MARCHAL - HAARMODE ÉÉN MAN REMT DE EUROPESE INTEGRATIE IN EIGEN ZWAARD EZEN DAAL'S rijdende viswinkel uit Spakenburg. HOE WERKT DE N.A.V.0. WEGENS VERBOUWING GESLOTEN FRANS BOSMAN Op zoek naar bovennationale vormen 1 ll [VOLVOJ Paasfigiuirtjes Paas-fjguurschuim Kokos Galette ATTENTIE ATTENTIE Vanaf 1 april, staan wij iedere dinsdag, vanaf 's morgens 10 uur tot 's avonds 6 uur, en iedere donderdag, van 3 uur tot 6 uur, aan het einde van de Smitsweg Vanouds bekend Onze specialiteiten zijn De gehele dag door warme gebakken vis en tevens verse vis, zure, zoute, gestoomde enz. enz. Niet alle strijdkrachten staan onder N.A.V.O.-bevel Banketbakkerij - IJssalon Regnery uitgebreid en gemoderniseerd Krabbels van Knclis Uw Recorder staat klaar bi] „De Gouden Snaar" Rein nooit met gas of geef geen gas met ile rem VRIJDAG 14 MAART 1969 Zes landen uit de Raad van Europa hebben de moed opgebracht voor een beslissende stap op de weg naar ver wezenlijking van een Europese bunde ling van krachten. Zij gingen - zij het ook op een beperkt terrein over tot bovennationale regelingen in de sector kolen en staal volgens een plan van de Franse minister van buitenlandse zaken, Robert Schuman. Nederland, België, Luxemburg, Frankrijk, Italië en west-Duitsland, wel '-ms ietwat spot tend ..Klein-Europa" genoemd, richtten namelijk de Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal (E.G.K.S.) op, die in september 1952 in werking trad. Amaliaiaan 19-21 Telefoon 02154-2323 Bij deze E.G.K.S. is er sprake van een soort federatie in zakformaat: er is een met bovennationaal gezag toegeruste „regering" (de Hoge Autoriteit), die verantwoording schuldig is aan een - door de nationale parlementen zelf aan gewezen „parlement". Een Hooggerechts hof waakt over de juiste naleving van het verdrag. Het feit dat de Hoge Au toriteit de vrijwel volledige zeggenschap uitoefent over de steenkool- en staal- bedrijvigheid in Klein-Europa, houdt o.m. in dat het Ruhrgebied aan het Duitse gezag is onttrokken evenals Lotharin gen aan het Franse. Een oorlog tussen deze beide oude vij anden wordt daardoor praktisch onmo gelijk, daar geen van hen nog zeggen schap heeft over de steenkool en het staal, zonodig voor de bewapening. Rationalisering Uit Economische overwegingen kan de Hoge Autoriteit bepaalde mijnen slui ten als deze uit Europees oogpunt on rendabel zijn geworden (hetgeen ook in ons land is gebeurd) en desgewenst el ders nieuwe doen boren. Uiteindelijk immers moet een optimale arbeidsver deling ontstaan, d.w.z. moet de produk- tie daar plaats vinden waar zij met de minste kosten geschieden kan. Maatregelen zijn genomen om de om schakelingsproblemen, welke dit alles (sluiting van verouderde mijnen, concur rentie van aardgas) met zich brengt, op te lossen. Deze zeer revolutionaire constructie, voorlopig aangegaan voor vijftig jaar. zou in 1919 de wereld heb ben doen trillen van verwondering en van vreugde. Thans is de betekenis ervan nog steeds nie": bij het grote publiek doorgedron gen Men merkte er alleen financieel iets van doordat (ten behoeve van de Belgische mijnen) een toeslag op de ko- lenprijs moest worden betaald en wel gedurende vijf jaar. Want na een over gangsperiode van vijf jaar moesten de „achterlijke" mijnen indien mogelijk - zodanig zijn gemoderniseerd, dat ook zij met succes aan het spel van de con currentie zouden kunnen deelnemen. De Gaulle Maar minister Schuman verdween van het politieke toneel en ook de Europees-denkende Franse regeringen vielen. In hun plaats kwam generaal Charles de Gaulle, die - zoals bekend - sinds 1959 stelselmatig de Europese in tegratie boycotte. Hoewel de diverse verdragen ook door Frankrijk zijn ondertekend, meent hij zich van de c'aaruit voortvloeiende plichten weinig of niets aan te moeten trekken. Hetgeen de Europese integra tie uiteraard alleen maar schade be rokkent. De president wil niet erkennen dat de tijd voorbij is dat Frankrijk een afzonderlijke „grote mogendheid" was. Of moet zijn halsstarrigheid worden toegeschreven aan het feit dat de „oude generaal" zijn tijd niet meer begrijpt? Een assortiment paasfiguur- tjes, agar en fondant eitjes. Bakje pl.m. 250 gr. f00 Leuke schuimfiguurtjes. Een attractie voor de kin deren. 150 gram 45 fit. Venda zandkoekjes met een lichte kokossmaak. Pakje pl.m. 250 gr. 75 ct. VROOM DREESMANN Het Franse volk voelt in zijn meerder heid voor Europese integratie. Het voelt dat ook zijn land erbij gebaat is. Doch de situatie is momenteel zó, dat één man deze aangelegenheid meent te moeten afremmenOver democratie gesproken! Een geheel ander terrein is dat van de verdediging van onze vrijheid. In fe bruari 1948 werd de vrije wereld opge schrikt door de communistische staats greep in Praag. Herinneringen aan de gebeurtenissen in Oostenrijk in 1938 wer den opeens weer levend. Moest de ge schiedenis zich gaan herhalen? Neen, dat nooit! Maar dan was het zaak dat de wester se wereld zich niet al'een ging herbe wapenen maar dit vooral in onderlinge samenwerking ging doen. Immers, de nationale legers, luchtmacht en vloten waren uit de tijd, eenvoudigweg, omdat er in feite geen nationale veiligheid meer bestond, zelfs geen continentale. Het veiligheidsprobleem was een we reldprobleem geworden! De moderne oorlogsvoering brengt nu eenmaal met zich mee dat een land voldoende diepte moet hebben om een aanvaller te kunnen weerstaan. Een land als Rusland bezit een dergelijke voldoende diepte. De Sowjet-regering kon in 1942 de Duitse troepen 700 km laten oprukken om de onverwachte stoot te kunnen opvangen en de vijand daarna te kunnen terugwerpen. Uiter aard is een dergelijke taktiek niet uit voerbaar tussen Winterswijk en Hoek van Holland! Nederland is nu eenmaal een land zonder voldoende diepte en derhalve uiterst kwetsbaar. Slechts west-Europa in totaal heeft mis schien voldoende diepte. Veldmaarschalk Lord Alanbrooke be schrijft in zijn memoires hoe op „V.E.- day", de dag dat de onvoorwaardelijke overgave van Hitiers nazi-rijke een feit was geworden en alom werd ge vierd, de oorlogsleider Winston niet van harte in de feestvreugde kon delen. Waarom niet? Omdat hij de toestand in I Europa zorgelijker achtte dan ooit te voren. Hoezeer hij daarin gelijk had, zou spoe dig blijken. Want met de verplettering van het Derde Rijk was een andere macht in Europa overheersend gewor den: die van de Sowjet-Unie. En reeds terwijl de tweede wereldoorlog nog in volle gang was, begon deze macht zich te uiten op een wijze die niet veel goeds voor de toekomst beloofde. Dat kon uiteraard niet met lede ogen worden aangezien. Vandaar dat in 1948 door de drie Beneluxpartners, Enge- lang en Frankrijk het z.g. Pact van Brussel werd gesloten, waarbij deze landen zich verenigden in de West- europese Unie. Zij verbonden zich el kaar automatisch te hulp te komen, in dien één van hen zou word enaangeval- len. Met dit pact, dat werd aangegaan voor vijftig jaar, verliet Nederland de finitief zijn neutraliteitspolitiek. Als immers b.v. België wordt aangevallen, kunnen wij niet meer, als in 1914, af zijdig blijven, maar moeten wij militair te hulp te komen. Hoewel dit pact in hoofdzaak militair was bedoeld, voorzag het ook in internationale arbeidsbemid deling tussen de vijf landen. Hulp nodig De Europese landen, die bij de West- europese Unie waren aangesloten, wisten echter zeer goed dat een doel treffende verdediging niet mógelijk was zonder de medewerking van de Ver enigde Staten. Vandaar dat ooi: steeds meer stemmen opgingen om ook Ame rika in dit verdrag te betrekken. Eerst dan achtte men de collectieve veiligheid op effectieve wijze gewaarborgd. Noorwegen, Zweden en Denemarken waren reeds in bespreking over een Scandinavisch defensief verdrag; Noor wegen en Denemarken besloten echter, ondanks diplomatieke druk van Rus land, deel te nemen aan de (in Was hington plaats vindende) besprekingen over een Atlantisch Pact, Zweden zag daarvan af en handhaafde zijn neutra liteitspolitiek. Voort werden IJsland, Portugal en Italië uitgenodigd tot het Atlantische bondgenootschap toe te tre den. Na enkele maanden van onderhandelen werd op 4 april 1949 te Washington de Noordatlantische Verdragsorganisatie, de N.A.V.O. (in het Engels N.AT.O.) op gericht. Behalve de vijf partners van het Pact van Brussel sloten zich aan Canada, Denemarken, Italië, Noorwe gen, Portugal, de Ver. Staten en IJs land. Drie jaar later, op 9 mei 1955, werd de Duitse bondsrepubliek tot de N.A.V.O. toegelaten ondanks felle pro testen van Moskou. In april 1969 loopt de (voor 20 jaar aangegane) N.A.V.O. af. De grote vraag is: wat zullen de leden gaan doen? Zul len zij uittreden, hun bijdragen ver minderen of vermeerderen? Nederland heeft zijn bijdrage met 225 miljoen ver groot. Hetgeen ons verstandig lijkt. Im mers, willen we Europa als een zelf standig „derde" werelddeel blijven zien - zonder in de Amerikaanse of Russi sche machtssfeer te worden getrokken - dan zal de .A.V.O. een noodzaak blij ven. Dat de N.A.V.O. een Atlantisch Pact is, kan ons alleen maar ten goede komen. Amerika is namelijk voorstan der van een zelfstandig Europa! De N.A.V.O.-partners zijn overeengeko men dat een gewapende aanval tegen één of meer van haar in Europa of Noord-Amerika als een aanval tegen al len zal worden beschouwd. Indien zulk een gewapende aanval plaats vindt, zal elk land „maatregelen overwegen om de agressie te keren". Deze garantie gaat dus minder ver dan die, welke landen van het Pact van Brussel elkaar hebben toegezegd. Daar in is sprake van automatisch hulp van de andere partners, indien er één wordt aangevallen. Bij de N.A.V.O, is het zo, dat in geval van agressie tegen een van de N.A.V.O.- leden de anderen niet automatisch ge wapende bijstand verlenen, doch de be slissing hierover zelf in de hand hou den. Op Amerikaans verzoek is de tekst zo gekozen, omdat het Amerikaanse Con gres het recht wenste te behouden om over Amerikaanse deelneming aan een oorlog te beslissen, zij het ook dat dit voorbehoud van niet meer dan formele aard is. Bij een aanval op het N.A.V.O.- gebied is het immers praktisch ondenk baar dat Amerika niet in het daaruit voortvloeiende conflict zou worden be trokken 0» naarS PUKER TEL.2982 50E5TERBERGSE5TR. 2 6 Ons grootste meelconcern heeft zich in zijn jongste jaarverslag beklaagd over het dwangbuis dat de regering bezig is het bedrijfsleven aan te trekken. Ener zijds heeft de legering zich laten ver leiden een vrije loonpolitiek toe te la ten. Anderzijds tracht zij de prijzen on der controle te houden en weigert zij een prijsstelling toe te laten die een ver antwoorde bedrijfseconomische politiek nu eenmaal eist. Met name de producen ten van de eerste levensbehoeften wor den daarvan de dupe omdat de prijzen van deze artikelen nu eenmaal midden in de schijnwerpers liggen van het te voeren sociaal beleid. Nu de ontwikkeling van de welvaart er toe leidt dat er in de afzet van de voor heen primaire levensbehoeften als brood en aardappelen zich grote verschuivin gen voltrekken, zijn de ondernemers in deze sectoren gedwongen tot ingrijpende aanpassingen van hun bedrijven aan de veranderde omstandigheden. De daarvoor vereiste investeringen moeten uit de winst worden gefinancierd. Wordt de winstcapaciteit van de ondernemers te zeer aan banden gelegd, dan wordt hun de kans tot het voeren van een dyna misch ondernemersbeleid ontnomen en geraken zij in moeilijkheden. De kans is dan niet denkbeeldig dat zij in de druk ten onder gaan. Zo'n ondergang gaat weer gepaard met veel economisch en sociaal leed. Ook met sociaal leed waarmee de werkgelegenheid van velen in gevaar wordt gebracht. Zo vallen de werknemers via een om weg in hun eigen zwaard. Zij willen hoge lonen en lage prijzen. Die lage prij zen moeten echter in voldoende produc tiviteit hun antwoord vinden. Waar dat antwoord ontbreekt zal ons bedrijfsleven en daarmee onze gehele economie in grote moeilijkheden worden gebracht. Als het bedrijfsleven niet voldoende be wegingsvrijheid behoudt, kan het zijn functie niet meer vervullen. BEETZLAAN 74 (hoek Schrikslaan) SOESTDIJK TELEFOON 3990 Iedereen spreekt over de N.A.V.O. en heeft er zijn mening over, voor of te gen. Maar weinigen weten hoe deze Noordatlantische Verdragsorganisatie werkt en wat zij precies doet. Het hoogste orgaan in de N.A.V.O. is de Noordatlantische Raad. Deze bestaat uit de ministers van de aangesloten lan den. Welke minister of ministers na mens een lid-staat aan de bijeenkoms ten deelnemen, hangt van de agenda der besprekingen af. Om zorg te dra gen dat de raad ten allen tijde terstond kan bijeenkomen, heeft iedere lid-staat een permanente ambassadeur benoemd of aangewezen om zijn regering te ver- Nadat woensdagmiddag een receptie was gehouden, die door talloze vrien den, bekenden, relaties en genodigden werd bezocht, is donderdagmorgen met de verkoop in de gemoderniseerde en uitgebreide zaak begonnen. Bijna acht jaar geleden nam de zoon van de heer P. J. Regnery, de zaak van zijn vader over waarin hij van kinds af was opgegroeid. Met het vuur de jeugd ingeboren begon de jonge Regnery met de opbouw van de zaak, geschoeid op een onmiskenbare moderne leest. Naast het banket, had men al van oudsher de verkoop van consumptie-ijs, zij het dat dit meestal beperkt bleef tot het bekertje en de wafel. Door de verandering in smaak en de gewijzigde wensen van het publiek on derging in de eerste plaats de sortering gebak en chocolaterie van eigen fabri kaat een grote uitbrieding, wat inhield dat de beschikbare toonruimte moest worden vergroot, waarvoor de benodig de ruimte van het winkeloppervlak moest worden afgenomen. Maar ook in de „ijshoek" kwam verandering. Het „schepijs" werd niet verdrongen, maar moest zijn plaats gaan delen met spe- cir/iteiten als ijstaarten e.d. Door deze veranderingen werd de zaak aan het Nieuwerhoekplein te klein. Al enige jaren was er sprake van ver anderingen, maar in welk vlak die zou den komen te liggen vormde een door lopende vraag. Er moest echter uitge breid worden, met een daaraan ver bonden modernisering. Om echter in een bestaand pand op rigoureuze wijze te gaan breken, houdt wel in dat sluiting van de zaak voor bepaalde tijd nood zakelijk is. Na overleg met de archi- tekt, de heer Düermeijer en de aanne mer de heer T. Spelt werd een plan op gesteld, dat in de kortst mogelijke tijd werkelijkheid moest worden. In precies drie weken tijd heeft men van de banketwinkcl annex ijssalon een vergroot en gescheiden geheel gemaakt. De ijssalon mag die naam nu met ere dragen. Met dertig zitplaatsen is het nu prettig om even te rusten onder het genot van een ijsje, of ander lekkers wat de zaak te bieden heeft. Door bij trekking van de achter de win kel gelegen vertrekken, heeft ook de banketafdeling een belangrijke uitbrei ding ondergaan waardoor de vele spe cialiteiten goed tot hun recht komen. Gelijk met de heropening lanceert de heer Regnery een nieuw soort gebak, waarover U in de advertentie meer kunt vernemen. Juist deze nieuwighe den maken „Nieuwerhoek" lot het el dorado voor de fijnproever, want elk jaar na de vakantie lanceert de heer Regnery een voor Soest en soms mis schien wel voor heel Nederland een nieuw gebak, waarmee hij tijdens de vakantie in het buitenland kennis maakte, De architekt en aannemer heb ben met de elektriciens van de firma Terhorst, de schilders van de firma Mulder en de stucadoors van de firma Wassenaar iets gebracht, dat de toets der kritiek glansrijk kan doorstaan. tegenwoordigen. In deze vorm vergadert de N.A.V.O. onder voorzitterschap van de secretaris-generaal meer dan eens per week. Daarnaast worden geregeld informele bijeenkomsten gehouden om de wederzijdse standpunten over vele onderwerpen te leren kennen. Enkele malen per jaar komen de ministers zelf bijeen. De raad beschikt over een aantal com missies en werkgroepen die van advies dienen en over een secretariaat, dat uit diverse secties bestaat. Tezamen vormen deze het burger-apparaat van de orga nisatie. Militaire staf Veel uitgebreider is het militaire appa raat. Aan het hoofd daarvan staat het Militair Comité, waarin de stafchefs van de verdragspartners (met uitzondering van IJsland dat door een burgerlijke autoriteit mag worden vertegenwoor digd) zitting hebben. Evenals bij de Noordatlantische Raad is ook hier het benoemen van permanente vertegen woordigers noodzakelijk gebleken. Hoewel in de N.A.V.O. - evenals in de. Verenigde Naties - de „soevereine ge lijkheid" van alle lidstaten geldt, loopt natuurlijk de militaire kracht der part ners sterk uiteen. Het Militair Comité bezit daarom een soort, dagelijks be stuur, de z.g. „Standing Group" is als zodanig in de Noordatlantische Raad vertegenwoordigd. Zij heeft een aantal militaire instanties onder haar bevel. Het N.A.V.O.-bevel Het territoir dat door de N.A.V.O. wordt bestreken, is onderverdeeld in vier bevelsgebieden. Hierbij dient te worden bedacht dat de strijdkrachten der lidstaten niet zonder meer onder N.A.V.O.-commando staan. We moeten een onderscheid maken tus sen drie categorieën van strijdkrachten: zij die in vredestijd aan de. N.A.V.O. zijn toegewezen, zij die zijn aangewe zen om in oorlogstijd onder N.A.V.O.- bevel te worden geplaatst en zij die on der nationaal bevel blijven. Nederland ligt in het eerste bevelsge- bied (ook wel het Europese bevelsge- bied genaamd), dat zich uitstrekt over het grongebied van de Noordkaap tot Noord-Afrika en van de Atlantische Oceaan tot de oostgrens van Turkije, met uitzondering echter van Algerije, Portugal en het Verenigd Koninkrijk (wier verdediging een nationale verant woordelijkheid is). Het opperbevel in deze sector berust bij S.A.C.E.U.R. (Supreme Allied Commander Europe). Antwoord De eerste arbeid, welke de N.A.V.O. ter hand heeft genomen, was te zorgen voor standaardisering van de wapens van een „geïntegreerd leger". Bovendien zou een gemeenschappelijke infrastruc tuur (vliegvelden, magazijnen e.d.) wor den gebouwd. De N.A.V.O. kan beschouwd worden als het militaire antwoord van het westen op de Russische uitdaging door de communistische staatsgreep te Praag in 1948. Men mag haar betekenis niet on derschatten. De omstandigheden gebie den nu eenmaal dat de Europese lan den - ook op militair terrein - de han den ineen slaan. Hetgeen o.m. betekent dat ook Nederland zijn bijdrage moet leveren. De N.A.V.O. heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld tot een van de be langrijkste factoren in de wereldpoli tiek. Zonder haar zou het staatkundig onafhankelijk voortbestaan der kleinere democratiën in Europa moeilijk, zo niet onmogelijk zijn geweest. De N.A.V.O. is ook voor Nederland een onmisbare or ganisatie. Ajje ut ming vraog dan mok zeige dat- tut nie elleke daag veurkomp dak ming pet ofneem veur minse die daag in daag uut hullie war- ruk doen, warruk waor zullie der eige veur hebbe vur- huurd, zoas daat hiet, en waor zullie weekeluks of maondeluks de ofgespro- ke cente veur kriege. Zo int haandje of op de baank, waant das medern zeigo de baoze vaan de baanke. Das dus heulegaor niks bezongders. As mins mojje noeng eenmaol leve en om te leve mojje warruke om cente te verdiene. Noeng staot veur ming as un paol bove waoter datter minse zijn die derluu cente „kriege", maor der binne der ge- lr.kkug ok die zu kriege omdaat zullie ze verdiene, in de waore zin vaant woord. tied un aordug bietje verangerd is, maor tide un aordug bietje verangerd is, maor de wieze waorop de mederne mins noeng over warruke denk is un huel bietje meer verangerd. Ut word allemaol nie meer zo nauw genome. Wullie zaile wel zien boet gaot en daormee is de kous of. Waat bie die minse nog wel int hoof zit, ist prebleem hoe kenne wullie riek worre zongder ongs eige druk te maoke. Das un prebleem waor der nie zo bar veul raod mee weete, waant der ist haos geen mins die daat veur mekaor hep kenne kriege. As ik un bietje baallorugge buu hep, overkomp ut ming ok wellis dak effe zo veur ming uut zit te denke, maor Kneliao zet ming daan weer bar gauw mit ming twee pootjes op de begane grongd, en daor hek nog nooit spiet vaan gehaad. Ut ken weejze dak nog un bietje vaan de ouwe stempul bin, maor ik fing ut meraokuls fijn ak un jongmins teuge komp die nog schik in zun warruk hep, omt warruk. Dattie de cente un leuke biekomstughied find vaalt netuurluk bes te begriepe, maor hie staot der nie de huele daag over te klaoge of te Daat kenne de minse best teugesweur- dug, kaankere neume zu ut ok wellis. Da mag veur de minse diet kenne weejte un echte Hollaandse trek weejze, daat kaankere bedoelk, maor ik fing ut veur de minse die der omheen staon maor bar aokelug. Mit un paor vaan die vriejers der tusse ist ok nie meugc- luk om un prettugge sfeer te kriege, en ajje prettug wul warruke, ist wel zaok datter un bietje sfeer is. Ut hoef nie zo te weejze dajje mekaor om de nek haangt, of de heule daag staot te be- daanke, maor un bietje meer waórdo- ring veur mekaor zouw volleges ming al un huele kwak verangeren. Datter mit saomewarking waat vaalt te berieke, hoefk niemaand meer te zeige, waant vaan de week hebbe wullie un bar goed veurbeeld kenne leeze in de kraant. Un stuk of vieftien minse die bie un guraozie in ongs darrup warruke, krie ge vaan de maan die de ootoos veur hullie uut ut buutelaand haolt. un sjek kie in derluu haande gedruk, omdaat zullie mit mekaor der veur gezorrug haade daat de zaok waor zullie war ruke, de beste waas vaant heule laand, Noeng kejje wel zeige das allemaol deurgeötoke kaort, maor ik schaat zo daat daat heulemaol nie ut gevaal is, waant die minse lieke ming huelemaol nie vaan die luu die veur de aordug- hied un paor duuzend gulde weggaon geve. De baos vaan die geraozie zaal wol bar trots, zijn op al die minse die der veur gezorrug hebbe daat zijn zaok do beste vaant heule laand is. en daat kenk ming heul bes veurstelle. Maor die minse binne, schaat ik zo, ok bar groos daat zullie bie die zaok warruke. Waant ut is noeng eenmaol zo daat de baos zeit hoet allemaol mot beure, en as de minse die bie um war ruke ut noeng ok maor zo doen, daan ist allemaol rozegeur en maoneschien, das noeng wel gebleke. Noeng zalt wel. nie overaal kenne, ut winne vaan zoon pries, en daat hoef ok nie, al ist wel prettug. Maor ik fing ut wel bar aordug om te marruke datter toch nog minse zijn die warruke omdaat zullie ut prettug vingde en ut daorom ok mit overtuuging doeng, waant daor ontbreejk ut nog wellis an, en das eigeluk bar jaammer (Adv.) t Och, elke automobilist weet het onder scheid. Behalve een inwoner van Heino, die zo „in kennelijke staat was" dat hij kennelijk niet meer in staat was de pe dalen te onderscheiden. VAN DAM, To renstraat 5. wil u niet afremmen als u met vol gas (snelheid) op de nieuwe kollektie in Schoenen en Tassen af wilt gaan. Nuchter bekeken ga op 't goede maar snel af is onze winkel van 17 tot cn met 22 maart a.s. Telefonische bestellingen worden gedurende deze periode zonder prijsverhoging thuisbezorgd. Alle reparaties kunnen, net als nu het geval is, telefonisch worden opgegeven en worden normaal uitvoerd. ELEKTROTECHNISCH BUREAU SOESTERBERGSESTRAAT 20 A - SOEST-ZUID - TELEF. 02155-3376 s

Soester Courant | 1969 | | pagina 7