zo nam soest zijn spoRthal in qeBRuik Bij de foto's VERLOOFD. verlovingskaartjes Drukkerij Smit DINSDAG 20 MEI 1969 7 1 Om precies kwart voor tien startten de eerste deelnemers aan de door B.D.C.-atletiek georganiseerde stratenloop. Vooral bij de twee jong- sten groepen was de deelname bijzonder groot, en werd er met volle overgave deelgenomen. 2 Uiteraard vormde de aanwezigheid van Swiebertje met zijn gevolg voor de jeugd een grote trekpleister. Zijn vertrek vanaf de Mariaschool aan de Beetzlaan, hoek Mariastraat, werd door velen gade geslagen. 3 De meer dan drieduizend ballonnen werden met grote vrachtauto's aangevoerd. Jammer was het dat mede door het slechte weer van een massale ballon-oplating geen spi*ake kon zijn, de meeste ballonnen had den het luchtruim al gekozen. 4 De in de Openbare Bibliotheek ingerichte tentoonstelling vrije ex pressie van de schooljeugd, met betrekking tot de sporthal, werd door vele belangstellenden bezocht. 5 De aankomst van Drs. Van Zadelhoff met een helicopter van de Kon. Luchtmacht, vormde vooral voor de jeugd een ware belevenis. Prins Carnaval compleet met de Raad van Elf, was ter begroeting aan wezig. 6 Na de toespraak van de heer Van Zadelhoff, werd voor het eerst gebruik gemaakt van het confettie-kanon van de Nederlandse Televisie Stichting, wat in een mum van tijd de hele sporthalvloer van een laagje confettie voorzag, inclusief de toeschouwers, en de op dat moment in de hal optredende majorettes en muzikanten van Bronsenwerk-Fijenoord. 7 De heer K. de Haan reikte de prijs uit aan de heer Hilhorst, lid van het Groot. Gaesbeker Gilde, die deze prijs had gewonnen met het bedenken van de naam die de sporthal nu draagt„Beukendal". Verliefd, getrouwd. Drukwerk voor iedere gelegenheid, ook voor Uitgebreide collectie Klassiek en modern Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02155-2566-5154

Soester Courant | 1969 | | pagina 11