van mtmrnia m-b soest - telef. 2504 En, stel u gerust, dat passen zal niet veel voeten in de aarde hebben. Want die leuke beha, dat afslankende korselet is er ook voor uw figuur. In een perfekte pasvorm, dank zij het uitgebreide Pastunette-maatsysteem. Eu., onze speciaal opgeleide verkoopsters voelen precies aan wat u zoekt. Wat voor u de beste foundations zijn. Pastunette-foundations. Prettig om te dragen. Mooi om te zien. Kom gerust kijken en passen in onze zaak. Wij adviseren u graag. DINSDAG 20 MEI 1969 Speciaal korselet mefc dubbele Korselet met voorgevormde brede Stretch beha; voorgevormde Korselet, rondgestikte vormbehoudende cups met beugel. Nieuw! Stretch-net korselet. Die fijne ftstunette-foundations die u opT Vzag, kunt u bij mis komen passen. Pastanette elastische panden. Niet voorgevormde kanten cups. Opgeknipte rug. In wit en zwart. Chipmaten: A t/m E 62,50 opgeknipte rug en brede schouderbanden. Cups met kant-garnering. In wit. Cupmaten: AA t/m D 11,95 cups van kant en nylon-satijn. In wit en zwart. Cupmaten: AA t/m D 17,95 Korselet, vormbehoudende kanten cups met beugel. Voorpand van nylon-satijn. Dubbele elastische zjj- en achterpanden. In wit en zwart. Cupmaten: AA t/m D 42,50 Voorpand van nylon-satijn en kant. Dubbele elastische zij- en achterpanden. In wit en zwart. Cupmaten: AA t/m D 48,50 kanten cups. Voorpand nylon-satijn met kant. In wit en zwart. Cupmaten: A t/m D 27,50 opgeknipte rug. Vormbehoudende cups van kant. In wit en zwart. Cupmaten: AA t/m D 22,50 Vormbehoudende kanten cups met beugel. Voorpand van marquisette met kant. Laag uitgesneden rugpand. In zwart en wit. Cupmaten: AA t/m D 32,50 f

Soester Courant | 1969 | | pagina 14