RENAULT yj^c/CU/M^ Garage Stam B.D.C zondag duidelijk favoriet tegen onderaan staand Roda EfivSETTEN OLMA FA. SPIJKER Zeven Soester scholen nemen deel aan Paassporttoernooi 10 jaar Balletvereniging Soest WIE BESLIST BENZINE TANKEN? ,DE KORTE DUINEN' Cosmetica Geschenken ,DE KORTE DUINEN' I. D. VAN VUGT S.E.C. zondag naar laaggeklasseerd Laren DOORSMEREN? ,DE KORTE DUINEN' Uw R"""rder staat klaar bij ,De Gouden Snaar" B.D.C. handbal HAARKNIPPEN? ,DE KORTE DUINEN' Badmintonclub Soest De Meteoren Hees 1 morgen weer vrij Twee V.V.Z.-elftallen morgen actief Mixed Hockey Club Soest AUTO WASSEN? ,DE KORTE DUINEN' „The Ked Stars" grammofoonplaten- verkoper(ster) „DE GOLDEN SNAAR" Gospelgroep Gevonden voorwerpen AVIA Diensten Centrum ,DE KORTE DUINEN' S.E.C. zaterdag ontvangt Candia VRIJDAG 28 MAART 1969 Het eerste elftal van B.D.C.dat afge lopen zondag met een nogal gewijzigd elftal eindelijk weer eens voor een overwinning zorgde, krijgt zondag het Hamersveldse Roda '46 op bezoek, een club die op de laatste plaats staat en daar vermoedelijk ook niet meer vanaf zal komen. Voor de grootste nederlaag, die Roda dit seizoen kreeg te slikken, was B.D.C, verantwoordelijk. De Soestenaren klop ten Roda destijds op eigen veld met niet minder dan 7-0. Of het krachtsver schil weer in zeven doelpunten kan wor den uitgedrukt, is zeer de vraag, maar aangenomen mag toch wel worden, dat B.D.C. deze wedstrijd in winst kan om zetten, waarmede het dan meteen weer in de bovenste helft van de ranglijst terecht komt. De wedstrijd begint om half drie. De opstelling zal nog nader bekend worden gemaakt. avia service-station Het tweede elftal, dat in de laatste zes wedstrijden ongeslagen is gebleven, krijgt zondag het Amersfoortse K.V.V.A. 2 op bezoek. Voor de Soestenaren be hoeft dat geen al te zware opgave te worden, ook al zijn er nauwelijks kan sen op een kampioenschap meer. Deze wedstrijd begint om twaalf uur. Ook van dit elftal zal de opstelling nog na der bekend worden gemaakt. Voor het derde elftal moet iedere voorspelling somberder worden. De ge deelde vreugde van drie gelijke spelen was maar halve vreugde. Ditmaal zal men het eens moeten proberen tegen het Amersfoortse A.P.W.C. 3. De wed strijd wordt in Amersfoort gespeeld en dat alleen is al voldoende om nauwe lijks in een zege te geloven. De opstel ling van B.D.C. 3 is als volgt: doel G. Schimmel; achter J. Brouwer, A. Hil- horst, H. van Hal en J. v, d. Dijssel; midden W. Bakker en M. van Asch; voor P. Lankreijer, N. Gros, K. Grift en H. Hagen. Het vierde elftal dat de laatste wed strijd tamelijk verrassend verloor en daarmede zijn leidende positie op het spel zette, krijgt zondag Veense Boys 3 op bezoek. Een elftal, waarmede de B.D C.-ers vermoedelijk wel de nodige moeite zullen hebben. Een kleine over winning zal de thuisclub echter wel kunnen behalen. De wedstrijd begint om twaalf uur. Het elftal van B.D.C. zal bestaan uit: doel W. v. d. Breeemr; ach ter R. Kleinegris, J. Spoelstra, P. Hil- horst en H. Kroder; midden J. v. d. Meulen en T. v. d. Breemer; voor P. Hilhorst, T. Bunnik, P. Visser en H. v. d. Hengel. Het vijfde, dat vermoedelijk met het vierde om de titel zal gaan strijden, krijgt zondag Odi 2 op bezoek. Ook dit elftal zal wellicht de wedstrijd met een positief resultaat kunnen afsluiten. De opstelling luidt: doel H, van Dalen; achter P. Ho^ft, A. Bakker, A. v. d. Linden en H. Rebel; midden G. Kok en W. Rademaker; voor G. Beijer, H. van Dijk, C. Wolfsen en B. Epskamp. B.D.C. 7, dat nog weinig heeft ge presteerd in dit seizoen gaat zondag om half drie in Amersfoort bij K.V.V.A. 5 op bezoek. De B.D.C.-kansen zullen wor den verdedigd door: doel B. v. d. Lin den; achter W. Roest, A. Daatselaar, C. van Esveld en M. v. d. Breemer; mid den K. de Bruin en L. Wildenburg; voor R. Nijssen, W. Hogeveen, H. Dijk man en M. van Dijk. avia-shop Komt u eens kijken naar onze vru'etydskleding. Iets aparts SPORTHUIS Nieuw Raamstraat 39 - Tel. 02154-2490 BAARN Het eerste elftal van S.E.C., dat de strijd naar het kampioenschap met De Zebra's en 's-Graveland nog dapper volhoudt, gaat zondag bij Laren op be zoek. Voor S.E.C. is het zaak tot winst te komen, wil men nog een kansje op het kampioenschap houden. Verliest S.E.C., dan mag het als kansloos be schouwd worden. De eerste ontmoeting tussen beide clubs eindigde in een zeer kleine en benauwde 1-0 overwinning voor de Soestenaren. S.E.C. zal er dan als volgt uitzien: doel: Van Hattum; achter De Rooij, Woudenberg, Krijt en Van Remmerden; midden Van Boeijen en Veenendaal; voor Aalbers, Brouwer. Vervloet en Verhoe ven. De wedstrijd begint om half drie. S.E.C. 2-D.O.S. '01 2 Het tweede elftal krijgt zondag het hoog op de ranglijst staande tweede elf tal van D.O.S. '01 uit Utrecht op bezoek. De eerste ontmoeting eindigde in een voor S.E.C. zeer verdienstleijk 1-1 ge lijk spel. De wedstrijd begint om twee uur. S.E.C. treedt dan met het volgende elftal aan: doel Kok; achter Jasperse, Luschen, Dorrestein en Hoed; midden Pureveen en Dorrestein; voor Lenarduzzi, Van B eukelen, Burgham en Rijnders. S.E.C. 3-A.P.W.C. 3 Het derde elftal, dat 'n redelijke positie op de ragnlijst inneemt ontvangt het Amersfoortse A P.W.C. 3. De ontmoeting zal in de buurt van een gelijk spel gaan eindigen. Voor S.E.C. komen uit: doel Van Essen; achter D. Hooijer, Pothoven, Ruitenberg en Huizinga; midden Vos kuilen en D. J. v. d. Broek; voor Schalkwijk. A. Hooyer, H. Luschen en D. v. d. Broek. Deze wedstrijd vangt aan om half één S.E.C. 4-V.V O.G. 3 He vierde elftal kriigt bezoek van het Harderwijkse V.V.O.G. 3. Voor S.E.C. 4 is het wel zaak om te winnen, want de positie op de ranglijst is nog niet hele maal veilig. De kansen van S.E.C. zul len vanaf half drie verdedigd worden door: doel v. d Vaart; achter Kanters, v d. Linden en Zeil; midden Van 't Klooster en Verweii: voor Lam, Roest, Rapp, Tuenter en Wildenburg. S.E.C. 5-V.V.Z.A. 3 Ook voor het vijfde elftal staat een thuiswedstrijd op het programma en wel tegen het Amersfoortse V.V.Z.A. 3. S.E.C. 5 staat nog verre van veilig en zal dus tot winst moeten komen. Het S E.C.-elftal zal er zondag als volgt uitzien: doel: G. Groenesteijn; achter Hoed. C Wildenburg en Tolboom; mid den Westerveld en Rijken; voor Wij- nands. De Jong, Niewaai. Smit en Veld hui/en. Deze wedstrijd begint ook om half drie. JEUGDPROGRAMMA Voor de jeugd van S.E.C. staan de vol gende wedstrijden op het programma: Desto jun. A-S.E.C. A (4.00 uur). S.E.C. jun. C-Amersfoortse Bovs C (4.15 uur). B-D C. adsp a-S.E.C. a (4.15 uur). S.E.C. adsp. b-Usselmeervogels b (3.00 uur). S.E.C. adsp. c-Spakenburg b (1.45 uur). Hees pup. 1-S.E.C. 1 (11.30 uur). S.E.C pup. 2-Spakenburg 2 (11 30 uur). B.D.C. 6-S.E.C. 3 (12.15 uur). S.E.C. 4-Achter- veld 2 (1.00 uur). S.E.C. Ib-Quick Ib (1.00 uur). S.E.C.-ADSPTR ANTEN in SELECTIE AFD. UTRECHT Vier S E.C.-adspiranten zijn uitgenodigd voor de selectie van een vertegenwoor digend Utrechts adspirantenelftal Het zijn P. Hunen, E. Hooijer, D. Lammert- se en N. Bosman. Het achtste elftal, dat tot afgelopen zondag met het tiende streed om het kampioenschap, maar toen zijn meer dere in het tiende moest erkennen, speelt eveneens om half drie in Amers foort tegen K.V.V.A. 6. Verwacht wordt dat het met een overwinning naar huis komt. Daarvoor zullen moeten zorgen: doel G. Roest; achter J. Smeeing, G. Dorrestein, J Kok en N. Hooft; midden M. Lenarduzzi en A. v. d. Wardt; voor J, v. d. Kant, P. Hilhorst, C. Rebel, B. Rademaker en H. Butzelaar. B.D.C. 9 tenslotte ontmoet zondag middag in Naarden, vanaf half drie, De Vesting 8. Ook ditmaal mag van B.D.C. wel een zege worden verwacht. De opstelling luidt: doel A. Roest; achter J. Beijer, Jaap Beijer, I. J. Nuss en B. Kaats; mid den R. Voskuilen en A. Roest; voor J. Kaats, Chr. Vonk; W. Logtenstein, F. d. Breemer en J. Stalenhoef. KELTUM PLEET JUWELIER HORLOGEP en DURFINE CASSETTES I REMBRANDTLAAN 18 TEL. 02155-4785 Bestaat er nog eenvoud, kenmerk jjan__het_ware_ is Ja: Olma Olma, het dameshorloge, dat bij zoveel ver schillende gelegenheden precies góed blijkt -<jn. Degelijk en eenvoudig - dus pril de-hele-dag. Elegant en bescheiden dus opvallend mooi voor "s avonds-uit. Olma is gemaakt voor vrouwen, die opvallen door smaak. Smaak voor eenvoud, smaak voor kwaliteit, smaak voor elegance. Olma dames- horlogos zijn schokvrij en ontimagnetisch. Olma is een bezit. Zwitsers bewijs van degelijkheid. Dealer voor Soest SOESTERBERGSESTRAAT 26 Horloger - Juwelier - Opticiën. Zeven scholen uit Soest zullen op 4, 9 en 10 april deelnemen aan het Paas sporttoernooi, dat door de Baarnse Stichting voor Lichamelijke opvoeding en sport op het sportpark „Ter Eem" in Baarn wordt georganiseerd. De deelnemende scholen uit Soest zijn de R.K. School voor mavo, de Openbare school voor mavo, de Christelijke school voor mavo, de van de Huchtschool, de Lagere Technische School Eemland, een combinatie van de L.T.S. „Eemland" en de Koningin Emma-huishoudschool en de Oranje Nassauschool. Aan dit jaar lijkse toernooi nemen verder vijf scho len uit Baarn deel, alsmede één uit Bunschoten en één uit Amersfoort. Er zal gestreden worden op de onder delen voetbal, mikrokorfbal, zevenhand bal voor jongens en zevenhandbal voor medsjes. In totaal hebben 205 teams ingeschre ven tegen 187 het afgelopen jaar. Aan het mikrokorfbal doen 67 teams mee, terwijl vijftig teams hebben ingeschre ven voor zevenhandbal jongens en ze venhandbal meisjes met 43 tems. Er wordt gespeeld in twee leeftijdsgroepen, namelijk van 12 tot en met 14 jaar en van 15 jaar tot en met 17 jaar. In voorgaande jaren was het vooral de Heilig Hart school, die successen boekte. Verleden jaar kwam deze school met twee van de vier eeste prijzen naar huis, namelijk bij het zevenhandbal voor jongens en voor meisjes tot en met 17 jaar. Bovendien won dezelfde school het microkorfbal tot en met 14 jaar. De Oranje Nassauschool won in dezelfde leeftijdsgroep het voetbaltoernooi en om het Soester succes compleet te maken zegevierde de combinatie L.T.S. Eem- land/Huishoudschool bij het Microkorf bal t.m. 17 jaar. Ook in voorgaande Paassporttoernooien wonnen de Heilig Hart- en de Oranje Nassauschool een paar maal eerste prij zen. al met 23 teams deel. Er is één reservedag aangewezen, na melijk 11 april. Indien één van de drie wedstrijdonderdelen wegens de slechte weersomstandigheden of door onbespeel baarheid van het terrein geen doorgang kan vinden, wordt het programma ver schoven naar vrijdag 11 april. Indien het voetbal- en handbalprogramma geen doorgang kunnen vinden, wordt het handbalprogramma verschoven naar de reservedag en komt het voetbalpro gramma te vervallen. De deelnemende teams zijn onderge bracht in poules. Elke poule-winnaar krijgt als herinnering reeds een vaan tje. Daarna wordt verder gestreden om één van de vier prijzen, die door de Baarnse sportstichting beschikbaar zijn gesteld. Onmiddellijk na afloop van een wedstrijdonderdeel zullen de prijzen worden uitgereikt. avia service-station Er moeten in totaal 376 wedstrijden worden afgewerkt. De ontmoetingen du ren daarom dan ook niet langer dan tweemaal tien minuten bij het hand- en korfbal en tweemaal vijftien minuten bij het voetbal. Vooral de L.T.S. en de R.K. school voor mavo uit Soest nemen met een z r groot aantal teams in alle takken van sport deel. Alleen aan het mikrokorfbal tot 14 jaar neemt de katholieke school Toen, 10 jaar geleden een plaatselijke gymnastiekvereniging, waaraan een af deling ballet, verbonden was, deze af deling niet meer wenste, werd met de aanwezige leden de Balletvereniging „Soest" opgericht, waarvan de lessen op 15 april 1959 aanvingen met 25 leer lingen. Het bestuur bestond uit N. L. Pouw, voorzitter, mej. Gonny van Winden, secretaresse en mevr. W. Lustenhouwer, penningmeesteresse. Daar mevr. Lustenhouwer door drukke werkzaamheden na enige maanden haar functie moest neerleggen, werd deze opgevolgd door haar echtgeoot, de heer P. Lustenhouwer, die deze functie thans nog bekleed. In november 1960 ging de lerares, mej. Mieke v. d. Hoogt de vereniging ver- laten wegens huwelijk, waarna mevr. Destree als lerares werd aangesteld, die thans nog, tot volle tevredenheid van bestuur en leerlingen, aan de vereniging is verbonden. In 1962 werd de eerste grote uitvoering gegeven, als gevolg waarvan het leden tal sterk toenam. Op 14 en 15 november 1964 werden jubileumuitvoeringen gegeven ter gele genheid van het 5-jarig bestaan, waarop het sprookje „De Groene Vogel" van Antoon Coolen werd opgevoerd. Ook de uitvoeringen op 1 en 2 april 1967 wer den een groot succes, met een grote uitbreiding van het ledental als gevolg. In 1963 vertrok de secretaresse naar elders, waarna het secretariaat werd waargenomen door Tilly Peeters, doch ook deze vertrok, als gevolg waarvan mevr. Verburgt-Newee secretaresse werd, die weer werd opgevolgd door de huidige secretaresse. De vereniging is financieel gezond en telt thans niet minder dan 120 leerlin gen, terwijl er ook een afdeling is voor gehuwde dames. Ter gelegenheid van het 10-jarig be staan wordt op 19 april a.s., een recep tie gehouden, terwijl in het najaar een grote jubileum-uitvoering zal worden gegeven. Na verleden week zondag een goede start in de veldcompetitie te hebben gemaakt, gaan de beide topteams van B.D.C. a.s. zondag op bezoek bij andere verenigingen. Het eerste herenteam moet een verre reis maken om de twee punten binnen te halen. Tegen Lijnden uit Badhoeve- dorp moet dit zeker mogelijk zijn. De B.D.C.-heren staan na zondag op de tweede plaats, achter Attila, die vorige week twee inhaalwedstrijden wonnen en nu met één punt voorstaan. Ver wacht moet worden, dat zij een grote hinderpaal voor B.D.C. zullen vormen. Het eerste damesteam speelt om 13.00 uur in Utrecht tegen U.D. De dames zijn na de 3-0 overwinning op Athleta 2 één van de kanshebbers op het behalen van het kampioenschap geworden. U.D. zit net tegen de kop van de ranglijst aan, het krachtsverschil in deze klasse is niet groot, zodat wel te verwachten is Jat de B.D.C.-dames een moeilijke zondag tegemoet gaan. Het tweede herenteam speelt om 13.00 uur, op eigen veld aan de Ferd. Huyck- laan tegen S.D.O. Wanneer het team voltallig in het veld komt, moet een overwinning tot de mo gelijkheden behoren. Ongetwijfeld is S.D.O. één van de sterkste uit de 3e klasse, maar wanneer B.D.C. haar ver dediging dicht kan houden, is een kleine overwinning niet uitgesloten. Het verdere programma is als volgt: Dames-junioren: 12.00 B.D.C.-E.M.M. Meisjes-aspiranten: 12.00 B.D.C.-Leus- den. Jongens adspiranten: 4.00 uur L.V.V - B.D.C. Meisjes adspiranten: 13.00 uur, B.D C.- H.H.C. (open van 7.00 - 18.30 uur, en óók op afspraak) herenkapsalon Sinds kort bezit ook Soest een badmin tonvereniging, die is aangesloten bij de Nederlandse Badminton Bond (N.B.B.), zodat men voor het beoefenen van deze sport niet langer is aangewezen op ver enigingen in omliggende plaatsen. De op 19 maart j.1. opgerichte Badmin ton Club Soest (B.C.S.) hoopt aan de grote belangstelling, welke voor deze sport in de gemeente Soest aanwezig is, in belangrijke mate tegemoet te komen. In tegenstelling tot reeds bestaande bad mintonverenigingen in Soest heeft de B.C.S. het ldimaatschap voor iedereen opengesteld. De vereniging heeft voor het beoefenen van deze sport op de woensdagvond van 19.00 tot 23.00 uur de beschikking over de gymnastiekzaal van de Margriet- school (ingang Heideweg), terwijl een aanvraag voor een tweede ruimte in behandeling is In de nabije toekomst zal getracht worden de gemeentelijke Sporthal „Beukendal" ter beschikking te krijgen. De vereniging zal met ingang van 1 september van dit jaar deelnemen aan de competitie van de N.B.B., de deel name aan de competitie staat echter niet centraal, hoofdzaak is het beoefenen van het badmintonspel als vrijetijdsbeste ding. Dat de vereniging in een belangrijke behoefte voorziet blijkt reeds uit de grote toeloop tot nu toe. Voor verdere inlichtingen kan men zich wenden tot het verenigingssecretariaat: J. van Hoorn, Buntweg 13 Soest, tel. 02155-6090. Wedstrijdprogramma voor zondag. Olympia 3-Meteoren 2. Aanvang 2 uur. Opstelling: Willy Huurdeman, Yvonne Doornekamp, Cisca Wiss, Tiny van Hees, Margiet Hollander, Hannie v. d. Biezen, Rudy Lagemaat, Alte Venema, Wim Kraay, Evert v. d. Klok, P. van Rou wendaal en Guus Edelenbosch. Het eerste elftal van Hees behoeft mor gen opnieuw niet in competitieverband in het veld te komen. Er staan voor de Soestenaren nu nog vijf wedstrijden op het programma, waaronder de twee uit gestelde ontmoetingen tegen S.E.C. Voorts moet Hees nog de ploegen van T.O.V Candia en Hoevelaken ont moeten. De overige seniorenelftallen komen mor genmiddag wel in het veld. Het tweede, dat verleden week lijstaanvoerder Spar- ta Nijkerk voorlopig vrij verassend van de troon stootte, krijgt morgenmiddag om vier uur S.D.C.P. 3 uit Putten op be zoek. Er wordt gerekend op een over winning voor de thuisclub. Hees 3 zal het morgen in de thuis wedstrijd tegen D.O.B. 2 uit Nigtevecht moeilijker krijgen. Veel verder dan hoogstens een gelijk spel zullen de Soestenaren vermoedelijk niet komen. Ofschoon hun puntentotaal van acht uit veertien wedstrijden wel voor ver betering vatbaar is. Het vierde elftal, dat twaalf punten uit elf wedstrijden heeft, gaat in Baarn bij T.O.V. 3 op bezoek en zal daar zeker een gelijk spel kunnen behalen. Er wordt echter een overwinning van de bezoe kers verwacht. Het bestuur van Hees streeft ernaar, het eerste elftal morgen een vriend schappelijke wedstrijd te laten spelen. Voor het eerste elftal staat een vriend schappelijke wedstrijd tegen S.V.M. Boys uit Maartensdijk op het program ma. Deze club, die enkele jaren geleden nog bij V.V.Z. speelde in de derde klas se, heeft nu de leiding in de tweede klasse, zodat op een spannend duel mag worden gerekend. De wedstrijd aan de Ferdinand Hucklaan begint om half twee. Ook voor de overige competitie-vrije elftallen wordt getracht, een tegenstan der voor een vriendschappelijke wed strijd te vinden. Het V.V.Z.-elftal zal morgen bestaan uit: doel C. Pouw; achter H. van Vel- zen, J. v. d. Bovenkamp, B. Rademaker en A. Ruizendaal; midden A. van Neer bos en M. van Ginkel; voor D. van Ar- kel, C. van Velzen, G. van Hornsveld en F. v. d. Poll. Reserve is W. v. d. Meer. De wedstrijd begint om vier uur. Om kwart over drie vertekken de spe lers uit Soest. RODA 3-V.V.Z. 4 Het vrij pover spelende vierde elftal gaat morgen in Hamersveld op bezoek bij RODA 3, waar het vermoedelijk niet verder zal komen dan hoogstens een gelijk spel. De opstelling luidt: doel J. van Ossenburggen; achter B. Floor, A. Boot, G. van Kooij en E. S. van Aars- sen; midden T. de Man en G. v. d. Grift; voor J. Brouwer, D. Duits, G. Pothoven en B. Nieuwkerk. De wed strijd begint om vier uur. Vertrek uit Soest 3.15 uur. Programma voor zaterdag en zondag. Zaterdag 29 maart. 15.00 uur Heren II-H'sum 7. Uit. 15.00 uur Siseo-Darnes I 14.15 uur Amersfoort F-Jongens C. Zondag 30 maart. 11.00 uur Heren Hl-Kampong XI. 12.00 uur Heren Vet.-Heren V. Uit. 12.30 uur Baarn-Dames I. 11.00 uur Laren IV-Dames II. avia service-station Nieuwerhoekplein 1 Soestdijk - tel. 02155-2850 Wie bepaalt er nu eigenlijk in ons land, of we naar een voetbalwedstrijd mogen kijken op de televisie We waren aanvankelijk geneigd de K.N.V.B. een zekere zeggenschap toe te kennen, omdat deze bond het tot op heden presteerde de televisie aan banden te leggen als zij bepaalde be langrijke wedstrijden rechtstreeks wilde uitzenden. En daar legden die tlevisie- mensen zich altijd bij neer. Maar nu Ajax in Tsjecho-Slowakije speelt, en de K.N.V.B. een rechtstreekse reportage verbood, zegt de N.T.S. opeens: je kunt me nog meer vertellen, maar wij zen den die wedstrijd direct uit. Zelfs de nieuwe omroepwet kan dat niet beletten. De werkgevers roepen ach en wee, omdat het personeel en-bloc snipper dagen opneemt om de wedstrijd te kunnen zien. Het ziekteverzuim op zo'n dag is ook onrustbarend hoog. De minister is gevraagd er een stokje voor te steken, dat de televisie de beelden al om vier uur 's middags op het net zet. Maar de minister van economische zaken heeft niets te ver tellen over de televisie en de ministers van verkeer en waterstaat (waar de zender onder valt) en van cultuur, re creatie en maatschappelijk werk (waar de omroepen onder ressorteren) trek ken zich niets aan van onze economie. Blijft over de kijker. Aan hem staat het te beslissen, of hij op de middag van 24 april a.s. wel of niet ^al wer ken. AANSTAANDE ZONDAG BESLISSENDE STRIJD VOOR JUNIOREN Aanstaande zondagmiddag strijden dp jongens junioren van Red Stars in de gymnastiekzaal van de R.K. Mavo om het kampioenschap in de jongensafde ling. De tegenstander van zondagmiddag, het Utrechtse Taveno, heeft zich bijzonder symphatiek getoond tegenover Red Stars, want oorspronkelijk was de strijd vastgesteld in de Utrechtse Beatrixhal. Aangezien het team van Taveno zelf niet meer tot de kanshebbers behoort, gingen zij en ook de competitieleider accoord met het verzoek van Red Stars deze wedstrijd in Soest te mogen spe len, om te laten zien dat zij momenteel sterker zijn dan welke jongensgroep ook. Ongetwijfeld zal het er aanstaande zon dag, om half vijf, dan ook om gaan spannen. Toch zullen de Soester basket ballers op hun hoede moeten zijn, want het gebeurt nog maar al te vaak dat een schip in het zicht van de haven alsnog strandt. Het team van Red Stars bestaat uit de volgende spelers: Rudolf Hornung, Rudi Blok, Wim Voet, Ton Hilhorst, Cees van de Grift, Gerry van Delden, Berry van de Grift, Quintus van Hal en Rudi Lips. RED STARS HEEFT ZONDAGAVOND FEESTAVOND Of de junioren van Red Stars zondag middag wel of geen kampioen worden, in ieder geval is er voor leden en be langstellenden zondagavond een grote feestavond. Deze avond zal worden ge geven in de grote zaal van het St. Jo zefgebouw aan de Steenhoffstraat. De zaal is reeds om half acht open. Bij het behalen van het kampioenschap van de junioren zal dit feest een kampioens feest worden. Voor onze afd. grammofoonplaten vragen wij een aktieve, betrouw bare en commerciële Leeftijd 21 - 35 jaar. Hij of zij moet belangstelling heb ben voor populaire zowel als klas sieke muziek en t.z.t. de in- en verkoop van deze afdeling kunnen behartigen. Enige kennis van moderne talen vereist. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan Steenhoffstraat 18, Soest. Enige maanden geleden is er in Soest door liefhebbers van negro-spirituals en gospelsongs een gospelgroep opge richt. Ongeveer 25 leden nemen mo menteel deel aan het zingen en uit voeren van deze zo bijzonder mooie uitheemse liederen. Het bestuur stelt zich voor binnen afzienbare tijd met deze groep in het openbaar te gaan optreden (zoals het opluisteren van kerkdiensten, bijeen komsten e.d.). Zowel jeugdigen als ouderen zijn van harte welkom als lid. De wekelijkse repetitie wordt gehouden op dinsdag avond van 20 tot ca. 22 uur in één van de zalen van de Julianakerk te Soestdijk. Bij het bureau van politie alhier zijn al3 gevonden voorwerpen aangegeven: rood-zwart geruite boodschappentas, groene jongenstrui. bruine herenhand schoen, sleutel aan hanger, rechter glacé handschoen, bromfietsplaatje, drie sleutel aan ring, verzekeringsplaatje, portemonnaie, huissleutel, vier sleutels aan kettinkje, herensportfiets, grijze jongenshandschoen, rood geblokte sjaal, twee sleutels aan hanger, autocontact sleutel met sleutelhanger. Aankomen lopen zwarte hond met halsband. Birkstraat 108 - Soest - Tel. 5442 Het eerste zaterdagelftal van S.E.C. krijgt morgen Candia uit Rhenen op be zoek. Beide ploegen zijn al zo goed als kansloos voor de titel. Met wat geluk mag de winnaar van dit duel zich nog enkele illusies maken, maar voor de ver liezer is het met nog vijf wedstrijden te spelc.i dan wel bekeken. Voor S.E.C. is het dus toch nog zaak om morgen tot een zo goed mogelijk resultaat te komen. De eerste ontmoeting tussen beide clubs eindigde in een 2-2 gelijk spel. SE C. zal een keus doen uit de vol gendespelers: Kramer, Beijer, Wolfsen, Schuiling, De Vries, Hoefman, Stalen hoef, Rouwendaal. Sengers, Van 't Klooster, Luytelaar, Krelewijn en Hart man. De wedstrijd begint om vier uur.

Soester Courant | 1969 | | pagina 13