COOP. RAIFFEISENBANK SOEST 31 5' Vervolg Sportvaria SPARTAK UIT TRNAVA ZWAKSTE HALVE FINALIST DOORSMEREN GARAGE BOSBOOM RUIZENDAAL'S rijdende viswinkel uit Spakenburg. DE JAARLIJKSE BIJSCHRIJVING VAN DE RENTE over hef jaar 1908 kan plaats vinden aan de kantoren 2 °o RENTE VOOR DAGELIJKS OPVRAAGBAAR SPAARGELD JEUGDSPAARWET (ZILVERVLOOT) EN BEDRIJFSSPAARREKENINGEN OPZEGTERMIJN VAN 6 MAANDEN OPZEGTERMIJN VAN 12 MAANDEN Olympia-nieuws Toch juicht Ajax niet over de loting klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION De brandweer won de door S.P.S.V. uitgeloofde beker Tsjechisch voetbal is sterk Grote nederlagen voor V.V.Z.-elftallen ATTENTIE ATTENTIE Vanaf 1 april, staan wij iedere dinsdag, vanaf 's morgens 10 uur tot 's avonds 6 uur, en iedere donderdag, van 3 uur tot 6 uur, aan het einde van de Smitsweg Vanouds bekend Onze specialiteiten zijn De gehele dag door warme gebakken vis en tevens verse vis, zure, zoute, gestoomde enz. enz. Hees 2—S.D.C.P. 3 4-1 Foxboro volleyballers op fluweel DE SPAARBANK MET VOLLEDIOE BANKSERVICE Kerkplein 9, telefoon 2568 Soesterbergsesfraat 14, telefoon 4657 Koninginnelaan naast nr. 38 Over 1968 Is aan rente bijgeschreven 910.000,-- Toevertrouwde spaargelden per 1 januari 1969 23.535.000,- Wij zijn gaarne bereid u alle gewenste inlichtingen te verstrekken Bingo-avond N.V.V. en Bestuurdersbond Lentefestijn van de Prins Willem-Alexander school Vleesverkoop Bingo-avond S.P.S.V. DINSDAG 1 APr*T, 1969 De volleybal-afdeling van Olympia heeft afgelopen zaterdag met drie teams deel genomen aan de jeugdclubkampioen schappen, die in de Amersfoortse sport hal werden gehouden. In het veld ver schenen een jongensjunioren- een jon- gensadspiranten- en een meisjesjunio- renteam. Het jongens-juniorenteam wist de fina le te bereiken en moest daarin aantre den tegen een team van Vios. De eers te set gaf de nodige kwaliteit te zien. De wat kleinere Olympia-spelers wisten goed stand te houden tegen het slagge- weld van de tegenstander, al ging de overwinning van de eerste set tenslotte toch met 15-12 naar Vios. In de tweede set bleek men echter teveel van zijn krachten gevergd te hebben. Ook deze set eindigde in een nederlaag, wat voor Olympia nog altijd een zeer ver dienstelijke tweede plaats opleverde. Ook de adspiranten troffen in de finale een Vios-team tegenover zich. De eerste set ging met 15-11 naar Vios. In de tweede set deed Olympia alleen nog in lengte, maar niet meer in kwaliteit voor Vios onder. Op overtuigende wijze re vancheerden de jongen zich met 15-3 voor de nederlaag in de eerste set. De jongens (tot 16 jaar) bleken in de derde set net iets te veel van hun krachten te hebben gevergd. Met 15-13 ging de overwinning en daarmede de eerste plaats van het toernooi naar Vios met opnieuw een eervolle tweede prijs voor Olympia. Het vijfde team van Olympia speelde in competitieverband de afgelopen week tegen plaatsgenoot Foxboro, dat de lei ding in deze afdeling heeft en daarvan al bijna geen afstand meer kan doen. Toch was vooral in de eerste sets het verschil niet bijzonder groot. Op het beslissende moment ontbrak het echter bij Olympia aan zelfvertrouwen, waar door de overwinning met 15-13 naar Foxboro ging. In de tweede set ging Olympia snel van start en nam dan ook een veel belovende 7-0 voorsprong. Maar men geloofde er zelf eigenlijk niet in en geleidelijk aan zag men deze comfor tabele voorsprong weer afbrokkelen, tot Foxboro tenslotte als eerste met 16-14 finishte. De derde set was meer een formaliteit, want Olympia was nauwe lijks nog tot enig verzet in staat, ge tuige de 15-3 nederlaag. Olympia 3 moest verleden week in het veld komen tegen Spirit. De tegenstan der had blijkbaar wat beters te doen; verschenen in ieder geval niet en be zorgde Olympia daarmede een reglemen taire 3-0 overwinning. Het eerste team van Olympia leed een kleine 3-2 nederlaag tegen het Utrechtse Hercules. Dat had als verve lende consequentie, dat het Soesterteam het het volgend seizoen in een lagere klasse nog eens moet proberen. Na ruim drie jaar de junioren van Olympia te hebben geleid, heeft zater dag mej. J. Koelewijn afscheid genomen van de jeugdige groen-witten. Namens het bestuur werd zij door de voorzitter lovend toegesproken. Als blijk van waar dering voor het vele, dat zij in het belang van jong-Olympia heeft gedaan werd haar daarbij een schoudertas overhandigd. De lessen zullen na de Paasvakantie on der leiding van de heer Groot en mej. Samson worden voortgezet. Er zal een kleine wijziging in het lesrooster wor- d enaangebracht. De lessen op woens dagmiddag in de Mariaschool zullen in het vervolgd om twe«; uur beginnen en om zes uur eindigen. Een team van seniorleden van Olym pia, die tot nu toe nog niet in compe titieverband hebben gevolleybald, heb ben de afgelopen week een vriendschap pelijke wedstrijd gespeeld tegen het Baarnse B.G. S.V. De Soester groep die echter de sportbeoefening willen blijven zien als een middel „to keep fit". De buikjes van enkele spelers leken wat in tegenspraak met de grote inzet en het enthousiasme, waarmede ge speeld werd, ook al werd dan op zeer eervolle wijze met 3-2 verloren. Het ligt in de bedoeling om voor deze groep meer van dergelijke wedstrijden te or ganiseren. Met verschillende verenigin gen zijn daartoe reeds besprekingen be gonnen. Wanneer de kern veteranen nog iets wordt uitgebreid, bestaat te vens de mogelijkheid om in een zeer ontspannen sfeer onderlinge wedstrijden te spelen. In Tsjecho-Slowaktfe is men gelukkig met de loting van landskampioen Spartak Trnava voor de halve finale om de Europacup tegen Ajax. B(j Ajax is de stem ming juist omgekeerd en dat terwül objectief beschouwd Spartak de minst sterke tegenstander voor de halve finale werd geacht. In de andere halve finale moeten A. C. Milan en Manchester United uitmaken wie in de finale komt. Nu moeten we direct zeggen, dat het helemaal niet moeilijk is om Ajax zowel tegen Spartak als tegen A. C. Milan of Manchester naar een overwinning te schrij ven. Of Ajax het zal doen is een tweede. Hoewel de coach van Milan, Nereo Rocco een andere mening is toegedaan, mogen we wel zeggen dat de vier halve finalisten sterke clubs zijn, die elkaar heel weinig in kracht zullen ontlopen. Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL. Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 Het klaverjastoernooi tussen de brand weer en S.P.S.V. is, evenals vorig jaar, door de brandweer gewonnen. Bij de derde en laatste ontmoeting toon de de brandweer zich wederom de meer dere over de politiemannen. De brand weer behaalde op deze laatste avond 46.801 punten tegen de politie 43.319, een verschil van 3482 punten. Het totaal over de drie avonden was brandweer 131.789 punten en politie 122.616 punten, zodat de brandweer met in totaal 9173 punten won. De heer W. v. d. Brink, voorzitter van de S.P.V.S. overhandigde de comman dant van de brandweer, de heer J. F. Groart, de door de S.P.S.V. uitgeloofde beker, onder de mededeling, dat de S.P.S.V. volgend seizoen, na twee neder lagen, erg gebrand is op een overwin ning. Aan het toernooi werd telkens door veetig personen (van ieder twintig) deelgenomen. Er werden in totaal 1U2 partijen gespeeld, waarvan de brand weer 58 V» en de politie 43 V» partij won. Individuele prijswinnaars waren: 1. Me vrouw J. Vermeulen (Br.) 5513 p. 2. Mevrouw M. Verhoef (Br.) 5455. 3. J- Wiggermans (B.) 5309. 4. C. Coster (S.F.S.V.) 5199. 5. Dé Fritz (Br.) 5089. 6. H. van Dasselaar (Br.) 5066. 7. F. van Assen (Br.) 4996. 8. Mevrouw M. v. d. Baan, (Br.) 4971. 9. H. Kamphorst (Br.) 4939. 10. C. C. M. Kerens (S.P.S.V.) 4820. 11. T. v. d. Meulen (S.P.S.V.) 4808. 12. A W Voet (S.P.S.V.) 4806. 13. D. Jan maat (S.P.S.V.) 4798. 14. J. W. Kaspers (S.P.S.V.) 4711. 15. C. van Doorn (Br.) 4682. De troostprijs was voor J. Derks (S.P.S.V met 3502 punten. Na afloop dankte de heer W. v. d. Brink de heer J. F. Groart voor de gastvrijheid in de brandweerkantine, de beheerder en zijn echtgenote en de re kenkamer. De heer J. F. Groart sprak net laatste woord en bracht dank aan de S.P.S.V. voor de prettige en leuke avonden. Vol gend seizoen zal de brandweer we derom een toernooi organiseren. Het is begrijpelijk, dat de Ajacieden de loting tegen Spartak de minst gunstige vinden als men de vorige ontmoetingen van Ajax met Tsjechoslowaakse clubs er bij betrekt. Die resultaten waren voor de Amsterdammers niet zo gunstig. Ajax is een ploeg die het vaak van een hoog tempo moet hebben en het midden- europese voetbal is erg goed in het ver tragen van het tempo. De Tsjechoslo waken plegen het in de Europacupwedstrijden ver te brengen en de legerploeg Dukla Praag heeft het al menigmaal tot de kwart en halve eind strijd gebracht. Vorig jaar werd nogal verrassend Spartak uit het provincie plaatsje Trnava kampioen en dit sei zoen staat deze ploeg weer bovenaan in de Tsjechoslowaakse competitie met een voorsprong van drie punten op nummer twee Slovan Bratislava. Spartak is naar voren gekomen onder trainer Anton Malatinsky, die zijn jon gens twee keer per dag keihard liet trainen en de dag vóór een wedstrijd één keer. Onder zijn leiding stootte Spartak eerst door naar de Tsjechoslowaakse be ker, maar in de tweede ronde van het toernooi om de Europacup voor beker winnaars strandde het op Torpedo Mos kou. Psychologie Nu is het vorig seizoen landskampioen geworden, maar daarna ging Malatinsky vele shillingen verdienen in Oostenrijk. De huidige trainer is de 37-jarige Jan Hucko, een man die veel waarde hecht aan een goede psychologische begeleiding van zijn team. Hucko is veel minder streng dan zijn voorganger, maar net als deze legt hij de nadruk op aanval lend voetbal. Net als Ajax dus. Het is toch opvallend, dat drie van de vier ploegen in de halve finale hun spel op de aanval baseren. Alleen A. C. Milan behaalt zijn successen dankzij een ijzer- sterke defensie, die in 20 wedstrijden in de Italiaanse competitie slechts zes keer werd gepasseerd. De kracht van Spartak is vooral gelegen in de uitstekende eenheid en behoudens Adamec kan niet van een echte uitblin ker worden gesproken. Toch levert de club uit Trnava, een plaatsje ongeveer 50 km ten noordwesten van Bratislava, liefst zes internationals. Techniek De techniek is goed verzorgd en de be zetting van het middenveld zeer sterk. Vaak wordt de bal vrij lang op het mid denveld gehouden, waarna dan plotse ling een snelle aanval via één van de vleugels volgt en een meestal lage voor zet naar het centrum. Slechts zelden wordt bij Spartak de bal door de lucht gespeeldt, omdat de spe lers over het algemeen wat aan de klei ne kant zijn. Hun spring- en koptechniek is echter prima. De korte pass wordt op het middenveld veel toegepast, maar in de aanval en verdediging wordt vaak een lange pass afgegeven. Spartak behaalde de halve finale als volgtSteaua Rosso (Roemenië)Spartak Trnava 3-1. SpartakSteaua 4-1. Spar tak—Reipas Lahti (Finland) 9-1. Reipas LahliSpartak 1-7 (ook in Trnava ge speeld). Spartak—A.E.K. Athene (Grie kenland) 2-1. A.E.K.—Spartak 1-1. De weg van Ajax naar de halve finale was heel wat zwaarder F.C. Nürnberg Ajax 1-1. AjaxF.C. Nürnberg 4-0. Ajax Fenerbahce (Turkije) 2-0. Fenerbahce Ajax 0-2. AjaxBenfica (Portugal) 1-3. BenficaAjax 1-3. Beslissingswedstrijd in Parijs: Ajax—Benfica 3-0 na verlen ging- Eerste finalist De beide als outsiders bestempelde ploe gen Ajax en Spartak strijden om een be langrijke eer. Eén van beide zal in de finale komen en welke het ook zal zijn, het zal de eerste Nederlandse of Tsje- chosolwaakse club zijn, die het zover brengt. Wij zijn zo chauvinistisch om Ajax de beste kans te geven. Juist het feit, dat Ajax opziet tegen het spelen tegen Spartak zal een extra prik kel voor de Amsterdammers betekenen om alles eruit te halen wat er in zit. En Spartak kan weieens lijden aan een ge ringe mate van onderschatting van de Nederlanders, omdat zij Ajax zwakker achten dan A.C. Milan of Manchester United. Bovendien menen de tien Slo- waken en de ene Tsjech uit het elftal, dat zij Ajax kunnen hebben, gezien de prestaties van de Amsterdammers twee jaar geleden tegen Dukla en de matige resultaten van onze landgenoten tijdens een trip vóór dit competitieseizoen door Tsjech o-Slowakije. Angst voor onbekende Die minder goede resultaten van Ajax tegen Tsjechoslowaakse ploegen in het verleden kunnen zowel een prikkel als een psychische belasting zijn voor de Amsterdammers. Dat hangt af van de coaching. In ieder geval weten de Aja cieden stuk voor stuk heel goed wat hun voor spel te wachten staat. Toch was hun geringe voorkeur om tegen Spartak te spélen voor een groot deel de angst voor het onbekende, want tegen Spartak Trnava heeft Ajax nu juist nog nooit gespeeld. Het ls te verwachten, dat Spartak fn de wedstrijd op zondagavond 13 april in Amsterdam een ver doorgevoerde man dekking zal toepassen en dat ligt Ajax niet zo best. Ajax heeft als team dat op de aanval moet spelen, ruimte nodig. De mannen van Jan Hucko hebben deze taktiek met succes toegepast in de wed strijd tegen A.E.K. in Athene. Maar het is ons allen bekend, dat het heel moeilijk is om een Johan Cruijff met één man uit te schakelen. Produktivileit onderschat Aangezien Ajax twee zeer goede spits- spelers heeft, Cruijff en Danielsson, mo gen we in de wedstrijden tegen Spar tak ook wel enige doelpunten verwach ten. Dit temeer, omdat ook Keizer, Swart Groot en Suurbier weten hoe een goal moet worden gemaakt. „De verdediging van Ajax is het zwakste deel van het elftal, vandaar dat de kans op meer Tsjechische doelpunten reëel is", zei Spartak-aanvoerder Jozef Adamec na het bekend worden van het lotingsresul taat. Als vaststaand mogen we aannemen, dat met Ajax en Spartak twee schotvaardige ploegen in het veld komen, die elkaar bovendien in technisch en conditioneel opzicht heel weinig zullen ontlopen. Van daar dat het spannende ontmoetingen kunnen worden. De eerste wordt op zondagavond 13 april in het Olympisch Stadion te Amsterdam gespeeld onder leiding van de Engelse scheidsrechter Finney en de return op donderdagmiddag 24 april in Trnava met de Oostenrijker Marchall als scheidsrech ter. Als Ajax ooit een kans heeft om de fi nale om de Europacup voor landskam pioenen te halen, dan is het nu wel, want het Ajax-team ls niet zo jong meer. Onze landgenoten hebben net zo veel kans als Trnava maar door hun routine slaan we ze iets hoger aan, mede omdat hun tegenstanders in de voor gaande drie ronden beslist sterker waren dan die van de Tsjechoslowaken. Wie weet wie wij op 23 mei in het grote Ber- nabeu-stadion in Madrid zullen zien aantreden. Het derde en vierde elftal van V.V.Z. hebben zaterdag gevoelige nederlagen te incasseren gekregen. Het derde verloor in Maartensdijk met niet minder dan 6-0 van S.V.M. Boys, dat wel een beet je geflatteerd, maar niettemin toch ver diend was. Het op de tweede plaats staande S.V.M. Boys was duidelijk sneller en liet vooral in de tweede helft zien, dat het over een betere conditie beschikte. Tot de rust wist V.V.Z. de schade tot twee doelpunten beperkt te houden, maar in de tweede vijfenveertig minuten kwam V.V.Z. duidelijk inzet en tempo tekort om de tegenstander bij te kunnen hou den. Overigens was de nederlaag geen schande, want S.V.M. Boys bezet een goede tweede plaats (achter S.E.C. 2). V.V.Z. stond overigens derde. V.V.Z. 4-RODA 3 Ook het vierde elftal was in Hamers- veld tegen Roda 3 niet erg succesvol. De door enkele invaller^ aangetaste ho mogeniteit van het vierde elftal was te gering om de meer geroutineerde tegen stander een flinke voet dwars te kun nen zetten. Roda liep al in de eerste helft naar een 3-0 voorsprong uit, maar Pothoven kon nog voor de rust een keer tegenscoren. In de tweede helft moest de V.V.Z.-doelmar. nog driemaal capi tuleren. Door deze nederlaag wordt V.V.Z. 4 nog steeds door degradatie bedreigd. De jeugd van V.V.Z. bereikte zaterdag de volgende resultaten: V.V.Z. jun A- B.D.C. B 2-2. V.V.Z. adsp. a-B.D.C c 2-1. V.V.Z. adsp. b-K.VV.A. ee 2-5. Quick pup. 1-V.V.Z. 1 3-i. V.V.Z. pup. begin, toen De Bree uit een vrije trap direct al scoorde: 1-0. Tien minuten later brachten de bezoekers de stand echter weer in evenwicht, waarmede de strijd weer geheel open was. N rust was het Bosman, die Hees aan een voorsprong hielp. Doelman Ai- tena nam ook een aandeel in de score, door zijn collega met een strafschop te passeren. In de slotfase kwamen de Puttenaren nauwelijks nog op de Hees- 2-Quick 3 3-1. V.V.Z. pup. 3-Hoevelaken helft. In het eenzijdige laatste deel van 2 2-1. K.V.V.A. pup. Illb-V.V.Z. Ib 2-0. - Het eerste elftal van Hees heeft de laatste weken aan medewerking van andere clubs in de afdeling niet te klagen. Eerst was het S.E.C., dat leider S.V.P. versloeg en daarmede Hees een grote dienst bewees. De eerste plaats werd overgenomen door T.O.V., dat echter de week daarop nog verrassen der van Baarn verloor, waardoor S.V.P. en T.O.V. weer samen aan de leiding kwamen. Ditmaal was het opnieuw Baarn, dat Hees behulpzaam was op weg naar een mogelijk kampioenschap, door S.V.P. op 2-2 te houden. Hees staat nu één verliespunt op T.O.V. achter, maar er twee op S.V.P. voor. Aangezien men T.O.V. nog moet ont moeten, heeft Hees het behalen van het kampioenschap volledig in eigen hand. De theoretische kans op het kampioen schap heeft het tweede elftal nog. Door een royale 4-1 overwinning op S.D.C.P. 3 uit Putten handhaafde Hees zich in ieder geval in de kopgroep. De door de scheidsrechter niet al te briljant geleide wedstrijd had een aantrekkelijk karakter en voor Hees een succesvol de wedstrijd vond Hilhorst nog één keer het net. tenslotte Het kampioenschap voor het volleybal team van Foxboro, dat dit seizoen voor het eerst aan de competitie deelneemt, is nog slechts een kwestie van tijd en het uitspelen van het programma. Na de laatste 3-0 overwinning op Olym pia 5 is de voorsprong van Foxboro al uitgegroeid tot acht punten, wat een niet meer te overbruggen kloof ge noemd mag worden. Toch heeft Olym pia de aanstaande kampioenen nog veel last bezorgd, al zou de 3-0-over- winning dat niet doen vermoeden. Vooral de beide eerste sets waren zeer spannend. In het veld was van enig krachtsverschil nauwelijks sprake. Foxboro maakte echter een dankbaar gebruik van een aantal langere spe lers, die bovendien over een goede smashkracht bleken te beschikken. Verdedigend kwam Olympia goed voor de dag, maar de aanval miste teveel doorzettingsvermogen. Door dit alles verloor Olympia de beide eerste sets maar met een minimaal verschil: 16-14 en 15-13. In de derde en laatste set was de weerstand bij Olympia echter volledig gebroken, waarvan Foxboro 'n dankbaar gebruik maakte: 15-3. Ook het damesteam begint een beetje ingespeeld te raken. Het behaalde een ook enigszins verrassende overwinning op het sterkere S.V.V. 5 uit Soest. Hoewel in deze wedstrijd Vrouwe For- tuna duidelijk aan de kant van de Foxboro-ploeg stond, mag de zege toch wel verdiend worden genoemd. Donderdag 3 april, 's avonds 8 uur, or ganiseert het N.V.V. en Bestuurders- bond Soest een paas-bingo-avond in wijkgebouw De Rank aan de Soester- bergsestraat, met een groot aantal prachtige en speciale Paasprijzen. De leden met hun dames worden uitge nodigd deze uitstekend bekend staande Bingoavond bij te wonen. De openbare „Prins Willem-Alexander school" te Soestdijk heeft in dit koude voorjaar gezorgd voor een hartverwar mend lentefestein, door de inmiddels tot jaarlijks terugkerend evenement ge worden bloemententoonstelling. De in het najaar uitgereikte bloembol len waren door de leerlingen thuis ver zorgd en voorgetokken, zodat de gang van de school vol stond met bloeiende hyacinthen, tulpen en narcissen in ve le kleuren. Dit alles was verwerkt in prachtig aangelegde perken en aange vuld met kleurige blad- en bloem planten, alles verzorgd door de firma Buxtorff. Het geheel werd nog op gefleurd met bloeiende takken o.a. pru nes. Zoals elk jaar berustte de organisatie bij de heer v. d. Schoor, onderwijzer van de school, die zich alle moeite heeft getroost dit alles tot een groot succes te maken. Dit jaar werd tevens een tentoonstelling gehouden in de klasselokalen. Hier wer den de resultaten getoond van het vak „handenarbeid", zodat de ouders een indruk konden krijgen van wat er te genwoordig aan dit onderwijsvak ge daan wordt. Plak-, teken- en kleur- werk in grote variatie, van eenvoudig werk met papier en wol tot bouw werken van lucifers, boten van aller lei soort, haven-emplacementen en dit alles alleen of in groepsverband door de leerlingen gemaakt, waren uitge stald. Verder handwerken zoals ge breide broekjes en hemdjes, geborduur de kussens en boekomslagen, trappel zakken en schortjes. Ook het werken met klei werd getoond en de resulta ten, al dan niet gebakken en geschil derd, werden getoond. De wanden van de lokalen waren behangen met mas kers (gebaseerd op de fabeltjeskrant), kettingen en tekeningen, terwijl in eni ge lokalen de mobiles in constante be weging waren. Al met al was het een prachtige ex positie, waar vele honderden ouders en belangstellenden, onder wie de wet houder van onderwijs, van hebben ge noten. Het geheel is mogelijk gemaakt door de opoffering van vele vrije uren en extra inspanning van het gehele on derwijzend personeel en de goede sa menwerking met de oudercommissie van deze school. Er werd getoond hoe met goede lei ding, fantasie en artistiek inzicht ge werkt kan worden met vaak heel een voudig materiaal (lucifers, lucifersdoos jes, restjes wol en gekleurd papier) en men toch tot leuke resultaten kan ko men. Morgenmiddag (woensdag), te 2 uur, heeft aan het slachthuis verkoop van vlees plaats voor de houders van gele kaarten, genummerd van 325 tot en met 357 en van 1 tot en met 25, en de houders van grijze kaarten, genummerd van 1 tot en met 66. De jaarlijkse paas-bingoavond van de Soester Politie Sport Vereniging zal dit jaar niet in het restaurant van het Soester Natuurbad worden gehouden, maar in de nieuwe brandweerkantine aan de Lange Brinkweg. De avond is vastgesteld op woensdag 2 pril, aanvang 19.45 uur.

Soester Courant | 1969 | | pagina 17