Spirit 6-8 U.D, 2 4-5 H.H.C. 7-8 Sp. Vereent 2 4-4 Attila II 4-7 Lynden 8-0 Heren 2 A'foort3 6-12 L.V.V. 2 7- 4 S.D O. 6-11 B.H.C. 3 8- 4 B.D.C. 2 6- 8 Olympia 2 7- 2 B.S.V. 6- 5 Dames-junioren Spirit 7-14 Aurora 5- 6 B.D.C. 6-10 U.D. 7- 5 H.H.C. 7-10 E.M.M. 7- 0 Celeritas 6- 7 Laren 7- 0 Zondag begint in heel Nederland weer de veldhandbalcompetitie. Ook voor de B.D.C.-handbalteams die de ver warmde zaal ruilen voor de groene weide. De spelsystemen zullen weer aangepast moeten worden, de conditie zal een nog grotere plaats gaan innemen, omdat de afstand die overbrugd moet worden, tweemaal zo lang is. De afstandschutters krijgen weer vol op gelegenheid, zich uit te leven, terwijl de keeper, in vergelijking met het zaal- handbaldoel, een tweemaal zo groot doel, moet vrijwaren van doelpunten. Het eerste dames- en herenteam komen zondagmiddag tussen de lijnen. Het dameselftal gaat naar Utrecht, bij Achil- les op bezoek. De dames nemen bij het begin van de tweede helft een derde plaats op de ranglijst in. Er valt bij zonder weinig te zeggen over de winst kansen van de B.D.C.-dames. Wij hopen dat de omschakeling van zaal naar veld niet teveel problemen voor hen zal op leveren. Beide teams zullen echter met dit probleem te kampen hebben, zodat we een geheel open strijd tegemoet gaan. Ter voorbereiding op de competitie spe len de heren zondag een oefenwedstrijd tegen het eerste team van Amersfoort. Dit team komt uit in de Districts eerste klasse, waar het momenteel de eerste plaats bezet. B.D.C.-heren staat ook op kop, zij het dan in de Districts tweede klasse. Een nuttige gelegenheid voor beide elf tallen om weer in het oude ritme terug te komen. Of de B.D.C.-heren in staat zullen zijn de seniores van Amersfoort te bedwin gen, betwijfelen wij. Het tweede herenteam krijgt zondag middag op eigen terrein al meteen een lastige tegenstander tegenover zich. Om 12.00 uur gaan de heren proberen ten koste van B S.V. de eerste twee punten van de nieuwe competitiehelft te veroveren. Met trainer Otto Buisman in hun mid den, zal het moeten lukken. Het verdere programma is als volgt: Dames junioren: Aurora-B.D.C., 11.00 u. Meisjes adsp.: B.D.C.-Fidelitas, 12.00 u. Meisjes adsp.: A.S.V. 2-B.D.C. 2, 12 uur. Jongens adsp B.D.C -B.H.C., 13.00 uur. De standen bij het begin van de tweede Jongens junioren zjjn nog vier punten van het kampioenschap verwijderd De laatste spannende fase voor de Red Stars junioren van de competitie '68-'69 is aangebroken. Nog twee wedstrijden zijn de Soester basketballers verwijderd van het kampioenschap in de junioren afdeling. Reeds vier wedstrijden zijn er nu ge speeld in de reeks van zes op weg naar het kampioenschap. Met grote overmacht en dikwijls met ze^r boeiend basketbal hebben de junioren van Red Stars alle vier wedstrijden gewonnen, hetgeen hen triomf: ntelijk aan de kop van de ranglijst plaatste. Komende zondagmiddag zal de voor- laaste ontmoeting plaats vinden. Het betekent voor The Red Stars voorlopig tevens de laatste zondag dat zij compe titie spelen in eigen huis. Als tegenstan der voor de junioren van Red Stars fungeert het Utrechtse Midland, dat de laatste jaren altijd hoge ogen heeft ge gooid in de jongens-afdeling. Ook dit jaar zijn de Utrechtse basketballers nog lang niet kansloos en winst op Red Stars brengt hen zelfs naast Red Stars, Een geduchte tegenstander, hetgeen Red Stars enkele weken geleden zelf aan den lijve heeft ondervonden toen het team in een vriendschappelijk duel met 44-22 verloor van Midland. Het zal er dus zondagmiddig in de gymnastiekzaal van de R.K. Mavo om spannen en on getwijfeld zullen de veeltallige sup porters zich danig roeren om hun Red Stars desnoods naar een overwinning te schreeuwen. Red Stars komt uit met de volgende spelers: Wim Voet, Ton Hilhorst, Gerry van Delden, Rudolf Hornung, Rudi Blok jr., Cees van de Grift, Berry van de Grift, Quintus van Hal en Rudi Lips. De wedstrijd begint om twee uur. Na deze juniorenontmoeting spelen om kwart over drie de aspirantenteams van Red Stars en het Baarnse Break Out tegen elkaar. In deze wedstrijd zul len de Soester basketballers graag laten zien dat zij met goed basketbal inder daad beter zijn dan het veel te hard spelende Baarnse Break Out. Bij Red Stars spelen mee: Jos van den Brink. Ton van den Brink, Paul Dit- ters, Peter Eitjes, Majel Lustenhouwer, Peter Lustenhouwer, Eduard Zeil, Leo Kortekaas, George Hornung, Piet van Hunen, John van de Grift, Rikkerdt van Drie en Ben Vlug. Twee clubs, die op dit moment nog een hele redelijke kans hebben op een kam pioenschap, staan morgenmiddag vanaf vier uur aan de Bosstraat tegenover el kaar. Aangezien het bovendien nog twee Soester clubs betreft, kan een interes sante en belangrijke wedstrijd worden verwacht. S.E.C. treedt morgen aan te gen één van die beide lijstaanvoerders, plaatsgenoot Hees. Het is de eerste maal, dat beide ploegen tegenover elkaar staan in deze com petitie. Hees verdedigt morgen zijn met S.V.P. gedeelde eerste plaats, terwijl S.E.C. vecht voor een kans om bij de boven ste te komen. Het elftal van S.E.C, zal er morgen als volgt uitzien: Kramer (doel), Beijer, Wolfsen, De Vries, Hart man, Koelewijn, Schuiling, Hoefman, Rouwendaal. Svgers, Stalenhoef. Birkstraat 108 - Soest - Tek 5442 V.V.Z. 4-S.E.C. 3 Het derde elftal gaat zaterdag op be zoek bij een andere plaatsgenoot, na melijk V.V.Z. 4 en heeft ook goede mo gelijkheden om deze wedstrijden met een positief resultaat af te ronden. Een overwinning voor de bezoekers mag wel worden verwacht. Het S.E.C.-elf tal zal worden samengesteld uit de vol gende spelers: Bakker, Van Delden, Piepenbroek, Van Drie, Verweij, Hodde, Kerkdijk, Kok, Rademaker, Cairo, Schenderling, Vink. MONTAGNARDS 3-S.E.C. 4 Het vierde elftal van S.E.C. dat in de laatste twee wedstrijden twee nogal verrassende gelijke spelen behaalde, resp. tegen V.V.Z. 6 en V V.Z. 5, treedt morgenmiddag om twee uur aan tegen het Amersfoortse Montagnards 3. De laatste resultaten van het vierde geven enige hoop op een redelijk resultaat, vooral nu men in de laatste wedstrijd duidelijk heeft getoond, tot het maken van doelpunten in staat te zijn. S.E.C. zal met de volgende spelers naar Amersfoort gaan: Roels, Hannessen, Kraaij, De Graaf, v. d. Loon, Brebber- ton, Van Aaldcren, De Boer. Jarvis, Hottinga en Van fingeren.

Soester Courant | 1969 | | pagina 11