JË G.V.C. (Hilversum) wint voor derde maal S.V.V.-toernooi B.D.C. won laatste competitiewedstrijd met 2-1 van Kampong VEEL BLOEMEN EN BALLEN VOOR GEPROMOVEERD HEES D00RSMFREN GARAGE BOSBOOM GEYTENBEEK Tempo speelde bescheiden rol in 3e rit Midden-Nederlandcomp. S.E.C. versloeg S.V.M. Boys in nederlaagtoernooi V.V.Z. moet degradatie wedstrijd spelen na 2-0 nederlaag tegen Baarn Wie beweert, dat bij betere programma's ziet omdat bij rookt, overdrijft natuurlijk sterk. Wie ecbter beweert, dat een prima balfzware shag is, beeft gebjk! Of u nu een continu-kijker of een anti-kijker bent, steek een (SjSj) op, dan róókt u in ieder geval voortreffebjk! B.D.C. organiseert dansavond Winst en verlies voor S.E.C.-elftallen klaar terwijl u wacht Bt:VEROL SMEERSTATION Autofinanciering Hypotheken Persoonlijke leningen SE.C.-honkbal B.D.C.-handbal Overwinningen op Kulan en Woudenberg brachten S.E.C. op 5e plaats DINSDAG 20 MEI 19B9 Het vijftiende volleybaltoernooi van S.V.V., dat op Hemelvaartsdag aan de Schrikslaan is gehouden, is bij de da mes voor de derde achtereenvolgende maal gewonnen door G.V.C. uit Hilver sum. De dames van dit team kwamen daarmede definitief in het bezit van de imposante wisselbeker, die na de wed strijden door burgemeester mr. S. P. Baron Bentinck werd uitgereikt Winnaar bij de heren werd V. K. Am sterdam. De winnaar van verleden jaar, het Utrechtse S.O.S., moest dit jaar met een derde plaats genoegen nemen. Voor het grootste Soester succes zorgde Olym- pia, dat winnaar werd in de dames A- klasse door in de finale Keizer Otto uit Naarden met zeer veel moeite te ver slaan. In de heren ere-klasse bracht de orga niserende vereniging het tot een vierde plaats. In de strijd om de derde en vier de prijs was S.V.V. overigens geen par tij voor de winnaars van verleden jaar. S.O.S. legde dankzij een 15-2 en 15-3 overwinning beslag op de derde plaats. In totaal hebben aan dit opnieuw orga nisatorisch vlekkeloos verlopen toernooi negen yerenigingen met in totaal 105 teams deelgenomen. De deelnemende zestallen waren in poules van vijf on dergebracht. De winnaars van de beide poules in de verschillende afdelingen kwamen rechtstreeks in de finale. De nummers twee uit elke poule mochten om de derde en vierde prijs gaan strij den HEREN. In poule A van de ere-klasse bracht Olympia het niet verder dan een derde plaats, terwijl S.V.V. in poule B op een tweede plaats eindigde. De finale tus sen Ovra en V.K. Amsterdam leverde een zege op voor de hoofdstedelingen, terwijl S.V.V. in de strijd om de derde plaats nauwelijks iets had in te bren gen tegen S.O.S. In de ereklasse werd daardoor de eindstand: 1. V.K. Amster dam; 2. Ovra (IJmuiden); 3. S.O.S (Utrecht) en 4. S.V.V. Soest. In de A- klasse werden Wilhelmina uit Amers foort en Tonegido uit Voorburg poule winnaars. De finale werd beslist in het voordeel van de Amersfoorters. A.G.A.V.S. bracht het hier tot een vierde plaats in de poule. Eindstand in de A- klasse: 1. Wilhelmina (Amersfoort); 2. Tonegido (Voorburg); 3. G.V.C. (Hilver sum); 4. S.V.E. (Utrecht). De B-klasse leverde wel twee Soester successen op. In poule A werd Olym pia 2 tweede, terwijl in de andere poule S.V.V. 2 op een gedeelde eerste plaats eindigde, samen met G.V.C. 2 uit Hilversum. Het setgemiddelde gaf echter de doorslag in het voordeel van de Hilversummers. De eindstand werd: 1. G.V.C. 2. (Hil versum); 2 V.K. Amsterdam 2; 3. Olympia 2; 4. S.V.V. 2. In de C-klasse brachten noch Olympia 3, noch S.V.V. 3 het tot een ere-plaats. De eindstand werd hier: 1. V.K. Am sterdam 4; 2. Keizer Otto (Naarden); 3. V.K. Amsterdam 3; 4. G.V.C. 3 (Hilver sum)). In de D-klasse werd rechtstreeks in de poule beslist; G.V.C. 4 uit Hilversum werd hier winnaar, voor Ovra 4 uit IJmuiden en Olympia 4 uit Soest. In de jongens A-klasse waren het K.D.S. A uit Wormerveer en Tonegido uit Voorburg, die in de finale tegen over elkaar stonden. K.D.S. werd ten slotte winnaar. K.D.S. werd ook win naar bij de Jongens B. Olympia B uit Soest en Vios B uit Amersfoort eindig den hier gelijk. De beslissingswedstrijd werd door de Amersfoorters gewonnen. DAMES. In de ere-klasse dames werd G.VC. voor de derde maal kampioen. Een be slissingswedstrijd tussen <le op de twee de plaats geëindigde ploegen werd ge wonnen door V.K. Amsterdam, waar door de eindstand werd: 1. G.V.C.; 2. V.K. Amsterdam; 3. S.O.S. Utrecht. In de A-klasse werden de dames van Keizer Otto uit Naarden zonder punten verlies winnaar, terwijl in de andere groep Olympia slechts één punt be hoefde af te staan. De Soester dames wisten tenslotte hun titel te prolongeren door met minimaal verschil (16-14) de beslissende set te winnen. In de B-klasse werden G.V.C. 2 uit Hil versum en Shock '68 2 uit Harderwijk poulewinnaars. Eindstand: 1. G.V.C. 2 (Hilversum); 2. Shok 2 (Harderwijk); 3. S.O.S. 2 (Utrecht); 4. Wilhelmina (Amersfoort). Ook in de C-klasse waren geen succes sen voor de Soester ploegen weggelegd. De finale ging hier tussen Vios 4 uit Amersfoort en V.K. Amsterdam 3. Der de werd K.D.S. 2, terwijl S.V.E, 1 uit Utrecht met een vierde plaats genoegen moest nemen. Ook bij de meisjes bracht het zestal van Olympia het niet tot een eervolle plaats. De eindstand werd hier: 1. Alliance (Haarlem); 2. Tonegido (Voorburg); 3. Vios A (Amersfoort); 4. G.V.C. (Hilver sum). De burgemeester zei na afloop, dat de deelnemende verenigingen S.V.V. weer dankbaar mochten zijn voor de goede or ganisatie van dit omvangrijke toernooi. En S.V.V. mocht op zijn beurt de weer goden weer dankbaar zijn, want toen men woensdagmiddag en -avond begon met het uitzetten van de terreinen, zag het er allemaal vrij somber uit. Het weer heeft echter volledig meegewerkt al was het een beetje winderig. Op 21 velden zijn donderdag ruim twee honderd wedstrijden afgewerkt en dat alles nagenoeg volgens de planning. Het omvangrijke organisatorische en admi nistratieve werk was in handen van de heren A. Bosboom, J. Lijkediik en H. Stam. Op het industrieterrein is zondag de derde rit voor de Midden Nederland Competitie gehouden. De organiserende vereniging Tempo heeft met beschei den klasseringen genoegen moeten ne men. Bij de amateurs wist een groep van acht renners, waaronder W. Schae- fer van Tempo een ronde voorsprong te nemen. De sprint moest uiteindelijk de winnaar aanwijzen. Het werd ten slotte een volledige triomf voor De Adelaar. Winnaar werd W. Kotterer, vóór zijn clubgenoten H. Zeeman en Jaap Oudkerk. W. Schaefer moest met een achtste plaats genoegen nemen. Na deze kopgroep kwamen twee renners binnen, en vervolgens nog een tweetal, waarbij J. W. de Lange van Tempo. De uitslag bij de amateurs werd 1. W. Kotterer (Adelaar); 2. H. Zeeman (Ade laar); 3. Jaap Oudkerk (Adelaar); 4. A, Schuurink (Amersfoort); 5. J. Brands (Jan van Arkel, Gorkum); 6. G. Horst (Adelaar); 7. T. Valkenburg (Amers foort); 8. W. Schaefer ((Tempo); 9. C. Hogervorst (Stadion, Utrecht; 10. W. van Putten (Jan van Riebeek, Culem- borg); 11. J. W. de Lange ((Tempo); 12. D. Vervloet (Amersfoort). Bij de nieuwelingen ging de overwin ning naar J. Cozijnsen van Amersfoort. Tweede werd P. Nederlof van De Vol harding en derde S. Klomp van Jan van Arkel. Cees Bokma van Tempo legde beslag op de zesde plaats, Jos Schippers werd achtste en G. v. d. Hoef, beiden van Tempo, tiende. Bij de veteranen moest Gerrit Rutten berg zijn meerdere erkennen in J. van Schaick van Stadion uit Utrecht. De derde plaats bij de veteranen was voor W. Bosch van Jan van Arkel. H. de Breo van Tempo werd zevende. Bij de adspiranten zorgde T. Lankreijer voor een goede prestatie door als twee de te eindigen, achter J. Reinders van de Volharding. Ook de derde, vierde en vijfde plaats waren voor renners van De Volharding. J. Schaafsma van Tem po legde beslag op de zesde plaats. Bij de dames ging Thea Hardeman van De Adelaar uit Hilversum eerste over de eindstreep, vóór haar clubgenoot I. van IJken. Op 8 juni a.s. organiseert Tempo op het industrieterrein de traditionele open ronde van Soest. S.E.C. heeft verleden week meteen een goede gooi gegaan naar de eerste prijs in het nederlaagtoernooi van S.V.M. Boys in Maartensdijk. De Soester for matie won de eerste wedstrijd van dit toernooi met niet minder dan 5-0. Voor al het eerste kwartier kwam de thuis club er nauwelijks aan te pas. Men hc-u duidelijk moeite om het hoge tem po bij te houden. Het gevolg was, dat S.V.M. Boys bij de rust dan ook al een 3-0 achterstand had door doelpunten van Vervloet, Van Remmerden en Brouwer. Dorrestein had nog een keer de lat getroffen. In de tweede helft schoot Dorrestein wel raak. Vervloet maakte de vijf vol. Op het B.V.C.-toernooi in Bilthoven heeft S.E.C. ook enige successen be haald. Zowel de junioren als de adspi ranten keerden met een tweede prijs naar huis terug. Tot veler verrassing en teleurstelling is V.V.Z. er in de laatste thuiswedstrijd niet in geslaagd, het op de voorlaatste plaats staande Baarn op een veilige af stand tc houden. V.V.Z. had aan een MSkM overwinning of zelfs nog een gelijk spel voldoende om de degradatie aan Baarn of Valleivogels, over te laten, maar in de laatste en beslissende wedstrijd ver loor V.V.Z. op eigen terrein met 2-0 van Baarn. De Soestenaren speelden een slechte wedstrijd en maar zelden was te mer ken, dat bij deze ontmoeting de de gradatie naar de derde klasse op het spel stond. V.V.Z. wist zich wel een aantal kansen te scheppen, maar die brachten winst. De gasten slaagden er voor rust in de S.E.C.-keeper een keer te passeren: 0-1 Kort na de hervatting werd aan Baarn een strafschop toege kend. Jan Onrust maakte van deze ge legenheid gebruik om de zege voor zijn ploeg veilig te stellen: 0-2. Door deze overwinning werden Vallei vogels en V.V.Z. door Baarn voorbij gestreefd, zodat een beslissingswedstrijd tussen Valleivogels en V.V.Z. zal moe ten uitmaken, wie naar de derde klasse degradeert. De eindstand in de tweede klasse is ge- worden: Hees 20-29 Woudenberg 20-21 S.V.P. 20-25 Hoevelaken 20-20 Candia 20-23 Baarn 20-18 T.O.V. 20-23 V.V.Z. 20-17 S.E.C. 20-21 Valleivogels 20-17 Kulan 20- 6 Het vierde elftal verloor zaterdag op eigen terrein met 5-0 van Roda 3 uit Hamersveld. Voor beide partijen was de wedstrijd overigens niet van veel be lang meer. V.V.Z. heeft een zeer matig seizoen ach ter de rug. Het eerste elftal zal nog moeten tonen, dat het zich in de twee de klasse kan handhaven. Het tweede elftal dat overigens nog een wedstrijd tegen Candia 2 moet spelen, zal met één punt verschil aan degradatie weten te ontkomen. Het vierde eindigde op de laatste plaats, maar kan niet degrade ren, evenals het vijfde, dat voorlaatste is geworden. Alleen het derde en zesde elftal hebben redelijk gedraaid, zonder overigens kansen op een kampioenschap te hebben gehad. B.D.C. heeft de competitie besloten met een 2-1 overwinning op het Utrechtse Kampong. Die stand werd pas in de tweede helft bereikt. B.D.C. toonde iets meer interesse en zag dat dan ook be loond met twee doelpunten, nadat de rust met 0-0 was ingegaan. Kort na de nervatting was het Jan Dorrestein, die uit een vrije trap raak schoot en vijf minuten later kreeg B.D.C. een strafschop toegewezen, omdat de Utrechtse doelman iets onoirbaars deed tegenover één van de Soester aan- va"ers. F. Stalenhoef maakte van deze gelegenheid om B.D.C. aan een 2-1 over winning en een heel behoorlijke derde plaats op de ranglijst te helpen. Kort voor het einde scoorde Kampong nog tegen, maar de overwinning van B.D.C. kwam verder niet meer in ge vaar. Van Fulpen raakte tijdens de wed strijd vrij ernstig geblesseerd. Bij on derzoek in het ziekenhuis bleek hij een gescheurde knieband te hebben opgelo pen. Hij zal geruime tijd niet kunnen voetballen. De wedstrijd van het tweede elftal te gen Allen Weerbaar 2 werd uitgesteld evenals de ontmoeting tussen A.P.W.C. 7 en B.D.C. 8. Het vierde, uitgeschakeld voor de titel, behaalde een royale 6-2 zege op het Amersfoortse Amsvorde. Bij de rust leidde B.D.C. reeds met 3-0. Het negende blijft nog steeds proberen, le ^er Actif 9 in te halen en tot nu toe met succes. Zondag werd het Hilver- •sumse De Zebra's met 3-0 teruggewe zen. Twee doelpunten werden gescoord door Jan Kaats, de derde treffer kwam op naam van L. J. van Nuss. Dankzij een 6-1 overwinning op buur man S.E.C. 6 werd het tiende elftal zondag bijna kampioen. Bij de rust leid de B.D.C. met 2-0. Wildenburg gaf S.E.C. na rust nog even hoop, maar B.D.C. liep daarna snel uit naar 6-1. Talrijke bloemstukken, ballen en tele grammen heeft het bestuur van de voetbalvereniging Hees vrijdagavond tij dens de receptie ter gelegenheid van het behaalde kampioenschap van de tweede klasse, afdeling Utrecht ontvangen van leden, donateurs en vertegenwoordigers van zusterverenigingen uit en buiten Soest. Wethouder K. de Haan was de eerste, die voorzitter G. Kok, zijn mede be stuursleden en de elf spelers namens gemeentebestuur en sportstichting ge luk kwam wensen met het behaalde re sultaat. Hij had des te meer bewonde ring voor de prestatie van Hees, daar deze vereniging zich altijd zelf heeft moeten redden, zonder bij de overheid om financiële steun aan te kloppen. „Dat maak je tegenwoordig niet veel meer mee", vond de heer De Haan. In lovende bewoordingen liet hij zich ook uit over de goede en sterke clubgeest, terwijl de heer De Haan tevens vond, dat de hulp en steun van veel dona teurs en leden hiertoe in belangrijke mate bijdragen. „En bij dat alles is er ook nog" goed gevoetbald. De volgende stap zal moeten zijn het doordringen tot de grote bond, aldus de wethouder en voorzitter van de sportstichting, die - wat hemzelf betrof - volgend jaar wel weer op dezelfde plaats wilde staan. De sportstichting had Hees een vlag willen aanbieden, maar gezien het feit, dat de huidige vlag nog niet aan vervanging toe is, werd het gedachte cadeau in geld uitbetaald. Namens de afdeling Utrecht van de K.N.V.B. sprak de heeF P. E. Kerseboom zijn gelukwensen uit; hij gaf het be stuur de raad, ervoor te zorgen, dat de reserves en de jeugd gelijke tred hou den met de vorderingen van het eerste elftal, opdat geen vacuum ontstaat. Zelf was hij zich verleden week zaterdag van het behaalde kampioenschap in de wat hij noemde „derby met historie tegen S.E.C." komen overtuigen. „Het was toen al gauw bekeken", besloot de heer Kerseboom, trewijl hij het bestuur een kampioensvaantje aanbood. Ook voor de sportver. B.D.C. was het in de wedstrijd tegen S.E.C. gauw be keken, want de wedstrijd was nog geen vijf minuten afgelopen of er lag reeds een gelukstelegram van deze vereniging op de bestuurstafel van Hees. Overigens was B.D.C. ook op de receptie verte genwoordigd. evenals de voetbalvereni gingen V.V.Z., die een juniorenbal aan bood, en S.E.C. dat het behaalde kam pioenschap honoreerde met een bloem stuk. De evenementencommissie van de sportverenigingen organiseert op twee de Pinksterdag een dansavond voor le den, donateurs en begunstigers. Deze dansavond wordt gehouden in het Ver enigingsgebouw aan de Steenhoffstraat en begint om acht uur. De muziek zal worden verzorgd door het Moonlight Trio uit Bussum. Drie S.E.C.-elftallen zijn dit weekeinde competitieverband nog actief ge weest. Het derde behaalde thuis een 1-0 overwinning op het Amersfoortse K.V.V.A. 2. Voor rust slaagde S.E.C. er met veel moeite in, zijn meerderheid in één doelpunt uit te drukken. Het werd al pa tien minuten gescoord door Rut- tenberg. K.V.V.A. zag geen kans, tot doelpunten te komen. Het bleef derhal bij het ene, door Ruttenberg ge scoorde doelpunt. Het vijfde elftal hield het bezoekende K.V.V.A. 6 zondag op een 2-2 gelijk spel. De Amersfoorters namen na tien minuten de leiding, maar Wijnands en De Jong zorgden voor een 2-1 rust stand. Halverwege de tweede helft maakte K.V.V.A. toch nog gelijk. Het zesde elftal kon B.D.C 10 zondag niet van het kampioenschap afhouden. B.D:C. nam in de eerste helft een 2-0 voorsprong, maar kort na de hervatting gaf Wildenburg S.E.C. nog enige hoop. Niet voor lang echter, want c^n toch duidelijk streker B.D.C. liep daarna snel uit naar een 6-1 voorsprong. Geen langdurige wachtlyd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL. Eerste klas smeermiddelen Birkslraat 105 - Soest - Telefoon 3256 De toegekende penalty werd door Sta lenhoef feilloos benut. ASSURANTIËN ANNO 1958 Beethovenlaan 13 - Baarn - Telef. 3879 Zondag speelde het le team van S.E.C. tegen Jeka uit Breda. Ondanks het wisselvallige weer is de wedstrijd door gegaan en men kreeg een buitengewoon goede en spannende wedstrijd te zien. Voor de vele toeschouwers zelfs een ze nuwslopende wedstrijd. Er zijn er heel wat met een schorre stem huiswaarts gekeerd. De uitslag, 2-1 in het voordeel van Jeka, getuigt hier van. Meteen in de le inning sloeg J. Hof man de bal over het hek, maar door de sterke wind draaide de bal weg en was het, jammer genoeg, een foutbal. Tijdens het verdere verloop van de wed strijd werden er moeilijke ballen ge gooid naar het le honk, die door Th. Kellner goed werden verwerkt, waar door er mensen van de tegenpartij uit werden gemaakt. Allan Harris gooide zijn eerste wedstrijd in dit seizoen en had 9 keer 3-slag en geen wijd. Hij moest echter 14 honkslagen toeken nen. Van de Meys (Jeka) had 12 keer 3-slag, 2 keer 4 wijd en 4 honkslagen tegen. Het punt van S.E.C. is gemaakt door R. Rust. Het tweede punt van Jeka wekte veel verwarring, zowel bij de spelers van S.E.C. als bij de toeschouwers, daar de honkloper vlak voor de thuisplaat werd uitgetikt door de catcher J. van Mou- rik, die de bal toegespeeld kreeg van Rust. De scheidsrechter echter stond met zijn rug naar de plaat en gaf de honk loper „safe". Hij heeft deze uitspraak niet herroepen, ondanks de vele pro testen. Het scoorverloop was: Jeka: 0 0 0 0 2 0 0 0 0, S.E.C. 00000100 0. A.s. zaterdag speelt het le team tegen Blauw-Wit in Amsterdam. Zaterdag speelde het 2e team een thuis wedstrijd tegen Zuidvogels (Huizen). De uitslag was 9-2 in het voordeel van Zuidvogels. Op hemelvaartsdag nam de vereniging B.D.C. met negen teams deel aan het toernooi van de handbalvereniging „Fi- delitas" in Amersfoort. Met twee eerste prijzen, vier tweede cn drie derde haalden de teams een leuke buit binnen. Een van de eerste prijzen werd gewon nen door de damessenioren, die de eerste plaats bereikten in hun poule. In de finale kwamen zij tegenover de dames van de organiserende vereniging te staan. Met een 3-1 overwinning werd ook deze hindernis genomen. Het eerste herenteam leek ook recht op de eerste plaatst af te gaan. Met drie klinkende overwinningen tegen D.S.G., Oranje en Takt '68. was er geen vuiltje voor hen aan de lucht. Maar toen in de poule finale liet de ploeg het er lelijk bijzitten. Net als bij de dames, vonden de herensenioren in de finale Fidelitas op hun weg. De wedstrijd verliep nogal teleurstellend voor B.D.C. Via een 3-3 ruststand werd met 5-4 verloren van de Amersfoorters. Vanavond spelen het eerste dames- en he-enteam voor het eerst in de sport hal „Beukendal". Samen met de korfbel wordt er een demonstratie gegeven. De handballers spelen tegen een team uit. Baarn en Amersfoort. De aanvanf is half acht. Donderdagavond speelt het eerste de- mesteam nog een ingelaste veldhandbal- wedstrijd tegen U.D. uit Utrecht. Wanneer het team erin zou slagen deze wedstrijd te winnen, -dan zullen zij kampioen zijn. De aanvang is om 19.00 Terwijl S.E.C. een week geleden nog degradatiekansen had, zijn de groen- witten door twee overwinningen op Ku lan en Woudenberg nog op een accep tabele vijfde plaats geëindigd, met vier punten voorsprong op V.V.Z. en Vallei vogels, die onderling moeten gaan uit maken, wie Kulan naar de derde klasse vergezeld. Toen een zwaar gehavend S.E.C. verle den week woensdag al met 2-0 van Ku lan won. was het behoud van het tweede klasseschap al zeker. Afgelopen zaterdag won men bovendien thuis nog met 2-1 van Woudenberg. Ook in deze ontmoeting heeft S.E.C. met vier inval lers moeten spelen. Het zijn juist deze invallers geweest, die voor een belang rijk deel voor de overwinning hebben gezorgd. Al na zeven minuten nam de thuisclub de leiding, toen Sengers een' voorzet van invaller De Beer hard in kopte: 1-0. De gasten begonnen een gro te druk op het doel van Kramer uit te oefenen. Al vrij gauw beukte een schot van één der Woudenbergse aanvallers buiten bereik van Kramer de lat. De gasten kregen diverse andere kansen, maar de defensie hield stand. In de tweede helft vergrootte S.E.C. zijn voor sprong zelfs, toen De Beer hard inschoot en invaller Luijtelaar de Weggestompte bal over de uitgelopen keeper in het doel kopte: 2-0. In de slotfase wist Woudenberg het verschil toch nog tot één doelpunt terug te brengen toen men dankbaar kon pro fiteren van een fout in dc S.E.C.-verde- diging. Voor de zaterdagafdeling van S.E.C. is de competitie nu geheel ten einde. Men kan terugzien op een zeer goed seizoen. Het eerste elftal wist zich in de tweede klasse goed te handhaven. Het tweede elftal werd opnieuw kampioen, terwijl ook het derde als eerste de competitie afsloot. Het vierde elftal, dat dit jaar voor het eerst aan de competitie deel nam, deed het wat minder goed. maar eindigde' in ieder geval niet op de laat ste of voorlaatste plaats. In de vier jaar. dat dc zatcrdagafdeling van S.E.C. nu bestaat, heeft men vier maal een kampioenschap kunnen vieren. Voor het komende seizoen wordt gere kend op versterking van verschillende spelers, terwijl de kans niet is uitge sloten, dat men met een vijfde elftal aan de competitie zal gaan deelnemen. i

Soester Courant | 1969 | | pagina 7