\oisf m MAZDA MASSAAL ONTSLAG MOET WORDEN VOORKOMEN VERLOOFD, verlovingskaartjes Drukkerij Smit Udür Burgerlijke stand Lerste Soester Begrafenis-Onderneming Gelukkigste trio van de M.H.C. „Soest" B.D.C. 9 heeft nog kansen op het kampioenschap Jonge ondernemers richten zeilschool op in Friesland J:r;| Oc/toemafcer K.P.S. speelde gelijk tegen Zon en Schild Krabbels van Knelis L.T.C. Soest 1 ll [VOLVOJ DOOR HET OOG VAN DE NAALD Garage ,DE S0ESTER' Geslaagd VRIJD AG 30 MEI 1969 Vooral door verassende fusies van gro te bedrijven en onverwachte massale ontslagen is er weer meer aandacht voor de ondernemingsraden. Het moeilijkste punt daarbij is onge twijfeld, dat deze overlegorganen, waar in vertegenwoordigers van directie en personeel zitting hebben, in tien van de tien gevallen precies zo onwetend waren als de rest van de mensen die in zo'n ondereneming werk(t)en. Dat er verlies geleden werd, kon niet aan de grote klok gehangen worden om de klanten niet af te schrikken. Over de likwiditeit en rentabiliteit kan een groep bijeen zittende arbeiders, kler ken en kantoor- of ateliermeisjes zon der gegevens van de hoofdboekhouding geen zinnig woord zeggen, maar juist d' cijfers zijn hoogst geheim en voor niet-ingewijden vaak totaal onbegrijpe lijk. Als men werkelijk wil voorkomen, dat een groot bedrijf plotseling honderden werknemers op straat zet, of door een verkeerde bedrijfsvoering langzamerhand de positie van de personeelsleden in de waagschaal stelt, zal de onderne mingsraad ook inzage moeten krijgen van bepaalde cijfers, of een accountant regelmatig aan de besprekingen laten deelnemen. Dat vergt een ingrijpende wetswijziging en het is de vraag of de ondernemingen zullen meewerker aan de gewenste openhartigheid. Uitbreiding bevoegdheden ondernemingsraden? De ondernemingsraad is een orgaan van overleg, advies, informatie en commu nicatie binnen de onderneming. Deze raad erkent de zelfstandige functie van de ondernemer en de functie van de gekozen leden als vertegenwoordiging Verliefd, getrouwd. Drukwerk voor Iedere gelegenheid, ook voor Uitgebreide collectie Klassiek en modern Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02155-2566-5154 GEBOREN: Wilhelmus Jacobus Hen- drikus Erwin, zoon van H. A. Hoger- vorst en M. A. Beek, Kostverlorenweg 5a. Mechiel Johannes, zoon van B. G. van Blokland en J. M. J. Tol boom, Wieksloterweg O..Z 39. s=* Shirley Marianne, dochter van O. C. Coenraad en D. Timisela, Amersfoortsestraat 91, Soesterberg. Martinus Johannes Theo- dorus Maria, zoon van W. C. Steen kamp en C. Sangers, Parklaan 45. Dennis Franciscus, zoon van H. A. F. J. M. Bunnik en M. A. I. M. Roelvink, Varenstraat 290. Tjitske Jacoba, dochter van J. Brusse en C. Weenink, Beatrixlaan 22. Renée Juliette, doch ter van J. W. Lodder en S. D. van Barneveld, Bartolottilaan 5. René, zoon van L. C. Ruttenberg en G. C. C. Opmeer, Rubenslaan 61. Alexandra Maria, dochter van H. de Zoete en S. A. Butzelaar Heuvelweg 8. Bea Sy- billa Maria, dochter van E. H. Tam mer en J. T. T. de Kuijer, Rademaker- straat 4, Soesterberg. Richard, zoon van M. J. Westening en A. H. van Blokland, Kampweg 20, Soesterberg. ONDERTROUWD: Johannes Cornelis Smit, Irenelaan 51 en Cornelia van Mansom, woonschip Expa te Achtho- ven, IJsselstein. Adrianus Gerardus Theodorus Kamerbeek, Krommeweg 26 en Antonia Ruizendaal, Grote Melm- weg 11. Pieter Johannes van Rou wendaal, Koninginnelaan 11 en Anne- chien Messie, Bosstraat 71. Gerrit Johan Baas, Frans Halslaan 10, Baarn en Astrid Helena Regnery, Pelikaan- weg 18. Eduard Rebergen, Ridder schapstraat 19bis, Utrecht en Dirkje Petronella van Asch, Molenweg 2. GEHUWD: Johannes Dirk Verrips, Da Costalaan 8 en Aleida Gerda Floor, Jacob Catslaan 5, Amersfoort. An- tonius Johannes Schaap, Kerkstraat 26 en Brigitte Maria José Hilhorst, Beu kenlaan 48. Hendrik van Rouwen daal. Prof. Lorentzlaan 103 en Maria Jacoba van Tricht, Troelstrastraat 59. OVERLEDEN: Rosette Judica van Oven, 83 jaar, ongehuwd. Korte Bergstraat 7. Bougien Bolt, 88 jaar, weduwe van P. C. van der Vliet, Amsterdam, Boni plein 1 hs. Athalie Berthe Clara Lascur, 73 jaar, weduwe van J. A. Sieburgh. Amsterdam, Koninginneweg 91. Willem Groart, 72 jaar, gehuwd met A. M. Schoemaker, Pieter de Hooghlaan 12. Elisabeth Eugelina Schwemmer, 85 jaar, weduwe van V. S. F. Berckmans, Plasweg 66. Gu- drun Hedwig Hermine Pfeiffer, 51 jr., gehuwd met J. H. C. Smit, Kampweg 86. Dir. H. W. VELLINGA Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) Korte Brtnkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 van het personeel en moet de belan gen van allen die in de onderneming werkzaam zijn, inachtnemen. De raad heeft tot taak bij te dragen tot een zo goed mogelijk functioneren van de on derneming in al haar doelstellingen. De Sociaal-Economische Raad (S.E.R.) acht het wenselijk deze definitie van het begrip ondernemingsraad in de wet op te nemen. Zoals bekend is heeft de commissie-Verdam reeds enige sugges ties gedaan met betrekking tot het doel en het functioneren van de onderne mingsraden. De S.E.R. heeft als zijn me ning uitgesproken dat uit de erke. .ing van de mondigheid van de werknemer voortvloeit, dat de wettelijke basis voor het overleg tussen de werkgever en zijn personeel uitbreiding en versterking behoeft. Een ingrijpende herziening van de uit 1950 daterende Wet op de On dernemingsraden wordt daartoe bepleit De voorstellen van de S.E.R. beogen verbreding, verdieping en objectivering van het overleg, alsmede bescherming van de rechtspositie van de o.r.-leden. Zeven punten In het kort komen de voorstellen van de S.E.R. neer op het volgende: 1. De directeur van de onderneming blijft voorzitter van de ondernemings raad en houdt beslissingsbevoegdheden ten aanzien van alle aangelegenheden het ondernemingsbeleid betreffende. Wel zullen gekozen leden vooroverleg kun nen plegen, b.v. met vertegenwoordi gers van vakorganisaties of andere ad viseurs, dus niet in het bijzijn van de voorzitter. 2. Vergrote inspraakmogelijkheid van de raad op financieel-economisch ter rein. Het hoofd of de bestuurder van de onderneming is verplicht gegevens te verschaffen voor een verantwoord oor deel over solvabiliteit, likwiditeit en rentabiliteit van dc onderneming. Hier bij wordt onderscheid gemaakt tussen open n.v.'s en andere ondernemingen. De leden wordt geheimhoudingsplicht opgelegd over de versterkte gegevens. De ondernemer heeft de plicht de raad zo vroeg mogelijk op de hoogte te stel len van en te raadplegen over diep in grijpende maatregelen. Zoveel mogelijk moet namelijk worden voorkomen dat de raad voor voldongen feiten wordt ge steld. 3. De raad kan een of meer deskundi gen (b.v. actuaris of accountant) uitno digen tot het (geheel of gedeeltelijk) deelnemen aan de vergaderingen om trent bepaalde onderwerpen. Ontslag verboden 4. Zowel de directeur als de meerder heid der gekozen leden kunnen een verschil van mening over de toepassing van de wet voorleggen aan een (arbi trage-) commissie van drie, die uit spraak doet, waarop beroep mogelijk is. 5. Ter bevordering van het onafhan kelijke optreden van het lid van de ondernemingsraad dient de werkgever er op toe te zien dat het lid niet wordt benadeeld in zijn positie als werknemer; een beëindiging van zijn arbeidsovereen komst gedurende zijn lidmaatschap en twee jaren daarna is nietig. Alleen bij rechterlijk vonnis kan ontslag worden verleend, indien de rechter niet blijkt dat de opzegging op enigerlei wijze ver band houdt met het lidmaatschap van de o.r. 6. De grens van de wettelijke verplich ting tot het instellen van een onderne mingsraad moet worden verhoogd van 25 kiesgerechtigde personeelsleden tot 100 personeelsleden. Het tiende elftale reeds kampioen ge 7. In een onderneming, die ondanks de worden, speelt zondag uit tegen Amers- De lieer Van Asselt die zowel de heren als de dames in het afgelopen seizoen heeft gecoached, was het 2e pinkster dag een dubbele feestdag, want naist de reeds eerder gepromoveerde dames team, was het ook de heren gelukt naar een hogere klasse door te dringen. Samen met een gelukkig lachende R. van Hall, captain van de heren, en rne- juffr. J. van der Weijden, captain van het dames-team, werd het trio voor het hockey-nageslacht op de foto vereeu wigd. De M.H.C. „Soest" mag in elk geval wa' de competitie '68-'69 betreft, op een bij zonder voorspoedig jaar terug kijken En juist door deze promoties begint een vereniging nog meer te leven, waardoor ook de inzet van de lager spelenden wordt vergroot, zodat door meer en serieuzere training ook de top kan wor den verbreed, en men over misschien niet al te lange tijd het ideaal van „achter iedere speler staat er een te dringen om zijn plaats in te nemen" kan benaderen. wettelijke verplichting niet tot het in stellen van zo'n raad is overgegaan, kan instellen door de S.E.R. geschieden. Het wil ons voorkomen dat minister Rooi vink de voorstellen van de S.E.R. voor een groot deel kan overnemen, het geen zou betekenen dat de onderne mingsraad een meer bij deze tijd pas sende constellatie zou krijgen. Het negende elftal van B.D-C., dat de ze competitie bijzonder goed draait, heeft nog altijd een kleine kans op het kampioenschap. Afgelopen maandag en op Hemelvaartsdag wonnen de Soeste- naren hun beide achterstallige wedstrij den met royaal verschil. Eerst werd 't Gooi 6 met 6-2 in eigen huis geklopt en afgelopen maandag won B.D.C. thuis met 5-1 van het Hilver- sumse Victoria 8. Ook zondag komt het negende weer in het veld en wel tegen het Bussumse S.D.O. 9. Deze ontmoeting begint om twaalf uur. B.D.C. zal worden vertegenwoordigd door A. Pronk, Jan Beijer, R. Voskuilen, L. J. van Nuss, B. Kaats, Jaap Beijer, F. v. d. Breemer, C. Vonk, J. Kaats, A. Roest en J. Stalenhoef. Twee jeugdige ondernemers, t.w. Klaas Plaatje uit Soest (24) onderwijzer en Rob Dros uit Amersfoort (22 jaar) stuur man grote Handelsvaart, beide water sportliefhebbers, hebben in Friesland, n.1. in Goingarijp een oude boerderij met landerijen gekocht en hebben deze omgetoverd tot een waardige pension gelegenheid, annex een zeilschool. Waarom beide heren hiermede zijn begonnen verteld Klaas Plaatje. „Wij zijn beiden enthousiaste wedstrijdzeilers en vinden het jammer, dat veel zeil- scholen bij verschillende ouders een slechte naam krijgen". ,Als je naar een zeilschool gaat, moet je leren zeilen om je op het water thuis te voelen. Wij hebben Friesland doorkruist en tenslotte konden wij in Goingarijp een geschikte boerderij ko- PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedestraat 72 - Tel 2792 pen, die rondom in het water ligt en aansluit op het Sneekermeer. In ja nuari zijn wij, met behulp van vrien den, begonnen met slopen en timmeren. Wij hebb thans de beschikking over zes kamers, die op de deel zijn gebouwd. De feitelijk^ woning is tot recreatiezaal omgebouwd, maar is in de stijl van de boerderij gebleven". Nu het gebouw klaar is overtreft het allo verwachtingen. Nog geen vier me ter van het water staat de thans witte boerderij tussen de groene weilanden, waarop caravans en kampeertenten geplaatst kunnen worden. Over bijna de gehele lengte van de voorzijde van foort.se Boys 6. Het elftal zal er met de volgende spelers heen gaan: G. Roest, S. Bakker, B. v. d. Lugt, A. van Mee- gen. J. de Ruigt, E. Westerveld, C. Hil horst, K. Hilhorst, P. Jak, C. van Hengstum, A. Meijer en N. Gros. Het tweede elftal gaat zondag om half één bij Allen Weerbaar 2 in Bussum op bezoek. De opstelling van dit elf tal zal nog nader bekend worden ge maakt. Het elftal van Zon en Schild uit Amers foort was dinsdagavond op bezoek bij K.P.S. Zon en Schild is altijd een lasti ge tegenstander en dat ondervond K.P.S. ook nu weer. Voor de gastheren was het een handicap, dat enige spelerj verstek moesten laten gaan. K.P.S. wist, dat van meet af aangepakt moest worden tegen deze robuste Amersfoorters. Binnen vijf minuten had de linksbuiten van K.P.S. voor een pracht doelpunt gezorgd, hetgeen een stimulans was om flink door te zetten. Zon en schild was niet ontmoedigd door dit vroege geluk van K.P.S. en zette de ene aanval na de andere op. Bertus van Essen was in topvorm en hij hield de onmogelijkste ballen. Tegen het ein de van de eerste helft moest hij echter zwichten voor een hard schot van de midvoor van Zon en Schild, die voor de gelijkmaker zorgdroeg. Na de thee begon men weer zoals men in de eerste helft was begonnen: 1-1. Dat duurde echter niet lang, want weer na vijf minuten scoorde de linksbuiten van K.P.S. opnieuw en de leiding was heroverd. K.P.S. was niet bij machte de score te verhogen en het bleef een tijd lang 2-1 voor KP.S. Daar Zon en Schild steeds ten aanval trok, bleef het gevaarlijk en hun door zetten werd een paar minuten voor tijd beloond door een treffer van de snelle midvoor, die partijen weer op gelijke voet bracht. De tijd was te kort om nog verandering in de stand te bren gen. De punten werden eerlijk gedeeld. Ajje ut mlng vraog dan mok zeige daat de minse, die der veur zorrege daat un bepaolde plaots de sportplaots vaant jaor wordt, zo laangzao- merhaand maor is un keer geweze motte worde op Soest, WJl waant watter bie ongs int darrup op sportgebied beurt, is volluguns ming heul bar. Ik schaat zo daat as die minse vaan die verkiezing der maor un heul klein bietje van zouwe weete, daan waas Soes ut ka mende jaor sportdarrup nommers één. Ik bin blie dak no' i nie aalles op mot gaon schrieve, waant ut zouw un bar laange lijs worde. En de kaans dajje nog waat zouw vergete, zatter heul dik in. Laote wullie noeng maor is de sporthaal neme. Minse ajje daor toch binne loop en je kiek om je heen en je denk der dan effe bie dattut ongze haal is, vaan alle minse uut ongs darrup bedoelk, daan kejje wel un bar grote kerel weze, maor daan wor je toch wel un bietje trots, zoon bietje as de bekende aop mit ze zeuve steerte. Maor wat hejj£. -ftoeng an zoon haSr ajje geen nir>se iiep die der in gaon netuurluk, maor ok daor in voorzien, waant waat daat an- ,t hebbe wullie in Soes wel un r klups. Je hoefter de kraant maor ope te slaon en jie kent zellut Vaan voetbaall tot schaoke, aal noeng juust die luu nie zo bar an de sporthaal hebbe, maor al faore minse kenne der meraokels terecht. En nie allenug om te !e, maor ok om te kieke, en ajje •keken bin, dan kejje je der ok laove int resteraant. gloof nie daat daat ding aal un jm hep, maor messchien kenne de 1 jffise die daat verzorrege, der wel de TpKOi nïo; ,oemen. De uitslag uvrd*4-4, hetgeen voor Soest I betekent, dat zij a.s. zondag in de uitwedstrijd tegen P.V.W. I (Utrecht) nog 1 punt moet halen om kampioen te zijn. Op zaterdagmiddag speelde Soest A (ve teranen) in Zeist tegen de Veteranen van Shot. Zij haalden met 't grootst moge lijke verschil (5-0) de buit binnen. In dien a.s. zaterdag in de thuis-wedstrijd tegen Spieghel A gewonnen wordt, dan kunnen zij ook als kampioenen worden gehuldigd. Soest B haalde op vrijdagavond en za terdagmorgen de wedstrijd tegen De Kuil D (Huizen) in. Na hevige strijd moest Soest met 3-2 het loodje leggen. Thuis speelde Soest C tegen Luck Raeck. Wel werd deze wedstrijd met 3-2 ge wonnen, maar de bovenste plaats is voor dit team vrijwel onbereikbaar. Toch werd de L.T.C. Soest in het Pink- sterweekeinde nog een kampioen rijker. De meisjes Maria v. Bönninghausen en Maxi Zahn en de jongens Martin Mirck, Peter Heuts en Jan Schouten Jr., die tesamen het junioren team vormen, wisten zaterdag j.1. door winst op Bos- heim C (4-1) het kampioenschap in de 3e klasse junioren (districtscompetitie) in der wacht te slepen. Dit team zal automatisch promoveren. In het afgelopen Pinkster weekeinde hebben het eerste team en de zaterdag middagteams inhaal-wedstrijden moe de boerderij is een balcon aangebracht boven het water. „Dit jaar willen Rob en ik een zeil school openen, waar op een doordach te manier zeilles gegeven wordt door ervaren en uiterst bekwame instruc teurs". De zeillessen worden gegeven in de bekende B.M.'s. Bovendien verhuren wij boten en hebben gelegenheid voor pension. Ook is het een ideaal oord voor sportvissers. Goingarijp is gelegen tussen Terhorne en Joure. Het adres is: Watersportcen trum ,,'t Garijp", Goingarijp 36, post Joure. Telefoon 05668-396. Vooral het eerste team, bestaande uit de dames C. Felix-Schut, Y. Hofman en de heren J. v. Breukelen en R. Oos terman, is 't beslist een tennis-week- einde geworden, dat zij zich nog lang zullen heugen. Zaterdag moest de afgebroken wed strijd tegen Hilverheide V in Hilver sum worden afgespeeld. Deze werd royaal in winst omgezet. De einduitslag was 6-2 voor Soest I. Daags daarop moest wederom worden gespeeld. Ditmaal was het de uitgestel- VOOR MODERNE COIFFURES III III Soesterbergsestraat 44 Telefoon 2045 Amalialaan 19-21 Telefoon 02154-2323 De spanning op de valutamarkt is ge bleven. West-Duitsland heeft welis waar geweigerd om de Duitse markt te revalueren maar het is duidelijk dat hiermee een ingreep in de wisselkoers verhoudingen naar de toekomst is ver schoven. Naar de nabije toekomst wel te verstaan. Hoe de toekomst uit mone tair gezichtspunt er voor Nederland uit ziet is bij benadering te berekenen. Als de Westduitse minister van finan ciën Strauss onder de jongste revalua- tiedruk was bezweken zouden wij voort aan meer guldens moeten neertellen voor de in D.M. geschreven rekeningen. En dat zijn er vele, want onze import uit West-Duitsland is groot. Het Ne derlandse prijspeil zou dan stellig moe ten stijgen want wij kunnen de import uit west-Duitsland onmogelijk binnen een redelijke termijn door andere ver vangen. Daarnaast zou het Nederlandse produkt voor de Westduitsers godekoper wor den, waardoor een ware koopinvasie door Duitsers in de grensstreken zou worden opgewekt. Ook zouden er dan nieuwe golven oosterburen naar onze stranden spoelen om in Nederland van een goedkope vakantie te genieten. Wij zouden tegen deze beweging geen ver weer hebben want onze reeds door in flatie geteisterde gulden zou onmogelijk het Duitse voorbeeld kunnen volgen. Als wij dan zien naar onze vrij krappe arbeidsmarkt dan is het duidelijk dat wij door de afwijzende revaluatiehou ding van de bondsrepubliek door het oog van de economische koortsnaald zijn gekropen. Die koorts zou hoog zijn opgelopen en tenminste de val van het kabinet heb ben veroorzaakt en vermoedelijk een golf van sociale onrust. Het ziet er nauwelijks naar uit dat wij voor de ze ker komende koersherziening nog veel zullen kunnen doen maar bet is nood- 7 ".elijk dat alles wordt gedaan om de positie van de gulden nog zoveel moge lijk te versterken. Het is in dit verband eenvoudig absurd dat onze regering de toekomst alleen peilt op grond van binnenlandse ver houdingen. Met een zwakke bewinds man op het departement van economi sche zaken en een voortdurenaange vallen minister Witteveen op financiën zijn wij bezig wind te zaaien Het ziet er naar uit dat wij storm zullen oogs ten. om „praothuus" an geve. Daat liek daan un bietje gepik vaant kingder- vurhaol voor grote minse, maor ast arregus op vaan toepaassing is daan ist op daat ding. Al mok der voor de eerlukheid wel bie zeige dak der vaan zeker vaan bin, daat un glaosie prik bie Bor de Wolf wel waat voor- delugger is daan daat in de gelaag- kaomer vaan Beukendal. Maor daor haadde wullie ut ..oeng nie over, ik was ant prebere om vaan ongs darrup ut „sportdarrup vaant jaor" te maoke en daan mok nie gaon zevere over dinge die der gin fluut mee te maoke hebbe, en allenug maor reje andraoge waorom daat zouw motte. Maor ok daat is heul nie zo rneujeluk, waant in deze daoge worter in Soes de bedriefssportkompetietsie gehouwe en das un meraokels spektaokel. Haos alle zaoke die der in Soes binne doen der an mee en an de Bosstraot kejje haos alle avond zien hoe of die maanne en vrouwluu mekaor prebere in te maoke, int sportieve vlaak daan ne tuurluk. Noeng ist sportief bestrieje vaan me kaor opt sportveld niks bezongders, der binne wel meer plaotse in ongs laand waor daat beurt, rr.aor daan vaok allenug maor voetbaalle, maor bie ongs worter haos elleke sport beoefend. Ik zouw mit de beste wil vaan de weruld nie an elleke sport vaan die laange rie mee kenne doen, maor der binne der bie waork ok heul bes mee haad kenne komme, aal wast allenug maor biet fietse gebleve. Maor allus bie mekaor doen wullie ln Soes heul waat an de sport, messchien wel nie sport vaan de boveste plaank, maor sport is sport en ajje der maor plezier in hep. Waat wullie eigeluk misse binne un Waant daormee timmer je an de weg en krieje un bietje bekendheid, en daat mojje wel hebbe ajje voor zoon «re- tietel in anmerreking wil komme. Noenk binne der messchien nog wel aore reje op te noeme waorom wullie nog nie in de prieze vaalle, maor die wik noeng heulegaor nie noeme, mes schien eentje, maor das dan ok ut enugge. Ik schaat daat as wullie noeng over nie te laange tied un zwem-in- struksiebaad zouwe hebbe, wullie meer kaans zouwe hebbe. Maor noeng de sporthaal der staot, en die is daan voor un bepaolde groep in woners, mot ut instruksiebaad der ok komme, waant de groep die daor ge- bruuk vaan gaot maoke. is haos net zo groot, dus ut anleige vaan daat ding is zeker vurantwoord. Minstuns net zo nodug ast hebbe vaan un sporthaal. Ut liek ming daat de luu die an de wieg vaan de spoorthaal hebbe estaon, derluu schouwers meteen maor motte gaon zette ongder de plaanne voor daat baad, as zullie nettuurluk nie te meu binnen. Aors motte zullie eers maor effe uutruste, waant ze hèbbe ut wel verdiend, waat waor is is waor ■HLi vanaf 6895,— incl. B.T.W Ofl. dealer voor Soest, Baarn en A'foort Laanstraat - Telefoon 3865 - Soest Voor het rijbewijs BE en CEDE den onderstaande dames en lieren: Voor het rijbewijs BE: W. Altena, P. J. Akkerman, P. Beukema, T. C. Bege- mann, M. R. Blom-de Jongh, A. H. Butzelaar-Koens, H. T. v. d. Breemer, G. C. E. v. d. Brink, C. J. Daselaar, M. M. Freivogel, P. M. Gullikers-Marks, M. van Ginkel, W. J. Hilhorst, C. J. Hilhorst, J. E. J. Hilhorst, M. J. Ha gen, W. Hendrikse-Roos, J. Katee-La- seur, C. C. J. Kaldeway, E. J. van Kleef-Van Duinkerken, L. J. A. Kamp horst, P. D. Kaats, J. Legemaat, N. T. Luinenburg, J. v. 't Net, L. Reuvers, E. Sigrist-Kroon, A. M. P. Scholtmeij- er. H. J. Schneider, C. M. Schrijvers, IJ. C Schoemaker, A de Vries, B. C. Venhuizen, W. T. Wakclkamp, J. F. Walter, E. G. Wolters - J. M. M. van Zadelhoff. Voor het rijbewijs CEDE slaagden de heren D. w. Grift, W. H. G. Hilhorst, H. Cetin, G. van Brummelen, P. N. Stam, J. Tuin, R. J. M. Wareman, T. J. Westeneng en G. T. Kamerbeek. Allen werden opgeleid door Auto- en Vrachtwagenrijschool Engel, Van Len- neplaan 47. 4

Soester Courant | 1969 | | pagina 5