Emci* \Jb+C Ac Ac \UM4C\cMc caravans Vervolg Sportvaria WOONWAGEN BEWONERS ZIJN OOK MENSEN D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM KRACHTIG BLIJVEN OM VREDE TE HOUDEN MEDISCHE DIENST PREDIKBEURTEN STEUN UW RODE KRUIS Mixed Hockey Club Soest BENZINE TANKEN? ,DE KORTE DUINEN' B.D.C. ontvangt Amersfoortse Boys Gas-Service-Dienst .Soest' AUTO WASSEN? ,DE KORTE DUINEN' V.V.Z. voor moeilijke opgave tegen Candia alle adrla modellen en de unieke holiday stacaravans 0UD-L00SDRECHT klaar terwijl u wacht KEVEROL SMEERST ATION I. D. VAN VUGT DOORSMEREN? ,DE KORTE DUINEN' S.E.C. 1 en 2 zijn zondag vrij „De Meteoren" HAARKNIPPEN? ,DE KORTE DUINEN' Het Nut rVOLVOl Geslaagde Paas-bingo-avond van het N.V.V. Cosmetica Geschenken ,DE KORTE DUINEN' Wie beweert, dat hij beter drummen kan omdat bij rookt, overdrijft natuurlijlLsïérk. Wie echter beweert, dat (U^°) een prima halfzware shag is, heeït gelijk! Of u nu zelf drumt of anderen laat drummen, steek er een bij op, dan róókt u in ieder geval voortreffelijk! AVIA Diensten Centrum ,DE KORTE DUINEN' R.K. Kerkdiensten VRIJDAG 11 APRIL 1969 VAN WEEDESTRAAT 52 SOESTERBERGSESTRAAT 30 Programma voor zaterdag. Thuis. 11.00 uur Meisjes A-Gooische C. 14.30 uur Meisjes C-Laren G. 14,00 uur Meisjes B-Baarn A. 15.15 uur Jongens A-Barneveld A. 14.00 uur S.C.H.C. H-Jongens B. Programma voor zondag. Thuis. 14.00 uur Soest Vet-Kraaien Vet. 11.00 uur Dames I-Sarto. Uit. 14.30 uur Rood-Wit-Soest. 11.00 uur Voordaan 5-Heren 5. 12.30 uur H'sum VII-Heren II. Heren I speelt zondag a.s. tegen Rood wit. Wint heren I dan is er nog goede kans op het kampioenschap. avia service-station B.D.C.dat in de laatste drie wedstrij den is opgeklommen naar de derde plaats, krijgt komende zondag het in opmars zijnde Amersfoortse Boys op bezoek. De eerste wedstrijd tussen bei de ploegen eindigde in een kleine 2-1 overwinning voor de Soestenaren. Ook ditmaal moet de thuisclub deze wed strijd met een zege kunnen besluiten. De opstelling van het elftal zal nader bekend worden gemaakt. De ontmoe ting begint om half drie. Het tweede elftal, dat in de laatste ze ven wedstrijden ongeslagen is gebleven, moet het ditmaal opnemen tegen Amersfoortse Boys 2. Ook voor de re serves zijn er winstkansen. Deze ont moeting begint om twaalf uur. Ook de opstelling van dit elftal wordt nog na der bekend gemaakt Het vierde elftal, dat met het vijfde in een verwoede strijd om het kampioen- E. G. KERKHOF GAS-INSTALLATIES WATERLEIDING - SANITAIR LOOD EN ZINKWERKEN Wasautomaten - Centrifuges Vaatwasmachines - Koelkas ten, Diepvriëskasten enz. OUDE GRACHTJE 14a - SOEST TELEFOON 02155-4332 In Nederland wonen zo'n kleine 40.000 woonwagenbewoners. Veel „huiselijke" huisbewoners zijn daar echt niet geluk kig mee. Zij vinden het maar eigenaar dige lieden, die slecht in de burgersa menleving passen. Met als gevolg discri minatie van dit volkje van rondtrekken de stoelenmatters, scharenslijpers, ker misexploitanten. ziigeuners enuit de gevestigde samenleving afkomstige bur gers. De laatste groep groeit het snelst. Uit eenlopende omstandigheden zoals wo ningnood, het zich niet meer thuis voelen in de woonbuurt, onaangepastheid e.d. brachten hen ertoe een woonwagen te betrekken. Doch vele woonwagenbewo ners houden zich afzijdig van hen. Wij hebben voor de woonwagenbewoners regionale kampen aangelegd. Uit sociaal en medisch-hygiënisch oogpunt zeker een vooruitgang, maar door de diverse voor zieningen zoals school, kerk- en clubge bouw en door de opzettelijk afgelegen situering neemt het isolement eerder toe dan af. Door de concentratie achter afrastering en slagboom wordt het gevaar van getto vorming vergroot. Het woord concentra tiekampen is al eens gevallen, met dit verschil dat de geconcentreerden in ons land de kampen nog wel in en uit kun nen. Maar ergens anders mogen ze straks met hun wagens niet meer staan. Al mó gen ze er uit, ze moeten er toch weer in. Over de woonwagenbewoners bestaan veel te weinig wetenschappelijke infor maties. Het is daarom zeker gewenst de kampbewoners (meer) inspraak te geven bij de te nemen maatregelen ter bevor dering van hun welzijn. Tot dusver is de regering aan deze inspraak rustig voor bijgegaan. Doch er is meer. De „kampschool" le vert slechts een beperkt aandeel bij de vorming van de kampjeugd. Er is een controverse tussen de burger samenle ving en de kampschoolde kinderen krijgen te weinig kennis mee, met als gevolg dat in de bedrijven waarin zij te werk worden gesteld, moeilijkheden ont staan bi.i het voldoen aan de verwach tingen. Hierdoor wordt het beeld van de onaangepastheid dat de burgermaat schappij van de woonwagenbewoners heeft, steeds weer bevestigd. Gebleken is echter dat het intelligentie quotiënt van woonwagenkinderen niet la ger is dan dat van „burgerkinderen". De grote nadelige factor is voor de woon wagenkinderen het milieu, waardoor zij van jongs af aan een achterstand hebben op kinderen uit de burgermaatschappij. Er moeten daarom meer wetenschappe lijke informaties komen over de woonwa genbewoners en hun kinderen. Zolang wij deze niet in voldoende mate bezit ten, zullen wij die mensen als a-sociale lieden blijven zien. Die zijn er natuurlijk ook bij, maar niet allen mag dit stempel worden opgeplakt. Wij weten hethet is een aparte ge meenschap. Doch een gemeenschap die geen discriminatie verdient. Beter zou het zijn als in georganiseerd verband het probleem „woonwagenbewoners" kon worden aangepakt. Want het zijn óók mensen. Maar wie neemt hiertoe het initiatief schap is gewikkeld, krijgt het zondag in Amersfoort op te nemen tegen K.V.V.A. 4, De wedstrijd begint om 12 uur. B.D.C. zal worden vertegenwoor digd door W. v. d. Breemer, R. Kleine- gris, H. Kroder, J. v. d. Dijssel, J, v. d. Meulen, T. v. d. Breeemr. P. Hilhorst, T. Bunnik, P. Visser, P. Lankreijer, B. Schimmel en J. Brouwer. Het vijfde moet zondag thuis van het Amersfoortse V.V.Z.A, 4 kunnen win nen. Gezien de eerste plaats op de ranglijst wordt ook niet anders ver wacht. Deze ontmoeting begint om kwart voor twee. B.D.C. zal worden samenge steld uit de volgende spelers: H. van Dellen, P. Hooft, A. Bakker, A. v. d. Linden, H. Rebel, G. Kok, W. Radema ker. G, Beijer, H. van Dijk, E. Bode- wes, H. Sukel. Reserves zijn B. Eps- kamp en C. Wolfsen. B.D.C. 6 en 7 spelen in competitiever band zondag tegen elkaar. Het zesde heeft nog kampioenskansen, het zeven de nauwelijks meer, al zal het ongetwij feld zijn sportieve plicht vervullen. Voor het zesde komen uit: A. Roest, A. Kuij- er, F. v. d. Lugt, H. Dijkman, M. van Dijk, C Beijer, W. Hogeveen, J. Beijer, W. Bakker, H. Hagen en M. van Asch. Het zevende wordt vertegenwoordigd door B. v. d. Linden, W. Roest, C. van Esveld, M. v. d. Breemer, K. de Bruin, L. Wildenburg, R. Nijssen, K. Grift, N. Gros, E. van Dongen en A. Wagner. avia service-station Het snel naar het kampioenschap op weg zijnde negende elftal gaat zondag naar Hilversum, waar het van De Ze bra's 7 zal moet zien te winnen. Ver moedelijk zullen de Soestenaren daar ook wel in slagen. De kansen van B.D.C. zullen worden verdedigd door: A. Pronk, J. Beijer, Jaap Beijer, L. J. van Nuss, B. Kaats, R. Voskuilen, A. Roest, J. Kaats, Chr. Vonk, W. Logtenstein, F. v. d Breemer, J. Stalenhoef. Aanvang 12 uur. Tenslotte spelen zondag ook het acht ste en tiende tegen elkaar. Het tiende verdedigt dein zijn eerste plaats. Het achtste heeft de strijd niet meer kun nen volhouden en is in de laatste wed strijden wat achterop geraakt. Het achtste zal bestaan uit: G. Schimmel, J. Smeeing, G. Dorrestein, J. Kok, H. But- zelaar, P. M. Hilhorst, C. Rebel, M. Le- narduzzi, B. Rademaker, N. Hooft, J. v. d. Kant, A. v. d. Wardt en A. v. d. Breemer. Voor het tiende elftal komen uit: G. Roest, H. v. d. Lugt, C. Hil horst, K. Hilhorst, P. Jak, A. van Me- gen. C. van Hengstum, W. v. d. Hengel, J. de Ruigt, E. Westervetd. Deze ont moeting begint om twaalf uur. Het eerste elftal van V.V.Z. krijgt mor gen Candia uit Rhenen op bezoek. De wedstrijd is voor beide ploegen van evenveel, zij het uiteenlopend belang. V.V.Z. moet zien, aan een dreigende degradatie te ontkomen, terwijl Candia nog een betrekkelijk kleine kans op een kampioenschap heeft. De club uit Rhe nen heeft drie punten achterstand op leider T.O.V., dat afgelopen zaterdag van Kulan won en daarmede S.V.P. weer passeerde. De positie van V.V.Z. ten opzichte van enkele andere candidaten voor de voor laatste plaats is de laatste weken wat beter geworden, mede omdat Valleivo gels de beide inhaalwedstrijden ver loor en nog maar één winstpunt meer heeft dan V.V.Z. Een paar overwinningen zouden V.V.Z. dus definitief uit de zorgen kunnen helpen. De wedstrijd tegen Candia be gint morgen om vier uur. V.V.Z. komt met de volgende spelers in het veld: doel Rebel; achter G. v. d. Bovenkamp, H. J. van Kooij, H. J. Demmers en H. G. v. d. Kraak; midden A. v. d. Breemer en W. Ruizendaal; voor A. Schaap, A. Brouwer, B. Fugers en J. Akkerman. Reserves zijn J. van Doorn en H. Brons. De spelers worden een uur voor de aanvang van de wed strijd, dus om drie uur, in de Gouden Ploeg verwacht. De stand in de tweede klasse A is mo menteel: T.O.V. 16-22 S.E.C. 15-15 S.V.P 17-21 Vallei vogels 16-14 Hees 15-19 V.V.Z. 16-13 Candia 16-19 Baarn 16-12 Hoevelaken 16-17 Kulan 15- 5 Woudenberg 16-17 V.V.Z. 2-SPARTA 3 Het tweede elftal van V.V.Z. krijgt mor- tel. 02158-1315 3040 Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL. Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 Voor al uw VRIJETIJDSKLEDING BADKLEDING - SPORTKLEDING SPORTHUIS Nieuw Raamstraat 39 - Tel. 02154-2490 BAARN gen bezoek van het Nijkerkse Sparta 3, dat vrij hoog geklasseerd staat. Voor de Soestenaren dus een moeilijke opgave. Verder dan een gelijk spel zal Sparta de tegenstander wel niet laten komen. De ze wedstrijd begint om twee uur. Het elftal zal bestaan uit de volgende spelers: doel P den Breejen; achter L. Hilhorst, J. Brouwer, J. v. d. Boven kamp en C. van Hamers veld; midden A. Ruizendaal en P. Altena; voor D. van Arkel, H. Brons, F. van Hornsveld en J. van Doorn. Reserve is J. van Ossen bruggen. V.V.Z. 3-BLOEMEN KWARTIER 4 Het derde elftal, dat een vijfde plaats op de ranglijst inneemt, krijgt het als derde geklasseerd staande Bloemen- kwartier 4 op bezoek. Hier mag een spannend duel verwacht worden, dat wel enige winst voor V.V.Z. zal kunnen opleveren. De aanvang van de wed strijd is om twee uur. Voor V.V.Z. komen uit: doel C. Pouw; achter H. van Velzen, Joh. van Kooij, B, Rademaker en H. Wegerif; midden A. van Neerbos en M. van Ginkel; voor W. Floor, D. Duits, C. van Velzen en G. v. d. Pol. Reserve is Joh. Brouwer. Afschrijvingen moeten uiterlijk vrijdag- vond opgegeven zijn aan de heer A. v. d. Broek, Dorresteinweg 29, tel. 5709. Voor de jeugd staan de volgende wed strijden op het programma: V.V.Z. adsp. b-B D.C. d (2.45 uur). K.V.V.A. adsp. i- V.V.Z. c (1.45 uur) V.V.Z. pup. 1-Quick 1 (1.00 uur). V.V.Z. pup. 2-H.V.C. 2 (12.15 uur). B.D.C. pup. 5-V.V Z. pup. 3 (12.15 uur). V.V.Z. pup. lb-Roda lb (1.00 uur). In verband met de viering van het twintig jarig bestaan zal er volgende week zaterdag niet gevoetbald worden. Op zaterdagmiddag 19 april zal wel in het clubhuis aan de Ferdinand Huyck- laan een receptie worden gehouden. De ze begint om half vijf en duurt tot zes uur. avia service-station Voor het eerste en tweede zondagelftal staan voor dit weekeinde geen competi tie-wedstrijden op het programma. Het derde elftal komt wel binnen de lijnen en wel tegen het Amersfoortse K.V.V.A. 2. De Soestenaren hebben zich in de laaste wedstrijden tot een aantrekkelijk plaats opgewerkt, maar zullen het zon dag ongetwijfeld moeilijk krijgen om die plaats te handhaven. De wedstrijd begint om twaalf uur. S.E.C. komt met het volgende elftal in het veld doel Van Essen: achter D. Hooijer, Ruttenberg, A. Hooijer en Jas pers; midden Voskuilen en Pothoven; voor v. d. Broek, Schalkwijk, Dorrestein en Lenarduzzi. Het vierde elftal, dat nog wel een paar punten kan gebruiken, krijgt zondag het Hamersveldse Roda 2 op bezoek en zal wel zeer veel moeite hebben om tot een positief resultaat te komen. Het vierde is als volgt samengesteld doel v. d. Vaart; achter Kanters, Wildenburg, Zeil; midden Van 't Klooster, Roest; voor Mei- dam, Abbel, Lam, Tuenter en D. v. d. Broek. Het vijfde elftal speelt eveneens een thuiswedstrijd en wel tegen het Amers foortse K.V.V.A. 4. Deze wedstrijd begint om half drie. Het elftal zal worden sa mengesteld uit de volgende spelers Van 't Klooster, J. Westerveld, J. v. d. Brink, Rijken, Scheurwater, Veldhuizen, Dasse- laar, Wijnands, De Jong, Groenesteijn, Huizinga en Niewaal. Het zesde elftal tenslotte speelt zondag in Amersfoort tegen A.P.W.C. 7. Deze ontmoeting begint om half drie en wordt met het volgende elftal gespeeld doel H. Belt; achter Haars, Brouwer en Tol boom; midden F. Duist en J. Wilden burg; voor G. Wildenburg, Smit, Beeking, Bitterling en P. Kanters. Voor de jeugd is het volgende program ma opgesteld: :De Meern jun. A-^-S.E.C. A (4.00 uur). S.E.C. jun. BV.V.Z.A. A (4.00 uur). Quick adsp. bS.E.C. b (3.00 uur). Hoogland adsp. b—S.E.C. c (4.00 uur). S.E.C. adsp. dAmsvorde d (1.45 uur). S.E.C. pup. 1—V.V.Z.A. 1 (1.00 uur). Quick pup. 4—S.E.C. 2 (1.00 uur). S.E.C. pup. 3Amsvorde 3 (1.00 uur). V.V.Z.A. pup. 3—S.E.C. 4 (12.15 uur). S.E.C. lb— K.V.V.A. lb (12.15 uur). Programma voor zaterdag. Meteoren A-Antilopen B. Aanvang 15.30 uur. Opstelling: Marineke Verlinden, Paula Abbel, Ilona Riethoven, Ineke Gelauff, Nicolette Maarssen, Irene Doornekamp, Ronald Groenesteyn, Leo Adams, Rob Venema, Otto Edelenbosch, Tammo Hil- gers en Frank van Barneveld. Meteoren pup. 1 en Argus pup. 1. Aan vang 14.30 uur. Opstelling: Anja Hilhorst, Ria Huurde- man, Carmen v. Arnhem, Ellen Romeyn, Pim v. d. Linde, Jan van Havik, Andre v. d. Pol en Ronald v.' Deijssel. Programma voor zondag. Midlandia 1-Meteoren 1. Aanvang 2 uur. Fortissimo 1-Meteoren 2. Aanvang 2 uur. Opstelling Meteoren 1: Ria Groen, C. v. Herwaarden, A. Venema, M. Schaafs- ma, I. Timmer, S. Posthuma, C. v. Rouwendaal, R. v. Herwaarden, F. Brandsma, P. Verlinden, W. Wamstee- ker, H. Friebel en A, Venema. Opstelling Meteoren 2: H. v. d. Biezen, M. Brandsma, W. Huurdeman, Y. Door nekamp, T. v. Hees, M. Hollander, C. Wiss, L. de Haan. P. v. Rouwendaal, W. Kraay, G. Edelenbosch, J. Verlinden, E. v. d. Klok en R. Lagemaat. STEENHOFFSTR 53 TEL Z84Z SOEST Wanneer het niet zo diep tragisch en hopeloos was voor het naar nationale en politieke vrijheid snakkende volk van Tsjecho-Slowakije, zou men de Russische politieke druk en beheersing van dit land als een belachelijk fiasco van een politiek idee kunnen bestem pelen. Belachelijk in zijn verwording van idealistische gedachte van gelijk heid en verheffing van het werkende volk naar een zuiver imperialistische machtsuitoefening en onderdrukking. Een volkomen onderdrukken van men selijk denken en van nationale en in dividuele gevoelens terwille van de vermeende veiligheidsidee van een op macht beluste staat. Het democratische bestel van het wes ten moge dan zijn fouten hebben, ook een grote mogendheid (Amerika) als de machtige leider ervan erkennen, het is toch ondenkbaar dat dit Amerika een zijner westerse bondgenoten onder een dergelijke politieke en militaire druk zou durven zetten als de sowjet- unie zich veroorlooft tegenover zijn sa tellieten. Het zich van de N.A.V.O. distanciëren- de Frankrijk kon dat zonder meer doen, het mocht de Amerikanen de deur wijzen, het leidde natuurlijk niet tot militaire druk op dit land, laat staan enigerlei bezetting. In de verhouding tussen communistische staten blijkt die nationale vrijheid onmogelijk. Die sta ten blijken altijd ondergeschikt te moe ten blijven aan de militair en in dit geval ook politiek leidende staat, die geen afdwaling van de leer, geen eigen vrijheidsidee kan gedogen. En dat niet óm die leer, doch uitsluitend uit eigen belang. (open van 7.00 - 18.30 uur, en óók op afspraak) herenkapsalon In dit licht gezien is het onbegrijpelijk dat toch ook in ons zo vrijheidslieven de volk er nog altijd elementen zijn, die geheel Europa gevangen zouden willen zien in een bondgenootschap, althans een vriendschapsverdrag met de U.S.S.R. „Lief zijn voor Moskou" zeggen deze mensen, dat moet tot ontspanning in de wereld leiden en kan de bewapening doen verminderen. Maar dan dienen we natuurlijk óók de Russische politieke- en machts ideeën te aanvaarden, de sowjet-unie als onze leider in Europa, en alle na tionale vrijheidsgevoelens te laten varen. Wij weten nu immers precies boe moe dertje Rusland de „vriendschap" tegen over andere staten en bondgenoten op vat. Dan zal het ook ons door zijn militaire kracht dwingen alléén te han delen voor Ruslands voordeel en vei ligheid. En wagen we ons opstandig - hoe gauw zou zich dit ook hier niet voordoen - dan zouden ook hier of in welk ander Europees land ook, Rus sische troepen „oefeningen" komen hou den, de nationale gevoelens komen re guleren en cencuur instellen. Met al dat zacht en lief zijn, dat er kennen van de D.D.R., dat willen uit treden uit of opheffen van de N.A.V.O., dat willen ontwapenen e.d,, spelen we wel Rusland maar niet de vrede in de wereld in de kaart. Met een ver enigd Russisch Europa zijn we sneller op weg naar de volgende grote wereld oorlog ,want die wacht slechts op de onevenwichtigheid in militaire kracht tussen de grote blokken. Politiek bedrijven gaat nu eenmaal niet uit van etische begrippen van vriendschap, laat staan van vrijheid voor iedereen, het gaat uitsluitend om de macht, zeker in internationaal op zicht. Dat machtsstreven is nimmer gevoelig voor vriendschap, hoogstens zo lang dit meehelpt de kracht en dus de macht te verhogen, anders wordt die vriendschap zonder scrupules op geofferd aan de hogere doeleinden van meer macht. De geschiedenis is vol van deze lessen. In de politieke praktijk betekent alleen het zuiver reële iets en dat is kracht tegenover kracht, of anders onderwerping. Er zijn er he laas die ook dat willen. De N.A.V.O. bestaat dezer dagen twin tig jaar. Men bezint zich op verande ring van zijn doelstellingen. Men meent dat er, naast het defensieve, vooral ook een streven naar samenwerking met de sowjet-unie van moet uitgaan. Als men dan maar niet vergeet, dat die samenwerking alléén mogelijk zal zijn wanneer men van gelijke militaire kracht blijft, Slechts vanuit die situa tie laat een dominerende macht zich benaderen tot enigerlei samenwerking. Niet omdat deze naar wereldheerschap pij hakende staat die vriendschap in de eerste plaats ambieert - tenzij om zich mede daardoor beter teweer te kunnen stellen tegen een derde macht - doch dan uitsluitend uit nood geboren, omdat door de kracht van de tegen stander dwang noch oorlog mogelijk Voor het Nut spreekt woensdagavond a.s. in De Rank, de heer W. J. Rust, oud-conservator van het Goois Museum over „Echt en namaak antiek". Amalialaan 19-21 Telefoon 02154-2323 Ongeveer 150 dames en heren waren donderdagavond in wijkgebouw De Rank voor het bijwonen van de Paas-Bingo- avond van het N.V.V. en de Soester Be- stuurdersbond. De tafels waren weer rijk voorzien van prachtige fruitscha len, krentebroden, kippen, verschillende wijnen en niet te vergeten de paaseie ren. De heer S. B. Rijs, voorzitter van het N.V.V. wenste allen een gezellige avond. De leiding van het spel was in handen van de heer A. Brand. Er kwamen enige „valse" bingo's voor, maar dit euvel werd snel opgelost door de heer Brand. Natuurlijk was de een gelukkiger dan de ander, maar praktisch iedereen ging toch met een prijs huiswaarts. avia-shop De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen van zaterdagmorgen 12.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur door J. Kuipers, Middelwijkstraat 34, tel. 2815 en W. J. Schutte, Burg. Grothe- straat 65, telefoon 2333. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur W. H. A. Steen, Oranjelaan 11. Apotheek Zaterdag en zondag is geopend apo theek „Soest-zuid". Avond- en nacht dienst tot en met vrijdag 18 april apo theek „Soest-zuid". Apotheek „Soestdijk" zaterdag en zon dag gesloten. Oranje-Groene Kruis Zr. G. Pluim, Bosstraat 29, tel. 4610. Wit-Gelc Kruis Zr. Antoniana, Nieuwerhoekplein, „Ma- riënburg", tel. 4255. Groene Kruis Zr. T. Beima, De Genestetlaan 3B, tel. 2427. Intcrpar. Charitatief Centrum Maatschappelijk werk en Gezinszorg. Mej. M. F. M. Elsenburg en mej. H. B. te Lintelo, maandag t.m. vrijdag. 9.30- 10.30 uur en donderdag 19.00-19.30 uur, Molenstraat 11, tel. 4040. In Soesterberg dinsdag 18.30-19.00 uur in de Hoeksteen. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat. 9 uur gezinsdienst. 10 uur ds N. H. van Zanten. Soest. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur de heer A. E. van Eeden, Utr. 19 uur ds R. Houtsma, Amersfoort. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Jeugdgebotiw Emmakerk. 12 uur zondagsclub. Gebouw Middelwijk. 10 uur ds J. Mettau. 10 uur zondagsschool. Zonnegloren. Soesterbergsestraat. 10 uur ds K. H. Meijer, Rotterdam. H. Doop en openbare belijdenis. Tijdens de morgendienst kinderoppas. ïchtuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 uur cand. G. Post, Hilversum. 17 uur ds J. Smit. Groen van Prinstererschool. 10 uur zondagsschool. De Sav. Lohmanschool, Driehoeksweg. 11.30 uur zondagsschool. Interkerkelijke zondagsschool. Da Costaschool, Prins Bernhardlaan. 10 uur zondagsschool. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 10 en 5 uur leesdienst. Wilhelminakerk 10 en 5 uur ds D. H. Borgers. Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 2d» 8.30 uur ds J. P. Moerkoert. 14.45 uur ds J. F. Heij, Amersfoort. Gebouw EItheto. Verplaatst naar gebouw bouw Nationaal Chr. Belangen te Baan. Geen opgave. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 en 7 uur ds P. Op den Velde, 2t*- rikzee. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg, hoek Beukenlaan. 10 en 5 uur leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds J. Zuurdeeg. 10.15 uur kinderdienst. Wjjkgebouw Soest-Zuid. 10.15 uur kinderdienst. ADVENTSGEMEENTE 10 uur bijbelstudie. 11 uur pred. O. T. Hylkema, Huis ter Heide. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds H. C. Valeton. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTHERSE GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn. 10.30 uur ds A. J. Oostenrijk, vloot- predikant. Hilversum. 10.30 uur kinderkerk. Birkstraat 108 - Soest - Tel. 5442 PAROCHIE SOEST Oude Kerk, Torenstraat. H. Missen op zaterdag te 19 uur en zon dag 7.45 en 11.30 uur. Wijkgebouw Talmalaan. H. Missen op zondag te 8.45 en 11.30 u. Voormalige v.g.I.o. school StcenhoffsCr. H. Missen maandag, woensdag en vrij dag 9 uur en 19 uur, dinsdag, donderdag en zaterdag 8 en 9 uur. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat Zaterdag H. Mis 19 uur. Zondag H. Missen 9.30 uur en 11 uur. hoogmis. Maandag geen mis. dinsdag 19 uur, woensdag 8 uur, donderdag 19 uur, vrijdag 8 uur. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat. Zondag H. missen te 8 en 11.30 uur. 9.30 uur hoogmis. In de week H. missen te 8 uur. woens dag 19 uur (gezinsdienst), zaterdag 8 en 19 uur.

Soester Courant | 1969 | | pagina 5